|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  85 86 [87] 88 89   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2009 - 6.del
25.5.2009 10:53:13   
Leela
čestitke butterfly in girly user posted image

petrazg super da ste doma.

(odgovor članu lake)
Neposredna povezava do sporočila: 2151
   RE: Majčice 2009 - 6.del
25.5.2009 10:54:00   
OliveOyl
mislimj,da nekaj mojih bivših sošolk tam dela.user posted image

(odgovor članu OliveOyl)
Neposredna povezava do sporočila: 2152
   RE: Majčice 2009 - 6.del
25.5.2009 10:59:02   
Tanja_
Dan!
Kok lepo, da ste me pogrešale. Sm bla že navsezgodej zjutrej sitna- eni ljudje res mislijo, da me s tem k mi povejo, da kaj še čakam in a že mislim rodit spodbujajouser posted image No comment...
Drugač pa- ČESTITKE VSEM NOVIM DRUŽINICAM IN Z-MAJČKOM!!!!!
 
Kati- no, zdej k maš iz prve roke info- kako ti v Postojni sprožijo? Kok časa je treba čakat? Kdo te pa je pregledal?Pa maš prou glede receptov za hitrejši porod. NIČ ne pomaga. Ko se odloči pride in to je vsa filozofija.
Jaz mam dons zvečer pregled pri G. Me prou zanima, kaj bo povedala.

petrazg  dobrodošla nazaj!Kaj ste bili v Lj. pri pediatrih?Ali v Celju? Sej si tam rodila, a ne?

Glede pokice je pa tud mene šokiralo. Ampak če grejo v Lj. k tej zdravnici, ki operira zajčje ustnice, imajo res srečo, ker je res 1A. Ful izkušena in ful dobro operira. Jaz sem videla dojenčke prej in po op. in je res dobro naredila.

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2153
   RE: Majčice 2009 - 6.del
25.5.2009 11:00:01   
Tanja_
Aja kati maš ZS.

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 2154
   RE: Majčice 2009 - 6.del
25.5.2009 11:01:23   
OliveOyl
O Tanja sem bila sigurna ,da si odpotovala..user posted image

Jaz sem bila ta prvič teden čez rok pa ni noben niti pomislil,da bi mi sprožil porod,saj popoldan mi je pa voda odtekla.

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 2155
   RE: Majčice 2009 - 6.del
25.5.2009 11:04:38   
KatMat
tanči!!!nisi me zapustila!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image


ena zenska je bla....tok nezna....ma jest mam same dobre izkusnje z dohtarji v po....v lj so res sami mesarji,z mojo g vred!!!!

sem ze mislila da si bila zjutri v po....ste ble ene dve bjodi se poleg mene pa sem mislila da je ena izmed njih ti...ce se prav spomnimm da si bjondiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 2156
   RE: Majčice 2009 - 6.del
25.5.2009 11:07:53   
Tanja_
kati veš da te ne bom kar zapustila. Bjonda ja. Sitna bjondauser posted image Nism bla jst. Jst kar doma vztrajam. Me zanima, če bo mene tud G poslala v sredo kar v P na CTG. Al me bo še naprej ona vodila.K pol se pa res vidva najbrž. Sej ti maš tud verjetno spet v sredo- se ne spomnim če si napisala. A pa CTG delajo cel dan, al morš prit dopoldan? A ti se kar sama voziš?

oliva nisem še odšla. Razmišljam, če ni tako, ko pri vas, ko ste ime spremenili, se je odločila prit. Mogoče pa našemu user posted image  tud ni ime všečuser posted image

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 2157
   RE: Majčice 2009 - 6.del
25.5.2009 11:10:41   
OliveOyl
Tanja smo pol kar "tastaro" ime dali,pa je vseeno ven prišla.So babce kar čudno gledale,sva še v porodni tisto:Kaj zdaj,kako bo ime?A če bi Tina  al kaj?
kap..

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 2158
   RE: Majčice 2009 - 6.del
25.5.2009 11:11:56   
Dudica1
tanja poki je napisala da imajo posvet pri plas. kirur. Kozeljevi al neki takega...popravi me če ni prav...user posted image ...in itak da to vse popravijo user posted image

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 2159
   RE: Majčice 2009 - 6.del
25.5.2009 11:12:33   
Tanja_
IZVIRNO SPOROČILO: OliveOyl

Tanja smo pol kar "tastaro" ime dali,pa je vseeno ven prišla.So babce kar čudno gledale,sva še v porodni tisto:Kaj zdaj,kako bo ime?A če bi Tina  al kaj?
kap..


No, sem si kar oddahnila, k sva se zelo težko za ime zmenila. Ne vem, kaj bo, če bo naslednji isti spol. Če sploh bom še kdaj noseča, al bo tale kr skoz podnajemnikuser posted image

(odgovor članu OliveOyl)
Neposredna povezava do sporočila: 2160
   RE: Majčice 2009 - 6.del
25.5.2009 11:13:21   
Tanja_
IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

tanja poki je napisala da imajo posvet pri plas. kirur. Kozeljevi al neki takega...popravi me če ni prav...user posted image ...in itak da to vse popravijo user posted image


Ja, ja Koželjeva- to je ta ki sem jo mislila. Ona je ful stručkouser posted image

