|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  75 76 [77] 78 79   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 10:58:03   
Anonimen
Ja včasih se mi zdi, da se že kr izživljam. Pa ni za nalašč. On je pa tak cukr. Valda bo minilo tole.

(odgovor članu Tanja_)
  Neposredna povezava do sporočila: 1901
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 11:00:23   
Anonimen
Prav ob živce me spravljajo te moje noge. Skoz sem žejna a vodo zadržujem ko jez. user posted image Napihnjena sem ko žaba.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1902
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 11:02:13   
FLASK_A
Dudica, ful luškane slikiceuser posted image user posted image user posted image
Kdaj si pa ti šla prvič ven? Zdej so me nehali šivi bolet, pa bi kar kam šlauser posted image Pa z avtom, ste že kam šli?

Kopalke- ja babnice nooooooo! Kam nej pa dam vso to svojo maščobo v tele krpiceuser posted image Bo treba prej še kaj narest, pol pa bomo za v take kopalke. Pomoje bom letos skos v halji na plažiuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 1903
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 11:02:41   
Tanja_
IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

IZVIRNO SPOROČILO: Majch

Je zatišje ja...ko pa že vse cartate svoje škratke. Nas je bolj malo ostalo. Jaz sem tud sama pa nimam neke vele energije za kuhanje. Tud drugih stvari še nisem nič nardila danes...
Mislim, da me nekaj hormoni hecajo. Včeraj zvečer sem čist brez veze jokala...kar zalilo me je. Pol sva se z mojim smejala, ker je blo prav butasto. Zdaj bi pa itak najraj spala.



jaz sem pa danes take volje da bi najrajš jokala ker vem da bom sama do ne vem kdaj...user posted image ...pa še oba moram sama zrihtat za spat...to bo še podvig velik danes zvečer...



dudi sej bo. Sej sam dons, če pa ne bo vse po reglcih potekal, pa tko k ponavad, pa tud ne bo nič narobe. Lepo počasi, pa po vrsti pa bo, boš vidla...

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 1904
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 11:25:26   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A
Dudica, ful luškane slikiceuser posted image user posted image user posted image
Kdaj si pa ti šla prvič ven? Zdej so me nehali šivi bolet, pa bi kar kam šlauser posted image Pa z avtom, ste že kam šli?



Hvala
Prvič sva šla ven ko je bil star 11 dni,je patronažna rekla da lahko...user posted image
Za avtom sva šla pa prejšnji teden k moji sestri...ene 15 minut z avtom...kam drugam pa še ne...zdaj v ponedeljek če bova šla na Rudnik...bo to prvi malo daljši izlet...user posted image

Kako pa kaj vam kaže...ti je patronažna kaj rekla...?

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1905
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 11:27:05   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: Tanja_

IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

IZVIRNO SPOROČILO: Majch

Je zatišje ja...ko pa že vse cartate svoje škratke. Nas je bolj malo ostalo. Jaz sem tud sama pa nimam neke vele energije za kuhanje. Tud drugih stvari še nisem nič nardila danes...
Mislim, da me nekaj hormoni hecajo. Včeraj zvečer sem čist brez veze jokala...kar zalilo me je. Pol sva se z mojim smejala, ker je blo prav butasto. Zdaj bi pa itak najraj spala.



jaz sem pa danes take volje da bi najrajš jokala ker vem da bom sama do ne vem kdaj...user posted image ...pa še oba moram sama zrihtat za spat...to bo še podvig velik danes zvečer...



dudi sej bo. Sej sam dons, če pa ne bo vse po reglcih potekal, pa tko k ponavad, pa tud ne bo nič narobe. Lepo počasi, pa po vrsti pa bo, boš vidla...


no ja upam da jih porihtam,ker večji je pravi user posted image za nagajat ko ni treba...boste vidle kako je to...sploh ko bi Maj jedu bi sigurno glih takrat večji kaj potreboval...pa sej ne veš kva bi no...bo že user posted image

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 1906
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 11:43:59   
KatMat
ekola mene iz pregleda...


ctg-NNNNNIIIIIIIICCCCCCCC
odprta-VVSSSSSEEEEEEE SSSSKKKKKUUUUUUUPPPPPPPPPPP NNNNNNNNIIIIIICCCCCCCCC (EN PRSTEK)

nasledji pregled jutri P PO


ucer sva sla z mojim srckom in kuzatom za savo se sprehajat pa so ble vvvveeeellllkkkeee lukne pa me je zacel grabit pol sva se setkala pa sem poenmu klancku se matrala pa me je se bolj zacel matrat,pa sva sla jest pa sem mislila da bom v gostilni rodila tok me je trgal tam spodi...in hit dam,pod tus in se malo ulezem ker me je res tok bolel da mi je slo kr na jok in kaj pol??!?!? mine...ob polnoci sem ze spala ko medvedek...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

sem mislila da mi bo danes rekla vsaj da sem velik odprta-glede na bolecine-pa prav jah en prst...bolel me je pa tok...tok me je rofkala tam not da se je tamala skor okol obrnila in ko sem hodila potem do avta sem izgledala ko ena retardirana raca me je vse bolel pa se mal poces je bla postavljena da mi je bilo skrajno neudobno...pa naredila mi je test za plodovnico...pa se nic ne puščam...

vidim pa da sem zamudila fajn fanticke zvecer...mogoce je pa to mankal za piko na i

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 1907
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 11:44:55   
KatMat
tak da Tanja_ se mi zdi da res drug drugo cakave...a nebi ze sle??

