|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  78 79 [80] 81 82   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
28.4.2009 8:47:13   
jjasna85
IZVIRNO SPOROČILO: yania

Najaa kaj si dala železo Niki in spet kriza? Ali je zaprta, al kaj? Jaz sem danes Timonu dala zjutraj slabe 2ml, pa se je nakremžil, ma ni bilo neke krize....je pa res da ni tako trdno spal, ko smo šle s svakinjo v šoping, samo ga je cartala, da so ji skor roke odpale....je znal izkoristiti....haha..
včeraj mi ni kakal, je pa proti jutru danes naredil porcijo....no danes ga je moj previl, sva bila zmenjena, da eno noč pa lahko on vstane...in je....samo itak nisem jaz spala zraven, ko poslušam kako piska zraven ko je,,,kar cvili...user posted image tako vleče...moram zamenjati cucelj, ker imamo še prvega, št.1, ki je do 1 meseca,,,sicer teče kar, samo Timon bi rad hitreje bil sit....kaj vem..bom šla po dvojkico....z dvema luknjicama, ker sem včeraj prebrala, da se predolgo tako matrajo in še več zraka tako vlečejo in so krčki tu....


IZVIRNO SPOROČILO: yania

Ja št.1.je do 1 meseca, pri Aventu...ne vem kako je drugje...naš tako hlasta, kar dviguje se zraven ponoči, ko bi rad da bi bolj teklo in ker tako vleče se mu še vedno zaleti...po mojem smo že na stopnji ko lahko dobi 2 luknjici user posted image


čaki... kaj? ga je treba po prvem mesecu zamenjat?? ker js mam tudi Avent flaškice in cuclje in sm bla pred kakšnimi 3 tedni v BC in sem vprašala do kdaj so št.1 cuclji in mi je rekla prodajalka, da do 4.mesca oz. eventualno lahko tudi do 6-ega mesca!!! Leon ma pa zdej dobra 2 mesca in ma še vedno št.1! sicer se full trudi za pit, ma.. js nism vedla da je lahko to narobeuser posted image
kako sem jezna ej...user posted image blesave prodajalke glupeuser posted image

_____________________________

21.2.2009 je svet polepšalo še eno bitjece - moj mali Leon

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 1976
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
28.4.2009 8:57:46   
jjasna85
IZVIRNO SPOROČILO: buksi

dobro jutro!

Mene pa zanima nekaj. naša Katja je stara en mesec in sva na adaptiranem mleku. DAjem ji aptamil comformil 1, ki je proti zaprtju in krčkom.
Ampa ona še vedno kaka na dva dni in to samo 1x na dan. Ima še vedno krčke.  Katero mleko ve uporabljate ( tiste, ki ga)? In ali lahko zamenjaš mleko, da greš na drugega? Kje ga kupujete?
Moja porabi eno škatlo na teden.



uhh... js sm mela čisto enake probleme kot ti..
in ko sem delala raznorazne raziskave po forumih in posvetovalnicah, sem ugotovila, da je najboljše, da grem kar na mlekec Novalac IT1. To mleko (baje!) pomaga najbolj od vseh.. in res sem že po par dnevih ugotovila bistvene spremembe... samo da ne boš misnla da je zdej čudežno vse okuser posted image  še vedno ima bogi probleme ampak če mu dam vsak dan še janežev čaj, vse skupaj rata kar znosnouser posted image  so bogi full res...
jaz kar vztrajam pri tem mleku...
lahko pa zamenjaš kadar hočeš.. tudi na škatli od novalaca ti piše navodilo - prvi dan uvajaš postopoma (en obrok aptamila, en obrok novalaca), drugi dan pa si samo še na novalacu - jaz ti to govorim za mleko novalac!, za ostala ne vem kakšno je uvajanje.. da ne bo pomoteuser posted image
to mleko pa lahko kupiš samo v lekarnah in specializiranih trgovinah (katere so te trgovine, si poglej na spletni strani od novalaca TU).
 
