|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  77 78 [79] 80 81   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 12:33:27   
KatMat

IZVIRNO SPOROČILO: Tanja_

IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

tanja jaz mam koš za plenice sangenic...in sem z njim zelo zadovoljna ker nč ven ne smrdi če ga maš kje notr...jaz ga mam zdaj kar na balkonu...user posted image

vse boste naše majčice kljub temu če rodite junija...z nami boste čvekale naprej!!!



Hvala dudi user posted image user posted image
Men je tud predzadn, ampak pol na zadnji sliki je pa čudn. V faco ni lep. No, ja, pa vrečko na glavo.

Sangenic katerga pa imaš- unga za 30€, k je nek nov, al unga za 20, k ma tko z vijola neki kombiniran. Kok pogosto pa kupiš kaseto?


ponoc je vsaka krava črnauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 1951
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 12:34:06   
elyy
evo jst še mau prskam po rr se mi neda it pospravljat....sam se morem spravt,da mi čas hitreje mine dokler moj nepride iz službe!!

ooo keri pomičniki....ke je katmat??user posted image user posted image
blue;se mi zdi,da je edina,ki je rodila točno na datum poroda.

no jst ko imam 29.5 rok je pomoje,kar velik možnosti,da se bo zavleklo med junij...pa res vse se tko poznamo in je res bedno rint med drugeuser posted image .... 
zdej grem pa res mau glancat stanovanje...se pol beremo**

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1952
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 12:35:44   
KatMat

IZVIRNO SPOROČILO: elyy

evo jst še mau prskam po rr se mi neda it pospravljat....sam se morem spravt,da mi čas hitreje mine dokler moj nepride iz službe!!

ooo keri pomičniki....ke je katmat??user posted image user posted image
blue;se mi zdi,da je edina,ki je rodila točno na datum poroda.

no jst ko imam 29.5 rok je pomoje,kar velik možnosti,da se bo zavleklo med junij...pa res vse se tko poznamo in je res bedno rint med drugeuser posted image .... 
zdej grem pa res mau glancat stanovanje...se pol beremo**
evo me!!!!



ampak mislm punce...pa da sem res taka packa??user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu elyy)
Neposredna povezava do sporočila: 1953
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 12:36:22   
elyy
vse boste naše majčice kljub temu če rodite junija...z nami boste čvekale naprej!!!

BRAVO DUDIuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu elyy)
Neposredna povezava do sporočila: 1954
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 12:36:44   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: elyy

evo jst še mau prskam po rr se mi neda it pospravljat....sam se morem spravt,da mi čas hitreje mine dokler moj nepride iz službe!!

ooo keri pomičniki....ke je katmat??user posted image user posted image
blue;se mi zdi,da je edina,ki je rodila točno na datum poroda.

no jst ko imam 29.5 rok je pomoje,kar velik možnosti,da se bo zavleklo med junij...pa res vse se tko poznamo in je res bedno rint med drugeuser posted image .... 
zdej grem pa res mau glancat stanovanje...se pol beremo**


Jaz sem tut na PDP rodila. In to ob uri, ko sem imela pri svoji G pregleduser posted image Na PDP ob 13.30 pregled- rodila ob 14.14user posted image

Pa nikamor hodit, tut če boste junija rodile- VAS NE SPUSTIMO NIKAMOR!!!! user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu elyy)
Neposredna povezava do sporočila: 1955
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 12:37:18   
elyy
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 1956
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 12:37:27   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: KatMat
ampak mislm punce...pa da sem res taka packa??user posted image user posted image user posted image


neeeeeeeee....

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 1957
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 12:38:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A


Pa nikamor hodit, tut če boste junija rodile- VAS NE SPUSTIMO NIKAMOR!!!! user posted image user posted image user posted image



Oooooo, I feel all fuzzy and warm inside.

(odgovor članu FLASK_A)
  Neposredna povezava do sporočila: 1958
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 12:40:03   
KatMat
user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1959
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 12:40:39   
elyy
Flaska sori sem te čist spustilauser posted image ....samo za blue sem se spomnila,da je res na rok rodila...
ooo k bi se meni vsaj tko zgodilo,kot se je tebi,da bi me s pregleda,kar v P. poslali....
pa še majčica bi blauser posted image user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1960
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 12:40:53   
KatMat

IZVIRNO SPOROČILO: Majch

IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A


Pa nikamor hodit, tut če boste junija rodile- VAS NE SPUSTIMO NIKAMOR!!!! user posted image user posted image user posted image



Oooooo, I feel all fuzzy and warm inside.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1961
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 12:44:11   
Tanja_
IZVIRNO SPOROČILO: KatMat


IZVIRNO SPOROČILO: Tanja_

IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

tanja jaz mam koš za plenice sangenic...in sem z njim zelo zadovoljna ker nč ven ne smrdi če ga maš kje notr...jaz ga mam zdaj kar na balkonu...user posted image

vse boste naše majčice kljub temu če rodite junija...z nami boste čvekale naprej!!!



