|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  170 171 [172] 173 174   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
31.3.2009 9:00:27   
kodrana
barbaw naša čez dan nekaj poje. sam noče recimo pojest cel obrok na enkrat. ji dam pa večkrat po malem. ker sem probala tud že, da ji dam na 3-4 ure obrok, sma isto poje malo. tko da, ji dam večkrat po malem. že od rojstva dalje ima ritem nočnega hranjenja.. in se še kar ni odvadila. moja P pavi, da to ni panike, da je še majhna.. a P v Nm v ambulanti, mi je rekla, da tud mi ne jemo ponoči in jo je treba odvadit-to mi je rekla, ko je bla Tara stara 5m. ampak tista P, tud ni vedla, s čim se začne otroka hranit..je trdila, da z banano in jabolkom..in z sadjem..potem šele zelenjava..je mogla v brušuro pogledat, da je vidla, da mam jst prav.user posted image user posted image

_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 4276
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
31.3.2009 9:04:52   
Srčekgirll
Zjutraj!

Kavica + dodatki za vas:user posted image user posted image user posted image user posted image
Spanje:user posted image zjutraj je se pršu k nama pocartat.
Počutje:user posted image ko spijem kofe bo mal drgačno razpoloženje, takouser posted image
Vreme:user posted image kle pa nimam jst upliva, bo mogu pa un tam zgorej mal poštimatuser posted image

Jst sm že prpravla za kosilo, dala sm kuhat kolerabo ( dalj se kuha boljša jeuser posted image ), zdej čakam, če bo babica kej za kofe klicala, če ne bom jst skuhala, pol pa šibam v trgovino in na pošto.


_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4277
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
31.3.2009 9:31:48   
suzy85
IZVIRNO SPOROČILO: aurora28
Testiranje 

user posted image


kaki frajerček je! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 4278
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
31.3.2009 9:31:58   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: kodrana

jutro.

mi smo pa danes spali do 7h. user posted image user posted image user posted image že dolgo ne, tako dolgo. smo vstajali že ob 5h. hb, da se je ura premaknila, da smo začeli vstajat ob 6h. dans pa celo do 7h.
naša še evdno je ponoči na 3h. in meni se to zdi čist preveč. pa sem ji dala jest ob 22h, potem ob 1-2h pa ji sploh nisme dala, ampak sem jo mal pocrkljala, pa jo dala k nama spat.. je sicer večkrat mal pojamrala, ampak je spala. ob 5h sem ji potem dala jest. upam,da nam uspe skrčit obroke. a vaši tud še jedo ponoči?
naša spi čez dan okrog 2-3 ure. ponoči pa okrog 11-12ur, le da se na vsake 3 ure zbudi in hoče jest, potem takoj spi dalje.
no, zdaj bo šla počas nazaj pančkar za pol urce. potem pa še enkrat okrog 12h za urco, dve. potem noče več spat. je pa že ob 16h,17h zelo utrujena. ampak zaspat zvečer nam gre pa težko. čez dan kar hitro zaspi, zvečer se pa matra.

lep dan..




Na žalost še jemo, pa nismo več, ampak ko so ji rasli zobki, ni hotla čez dan nič jest in sem ji ponoči mleko dajala, če ne bi mi čist shirala, od takrat pa spet jemo ponoči user posted image


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 4279
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
31.3.2009 9:33:31   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: nia5

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: nia5

Ku ku, a sem sama ostala user posted image
Nečak je spet na obisku, joj mene joj danes user posted image



Ajoj! A se še niste pomenili?????????



Kdaj? Če pa brat non stop dela, za tako stvar pa si moraš čas vzet, z njo pa se ne bom pogovarjala, ker bi se skregale, ziher.




Imam občutek, da ne boš nikoli prišla do pogovora. Bo prej nečak zrastel. user posted image
Jaz bi mu na tvojem mestu kar rekla in ga okregala, če bi kake zganjal.


Okregam ga itak, če je to potrebno, do pogovora bom pa tudi prišla, če ne druga se bom tja peljala, ko mame ne bo doma.


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4280
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
31.3.2009 9:35:05   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: jana81

Jutro !
 
Spali smo vredu, spet nismo jedli ponoči, jst sem imela malo čudne sanje pa sem se zbujala ponoči..
 
kodrana Nejc ponoči je 1x ali pa nobenkrat po novem, upam da tako ostane.
 
nia ja tud Nejc ima včasih take fore, da če me ni , začne neki jamrat, ampak včeraj ko sem šla na aerobiko in je bil pri dediju, me sploph ni pogrešal, akkor ga prime.
 
barbaw a vi ste tud že pokonc?
 
Nejc gre pa jutr v vrtec, imam kr cmok v grlu, ker ne vem kak bo to zgledalo.


