|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  54 55 [56] 57 58   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: November2009
16.4.2009 11:32:33   
monika985
IZVIRNO SPOROČILO: december06

monika985 si dobila kakšno slikico od ultrazvoka? Tam ti levo spodaj v kvadratku piše PDP in dolžina in starost ploda. Ja, kolkr se kermu G da, tok pa pove. Njim je to že čisto vsakdanje in se jim po moje ne da razlagat čist pri vsakmu, kar pa seveda NI PRAV.


Prvi pregled sem imela skoraj takoj ko sem zanosila, tako da mi je ginekolog zgolj potrdil nosečnost (takrat je naredil tudi slikico, ampak je bila pikica še tako majhna, da se ni videlo ničesar). Na včerajšnjem pregledu pa je rekel da je moj user posted image  za tisti ultrazvok že prevelik (mogoče zato nisem dobila slikice user posted image ).

Uglavnem da srček lepo bije, vse ostalo pa naslednji teden ko imam NS.

(odgovor članu december06)
Neposredna povezava do sporočila: 1376
   RE: November2009
16.4.2009 11:34:38   
rožica13
Tudi mene še vedno špika kdaj in tišči. Ravno prejle sem si naredila magnezij ker me je rahlo špikalo in malo sem se vlegla.

Joj men gre pa tako na živce da z mano delajo kot z bolnikom! Bi mogla več jest in že ob devetih spat, nikamor it, grrrrr, kaj bo šele ko bom šla k tašči me bo glih do bruhanja prpravla!

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 1377
   RE: November2009
16.4.2009 11:36:59   
tassika
Rožica tebi gre na živce ker tako ravnajo s tabo, meni pa ker sem dejansko taka, zjutraj ustanem se primajam do wc, zbruham, nekaj pojem in se vležem nazaj, okoli 12 se ponavadi malo sestavim, da grem v trgovino in malo na zrak in potem nazaj na kavč, ker mi je cel dan slabo. Tako bi bila vesela, da bi imela kaj več energije, sploh ne vem kaj bom drugi teden ko bom mogla v službo, močno upam, da do takrata pridem nazaj na staro stanje.



_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu rožica13)
Neposredna povezava do sporočila: 1378
   RE: November2009
16.4.2009 12:48:30   
valerija77
Živjo punce

Jaz se pa danes končno po vseh slabostih in bruhanju čez praznike počutim veliko bolje. Za to pa sem morala zamenjati tablete. Ugotovila sem da mi je po elevitu grozno slabo in bruham. Sedaj sem si kupila Pregnacare in je kar bolje. Pa tud dost več vit. in min. imajo v sebi.

Monika če je bilo dete za vaginalni uz že preveliko, bi ti morala narediti pa zunanjega. Čudno pa je da nisi dobila slikce. Jaz sem pri svoji G. dobila kar 4. Res pa je da so nekatere G. zelo škrte pri slikcah. Moja sestra je morala pred dvema letoma za vsako plačati "takratnih" 500 sit. Jaz pa sem na vsakem pregledu imela uz in vsakič dobila slikco ali dve in to zastonj. In po "zakonu" nam pripadajo le 3 uz. Jaz sem pa pri prvem imela na vsakem pregledu uz. Ampak to je odvisno od posamezne G.
Kam pa greš na nuhalno?
Punce zanima pa me, za tiste ki ste bile pri strahovi, kolko slikc ste dobile in kak dolgo je trajal pregled. Jaz sem bila pri prvem na nuhalni kar 45 min, zdaj pa ne vem kak bo.

Želim vam vsem en sončen pozdrav.

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 1379
   RE: November2009
16.4.2009 12:58:17   
rožica13
Tassika saj jaz nisem ravno boljša od tebe ampak če mi kr nekdo govori kaj moram in kako mi gre skrajno na živce kot da nisem odrasla oseba in da ne vem kaj je dobro zame. Seveda pa bolje da se tega kar navadim ko se mi bo trebuh začel poznati bojo takšni in drugačni nasveti kar deževali. Je pa res če ti gre kdo že tako bolj na živce ne preneseš da ti nekaj soli pamet.

(odgovor članu valerija77)
Neposredna povezava do sporočila: 1380
   RE: November2009
16.4.2009 13:00:31   
tassika
O to pa vem kako je, ko sta od mojega še živela tukaj je bilo vedno, pa ne tako poskusi po moje je lažje, ampak meni je bilo moje lažje. Zdaj pa sem se naučila, da kar preslišim in je, je pa res da sta se odselila in je zdaj blažen mir, saj je ok tašča, ampak skupaj živeti pa ne bi mogliuser posted image . Ti se samo ne sekiraj pa bo, mogoče se ti pa splača to izkoriščat, pa rečeš, da naj ti prinesejo to in ono,... saj veš nosečke je treba razvajatuser posted image

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu rožica13)
Neposredna povezava do sporočila: 1381
   RE: November2009
16.4.2009 16:05:23   
rožica13
Ja najbolše da izkoriščam to in bo user posted image . Drugače tudi jaz ne živim s taščo, če bi bi bila že v norišnici user posted image .

