|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  109 110 [111] 112 113   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
25.3.2009 11:38:25   
hijenca

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

Madona ste napisale. user posted image  V 2,5 h ste napisale 5 strani. Zdaj pa naj grem brat?

Sem pa vse opravila kar je bilo potrebno. user posted image


Pridna in kako je bilo v mestu?? Si izropala Muellerja?? Jaz moram jutri ob 9 uri bit v mestu, potem bom pa tudi šla malo pogledat. Če mi bo seveda, moram pa še k G po recept.

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 2751
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
25.3.2009 11:42:53   
hijenca
Punce ste kupile kdaj v Hoferju čežano. Ne mislim tiste literske, ampak imajo zraven sadja take 180 g lončke, jabolko-marelica, jabolko- mango. Jaz sem včeraj kupila in sem mu ravnokar dala. Zelo dobro je, pa Videk je zmazal v trenutku. Stane pa 0,77 €. Saj vem, da me boste sedaj napadle, da je boljše doma narejeno user posted image , ampak res je zelo okusno. user posted image

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 2752
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
25.3.2009 11:44:28   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca
Punce ste kupile kdaj v Hoferju čežano. Ne mislim tiste literske, ampak imajo zraven sadja take 180 g lončke, jabolko-marelica, jabolko- mango. Jaz sem včeraj kupila in sem mu ravnokar dala. Zelo dobro je, pa Videk je zmazal v trenutku. Stane pa 0,77 €. Saj vem, da me boste sedaj napadle, da je boljše doma narejeno user posted image , ampak res je zelo okusno. user posted image

Sem jih že gledala, ampak vzela pa še ne. Potem praviš, da je okusno? Bom za foro 1x vzela in poskusila, hvala user posted image

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 2753
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
25.3.2009 11:45:13   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: sesil

IZVIRNO SPOROČILO: Srčekgirll

HIJENCA
Življenje je kakor knjiga,
včasih njene strani so žalostne in sive, a včasih mavrične, igrive. Naj tvoja knjiga same lepe strani obarača, ti vso dobroto poplača!
Naj na teh straneh so zdravje, ljubezen in sreča.
Naj nobena stran ne bo boleča!
Vse najboljše iz srca,
naj tvoja knjiga same lepe strani ima!
Vse naj naj boljše za rojstni dan!

user posted image



tudi od nas vse naj naj



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 2754
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
25.3.2009 11:46:02   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: nia5

IZVIRNO SPOROČILO: suzy85

ANA (Aurea) VSE NAJBOLJŠE ZA 11 MESECEV!
 
GAL (Anitka)
BRINA (Tana7)
VSE NAJBOLJŠE ZA 10 MESECEV!
 
user posted image





Tudi od naju user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



In od najuuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 2755
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
25.3.2009 11:47:42   
Anitka
Pa še za vse mamice

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 2756
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
25.3.2009 11:47:54   
Srčekgirll
NEKAJ NOVIH NAČINOV IZRAŽANJA GLEDE ŽENSK: O       Ženski se ne reče več, da je " dobra mrha " ampak, da je le " estetsko harmonizirana "

O       Ne reče se, da je ženska " joškasta ali prsata " ampak, da je " širokogrudna"


O       Ne reče se, da ženska " hitro rada da", ampak, da je " horizontalno laže dostopna "


O       In taki, ki rada da se ne reče "da je radojka ", ampak, "da je spolno osredotočena" ali  " seksualno ekstrovertirana "


O       Ne reče se, da ima ženska " preveč vsajenega silikona ", ampak, da  je " medicinsko obogatena"


O       In ne reče se, da ženska " nima čudovite ritke " , ampak, da je " sedalno superiorna"


O       In ne reče se, da je " preveč namazana ", ampak, da je " kozmetično prenasičena".




IN GLEDE MOŠKIH:


Moški niso " pijani" , ampak so " kemijsko intoksicirani ".


In če butasto gledajo v kuhinji, niso " neumni", ampak so " v drobnem razkoraku s pametjo ".