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 1908
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 11:46:11   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A
Dudica, ful luškane slikiceuser posted image user posted image user posted image
Kdaj si pa ti šla prvič ven? Zdej so me nehali šivi bolet, pa bi kar kam šlauser posted image Pa z avtom, ste že kam šli?



Hvala
Prvič sva šla ven ko je bil star 11 dni,je patronažna rekla da lahko...user posted image
Za avtom sva šla pa prejšnji teden k moji sestri...ene 15 minut z avtom...kam drugam pa še ne...zdaj v ponedeljek če bova šla na Rudnik...bo to prvi malo daljši izlet...user posted image

Kako pa kaj vam kaže...ti je patronažna kaj rekla...?



Aha, mal sprašujemuser posted image Sej patronažno bom še danes malo izparšala, danes pride Majo stehtatuser posted image . Ujej, danes boš imela pa res pestro- dva za zrihtatuser posted image Saj ti bo uspelo, boš vidla! Potem bosta pa oba spala, boš pa še ti dala malo noge v zrak pa možgane na offuser posted image user posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 1909
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 11:48:06   
KatMat
ooo nasa mamica flaska!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1910
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 11:50:23   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

Aha, mal sprašujemuser posted image Sej patronažno bom še danes malo izparšala, danes pride Majo stehtatuser posted image . Ujej, danes boš imela pa res pestro- dva za zrihtatuser posted image Saj ti bo uspelo, boš vidla! Potem bosta pa oba spala, boš pa še ti dala malo noge v zrak pa možgane na offuser posted image user posted image



Ooo...Maj in Maja...user posted image user posted image user posted image
Ja pestro bo danes ja...no sej bo kukr pač bo user posted image

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1911
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 11:51:12   
Dudica1
KATMAT sigurno bo to to da si učerj zamudila tiste fantiče...user posted image user posted image

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 1912
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 11:53:18   
zoja10
moji šivi so že kul,....

kaj berem? fantiči? mmmmmmmmmmmmmmmm....... KJE KJE?......user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 1913
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 11:55:49   
Tanja_
kati user posted image Si se končno javila, sem že mislila, da si me samo pustila. Sej bo, boš vidla. Tudi midve prideva na vrsto. Kaj jutri imaš oregled v Postojni, če sem prav razumela? Zakaj pa? A to te je tvoja G poslala?

Evo, posesala sm, pa prah pobrisala, pa rižotka je finito. Zdej pa razmišlam če bi še po tleh pomilauser posted image

(odgovor članu zoja10)
Neposredna povezava do sporočila: 1914
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 11:57:35   
KatMat

IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

KATMAT sigurno bo to to da si učerj zamudila tiste fantiče...user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 1915
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 11:58:04   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: zoja10

moji šivi so že kul,....

kaj berem? fantiči? mmmmmmmmmmmmmmmm....... KJE KJE?......user posted image user posted image user posted image



hm mal nazaj...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zoja10)
Neposredna povezava do sporočila: 1916
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 11:59:02   
Dudica1
tanja ti pa že nehi ribat po tleh boš čist znucala ta boga tla...user posted image

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 1917
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 12:02:24   
copka
Ja, sem pa res smotanauser posted image  Kot da sama nisem imela carskegauser posted image  Ja, imate prav, bo se par ur minilo predno bo cveka sporocila. Jaz sem rabila ene 7 ur, da sem bila sposobna sms poslat. Pa ce so jo slucajno se kaj prestavljali (zaradi kaksnega nujnega CR-ja, potem bo se kasneje). Cveka, ti kar pocivaj!!
 
Glede kopalk- Flaska- a ti da se ne bi spravila v te kopalke? Cak, a se nismo me dobile z Blue in U_Surdi na tortici? Meni se je zdelo, da imas cisto lepo postavico in ti sigurno ne bo tezko "odlozit" teh par kilc, ki si jih pridobila med nosecnostjo. Al si se ful zredila??user posted image

KatMat- ti bom rekla, to kar so meni trobili vsi- SEJ BO!!user posted image

Mi bomo sli malo ven verjetno v nedeljo, ker sedaj itak ne bi imelo smisla, ker poleg vetra imamo se delavce na sosednjem gradbiscu in tako ropotajo, dvigajo prah, da sem se sama zabarikadirana doma ze od ponedeljka- itak bi me vsi najraje videli lezat kot mrlic v posteljiuser posted image user posted image  

_____________________________

Na sveze zaljubljena...v mojega Sebastiana

(odgovor članu zoja10)
Neposredna povezava do sporočila: 1918
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 12:05:24   
KatMat

IZVIRNO SPOROČILO: Tanja_

kati user posted image Si se končno javila, sem že mislila, da si me samo pustila. Sej bo, boš vidla. Tudi midve prideva na vrsto. Kaj jutri imaš oregled v Postojni, če sem prav razumela? Zakaj pa? A to te je tvoja G poslala?

