|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  171 172 [173] 174 175   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
31.3.2009 11:12:33   
nia5
Meni pa se zdaj HB ustavilo (danes), me zanima kako dolgo, čez par dni lahko spet pričakujem, pa klinc pa vse skup, G pa imam šele 14.04. user posted image

_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 4301
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
31.3.2009 11:13:55   
Anonimen
Anitka paket sem dobilauser posted image user posted image , pošlji mi na ZS trans. računuser posted image

kako je Gal?

(odgovor članu nia5)
  Neposredna povezava do sporočila: 4302
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
31.3.2009 11:18:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

IZVIRNO SPOROČILO: mafi

IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

Čeruser posted image

sploh več ne uspem priti do računalnikauser posted image , berem da nas je kar nekaj tečkastih. Moja AT je danes res prava mala razvajenkauser posted image , meni se je kar mešalo od njene tečnobiceuser posted image , nič ji ni bilo všeč, pa en kup novih igrač smo ji kupili, pa čisto nič ni hotela. Samo po meni je plazilauser posted image

V glavnem v bosni je bilo supercauser posted image , kupili smo veliko stvari, med najpomembnejši je tepihuser posted image , da moji madam lulika ne zmrzne na mrzlih ploščicahuser posted image , pot do dol je bila še kar OK (beri v 4 urah kolikor je vožnje do dol= ni spala niti minutkeuser posted image , jaz sem čisto izmužena prišla dol, saj sem celo pot glumila klovna), dol je bila valda pridna saj je bila gospodićna v centru pozornosti. Čisto nekaj drugega pa je pot domovuser posted image user posted image , AT je ravno zobek ven prihajal, in smo se drli kar naprejuser posted image user posted image , katastrofa, ustavljali smo se vsakih 20 minuser posted image . Bogica tudi ona je bila totalno izmučena.

Toliko od mene, jaz sem dobila željeno knjigo, tako da me ne bo dokler ne bo v celoti prebranauser posted image .


Anitkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa????



ti kar prilezi do računalnikauser posted image , jaz se tukaj saj malo potolažim, da nisem edini baksuz in da ni moj otrok edini, ki ga meče tečnobauser posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image pa šoping in spremembo okolice
AT ga tud sračkauser posted image , upam da bo zobek čimprej vzunaj



Kje sem pa jz post od Edine zgrešila???????????????????
 
Super, da ste se lepo imeli in upam, da AT čim prej pokuka ven zobek in bo spet mir pri hiši user posted image


hvalauser posted image , zobek je že čisto vzunaj tako, da smo spali od 20h-8h brez zbujanjauser posted image

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
  Neposredna povezava do sporočila: 4303
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
31.3.2009 11:19:15   
mafi
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

IZVIRNO SPOROČILO: suzy85

IZVIRNO SPOROČILO: jana81
suzy85 sem te hodla že zadnjič vprašat ? kaj si zrihtala pri G. se je krvavitev ustavila?

od petka jemljem po 2 tabletki na dan, ampak se krvavitev še ni ustavla. jo moram danes spet poklicat, pa vprašat, če je to ok!


pri meni tudi kar naprej neki izcedki od kar imam mirenouser posted image , user posted image pa ni že 42 dniuser posted image



lahko traja tudi 6m, da pomalo krvaviš, če imaš mirenouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4304
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
31.3.2009 11:19:17   
Anonimen
Zdaj sem pa očitno jaz sama ostalauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4305
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
31.3.2009 11:19:41   
mafi
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

Zdaj sem pa očitno jaz sama ostalauser posted image


jaz sem tukajuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4306
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
31.3.2009 11:20:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mafi

IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

IZVIRNO SPOROČILO: suzy85

IZVIRNO SPOROČILO: jana81
suzy85 sem te hodla že zadnjič vprašat ? kaj si zrihtala pri G. se je krvavitev ustavila?

od petka jemljem po 2 tabletki na dan, ampak se krvavitev še ni ustavla. jo moram danes spet poklicat, pa vprašat, če je to ok!


pri meni tudi kar naprej neki izcedki od kar imam mirenouser posted image , user posted image pa ni že 42 dniuser posted image



lahko traja tudi 6m, da pomalo krvaviš, če imaš mirenouser posted image



vem, pa že zdaj me vse boli od teh vložkovuser posted image

(odgovor članu mafi)
  Neposredna povezava do sporočila: 4307
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
31.3.2009 11:20:19   
mafi
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

