|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  76 77 [78] 79 80   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
26.4.2009 23:02:51   
cita
No da se še jaz na hitro pofočkam...sem utrujena da bom dol padla...bili zunaj cel dan skoraj potem pa likala in sedaj končala samo perilo še obesim in končuje za danes...


Lahko nočuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 1926
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
27.4.2009 9:17:28   
trinity22
Dobro jutro ...

Kako lepo je, ko je prost ponedeljek, a neuser posted image  Kaj nam to pomaga, ko je naš ritem vsak dan enak, ne glede na dan v tednuuser posted image  sej ne da se pritožujem, je prav fajnuser posted image user posted image

Eno vprašanje: Naša Tiana zelo veliko bruha, kaj bi bilo za nardit? Ima katera izkušnje s tem? Danes bomo dvignili ležišče pa da vidim če bo kaj boljš. Drugače pa bruha tudi kadar lepo podre kupčka, tako da bruha kar naprej ... poje pa po steklenički 125, sam potem kar veliko izbruha, včasih sploh kadar je fejst lačna, da je med obroki več kot tri ure potem ful veliko bruha, ma ne vem več kaj naj ... podirava kupčka, ki ga lepo podre, držim jo pokonci kar neki časa, ko pa jo dam ležat pa čez neki časa bruhneuser posted image

(odgovor članu cita)
Neposredna povezava do sporočila: 1927
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
27.4.2009 10:07:43   
Lorencia
IZVIRNO SPOROČILO: trinity22

Dobro jutro ...

Kako lepo je, ko je prost ponedeljek, a neuser posted image  Kaj nam to pomaga, ko je naš ritem vsak dan enak, ne glede na dan v tednuuser posted image  sej ne da se pritožujem, je prav fajnuser posted image user posted image

Eno vprašanje: Naša Tiana zelo veliko bruha, kaj bi bilo za nardit? Ima katera izkušnje s tem? Danes bomo dvignili ležišče pa da vidim če bo kaj boljš. Drugače pa bruha tudi kadar lepo podre kupčka, tako da bruha kar naprej ... poje pa po steklenički 125, sam potem kar veliko izbruha, včasih sploh kadar je fejst lačna, da je med obroki več kot tri ure potem ful veliko bruha, ma ne vem več kaj naj ... podirava kupčka, ki ga lepo podre, držim jo pokonci kar neki časa, ko pa jo dam ležat pa čez neki časa bruhneuser posted image


Naš Žak tudi na veliko bruha že od vsega začetka...včasih kar skozi nosek in usta istočasno...
Patronažna je rekla, da še nima dobro razvitega "pokrovčka" na želodcu in da ko je želodček poln, da mu se kr gor dvigne in da zato tako bruha in da se bo to postopoma izboljšalo...je rekla en izraz, samo sem pozabila.

Tako, da tudi naš kljub podiranju kupčkov bruha konretno...in kljub temu, da ima višje podstavljeno pod glavico.

(odgovor članu trinity22)
Neposredna povezava do sporočila: 1928
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
27.4.2009 10:53:08   
lejca
Dobro jutro..

noc je bila mirna, koncno sem se malo naspala....jst sem zdej se kr v pizami, bi se rada stusirala,pa cakam da mali zaspi...
danes imam namen likati, mam ze celo goro cot za zlikat

lejca

_____________________________

Nihce ni tako velik, da ne bi potreboval pomoci –
in nihce ni tako majhen, da je ne bi mogel nuditi.
(kralj Salomon)


(odgovor članu Lorencia)
Neposredna povezava do sporočila: 1929
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
27.4.2009 10:55:36   
lejca
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

lejca, otroci so različni. Glej, mojo vsak dan malo zvija pa če se ful držim diete al pa če sploh ne pazim kaj jem... Jaz še vedno verjamem, da mora vsak skozi eno fazo teh krčev, ker se jim črevesje še razvija. Sploh pa fantki imajo večje probleme s krči kot punčke.
Jaz sicer pazim in ne jem hrane, ki tudi mene napenja, drugače pa kar jem vse. Fora je pa v tem, da je pistacija verjetno že tako alergeno živilo kot npr. tudi paradajz, jajca, oreščki ipd. Tega se je pa tud najbolje izogibat. Aja, sej pistacija je verjetno orešček? user posted image


ja vseh teh alergenov se je dobro izogibati, tudi pistacije so oresckiuser posted image ...pa jagod se tud ne sme, men se jih pa tolk lustauser posted image

