|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  84 85 [86] 87 88   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2009 - 6.del
25.5.2009 9:08:05   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: Mala_princeska

"Včeraj 23.5. ob 19.15 se je rodil naš Žan Marcel, velik 54 cm in težek 3660 g."
Buterffly

user posted image






user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ČESTITKEEEE user posted image user posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Mala_princeska)
Neposredna povezava do sporočila: 2126
   RE: Majčice 2009 - 6.del
25.5.2009 9:09:48   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: girly

no, da še jaz sporočim veselo novico...

12.5. je na svet prikukal naš velik fant po imenu Kris. Težak je bil 3760 g in velik kar 55 cm, res pravi junak!

pa lep pozdravček vsem!


Čestitke tudi vaši družinici user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil FLASK_A -- 25.5.2009 9:10:04 >


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu girly)
Neposredna povezava do sporočila: 2127
   RE: Majčice 2009 - 6.del
25.5.2009 9:11:22   
Dudica1
kaj je zdaj to...cel vikend ni bilo nič tuki gor pa sem mislila da bo danes kaj več družbe pa še zmeraj nič...TANJA...KATMAT...a sta vidve v Postojni user posted image

flaska kako ste vi?

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2128
   RE: Majčice 2009 - 6.del
25.5.2009 9:38:44   
KatMat
bravo majcice!!!cestitke novim mamicam!!!!


jest sem glih kar iz p in ni nic novega...kje je tanja??

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 2129
   RE: Majčice 2009 - 6.del
25.5.2009 9:43:23   
Dudica1
Ooo končno...super za pregled KATMAT ...no če je to super user posted image

Tanje pa res ni...no včeraj mislim da je še bila neki tuki gor...user posted image

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 2130
   RE: Majčice 2009 - 6.del
25.5.2009 9:46:18   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: KatMat
jest sem glih kar iz p in ni nic novega...


user posted image Ja no, madonca... Kaj so ti pa kej rekli?

Dudi, vredu smo. Se mi zdiuser posted image Nekej je sitkana naša pupa, ampak bo že. Zdej pride patronažna pa ji bo povedala da mora mami ubogatuser posted image Japajadeuser posted image Pa vi? Vidim, da imaš ogromno časa, ko tako lepo seznamčke rihtaš.


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 2131
   RE: Majčice 2009 - 6.del
25.5.2009 9:46:22   
KatMat
je tud ona spizdjot al kaj??  ma res nimam srece...kaj bom res tazadnja!?!!

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 2132
   RE: Majčice 2009 - 6.del
25.5.2009 9:48:15   
KatMat
jah flaska...nc a ne...

voda uredu,ctg lep odprta nic vec kot zadnjic...pa baje se mi je malo dvignila...ni vec tako nizko...tako da se mi zdi da jo mal orjentacija heca...namest dol ona nazaj gor

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 2133
   RE: Majčice 2009 - 6.del
25.5.2009 9:52:53   
Dudica1
flaska ja ko zaspi potem spi sigurno 3 ure in pol mam čas...pa še likala sem zdaj vmes...zdaj mam pa šele zajtrk...user posted image
Drugače pa smo mi tud vredu...samo zunaj je tako vroče da ni za bit zunaj...user posted image ...sej vi pa zdej že lahko greste ven a ne?

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 2134
   RE: Majčice 2009 - 6.del
25.5.2009 9:53:02   
KatMat
ja cvekanje tukaj se je pa cist ustavilo!!!!!!kaj pa zdej to??? aja...vse ste ze na z-majckih...smotkeuser posted image

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 2135
   RE: Majčice 2009 - 6.del
25.5.2009 9:56:13   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: KatMat

ja cvekanje tukaj se je pa cist ustavilo!!!!!!kaj pa zdej to??? aja...vse ste ze na z-majckih...smotkeuser posted image


tud tam ni nič sile veš...kr poglej...