IZVIRNO SPOROČILO: mafi

IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

Čeruser posted image

sploh več ne uspem priti do računalnikauser posted image , berem da nas je kar nekaj tečkastih. Moja AT je danes res prava mala razvajenkauser posted image , meni se je kar mešalo od njene tečnobiceuser posted image , nič ji ni bilo všeč, pa en kup novih igrač smo ji kupili, pa čisto nič ni hotela. Samo po meni je plazilauser posted image

V glavnem v bosni je bilo supercauser posted image , kupili smo veliko stvari, med najpomembnejši je tepihuser posted image , da moji madam lulika ne zmrzne na mrzlih ploščicahuser posted image , pot do dol je bila še kar OK (beri v 4 urah kolikor je vožnje do dol= ni spala niti minutkeuser posted image , jaz sem čisto izmužena prišla dol, saj sem celo pot glumila klovna), dol je bila valda pridna saj je bila gospodićna v centru pozornosti. Čisto nekaj drugega pa je pot domovuser posted image user posted image , AT je ravno zobek ven prihajal, in smo se drli kar naprejuser posted image user posted image , katastrofa, ustavljali smo se vsakih 20 minuser posted image . Bogica tudi ona je bila totalno izmučena.

Toliko od mene, jaz sem dobila željeno knjigo, tako da me ne bo dokler ne bo v celoti prebranauser posted image .


Anitkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa????



ti kar prilezi do računalnikauser posted image , jaz se tukaj saj malo potolažim, da nisem edini baksuz in da ni moj otrok edini, ki ga meče tečnobauser posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image pa šoping in spremembo okolice
AT ga tud sračkauser posted image , upam da bo zobek čimprej vzunaj



Kje sem pa jz post od Edine zgrešila???????????????????
 
Super, da ste se lepo imeli in upam, da AT čim prej pokuka ven zobek in bo spet mir pri hiši user posted image


hvalauser posted image , zobek je že čisto vzunaj tako, da smo spali od 20h-8h brez zbujanjauser posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image AT to delaj mamici

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4308
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
31.3.2009 11:21:37   
mafi
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

IZVIRNO SPOROČILO: mafi

IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

IZVIRNO SPOROČILO: suzy85

IZVIRNO SPOROČILO: jana81
suzy85 sem te hodla že zadnjič vprašat ? kaj si zrihtala pri G. se je krvavitev ustavila?

od petka jemljem po 2 tabletki na dan, ampak se krvavitev še ni ustavla. jo moram danes spet poklicat, pa vprašat, če je to ok!


pri meni tudi kar naprej neki izcedki od kar imam mirenouser posted image , user posted image pa ni že 42 dniuser posted image



lahko traja tudi 6m, da pomalo krvaviš, če imaš mirenouser posted image



vem, pa že zdaj me vse boli od teh vložkovuser posted image



malo opazuj, če te kaj full boli uvsodaj kliči G, lahko da ti telo zavrača mireno in je treba odstranit, drugač pa bo treba malo potrpet to curenje

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4309
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
31.3.2009 11:22:15   
mafi
IZVIRNO SPOROČILO: suzy85

IZVIRNO SPOROČILO: aurora28
Testiranje 

user posted image


kaki frajerček je! user posted image user posted image user posted image


se podpišemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 4310
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
31.3.2009 11:23:05   
mafi
IZVIRNO SPOROČILO: nia5

No, še jaz malo stestiram user posted image

Takle nasmeh in skuštrani lasje so me pričakali danes zjutraj:

user posted image

Pa še ena frajerska pri gledanju tv-ja; še pivce in daljinec ji manjkatauser posted image :
user posted image




iiiiiiiiiiiuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 4311
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
31.3.2009 11:23:41   
mafi
IZVIRNO SPOROČILO: kasso

dobro jutro!

Vidim, da se nekaterih še vedno drži mlaj kot mene.
Sem tako jezna in razočarana nad seboj, da bom padla kar v depresijo. ne gre mi iz glave, kako sem lahko tako površna.
Ko sem peljala avto na servis in ga dvignila, plačala račun, sem na računu pogledala le kaj so delali in ali so prav zaračunali. No, včeraj zvečer pa pogledam ta račun, ki je pisan na **** osebo, na **** avto, **** registracijo in vsi podatki so bili napačni. Kako sem lahko spregledala? Površnost na viškuuser posted image . Z mano je bila teta od user posted image , ki je stalno nekaj čeblala, a to ni noben izgovor, za mojo površnost. Včeraj sem se šla kar zjokatuser posted image . Sem se počutila tkao nesposobno in raztrešenouser posted image
Sem takoj danes zjutraj klicala, da popravijo račun, a referentke danes ni in so mi rekli, da naj pokličem jutri.
Poštar pa je že bil pri nas in mi dostavil pravi račun, na moje ime, na moj avto user posted image , ker je očitno referentka sama opazila napako in jo popravilauser posted image
Ampak jaz sem še vedno razočarana nad seboj.
Ma ne bom več jamrala.