Drugače je pa to mleko malo dražje 9,17€ na 400guser posted image  samo kaj češ...
aja, če boš kupovala v lekarnah, bodi pozorna na ceno, ker ene zaračunajo tudi več (sm našla eno v škofijah, ki ga prodaja za 10, 83€!!) tako da provaj najdet tisto, ki ga ima za 9,17€... ker na večje količine se te razlike v ceni kar poznajo...

_____________________________

21.2.2009 je svet polepšalo še eno bitjece - moj mali Leon

(odgovor članu buksi)
Neposredna povezava do sporočila: 1977
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
28.4.2009 9:06:50   
buksi
OJla!
jasna 85: A si ti sama zamenjala mleko brez priporočila pediatra?

(odgovor članu jjasna85)
Neposredna povezava do sporočila: 1978
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
28.4.2009 9:17:16   
jjasna85
IZVIRNO SPOROČILO: buksi

OJla!
jasna 85: A si ti sama zamenjala mleko brez priporočila pediatra?



ja...sicer sem povedala zdravnici, ma je sama rekla, da bo verjetno že prav tako. Sej mame najbolj vemo kako je z otrokovo prebavo. Pa sej tisto mleko ni nič kaj ekstra, da bi mogla neki pazit.... je pa zelo kakovostno.. sej piše full na njihovi spletni strani. Pa še različna mleka maš za različne stvari... samo proti zaprtju je novalac IT1.


_____________________________

21.2.2009 je svet polepšalo še eno bitjece - moj mali Leon

(odgovor članu buksi)
Neposredna povezava do sporočila: 1979
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
28.4.2009 9:42:02   
mediuhec
punce,
kaj je rs s temi AVENT cuculji. mi imamo tudi enko, pa bo kmalu imel 2 meseca- če pa piše gor +0??? a moramo res zamenjat, ker nam tud manj poje na obrok, pa sem mislila da zaradi krčev?? morda pa se le preveč utrudi????

novalac kupite v aut! je ful ceneje- 800g imajo tudi

lp

(odgovor članu jjasna85)
Neposredna povezava do sporočila: 1980
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
28.4.2009 10:03:14   
jjasna85
IZVIRNO SPOROČILO: mediuhec

punce,
kaj je rs s temi AVENT cuculji. mi imamo tudi enko, pa bo kmalu imel 2 meseca- če pa piše gor +0??? a moramo res zamenjat, ker nam tud manj poje na obrok, pa sem mislila da zaradi krčev?? morda pa se le preveč utrudi????


novalac kupite v aut! je ful ceneje- 800g imajo tudi

lp


ja, mene to res zanima no.. ker moj se tudi matra jest... pol je pa tako utrujen da mi komaj komaj 120ml poje... pa ma več kot 2 mesca!!

v avstriji?? a se da kej naročit po pošti alpa kej? ker meni je avstrija daaaleeeečuser posted image


_____________________________

21.2.2009 je svet polepšalo še eno bitjece - moj mali Leon

(odgovor članu mediuhec)
Neposredna povezava do sporočila: 1981
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
28.4.2009 10:11:14   
mediuhec
novalac: hm ne vem če gre po pošti. evo podatkov iz računa- kupljeno v lekarni bad radkersburg, langgasse 24, tel 03476/2339, novlac proti kolikam (BK oz ac- anticolic) za 400 g ima ceno 7,3 evre.
osnovni novalac se dobi 1/2 ceneje kot pri nas - če vzameš 800 g.

jaz ga lahko zrihtam do maribora, če to komu pomaga (šlo bi tudi gorenjska, na primorsko pa nič kaj ne hodimo).

temenca: kako to izgleda? našemu se malo lušči koža nad čelom, pa ne vem al so to temenca ali se koža lušči kot na drugih delih telesa??? ali naj vseeno mažem z olivnim oljem?

(odgovor članu jjasna85)
Neposredna povezava do sporočila: 1982
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
28.4.2009 10:12:10   
mediuhec
aja, lekarna je "apotheke zum mohren" če to kaj pomaga?