_____________________________

Nihce ni tako velik, da ne bi potreboval pomoci –
in nihce ni tako majhen, da je ne bi mogel nuditi.
(kralj Salomon)


(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1930
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
27.4.2009 10:57:15   
lejca
IZVIRNO SPOROČILO: yania

Lejca , sam da je boljše zdej. Ja je kar alergena pistacija. Mene pa tale seneni nahod fuuuuul matra. A ima še katera te probleme...ma je kriza. Na morju nisem imela včeraj nič težav, danes pa spet. Pa to je tud sitno. So mi testi pokazali da sem alerg.na vse rdeče meso, najbolj svinjina, pa ptiči, zajci ful, sem mogla dva hišna ljubljenčka oddati nekoč..., osa (ne čebela user posted image ), mačka delno, no in potem gre še navzkrižno alergija. Če si na brezo, je zraven vso pečkato sadje, pijače z mehurčki, arašidi, koruzna moka, potem trave so tudi nekaj povezane s hrano, samo ne vem točno.....ma kar nekaj sranja, samo jaz se ne ravnam glih vsega tega, ker potem lahk ne vem sam to tuhtaš. Najbolj me cvetenje matra, pa mehurčki (postanem hripava, al kokakola, ali pivo,...)groza...sem bila že na imunoterapiji, so me v dobrih treh mesecih cepili 19x, za trave, tako da lani je bilo maja res lažje, ko je breza ponehala cveteti in so začele trave, breza pa kar še seka grrrrr....
tudi homeopatsko smo že poskusili zdravljenje, pa neka bioresonanca....


to pa ni glih fajn..ti sploh ne zavidam situacije...
user posted image

_____________________________

Nihce ni tako velik, da ne bi potreboval pomoci –
in nihce ni tako majhen, da je ne bi mogel nuditi.
(kralj Salomon)


(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 1931
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
27.4.2009 11:04:53   
jjasna85
Dobro jutro punce moje!

Eko... mi smo preživeli krst.. fenomenalno je blo in mi je prow žal, da je samo enkrat v življenjuuser posted image  mislim, da tega dneva ne pozabla nikoli v življenju.
Upam, da ste se imele tudi ve lepo z vašimi sončki.

Tukaj prilagam še link do albuma s slikami od krsta...
LEONOV KRST

se javim kaj kasneje...


_____________________________

21.2.2009 je svet polepšalo še eno bitjece - moj mali Leon

(odgovor članu Lorencia)
Neposredna povezava do sporočila: 1932
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
27.4.2009 11:06:08   
trinity22
IZVIRNO SPOROČILO: Lorencia

IZVIRNO SPOROČILO: trinity22

Dobro jutro ...

Kako lepo je, ko je prost ponedeljek, a neuser posted image  Kaj nam to pomaga, ko je naš ritem vsak dan enak, ne glede na dan v tednuuser posted image  sej ne da se pritožujem, je prav fajnuser posted image user posted image

Eno vprašanje: Naša Tiana zelo veliko bruha, kaj bi bilo za nardit? Ima katera izkušnje s tem? Danes bomo dvignili ležišče pa da vidim če bo kaj boljš. Drugače pa bruha tudi kadar lepo podre kupčka, tako da bruha kar naprej ... poje pa po steklenički 125, sam potem kar veliko izbruha, včasih sploh kadar je fejst lačna, da je med obroki več kot tri ure potem ful veliko bruha, ma ne vem več kaj naj ... podirava kupčka, ki ga lepo podre, držim jo pokonci kar neki časa, ko pa jo dam ležat pa čez neki časa bruhneuser posted image


Naš Žak tudi na veliko bruha že od vsega začetka...včasih kar skozi nosek in usta istočasno...
Patronažna je rekla, da še nima dobro razvitega "pokrovčka" na želodcu in da ko je želodček poln, da mu se kr gor dvigne in da zato tako bruha in da se bo to postopoma izboljšalo...je rekla en izraz, samo sem pozabila.