In če " ne znajo kuhati ", pomeni to samo, da so " mikrovalovno usmerjeni".




Pa še nekaj:


Tudi v Komunalni dejavnosti in pri obrtnikih so spremembe.



Pogrebništvu se ne reče več


" pogrebništvo " , ampak " zaključna dela v zdravstvu".


 ..... in Dom za upokojence - Predjamski grad.


_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 2757
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
25.3.2009 11:48:31   
Srčekgirll
Ej stari, kdo je zate največja osebnost
zadnjih 100 let?"
"Tale Armstrong, brez dvoma."
"Zakaj pa on?"
"Se sprašuješ? Da tako igraš trobento,
odletiš na Luno, potem pa še sedemkrat
zmagaš na Tour de France?"


_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 2758
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
25.3.2009 11:49:03   
Soncnica Sandra ***
IZVIRNO SPOROČILO: nia5

IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

IZVIRNO SPOROČILO: nia5

Dobro jutro, kako kaj?
Spanje user posted image , spet je nekaj jamrala ponoči, zakaj user posted image
Vreme je super, sma bile že eno rundo zunaj na sončeku, zdaj pa počasi spet spat.
Grem malo prečekirat, če ste kaj pametnega napisale user posted image



sonček???
 
pri nas ne duha ne sluha o njem
 
sami temni oblaki user posted image



Uh pri nas pa je fantastično, zdaj se najema in grema spet ven živce pomirit.



midve bova po kosilu ven, sam jo bom kar v zimskega pajaca dala, ker sta 2 stopinji zunej pa ful piha user posted image

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 2759
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
25.3.2009 11:49:05   
Srčekgirll
Biznis

Babica stara 98 let lezi na smrtni postelji in zeli se pred smrtjo
razkriti 99 letnemu mozu, ki sedi zalosten ob njeni postelji, še zadnjo skrivnost.
Gerardo, moj mali Gege, preden bom za vedno zatisnila oci, ti zelim razodeti mojo skrivnost. Pojdi na skedenj in pod tretjim stebrom na levi strani strehe, bos nasel dve skatlji in jih prinesi.
Gerardo gre na skedenj in se po petih minutah vrne nosec v rokah dve skatlji. V prvi najde tri jajca, v drugi pa 250,000,00 evrov, kar oci se mu razsvetljijo.
Povej mi moja draga, kaj pomenijo ta tri jajca.
Ves Gerardo, porocena sva ze 78 let, in vsakic ko sva seksala in jaz nisem dosegla orgazma, sem polozola v skatljo eno jajco.

Gerardo postane izredno zadovoljen in ponosen, v 78 letih ni uspel
zadovoljiti svoje zene samo trikrat, nato pa se vprasa: in kaj pomeni
250,000,00 evrov?

Oh, vsakikrat, ko sem napolnila škatljo z dvanajstimi jajci, sem jih šla prodati na tržnico.




_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 2760
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
25.3.2009 11:49:22   
hijenca

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: hijenca
Punce ste kupile kdaj v Hoferju čežano. Ne mislim tiste literske, ampak imajo zraven sadja take 180 g lončke, jabolko-marelica, jabolko- mango. Jaz sem včeraj kupila in sem mu ravnokar dala. Zelo dobro je, pa Videk je zmazal v trenutku. Stane pa 0,77 €. Saj vem, da me boste sedaj napadle, da je boljše doma narejeno user posted image , ampak res je zelo okusno. user posted image

Sem jih že gledala, ampak vzela pa še ne. Potem praviš, da je okusno? Bom za foro 1x vzela in poskusila, hvala user posted image



Midva sma jedla danes jabolko-mango, kot da bi doma nardil. Probaj, še jaz bi jedlauser posted image user posted image

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 2761
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
25.3.2009 11:49:44   
Soncnica Sandra ***
IZVIRNO SPOROČILO: mafi

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

Madona ste napisale. user posted image  V 2,5 h ste napisale 5 strani. Zdaj pa naj grem brat?

