|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  71 72 [73] 74 75   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2009 - 6.del
21.5.2009 19:50:57   
Dudica1
evo še za lahko nočko  


user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 1801
   RE: Majčice 2009 - 6.del
21.5.2009 19:51:28   
Dudica1
nočko

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 1802
   RE: Majčice 2009 - 6.del
21.5.2009 20:08:35   
krempelček
Madonca, kam pa kam komaj se je shladilo, ve pa vse spat, seveda ko se zjutri punce zgodi vstajate.....Noro, meni neki dogaja, sicer če ponoči ne bo nič, grem itak na pregled zjutraj ob 7.00, tak da ni panike....No ja, pa lahko noč punce moje------

_____________________________

Adrijana 30.06.2001
Kristjan Franci 04.09.2003
Timotej Jernej 23.05.2009

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 1803
   RE: Majčice 2009 - 6.del
21.5.2009 20:11:30   
Tanja_
IZVIRNO SPOROČILO: krempelček

Madonca, kam pa kam komaj se je shladilo, ve pa vse spat, seveda ko se zjutri punce zgodi vstajate.....Noro, meni neki dogaja, sicer če ponoči ne bo nič, grem itak na pregled zjutraj ob 7.00, tak da ni panike....No ja, pa lahko noč punce moje------


Blagor ti...Držim pesti, da bo kaj.

Zadnjič mi je prijateljica, ki ima 3 otroke rekla, da bom šla rodit, ko se mi bo zdelo, da ne morem več. No, jaz ne morem več. Zdele me vse tišči, zbada, napenja, trebuh mi bo razneslo, noge me bolijo. Ne morem več....

(odgovor članu krempelček)
Neposredna povezava do sporočila: 1804
   RE: Majčice 2009 - 6.del
21.5.2009 20:17:15   
pokica_
Mmmmm Dudi! Ti pa ornk skrbiš za naše hormončke! user posted image Tist tazadnji je nekam najbolj mamljiv....le kaj se skriva tam dol?!user posted image

krempelček navijam zate! user posted image  

Tanja, jst tud ne morem več...zdaj sem se z mojim menla glede tega, da jamram in jamram jutri, kolk zatekam...ko itk full zatekam in zato tudi to mrtvenje roke in dlani. Ampak, kaj pa če bo pol rekla, da bom ostala not v P, mi dala itak neslano-posrano dieto,...in mi nebo sprožila poroda. A cel vikend bom not,...al pa še do konca nosečnosti, do poroda. Bom kr rajši tiho! user posted image  Ne vem več kaj naj...bom čakala in čakala in čakala....user posted image

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 1805
   RE: Majčice 2009 - 6.del
21.5.2009 20:23:45   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: krempelček

Madonca, kam pa kam komaj se je shladilo, ve pa vse spat, seveda ko se zjutri punce zgodi vstajate.....Noro, meni neki dogaja, sicer če ponoči ne bo nič, grem itak na pregled zjutraj ob 7.00, tak da ni panike....No ja, pa lahko noč punce moje------


dejmo, krempelček! upam, da bo kmaluuser posted image user posted image user posted image

tanjauser posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu krempelček)
Neposredna povezava do sporočila: 1806
   RE: Majčice 2009 - 6.del
21.5.2009 20:27:06   
Tanja_
poki ne poznam tvoje G, moja sigurn ne bi sprožla poroda, pa če bi še tok jamralauser posted image Nič nama ne preostane, kokr da tukile ena drugi jamravauser posted image

sej bo. Tud naš dan pride. Mene je tale vročina čist zdelala, mogoče bo zdej zvečer kaj bolje.Pa en user posted image  zate, upam da bo kaj bolje....

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 1807
   RE: Majčice 2009 - 6.del
21.5.2009 21:00:58   
krempelček
cveka- držimo pesti, da bo vse okej, res srečno iz srca......

_____________________________

Adrijana 30.06.2001
Kristjan Franci 04.09.2003
Timotej Jernej 23.05.2009

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1808
   RE: Majčice 2009 - 6.del
21.5.2009 21:03:38   
krempelček
tanja- potrpi, pravijo da je potrpljenje božja mast, pr meni tudi nekaj dogaja, trebuh trd, dol me tišči in vse v maloro........upam, da noč kaj prinese, sicer imam pa zjutraj ctg, že v četrto. Ni panike, jz sem vzdržljiva punca in čakam in čakam in čakam....

