|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  53 54 [55] 56 57   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: November2009
15.4.2009 12:35:44   
Marby
Pozdravljene novembrčice :) Se vam pridružujem in bom bolj med prvimi. Datum imam 1. 11., po nekaterih izračunih pa 31.10. Ni važno kdaj, važno je, da bo vse vredu. V petek imam ob petih NS v Dravljah in sem že vsa na trnih. Prav čudno, da delajo v petek popoldne, saj ponavadi ordinacije zaključijo ob 12-ih (upam, da nisem kaj pomešala...).

Doma sem že skoraj 1 mesec (po odredbi ginekologinje - jutri me dajo na komisijo) in mi je grooooozno dolgčas. Zdaj imam vsaj toliko energije, da sedem za računalnik in malo pogledam forume, prej pa sem bila čisto brez energije in motivacije, pa še slabo sem se počutila (kar je itak normalno).

Skratka, super, da nas bo veliko :) Bodite fajn in čuvajte svoje pikice :)

(odgovor članu Nončika)
Neposredna povezava do sporočila: 1351
   RE: November2009
15.4.2009 12:40:54   
sasika
Pozdravljene!

Po malo dajšem času se vam oglašam. Sem vas stalno brala ma nisem imela nič kaj pametnega za napisat.
 
Rožica jaz sem v prvi nosečnosti imela tak čisto gost, temen izcedek in sem dobila hormon Progesteron. Mi je pa ginekologinja dala tudi 10 dni bolniške in me oštela, ker nisem prišla že prej. Tako, da kar obišči ginekologa čim prej.

Križ mene tudi boli za popent. V prvi nosečnosti pa me ni. Sedaj pa me lahko eno uro ful boli potem 2 uri nič in potem zopet. Je bolj kot aprilsko vreme.

Nončika sigurno je vse ok. In jaz bi tudi naredila test. Tako bi se verjteno bolje počutila.

Ej punce a se vi kaj pogovarjate z vašimi pikicami? Jaz ji stalno nekaj mrmram. En dan me je tamala vprašala: Mami s kom se ti pogovarjaš? user posted image user posted image user posted image  



(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 1352
   RE: November2009
15.4.2009 12:47:40   
MalaRoža
Evo, punce, da se vam javim da sem preživela abrazijo in da sem uredu.
Vam pa želim da novembra dobite zdrave štručke in da bo nosečnost do takrat potekala brez problemov!!!! user posted image
Midva, pa ne bova obupala in mogoče čez nekaj mesecev bom se bom spet pridružila forumu nosečnost!
Srečno, pa uživajte vsak trenutek!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sasika)
Neposredna povezava do sporočila: 1353
   RE: November2009
15.4.2009 12:49:25   
murkica
Tudi jaz se pogovarjam s svojo pikico. Tako, da bo vedela, da je še posebaj ljubljena in da jo nestrpno pričakujeva. Pa velikokrat pobožam trebuščka. Moj pa itak skos lupčka bušija. Tko, da se meni zdi to čisto normalno, čeprav zdajle še nič ne zaznava.

_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu sasika)
Neposredna povezava do sporočila: 1354
   RE: November2009
15.4.2009 12:50:07   
murkica
Mala roža želim ti veliko sreče!!!

_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 1355
   RE: November2009
15.4.2009 13:31:12   
tante
halo....dons bom pa živčnega fasala.........

sem se tok po telefonu z mami skregala da bi jo najraje nekam poslala. skos neki očita in neki pričakuje da mi gre že prav na k........

pa še nobene delovne energije nimam....najraje bi šla domov in spat........

mala roža.....fajn sedaj pa lepo dalje...

jaz sem se v prvi nosečnosti tudi pogovarjala, sedaj se pa popoldan tok pogovarjam z mojim čvekotam da uživam v parih minutah tišine, bušija pa božam, pa skupaj z malim mojim maževa našega novega jenčija po riti ...........ja no tako pravi.

sem si pa danes kupila ene poletne hlače ki so na vrhu z elastiko ampak niso nosečniške...........kok fajn da sedaj delajo veliko s temi lastikami v pasu tudi za nenosečke, da se lahko nosečke šlepamouser posted image user posted image

_____________________________

eno pikico že imam....drugo pa nestrpno pričakujemo

(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 1356
   RE: November2009
15.4.2009 13:31:56   
tante
ja pravnika pa rabim samo za en nasvet glede nekih delnic