Ne skrbi, saj se bo hitro navadil, taki mali škrateki so zelo prilagodljivi.


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 4281
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
31.3.2009 9:38:22   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: suzy85

IZVIRNO SPOROČILO: aurora28
Testiranje 

user posted image


kaki frajerček je! user posted image user posted image user posted image



Tapravi user posted image


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 4282
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
31.3.2009 9:41:45   
nia5
No, še jaz malo stestiram user posted image

Takle nasmeh in skuštrani lasje so me pričakali danes zjutraj:

user posted image

Pa še ena frajerska pri gledanju tv-ja; še pivce in daljinec ji manjkatauser posted image :
user posted image



_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 4283
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
31.3.2009 9:43:48   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: Srčekgirll

Zjutraj!

Kavica + dodatki za vas:user posted image user posted image user posted image user posted image
Spanje:user posted image zjutraj je se pršu k nama pocartat.
Počutje:user posted image ko spijem kofe bo mal drgačno razpoloženje, takouser posted image
Vreme:user posted image kle pa nimam jst upliva, bo mogu pa un tam zgorej mal poštimatuser posted image

Jst sm že prpravla za kosilo, dala sm kuhat kolerabo ( dalj se kuha boljša jeuser posted image ), zdej čakam, če bo babica kej za kofe klicala, če ne bom jst skuhala, pol pa šibam v trgovino in na pošto.




Jaz pa grem zdaj že drugo pit user posted image


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 4284
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
31.3.2009 9:44:38   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: kodrana

barbaw naša čez dan nekaj poje. sam noče recimo pojest cel obrok na enkrat. ji dam pa večkrat po malem. ker sem probala tud že, da ji dam na 3-4 ure obrok, sma isto poje malo. tko da, ji dam večkrat po malem. že od rojstva dalje ima ritem nočnega hranjenja.. in se še kar ni odvadila. moja P pavi, da to ni panike, da je še majhna.. a P v Nm v ambulanti, mi je rekla, da tud mi ne jemo ponoči in jo je treba odvadit-to mi je rekla, ko je bla Tara stara 5m. ampak tista P, tud ni vedla, s čim se začne otroka hranit..je trdila, da z banano in jabolkom..in z sadjem..potem šele zelenjava..je mogla v brušuro pogledat, da je vidla, da mam jst prav.user posted image user posted image


Pri nas je od štarta jedla ponoči, ptem je nehaa, pa spet začela, zdaj pa Hb ne je več.
Tara se bo že odvadila hranjenja ponoči. Če čez dan po malo je, potem je čisto logično, da je tudi ponoči tako. Se bo njen želodček že navadil, da bo jedel manjkrat in več, takrat bo pa tudi tebi lažje.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 4285
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
31.3.2009 9:47:42   
kasso
dobro jutro!

Vidim, da se nekaterih še vedno drži mlaj kot mene.
Sem tako jezna in razočarana nad seboj, da bom padla kar v depresijo. ne gre mi iz glave, kako sem lahko tako površna.
Ko sem peljala avto na servis in ga dvignila, plačala račun, sem na računu pogledala le kaj so delali in ali so prav zaračunali. No, včeraj zvečer pa pogledam ta račun, ki je pisan na **** osebo, na **** avto, **** registracijo in vsi podatki so bili napačni. Kako sem lahko spregledala? Površnost na viškuuser posted image . Z mano je bila teta od user posted image , ki je stalno nekaj čeblala, a to ni noben izgovor, za mojo površnost. Včeraj sem se šla kar zjokatuser posted image . Sem se počutila tkao nesposobno in raztrešenouser posted image
Sem takoj danes zjutraj klicala, da popravijo račun, a referentke danes ni in so mi rekli, da naj pokličem jutri.
Poštar pa je že bil pri nas in mi dostavil pravi račun, na moje ime, na moj avto user posted image , ker je očitno referentka sama opazila napako in jo popravilauser posted image
Ampak jaz sem še vedno razočarana nad seboj.
Ma ne bom več jamrala.

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 4286
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
31.3.2009 9:51:16   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: kasso

dobro jutro!

Vidim, da se nekaterih še vedno drži mlaj kot mene.
Sem tako jezna in razočarana nad seboj, da bom padla kar v depresijo. ne gre mi iz glave, kako sem lahko tako površna.
Ko sem peljala avto na servis in ga dvignila, plačala račun, sem na računu pogledala le kaj so delali in ali so prav zaračunali. No, včeraj zvečer pa pogledam ta račun, ki je pisan na **** osebo, na **** avto, **** registracijo in vsi podatki so bili napačni. Kako sem lahko spregledala? Površnost na viškuuser posted image . Z mano je bila teta od user posted image , ki je stalno nekaj čeblala, a to ni noben izgovor, za mojo površnost. Včeraj sem se šla kar zjokatuser posted image . Sem se počutila tkao nesposobno in raztrešenouser posted image
Sem takoj danes zjutraj klicala, da popravijo račun, a referentke danes ni in so mi rekli, da naj pokličem jutri.
Poštar pa je že bil pri nas in mi dostavil pravi račun, na moje ime, na moj avto user posted image , ker je očitno referentka sama opazila napako in jo popravilauser posted image
Ampak jaz sem še vedno razočarana nad seboj.
Ma ne bom več jamrala.