_____________________________

Adrijana 30.06.2001
Kristjan Franci 04.09.2003
Timotej Jernej 23.05.2009

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 1809
   RE: Majčice 2009 - 6.del
21.5.2009 22:10:49   
lake
Da vas pridem mal pogledat zdej ko mam končno cajt. Teli pomočniki za lahko noč me ne bojo glih uspaval user posted image , večjem obratno.

Jst sm drgač cel mesec govorila da mam dost, pa ni blo nč od tega, pol se je pa zgodil kr iznenada, brez opozorilnih znakov, tko da nč ne verjemte tem vražam.

A se zavedate da samo vas samo še ene par čveka s trebuhi, dejte no mal pohitet. Če teli vaši čakajo na ohladitev vremena, bojo še neki časa čakal user posted image .

(odgovor članu krempelček)
Neposredna povezava do sporočila: 1810
   RE: Majčice 2009 - 6.del
21.5.2009 22:15:28   
elyy
evo se vam javim in vam zaželim lahko noč.....user posted image
jst sm šla prej popoudne plačat položnce,me je kr mau v slabo voljo spravl,ampak sej ni take panike,tko je vsak mesec!
jst tud zatekam ogromno,ampak samo v noge od gležnjev naprej(sploh ni za zdržat več.....še zjutri ko se zbudim imam fajn zatečene......k kumare mam prste)res že teško hodim k stara mamauser posted image .....
upam,da bo čimprej,ker grem že sama sebi tok na živce,pa mojmu skos jamram pa vsem okol sebe,sam nič nepomaga....
grem pod tuš pa počasi spančkat!

(odgovor članu krempelček)
Neposredna povezava do sporočila: 1811
   RE: Majčice 2009 - 6.del
21.5.2009 22:15:51   
Tanja_
IZVIRNO SPOROČILO: krempelček

tanja- potrpi, pravijo da je potrpljenje božja mast, pr meni tudi nekaj dogaja, trebuh trd, dol me tišči in vse v maloro........upam, da noč kaj prinese, sicer imam pa zjutraj ctg, že v četrto. Ni panike, jz sem vzdržljiva punca in čakam in čakam in čakam....


Tud jst sm vzdržljivauser posted image  Sam v teli vročini mi pa res že vse skup preseda. Boge tiste, k majo poleti rok. Al pa septembra. K morjo še celo poletje bušija s sabo nosit.


(odgovor članu krempelček)
Neposredna povezava do sporočila: 1812
   RE: Majčice 2009 - 6.del
21.5.2009 22:31:47   
HM84
Cveka - srečno jutriuser posted image Upam ,da se mogoče celo kje v P srečamo :) Jaz sem 2 dni čez rokuser posted image Jutri imam ctg - tudi jaz že 4tič, upam, da bo rekla da sem že par cm odprta in me poslala v Puser posted image Aha, te sreče verjetno ne bo.... user posted image

krempelček
- tud jst navijam zateuser posted image user posted image user posted image

Tanja_
- jst tud ne morem veeeeeeeč.... a gremo dons ponoč? To govorim že par dni...user posted image

Drugač se mi je pa trebuh kar povesil zdele v dveh dneh... Na vrhu je že čisto mehak, nižje pa trd. Ampak premike pa čutim še na veliko. Bomo vidli kaj bo pokazal ctg...

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 1813
   RE: Majčice 2009 - 6.del
21.5.2009 23:09:31   
Tanja_
IZVIRNO SPOROČILO: HM84

Cveka - srečno jutriuser posted image Upam ,da se mogoče celo kje v P srečamo :) Jaz sem 2 dni čez rokuser posted image Jutri imam ctg - tudi jaz že 4tič, upam, da bo rekla da sem že par cm odprta in me poslala v Puser posted image Aha, te sreče verjetno ne bo.... user posted image

krempelček
- tud jst navijam zateuser posted image user posted image user posted image

Tanja_
- jst tud ne morem veeeeeeeč.... a gremo dons ponoč? To govorim že par dni...user posted image

Drugač se mi je pa trebuh kar povesil zdele v dveh dneh... Na vrhu je že čisto mehak, nižje pa trd. Ampak premike pa čutim še na veliko. Bomo vidli kaj bo pokazal ctg...



Moj trebuh je povešen že 8 dni. Mam razmaka za dlan in 2 prsta, pa trd, pa nič. To pomeni le, da se vse premika v smer poroda, da je user posted image  že pripravljen za spust po porodnem kanalu, ampak nič pa to ne pove o tem, da se bo kmalu začelo. Žal. Gre pa v pravo smer... Tudi to je spodbuda, a ne?

