|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  42 43 [44] 45 46   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske in okoliške mamice
20.4.2009 9:55:03   
katja_p
IZVIRNO SPOROČILO: martka

katja_p... kdaj imaš posvetovalnico. jaz ob 11.30. pa ti? ja, v petek


Js jo mam pa ob 9.00. Bom po moje že kr mal prej tam, ker se bo Tjaši tak cajt najbrž že mal spat začelo ... Pa da ne bo spet tečka.

Nik: vse naj naj!

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 1076
   RE: Celjske in okoliške mamice
20.4.2009 10:01:13   
katja_p
Madoniš ta hlad ... mi smo s5 kurit začeli ... user posted image

Pa še ven mi ni za it ...

Kosilo dans? Js čist brez idej user posted image

Tjaša ima zdle prvo dopoldansko rundo ... tk da zdle ne morm slikat njene sobice. Joj, js bi res kr k njej se preselila. Sm čist otročja ratala zraven in bi si svoj kotiček (beri likalnica+računalnica+kopirnica+ustvarjalna delavnica) mal rakole opremla z nalepkami user posted image
Morm pa še kupit en trak za na steno, mi ga je mal zmanjkalo (sm napačno ocenla dolžino user posted image )

Komi čakam na sling ... pa na morje ... pa čakam sonce ... pa kak babji čvek ob kavici user posted image

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 1077
   RE: Celjske in okoliške mamice
20.4.2009 10:06:10   
Dali*
Katja_p imaš zs

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 1078
   RE: Celjske in okoliške mamice
20.4.2009 10:08:02   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: martka

DOBRO JUTRO  džezeri, dobro jutro majstori...  se katera spomni tega komada, al sem samo jaz toliko stara?!?



Moj si zapoje ta komad zjutraj, ko se odpravlja v službo...heh...

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 1079
   RE: Celjske in okoliške mamice
20.4.2009 10:15:49   
Dali*
Sicer pa dobro jutro punce!

Nik
...vse najboljše za pol leta!user posted image Joj, kok beži čas. Se še prav spomnem, kako si zamujala in smo se iz dneva v dan spraševale kdaj bo...ti si pa še po trgatvah hodila in kr neki migala malemu Niku se pa ni nikamor mudilo.

Naš mali sonček sedaj spi že 20 minut v košari. Bomo videli kako dolgo bo še zdržal. Upam, da bo skapiral, da je čez dan tudi fino malce počivati, da lahko malce čvekam na forumu in kaj naredim doma.

Bethany...ke lepe fotke male Eline ko uživa v vodi. Ka se jim more to dogajat, ha...

martka...joj pri polno obloženi mizi in nič jest...to je noro.

Jaz sem tudi bila na pikniku prejšnji vikend in sem jedla samo kruh in sacher torto. Vse ostalo je bilo pikantno, zelenjavno, sadno, svinjsko...joj...počasi bom morala začeti z uvajanjem malo zelenjave in sadja...surovega seveda, ker sem že sita vseh teh prekuhanih jedi. Sam mal me je pa vseen strah reakcije.

Ta teden dobim iz nemčije neke kapljice proti krčem, ki upam, da bodo pomagale in da se bo stanje malo izboljšalo.


uuu....mali spi že 25 minut. Podiramo rekorde!!!

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 1080
   RE: Celjske in okoliške mamice
20.4.2009 10:17:08   
Bethany
Joj, kak zaspan dan je danes... al pa sem samo js, ko sem že od šestih budna. če bo zdele Elina zaspala, grem js tud mal zalegnat...

Kosilo: men se tale recept dopade: http://www.ringaraja.net/gospodinjstvo_recepti_recept.asp?ID=523 Sam nekaj sestavin mi manjka, upam, da bo vreme ok, da se pol sprehodim do trgovine.

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 1081
   RE: Celjske in okoliške mamice
20.4.2009 10:27:17   
Lolita23
IZVIRNO SPOROČILO: Bethany


IZVIRNO SPOROČILO: mbd0411

Jutro!

Naš Nik ima pa danes 6 mesecevuser posted image user posted image user posted image user posted image



ČESTITKE, NIK! Za pol svečke!! user posted image user posted image Mi pa pridno sledimo... v petek 5 mesecev!!! Uau!


user posted image user posted image user posted image


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 1082
   RE: Celjske in okoliške mamice
20.4.2009 10:31:11   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: Bethany

Joj, kak zaspan dan je danes... al pa sem samo js, ko sem že od šestih budna. če bo zdele Elina zaspala, grem js tud mal zalegnat...

Kosilo: men se tale recept dopade: http://www.ringaraja.net/gospodinjstvo_recepti_recept.asp?ID=523 Sam nekaj sestavin mi manjka, upam, da bo vreme ok, da se pol sprehodim do trgovine.


Pri nas bo tudi danes na meniju rižota. Mesno - zelenjavna. Eccola Etien je zdržal cca. 45 minut...sedaj pa moram iti, ker se že oglaša...

...do potem...

