|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  76 77 [78] 79 80   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 12:15:12   
KatMat

IZVIRNO SPOROČILO: buterffly

Alo alo. Js sm še doma. Krempelček pa je zjutrej šla v P, zdej je na oddelku, ker so se popadki umiril in čaka in čaka.... Sva prej govorili in pravi, da mi špara posteljo.  Ko bom vedela kaj novega pa sporočim...
drzim pesti!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu buterffly)
Neposredna povezava do sporočila: 1926
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 12:16:15   
KatMat

IZVIRNO SPOROČILO: zoja10

dudi,flaška...in ostale Z-majčke!! nehite smetit majčice...

TAKOJ TJA KAMOR SPADATE.
..user posted image user posted image user posted image user posted image



(aja na z-majčkih ne sme bit  pomočnikov k tam so sam resne matere in pogovori o dojenju, čajčkih,krčkih...)




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zoja10)
Neposredna povezava do sporočila: 1927
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 12:16:15   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: KatMat


IZVIRNO SPOROČILO: zoja10

moji šivi so že kul,....

kaj berem? fantiči? mmmmmmmmmmmmmmmm....... KJE KJE?......user posted image user posted image user posted image



sej ...cakamo da dudi kaj novega prlep!!user posted image


aja aja mene čakate...čakte..user posted image

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 1928
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 12:17:51   
zoja10
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ....

dejmo dudi...enga nagca al pa dva...
njamsi.........

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 1929
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 12:18:57   
Tanja_
IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

tanja ti pa že nehi ribat po tleh boš čist znucala ta boga tla...user posted image


Ja, kaj pa nej počnem? Če se umirim sam gledam na uro, pa študiram kdaj bo naš malček-palček pršu. BZ.
pokica je pa še na pregledu? Al so jo kr obdržal?
kati pol te nau tvoja G vodila naprej? Blagor ti, po mojem maš tko ful večjo šanso, da ti kr sprožjo. Me prou zanima, kaj bo men v pondelk povedala moja. Zihr, da sm se nazaj zaprlauser posted image

Aja, punce, ki že mate svoje user posted image . Kam mečete plenice? Ima katera un koš- Sangenic? Jst še cincam, če bi si ga nabavla, pa me zanimajo mnenja izkušenih.user posted image

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 1930
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 12:19:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: zoja10

dudi,flaška...in ostale Z-majčke!! nehite smetit majčice...

TAKOJ TJA KAMOR SPADATE.
..user posted image user posted image user posted image user posted image



(aja na z-majčkih ne sme bit  pomočnikov k tam so sam resne matere in pogovori o dojenju, čajčkih,krčkih...)






Se hecaš? Že tako nas je bolj malo. Če bojo nehale sem hodit, grem jaz na z-majčke kar brez naše bubice. Sicer pa...mogoče se bo pa tako naluštal. Če je fant, ma ful lušnih punc, če je pa punca, pa tud fantkov ne manjka. 

(odgovor članu zoja10)
  Neposredna povezava do sporočila: 1931
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 12:19:47   
Tanja_
Kaj pa če bom res junija rodila? Kam me bojo pa pol vzel čvekat?user posted image

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 1932
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 12:21:17   
KatMat

IZVIRNO SPOROČILO: zoja10

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ....

dejmo dudi...enga nagca al pa dva...
njamsi.........

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: Tanja_


kati pol te nau tvoja G vodila naprej? Blagor ti, po mojem maš tko ful večjo šanso, da ti kr sprožjo. Me prou zanima, kaj bo men v pondelk povedala moja. Zihr, da sm se nazaj zaprlauser posted image




ja res upam da bo kej...ceprav mislim da pred ponedeljkom ne bo nicuser posted image

(odgovor članu zoja10)
Neposredna povezava do sporočila: 1933
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 12:21:24   
KatMat
pomocnike pomocnike pomocnike pomocnike

< Sporočilo je popravil KatMat -- 22.5.2009 12:22:10 >

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 1934
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 12:21:33   
Dudica1
user posted image
user posted image

user posted image
user posted image
user posted image

user posted image


(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 1935
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 12:21:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Tanja_

Kaj pa če bom res junija rodila? Kam me bojo pa pol vzel čvekat?user posted image

To tud mene skrbi. Tle se poznamo...js se nočem med junijke rinit. Tanja, mora bit maja, pa če ga bo treba prepričat, ane?