(odgovor članu HM84)
Neposredna povezava do sporočila: 1814
   RE: Majčice 2009 - 6.del
21.5.2009 23:16:15   
PapuaNG
spet en večerni pozdrav (prej se mi sploh ne uspe javit tukaj). Še vedno smo v paketu, ctg danes spet ni nič pokazal (razen da tamal rad spi dopoldne), tako da imam naslednji ctg v torek, en dan po PDP. Je rekla ginekologinja, da verjetno ne bo na rok. Hja, super user posted image Kot da mi ni že dovolj vroče. K sreči me ne pestijo druge težave-načeloma kaj veliko ne otekam, počutim se ok...No, lahko pa te preostale dni izkoristim za kofetkanje ipd. Itak sem pa rekla, da če ne misli prit ven jutri ali v soboto, naj kar počaka do petka, ker ima moj naslednji teden kot nalašč cel teden zaseden in bi bilo res neugodno, da bi se ravno takrat user posted image spomnil priti na svet.
Vmes bomo pa klimo na polno fural, da nam ne bo vroče user posted image

Sem bila pa danes na obljubljeni pedikuri in masaži...mmm...je pasalo! Pa še lepe nogice imam zdaj user posted image


(odgovor članu HM84)
Neposredna povezava do sporočila: 1815
   RE: Majčice 2009 - 6.del
21.5.2009 23:17:45   
PapuaNG
aja, trebuh pa sicer je nekoliko nižje zadnji teden ali malo več, a prav povešen še ni. Ampak je rekla G, da ni nujno, da se povesi-da je to odvisno tudi od velikosti user posted image

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 1816
   RE: Majčice 2009 - 6.del
21.5.2009 23:35:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: pokica_

Res skrajno upam, da se bo to po porodu nehalo. K se ponoči zbujam zarad te mrtve roke. Bom jutri rekla G, da ne morem več s to roko nič, k me tolk boli in mi pritiska na živc, da ponoč ne spim, da mi naj sproži porod,...k nebom zdržala res še 10 dni...če bi trajalo tolk dolgo do poroda. Sj nikol ne vemuser posted image user posted image .



pokica_ upam, da bo kmalu boljeuser posted image
ginekologu pa kar povej, kaj te tare... bosta našla rešitev!

jutri... čakam novičke... veliko novičk!
lahko noč!user posted image

(odgovor članu pokica_)
  Neposredna povezava do sporočila: 1817
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 6:54:34   
Dudica1
user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1818
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 7:33:17   
OliveOyl
Jutro

Maja 1488 sporoča:Da je v Postojni gužva in jih nimajo kam dat.Sprašuje če je tudi kakšna naša user posted image  tam.
Maja že jutri odhaja domov,če bo vse o.k.

No zdaj se pa podvizajte,prejšnji teden sem vas vabila v sobo,zdaj mate pa gužvo.user posted image

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 1819
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 7:33:36   
Anonimen
Dobro jutro!

Mi smo še tukaj. Nam nič ne dogaja. Lubi je šel v službo. Jaz pa ne vem, kaj bi sama s sabo. Eno tono stvari moram zlikat. "Da ne boš prej rodila, ker pol nimam nič za oblečt." Čeprav, mogoče bi ga pa na ta način naučila peglatuser posted image . Joj, sem žleht.

Kako...bo kaj z-majčkov danes? Krempeljček mi je sumljiva. No, pa vsaj čveka se bo cartala. Pa valda se bo še kakšen spomnil na svet prit.

(odgovor članu Dudica1)
  Neposredna povezava do sporočila: 1820
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 7:37:06   
Rebeka_
Dobro jutro vsem skupaj!

Se vam javljam po dobrem tednu z lepo novičko - prejšnji petek so me dan pred rokom presenetili popadki ter hitro odpiranje, tako da smo brzinsko rodili našo pupiko Saro, težko 3240g, veliko 50 cm. V porodni sva bila samo slabi dve uri do rojstva capinke, katera nama zdaj uravnava urnik najinih dni. user posted image  Popadki so res da boleči, se ne da opisat te bolečine, sploh ko so mi predrli mehur, takrat se je začelo zares, je pa vse odtehtano ko ti to malo bitjece položijo na trebušček in te pogleda s svojimi velikimi okicami... Malo me je raztrgala, tako da se bila tudi šivana, ampak se mi zdi da tudi šivi niso tak bav bav kot so me strašile nekatere. Rojstvo pa me je presenetilo predvsem zato, ker mi je ginekologinja govorila, da bom kar precej čez rok, saj ni bilo prej prav nobenih znakov, da bi kmalu rodila. Je pa res, da sem zadnji teden pred rojstvom pospešeno pila čaj iz malinovih listov, mogoče je pa to pomagalo?!
Pohvala gre vsem zaposlenim v ljubljanski porodnišnici, do mene so bili zelo prijazni, veliko ti pomagajo, tako pri porodu samem kot tudi po njem, skratka, polna sem pozitivnih vtisov. Tudi v sobi je bilo super, imela sem dve krasni cimri in mi je hitro minilo! Je pa res - doma je najlepše! user posted image

