|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  167 168 [169] 170 171   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
30.3.2009 21:46:50   
Soncnica Sandra ***
IZVIRNO SPOROČILO: mafi

IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

IZVIRNO SPOROČILO: mafi

to pa ko se jaz razpišemuser posted image user posted image
mah ne vem več kaj narest user posted image , no je vsaj začel spati ponoč z vmestni jamranjem, ampak bolje kot prejuser posted image



tudi nočno spanje nekaj šteje user posted image user posted image user posted image
 
pri nas je bilo sedaj 2 dni malce bolje, tako da se bojim, da se bomo kmalu vrnili na stare tire: nočnega dretja in nespanja user posted image


ojejuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image no upam da se motiš, mogoče pa te Manca še preseneti



naj se tvoje besede pozlatijo user posted image

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu mafi)
Neposredna povezava do sporočila: 4201
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
30.3.2009 21:47:10   
suzy85
IZVIRNO SPOROČILO: mafi
IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***
IZVIRNO SPOROČILO: mafi
to je bil pa pol oren pogleduser posted image user posted image user posted image
zgleda da nas je kar veliko takih, ki so začel z izsiljevatuser posted image , upam da bo ta faza kmalu mimo

ja, jz tud upam, da faza čim prej mine, ker bi jo na čase kar na balkon postavla, da bi se mal ohladilauser posted image

user posted image user posted image user posted image sprememba okolja
Filip zna biti user posted image sit, da mu enostavn nič ne pašeuser posted image , ko pa kdo pride ali pa če kam gremo pa rata pravi angelčekuser posted image user posted image ,
pol pa jaz izpadem kao vsa panična in živčna mamauser posted image .
no še neki, mi ni še ratalo da bi sam zaspal v pojstli zmeri ga vlačim po rokah in imam roke že k opica, tako da sem med videndom že
čisto fertik in sem ga predala user posted image naj ga uspava, seveda mu je ratal in to samo da se je ulegel zraven njega in stisnil, ko pa jaz to
probam bi se plazil po meni ali posteljiuser posted image

jst to prakticiram pri evi že skoz. nosla sem jo samo parkrat, ko jo je zvijalo. drugače pa le vležem zraven nje, pa ji kaj zapojem, pa malo stisnem, pa zaspi


_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu mafi)
Neposredna povezava do sporočila: 4202
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
30.3.2009 21:47:14   
mafi
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: mafi

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Jaz sem bila v podobni situaciji po porodniški s tamalim. Brez službe in vsa naveličana od sitnegauser posted image . Ti nič ne zavidam. Je pa res, da tudi jaz ne vem koliko časa bom imela še službouser posted image


kaj se pa pri vas v C. dogaja?????????????


Nič kaj rožnato ni. Zaenkrat baje še ni panike, bo pa čez poletje kriza tako, da ne vem kaj sploh lahko pričakujem. Do konca julija ne bo odpuščanj, potem pa ne vem kako bo. Vse odvisno od situacije na trgu.


a si kej poslala prošenj???



Ja , natanko eno, pa ni odgovorauser posted image


mogoče pa še bo in to takrat ko boš najmanj pričakovalauser posted image

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4203
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
30.3.2009 21:47:27   
suzy85
IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

IZVIRNO SPOROČILO: *Tiana*

SS mislim da se čist pravilno odzivaš na trmo....samo bodi vztrajna....enkrat boš popustila pa boš vse lahko pokvarila....pa res lepo da te upošteva tud tašča user posted image


tašči sem pa že na samem začetku dala vedet, da se ne pustim komandirat, zato se zdej čist dobro razumeva user posted image

user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 4204
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
30.3.2009 21:48:30   
Soncnica Sandra ***
IZVIRNO SPOROČILO: *Tiana*


IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

IZVIRNO SPOROČILO: *Tiana*

Čer bejbe,

vidim da danes kr neki dogaja user posted image user posted image user posted image

Se še jaz malo javim in kaj čivknem user posted image

Meni bi zelo sedu kakšen čvekec tud v živo, ob kavici....a je katera za? Samo jaz bi tam enkrat popoldan....sej veste šiht pa to....




ojla bejba user posted image
 
kakko je kej na šihtu?
 
