|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  33 34 [35] 36 37   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
8.4.2009 10:59:36   
Najaa
Dober dan.

Vas je kaj treskala polna luna? user posted image  Nas niti ne, sam ko sem dojila ponoč tamalo, mi je sekala direkt v sobo. Sem pa naredila napako in ko se je ob 3h zbudila, sva obe zaspali sredi dojenja in sem jo pol kar prestavila. Zgleda, da se ni dovolj najedla, ker je ob 4.30h spet hotla jest. Pol sem jo pa nahranila, da se reče in je spala do 10h! user posted image

Kaj ve čakate otroka, da se zbudi, preden greste ven? Jaz kakor kdaj. Če sem kaj zmenjena, jo kar spečo previjem, če je treba, oblečem in greva. Podojim jo pa vzunaj kasneje.

(odgovor članu Grahec)
Neposredna povezava do sporočila: 851
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
8.4.2009 11:00:43   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: jjasna85

IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy

jjasna, jaz sem še z eno prijateljico govorila in tudi pravi, da je bilo po BioGaia kapljicah slabše in je samo jokcal mali in jih je zamenjala....
jaz sem Lei dala prejšnji teden te biogaia in je revica stokala in jokala še celo noč; zdaj ji od ponedeljka dajem sab simplex in zvečer zaspi ko top ter spi 5ur skupaj v kosu.....
če si zamenjala in mu je po novih boljše, pol je očitno nekaj s temi kapljicami narobe user posted image


ma booo... sploh ne vem kaj naj si mislim res.. sploh pa so že navodila tako glupo napisana na škatljici.. nikoli več jih ne kupimuser posted image user posted image



Mu jih boš pa kasneje dala. V bistvu so ful dobre za črevesje, ne jih stran vržt. Magari ko bo star eno leto, ko bo že vsega hudega navajen. user posted image  Jaz jih bom pa Tiji dala.

(odgovor članu jjasna85)
Neposredna povezava do sporočila: 852
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
8.4.2009 11:11:36   
mama_milchy
Najaa, kdaj se pa ta teden z Jasno dobite? jaz ne vem kako mi bo zneslo, ker če bo Lein popek OK, jo bo patronažna skopala jutri al pa v petek tako da ne morem nič obljubit za ta teden; za drug pa se lahko komot zmenimo da gremo šetat; jaz Žigca ob 14ih poberem iz vrtca in pol se kje dobimo...
Glede kapljic, jaz jih bom tudi čuvala in ji dala kasneje, ko bo začela že z GH; tako da jjasna, prišparaj si jih, konc koncev niso tako poceni....

včeraj pa je moja prijateljica rodila user posted image ; še ena druga prijateljica pa je v nedlejo rodila user posted image .......čestitke user posted image user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 853
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
8.4.2009 11:22:58   
jjasna85
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa
Kaj ve čakate otroka, da se zbudi, preden greste ven? Jaz kakor kdaj. Če sem kaj zmenjena, jo kar spečo previjem, če je treba, oblečem in greva. Podojim jo pa vzunaj kasneje.


nič čakat...hitro srečko kupituser posted image
ne, js ne čakam... pač ga prištimam.. če spi med previjanjem še tolko boljše, ker mam več mira.. je full rad nag in ko nima plenice gor, se po celi previjalni premika z uno ritjouser posted image user posted image


_____________________________

21.2.2009 je svet polepšalo še eno bitjece - moj mali Leon

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 854
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
8.4.2009 11:24:45   
jjasna85
IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy

Najaa, kdaj se pa ta teden z Jasno dobite? jaz ne vem kako mi bo zneslo, ker če bo Lein popek OK, jo bo patronažna skopala jutri al pa v petek tako da ne morem nič obljubit za ta teden; za drug pa se lahko komot zmenimo da gremo šetat; jaz Žigca ob 14ih poberem iz vrtca in pol se kje dobimo...
Glede kapljic, jaz jih bom tudi čuvala in ji dala kasneje, ko bo začela že z GH; tako da jjasna, prišparaj si jih, konc koncev niso tako poceni....