_____________________________

eno pikico že imam....drugo pa nestrpno pričakujemo

(odgovor članu tante)
Neposredna povezava do sporočila: 1357
   RE: November2009
15.4.2009 13:52:44   
Nezy85
Tudi jaz se pogovarjam z svojo pikico, pa kr dosti si božam bušija in ji pravim: "ti kr rasti, lepo pridno"user posted image


(odgovor članu tante)
Neposredna povezava do sporočila: 1358
   RE: November2009
15.4.2009 13:58:47   
summer410
IZVIRNO SPOROČILO: giotti

IZVIRNO SPOROČILO: summer410

mogoče katero boli hrbtenica??....


Mene sicer ne boli, ampak vsako jutro delam vaje za hrbtenico. V glavnem mačko, če kaj poznaš, to je iz joge.



mah...ne ne poznam joge.....sem tak šport mufel....:)) sploh zadnje leto...prej sem še nekaj fitnesirala....zdaj se mi pa nič več ne ljubi:)))
še namazat po tuširanju ne...tako sem lena

(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 1359
   RE: November2009
15.4.2009 14:03:54   
Nezy85
Mislim da nas vse pomalem mantra spolmadanska utrujenost potem nosečnost, vse je na kupu, jaz sem se prej zbudila zjutraj on 7.30 pa sem bla glih 1 urco budna in sem se vlegla na kavč pa me je že sfalilo in sem spala dobre 2 urci!user posted image


(odgovor članu summer410)
Neposredna povezava do sporočila: 1360
   RE: November2009
15.4.2009 14:05:46   
Nezy85
Malaroža lepo da si se nam oglaslauser posted image zdaj pa le v nasledji boj in nam čim prej objavi veselo novičko!!user posted image

(odgovor članu Nezy85)
Neposredna povezava do sporočila: 1361
   RE: November2009
15.4.2009 14:12:04   
ninka80
Malaroža, upam, da čimprej dočakaš +.

Rožica, jst bi tut šla k svoje G, al pa na urgenco. Pa naj tiše enkrat povejo, da je vse OK. Ker stres fejst vpliva na naše pikice.

Marby, dobrodošla

december06, dobrodošla. Tut moj navihanček je star 17 mesecev, tako da mam polno dela z njim in vem, kaj je utrujeeeeeenost.

spol: pri prvem nisem vprašala in tudi sedaj verjetno ne bom. Je blo prečudovito presenečenje ko sem rodila, pa je babica rekla: Mami, fantka imate.user posted image user posted image user posted image

NS. sem se prijavla, pa jo imam 14. 5.

Lep dan, grem po malega v vrtec, pol bova pa zunaj divjala, k je tako lepo vreme.

Se beremo, pa pa


_____________________________

http://nina80.moj-album.com/





(odgovor članu Nezy85)
Neposredna povezava do sporočila: 1362
   RE: November2009
15.4.2009 14:17:34   
rožica13
Najprej vsem hvala ker me tako lepo tolažite, res ste super user posted image . Sem končnooo priklicala G ene 100x sem klicala. Me je sestra zasliševala da če me niso obdržali v bolnici pa nobenih tablet dali, sem rekla da ne. Je šla prašat G in je rekla da če se bo močnejša krvavitev spet pojavila da takoj pridem, pa zarad bolniške me je sprašvala pa sem rekla da sem itak študentka. Tako da sem zdaj malo bolj mirna se mi je pa tako vleklo do enih ko začnejo delat da groza. Itak mam pa nuhalno naslednji teden tako da me bo tam dobro pregledala.

Marby dobrodošla user posted image user posted image user posted image

MalaRoža pogumno naprej in veliko sreče!user posted image user posted image

Tudi jaz se pogovarjam in božam bušija sploh če me kaj špikne ga temeljito zmasiram. Moj se pa kar boji, me tako narahlo poboža da komaj čutim user posted image , sem povedala kako G pritisne na trebuh ob pregledu da se nima kaj naredit.

(odgovor članu Nezy85)
Neposredna povezava do sporočila: 1363
   RE: November2009
15.4.2009 16:05:05   
tassika
Rožica ti kar lepo počivaj, jaz sem cel dan parkirana na kavču, no in prej sem končno prišla toliko k sebi, da sem šla vn in sem si šla po sadje, ker ga premalo jem in si kupim kg mandarin in ene jagode in dam 8,16 EUR res da ima naš zelenjavar dobro robo, ampak to pa je cena kaj mislite, pa mi moj pravi, da če jih prebavljam potem ni izgubljena naložbauser posted image .