čvek.... nič ne kaže na kaj takega user posted image


Hej....dobr je na šihtu, nč mi ne manjka....edino mogoče še kakšna dodatna roka in kakšna dodatna urica v dnevu.

Čvek bi mi pa res pasal....pa kdaj drugič.



ej roko za šiht pa čvek ti jz z veseljem ponudim user posted image

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu *Tiana*)
Neposredna povezava do sporočila: 4205
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
30.3.2009 21:48:42   
tally
IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

IZVIRNO SPOROČILO: mafi

to pa ko se jaz razpišemuser posted image user posted image
mah ne vem več kaj narest user posted image , no je vsaj začel spati ponoč z vmestni jamranjem, ampak bolje kot prejuser posted image



tudi nočno spanje nekaj šteje user posted image user posted image user posted image
 
pri nas je bilo sedaj 2 dni malce bolje, tako da se bojim, da se bomo kmalu vrnili na stare tire: nočnega dretja in nespanja user posted image


men nočno spanje veliko pomeni, sicer se zbudi 1x do 2x včasih mal zajokca včasih se prav dere user posted image , mal čaja spije in spi naprej do pol 7 in auf user posted image . par dni ne je več ponoči in upam da tako ostane


_____________________________

13.5 2008 sva dobila najino miško Emilijo.
26.02.2010 pa še pikeca Aleksa.

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 4206
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
30.3.2009 21:49:26   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: mafi

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: mafi

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Jaz sem bila v podobni situaciji po porodniški s tamalim. Brez službe in vsa naveličana od sitnegauser posted image . Ti nič ne zavidam. Je pa res, da tudi jaz ne vem koliko časa bom imela še službouser posted image


kaj se pa pri vas v C. dogaja?????????????


Nič kaj rožnato ni. Zaenkrat baje še ni panike, bo pa čez poletje kriza tako, da ne vem kaj sploh lahko pričakujem. Do konca julija ne bo odpuščanj, potem pa ne vem kako bo. Vse odvisno od situacije na trgu.


a si kej poslala prošenj???



Ja , natanko eno, pa ni odgovorauser posted image


mogoče pa še bo in to takrat ko boš najmanj pričakovalauser posted image



Saj sploh ne vem, če bi bila vesela odgovora, ker nekaj menjat sedaj, ko še ni potrebe , pa še v takih časih...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mafi)
Neposredna povezava do sporočila: 4207
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
30.3.2009 21:50:29   
tally
IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Jaz sem bila v podobni situaciji po porodniški s tamalim. Brez službe in vsa naveličana od sitnegauser posted image . Ti nič ne zavidam. Je pa res, da tudi jaz ne vem koliko časa bom imela še službouser posted image


kaj se pa pri vas v C. dogaja?????????????


Nič kaj rožnato ni. Zaenkrat baje še ni panike, bo pa čez poletje kriza tako, da ne vem kaj sploh lahko pričakujem. Do konca julija ne bo odpuščanj, potem pa ne vem kako bo. Vse odvisno od situacije na trgu.


Ojoj, upam, da te ne doleti najhujše!!!!
 
Je pa ful kriza povsod. Samo če Škofjo Loko poglčedam je katastrofalno v podjetjih user posted image


user posted image user posted image user posted image meni je ful hudo ko vidim koliko ljudi ostaja brez službe user posted image user posted image user posted image


_____________________________

13.5 2008 sva dobila najino miško Emilijo.
26.02.2010 pa še pikeca Aleksa.