Sem pa vse opravila kar je bilo potrebno. user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pridna



podpišem!!!! user posted image

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu mafi)
Neposredna povezava do sporočila: 2762
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
25.3.2009 11:49:50   
Srčekgirll
Ste se kdaj vprašali?

-zakaj sonce posvetli naše lase, a potemni našo kožo?
-zakaj si ženske ne morejo namazati trepalnic z maskaro in pri tem imeti usta zaprta?
-zakaj nikoli ne zasledimo naslova v časopisu: "Vedeževalec zadel na lotu?"
-zakaj je "okrajsava" dolga beseda?
-zakaj zdravniki rečejo svojemu poklicu oz. delu, ki ga opravljajo,  "praksa"?
-zakaj moraš klikniti na gumb "START", če želiš ugasniti računalnik?
-zakaj je limonada narejena iz umetnih arom, medtem ko pomivalna sredstva vsebujejo prave limone?
-zakaj se reče človeku, ki investira tvoj denar (na borzi), "broker" (ang. broke = brez denarja)?
-zakaj ni Noe ubil tistih dveh komarjev?
-zakaj sterilizirajo injekcijske igle namenjene smrtonosnim injekcijam v zaporih?
-zakaj ne naredijo celega letala iz enakega materiala, kot je črna skrinjica?
-zakaj se ovca ne skrči, ko dežuje?
-zakaj jim pravijo apartmaji (ang. to be apart = biti narazen), če se v bistvu držijo skupaj?
-ce je CON ravno nasprotno od PRO, ali je potem Congress nasprotno od progress (napredek)?
-zakaj pravijo letališču terminal (končen), če naj bi bilo potovanje z avioni varno?

Če vam to ni dovolj v dokaz, kako neumna je lahko človeska rasa, preberite nekaj napisov z različnih artiklov:

-na Myerjevem sušilcu za lase: Ne uporabljati med spanjem! (prekleto, jaz pa si vedno urejam pričesko ravno med spanjem),
-na vrečki čipsa: Lahko postaneš zmagovalec! Nakup ni potreben! Navodila za sodelovanje se nahajajo v vrečki! (idealno za tatvino),
-na milu Palmolive: Navodila: uporabljaj kot običajno milo (in to bi bilo kako???),
-na nekaterih zamrznjenih jedeh: Nasvet za serviranje: odmrzni (ampak to je le "nasvet" ),
-na Nanna tiramisuju (natisnjeno za dnu embalaže): Ne obračaj! (ups, malo prepozno!),
-na Marks in Spencerjevem krusnem pudingu: Po segrevanju bo jed vroča!! (vi pa ste mislili )
-na škatli K-Mart likalnika: Ne likajte oblek na telesu! (a si ne bi tako prihranil kar nekaj časa?),
-na Bootovem zdravilu proti otroškem kašlju: Po zaužitju zdravila ne vozite avta ali upravljajte težkih strojev! (res bi lahko zmanjšali odstotek delovnih nesreč, če bi nam uspelo spraviti vse petletnike s teh težkih strojev),
-na Nytolevem uspavalnem sredstvu: Previdno! Lahko povzroči zaspanost (aja? In jaz ga jemljem zakaj?),
-na večini lučk za novoletne jelke: Samo za zunanjo ali notranjo uporabo! (a je še kaka druga?),
-na nekem japonskem multipraktiku: Ni za drugo uporabo (Kaj!!! Prav rad bi vedel, za kaj bi ga lahko še uporabil!),
-na Nobbyjevih oresckih: Pozor! Vsebuje oreščke! (to pa je nekaj novega!),
-na zavojčku oreščkov letalske družbe American Airlines: Navodila: Odpri zavojček, pojej oreščke (tretji korak je verjetno: "Leti z Delto!"),
-v tem primeru ne krivim proizvajalca, ampak starše - na otroški Superman opravi: Nošenje tega kostuma vam ne omogoča letenja,
-na švedski motorni žagi: Ne poskušajte zaustaviti verige z rokami ali genitalijami (a se to kje pogosto dogaja?).