Hvala dudi user posted image user posted image
Men je tud predzadn, ampak pol na zadnji sliki je pa čudn. V faco ni lep. No, ja, pa vrečko na glavo.

Sangenic katerga pa imaš- unga za 30€, k je nek nov, al unga za 20, k ma tko z vijola neki kombiniran. Kok pogosto pa kupiš kaseto?


ponoc je vsaka krava črnauser posted image user posted image user posted image user posted image


Si me spomnla zdej na en vic:če ste ga že slišale se opravičujem.

Mož pa žena seksata, on zgorej, pa ona po njegovem čelu tipa, pa pravi on: Kaj je?
Ona: Ooooo, seksaš k hudič!
Pa naslednji dan spet seksata, pa je ona gor, pa jo on začne tipat po čelu. Pa ona vsa razpaljena: Kaj je, kaj je.A seksam k hudič?
Pa on : Ne ,težka si k krava!user posted image user posted image

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 1962
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 12:45:42   
Anonimen
Punce, sterite me delat, ker bo moj prej domov prišu. user posted image leni babji...jao ko sem smotana. Grem probat neki nardit...se vmes še kaj oglasim, ko mi bo dosadilo.

(odgovor članu KatMat)
  Neposredna povezava do sporočila: 1963
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 12:47:14   
KatMat

IZVIRNO SPOROČILO: Tanja_

IZVIRNO SPOROČILO: KatMat


IZVIRNO SPOROČILO: Tanja_

IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

tanja jaz mam koš za plenice sangenic...in sem z njim zelo zadovoljna ker nč ven ne smrdi če ga maš kje notr...jaz ga mam zdaj kar na balkonu...user posted image

vse boste naše majčice kljub temu če rodite junija...z nami boste čvekale naprej!!!



Hvala dudi user posted image user posted image
Men je tud predzadn, ampak pol na zadnji sliki je pa čudn. V faco ni lep. No, ja, pa vrečko na glavo.

Sangenic katerga pa imaš- unga za 30€, k je nek nov, al unga za 20, k ma tko z vijola neki kombiniran. Kok pogosto pa kupiš kaseto?


ponoc je vsaka krava črnauser posted image user posted image user posted image user posted image


Si me spomnla zdej na en vic:če ste ga že slišale se opravičujem.

Mož pa žena seksata, on zgorej, pa ona po njegovem čelu tipa, pa pravi on: Kaj je?
Ona: Ooooo, seksaš k hudič!
Pa naslednji dan spet seksata, pa je ona gor, pa jo on začne tipat po čelu. Pa ona vsa razpaljena: Kaj je, kaj je.A seksam k hudič?
Pa on : Ne ,težka si k krava!user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 1964
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 12:48:18   
KatMat

IZVIRNO SPOROČILO: Majch

Punce, sterite me delat, ker bo moj prej domov prišu. user posted image leni babji...jao ko sem smotana. Grem probat neki nardit...se vmes še kaj oglasim, ko mi bo dosadilo.
user posted image user posted image user posted image user posted image

no sej jest se grem pa mal ulect....pa se beremo cez kaksno urco...me tok boli on moje g da se morm prou ulect

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1965
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 12:51:42   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: elyy

ooo k bi se meni vsaj tko zgodilo,kot se je tebi,da bi me s pregleda,kar v P. poslali....
pa še majčica bi blauser posted image user posted image


Aja, sej me ni s pregleda poslala. Sem imela pregled pri svoji G v Šiški, ampak do tja sploh prišla nisem- sem šla prej v P.user posted image Pol je pa moj iz porodne poklical, da me ne bo na pregled, ker sem rodilauser posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu elyy)
Neposredna povezava do sporočila: 1966
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 12:53:32   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: Majch

IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A


Pa nikamor hodit, tut če boste junija rodile- VAS NE SPUSTIMO NIKAMOR!!!! user posted image user posted image user posted image



Oooooo, I feel all fuzzy and warm inside.



jaz pa ne štekamuser posted image
A me hecaš ane user posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1967
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 13:06:08   
Tanja_
Jst tud grem. Peljem psa k frizerju. Se pišemo kej popoldne, če mi naute vse ušle- vozičkat in rojevat.