Tako, da tudi naš kljub podiranju kupčkov bruha konretno...in kljub temu, da ima višje podstavljeno pod glavico.



hvala za odgovor ... ja, sej to vem, da še nimajo kao zaprtga želodčka (refluks) al neki takega je to ... sam men se mala tk smili, ko lepo zaspi, pol ji pa začne it hrana nazaj gor, pa začnr jokat pa jo zvija in pol bruhne, ma mi je taka bogica, pa še občutek imam, da nič v njej  ne ostaneuser posted image
A Žak bruhne takoj, ko se naje, al tud kej pol ko se že mal umiri, pa zaspi? Tiana včasih že eo urco fajn spi, pa potem začne bruhatuser posted image

(odgovor članu Lorencia)
Neposredna povezava do sporočila: 1933
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
27.4.2009 11:22:31   
Lorencia
IZVIRNO SPOROČILO: trinity22


hvala za odgovor ... ja, sej to vem, da še nimajo kao zaprtga želodčka (refluks) al neki takega je to ... sam men se mala tk smili, ko lepo zaspi, pol ji pa začne it hrana nazaj gor, pa začnr jokat pa jo zvija in pol bruhne, ma mi je taka bogica, pa še občutek imam, da nič v njej  ne ostaneuser posted image
A Žak bruhne takoj, ko se naje, al tud kej pol ko se že mal umiri, pa zaspi? Tiana včasih že eo urco fajn spi, pa potem začne bruhatuser posted image


Žak bruha zelo mešano...včasih takoj po dojenju, pa spet čez 15min...30min...tudi ko spi.
In kot si rekla, najhuje je, ko lepo spokojno spi in potem vse špricne istočasno iz ust in noseka, ter se prestraši in začne neutolažljivo jokat.
Upam, da bo pri obeh čim hitreje šlo na bolje...ker meni se zdi, da včasih res ogromno količino zbruha.

(odgovor članu trinity22)
Neposredna povezava do sporočila: 1934
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
27.4.2009 12:00:54   
Pupa7
hojla pupe,

se na hitro javim, danes namreč praznujemo 1. mesec user posted image user posted image user posted image user posted image

mali lepo počiva, zdaj sicer se že počasi prebuja user posted image tako da sem spet kratka...

lep dan vam želim user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu Lorencia)
Neposredna povezava do sporočila: 1935
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
27.4.2009 15:35:29   
lejca
kak mamo zoprno vreme...pa naju tak ven vleceuser posted image user posted image user posted image
kje ste vse?

lejca

_____________________________

Nihce ni tako velik, da ne bi potreboval pomoci –
in nihce ni tako majhen, da je ne bi mogel nuditi.
(kralj Salomon)


(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 1936
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
27.4.2009 15:47:22   
Pupa7
pa res zgleda že cel dan vse z user posted image spijo hehehe

_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu lejca)
Neposredna povezava do sporočila: 1937
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
27.4.2009 16:57:40   
trinity22
IZVIRNO SPOROČILO: Lorencia



Žak bruha zelo mešano...včasih takoj po dojenju, pa spet čez 15min...30min...tudi ko spi.
In kot si rekla, najhuje je, ko lepo spokojno spi in potem vse špricne istočasno iz ust in noseka, ter se prestraši in začne neutolažljivo jokat.
Upam, da bo pri obeh čim hitreje šlo na bolje...ker meni se zdi, da včasih res ogromno količino zbruha.



Tudi jaz upam, da bo to čimprej za nami in da bosta uboga revčka lahko se spodobno najedla in v miru pančkalauser posted image  

(odgovor članu Lorencia)
Neposredna povezava do sporočila: 1938
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
27.4.2009 16:59:18   
trinity22
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

hojla pupe,

se na hitro javim, danes namreč praznujemo 1. mesec user posted image user posted image user posted image user posted image

mali lepo počiva, zdaj sicer se že počasi prebuja user posted image tako da sem spet kratka...

lep dan vam želim user posted image



vse najboljše za 1. mesecuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ne spimo, sam ni časatudi naši pikeci ne spijo pol je pa živahnouser posted image

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 1939
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
27.4.2009 18:08:56   
mama_milchy
ojla,

kako je?
Pri nas pestro čez dan; še posebej danes; dopoldan čistilna akcija, sedaj pa bo likalna akcija oz. ko gresta otroka spat in možek v nočno...

Pupa, čestitke za 1. mesec....zakaj te na FB ne morem izbrat za prijateljico? a klikneš ti meni?

(odgovor članu trinity22)
Neposredna povezava do sporočila: 1940
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
27.4.2009 18:40:52   
yania
Pupa čestitke za en mesec...user posted image user posted image  (ena za tebe in ena za,....ja le za koga ;) 

No mi ne spimo, samo malo delamo...dopoldan sem bila v nabavi še nekaj darila sem mogla kupiti in napolniti hladilnik....