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 2161
   RE: Majčice 2009 - 6.del
25.5.2009 11:13:23   
KatMat
IZVIRNO SPOROČILO: Tanja_

kati veš da te ne bom kar zapustila. Bjonda ja. Sitna bjondauser posted image Nism bla jst. Jst kar doma vztrajam. Me zanima, če bo mene tud G poslala v sredo kar v P na CTG. Al me bo še naprej ona vodila.K pol se pa res vidva najbrž. Sej ti maš tud verjetno spet v sredo- se ne spomnim če si napisala. A pa CTG delajo cel dan, al morš prit dopoldan? A ti se kar sama voziš?

oliva nisem še odšla. Razmišljam, če ni tako, ko pri vas, ko ste ime spremenili, se je odločila prit. Mogoče pa našemu user posted image  tud ni ime všečuser posted image


ja v sredo ja....men so rekli da najrajsi vidijo da na preglede pridemo pred osmo...tko da grem zmer tko od pol osmih do osmih...ja upam da se v sredo vidive pa da se v zivo nasmejiva druga drugi kaj se pocneve doma

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 2162
   RE: Majčice 2009 - 6.del
25.5.2009 11:14:03   
Anonimen
kaj pa jest ? me boste takole ignorirale ? user posted image

bila danes na A, pa na CTG, nič novega -------samo moža moram fajn izkoriščat....ko to mojemu povem, pravi : ''ja madona, a se ne morejo nič novega spomnit ? Zakaj pa imamo dohtarje ? ''user posted image

skratka, čakamo ane ?

(odgovor članu OliveOyl)
  Neposredna povezava do sporočila: 2163
   RE: Majčice 2009 - 6.del
25.5.2009 11:14:24   
Tanja_
IZVIRNO SPOROČILO: KatMat

IZVIRNO SPOROČILO: Tanja_

kati veš da te ne bom kar zapustila. Bjonda ja. Sitna bjondauser posted image Nism bla jst. Jst kar doma vztrajam. Me zanima, če bo mene tud G poslala v sredo kar v P na CTG. Al me bo še naprej ona vodila.K pol se pa res vidva najbrž. Sej ti maš tud verjetno spet v sredo- se ne spomnim če si napisala. A pa CTG delajo cel dan, al morš prit dopoldan? A ti se kar sama voziš?

oliva nisem še odšla. Razmišljam, če ni tako, ko pri vas, ko ste ime spremenili, se je odločila prit. Mogoče pa našemu user posted image  tud ni ime všečuser posted image


ja v sredo ja....men so rekli da najrajsi vidijo da na preglede pridemo pred osmo...tko da grem zmer tko od pol osmih do osmih...ja upam da se v sredo vidive pa da se v zivo nasmejiva druga drugi kaj se pocneve doma


Hm. Varianta je pa tud, da nama ni do smeha, k bova obe s ful popadki na 3 minute?

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 2164
   RE: Majčice 2009 - 6.del
25.5.2009 11:19:21   
KatMat
MA VRISKAM OD VESELJA!!!!!



lina zivjo!!!!tudi ti se doma??  ja krasno!!!dons sem pa res mal pozabila nate.....oprosti....

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 2165
   RE: Majčice 2009 - 6.del
25.5.2009 12:00:03   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu KatMat)
  Neposredna povezava do sporočila: 2166
   RE: Majčice 2009 - 6.del
25.5.2009 12:02:03   
KatMat
MAS PA DOBER PODPIS

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2167
   RE: Majčice 2009 - 6.del
25.5.2009 12:08:35   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: KatMat

MAS PA DOBER PODPIS


ampak res...heheh

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 2168
   RE: Majčice 2009 - 6.del
25.5.2009 12:11:07   
KatMat
MOJ TICKER MI JE PA KR DOLOCU DA BOM NOSECA SE 1 TEDEN PA EN DANuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 2169
   RE: Majčice 2009 - 6.del
25.5.2009 12:13:59   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: KatMat

MOJ TICKER MI JE PA KR DOLOCU DA BOM NOSECA SE 1 TEDEN PA EN DANuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


ja nč tko pač bo al kaj...no upam da ne no...user posted image

jaz mam tud novega

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 2170
   RE: Majčice 2009 - 6.del
25.5.2009 12:15:09   
Mala_princeska
Majčica Majch vam sporoča, da je šla rodit in je že v porodnišnici!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 2171
   RE: Majčice 2009 - 6.del
25.5.2009 12:17:06   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: Mala_princeska

Majčica Majch vam sporoča, da je šla rodit in je že v porodnišnici!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



o MAJCH dihamo s tabo...dajmo...user posted image user posted image user posted image   user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 2172
   RE: Majčice 2009 - 6.del
25.5.2009 12:19:17   
KatMat
DIHAMO S TABO!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 2173
   RE: Majčice 2009 - 6.del
25.5.2009 12:28:15   
Tanja_
Bravo majch, dihamo!!!!

Nam trem s kati in lino pa očitno zmanjkuje bencina, če nas res kr vse prehitevajouser posted image
Ah, ja....

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 2174
   RE: Majčice 2009 - 6.del
25.5.2009 12:31:36   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: Mala_princeska

Majčica Majch vam sporoča, da je šla rodit in je že v porodnišnici!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Dejmo, dejmo! Dihaj, dihaj user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 2175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  85 86 [87] 88 89   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  85 86 [87] 88 89   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Fantek
slovenka

Prosim za Vaše mnenje, katero od naslednjih imen za fantka Vam je najljubše:

Adrian (12%)

Rok (31%)

Vid (29%)

Nobeno (27%)


Število vseh glasov: 565

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!