Ne bodi prestroga do sebe. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 4287
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
31.3.2009 9:55:44   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: kasso

dobro jutro!

Vidim, da se nekaterih še vedno drži mlaj kot mene.
Sem tako jezna in razočarana nad seboj, da bom padla kar v depresijo. ne gre mi iz glave, kako sem lahko tako površna.
Ko sem peljala avto na servis in ga dvignila, plačala račun, sem na računu pogledala le kaj so delali in ali so prav zaračunali. No, včeraj zvečer pa pogledam ta račun, ki je pisan na **** osebo, na **** avto, **** registracijo in vsi podatki so bili napačni. Kako sem lahko spregledala? Površnost na viškuuser posted image . Z mano je bila teta od user posted image , ki je stalno nekaj čeblala, a to ni noben izgovor, za mojo površnost. Včeraj sem se šla kar zjokatuser posted image . Sem se počutila tkao nesposobno in raztrešenouser posted image
Sem takoj danes zjutraj klicala, da popravijo račun, a referentke danes ni in so mi rekli, da naj pokličem jutri.
Poštar pa je že bil pri nas in mi dostavil pravi račun, na moje ime, na moj avto user posted image , ker je očitno referentka sama opazila napako in jo popravilauser posted image
Ampak jaz sem še vedno razočarana nad seboj.
Ma ne bom več jamrala.




To se vsakemu lahko zgodi, saj pa smo ljudje, pa polne glave vsega imamo. Saj to se brez problemov da poštimat.


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 4288
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
31.3.2009 10:02:13   
suzy85
IZVIRNO SPOROČILO: nia5

No, še jaz malo stestiram user posted image

Takle nasmeh in skuštrani lasje so me pričakali danes zjutraj:

user posted image

Pa še ena frajerska pri gledanju tv-ja; še pivce in daljinec ji manjkatauser posted image :
user posted image  


še ena frajerka! user posted image user posted image user posted image  sploh na drugi sliki je ta prava!

_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 4289
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
31.3.2009 10:02:18   
hijenca
Dobro jutro!

Danes se malo kasneje javljam, ker sma z Vidkom gledala en film in se mi ni dalo iz postle. Sem imela namreč budnico ob 5 uri in sem se potem do 6h matrala, da je mali nazaj zaspal. Je namreč rokico uspel v pižamico dobit, pa ga je motilo in je klical na pomoč ob 5h.

Je pa sedaj že pa siten, mislim, da bo moral spat. Jaz pa sem si sedaj komaj kavico skuhala.

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 4290
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
31.3.2009 10:06:45   
suzy85
IZVIRNO SPOROČILO: kasso
dobro jutro!

Vidim, da se nekaterih še vedno drži mlaj kot mene.
Sem tako jezna in razočarana nad seboj, da bom padla kar v depresijo. ne gre mi iz glave, kako sem lahko tako površna.
Ko sem peljala avto na servis in ga dvignila, plačala račun, sem na računu pogledala le kaj so delali in ali so prav zaračunali. No, včeraj zvečer pa pogledam ta račun, ki je pisan na **** osebo, na **** avto, **** registracijo in vsi podatki so bili napačni. Kako sem lahko spregledala? Površnost na viškuuser posted image . Z mano je bila teta od user posted image , ki je stalno nekaj čeblala, a to ni noben izgovor, za mojo površnost. Včeraj sem se šla kar zjokatuser posted image . Sem se počutila tkao nesposobno in raztrešenouser posted image
Sem takoj danes zjutraj klicala, da popravijo račun, a referentke danes ni in so mi rekli, da naj pokličem jutri.
Poštar pa je že bil pri nas in mi dostavil pravi račun, na moje ime, na moj avto user posted image , ker je očitno referentka sama opazila napako in jo popravilauser posted image
Ampak jaz sem še vedno razočarana nad seboj.
Ma ne bom več jamrala.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
verjamem, da si bla jezna nase, ampak verjemi, da nisi edina! pri meni je od nosečnosti dalje katastrofa! me moj že prav postrani gleda in pravi, da mi bo bilobil kupil user posted image  vsepovsod nosim s sabo beležko, da si stvari pišem, ker drugače v trenutku pozabim. se kaj pogovarjama z mojim, pa ga čez par minut isto vprašam user posted image

glede računa se pa ne sekiraj! če je referentka opazila napako, boste že zrihtali stvar, da bo prav!