Moj Mišek aja, spet vleče, ma je jedel 15.20.,,,pa se sploh ne zbudi...raste in raste.....   user posted image user posted image user posted image

Mene pa tolk v posteljo vleče..ma kaj bi bilo fino, če bi šla enkrat prej ajat, pa mi nekak ne uspe pred polnoči, ma kar nekaj delam skos...prej sem še nekaj prala, včeraj sem zlikala miljon enih cunj. Ma se mi kar smilite tiste ki široko povijate, kolk se to enih tetra plenic nabere. Jaz jih perem 1x tedensko, poln stroj. Jih pa kar še likam, so bolj mehke (no sej že sušilec opravi svoje, so mehke, samo polikam še vseeno..) jih pa večinoma velike uporabljam za previjalno, pa na brisačko dam eno ko ga skopam, boljše popivna morkoto kot brisača....pa za pod glavo mu jih naštimam,,,aja, za hranjenje imam pa tamale..tiste z barvnimi šivi, pa še dve sem dala razrezati eni šivilji in mi jih je 12 naredila....je tko fino, ko ni treba tiste velike imeti , ko mi je malih zelo hitro zmanjkalo.....ma ja.,..je dela velik s temi cotkami....št.50 in 56 smo že prerastli. BOdiji 56 imajo že kratke rokavčke, tako da ima revček čist hladne rokice....zdej imamo 62, pa bo tudi kmalu premajhno....

Jasna, kako torto ste to imeli? Nisem si znala predstavljati. So pa zelo lepe slikice....user posted image user posted image


aja,refluks je zoprna reč...ne samo da mleko dvigne, ma je zoprno, ko je kislo zraven, pa kar v grlu peče...mene je matral več kot tri leta...cela štala..kaj šele tile božčki trpijo, ko še ne vejo za kaj se gre...si misli da mu kdo mleka krade....to je mišica zapiralka,ko pogoltneš ali hrano ali pijačo se ta odpre in zapre...če pa je v okvari, se kar nekaj odpira brezveze....in potem gre vse gor....ma ja...pomaga pri odraslih 3 ure ne jej pred spanjem...to je prvo kar lahko narediš...samo pri malih pa tega itak ne moreš ko skos spančkajo....

Grem se mal v banjo dat, toplo vodo, da me pogreje....

_____________________________

TIMon je bil tako neučakan kot mamica, zato je malo pohitel....in zapel: ne čakaj na marec, na praznik ženaaaa

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 1941
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
27.4.2009 18:58:14   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: jjasna85

Dobro jutro punce moje!

Eko... mi smo preživeli krst.. fenomenalno je blo in mi je prow žal, da je samo enkrat v življenjuuser posted image  mislim, da tega dneva ne pozabla nikoli v življenju.
Upam, da ste se imele tudi ve lepo z vašimi sončki.

Tukaj prilagam še link do albuma s slikami od krsta...
LEONOV KRST

se javim kaj kasneje...



Zelo lepe slike! Se vidi, da ste uživali 100 na uro!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jjasna85)
Neposredna povezava do sporočila: 1942
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
27.4.2009 19:01:52   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: trinity22

Eno vprašanje: Naša Tiana zelo veliko bruha, kaj bi bilo za nardit? Ima katera izkušnje s tem? Danes bomo dvignili ležišče pa da vidim če bo kaj boljš. Drugače pa bruha tudi kadar lepo podre kupčka, tako da bruha kar naprej ... poje pa po steklenički 125, sam potem kar veliko izbruha, včasih sploh kadar je fejst lačna, da je med obroki več kot tri ure potem ful veliko bruha, ma ne vem več kaj naj ... podirava kupčka, ki ga lepo podre, držim jo pokonci kar neki časa, ko pa jo dam ležat pa čez neki časa bruhneuser posted image


Nika tud veliko bruha... v bistvu je že Lorencia dobro razložila. Po vsakem obroku skoraj ful bruhne ven... pa ni panike, dokler lepo pridobiva na teži. Ima pa tudi dvignjeno ležišče in po obroku jo najmanj 20 minut držim v pokončnem položaju.

(odgovor članu trinity22)
Neposredna povezava do sporočila: 1943
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
27.4.2009 19:11:43   
Najaa
Dajte mi prosim povedat, v čem vaši user posted image  spijo ponoči? Pri nas v stanovanju je že tako toplo, da sem ji včeraj dala sam en rokav in čez pajacek na naramnice. Pokrita je pa s takim lahkim kovtrčkom.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1944
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
27.4.2009 20:28:56   
mama_milchy
jaz imam Leo v majčki, pajacku z dolgimi rokavi in čez eno dekico ma itak se odkriva....

