|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  131 132 [133] 134 135   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
26.3.2009 13:33:01   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca


IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

tole je pa verižica, ki sem jo dobila (je malo bolj živih barv kot je na sliki)

user posted image


Lepa verižica. Iz česa so jo pa naredili???


iz lesenih perlic, samofinanciranje user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 3301
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
26.3.2009 13:33:04   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: hijenca

Pa da ne pozabim. Moj user posted image mi je ravnokar sporočil, da ima jutri dopust in pride danes zopet domov in bomo skupaj do ponedeljka zjutraj. user posted image user posted image user posted image



O se je pa tvoj Mr A kar izkazal ta tedenuser posted image user posted image user posted image Uživajte v podaljšanem vikendu. Moj je tud doma ju3 , zaradi 36 urnega delavnikauser posted image


to pa glih ni ok user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 3302
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
26.3.2009 13:33:08   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca


IZVIRNO SPOROČILO: tilči

Mi smo z obiska.user posted image
 
Barbaw..še enkrat hvala za prevleko.Sem jo danes dobila. Je user posted image
 
Estrella..lušten fantekuser posted image
 
 


Barbaw, a si za sebe tudi kupila dežno preobleko??? A ti jo še iščem naslednjič ko grem v Muellerja???


Sem jo kupila tudi zase. Hvala!!!!!

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 3303
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
26.3.2009 13:33:11   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos


IZVIRNO SPOROČILO: hijenca


IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: hijenca


IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: hijenca

Pa da ne pozabim. Moj user posted image mi je ravnokar sporočil, da ima jutri dopust in pride danes zopet domov in bomo skupaj do ponedeljka zjutraj. user posted image user posted image user posted image



O se je pa tvoj Mr A kar izkazal ta tedenuser posted image user posted image user posted image Uživajte v podaljšanem vikendu. Moj je tud doma ju3 , zaradi 36 urnega delavnikauser posted image


A se več kot 10% pozna pri plači????



Ne vem, ker nikoli ne gledam njegove plačilne listeuser posted image


Meni je moj sploh ne pokaže, ker se boji, da bi zahtevala, da vsak nakup on plača (hec!!!).user posted image user posted image user posted image


mi2 imava itak skupni denar, tako da jaz vedno pogledam njegovo in svojo plačilno, njega pa nobena ne zanimauser posted image , moj sam reče naj mu dam denar za malicouser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image
tega jaz ne bom nikoli dočakala


_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3304
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
26.3.2009 13:33:14   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

Punce a je katera na forumu MAMINA ČVEKALNICA? jaz malo gledam pa razmišljam......


jaz tam ne čvekam in ne berem, sem pa prijavljena iz drugih razlogov user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3305
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
26.3.2009 13:51:09   
Naty*
Živjo mamice!

Čeprav en dan prepozno, upam, da ste lepo praznovale naš prvi (no za nekatere ne prvi user posted image ) materinski dan user posted image !

Berem tole zadnjo stran pa vidm, da mate plačilne list dedcev čez user posted image ... midva živiva v demokracijiuser posted image . Drug za druzga veva kolk mava in deliva vse skupne stroške, drgač pa vsak s svojim denarjem razpolagava, je najbolj feruser posted image .

Grem zdej še mal prebrat, kaj kej počnete.


_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 3306
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
26.3.2009 13:54:40   
Naty*
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

Punce a je katera na forumu MAMINA ČVEKALNICA? jaz malo gledam pa razmišljam......


Kaj pa razmišljaš?

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: edinaos


IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: hijenca


IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Naša tud še spi, meni se pa nič ne da


Za delat bi že mela ohoho, ampak nočem ružit in zbudit Vida. Uživam v tišini in šnofam tu po RR.


Tebi je odpuščeno, jaz pa ne bi zbudila male, ker spi v zgornjem štuku: nimam izgovora



jaz sem pa danes polna energije


Jaz bi bila tud, če bi mi kdo mirkal tamalo


user posted image user posted image user posted image podpišem... moj je dons razgrajal od sedmih zjutri do enih user posted image ...sm bla čist hin, ko je končno zaspal!


_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3307
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
26.3.2009 13:59:36   
suzy85
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

tole je pa verižica, ki sem jo dobila (je malo bolj živih barv kot je na sliki)

user posted image

iiiiiiii user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 3308
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
26.3.2009 14:00:42   
mafi
IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

IZVIRNO SPOROČILO: Skye

No pa da še jaz pripopam kakšno slikico mojih dveh frač user posted image

Tukaj sta v novi pridobitvi...mareli...smo ju kupili, ker naš ferrari je za na pot mal prevelik..zasede cel prtljažnik, pa še težko ga je zložitiuser posted image

user posted image



user posted image user posted image user posted image  za super novo pridobitev!!!
 