Sej lahko tudi mene prašašuser posted image user posted image nimamo še določenega dneva tako da se lahko tudi tebi prilagodimo.. in Pocki. POCKA kje se skrivaš???user posted image user posted image

Kaj je GH?? (sem tele, ja vemuser posted image user posted image )



_____________________________

21.2.2009 je svet polepšalo še eno bitjece - moj mali Leon

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 855
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
8.4.2009 11:26:20   
mama_milchy
IZVIRNO SPOROČILO: jjasna85

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa
Kaj ve čakate otroka, da se zbudi, preden greste ven? Jaz kakor kdaj. Če sem kaj zmenjena, jo kar spečo previjem, če je treba, oblečem in greva. Podojim jo pa vzunaj kasneje.


nič čakat...hitro srečko kupituser posted image
ne, js ne čakam... pač ga prištimam.. če spi med previjanjem še tolko boljše, ker mam več mira.. je full rad nag in ko nima plenice gor, se po celi previjalni premika z uno ritjouser posted image user posted image



ma mi2 gremo vedno ven nekako po dojenju tako da je prvo previjem, pol nahranim in pol greva ven in zaspi v vozičku; tako nam tudi ura nanese; sem jo pa zadnjič mogla zunaj tudi nahranit; smo šli iz vrtca peš nazaj domov in je začela jokat, pa smo bli lih blizu mercatorja, sem šla noter tam kjer je privijalnica, je tudi stol in se lepo usedla, jo podojila in smo šli naprej

(odgovor članu jjasna85)
Neposredna povezava do sporočila: 856
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
8.4.2009 11:27:54   
mama_milchy
IZVIRNO SPOROČILO: jjasna85

IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy

Najaa, kdaj se pa ta teden z Jasno dobite? jaz ne vem kako mi bo zneslo, ker če bo Lein popek OK, jo bo patronažna skopala jutri al pa v petek tako da ne morem nič obljubit za ta teden; za drug pa se lahko komot zmenimo da gremo šetat; jaz Žigca ob 14ih poberem iz vrtca in pol se kje dobimo...
Glede kapljic, jaz jih bom tudi čuvala in ji dala kasneje, ko bo začela že z GH; tako da jjasna, prišparaj si jih, konc koncev niso tako poceni....

Sej lahko tudi mene prašašuser posted image user posted image nimamo še določenega dneva tako da se lahko tudi tebi prilagodimo.. in Pocki. POCKA kje se skrivaš???user posted image user posted image

Kaj je GH?? (sem tele, ja vemuser posted image user posted image )




Jjasna, kdaj se dobite user posted image ...ja lahko se zmenimo, pa še naso Steffi vprašamo, če gre zraven....

GH = gosta hrana; teliček user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jjasna85)
Neposredna povezava do sporočila: 857
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
8.4.2009 11:34:32   
jjasna85
IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy

IZVIRNO SPOROČILO: jjasna85

IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy

Najaa, kdaj se pa ta teden z Jasno dobite? jaz ne vem kako mi bo zneslo, ker če bo Lein popek OK, jo bo patronažna skopala jutri al pa v petek tako da ne morem nič obljubit za ta teden; za drug pa se lahko komot zmenimo da gremo šetat; jaz Žigca ob 14ih poberem iz vrtca in pol se kje dobimo...
Glede kapljic, jaz jih bom tudi čuvala in ji dala kasneje, ko bo začela že z GH; tako da jjasna, prišparaj si jih, konc koncev niso tako poceni....

Sej lahko tudi mene prašašuser posted image user posted image nimamo še določenega dneva tako da se lahko tudi tebi prilagodimo.. in Pocki. POCKA kje se skrivaš???user posted image user posted image

Kaj je GH?? (sem tele, ja vemuser posted image user posted image )




Jjasna, kdaj se dobite user posted image ...ja lahko se zmenimo, pa še naso Steffi vprašamo, če gre zraven....

GH = gosta hrana; teliček user posted image user posted image user posted image


UUu madona.. na Steffi sm pozabla!! Pa še sm študirala, da nekdo manjka, pa mi ni potegnlo... Steffi sory! ma maste vse da pridesteuser posted image user posted image ej ne vem kdaj... meni je vseeno.. js lahko vsak dan, ker nimam nobenih obveznosti.. samo da je bolj ''popoldan''.. od 2h naprej.