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 4312
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
31.3.2009 11:25:09   
tilči
Dober dan!user posted image
 
Kako ste?
Midva s Tilnom sva s potepanja.Malo sva šla v Muellerja zapravljat,pa k našim na obisk.sedaj,ko malo večkrat hodiva tja,se je Tilen že malo navadil in ne začne jokat,ko grem samo na wcuser posted image
Popoldne gremo pa k tašči na obisk v bolnico.Včeraj je rekla,da jo zelo boliuser posted image
 
user posted image user posted image user posted image  za vse,ki še vedno krvavite.jaz s tem k sreči nimam problema,se mi je pa spet po štirih letih pojavilo vnetje.Imam še eno kapsulo,samo jo bom pojedla,ko bom lahko požirala,ker me grlo še vedno boli.je sicer malo bolje,saj sem včeraj dajala mrzle obkladke goruser posted image
Posledično včeraj nisem mogla jesti in sem spet shujšala,tako da sem do sedaj izgubila že 5 kg.user posted image Še 5 mi jih pa ostaja,pa se jih bom kmalu znebila
Včeraj smo imeli vodo v kleti in je user posted image  zalaufal črpalko,a k sreči ni bilo panike,tako kot nazadnje,ko so morali priti gasilciuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4313
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
31.3.2009 11:25:48   
mafi
IZVIRNO SPOROČILO: jana81

Jutro !
 
Spali smo vredu, spet nismo jedli ponoči, jst sem imela malo čudne sanje pa sem se zbujala ponoči..
 

 
Nejc gre pa jutr v vrtec, imam kr cmok v grlu, ker ne vem kak bo to zgledalo.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 4314
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
31.3.2009 11:26:13   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: mafi

IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

IZVIRNO SPOROČILO: suzy85

IZVIRNO SPOROČILO: jana81
suzy85 sem te hodla že zadnjič vprašat ? kaj si zrihtala pri G. se je krvavitev ustavila?

od petka jemljem po 2 tabletki na dan, ampak se krvavitev še ni ustavla. jo moram danes spet poklicat, pa vprašat, če je to ok!


pri meni tudi kar naprej neki izcedki od kar imam mirenouser posted image , user posted image pa ni že 42 dniuser posted image



lahko traja tudi 6m, da pomalo krvaviš, če imaš mirenouser posted image



Jaz jo imam 6m in se mi je končno stanje umirilo. Sem imela M in še izcedke nadaljni teden ali 10dni, pol je bil en teden mir in spet Muser posted image No sedaj upam, da je mimo to sranjeuser posted image

(odgovor članu mafi)
Neposredna povezava do sporočila: 4315
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
31.3.2009 11:27:16   
suzy85
IZVIRNO SPOROČILO: jana81
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos
IZVIRNO SPOROČILO: suzy85
IZVIRNO SPOROČILO: jana81
suzy85 sem te hodla že zadnjič vprašat ? kaj si zrihtala pri G. se je krvavitev ustavila?

od petka jemljem po 2 tabletki na dan, ampak se krvavitev še ni ustavla. jo moram danes spet poklicat, pa vprašat, če je to ok!

pri meni tudi kar naprej neki izcedki od kar imam mirenouser posted image , user posted image pa ni že 42 dniuser posted image

jst nimam ne tabletk, ne mirene pa se mi športni aktivnosti še vlijeuser posted image

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 4316
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
31.3.2009 11:27:39   
mafi
IZVIRNO SPOROČILO: tilči