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1968
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 13:27:42   
Dudica1
a od CVEKE še ničuser posted image

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 1969
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 13:39:10   
dito
Tudi jaz sem že nazaj iz CTG-ja- CTG lep, vidni hribčki, vendar nič konkretnega. Naročena sem v torek na CTG in UZ.
Saj ne morem verjet, da imam danes že rok pa nič. Pa toliko so me strašli, da bom prej rodila. Zdaj še samo, da so se mi zmotli pri teži user posted image . Takrat pa popiz...

A mogoče katera ve, kaj to pomeni če ima otok povečan srčni utrip? Zgornja krivulja je bila kar hribčkasta tja do 180.

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 1970
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 13:42:12   
Dudica1
Dito to pa ne bi vedela...upajmo da bo katera vedla pa ti pove...držim pesti da bo čimprej prikukal na svet...user posted image

(odgovor članu dito)
Neposredna povezava do sporočila: 1971
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 13:49:45   
copka
CVEKA SPOROCA:

Moje ime je NIKA težka sem 3850

CESTITKE, Cvekica!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Na sveze zaljubljena...v mojega Sebastiana

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 1972
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 13:52:01   
Dudica1
user posted image user posted image user posted image čestitkeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu copka)
Neposredna povezava do sporočila: 1973
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 13:52:15   
Dudica1

                  user posted image
                  
 
 
 
JANUAR
 
cebelica82 4.1.
Tanja_ 6.1.
SANEK1 18.01.
majuška10 20.1.
 
FEBRUAR
 
Blueeyes 1.2.
Poloma 6.2.
lananai 9.2.
karatina 9.2.
meduzica 9.2.
andrejka 23.2.
Cveka30 26.2.
Leela 27.2.
 
 
MAREC
 
pokica_ 10.3.
Dudica1 18.3.
KatMat 30.3.
Chiara82 31.3.
 
 
APRIL
 
avokado 1.4.
vanilla 7.4.
lake 7.4.
*bucka* 8.4.
madejka 16.4.
peneja 19.4
OliveOyl 26.4.
HM84 26.4.
maja1488 30.4.
lunica77 30.4.
 
 
MAJ
 
baba84 7.5.
Majch 8.5.
psaša 8.5.
gala 9.5.
ebetka 19.5.
Obelix 20.5.
dito 23.5.
Nika84 28.5.
 
JUNIJ
 
PapuaNG 5.6.
snowgal 7.6.
buterffly 8.6.
zoja10 12.6.
petra a 18.6.
blu 20.6.
copka 24.6.
mama11 24.6.
supernova2002 26.6.
rozcaa 30.6
 
JULIJ
 
nati45 5.7.
mayflower 22.7.
Lalica1 25.7.
 
AVGUST
 
mary12 8.8.
2mak 9.8.
 
SEPTEMBER
 
tubby 8.9.
masi 12.9.
petrazg 20.9.
zmajama 20.9.
ptejka 21.9.
taskica 22.9.
krempelček 26.9.
 
OKTOBER
 
Biba Maja 5.10.
BarbyD 14.10.
 
 
NOVEMBER
 
Čebelca10 1.11.
ledenka 3.11.
palacinka 5.11
AKP 6.11.
zoja09 7.11.
 
 
DECEMBER
 
Greenie 21.12.
mani2 22.12.

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 1974
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 13:52:19   
Dudica1

      user posted image

1.     krempelček                                                       118 cm 
2.     KatMat                                                               115 cm

3.     elyy                                                                    113 cm
4.     peneja, Biba Maja                                             112 cm
5.     petra a                                                               111 cm
6.     Lalica1,  pokica_, lunica77                               110 cm

7.     Chiara82, andrejka                                            104 cm
8.     mama11                                                             103 cm
9.     HM84                                                                 101 cm
10.   dito                                                                     100 cm
11.   ledenka, U_SURDI                                              99 cm
12.   zoja09                                                                 98 cm
13.   palacinka, Hanaja                                               96 cm
 
14.   Tanja_                                                                 89 cm

                        user posted image


(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 1975
Stran:   <<   < Prejšnja stran  77 78 [79] 80 81   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  77 78 [79] 80 81   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




uporaba lubrikanta
carmencita

Ali uporabljate lubrikante po porodu pred spolnim odnosom?

DA (29%)

NE (71%)


Število vseh glasov: 52

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!