_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 2763
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
25.3.2009 11:50:22   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: nia5

Pa glihkar je zakričal in se Nia vstraši, potem mu moja mama reče naj neha on pa še bolj, zdaj pa se trese in joče od strahain se ne more pomirit, TO NI NORMALNO!!!! Prokleti otrok nesramen user posted image


Ne mi zamerit kar bom napisala. Tale otrok ni nič kriv, da je tak, ampak njegovi starši. Bi mogel tvoj brat prebrat kakšno knjigo o vzgoji otrok ali pa gledat male vragece in supervaruško, da bo videl kakšni prijemi obstajajo za takšne otroke, ki nimajo mej. Onadva bi mogla videt, da sploh nista starša, ki bi vzgajala otroka, ker tale otrok nima vzgoje.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 2764
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
25.3.2009 11:50:29   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca


IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

Madona ste napisale. user posted image  V 2,5 h ste napisale 5 strani. Zdaj pa naj grem brat?

Sem pa vse opravila kar je bilo potrebno. user posted image


Pridna in kako je bilo v mestu?? Si izropala Muellerja?? Jaz moram jutri ob 9 uri bit v mestu, potem bom pa tudi šla malo pogledat. Če mi bo seveda, moram pa še k G po recept.


nisem bila v mullerju tako da nimam pojma

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 2765
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
25.3.2009 11:50:47   
Soncnica Sandra ***
IZVIRNO SPOROČILO: Srčekgirll

Biznis

Babica stara 98 let lezi na smrtni postelji in zeli se pred smrtjo
razkriti 99 letnemu mozu, ki sedi zalosten ob njeni postelji, še zadnjo skrivnost.
Gerardo, moj mali Gege, preden bom za vedno zatisnila oci, ti zelim razodeti mojo skrivnost. Pojdi na skedenj in pod tretjim stebrom na levi strani strehe, bos nasel dve skatlji in jih prinesi.
Gerardo gre na skedenj in se po petih minutah vrne nosec v rokah dve skatlji. V prvi najde tri jajca, v drugi pa 250,000,00 evrov, kar oci se mu razsvetljijo.
Povej mi moja draga, kaj pomenijo ta tri jajca.
Ves Gerardo, porocena sva ze 78 let, in vsakic ko sva seksala in jaz nisem dosegla orgazma, sem polozola v skatljo eno jajco.

Gerardo postane izredno zadovoljen in ponosen, v 78 letih ni uspel
zadovoljiti svoje zene samo trikrat, nato pa se vprasa: in kaj pomeni
250,000,00 evrov?

Oh, vsakikrat, ko sem napolnila škatljo z dvanajstimi jajci, sem jih šla prodati na tržnico.





user posted image user posted image user posted image

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 2766
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
25.3.2009 11:51:45   
Soncnica Sandra ***
IZVIRNO SPOROČILO: Skye

Mi nekako ne znese vsega prebrat...frači sta aktivni 100 na urouser posted image
Bom pozneje nadoknadilauser posted image

Imam pa eno veselo novičko...naša Lia se je danes prvič postavila na nogice v posteljici...no na prstke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 2767
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
25.3.2009 11:52:02   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: hijenca

Punce ste kupile kdaj v Hoferju čežano. Ne mislim tiste literske, ampak imajo zraven sadja take 180 g lončke, jabolko-marelica, jabolko- mango. Jaz sem včeraj kupila in sem mu ravnokar dala. Zelo dobro je, pa Videk je zmazal v trenutku. Stane pa 0,77 €. Saj vem, da me boste sedaj napadle, da je boljše doma narejeno user posted image , ampak res je zelo okusno. user posted image



hijenca jaz sadja miški sploh več doma ne pripravljam, ker nič ne mara. Tako, da pri nas gre vsak dan najmanj 1 frutek v prometuser posted image

Drugače pa dober dan in punce vesel materinski dan nam vsem mamicamuser posted image user posted image

(odgovor članu hijenca)
  Neposredna povezava do sporočila: 2768
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
25.3.2009 11:52:10   
Soncnica Sandra ***
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca


user posted image

Evo ga, a ni lep.user posted image


tudi on naju z Manco!