Ker ste tooooooliko napisale v temu tednu vas nisem uspela prebrat, zato samo čestitam vsem novim mamicam, tistim, ki pa še čakate pa - saj bo kmalu, držim pestke za čimlepši porod in seveda da potem uzrete tako kot jaz - najlepšega dojenčka na vsem širnem svetu! user posted image  user posted image

Pozdravček vsem!

Rebeka

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 1821
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 7:38:50   
Dudica1
čestitke...user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Rebeka_)
Neposredna povezava do sporočila: 1822
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 7:40:30   
Anonimen
O Rebeka, super! Čestitke za speedy porod in pupiko. Bravo!user posted image

(odgovor članu Dudica1)
  Neposredna povezava do sporočila: 1823
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 7:57:32   
Dudica1


                  user posted image
                  
 
 
 
JANUAR
 
cebelica82 4.1.
Tanja_ 6.1.
SANEK1 18.01.
majuška10 20.1.
 
FEBRUAR
 
Blueeyes 1.2.
Poloma 6.2.
lananai 9.2.
karatina 9.2.
meduzica 9.2.
andrejka 23.2.
Cveka30 26.2.
Leela 27.2.
 
 
MAREC
 
pokica_ 10.3.
Dudica1 18.3.
KatMat 30.3.
Chiara82 31.3.
 
 
APRIL
 
avokado 1.4.
vanilla 7.4.
lake 7.4.
*bucka* 8.4.
madejka 16.4.
peneja 19.4
OliveOyl 26.4.
HM84 26.4.
maja1488 30.4.
lunica77 30.4.
 
 
MAJ
 
baba84 7.5.
Majch 8.5.
psaša 8.5.
gala 9.5.
ebetka 19.5.
Obelix 20.5.
dito 23.5.
Nika84 28.5.
 
JUNIJ
 
PapuaNG 5.6.
snowgal 7.6.
buterffly 8.6.
zoja10 12.6.
petra a 18.6.
blu 20.6.
copka 24.6.
mama11 24.6.
supernova2002 26.6.
rozcaa 30.6
 
JULIJ
 
nati45 5.7.
mayflower 22.7.
Lalica1 25.7.
 
AVGUST
 
mary12 8.8.
2mak 9.8.
 
SEPTEMBER
 
tubby 8.9.
masi 12.9.
petrazg 20.9.
zmajama 20.9.
ptejka 21.9.
taskica 22.9.
krempelček 26.9.
 
OKTOBER
 
Biba Maja 5.10.
BarbyD 14.10.
 
 
NOVEMBER
 
Čebelca10 1.11.
ledenka 3.11.
palacinka 5.11
AKP 6.11.
zoja09 7.11.
 
 
DECEMBER
 
Greenie 21.12.
mani2 22.12.


(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 1824
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 7:57:34   
Dudica1

      user posted image

1.     krempelček                                                       118 cm
2.     Cveka30                                                            116 cm
3.     KatMat                                                               115 cm

4.     elyy                                                                    113 cm
5.     peneja, Biba Maja                                             112 cm
6.     petra a                                                               111 cm
7.     Lalica1,  pokica_, lunica77                               110 cm

8.     Chiara82, andrejka                                            104 cm
9.     mama11                                                             103 cm
10.   HM84                                                                  101 cm
11.   dito                                                                     100 cm
12.   ledenka, U_SURDI                                              99 cm
13.   zoja09                                                                 98 cm
14.   palacinka, Hanaja                                               96 cm
 
15.   Tanja_                                                                 89 cm

                        user posted image

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 1825
Stran:   <<   < Prejšnja stran  71 72 [73] 74 75   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  71 72 [73] 74 75   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...





slutnja

kdaj ste dojencke zaceli dajati "kravce past"

1m (40%)

2m (21%)

3m (15%)

4m (8%)

kasneje (5%)

nikoli (10%)


Število vseh glasov: 382

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!