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 2136
   RE: Majčice 2009 - 6.del
25.5.2009 10:02:25   
KatMat
rajsi ne...ker mi bo pol ure nalagalo uno stran pol pa preden nazaj sem pridem bo spet pol ureuser posted image

kako vas mladenic dudi??


(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 2137
   RE: Majčice 2009 - 6.del
25.5.2009 10:05:33   
Dudica1
Ja sej to maš pa prav...jaz mam kr dva zavihka odprta da hodim sem in tja...ker drugač res živce zgubiš user posted image

He he...naš mladenič...zdaj spi...je komaj zaspal prej zaspan pa tako da je joj.
Smo šli včeraj k sestri mal okrog na spregod potem pa na ledeno kavo in je skoz spal v vozičku,je blo revežu tko vroče...

Nč drugač pa smo v sredo stari 1 mesec in imava pregled pri pediatrinjiuser posted image

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 2138
   RE: Majčice 2009 - 6.del
25.5.2009 10:19:05   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

sej vi pa zdej že lahko greste ven a ne?



Super, da je tako priden. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ja, mi smo pa že kar nekaj časa mobilni. V petek smo imeli piknik pri mojih, včeraj rojstni dan pri moževi sestri. Vsako jutro gremo pa skupaj na sprehoduser posted image Poletni otroci so ZAKON!!!!

Katmat, pomoje Tanja še spi user posted image Pa ne se kregat, sej smo tukej user posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 2139
   RE: Majčice 2009 - 6.del
25.5.2009 10:19:35   
KatMat
ooo kako lepo...jest bi tud ze vozickala...

ze en mesec??JA KRASNO

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 2140
   RE: Majčice 2009 - 6.del
25.5.2009 10:23:35   
KatMat
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

sej vi pa zdej že lahko greste ven a ne?



Super, da je tako priden. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ja, mi smo pa že kar nekaj časa mobilni. V petek smo imeli piknik pri mojih, včeraj rojstni dan pri moževi sestri. Vsako jutro gremo pa skupaj na sprehoduser posted image Poletni otroci so ZAKON!!!!

Katmat, pomoje Tanja še spi user posted image Pa ne se kregat, sej smo tukej user posted image



ja ponavad smo naklofale 10 strani na urco...ucer ste pa sam eno stran!!
ME JE PA KR streslo ko sem prebrala da ima od pokice malcek zajcjo ustnico-saj sem glih tisto noc sanjala da se je moja strucka rodila z zajcjo ustnico...
ej punce...jest sem tok zaprta ze tri dni...da me vse tisci...pa me se kr noce pregnat...kaksen nasvet...vse sem ze probala

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2141
   RE: Majčice 2009 - 6.del
25.5.2009 10:31:07   
FLASK_A
Mene je tut stisnilouser posted image Pa saj to se da lepo popravit... Upam, da bo vse OK.



_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 2142
   RE: Majčice 2009 - 6.del
25.5.2009 10:32:27   
petrazg
OJla po dolgem času še iz naše strani....

Čestitke vsem novim mamicam in njihovim sončkom user posted image user posted image user posted image

Tanja in KatMat vidve sta pa tako zdaj zdaj na vrsti.  Držim pesti za vaju, da čim hitreje mine in da bosta kmalu cartali svoje bejbijeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

No, mi smo sedaj končno doma in prav uživamo en z drugim. Anžetek je bratca enkratno sprejel, ga boža in ljubčka, pa najraje bi ga imel na rokah in ga cartal... Ko  Lukec zajoka, predno odreagirava, je že Anže pri njemu in mu daje dudico in ga tolaži user posted image Sva res vesela, da nam gre tako super, brez minimalnega ljubosumja. Mogoče je bager pomagal, ki mu ga je Lukec prinesel za podkupnino...user posted image . Jemo pridno, veliko user posted image , da smo siti. Drugače pa večinoma spi in mamici pusti, da počiva. user posted image

To je na kratko o nas, o naših obiskih zdravnikov, pediatrične pa raje drugič... trenutno stanje je ok, kaj pa še bo, bomo še videli...