Dober dan!user posted image
 
Kako ste?
Midva s Tilnom sva s potepanja.Malo sva šla v Muellerja zapravljat,pa k našim na obisk.sedaj,ko malo večkrat hodiva tja,se je Tilen že malo navadil in ne začne jokat,ko grem samo na wcuser posted image
Popoldne gremo pa k tašči na obisk v bolnico.Včeraj je rekla,da jo zelo boliuser posted image
 
user posted image user posted image user posted image  za vse,ki še vedno krvavite.jaz s tem k sreči nimam problema,se mi je pa spet po štirih letih pojavilo vnetje.Imam še eno kapsulo,samo jo bom pojedla,ko bom lahko požirala,ker me grlo še vedno boli.je sicer malo bolje,saj sem včeraj dajala mrzle obkladke goruser posted image
Posledično včeraj nisem mogla jesti in sem spet shujšala,tako da sem do sedaj izgubila že 5 kg.user posted image Še 5 mi jih pa ostaja,pa se jih bom kmalu znebila
Včeraj smo imeli vodo v kleti in je user posted image  zalaufal črpalko,a k sreči ni bilo panike,tako kot nazadnje,ko so morali priti gasilciuser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image in da se čimprej pozdraviš
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za -kg in šoping.

(odgovor članu tilči)
Neposredna povezava do sporočila: 4317
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
31.3.2009 11:28:40   
Estrella*
Sem dala Aljo spatuser posted image user posted image user posted image juhuhu bo spet mal miruuser posted image

Danes sva vstale in sem ji kruh namazala z margarino in ji dala po koščkih . Je nekaj pojedla, za začetek OK in pila malo čaja, pol sem ji pa špe AM dala in je spila 100ml. Malicala normalno in spila 300ml čaja. Zaenkrat je kar OK, da vidimo kosilouser posted image user posted image

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4318
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
31.3.2009 11:29:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: mafi

IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

IZVIRNO SPOROČILO: suzy85

IZVIRNO SPOROČILO: jana81
suzy85 sem te hodla že zadnjič vprašat ? kaj si zrihtala pri G. se je krvavitev ustavila?

od petka jemljem po 2 tabletki na dan, ampak se krvavitev še ni ustavla. jo moram danes spet poklicat, pa vprašat, če je to ok!


pri meni tudi kar naprej neki izcedki od kar imam mirenouser posted image , user posted image pa ni že 42 dniuser posted image



lahko traja tudi 6m, da pomalo krvaviš, če imaš mirenouser posted image



Jaz jo imam 6m in se mi je končno stanje umirilo. Sem imela M in še izcedke nadaljni teden ali 10dni, pol je bil en teden mir in spet Muser posted image No sedaj upam, da je mimo to sranjeuser posted image


Kako je z Alči? Pridete kej na obisk?

(odgovor članu Estrella*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4319
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
31.3.2009 11:29:47   
tilči
IZVIRNO SPOROČILO: jana81

Jutro !
 
Spali smo vredu, spet nismo jedli ponoči, jst sem imela malo čudne sanje pa sem se zbujala ponoči..
 

 
Nejc gre pa jutr v vrtec, imam kr cmok v grlu, ker ne vem kak bo to zgledalo.


Saj bo šlouser posted image Otrok se hitro navadi,mame bolj kompliciramo
user posted image  kaj pravite na razne prireditve,ki jih imajo otroci s starimi starši oz.starši,pa da ti ne morejo priti?user posted image
V petek ima Nejc ustvarjanje velikonočnih okraskov z babico,sedaj pa ena babica je v bolnici,druga pa tudi ni najboljšega zdravja.user posted image
Res da Nejc ne da kaj dosti na to,sem pa že opazila,ko so imeli nekaj podobnega in je en fantek razlagal,da njegova babica pa ni mogla pritiuser posted image

(odgovor članu mafi)
Neposredna povezava do sporočila: 4320
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
31.3.2009 11:29:49   
mafi
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Sem dala Aljo spatuser posted image user posted image user posted image juhuhu bo spet mal miruuser posted image

Danes sva vstale in sem ji kruh namazala z margarino in ji dala po koščkih . Je nekaj pojedla, za začetek OK in pila malo čaja, pol sem ji pa špe AM dala in je spila 100ml. Malicala normalno in spila 300ml čaja. Zaenkrat je kar OK, da vidimo kosilouser posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pridna Alja

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4321
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
31.3.2009 11:30:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Sem dala Aljo spatuser posted image user posted image user posted image juhuhu bo spet mal miruuser posted image

Danes sva vstale in sem ji kruh namazala z margarino in ji dala po koščkih . Je nekaj pojedla, za začetek OK in pila malo čaja, pol sem ji pa špe AM dala in je spila 100ml. Malicala normalno in spila 300ml čaja. Zaenkrat je kar OK, da vidimo kosilouser posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image

tudi pri meni je trenutno mir, samo vsak čas pričakujem akcijouser posted image

(odgovor članu Estrella*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4322
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
31.3.2009 11:30:56   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: tilči