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 1083
   RE: Celjske in okoliške mamice
20.4.2009 10:45:26   
Lolita23
Živjo!!!

Včeraj smo z zamudo praznovali rojstni dan od mojega,sicer je bil mišljen piknik, pa smo potem spekli zunaj jedli pa noter.user posted image

Drugače pa :

alergija naša ima take pikice po obrazu sej je podobno mozoljem, sam jaz nisem ravno ziher, ampak sej imamo posvetovalnico v četrtek pa bomo videli.Je pa res, da se včasih mame niso odrekale toliko hrani, kot me zdaj, pa ni bilo nič narobe.Jaz pa če grem kam ponavadi sam gledam mizo lahko, jem pa mogoče eno jeduser posted image

spanje pri nas se situacija izboljšuje, spi po novem tudi dopoldne kako uro, pop pa le v vozičku na sprehodu.

Vetrovi no mi še kar nimamo pravih krčev HB, imamo pa vetrove od 6 do 8 zjutraj, pstoka in prdi v spanju in je po resnici kar hudo, če nisi naspan ker zraven takega sploh ne moreš, on že spi, ampak jaz pa ne, ker stoka kot kaki stari ded.user posted image

kathy vse najboljšeuser posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 1084
   RE: Celjske in okoliške mamice
20.4.2009 10:48:33   
martka
IZVIRNO SPOROČILO: Bethany

Joj, kak zaspan dan je danes... al pa sem samo js, ko sem že od šestih budna. če bo zdele Elina zaspala, grem js tud mal zalegnat...

Kosilo: men se tale recept dopade: http://www.ringaraja.net/gospodinjstvo_recepti_recept.asp?ID=523 Sam nekaj sestavin mi manjka, upam, da bo vreme ok, da se pol sprehodim do trgovine.


jp, dobro... zame brez paprike, paradižnika in parmezana.. pa dolgozrnati, nebrušeni riž, seveda

gaja že od 10h spi!!! in to doma, v postelji... ne morem verjet. pridna pridna punca!  sem goro računov plačala. vse za lukove dejavnosti, pa je kr 210 evrov naneslo! no, še ena zapadla kd življenje je bla zraven... ups, sem jo spregledala prejšnji mesec. od aprila dalje je pa itak na trajniku. da s5 kaj ne pozabim. me jezi, ker rokometa, glasbene, šolske malice in plesnih ne morem met na trajniku. se ne da.

_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 1085
   RE: Celjske in okoliške mamice
20.4.2009 11:04:35   
katja_p
IZVIRNO SPOROČILO: Bethany



Kosilo: men se tale recept dopade: http://www.ringaraja.net/gospodinjstvo_recepti_recept.asp?ID=523 Sam nekaj sestavin mi manjka, upam, da bo vreme ok, da se pol sprehodim do trgovine.


No, men vsa zelenjava manjka user posted image

Dali: imaš ZS

Tjaša spi že 1,5 ure.


Če se bo katera že lotila tega:
http://www.kulinarika.net/forum/topic.asp?TOPIC_ID=17253

Morm it, dekle je budno ...

papa

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 1086
   RE: Celjske in okoliške mamice
20.4.2009 11:14:33   
brkn83
IZVIRNO SPOROČILO: mbd0411

Jutro!

Naš Nik ima pa danes 6 mesecevuser posted image user posted image user posted image user posted image



Čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image

Naš Nik pa je danes postavil rekord v spanju, je namreč skupaj spal od 23.00 pa do 7.30. Mislim da je to ful lepo, za 2,5 mesečnika. Kaj pravite?

Zdej pa sva šla mal na sprehod in zopet spi. Tk, da imam mal časa za računalnik.

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu mbd0411)
Neposredna povezava do sporočila: 1087
   RE: Celjske in okoliške mamice
20.4.2009 11:18:57   
katja_p
user posted image

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 1088
   RE: Celjske in okoliške mamice
20.4.2009 11:29:53   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: katja_p

user posted image


iiiii, je luštna sobica!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 1089
   RE: Celjske in okoliške mamice
20.4.2009 11:31:54   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: katja_p

...


Če se bo katera že lotila tega:
http://www.kulinarika.net/forum/topic.asp?TOPIC_ID=17253

Morm it, dekle je budno ...

papa


jooj, monti... že januarja bi mogla začet... pa se ne spravim zram... ma, bo že. Sploh pa pri tem jedilniku bi bila skoz lačna, hehe.

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 1090
   RE: Celjske in okoliške mamice
20.4.2009 11:43:07   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: katja_p

user posted image

/quote]

Waw, kako lepa je Tjašina sobica. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 1091
   RE: Celjske in okoliške mamice
20.4.2009 11:44:57   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: Bethany


IZVIRNO SPOROČILO: katja_p

...


Če se bo katera že lotila tega:
http://www.kulinarika.net/forum/topic.asp?TOPIC_ID=17253

Morm it, dekle je budno ...

papa


jooj, monti... že januarja bi mogla začet... pa se ne spravim zram... ma, bo že. Sploh pa pri tem jedilniku bi bila skoz lačna, hehe.