No prej sem se hvalila, da izcedka ni več in sem ga takoj imela, zdaj ga pa spet ni več, to pride in gre, zdaj lepo papcam tabletke in potem bomo videli kaj bo, jaz upam na najboljše in tudi s pikico se vsak dan posebej zmeniva, da bo lepo rastlauser posted image

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu rožica13)
Neposredna povezava do sporočila: 1364
   RE: November2009
15.4.2009 16:39:50   
Perlica76
Ojla punce!

Jaz pa se danes oglašam z dobro novico;imela sem namreč UZ,G mi je naredil še nuhalno(nima licence,nuhalno pa kar naredi brezplačno),rekel je,da je vse ok,omenil je 1mm(mislim,da je bilo to mišljeno za vratno gubo?user posted image )...Drugih podatkov iz nuhalne nimam,glavno,da je rekel,da je vse vredu.
Drugače pa imam novi PDP 4.11.,naslednji pregled pa 20.5.
Plodek je od glave do trtice zdaj dolg 4,12cm.
V glavnem sem bila ful vesela,ko sem videla spet ta najin zakladek,pa rokice,nogice......Še zdaj sem v 7-ih nebesih!!
Toliko o mojem UZ!
Lp in user posted image  vsem!!!

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 1365
   RE: November2009
15.4.2009 20:24:17   
monika985
Pozdravljene bodoče mamice!

Tudi jaz se javlam iz ginekološkega pregleda. Ko vas prebiram in slišim kaj vse zveste sem nad svojim ginekologom precej razočarana. Dala sem kri, izmerili so mi pritisk, nato sem imela vaginalni ultrazvok. Sem v točno enajstem tednu, nobenega PDP mi ni podal, ni povedal dolžine pikice user posted image ... Vse kar sem zvedela je to da je srček lepo viden, da naj nebi bilo nobenih težav, za vse ostalo pa da je moj user posted image  za ta ultrazvok že prevelik. Naslednji teden (v četrtek) imam NS tako da upam na več informacij. Ima mogoča katera izkušnje z NS v Postojni?

Pozdrav vsem novim user posted image , MalaRoža veliko srečo za naprej (držim pesti zate), Rožica jaz bi bila na tvojem mestu še bolj sitna in bi glede na to, da krvavitve niso prenehale zahtevala ponovni pregled oziroma poiskala še drugo mnenje.

(odgovor članu Perlica76)
Neposredna povezava do sporočila: 1366
   RE: November2009
16.4.2009 8:39:55   
toba
Dobro jutro,
vidim, da včeraj niste bile prav zgovorne. Če to pomeni, da ste počivala in se cartale pol je ok in kar tako naprej user posted image .
Danes imam NS, me že mal črviči nervoza, pa šele ob 18.30 sem naročena user posted image . Upam, da izvem same lepe novice, da dobim dokončni PDP in brezskrbi povem naši princeski, da bo sestrica. Prav slednjega se najbolj veselim, ker tamala skoz teži, da bi imela sestrco ali bratca, celo imena že ima za oba.
Skratka zvečer poročam, do takrat pa vam želuim en lep pomladni dan, če se da brez slabosti in utrujenosti!
Rožica13 zate pa user posted image , pa da se ti izcedki čimpreje končajo!!!!

(odgovor članu monika985)
Neposredna povezava do sporočila: 1367
   RE: November2009
16.4.2009 9:02:48   
rožica13
Jutro, najprej obema čestitam za uspešen pregled! Monika985 tudi jaz sem bila malo razočarana sem mislila da se bova kaj pogovarjali pa je tako drdrala kot bi se na pamet naučila, tako da sploh nisem prišla do besede. Uspela sem vprašati eno stvar potem je pa že kar vstala in kao da je konec pregleda, jaz pa ostanem z odprtimi usti. Upam da bo na NS boljše vsaj moglo bi biti za toliko denarja.

Naj še povem da so se izcedki skoraj končali malo je še vmes tako da ste tudi ve pripomogle k mojemu boljšemu počutju!