Vidim pa da ena tvoja čebela tudi obožuje palec, tako kot moja user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 3309
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
26.3.2009 14:03:28   
suzy85
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: suzy85
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw
Suzy meni so pred 2,5 leti računali starševski dodatek in plačo. Niso mi plače množili, zato me čudi kar je tebi naredila. user posted image  Kdaj pa ti poteče odločba?

odločbo mi je napisala za 1 leto. sam bom maja javla, da eva ne hodi v vrtec - bo 2. odločba, decembra bom pa brez zaposlitve, pa bo 3. odločba! user posted image

pa si bila zaposlena za določen čas? pravilnik je bil sprejet 2001 in res piše, da se pri sklenitvi zaposlitve poleg vseh drugih dohodkov upošteva še plača v 1. mesecu zaposlitve, ki se pomnoži s št. mesecev predvidene zaposlitve, pol se pa še z nekim količnikom množi!

me zanima, kak bo drugo leto računala! user posted image

Mi je ful čudno. Bila sem pa zaposlena za 6 m, računali pa so mi 4 plače, ki sem jih dobila za tisto leto in ni nič množila. To imajo pa res čuden sistem. user posted image user posted image  Ne zdi se mi ravno prav, ker si prikrajšana, ker nisi lani delala celo leto.

obračunala mi je dohodke za 2007 in letošnje! tud jst sm brez idej kako naprej! sj bi napisala pritožbo, sam po tistem pravilniku pa gre skoz, čeprav ga ni omenjeno v odločbi!

_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 3310
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
26.3.2009 14:04:12   
suzy85
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

Suzy a ti ne bodo podaljšali pogodbe? user posted image

ne vem. bom začela čez kakšen mesec, dva malo spraševati, da vsaj vem, na čem sem! upam na najboljše

_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 3311
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
26.3.2009 14:04:47   
suzy85
IZVIRNO SPOROČILO: tilči

Kar bom za stajico bolj malo dobila,sem pa sedajle še oblačila prodala za malo večuser posted image
Sedaj pa lahko za Tilna gugalnico kupim,ki je v BC v akciji.Ravno reklamo gledam.
Ali boste svoje user posted image  kaj vozile s kolesom? Imam sicer sedež za zadaj,samo na tem se bo verjetno še Nejc peljal,če bomo kam dalj kolesarili,pa bi rabila še za Tilna enega in ga gledam v reklami za spredaj pa še ugodno je.

user posted image  za prodana oblačila! jst bi evo vozla, sam je treba najprej kolesa nabavit! user posted image

_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu tilči)
Neposredna povezava do sporočila: 3312
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
26.3.2009 14:05:05   
suzy85
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca

Pa da ne pozabim. Moj user posted image mi je ravnokar sporočil, da ima jutri dopust in pride danes zopet domov in bomo skupaj do ponedeljka zjutraj. user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  lepo preživite podaljšan vikend!

_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 3313
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
26.3.2009 14:06:08   
suzy85
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca
Pa da ne pozabim. Moj user posted image mi je ravnokar sporočil, da ima jutri dopust in pride danes zopet domov in bomo skupaj do ponedeljka zjutraj. user posted image user posted image user posted image

O se je pa tvoj Mr A kar izkazal ta tedenuser posted image user posted image user posted image Uživajte v podaljšanem vikendu. Moj je tud doma ju3 , zaradi 36 urnega delavnikauser posted image


A se več kot 10% pozna pri plači????

Ne vem, ker nikoli ne gledam njegove plačilne listeuser posted image

Meni je moj sploh ne pokaže, ker se boji, da bi zahtevala, da vsak nakup on plača (hec!!!).user posted image user posted image user posted image

mi2 imava itak skupni denar, tako da jaz vedno pogledam njegovo in svojo plačilno, njega pa nobena ne zanimauser posted image , moj sam reče naj mu dam denar za malicouser posted image

Midva imava vsak svoj denar. Za sprotne nakupe dam jaz, za večje pa on.

tudi midva imava vsak svoj denar in zaenkrat plačujeva vsak svoje položnice. v trgovini pa plača kdor ima trenutno boljše stanje na TRRju user posted image

_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 3314
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
26.3.2009 14:06:17   
mafi
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

Moje trenutno stanje user posted image user posted image

user posted image

Pripovedovanje pravljice (Maja je hotela obdelat roži in ribico v akvariju, ki se je ne vidiuser posted image )

user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Jaka je kar orenk dečko.
a ja kam ti sploh hujšaš'??