(odgovor članu mediuhec)
Neposredna povezava do sporočila: 1983
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
28.4.2009 10:21:11   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: Nina00

Se samo na kratko javljam.

Vam moram priznat, da občudujem vse tiste, ki ste se pri drugem user posted image  odločile, da bo prvi malček tudi dopoldne doma. No, saj, če ne bi bilo druge, bi se verjetno nekako organizirala, ampak trenutno si na primer ne predstavljam it sama z obema ven pa popoldne vedno sovpade čas za uspavanje starejšega in lakota mlajšega. Bi se najraje klonirala user posted image

Sicer smo odlično, komaj čakamo prvo posvetovalnico ta teden.


Težko je, ne? Moja je cel teden bila z mano doma in smo imeli pravi cirkus. Zvečer sem bila tako crknjena, da še zaspat nisem mogla. Upam, da gre po praznikih nazaj v vrtec. Je pa nisem dajala spat, ker potem bi se ta cirkus podaljšal pozno v večer. user posted image


Pri nas pa starejši še kar rabi popoldansko spanje, sicer je že od 16h preutrujen in temu primerno naporen. Po praznikih gre pa nazaj v vrtec. Držim pesti, da je sezona viroz mimo in da ne bo takoj zbolel ali česa Brinu prinesel.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1984
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
28.4.2009 10:28:21   
KOKICA32
Pozdravljene!

Mi pa smo danes stari 2 meseca! user posted image user posted image user posted image

Joj, kako je minilo...

Pa to je res o aventovih cucljih in to, da je "1" le do enega meseca? Potem bi tudi že jaz morala menjati?! user posted image user posted image Bom probala, ker imam 2 taka cuclja doma!

Nekaj me zanima...tiste, ki dojite in dodajate---kako pogosto kakajo vaši otročki? Moj 1x na 2 ali 3 dni. Se pa zelo napenja in pušča vetrove...

(odgovor članu Nina00)
Neposredna povezava do sporočila: 1985
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
28.4.2009 10:31:30   
mediuhec
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32



Nekaj me zanima...tiste, ki dojite in dodajate---kako pogosto kakajo vaši otročki? Moj 1x na 2 ali 3 dni. Se pa zelo napenja in pušča vetrove...



1x na dva dni! takrat pa konkretno

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1986
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
28.4.2009 11:09:25   
lejca
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Dajte mi prosim povedat, v čem vaši user posted image  spijo ponoči? Pri nas v stanovanju je že tako toplo, da sem ji včeraj dala sam en rokav in čez pajacek na naramnice. Pokrita je pa s takim lahkim kovtrčkom.


pozdravcek..
jaz nasega oblecem v body s kratkimi ali dolgimi rokavi in cez mu dam pajacek...potem je pa pokrit z dekico ali kovtrckom..ze po naravi se hitro sam segreje..vcasih ko ga dam zraven sebe spanckat se se jaz grejem ob njem...user posted image user posted image user posted image

lejca

_____________________________

Nihce ni tako velik, da ne bi potreboval pomoci –
in nihce ni tako majhen, da je ne bi mogel nuditi.
(kralj Salomon)


(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1987
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
28.4.2009 11:10:47   
lejca
IZVIRNO SPOROČILO: yania