Ja no.. to je moje prvo dete in nimam lih še vseh pojmov pojasnjenih lepo prosimuser posted image user posted image


_____________________________

21.2.2009 je svet polepšalo še eno bitjece - moj mali Leon

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 858
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
8.4.2009 11:44:52   
mama_milchy
IZVIRNO SPOROČILO: jjasna85

IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy

IZVIRNO SPOROČILO: jjasna85

IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy

Najaa, kdaj se pa ta teden z Jasno dobite? jaz ne vem kako mi bo zneslo, ker če bo Lein popek OK, jo bo patronažna skopala jutri al pa v petek tako da ne morem nič obljubit za ta teden; za drug pa se lahko komot zmenimo da gremo šetat; jaz Žigca ob 14ih poberem iz vrtca in pol se kje dobimo...
Glede kapljic, jaz jih bom tudi čuvala in ji dala kasneje, ko bo začela že z GH; tako da jjasna, prišparaj si jih, konc koncev niso tako poceni....

Sej lahko tudi mene prašašuser posted image user posted image nimamo še določenega dneva tako da se lahko tudi tebi prilagodimo.. in Pocki. POCKA kje se skrivaš???user posted image user posted image

Kaj je GH?? (sem tele, ja vemuser posted image user posted image )




Jjasna, kdaj se dobite user posted image ...ja lahko se zmenimo, pa še naso Steffi vprašamo, če gre zraven....

GH = gosta hrana; teliček user posted image user posted image user posted image


UUu madona.. na Steffi sm pozabla!! Pa še sm študirala, da nekdo manjka, pa mi ni potegnlo... Steffi sory! ma maste vse da pridesteuser posted image user posted image ej ne vem kdaj... meni je vseeno.. js lahko vsak dan, ker nimam nobenih obveznosti.. samo da je bolj ''popoldan''.. od 2h naprej.

Ja no.. to je moje prvo dete in nimam lih še vseh pojmov pojasnjenih lepo prosimuser posted image user posted image



to je meni všeč; zjutraj v miru nardim kaj pač imam za nardit (kosilo, cunje...) ob 14-ih poberem Žigca iz vrtca in gremo pol šetat.....

danes je pa naša Lea sitna; skozi bi se cartala in bla na joški user posted image

(odgovor članu jjasna85)
Neposredna povezava do sporočila: 859
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
8.4.2009 11:50:52   
NoBady
En lep sončen pozdravček...

ja, dans smo meli 1. posvetovalnico in js vse papirje in dokumente ko sem jih v bolnici dobila pozabla domauser posted image ...še materinske nisem mela sabouser posted image to sm js, zmedena in raztresena...kot ponavadiuser posted image ... no k sreči sem vedla kok je bil velik in težek ob rojstvu in obseg glave sem vedla tko da sem lahk to povedala...

ammm, stehtal so ga in ona baba mu je navagala 5 kg pa še neki...user posted image WTF??? v 1mesecu da je dobil gor več kot 1kg... ni možn... dobil je gor ene 500-560g, ... kko vem? ker sem mela zele skos doma tehtnico in sma se tehtala pred in po dojenju da sem vidla kolk je pojedu.. in ko je bil oblečen za ven na sprehod mu je kazala 4800g, pri zdravnici je bi pa sam v bodiju in je rekla 5300g...  ne vem no... pomoje so se mal zmotil... pa sej nima veze... uglavnem zrastu je pa za 3 cm in je tko velik že 56cm

dobila sma kapljice ad3, in sm slišala da baje po njih šele krči pridejouser posted image upam da ne...
potem mu je pgledala ušeske pa mal ga je pretipala in to je blo to...sma bla konc v 10minutah...user posted image bil je pa pridn in ni nč jokuuser posted image

...tko to sem javla, za kej več napisat bom pa kasnej, zdele grema mal ven na sončka...




_____________________________

Nobady is perfect, l'm NoBady ;)

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 860
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
8.4.2009 12:28:08   
MalaČebelica
IZVIRNO SPOROČILO: mediuhec

mala čebelica: seveda, seveda, več nas je bolj bo veselo. (samo opozarjam, da zna moj cmihat in jokcat zaradi krčev). včasih potem raje ostanem doma.user posted image   vsaj danes iz sprehoda ga je mož nosil zadnjih 100 m ...


bogi revček, da ga to tak muči. no, pa saj mi še tudi nismo ravno super vpeljani. in če naša včasih joka, še rabimo malo, da pogruntamo, kaj bi rada... jok pač sodi zraven. čeprav ga je ful težko poslušat...