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 3315
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
26.3.2009 14:08:46   
mafi
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

user posted image

Evo mojga fantkauser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ja kaj je pa tebe pičlo da si jo šopnila??user posted image

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 3316
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
26.3.2009 14:09:43   
mafi
zgleda da sem danes bolj na slikicahuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mafi)
Neposredna povezava do sporočila: 3317
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
26.3.2009 14:10:08   
mafi
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: hijenca


IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

tole je pa verižica, ki sem jo dobila (je malo bolj živih barv kot je na sliki)

user posted image


Lepa verižica. Iz česa so jo pa naredili???


iz lesenih perlic, samofinanciranje user posted image


full je lepauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 3318
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
26.3.2009 14:17:12   
mafi
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: edinaos


IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: hijenca


IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Naša tud še spi, meni se pa nič ne dauser posted image


Za delat bi že mela ohoho, ampak nočem ružit in zbudit Vida. Uživam v tišini in šnofam tu po RR.user posted image


Tebi je odpuščeno, jaz pa ne bi zbudila male, ker spi v zgornjem štuku: nimam izgovorauser posted image



jaz sem pa danes polna energijeuser posted image


Jaz bi bila tud, če bi mi kdo mirkal tamalouser posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 3319
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
26.3.2009 14:19:26   
mafi
IZVIRNO SPOROČILO: tilči

Kar bom za stajico bolj malo dobila,sem pa sedajle še oblačila prodala za malo večuser posted image
Sedaj pa lahko za Tilna gugalnico kupim,ki je v BC v akciji.Ravno reklamo gledam.
Ali boste svoje user posted image  kaj vozile s kolesom? Imam sicer sedež za zadaj,samo na tem se bo verjetno še Nejc peljal,če bomo kam dalj kolesarili,pa bi rabila še za Tilna enega in ga gledam v reklami za spredaj pa še ugodno je.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za prodajo.
jaz tud študiram da bi nabavila gugalnico, sam morem prej dragija prepričatuser posted image

(odgovor članu tilči)
Neposredna povezava do sporočila: 3320
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
26.3.2009 14:21:02   
mafi
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca

Pa da ne pozabim. Moj user posted image mi je ravnokar sporočil, da ima jutri dopust in pride danes zopet domov in bomo skupaj do ponedeljka zjutraj. user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 3321
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
26.3.2009 14:22:22   
mafi
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca

Zopet sama user posted image


no zdej sem pa jaz samauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 3322
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
26.3.2009 14:31:54   
nia5
Oooo ste naklofale. Midve sma bile prej zunaj več kot eno uro, super je vreme, ker ne piha, pol se je nekaj pooblačilo, zdaj pa spet sonček user posted image . Nia spi, ko se zbudi pa še eno rundo ven vrežema.

_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu mafi)
Neposredna povezava do sporočila: 3323
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
26.3.2009 14:35:01   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: jana81

IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

IZVIRNO SPOROČILO: jana81

takle me Nejc heca popoldan ko ga dam v postlo spat
 
user posted image  pridem not in se mi reži


o kolk je simpatičen Nejko user posted image user posted image user posted image user posted image
 
dej mi povej, kako se vam obnese una zvezdica, ki vidim da jo imate na posteljici?


ne priporore veliko, da bi ga uspavala, njemu je zanimiva kot igrača, in potem jo prižiga in ugaša, pa noter v lučko gleda.


Pri nas pa ravno kontra. Sicer jo hoče tudi kdaj dol vzet, pa mogoče kdaj gleda v njo, kar glih ni dobro, ampak zaspi z njo.



Punce, nič slabega, ampak si lahko očke poškodujejo, tako da jim res ne pustit user posted image


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 3324
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
26.3.2009 14:39:05   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

Moje trenutno stanje user posted image user posted image

user posted image

Pripovedovanje pravljice (Maja je hotela obdelat roži in ribico v akvariju, ki se je ne vidiuser posted image )

user posted image



Meni se zdiš čisto vredu, boljše že od mene, ki sem trlica in vse cunje visijo z mene.


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 3325
Stran:   <<   < Prejšnja stran  131 132 [133] 134 135   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  131 132 [133] 134 135   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?