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 4208
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
30.3.2009 21:51:27   
Soncnica Sandra ***
IZVIRNO SPOROČILO: tally

IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

IZVIRNO SPOROČILO: mafi

to pa ko se jaz razpišemuser posted image user posted image
mah ne vem več kaj narest user posted image , no je vsaj začel spati ponoč z vmestni jamranjem, ampak bolje kot prejuser posted image



tudi nočno spanje nekaj šteje user posted image user posted image user posted image
 
pri nas je bilo sedaj 2 dni malce bolje, tako da se bojim, da se bomo kmalu vrnili na stare tire: nočnega dretja in nespanja user posted image


men nočno spanje veliko pomeni, sicer se zbudi 1x do 2x včasih mal zajokca včasih se prav dere user posted image , mal čaja spije in spi naprej do pol 7 in auf user posted image . par dni ne je več ponoči in upam da tako ostane



ja nočno spanje je ras največ vredno user posted image
 
dobrega nočnega spanja jaz ne vem več kda sem bila na zadnje deležna user posted image

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu tally)
Neposredna povezava do sporočila: 4209
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
30.3.2009 21:53:05   
*Tiana*

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: *Tiana*

SS mislim da se čist pravilno odzivaš na trmo....samo bodi vztrajna....enkrat boš popustila pa boš vse lahko pokvarila....pa res lepo da te upošteva tud tašča user posted image


oj izgubljena, sem ravno par dni nazaj mislila nate, da bi te mal za rokav pocukalauser posted image Kako ti je všeč nov ritem? In kkao sta Erazem in Tiana?


kot pravim., men je ta ritem zakon....popoldan po šihtu imam več energije za otroke, kot sem jo imela prej ko sem bila cel dan doma.....pa sej je logično ane....

Tiana je mal smrkava in ravnokar smo pregnali uši, ki jih je dobila prvič, verjetno v vrtcu....je bla kr boga ko se je praskala celo noč preden smo pogruntali.

Erazma se pa loteva en prehlad....drugače pa veselo hodi (ravno včeraj je začel sam hodit tko ene 7-10 korakov mu že rata) in raztura po stanovanju....še vedno rad pohajkuje, takrat je najbolj priden, ko kaj dogaja.....pa tud spi že precej boljše....včasih tudi celo noč prez prekinitev....mislim da smo na dobri poti....vsaj upam no....

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4210
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
30.3.2009 21:53:08   
mafi
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

Čeruser posted image

sploh več ne uspem priti do računalnikauser posted image , berem da nas je kar nekaj tečkastih. Moja AT je danes res prava mala razvajenkauser posted image , meni se je kar mešalo od njene tečnobiceuser posted image , nič ji ni bilo všeč, pa en kup novih igrač smo ji kupili, pa čisto nič ni hotela. Samo po meni je plazilauser posted image

V glavnem v bosni je bilo supercauser posted image , kupili smo veliko stvari, med najpomembnejši je tepihuser posted image , da moji madam lulika ne zmrzne na mrzlih ploščicahuser posted image , pot do dol je bila še kar OK (beri v 4 urah kolikor je vožnje do dol= ni spala niti minutkeuser posted image , jaz sem čisto izmužena prišla dol, saj sem celo pot glumila klovna), dol je bila valda pridna saj je bila gospodićna v centru pozornosti. Čisto nekaj drugega pa je pot domovuser posted image user posted image , AT je ravno zobek ven prihajal, in smo se drli kar naprejuser posted image user posted image , katastrofa, ustavljali smo se vsakih 20 minuser posted image . Bogica tudi ona je bila totalno izmučena.

Toliko od mene, jaz sem dobila željeno knjigo, tako da me ne bo dokler ne bo v celoti prebranauser posted image .


Anitkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa????



ti kar prilezi do računalnikauser posted image , jaz se tukaj saj malo potolažim, da nisem edini baksuz in da ni moj otrok edini, ki ga meče tečnobauser posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image pa šoping in spremembo okolice
AT ga tud sračkauser posted image , upam da bo zobek čimprej vzunaj

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4211
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
30.3.2009 21:53:31   
Estrella*
Nič bejbe jaz grem spat, sem nekam zmatrana od svoje tečnobeuser posted image pa še zebe me kot cucka. Odkar hujšam, me skoz zebeuser posted image tako, da si grem naštimat termafor in šccc v posteljo.
 