Ja punce, dejmo se zmenit in se gremo kr skupaj Montija kr na tem forumu, ker biti na več kot enem forumu je sedaj že prava umetnost, ne.

Jaz sem za, pa Bethany in Katja_p najbrž tudi...kdo se pridruži. Pa si potem lahko skupaj sestavljamo jedilnike za en dan vnaprej in se kontroliramo, heh...

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 1092
   RE: Celjske in okoliške mamice
20.4.2009 11:46:57   
Dali*
Etien sedaj spi že drugo dopoldansko rundo. Waw...samo berem knjigo Otrpško spanje, brez joka v sanje...pa že deluje, heh...

Morem se zorganizirat in napisat vzorec spanja. Katja_p...ti si to že počela v Excelu. A si tok fajna, pa mi pošlješ tabelo na mail. Hvala!

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 1093
   RE: Celjske in okoliške mamice
20.4.2009 12:24:33   
martka
jaz se montija ne grem z vami, ker več kot 3/4 stvari ne smem jest!!!

lepo sobica!

midve sva prišli domov.
kosilo: bučkina juha, zame brez kisle smetane,
pečene piščančje kračice in kruhova rulada, narejena brez jajce...
za luka še vanilijev puding

se gre katera z mano mojo dieto?? ali lukov jedilnik?

_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 1094
   RE: Celjske in okoliške mamice
20.4.2009 12:45:46   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: martka

jaz se montija ne grem z vami, ker več kot 3/4 stvari ne smem jest!!!

lepo sobica!

midve sva prišli domov.
kosilo: bučkina juha, zame brez kisle smetane,
pečene piščančje kračice in kruhova rulada, narejena brez jajce...
za luka še vanilijev puding

se gre katera z mano mojo dieto?? ali lukov jedilnik?


Odlično kosilo pripravljaš, tako da GREM TUDI S TABO NA DIETO. user posted image

joj...velike črke...

Kako narediš bučkino juho? Z zelenimi bučkami? Jaz sem jo delala z belimi in mi ni prišla fajna.

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 1095
   RE: Celjske in okoliške mamice
20.4.2009 13:02:25   
Dali*
Lahkoo pa se gremo tudi to dieto...user posted image

http://www.zurnal24.si/Dieta-s-cokolado/zstil/zdravjefitness/hujsajtezdravo/105496

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 1096
   RE: Celjske in okoliške mamice
20.4.2009 13:25:22   
blue eye
IZVIRNO SPOROČILO: Bethany


IZVIRNO SPOROČILO: katja_p

user posted image


iiiii, je luštna sobica!!! user posted image user posted image user posted image


To je pa res sobica za otročka. Kako je lepa. Bravo mami in ati

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 1097
   RE: Celjske in okoliške mamice
20.4.2009 13:27:31   
blue eye
Jst bi tud mogla na dieto še 5 kg dol dat do dopust 2.junija, ko gremo na madeiro na portugalsko. A mi bo to uspelo?user posted image ne vem, ker se ne morem odrečt čokoladi.jojojojuser posted image user posted image user posted image  Ta montignac mi pa sploh gre od rok. Pa še skup kuhamo z starši od mojga in verjetn ne bodo veseli diete ??'user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu blue eye)
Neposredna povezava do sporočila: 1098
   RE: Celjske in okoliške mamice
20.4.2009 13:29:31   
blue eye
IZVIRNO SPOROČILO: brkn83

IZVIRNO SPOROČILO: mbd0411

Jutro!

Naš Nik ima pa danes 6 mesecevuser posted image user posted image user posted image user posted image



Čestitke user posted image user posted image user posted image user posted image

Naš Nik pa je danes postavil rekord v spanju, je namreč skupaj spal od 23.00 pa do 7.30. Mislim da je to ful lepo, za 2,5 mesečnika. Kaj pravite?

Zdej pa sva šla mal na sprehod in zopet spi. Tk, da imam mal časa za računalnik.


ja to je super, naš bo jutri 3 mesece in sedja spi od 20.00 pa tja do 4.00, povečini vsako noč, pol ure gor dol.odvisno kaj vse imava čez dan in koliko ima dnevnih spancev, ko se pa kopava zvečer spi pa še kako uro dlje. Tk da to je ful lepo

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 1099
   RE: Celjske in okoliške mamice
20.4.2009 13:31:37   
blue eye
IZVIRNO SPOROČILO: katja_p



Komi čakam na sling ... pa na morje ... pa čakam sonce ... pa kak babji čvek ob kavici user posted image


jst tako pogrešam babje čveke. Tu pr nas ni čist nobene, ker sem na novo priseljena. Tam pri nak sem prej bla sem mela družbo tu sem pa čist sama.

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 1100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  42 43 [44] 45 46   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  42 43 [44] 45 46   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




imunski sistem
Lelly28 RR

ali otrokom dajete prehranska dopolnila za bolši imunski sistem?

da (11%)

ne (67%)

občasno (22%)


Število vseh glasov: 9

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!