Ma sem se mal prej zjezila, in moj tudi. Smo v hiši ki ima 3 gospodinjstva, moja sestra z otroki, moja starša in mi na vrhu. No in tamala je skos dol pri naših. Itak jo razvajata 100 na uro, in vam povem, da je sploh ne morem več vzgajati. Moj itak popusti večinoma in sem samo jaz tisti zmaj, ki kdaj povzdignem glas...ma mala se pa tko zmišljuje, že pri kosilu...ma da ne govorim...no in prej je šla z mojo mami enga mačka nahranit, ker so lastniki na dopustu, pa je rekla, da bosta hitro doma, in da ne bosta kam zavile...ja seveda...
no in jaz se odločim da se bova danes zvečer kopali skupaj, ker Naja zelo uživa če mi glavo umiva in jaz njej, no se igrava frizerje....in še mlečni riž sem ji kuhala..pa kličem 1x kje sta, pa pravi da sta še tam in da prideta za 10 minut...jaz sem pomila banjo in čakala,,,no vmes sem še malega skopala, in nahranila...evo njih še ne...riž mi je 4x pobral vso mleko, tako se je nakuhal, in sem porabila več kot liter mleka....in potem kličem (ura 21) in pravi, da sta se še nekje ustavile...jaz jezna ko user posted image
no in čez 5 minut se res primajata.....tamala je tako smrdela po čikih da te kap rukne....no in seveda, večerja (pozno user posted image ), potem pa kopanje, in ker sem ji rekla naj se kar umije, pa jok, da je zmatrana....haloooo.....na koga naj zdej pizdim.....ma sem bila naježena....vem da je utrujena, samo tam pa ni bila...potem pa jok, in je še moj znorel...ma res je težko. Ne moreš biti jezen na Najo, ker je razdvojena med dvema vzgojama..res. Dol pri naših je zajtrk, če mi pobenge dol preden jaz vstanem, ker ona se zbudi že ob 7 in gre gledat risanko al pa kar zgine dol. In potem ji moj oči samo jajca vmehko kuhana dela, in to 2 naenkratuser posted image , pa skor nič kruha. Ma sej vas ne bom morila...samo res sem besna. NO in seveda Naja hoče pozornosti, a ne..normalno in seveda pomisli, kaka mama sem ko nočem biti z njo. Ja kako naj bom, če sem pa utrujena ko pes že zvečer, in imam tudi rada malo miru. ne more 4 letnik hoditi spat ob 22ih...a ni res. In potem zobki, pa hoče pravljico....ma grozno, moji pa ne kapirajo da imamo dojenčka in da smo 2x ponoči pokonci, in da sem ob 20ih ko cunja...res mi paše tudi meni biti malo frej,,,ma magari se vsest za rač.in malo z vami poklepetati....
Kaj imate ostale tudi kak tak problem, in kako ga rešujete...no moj je šel potem dol in povedal moji mami kar ji je šlo, in potem sem že jaz klicala očija(ko ima nočno danes), da bo jutri vedel za kaj gre, če mu bo mami kaj obračala zadeve....ma mi je dal prav...ni panike biti 100%  z otročkom, če se gre to ob 19 ali 20, ne pa ob 21.....
ujej,ma sem mogla dat ven....


Yania..brez skrbi..ti daj kar iz sebe , ce te kej jezi...te cist zastopim

_____________________________

Nihce ni tako velik, da ne bi potreboval pomoci –
in nihce ni tako majhen, da je ne bi mogel nuditi.
(kralj Salomon)


(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 1988
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
28.4.2009 11:14:28   
lejca
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Pozdravljene!

Mi pa smo danes stari 2 meseca! user posted image user posted image user posted image

Joj, kako je minilo...

Pa to je res o aventovih cucljih in to, da je "1" le do enega meseca? Potem bi tudi že jaz morala menjati?! user posted image user posted image Bom probala, ker imam 2 taka cuclja doma!

Nekaj me zanima...tiste, ki dojite in dodajate---kako pogosto kakajo vaši otročki? Moj 1x na 2 ali 3 dni. Se pa zelo napenja in pušča vetrove...



Kokica, cestitke za 2 mesca user posted image user posted image user posted image
Tud jaz sem sele zdej postekala,da moram zamenjat cuclje...kaj pa od Chiccota..je treba tud zamenjat...gor nc ne pise stevilka?!
Jaz dojim in dodajam in nas kaka 1krat ali 2krat na dan...napenja se malo, vetrove pusca bolj ob veceru in zgodnjih jutranjih urah.

lejca

_____________________________

Nihce ni tako velik, da ne bi potreboval pomoci –
in nihce ni tako majhen, da je ne bi mogel nuditi.
(kralj Salomon)


(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1989
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
28.4.2009 11:31:26   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy

ojla,

kako je?
Pri nas pestro čez dan; še posebej danes; dopoldan čistilna akcija, sedaj pa bo likalna akcija oz. ko gresta otroka spat in možek v nočno...