_____________________________




(odgovor članu mediuhec)
Neposredna povezava do sporočila: 861
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
8.4.2009 12:34:26   
lili82
Punce, povejte mi, v kaj imate oblečene vaše malčke? Dvojni dolgi rokavi in ene dolge hlače + nogavičke? Pri nas se še na široko povijamo in imam občutek, da mu je prevročeuser posted image Sem ga danes razvila, pa je imel po trebuščku polno nekih rdečih pikic... So nam v MŠ rekli, da večina mamic male preveč oblači in jih potem zaradi tga zakuha in dobijo izpuščaje...

Kaj pa ponoči? Plišasti pajac?

(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 862
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
8.4.2009 12:39:50   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: lili82

Punce, povejte mi, v kaj imate oblečene vaše malčke? Dvojni dolgi rokavi in ene dolge hlače + nogavičke? Pri nas se še na široko povijamo in imam občutek, da mu je prevročeuser posted image Sem ga danes razvila, pa je imel po trebuščku polno nekih rdečih pikic... So nam v MŠ rekli, da večina mamic male preveč oblači in jih potem zaradi tga zakuha in dobijo izpuščaje...

Kaj pa ponoči? Plišasti pajac?
mi tudi še na široko previjamo in jo imam oblečeno v body+majčka+nogavičke in hlače. Če greva ven pa ji oblečem samo še zg. del trenerke iz pliša . Pokrita pa je itak z odejico.

Ponoči pa jo imam v bodyu in pajacu ki je al bombažni ali pa iz pliša. Zdaj ko je začela polivat se to kr redno izmenjuje in mam enkrat bombažni pajac drugič iz plišauser posted image

(odgovor članu lili82)
Neposredna povezava do sporočila: 863
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
8.4.2009 12:40:15   
tasa_m
NoBady user posted image user posted image user posted image za prvo posvetovalnico user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 864
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
8.4.2009 12:41:11   
mama_milchy
IZVIRNO SPOROČILO: lili82

Punce, povejte mi, v kaj imate oblečene vaše malčke? Dvojni dolgi rokavi in ene dolge hlače + nogavičke? Pri nas se še na široko povijamo in imam občutek, da mu je prevročeuser posted image Sem ga danes razvila, pa je imel po trebuščku polno nekih rdečih pikic... So nam v MŠ rekli, da večina mamic male preveč oblači in jih potem zaradi tga zakuha in dobijo izpuščaje...

Kaj pa ponoči? Plišasti pajac?



čez dan v stanovanju ima Lea oblečeno; benkico, bodi in pajacek na naramnice ter nogavičke in seveda odspodaj plenice-to normalno povijanje;
za ven ji pa dam še ene tanke nogavičke in pa mal debelejše hlače brez stopal in gor eno tanko majčko ampak brez bodija, čez pa flis jakno in dekco oziroma košaro zaprem...aja, še kapico ima n glavi...
ponoči: benkica, bodi in hlače do pasu ter nogavičke, ker je toplo v naši spalnici....

(odgovor članu lili82)
Neposredna povezava do sporočila: 865
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
8.4.2009 12:46:36   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: mama_milchy

Najaa, kdaj se pa ta teden z Jasno dobite? jaz ne vem kako mi bo zneslo, ker če bo Lein popek OK, jo bo patronažna skopala jutri al pa v petek tako da ne morem nič obljubit za ta teden; za drug pa se lahko komot zmenimo da gremo šetat; jaz Žigca ob 14ih poberem iz vrtca in pol se kje dobimo...
Glede kapljic, jaz jih bom tudi čuvala in ji dala kasneje, ko bo začela že z GH; tako da jjasna, prišparaj si jih, konc koncev niso tako poceni....

včeraj pa je moja prijateljica rodila user posted image ; še ena druga prijateljica pa je v nedlejo rodila user posted image .......čestitke user posted image user posted image


Čestitke tvojima prijateljicama! user posted image

Za ta teden se še nisva nič menile z Jasno. Ma sej čas tako hitro beži, da... Lahko se raje za nasl. teden zmenimo, ampak šele po sredi. Pa bo še Tija z nami.