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 2769
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
25.3.2009 11:52:50   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

IZVIRNO SPOROČILO: Skye

Mi nekako ne znese vsega prebrat...frači sta aktivni 100 na urouser posted image
Bom pozneje nadoknadilauser posted image

Imam pa eno veselo novičko...naša Lia se je danes prvič postavila na nogice v posteljici...no na prstke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image



bravooooo LIAuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
  Neposredna povezava do sporočila: 2770
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
25.3.2009 11:52:53   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: hijenca
Punce ste kupile kdaj v Hoferju čežano. Ne mislim tiste literske, ampak imajo zraven sadja take 180 g lončke, jabolko-marelica, jabolko- mango. Jaz sem včeraj kupila in sem mu ravnokar dala. Zelo dobro je, pa Videk je zmazal v trenutku. Stane pa 0,77 €. Saj vem, da me boste sedaj napadle, da je boljše doma narejeno user posted image , ampak res je zelo okusno. user posted image

Sem jih že gledala, ampak vzela pa še ne. Potem praviš, da je okusno? Bom za foro 1x vzela in poskusila, hvala user posted image



Tudi jaz bom danes šla mal v Hoferja, pa bom probalauser posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 2771
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
25.3.2009 11:52:59   
barbaw
Nia jaz bi tvoji svakinji danes podarila kakšno knjigo o vzgoji otrok.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 2772
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
25.3.2009 11:53:08   
Soncnica Sandra ***
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Mi imamo pa lep sonček za spremembouser posted image  Alja bo šla spat čez kako urco, sedaj greva pa mal sortirat cunje, ki sem jih včeraj privlekla od kolegice. Celo  120l vrečouser posted image . Teh cot imam pa res že tooo much, ne vem kaj naj jih dam.


Ti imaš vsej koga, jaz morem pa vse na novo kupit.....
kolegice še nimajo otrok, žlahta pa tudi ne

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 2773
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
25.3.2009 11:53:47   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: nia5

Pa glihkar je zakričal in se Nia vstraši, potem mu moja mama reče naj neha on pa še bolj, zdaj pa se trese in joče od strahain se ne more pomirit, TO NI NORMALNO!!!! Prokleti otrok nesramen user posted image


Ne mi zamerit kar bom napisala. Tale otrok ni nič kriv, da je tak, ampak njegovi starši. Bi mogel tvoj brat prebrat kakšno knjigo o vzgoji otrok ali pa gledat male vragece in supervaruško, da bo videl kakšni prijemi obstajajo za takšne otroke, ki nimajo mej. Onadva bi mogla videt, da sploh nista starša, ki bi vzgajala otroka, ker tale otrok nima vzgoje.


To je na žalost res.

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 2774
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
25.3.2009 11:53:49   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: hijenca
Punce ste kupile kdaj v Hoferju čežano. Ne mislim tiste literske, ampak imajo zraven sadja take 180 g lončke, jabolko-marelica, jabolko- mango. Jaz sem včeraj kupila in sem mu ravnokar dala. Zelo dobro je, pa Videk je zmazal v trenutku. Stane pa 0,77 €. Saj vem, da me boste sedaj napadle, da je boljše doma narejeno user posted image , ampak res je zelo okusno. user posted image

Sem jih že gledala, ampak vzela pa še ne. Potem praviš, da je okusno? Bom za foro 1x vzela in poskusila, hvala user posted image



Tudi jaz bom danes šla mal v Hoferja, pa bom probalauser posted image



Dej nabavi še meni enga, da sprobamo to robouser posted image , pa prinesi zvečer ko se oglasišuser posted image

(odgovor članu Estrella*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2775
Stran:   <<   < Prejšnja stran  109 110 [111] 112 113   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  109 110 [111] 112 113   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?