Dober dan!user posted image
 
Kako ste?
Midva s Tilnom sva s potepanja.Malo sva šla v Muellerja zapravljat,pa k našim na obisk.sedaj,ko malo večkrat hodiva tja,se je Tilen že malo navadil in ne začne jokat,ko grem samo na wcuser posted image
Popoldne gremo pa k tašči na obisk v bolnico.Včeraj je rekla,da jo zelo boliuser posted image
 
user posted image user posted image user posted image  za vse,ki še vedno krvavite.jaz s tem k sreči nimam problema,se mi je pa spet po štirih letih pojavilo vnetje.Imam še eno kapsulo,samo jo bom pojedla,ko bom lahko požirala,ker me grlo še vedno boli.je sicer malo bolje,saj sem včeraj dajala mrzle obkladke goruser posted image
Posledično včeraj nisem mogla jesti in sem spet shujšala,tako da sem do sedaj izgubila že 5 kg.user posted image Še 5 mi jih pa ostaja,pa se jih bom kmalu znebila
Včeraj smo imeli vodo v kleti in je user posted image  zalaufal črpalko,a k sreči ni bilo panike,tako kot nazadnje,ko so morali priti gasilciuser posted image


user posted image user posted image user posted image  za - kg in srečni konec poplave. Tilen se bo pa tud počas navadil na druge. Mene to še čakauser posted image

(odgovor članu tilči)
Neposredna povezava do sporočila: 4323
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
31.3.2009 11:32:28   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: tilči

IZVIRNO SPOROČILO: jana81

Jutro !
 
Spali smo vredu, spet nismo jedli ponoči, jst sem imela malo čudne sanje pa sem se zbujala ponoči..
 

 
Nejc gre pa jutr v vrtec, imam kr cmok v grlu, ker ne vem kak bo to zgledalo.


Saj bo šlouser posted image Otrok se hitro navadi,mame bolj kompliciramo
user posted image  kaj pravite na razne prireditve,ki jih imajo otroci s starimi starši oz.starši,pa da ti ne morejo priti?user posted image
V petek ima Nejc ustvarjanje velikonočnih okraskov z babico,sedaj pa ena babica je v bolnici,druga pa tudi ni najboljšega zdravja.user posted image
Res da Nejc ne da kaj dosti na to,sem pa že opazila,ko so imeli nekaj podobnega in je en fantek razlagal,da njegova babica pa ni mogla pritiuser posted image


Andraž ni nikoli imel nobenega od starih staršev, pa je bilo tud OK, sem pa jaz prišla večkrat na ustavrjalne urice

(odgovor članu tilči)
Neposredna povezava do sporočila: 4324
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
31.3.2009 11:33:00   
mafi
IZVIRNO SPOROČILO: tilči

IZVIRNO SPOROČILO: jana81

Jutro !
 
Spali smo vredu, spet nismo jedli ponoči, jst sem imela malo čudne sanje pa sem se zbujala ponoči..
 

 
Nejc gre pa jutr v vrtec, imam kr cmok v grlu, ker ne vem kak bo to zgledalo.


Saj bo šlouser posted image Otrok se hitro navadi,mame bolj kompliciramo
user posted image  kaj pravite na razne prireditve,ki jih imajo otroci s starimi starši oz.starši,pa da ti ne morejo priti?user posted image
V petek ima Nejc ustvarjanje velikonočnih okraskov z babico,sedaj pa ena babica je v bolnici,druga pa tudi ni najboljšega zdravja.user posted image
Res da Nejc ne da kaj dosti na to,sem pa že opazila,ko so imeli nekaj podobnega in je en fantek razlagal,da njegova babica pa ni mogla pritiuser posted image


moje mnenje: neumnost saj nekateri sploh nimajo starih staršev ali pa ne morejo pridet, ker delaj...... in pol se mi smilijo ubogi otroci, če njegovih babic alli
dedijev ni prisotnihuser posted image , pa tud malo težje je otroku razložit zakaj jih ni saj ti reče kako pa lahko od unega pride......... no razna vprašanja

(odgovor članu tilči)
Neposredna povezava do sporočila: 4325
Stran:   <<   < Prejšnja stran  171 172 [173] 174 175   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  171 172 [173] 174 175   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?