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 866
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
8.4.2009 12:47:54   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: lili82

Punce, povejte mi, v kaj imate oblečene vaše malčke? Dvojni dolgi rokavi in ene dolge hlače + nogavičke? Pri nas se še na široko povijamo in imam občutek, da mu je prevročeuser posted image Sem ga danes razvila, pa je imel po trebuščku polno nekih rdečih pikic... So nam v MŠ rekli, da večina mamic male preveč oblači in jih potem zaradi tga zakuha in dobijo izpuščaje...

Kaj pa ponoči? Plišasti pajac?



Čez dan doma ima body, čez tanko majčko, nogavičke in spodnji del hlač. Za ven ji dam plišasto jaknico in kapico.
Ponoči ima body in čez pajac z rokavi. Ali pa body, benkico in pajac na naramnice.

(odgovor članu lili82)
Neposredna povezava do sporočila: 867
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
8.4.2009 12:50:16   
Najaa
Mi smo že bili prvo rundo vzunaj. Je dragi prišel malo prej na kosilo, ki še ni bilo kuhano user posted image  in sma šla na burek. user posted image  Pa na kavico na sonček, Nika je pa ves čas nekaj cmeckala, ko smo šli proti domu pa sladko zaspala. user posted image   user posted image

NoBady, bom kasneje dala podatke v seznam, da se jih še malo nabere. Vem, da je cita tudi imela posvetovalnico.
Glede tehtanja - verjetno imajo pri P drugače naštimano tehntnico, čeprav tole je res kar veliko odstopanje. No pa saj važno, da ti veš, kako in kaj.

punce, s čem pa ve pokrijete otroka ponoči user posted image

< Sporočilo je popravil Najaa -- 8.4.2009 12:57:41 >

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 868
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
8.4.2009 13:19:51   
PERSIDA

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Mi smo že bili prvo rundo vzunaj. Je dragi prišel malo prej na kosilo, ki še ni bilo kuhano user posted image  in sma šla na burek. user posted image  Pa na kavico na sonček, Nika je pa ves čas nekaj cmeckala, ko smo šli proti domu pa sladko zaspala. user posted image   user posted image

NoBady, bom kasneje dala podatke v seznam, da se jih še malo nabere. Vem, da je cita tudi imela posvetovalnico.
Glede tehtanja - verjetno imajo pri P drugače naštimano tehntnico, čeprav tole je res kar veliko odstopanje. No pa saj važno, da ti veš, kako in kaj.

punce, s čem pa ve pokrijete otroka ponoči user posted image

Pri nas se pokrivamo z oddejico ,ki pa jo lepo zaklačim odspredaj in odzadaj.Mata tako veliko da bi ju cele lahko trikrat zamotalauser posted image .

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 869
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
8.4.2009 13:21:38   
PERSIDA
najaa - poleti pa ne vem s čem se bomo pokrivali bomo mogli kaj tanjšega najt če sploh obstaja za tote male

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 870
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
8.4.2009 13:21:40   
yania
Ojla punce...jaz se včeraj nisem nič pofočkala...mah pred 3 dnevi sem po dobrih 14 dneh (ki je bila kao 1.menstra, ali pa podaljšana čišča..samo je zgledalo kot menstra do 19.marca)......dobila menstro, ali nekaj..začelo se je kot rjav izcedek, včeraj je bila sveža kri cel dan, kar precej, zvečer malo pred 22.uro pa se je vlivalo, krči pa taki, hujši kot popadek, saj ni minilo tri ure skupaj, le da se ni širilo v križ....desni jajčnik, peklo, žgalo bolelo, ma jaz sem se zvijala od bolečin, kar tresla sem se, nimam pojma kaj je to bilo, ker kot menstra pa tole že ni bilo...sem pa že zadnjič povedala moji G, da me nekaj po malem včasih boli na desni strani in mi je dala napotnico za UZ, samo naj pridem konec aprila, z izvidi z laboratorija (kri, voda)...evo pa me je prehitelo....že pred user posted image  sem imela na tej strani 3 cm cisto, a se je zmanjšala na 1 cm...v user posted image  je ni omenjala, zdaj pa kr nekaj, na pregledu je rekla, da ne tipa nič, in da je vse ok, lahko pa pogledava še z UZ..
Včeraj sem celo klicala v porodnišnico, kjer so me vezali kar v porodno, ker so bili vsi zdravniki dol, no in mi prijazna zdr. reče da ni nič tipičnega, kar sem ji povedala, da če ni vzdržno naj grem na orgenco...za tja mi ni bilo, no in po buscopanu in lekadolu mi je uspelo zaspati....danes me še vedno boli, a še zdaleč ne tako kot včeraj....lije pa kri kot iz škafa...res...kaj mislite kaj bi to bilo?....no sej sem klicala svojo G, ki ima danes popoldan ordinacijo, pa nekaj telefon njej ne dela, me nič ne sliši, tako da sem ji sms pisala......itak se bom  šla pokazati....lahko je kaj z jajčnikom...pravijo da se nekaj lako obrne...ali poči,,,,ma ne vem.....jezna sem ko user posted image  ko je tako lepo vreme, jaz pa stati ne morem...šla bi pa na sprehod....grrrr.....