Punce a mogoče ve katera kako je s pirsingom v popku a ga je potrebno dati ven, a kaj škodi?!

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 1382
   RE: November2009
16.4.2009 16:07:40   
tassika
Ja to tudi mene zanima, ker ga imam tudi jaz

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu rožica13)
Neposredna povezava do sporočila: 1383
   RE: November2009
16.4.2009 16:45:45   
Lupinca
ojli user posted image

jaz sem tudi taka kot bi me buldožer povozu pa še zabremzal na meniuser posted image nevem kje naj najdem energijo...naslednji teden imam 2 kolokvija, polno seminarsk...učit se pa niti nimam časa, ker sem cel dan faxu. tko da...bo še pestro letos čez poletje z izpiti. user posted image

glede uhančka...kolegica ga ima in ga je dala prec ven, ko je zanosila. Baje da zato, da se ji je luknica fajn zacelila, preden ji je buši fajn začel rast. Pa fajn je mazala s kremo. Ampak se ji vseen zdej grdo pozna. AMpak baje vseen manj, kot bi se ji sicer, če bi dala kasneje ven. Nevem..tko je meni reklauser posted image

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 1384
   RE: November2009
16.4.2009 17:09:05   
monika985
valerija77; na NS sem se naročila v Postojni. Sem že na tem forumu spraševala po izkušnjah pa jih očitno nima nobena. Bom danes, ko imam malo več časa, počekirala še na drugih forumih tko da upam da bom bobila kako informacijo. Je pa drugače postojnaska porodnišnica in ginekologi precej priznani tko da upam da bo fajn, pa še malo bom pojokala da nimam nobene slikice in upam da bom na račun tega dobila kakšno več user posted image .

rožica13 & tassika; ste me kar malo potolažile, ker do mene ni noben posebej bolj pozoren, nobenih konkretnih nasvetov in ravnanja v rokavičkah..., očitno je bolje tako user posted image .

Jaz mam tut pirsinge vsepovsod, torej gre iz popka danes vn user posted image .

Ali katera ve, če na NS že zveš spol otroka?

(odgovor članu Lupinca)
Neposredna povezava do sporočila: 1385
   RE: November2009
16.4.2009 17:44:17   
stelaJ
evo se jst sm prsla mal do foruma, ceprov redno berem, pa malokdaj pisem. sm mela vmes ze 1.pregled, zaenkrat vse ok user posted image , datum ostaja isti 19.11. morm se narocit se na NS, zmeraj pozabim.

drugace me pa zanima, ce se ze mazete s kremami proti strijam....ali ma katera od vas,ki ste ze mamice kaksne dobre izkusnje glede tega?

se pa se vedno ful dobr pocutim, nobenih znakov nosecnosti (razen obcasno zaprtje), upam, da bo se naprej tako.


lep pozdrav vsem.

(odgovor članu monika985)
Neposredna povezava do sporočila: 1386
   RE: November2009
16.4.2009 18:36:47   
ninka80
stelaJ, glede krem. Jst sem se v 1. nosečnosti mazala z Vichy proti strijam, pa nimam nobene strije. Ampak je po moje to bolj odvisno od prožnosti kože. ne vem, se bom zdej spet z isto. Sam šele pol, po 4. mescu.

 monika 985 spol otroka se na NS že vidi (je nakazan), sam odvisno al ginekolog določa al ne. Pri meni ni, ker je rekla, da je še prezgodaj.

Živim s taščo, ki mi HB ne dela nobenih problemov. Imamo vse ločeno, tudi vhod, tako da ni problema.


_____________________________

http://nina80.moj-album.com/





(odgovor članu stelaJ)
Neposredna povezava do sporočila: 1387
   RE: November2009
16.4.2009 18:39:51   
miki23
ojla punce... evo da se se jst oglasim... u torek sm bla na abraziji in prezivela... z mozem pa upava da kmalu zagledava user posted image

(odgovor članu ninka80)
Neposredna povezava do sporočila: 1388
   RE: November2009
16.4.2009 18:52:39   
ninka80
miki23, tudi jaz upam, da čimprej zagleatauser posted image

_____________________________

http://nina80.moj-album.com/





(odgovor članu miki23)
Neposredna povezava do sporočila: 1389
   RE: November2009
16.4.2009 19:20:36   
monika985
miki23 držim pesti za čimprejšen ++ !!!

(odgovor članu ninka80)
Neposredna povezava do sporočila: 1390
   RE: November2009
16.4.2009 19:54:57   
pi82ka
Tud jaz držim pestke da bo cimprej user posted image ,  ko si bosta zaželela.
Jaz mam pa vsak jutr tako cudno slabost in pol me mine iin začne šraufat nakar sledi driska. Ma se katera kere take probleme?
Drugače sem pa še vedno kot mesečnik, brez energije in posebne volje.
Čez en teden imam pregled...full me je strah, upam da bo vse o.k.
Ma sej ne vem zakaj ne bi bilo, sam na momente me je full strah tega razočaranje spet. Včasih bi kr jokat začela...
Bodte faj punce in bozite svoje busite.