Evo, posesala sm, pa prah pobrisala, pa rižotka je finito. Zdej pa razmišlam če bi še po tleh pomilauser posted image


ja u po mam jutr....da ne bom hodila v nedeljo k mam rok mi je rekla naj grem ze jutri...

edina fajn stvar je ta da mi je tascica skuhala kosilo in ga men ni treba kuhat juhu!

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 1919
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 12:06:57   
elyy
evo sm si uzela neki časa za rr,da vas mau preberem....ste tok napisale,da najprej prebiram  že pou ureuser posted image ...
kolk sem se zdej smejala...je moj lubi šou z sodelavcem na malco in sta se ustavla pred blokom......un sodelavc me je kr 5 minut gledu u trebuh z odprtimi usti.....prav,da zgleda,kokr če bi žogo pojedlauser posted image user posted image !!!

pol če bom mela kej časa,bom dala slikce v album od sobice našga malčka....
morem najprej mau pospravt,je bolj sproti kokr pa vse naenkrat,pa še nikol nevem kdaj me lohka uščipne,da bom mogla hitet,pačeprav nič nekaže**
upam,da bo v ponedeljek kej bolj.....ko imam pregled!
a ste že vse rezerverale za poletje apartmaje oziroma hotele(midva še nisva nič,čakam,da se naš pikec rodi in bova potem,ko bova vidla,kako bo.....namen pa imam it nekam na dopust)!
ima katera link kšne agencije?? 

dudica;sm pogledala tvoje slikce,ful si bla luštna nevesta....tvoj Maj je pa pravi sladkorček!

katmat;zgleda bomo vse po datumu poroda,kokr vidm!jst mam že tak občutek,da bom nastopila še v junij...se sploh nič nedogaja in sm res že prv jezna! 

rebeka;iskrene čestitke za tvojo sarouser posted image


(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1920
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 12:06:57   
KatMat

IZVIRNO SPOROČILO: zoja10

moji šivi so že kul,....

kaj berem? fantiči? mmmmmmmmmmmmmmmm....... KJE KJE?......user posted image user posted image user posted image



sej ...cakamo da dudi kaj novega prlep!!user posted image

(odgovor članu zoja10)
Neposredna povezava do sporočila: 1921
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 12:08:12   
KatMat

IZVIRNO SPOROČILO: elyy



katmat;zgleda bomo vse po datumu poroda,kokr vidm!jst mam že tak občutek,da bom nastopila še v junij...se sploh nič nedogaja in sm res že prv jezna! 






ja jest tud tko mislim...kokr kaze bomo res junijke postaleuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu elyy)
Neposredna povezava do sporočila: 1922
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 12:10:10   
buterffly
Alo alo. Js sm še doma. Krempelček pa je zjutrej šla v P, zdej je na oddelku, ker so se popadki umiril in čaka in čaka.... Sva prej govorili in pravi, da mi špara posteljo.  Ko bom vedela kaj novega pa sporočim...

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 1923
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 12:12:56   
Anonimen
KAtmat je nazaj in že v prvi minuti spet hoče dedce. Si tolk razočarana nad rezultati pregleda?user posted image SEm prepričana, da bo dudica našla še kaj zate.

Elvy, glede dopusta smo pri nas na istem. Čakamo bubico, da pove, če je dovolj priden za prve počitnice. Računama na september al pa nekaj takega. Samo destinacija pa ....kaj pa vem...ful bi šla na morje, samo predaleč si pa res ne upam it. user posted image

(odgovor članu KatMat)
  Neposredna povezava do sporočila: 1924
   RE: Majčice 2009 - 6.del
22.5.2009 12:14:16   
zoja10
dudi,flaška...in ostale Z-majčke!! nehite smetit majčice...

TAKOJ TJA KAMOR SPADATE.
..user posted image user posted image user posted image user posted image



(aja na z-majčkih ne sme bit  pomočnikov k tam so sam resne matere in pogovori o dojenju, čajčkih,krčkih...)




(odgovor članu buterffly)
Neposredna povezava do sporočila: 1925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  75 76 [77] 78 79   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  75 76 [77] 78 79   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




VELIKOST OTROKA OB ROJSTVU
MYBABYGROW

KAKO VELIK JE BIL VAŠ OTROK, KO SE JE RODIL?

50- (26%)

50 (9%)

51 (26%)

52 (10%)

53+ (28%)


Število vseh glasov: 87

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!