Pupa, čestitke za 1. mesec....zakaj te na FB ne morem izbrat za prijateljico? a klikneš ti meni?


mamaM, sva že porihtali FB ane user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 1990
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
28.4.2009 11:39:44   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: jjasna85



čaki... kaj? ga je treba po prvem mesecu zamenjat?? ker js mam tudi Avent flaškice in cuclje in sm bla pred kakšnimi 3 tedni v BC in sem vprašala do kdaj so št.1 cuclji in mi je rekla prodajalka, da do 4.mesca oz. eventualno lahko tudi do 6-ega mesca!!! Leon ma pa zdej dobra 2 mesca in ma še vedno št.1! sicer se full trudi za pit, ma.. js nism vedla da je lahko to narobeuser posted image
kako sem jezna ej...user posted image blesave prodajalke glupeuser posted image


jaz sem vzela lepo od Nuka, pa je do 6. mesca isti cucelj prav lepo teče user posted image z Aventom smo mel tud mi težave, ker je en kup zraka zravn pogoltnil... pa še male Aventove flaške smo že prerastli hahaha, ne gre not tok kot popije hahahha


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu jjasna85)
Neposredna povezava do sporočila: 1991
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
28.4.2009 11:43:04   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Pozdravljene!

Mi pa smo danes stari 2 meseca! user posted image user posted image user posted image

Joj, kako je minilo...

Pa to je res o aventovih cucljih in to, da je "1" le do enega meseca? Potem bi tudi že jaz morala menjati?! user posted image user posted image Bom probala, ker imam 2 taka cuclja doma!

Nekaj me zanima...tiste, ki dojite in dodajate---kako pogosto kakajo vaši otročki? Moj 1x na 2 ali 3 dni. Se pa zelo napenja in pušča vetrove...



čestitke za 2 meseca user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

jaz dojim in dodajam (poje precej več umetnega kot mojega ki je za crkljanje) pa kakamo zdaj tud po 2-3x na dan... zaprt je bil samo enkrat ko 2 dni ni mogel...
več kot popije umetnega mleka, bolj je drekec tipo puding... če je več materinga pa je bolj tekoč... napenjanje pa je normalno, ker pojedo veliko zraka, tud ko ne jedo... naš ko čeblja, kar tko poje zrak, ko se navduši nad čem hahahah... posledično je tud napenjanje normalno user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1992
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
28.4.2009 12:01:29   
sanna
Da se spet malo javim. Moj mucek je v komi že celo dopoldne, mogoče ga vreme matra. Včeraj smo imeli 1 mesec, jutri pa imamo prvi pregled. Začel je spuščat zelo čudne glasove, rata ves rdeč v glavo, potem pa prdne kot tavelik. Revčka skos napenja. Kaj boste počele v tem vremenu? Komaj že čakam, da bo toplo, da bo voziček spet v akciji. Zdaj pa grem oddat vloge za vrtec. Lep dan

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 1993
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
28.4.2009 12:13:10   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Pozdravljene!

Mi pa smo danes stari 2 meseca! user posted image user posted image user posted image

Joj, kako je minilo...

Pa to je res o aventovih cucljih in to, da je "1" le do enega meseca? Potem bi tudi že jaz morala menjati?! user posted image user posted image Bom probala, ker imam 2 taka cuclja doma!

Nekaj me zanima...tiste, ki dojite in dodajate---kako pogosto kakajo vaši otročki? Moj 1x na 2 ali 3 dni. Se pa zelo napenja in pušča vetrove...



čestitke za 2 meseca user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

jaz dojim in dodajam (poje precej več umetnega kot mojega ki je za crkljanje) pa kakamo zdaj tud po 2-3x na dan... zaprt je bil samo enkrat ko 2 dni ni mogel...
več kot popije umetnega mleka, bolj je drekec tipo puding... če je več materinga pa je bolj tekoč... napenjanje pa je normalno, ker pojedo veliko zraka, tud ko ne jedo... naš ko čeblja, kar tko poje zrak, ko se navduši nad čem hahahah... posledično je tud napenjanje normalno user posted image



Hvala...