_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 4291
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
31.3.2009 10:48:39   
jana81
suzy85 sem te hodla že zadnjič vprašat ? kaj si zrihtala pri G. se je krvavitev ustavila?

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 4292
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
31.3.2009 10:58:52   
Srčekgirll
IZVIRNO SPOROČILO: suzy85

IZVIRNO SPOROČILO: aurora28
Testiranje 

user posted image


kaki frajerček je! user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image


_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 4293
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
31.3.2009 10:58:55   
Srčekgirll
IZVIRNO SPOROČILO: nia5

No, še jaz malo stestiram user posted image

Takle nasmeh in skuštrani lasje so me pričakali danes zjutraj:

user posted image

Pa še ena frajerska pri gledanju tv-ja; še pivce in daljinec ji manjkatauser posted image :
user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 4294
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
31.3.2009 11:04:08   
suzy85
IZVIRNO SPOROČILO: jana81
suzy85 sem te hodla že zadnjič vprašat ? kaj si zrihtala pri G. se je krvavitev ustavila?

od petka jemljem po 2 tabletki na dan, ampak se krvavitev še ni ustavla. jo moram danes spet poklicat, pa vprašat, če je to ok!

_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 4295
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
31.3.2009 11:04:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Srčekgirll

IZVIRNO SPOROČILO: nia5

No, še jaz malo stestiram user posted image

Takle nasmeh in skuštrani lasje so me pričakali danes zjutraj:

user posted image

Pa še ena frajerska pri gledanju tv-ja; še pivce in daljinec ji manjkatauser posted image :
user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image



sonček maliuser posted image

(odgovor članu Srčekgirll)
  Neposredna povezava do sporočila: 4296
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
31.3.2009 11:05:55   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: suzy85

IZVIRNO SPOROČILO: jana81
suzy85 sem te hodla že zadnjič vprašat ? kaj si zrihtala pri G. se je krvavitev ustavila?

od petka jemljem po 2 tabletki na dan, ampak se krvavitev še ni ustavla. jo moram danes spet poklicat, pa vprašat, če je to ok!


pri meni tudi kar naprej neki izcedki od kar imam mirenouser posted image , user posted image pa ni že 42 dniuser posted image

(odgovor članu suzy85)
  Neposredna povezava do sporočila: 4297
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
31.3.2009 11:08:50   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

IZVIRNO SPOROČILO: suzy85

IZVIRNO SPOROČILO: jana81
suzy85 sem te hodla že zadnjič vprašat ? kaj si zrihtala pri G. se je krvavitev ustavila?

od petka jemljem po 2 tabletki na dan, ampak se krvavitev še ni ustavla. jo moram danes spet poklicat, pa vprašat, če je to ok!


pri meni tudi kar naprej neki izcedki od kar imam mirenouser posted image , user posted image pa ni že 42 dniuser posted image



jst nimam ne tabletk, ne mirene pa se mi športni aktivnosti še vlijeuser posted image

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4298
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
31.3.2009 11:10:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: jana81

Jutro !
 
Spali smo vredu, spet nismo jedli ponoči, jst sem imela malo čudne sanje pa sem se zbujala ponoči..
 


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Lepo in upam, da tako ostane, saj je že velik dedec

 
Nejc gre pa jutr v vrtec, imam kr cmok v grlu, ker ne vem kak bo to zgledalo.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Nič te naj ne skrbi, lahko bio šlo vse gladko, če pa ne, se bo kmalu zrihtalo. To je dobro za oba, da si bosta spočila eden od drugega.
 
Jaz začnem z 20.4 uvajatuser posted image user posted image


NEJČI srečno ju3user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

le poročaj kak bo šlouser posted image

(odgovor članu Estrella*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4299
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
31.3.2009 11:12:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: jana81

IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

IZVIRNO SPOROČILO: suzy85

IZVIRNO SPOROČILO: jana81
suzy85 sem te hodla že zadnjič vprašat ? kaj si zrihtala pri G. se je krvavitev ustavila?

od petka jemljem po 2 tabletki na dan, ampak se krvavitev še ni ustavla. jo moram danes spet poklicat, pa vprašat, če je to ok!


pri meni tudi kar naprej neki izcedki od kar imam mirenouser posted image , user posted image pa ni že 42 dniuser posted image



jst nimam ne tabletk, ne mirene pa se mi športni aktivnosti še vlijeuser posted image


zakaj pa touser posted image user posted image

(odgovor članu jana81)
  Neposredna povezava do sporočila: 4300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  170 171 [172] 173 174   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  170 171 [172] 173 174   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?