(odgovor članu toba)
Neposredna povezava do sporočila: 1368
   RE: November2009
16.4.2009 9:19:28   
korala
Pozdravček vsem! Včeraj sem tudi jaz videla svojo pikico. Veliki smo 1,11 cm, vse ok, PDP pa mi je prestavila za 3 dni, tako da pade na 1.12. Ampak ostajam tukaj.user posted image NS bom imela okrog 20.5., prvo posvetovalnico pa šele v začetku junija. Čudno mi je, ker me do takrat ne bodo nič merili, tehtali, jemali krvi.. user posted image

Potem sva šla z mojim še v Avstrijo v celovec. Se strinjam z Nezy85, da nimajo nič pametnega, pa sva obredla cel kup trgovin. Jaz sem nabavila le dve majčki v C&A (isti model v različnih barvah).

Lep dan vsem!

(odgovor članu rožica13)
Neposredna povezava do sporočila: 1369
   RE: November2009
16.4.2009 9:28:13   
giotti
IZVIRNO SPOROČILO: summer410

mah...ne ne poznam joge.....sem tak šport mufel....:)) sploh zadnje leto...prej sem še nekaj fitnesirala....zdaj se mi pa nič več ne ljubi:)))
še namazat po tuširanju ne...tako sem lena


Ma, to se moraš malo prisilit. Zdaj so vaje ful važne, pa gibanje. Bo cela nosečnost lažja, manj bolečin, porod bo lažji, po porodu bomo bolje zgledale. Sposodi si v knjižnici kakšno knjigo, na primer Joga za nosečnice, in se malo potrudi vsako jutro za svoje zdravje in zdravje tvojega otročička user posted image

(odgovor članu summer410)
Neposredna povezava do sporočila: 1370
   RE: November2009
16.4.2009 9:28:18   
december06
monika985 si dobila kakšno slikico od ultrazvoka? Tam ti levo spodaj v kvadratku piše PDP in dolžina in starost ploda. Ja, kolkr se kermu G da, tok pa pove. Njim je to že čisto vsakdanje in se jim po moje ne da razlagat čist pri vsakmu, kar pa seveda NI PRAV.

(odgovor članu rožica13)
Neposredna povezava do sporočila: 1371
   RE: November2009
16.4.2009 9:29:53   
giotti
IZVIRNO SPOROČILO: MalaRoža

Evo, punce, da se vam javim da sem preživela abrazijo in da sem uredu.
Vam pa želim da novembra dobite zdrave štručke in da bo nosečnost do takrat potekala brez problemov!!!! user posted image
Midva, pa ne bova obupala in mogoče čez nekaj mesecev bom se bom spet pridružila forumu nosečnost!
Srečno, pa uživajte vsak trenutek!user posted image user posted image user posted image


Mala roža, mislim nate in ti želim moč in pogum za nov boj. Samo brez strahu naprej user posted image user posted image

(odgovor članu MalaRoža)
Neposredna povezava do sporočila: 1372
   RE: November2009
16.4.2009 10:29:46   
tassika
Jutro punce kako ste kaj, jaz sem dala skozi svoj jutranji ritual in zdaj pospavljam omaro, menjam zimsko/letno garderobo, pa pol hlač mi ni več pravuser posted image , ampak grejo lepo v škatlo za kakšno leto.

Evo tukaj je pa upam da prva in zadnja slikica moje pikice z urgence.

http://album.ringaraja.net/index.php?page=image&ID=131428

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 1373
   RE: November2009
16.4.2009 10:56:17   
Pikapoka83
Pozdravljene punce! Zanima me, če ima še katera še zmeraj bolečine v spodnjem delu trebuha!? Mene so že minile, sedaj pa spet. Pregled imam šele čez en teden - no takrat bom končno videla pikico :) Komaj čakam!

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 1374
   RE: November2009
16.4.2009 11:09:13   
tassika
Pikapoka mene ves čas nekaj špika enkrat na eni strani, drugič na drugi, se mi zdi, da tudi magnezije ne pomaga preveč, ko me špikne se malo pobožam ali zmasiram in mine, baje je to čisto normalno, zato nič skrbet.

lp

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu Pikapoka83)
Neposredna povezava do sporočila: 1375
Stran:   <<   < Prejšnja stran  53 54 [55] 56 57   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  53 54 [55] 56 57   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...




otroška trgovina na internetu
nada56

Nakup otroške obutve, oblačil, igrač in športne opreme preko spleta. Ali bi kupovali?

DA, idealno (21%)

DA, če je dostava brezplačna (33%)

NE, raje obiščem trgovino (46%)


Število vseh glasov: 165

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!