PUPA- Moj poje približno enako mojega kot umetnega mlekeca. Drekec pa je svetlo rumene barve, z drobnimi koščki (pikicami) al kak bi ga opisala..in za tako barvo je moja pediatrinja rekla, da je značilno,da še prevladuje moje mleko nad umetnim. Katero umetno mleko pa uporabljaš? Jaz Nestle BEBA 1, pred tem pa Beba 1 HA.

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 1994
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
28.4.2009 12:17:31   
yania
Cuclja...no mi imamo prvega, gor je narisana na škatlici 1 kapljica, se pravi ena luknjica,,,mislim pa da je res to 0+...od enega meseca naprej bi moral biti 1...ma čaki grem mal na net pogledat, če kaj piše o tem....ma sej te prodajalke v BC nimajo pojma, kako naj vedo če dajo ene študentke na ta oddelek, ki še otrok nimajo.. user posted image ....bom preverila...


Temence...ja naš jih ima tudi okrog obrvi, se lupi....jaz ga kar malo počešem s tisto ščetko in gre prav lepo stran...lahko po kopanju, oz.če ima več, mu malo prej namažem z oljem...
Jaz dobim novalac 50% ceneje....sej sem to že pisala....mi zrihta ena kolegica, njej pa ena druga kolegica (user posted image user posted image user posted image sem prav napisala....:) :)
samo je treba 12 komadov vzeti....drugače ne gre...


_____________________________

TIMon je bil tako neučakan kot mamica, zato je malo pohitel....in zapel: ne čakaj na marec, na praznik ženaaaa

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 1995
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
28.4.2009 12:21:13   
yania
No evo, sem imela prav...klikni link in spodaj preberi glede cucljev......

http://www.lovecnacene.si/cucelj-za-novorojencka-philips-avent/m/177178/details/

_____________________________

TIMon je bil tako neučakan kot mamica, zato je malo pohitel....in zapel: ne čakaj na marec, na praznik ženaaaa

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 1996
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
28.4.2009 12:22:54   
yania
Mi imamo še vedno 0+, nisem pa vedela da obstaja poseben cucelj za novorojenčka...mater jim,,ko bi mi kdo od prodajalcev povedal,,pa tolk sem hodila po trgovinah ko zmećana, ker se je malemu ful zaletavalo, ko je še ta kao najmanjši prehitro spuščal mleko skozi...


Kaj  boste zdaj menjale?....ma bo treba a...
mislim da tiste ki imate št.1 je še uredu.....

_____________________________

TIMon je bil tako neučakan kot mamica, zato je malo pohitel....in zapel: ne čakaj na marec, na praznik ženaaaa

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 1997
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
28.4.2009 12:25:02   
yania
no jaz imam doma še nov cucelj s 4 luknjami, ki je od 6m naprej...mi je ena kolegica dala, ko je rekla, da ona itak rabi samo enega, za čajček....ko je njen star že skoraj 2 leti...
tega tu sploh ni napisanega.....

_____________________________

TIMon je bil tako neučakan kot mamica, zato je malo pohitel....in zapel: ne čakaj na marec, na praznik ženaaaa

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 1998
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
28.4.2009 13:01:45   
yania
srečanje...kaj se primorke danes dobite? Kako imate vreme...nič niste rekle včeraj..


_____________________________

TIMon je bil tako neučakan kot mamica, zato je malo pohitel....in zapel: ne čakaj na marec, na praznik ženaaaa

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 1999
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
28.4.2009 13:09:53   
yania
Prvesnica




V Vodniku po nosečnosti so ti na voljo vse informacije, ki jih potrebuješ v nosečnosti. Preberi si več >>
Avtor:
Ajda Žemva

Evo, smo spoznali bika, naredili štal'co, pa je zazvonila še ura in je blo treba še za krav'co poskrbeti.