_____________________________

TIMon je bil tako neučakan kot mamica, zato je malo pohitel....in zapel: ne čakaj na marec, na praznik ženaaaa

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 871
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
8.4.2009 13:23:51   
yania
Pokrivanje? Ja to je pri nas problem, ko smo ga že dvakrat našla pod kovtrom, sredi postelje....lahko bi se zadušil...nimam pojma kako pride tja....no danes ponoči je bil v vreči in čez kovtrček, in spet glava pod kovtrom......nimam pojma kako mu rata...kolega se je včeraj hecal, da naj tiste ježke gor našijem pa na rjuhe, da ne bo šel nikamor user posted image

_____________________________

TIMon je bil tako neučakan kot mamica, zato je malo pohitel....in zapel: ne čakaj na marec, na praznik ženaaaa

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 872
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
8.4.2009 13:28:41   
PERSIDA
yania - to so verjetno naše posledice
Se spomniš zadnjič ko sem napisala  da me je v križu krč ja na hlačkah en mali izcedek in to je bilo to jaz pa skoraj v hrastovec(zavod za norce,sorry bolane).Prej sem mela rjav izcedek dokler nisem prišla z bolnice torej več kot 6tednov kakor napovedujejo da se čistiš pa zdaj mam spet neke rjave hlače o krvi pa ne duha ne sluha.Jaz bi skor bla vesela tvoje menstruacije ker sem že pozabla kako je bit z njo.Jaz mam skoz samo kaki dan do tri malo krvi toliko da glih pol pa več nič pa spet čez kakih 14 dni spet pa v glavnem cela štala.Sem mislila da se bo v nosečnosti to kaj poglihalo pa en drek.No vsaj po zaščito ne bom rabla hodit,upam.user posted image

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 873
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
8.4.2009 13:35:47   
dolči
Naaja: malo sem preletela za nazaj in videla debato o čajih. Meni je P in patronažna rekla,da ji ne dajenm nič piti. No edino patronažna je rekla,da ji dam lahko 2x na dan po 10 ml komarčkovega čaja. Ji ti daješ več?
Kakašen čaj pa?
Jutri imamo razvojno. Moram vprašat glede ležalnika. Kaj pa misliš o tisti igralni podlogi,ki ima tudi lok z igračkami?
Jaz sem moji prej dala nad zibko vrtiljak pa se mi nič ne zdi,da bi že kaj spremljala. Kako je z vidom pri tvoji?
Kaj pa glede obračanja glavice. Moja jo ima več ali manj na desno. Imam občutek,da ima eno stran vratanih mišic bolj ohlapnih in ne more obračat glave. Bom videla kaj bodo rekli jutri.


Še eno vprašanje: sama si mleko črpam in imam občutek,da je čisto vodeno. Tudi je na 3 ure,ponoči pa ko ji dam Novolac pa spi po 4 ali celo 5 ur.
Kakšen nasvet?????

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 874
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
8.4.2009 13:37:22   
PERSIDA
yania - tomaž dela isto samo ne zleze not cel mu očitno te že paše zgleda tak da samo malo vidim glavo

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  33 34 [35] 36 37   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  33 34 [35] 36 37   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?