Ju3 ni slavljencev, zato ni potrebno brskati po seznamuuser posted image
 
MIRNO IN DOLGO PRESPANO NOČKO !!!!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu tally)
Neposredna povezava do sporočila: 4212
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
30.3.2009 21:54:20   
suzy85
punce, pridno čvekajte! sem mela že 2 alarma, zato šibam user posted image , pol pa mama mio do konca pogledat!


user posted image


_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 4213
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
30.3.2009 21:54:43   
mafi
IZVIRNO SPOROČILO: *Tiana*


IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: *Tiana*

SS mislim da se čist pravilno odzivaš na trmo....samo bodi vztrajna....enkrat boš popustila pa boš vse lahko pokvarila....pa res lepo da te upošteva tud tašča user posted image


oj izgubljena, sem ravno par dni nazaj mislila nate, da bi te mal za rokav pocukalauser posted image Kako ti je všeč nov ritem? In kkao sta Erazem in Tiana?


kot pravim., men je ta ritem zakon....popoldan po šihtu imam več energije za otroke, kot sem jo imela prej ko sem bila cel dan doma.....pa sej je logično ane....

Tiana je mal smrkava in ravnokar smo pregnali uši, ki jih je dobila prvič, verjetno v vrtcu....je bla kr boga ko se je praskala celo noč preden smo pogruntali.

Erazma se pa loteva en prehlad....drugače pa veselo hodi (ravno včeraj je začel sam hodit tko ene 7-10 korakov mu že rata) in raztura po stanovanju....še vedno rad pohajkuje, takrat je najbolj priden, ko kaj dogaja.....pa tud spi že precej boljše....včasih tudi celo noč prez prekinitev....mislim da smo na dobri poti....vsaj upam no....


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *Tiana*)
Neposredna povezava do sporočila: 4214
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
30.3.2009 21:55:01   
*Tiana*

IZVIRNO SPOROČILO: tally

IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Jaz sem bila v podobni situaciji po porodniški s tamalim. Brez službe in vsa naveličana od sitnegauser posted image . Ti nič ne zavidam. Je pa res, da tudi jaz ne vem koliko časa bom imela še službouser posted image


kaj se pa pri vas v C. dogaja?????????????


Nič kaj rožnato ni. Zaenkrat baje še ni panike, bo pa čez poletje kriza tako, da ne vem kaj sploh lahko pričakujem. Do konca julija ne bo odpuščanj, potem pa ne vem kako bo. Vse odvisno od situacije na trgu.


Ojoj, upam, da te ne doleti najhujše!!!!
 
Je pa ful kriza povsod. Samo če Škofjo Loko poglčedam je katastrofalno v podjetjih user posted image


user posted image user posted image user posted image meni je ful hudo ko vidim koliko ljudi ostaja brez službe user posted image user posted image user posted image



ja, res grozno kaj se dogaja....upam da bo kmalu minilo in da obdržite službe

(odgovor članu tally)
Neposredna povezava do sporočila: 4215
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
30.3.2009 21:55:37   
mafi
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Nič bejbe jaz grem spat, sem nekam zmatrana od svoje tečnobeuser posted image pa še zebe me kot cucka. Odkar hujšam, me skoz zebeuser posted image tako, da si grem naštimat termafor in šccc v posteljo.
 
Ju3 ni slavljencev, zato ni potrebno brskati po seznamuuser posted image
 
MIRNO IN DOLGO PRESPANO NOČKO !!!!!!!!!!!!!!!