Itak se mi ni dalo več poslušati vseh sorodnikov, kako so otroci luštni in fini, pa kdaj bo kakšna ohcet, pa da nismo več rosno mladi....bla, bla, bla. So pač bolj gorenjske sorte in ga radi pijejo na tuj račun, tako da njih človek še razume. Huje je, ko se začnejo pridno ploditi še vse kolegice in potem poslušaš samo še o tem, kako se je njeno pridno dete včeraj dobro pokakalo (je še prababica z onega sveta sijala od ponosa), pa da so vsi pediatri zmešani, da že 3 mesce nobeden nič ne spi, seks...ah, kaj je to? Kako so dandanes vse plenice v riti... Ampak, ljubica, daj imej otroka, to je tako super... Aha, pa svizec in čokolada... Ženske, ki so ti še pred letom dni pljuvale čez Sarkozyja, komentirale novo Žižkovo buklo in bile redne obiskovalke vseh Pandurjevih predstav, se spremenijo v enciklopedijo otroških bolezni in najsodobnejših vzgojnih prijemov. Prej jim je bilo popolnoma vseeno za to, v kateri avto se bodo usedle (važno je, da se pelje), zdaj pa kar naenkrat znajo celo teorijo o amortizerjih na otroških vozičkih. Za kofi se moraš najavit vsaj mesec v naprej, samo med 12.00 - 13.00 uro, seveda pri njej doma, pa glej da si prej do gat dezinficirana. Še vedno mislim, da je glavni razlog, da ženske tako strašno promoviramo materinstvo, dejstvo, da si ne želimo biti same v vsem tem... Ja, ja, miška, imej otroka, se boš najprej fino zredila, dobila luštne strije, mastne mozolje, ves čas boš na WC-ju, zgaga te bo pekla in pa nič več tiramisuja, dobrega pršutka, slastnega brieja, domače salamce... In potem si mislijo mlade mamice... »Evo pa sem jih, naivnice s tiktakajočimi uricami, naj še one malo trpijo, tudi mene so takole na suho nategnili...«. In naša skupina se veča, porodnišnice nabite, na cestah vidiš samo še karavane in enoprostorce, otroške trgovine so izropane... Govori pa se o neki recesiji. In zdaj, ko je malim plavalcem uspelo in sem narasla kot en vzhajani buhtelj, si vsak dan kot eno mantro ponavljam; »Ne ne, jaz pa ne bom taka. Ne bom se cele dneve pogovarjala samo o Fructalovih kašicah in dilemi steklenih ali plastičnih stekleničk. Kupila bom rabljen voziček, pa posteljico iz Ikee, pa časopis bom brala in ne bom si kupila nobene knjige o dojenčkih in vozila bom mali avto in in in...«. Jok brate, ne gre! Cel svet je ogorčen nad tabo, če omeniš, da bo Opel Corsa čist dovolj za eno dete in voziček. Človek se vpraša, kako so naši starši sploh lahko živeli? Da se je 4-članska družinica spravla v eno katrco (z vsemi vozički in hrano za cel teden) in se odpeljala počitnikovat na Mali Lošinj.
Danes za kaj takega potrebuješ vsaj en kamion. Slej ko prej pristaneš na enoprostorca, nov voziček in lupinico, steklene stekleničke, italijanske kapljice za koleke, zasujejo te z goro knjig o dojenčkih, plenicami iz Muellerja...  

In to je šele začetek. Klinc! Toliko o trdni volji prvesnic (op: tako je, Toporišiči nas niso izneverili in prvič nosečim ženskam dodelili poseben izraz - prvesnice).




hahaha...ta članek je pa hud...pa kako je resničen....a ne...se prepoznate...   :)

_____________________________

TIMon je bil tako neučakan kot mamica, zato je malo pohitel....in zapel: ne čakaj na marec, na praznik ženaaaa

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 2000
Stran:   <<   < Prejšnja stran  78 79 [80] 81 82   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  78 79 [80] 81 82   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...
Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?