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1945
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
27.4.2009 20:56:32   
jjasna85
IZVIRNO SPOROČILO: yania

Jasna, kako torto ste to imeli? Nisem si znala predstavljati. So pa zelo lepe slikice....user posted image user posted image  



Zdej ne vem, če si govorila o okusu al o njenem pomenu user posted image  tako da ti bom kar oboje napisala user posted image
OKUS: čokoladna
POMEN: drevo življenja

_____________________________

21.2.2009 je svet polepšalo še eno bitjece - moj mali Leon

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 1946
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
27.4.2009 20:57:36   
jjasna85
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: jjasna85

Dobro jutro punce moje!

Eko... mi smo preživeli krst.. fenomenalno je blo in mi je prow žal, da je samo enkrat v življenjuuser posted image  mislim, da tega dneva ne pozabla nikoli v življenju.
Upam, da ste se imele tudi ve lepo z vašimi sončki.

Tukaj prilagam še link do albuma s slikami od krsta...
LEONOV KRST

se javim kaj kasneje...



Zelo lepe slike! Se vidi, da ste uživali 100 na uro!user posted image user posted image user posted image

hvala... in JA... uživali smo 100/h... mi je res žal, da je šlo že mimo...
bi ponovila tak dan še 1000xuser posted image

_____________________________

21.2.2009 je svet polepšalo še eno bitjece - moj mali Leon

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1947
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
27.4.2009 21:00:02   
jjasna85
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Dajte mi prosim povedat, v čem vaši user posted image  spijo ponoči? Pri nas v stanovanju je že tako toplo, da sem ji včeraj dala sam en rokav in čez pajacek na naramnice. Pokrita je pa s takim lahkim kovtrčkom.


moj ima bodi in spodaj eno majčko... danes sem mu dala še enega pajaca, ker sem ga lih malo prej skopala...
drugače pa js nimam pojma kako naj ga oblačim... enkrat mi govorijo, če mu ni premraz, drugič če mu ni pretoplo... js ne vem kako ga oblačit splohuser posted image

_____________________________

21.2.2009 je svet polepšalo še eno bitjece - moj mali Leon

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1948
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
27.4.2009 21:10:49   
Najaa
Ma moja je bila skoz za ponoči v dvojnih rokavih in čez pajac z naramnicami. Zdaj je pa ratalo pretoplo, sploh v našem stanovanju bolj ko se približuje poletje, bolj je vroče... poleti bomo švicali 100 na uro.
Drugače za ven sem tud zmedena včasih...user posted image

(odgovor članu jjasna85)
Neposredna povezava do sporočila: 1949
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
27.4.2009 21:55:27   
yania
Moj  Timon spi dva dni že v bodiju in čez bombažne žabice, tanke, ne pliš. Samo je pa res, da je čez pokrit z bombažno dekico (ker se boljše počuti, ker ga objame) in čez še kovter, ki pa ni glih tanek, samo kovter je tak bolj trdi, in ga sploh ne pokrije dobro, tako da zdaj spi ko bubek, mu je ful toplo. Je pa res, da je v spalnici 19-20 stopinj.
Za ven mu dam pa bodi, čez majčko z dolgimi in bomb.jopico s kapuco. Če je 20 ali več stopinj, tudi kapa, drugače ne. Dol pa nogavičke in hlače čez in copatki, zdaj ko se je shladilo, pa bomb.žabice, in hlače in copatki. Če je hladno, itak dekica čez, drugače pa mu dam vsaj tetra pleničko spredaj, da jo prime. Je še vedno tak mali strahec, se boji da bo padel...user posted image , in krili z rokicami včasih. Moramo ga čimbolj zadekati, spredaj, zadaj,,,pa sej veste kako to gre, sej smo po mojem kar večina na istem, čeprav Naja, moja prva, ni imela nikoli nobenega strahu, mogoče čisto na začetku malo...

_____________________________

TIMon je bil tako neučakan kot mamica, zato je malo pohitel....in zapel: ne čakaj na marec, na praznik ženaaaa

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 1950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  76 77 [78] 79 80   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  76 77 [78] 79 80   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poskok v rasti: Dojenček neprestano joče
S t.i. poskoki v rasti se pri dojenčku pojavijo spremembe v ritmu hranjenja, pogosta prebujanja, spremembe v vedenju - o...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?