NOČKO TUDI TEBIuser posted image

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4216
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
30.3.2009 21:56:21   
mafi
IZVIRNO SPOROČILO: suzy85

punce, pridno čvekajte! sem mela že 2 alarma, zato šibam user posted image , pol pa mama mio do konca pogledat!


user posted image



nočkouser posted image in nič več alarmov

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 4217
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
30.3.2009 21:56:50   
Soncnica Sandra ***
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Nič bejbe jaz grem spat, sem nekam zmatrana od svoje tečnobeuser posted image pa še zebe me kot cucka. Odkar hujšam, me skoz zebeuser posted image tako, da si grem naštimat termafor in šccc v posteljo.
 
Ju3 ni slavljencev, zato ni potrebno brskati po seznamuuser posted image
 
MIRNO IN DOLGO PRESPANO NOČKO !!!!!!!!!!!!!!!


Nočko

Pa mr. reci, da te mal pogreje user posted image

< Sporočilo je popravil Soncnica Sandra *** -- 30.3.2009 21:57:17 >


_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4218
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
30.3.2009 21:57:10   
*Tiana*

IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

IZVIRNO SPOROČILO: *Tiana*


IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

IZVIRNO SPOROČILO: *Tiana*

Čer bejbe,

vidim da danes kr neki dogaja user posted image user posted image user posted image

Se še jaz malo javim in kaj čivknem user posted image

Meni bi zelo sedu kakšen čvekec tud v živo, ob kavici....a je katera za? Samo jaz bi tam enkrat popoldan....sej veste šiht pa to....




ojla bejba user posted image
 
kakko je kej na šihtu?
 
čvek.... nič ne kaže na kaj takega user posted image


Hej....dobr je na šihtu, nč mi ne manjka....edino mogoče še kakšna dodatna roka in kakšna dodatna urica v dnevu.

Čvek bi mi pa res pasal....pa kdaj drugič.



ej roko za šiht pa čvek ti jz z veseljem ponudim user posted image


ej, ti samo predlagaj datum in čas, da si prilagodim urnik user posted image

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 4219
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
30.3.2009 21:57:19   
mafi
IZVIRNO SPOROČILO: tally

IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Jaz sem bila v podobni situaciji po porodniški s tamalim. Brez službe in vsa naveličana od sitnegauser posted image . Ti nič ne zavidam. Je pa res, da tudi jaz ne vem koliko časa bom imela še službouser posted image


kaj se pa pri vas v C. dogaja?????????????


Nič kaj rožnato ni. Zaenkrat baje še ni panike, bo pa čez poletje kriza tako, da ne vem kaj sploh lahko pričakujem. Do konca julija ne bo odpuščanj, potem pa ne vem kako bo. Vse odvisno od situacije na trgu.


Ojoj, upam, da te ne doleti najhujše!!!!
 
Je pa ful kriza povsod. Samo če Škofjo Loko poglčedam je katastrofalno v podjetjih user posted image


user posted image user posted image user posted image meni je ful hudo ko vidim koliko ljudi ostaja brez službe user posted image user posted image user posted image



se podpišemuser posted image user posted image

(odgovor članu tally)
Neposredna povezava do sporočila: 4220
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
30.3.2009 21:58:48   
jana81
evo ene gredo že spat, jst sem pa komaj prigurala za rač.
Ko sem prišla domov me Nejc sploh ni opazil, tolk je mel dela za babi in dedijem pri igranju..no pa sva se vseen hiter zrihtala za spanje, je pojedu še mal kruhca in spil AM in že panča..
Jst sem se namigala, zdej čakam na frej tuš, ker je moj tud ravnokar prilezel iz rekreacijeuser posted image

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu mafi)
Neposredna povezava do sporočila: 4221
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
30.3.2009 21:58:50   
Soncnica Sandra ***
IZVIRNO SPOROČILO: *Tiana*

ej, ti samo predlagaj datum in čas, da si prilagodim urnik user posted image



bo bom popoldan kaj v KR ti sporočim, pa se dobiva na kavi, velja?
 
ej a ti kej veš, a Muca Maca ne obstaja več.
 