(odgovor članu Tanja_)
  Neposredna povezava do sporočila: 1936
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 12:23:26   
KatMat
dudi zak0on siuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1937
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 12:23:27   
Anonimen
Dobri so, dobri....user posted image samo drugi mal čudno gleda, kam se je prvi usedu. Mogoč pa ma kake posebne želje.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1938
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 12:24:15   
KatMat

IZVIRNO SPOROČILO: Majch

Dobri so, dobri....user posted image samo drugi mal čudno gleda, kam se je prvi usedu. Mogoč pa ma kake posebne želje.user posted image


sejbi sam se usta odpru pa bi blouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1939
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 12:24:43   
Dudica1
tanja jaz mam koš za plenice sangenic...in sem z njim zelo zadovoljna ker nč ven ne smrdi če ga maš kje notr...jaz ga mam zdaj kar na balkonu...user posted image

vse boste naše majčice kljub temu če rodite junija...z nami boste čvekale naprej!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1940
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 12:24:57   
Anonimen
Katmat...maš ti domišljijo!user posted image Porednica.

(odgovor članu KatMat)
  Neposredna povezava do sporočila: 1941
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 12:25:14   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: zoja10

dudi,flaška...in ostale Z-majčke!! nehite smetit majčice...

TAKOJ TJA KAMOR SPADATE.
..user posted image user posted image user posted image user posted image


(aja na z-majčkih ne sme bit  pomočnikov k tam so sam resne matere in pogovori o dojenju, čajčkih,krčkih...)




Nikamor ne grem user posted image Tukej take fajne tičke vidim user posted image user posted image user posted image Ne muvam niti za par minutkuser posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu zoja10)
Neposredna povezava do sporočila: 1942
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 12:26:14   
zoja10
OUJEAHHHH......ta predzadn bo men pomagu previjatuser posted image ....


majch ja vešda se hecam...al pa ne..user posted image


mi je dougčas mal...user posted image ..tamala skoz spi user posted image (no sej se ne prtožujem)user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1943
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 12:26:25   
Anonimen
aaaaaah dudica....smo potolažene.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1944
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 12:27:07   
KatMat

IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

IZVIRNO SPOROČILO: zoja10

dudi,flaška...in ostale Z-majčke!! nehite smetit majčice...

TAKOJ TJA KAMOR SPADATE.
..user posted image user posted image user posted image user posted image


(aja na z-majčkih ne sme bit  pomočnikov k tam so sam resne matere in pogovori o dojenju, čajčkih,krčkih...)




Nikamor ne grem user posted image Tukej take fajne tičke vidim user posted image user posted image user posted image Ne muvam niti za par minutkuser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1945
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 12:27:30   
Anonimen
Ja zoja, kaj maš preveč pridnega otročka? 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1946
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 12:28:14   
KatMat
al pa pr tazadjmu poglejte ce kje vidite od kje voda prihaja...jest je zgoraj ne vidim...zgleda kt da bi lulu

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 1947
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 12:29:56   
Anonimen
Sej se neka voda sceja dol z njega. Sicer pa tud lepotci morjo lulat.

(odgovor članu KatMat)
  Neposredna povezava do sporočila: 1948
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 12:30:38   
Tanja_
IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

tanja jaz mam koš za plenice sangenic...in sem z njim zelo zadovoljna ker nč ven ne smrdi če ga maš kje notr...jaz ga mam zdaj kar na balkonu...user posted image

vse boste naše majčice kljub temu če rodite junija...z nami boste čvekale naprej!!!



Hvala dudi user posted image user posted image
Men je tud predzadn, ampak pol na zadnji sliki je pa čudn. V faco ni lep. No, ja, pa vrečko na glavo.

Sangenic katerga pa imaš- unga za 30€, k je nek nov, al unga za 20, k ma tko z vijola neki kombiniran. Kok pogosto pa kupiš kaseto?

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 1949
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 12:32:52   
zoja10
ja sam je res nekam pridna ta naša Taja...sam je pa spi... TRKAM PO MIZI user posted image

(pssstt...da me ne sliši...user posted image )
a za te koše za smeti rabiš kasete? zdej obstajajo baje eni k so brez teh kaset.. al je to to?



(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 1950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  76 77 [78] 79 80   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  76 77 [78] 79 80   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




KOLEDAR
Lelly28 RR

Kje kupite stenski koledar?

naredimo ga sami (17%)

kupimo v trgovini (17%)

dobimo reklamnega od podjetja (58%)

dobimo gar za da (8%)


Število vseh glasov: 12

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!