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 2143
   RE: Majčice 2009 - 6.del
25.5.2009 10:36:17   
KatMat
ja sej zdej to zelo lepo popravijo...upam da bo vse uredu...


petrazg!!!!zivijo!!!lepo slisati da se imate lepo in da se lepo ujamete!!!!oglasi se se kaj...in nam zaupaj se kaj vec o vasi strucki!

(odgovor članu petrazg)
Neposredna povezava do sporočila: 2144
   RE: Majčice 2009 - 6.del
25.5.2009 10:37:53   
lake
Dobrodošla doma Petra user posted image user posted image Samo da je vse vredu z tamalim. A z mojo službo pa nisi bla zadovoljna?user posted image

Dudica pris še k men mal zlikat, mi ne spimo več po tri ure skupi, edin v vozičku, tko da mam bajto večalmanj v razsulu. Sm že čistilko poklicala, da mi vsaj okna spuca, pa kopalnico, sej pomest mi še nekak rata, lika mi pa vsake tok časa mami, kok je zlata.

Je pa res tuki bolj tišina zadnje čase, sej več me čvekamo, kot ve nosečke. Pa na rodili smo sm vidla da je že druga julijka rodila, pa še ve vse niste.


(odgovor članu petrazg)
Neposredna povezava do sporočila: 2145
   RE: Majčice 2009 - 6.del
25.5.2009 10:41:45   
KatMat
ja sem tud jaz vidla...sm kr zalostna...

mi je tud moja ginekologinja rekla naj grem sipe pomivat pa sem se raje odlocila upostevati en moder nasvet nase majcice....da itak nic ne pripomore k hitrejsemu porodu zato podpiram lenoritis dokler si ga se lahko privoscimuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lake)
Neposredna povezava do sporočila: 2146
   RE: Majčice 2009 - 6.del
25.5.2009 10:44:48   
Dudica1
petrazg super da ste ok...user posted image

(odgovor članu petrazg)
Neposredna povezava do sporočila: 2147
   RE: Majčice 2009 - 6.del
25.5.2009 10:48:53   
OliveOyl
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

IZVIRNO SPOROČILO: Mala_princeska

"Včeraj 23.5. ob 19.15 se je rodil naš Žan Marcel, velik 54 cm in težek 3660 g."
Buterffly

user posted image






Čestitam!user posted image user posted image

KatMat ti kar podpiraj lenoritis jaz bi ga tudi..user posted image
petrazg lepo da ste doma.

lake a ti pa na ped.delaš?

Naša zdaj spi,drugače je pa totalen joškoholik ratala,dude ne mara,flaške ne mara sam cizek vidi.Če joka jo samo to pomiri.Danes je bil spet noči priklop tam od polnoči pa do petih.V presledkih..user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 2148
   RE: Majčice 2009 - 6.del
25.5.2009 10:50:14   
lake
Ja na pediatriji. Upam da jo boste čim manj rable user posted image

(odgovor članu OliveOyl)
Neposredna povezava do sporočila: 2149
   RE: Majčice 2009 - 6.del
25.5.2009 10:52:59   
OliveOyl
IZVIRNO SPOROČILO: lake

Ja na pediatriji. Upam da jo boste čim manj rable user posted image


Upam,da ne pridemo blizu...user posted image  lani smo bili na alergoloških testiranjih,drugače pa naša dr.na inf.pošilja.

(odgovor članu lake)
Neposredna povezava do sporočila: 2150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  84 85 [86] 87 88   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  84 85 [86] 87 88   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Spletni nakup oblačil
majch

Kako pogosto kupujete oblačila na spletu?

vsak teden (2%)

1-3 na mesec (5%)

nekajkrat letno (20%)

ne kupujem (73%)


Število vseh glasov: 97

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!