sem bla zadnjič dol na kavi pa ni ne duha ne sluha o igračah več notri
sam na račun sem pa pozabla pogledat kva gor piše user posted image

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu *Tiana*)
Neposredna povezava do sporočila: 4222
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
30.3.2009 22:00:15   
Soncnica Sandra ***
IZVIRNO SPOROČILO: mafi

IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

Čeruser posted image

sploh več ne uspem priti do računalnikauser posted image , berem da nas je kar nekaj tečkastih. Moja AT je danes res prava mala razvajenkauser posted image , meni se je kar mešalo od njene tečnobiceuser posted image , nič ji ni bilo všeč, pa en kup novih igrač smo ji kupili, pa čisto nič ni hotela. Samo po meni je plazilauser posted image

V glavnem v bosni je bilo supercauser posted image , kupili smo veliko stvari, med najpomembnejši je tepihuser posted image , da moji madam lulika ne zmrzne na mrzlih ploščicahuser posted image , pot do dol je bila še kar OK (beri v 4 urah kolikor je vožnje do dol= ni spala niti minutkeuser posted image , jaz sem čisto izmužena prišla dol, saj sem celo pot glumila klovna), dol je bila valda pridna saj je bila gospodićna v centru pozornosti. Čisto nekaj drugega pa je pot domovuser posted image user posted image , AT je ravno zobek ven prihajal, in smo se drli kar naprejuser posted image user posted image , katastrofa, ustavljali smo se vsakih 20 minuser posted image . Bogica tudi ona je bila totalno izmučena.

Toliko od mene, jaz sem dobila željeno knjigo, tako da me ne bo dokler ne bo v celoti prebranauser posted image .


Anitkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa????



ti kar prilezi do računalnikauser posted image , jaz se tukaj saj malo potolažim, da nisem edini baksuz in da ni moj otrok edini, ki ga meče tečnobauser posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image pa šoping in spremembo okolice
AT ga tud sračkauser posted image , upam da bo zobek čimprej vzunaj



Kje sem pa jz post od Edine zgrešila???????????????????
 
Super, da ste se lepo imeli in upam, da AT čim prej pokuka ven zobek in bo spet mir pri hiši user posted image

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu mafi)
Neposredna povezava do sporočila: 4223
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
30.3.2009 22:02:05   
Soncnica Sandra ***
IZVIRNO SPOROČILO: *Tiana*

kot pravim., men je ta ritem zakon....popoldan po šihtu imam več energije za otroke, kot sem jo imela prej ko sem bila cel dan doma.....pa sej je logično ane....
rade volje verjamem, da je potem bolj veselje biti z otrokom.
ti Erazma pazi mami?

Tiana je mal smrkava in ravnokar smo pregnali uši, ki jih je dobila prvič, verjetno v vrtcu....je bla kr boga ko se je praskala celo noč preden smo pogruntali.
Bogica user posted image

Erazma se pa loteva en prehlad....drugače pa veselo hodi (ravno včeraj je začel sam hodit tko ene 7-10 korakov mu že rata) in raztura po stanovanju....še vedno rad pohajkuje, takrat je najbolj priden, ko kaj dogaja.....pa tud spi že precej boljše....včasih tudi celo noč prez prekinitev....mislim da smo na dobri poti....vsaj upam no....
user posted image user posted image user posted image  opa, kar po dveh praviš, da naokrog hodite user posted image user posted image user posted image
in  user posted image user posted image user posted image  za spanje!


_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu *Tiana*)
Neposredna povezava do sporočila: 4224
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
30.3.2009 22:03:13   
Soncnica Sandra ***
IZVIRNO SPOROČILO: suzy85

punce, pridno čvekajte! sem mela že 2 alarma, zato šibam user posted image , pol pa mama mio do konca pogledat!


user posted image



nočko tudi tebi

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 4225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  167 168 [169] 170 171   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  167 168 [169] 170 171   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?