(odgovor članu monika985)
Neposredna povezava do sporočila: 1391
   RE: November2009
16.4.2009 20:29:28   
rožica13
Kaj pa če notr pustiš uhanček a mislte da bi kej motl pol ko bo ful velik trebuh. Jaz ga nebi dala ven ampak če pa kaj škodi pa absolutno. Enkrat sem ga že dala ker sem imela ene probleme in se mi je v dnevu zacelila luknja, tako da vem kako zgleda, ko je zaceljeno, meni se ni zdelo moteče, ni se videlo veliko, imam pa zdaj novo luknjo in zna biti da se bo bol poznal.

(odgovor članu ninka80)
Neposredna povezava do sporočila: 1392
   RE: November2009
16.4.2009 20:54:55   
Anonimen
...na NS sem se naročila v Postojni. Sem že na tem forumu spraševala po izkušnjah pa jih očitno nima nobena. Bom danes, ko imam malo več časa, počekirala še na drugih forumih tko da upam da bom bobila kako informacijo. Je pa drugače postojnaska porodnišnica in ginekologi precej priznani tko da upam da bo fajn, pa še malo bom pojokala da nimam nobene slikice in upam da bom na račun tega dobila kakšno več user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: monika985

Ali katera ve, če na NS že zveš spol otroka?


Jaz sem bila na NS v Po pri dr. Babnikovi. Meni je bilo super, res prijazna in vse lepo razložila. Dobila sem eno slikco in še nekaj na CD. Jaz za spol nisem izvedela, ker je user posted image vztrajno držal nogice skupaj in nikakor ni mogla videti.

(odgovor članu monika985)
  Neposredna povezava do sporočila: 1393
   RE: November2009
16.4.2009 21:34:36   
toba
evo mene iz NS. Velikost 48,0mm riziko 1:6985-Super! Otrok zelo živahen, vsi organi na mestu. PDP 1.11.. Imam pa cisto na posteljici in je skoz kazal,da našega malo moti, se je skoz izogibal tisti buli. Ali ima katera izkušnje s cisto(ami) oziroma pozna kakšno, ki je imela cisto na posteljici v času nosečnosti?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1394
   RE: November2009
17.4.2009 5:56:21   
ninka80
IZVIRNO SPOROČILO: pi82ka

T
Jaz mam pa vsak jutr tako cudno slabost in pol me mine iin začne šraufat nakar sledi driska. Ma se katera kere take probleme?
.



pi82ka mene šraufa pa mam drisko če z cel dan. Pa to traja ene 2-3 dni, pol sem ene 2dni zaprta in potem spet driska. Sploh ne vem več, kaj naj nardim.


_____________________________

http://nina80.moj-album.com/





(odgovor članu pi82ka)
Neposredna povezava do sporočila: 1395
   RE: November2009
17.4.2009 8:28:12   
rožica13
Toba super user posted image user posted image user posted image .


IZVIRNO SPOROČILO: ninka80

pi82ka mene šraufa pa mam drisko če z cel dan. Pa to traja ene 2-3 dni, pol sem ene 2dni zaprta in potem spet driska. Sploh ne vem več, kaj naj nardim.




Ja pri meni je isto s tem da zaprta skoraj nisem oz. samo malo časa.

(odgovor članu ninka80)
Neposredna povezava do sporočila: 1396
   RE: November2009
17.4.2009 8:48:18   
valerija77
Toba, moja prijatelca je mela tud cisto, pa ji je G. dala ene tablete. čez nekaj časa pa je cista izginila in je bilo vse ok. Kdaj pa imaš ponovni pregled? Če še boš nekaj časa čakala, jo poklič in povej kaj ti je rekla na nuhalni, pol boš pa vidla kaj bo rekla tvoja G.

Jaz tud že komaj čakam, da bom vidla svojga user posted image

(odgovor članu rožica13)
Neposredna povezava do sporočila: 1397
   RE: November2009
17.4.2009 9:45:45   
pi82ka
Ja bom pa dons že komaj čakam da grem iz službe domov-tok se slabo počutim da je kr groza.
Doma je vse tok lažje...si utrujen greš mal vodoravno za 15 minut in je prec mal boli.
Bodite fajn.

(odgovor članu valerija77)
Neposredna povezava do sporočila: 1398
   RE: November2009
17.4.2009 11:56:25   
monika985
Anonimna; hvala za odgovor. Sem našla še nekaj mnenj, tako da menim, da je Postojna kar dobra odločitev.

toba; user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pi82ka)
Neposredna povezava do sporočila: 1399
   RE: November2009
17.4.2009 12:34:54   
summer410
kaj vam lahk nekaj povem....zadnje čase sem cela neka depresivan....pa še do intimnih odnosov z mojim mi ni.....ne vem kaj je to....:)))sam upam da bo čimprej minlo....
mogoče imam še katero sotrpinko...

(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 1400
Stran:   <<   < Prejšnja stran  54 55 [56] 57 58   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  54 55 [56] 57 58   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




ZOBOZDRAVNIK
nataly33

Ali se vaš otrok boji zobozdravnika in zato noče na pregled?

DA (24%)

NE (74%)


Število vseh glasov: 78

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!