|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  107 108 [109] 110 111   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
25.3.2009 10:56:46   
mafi
IZVIRNO SPOROČILO: sesil

dan

mi smo prvič prespali celo noč!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! večer sicer ni bil obetaven, ma ko je zaspala malo pred deseto, je blo samo 1x popravljanje dudke in potem gasa do 6.30



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 2701
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
25.3.2009 10:58:03   
mafi
IZVIRNO SPOROČILO: nia5

Jaz bom pop.iz.dlaaaaaaaaa. Nečak mali je spet tu in mi živce trenira, kljub temu da Nia spi. To je za znoret, samo nagaja in me zanalašč provocira, čeprav ga poskušam ignorirat, a kaj ko meče sveče okrog....user posted image


pusti ga malo na rr mogoče se umiriuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 2702
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
25.3.2009 10:58:29   
nia5
Meni pa je Nia tak smešna ko kaka, se postavi na vse štiri in pritiska, zglada da gre tako najlažje ven user posted image

_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu mafi)
Neposredna povezava do sporočila: 2703
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
25.3.2009 10:58:38   
hijenca

IZVIRNO SPOROČILO: kasso

IZVIRNO SPOROČILO: Skye

IZVIRNO SPOROČILO: hijenca


IZVIRNO SPOROČILO: Skye

IZVIRNO SPOROČILO: hijenca


Sem si vzela k srcu, da se sedaj, po 30 začne življenje. user posted image Zdaj me samo firbec matra, če bom dobila kaj romantičnega od user posted image , ne pričakujem veliko, ampak nekaj romantičnega. Ne pa mikrovalovko, kot pred lani, ali pa parfum, kot lani, ko je bil drag kot pes, pa imam še sedaj celo flašo. Jaz bi bila vesela, če bi me peljal v kino, ali pa magari nekam na pico. Romantiko bi radauser posted image user posted image .



še kako te razumem draga mojauser posted image
ne vem zakaj je večina moških tako anti-romantičnauser posted image



Jaz to tudi ne razumem. Mi je zadnjič o nekem sesalcu govoril, ga tepem s sesalcem, če mi pride z njim.


user posted image user posted image user posted image user posted image
a veš kakšno idejo je imel moj user posted image za moj lanski rojstni dan.
Mi je rekel, naj si sama kupim kar si želim in mi bo potem dal denaruser posted image user posted image user posted image Bi ga najraje zadavilauser posted image user posted image



moj mi je podaril tečaj plesa (začetni sva dala skozi, nadaljevalni pa ne), jaz njemu pa polet z letalomuser posted image
drugčae pa se nič ne obdarujeva...samo za okroglih 30 je padlo.



Saj zato čakam, kot mali otrok. Jaz sem mu kupila za 30 zelo drago uro, sem dala pol moje plače za njo. Jo pa ima sedaj že 3 leta in je še zmeraj kot nova. Kvalitetna je res zelo.

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 2704
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
25.3.2009 10:59:35   
mafi
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Jutrouser posted image
 
Jaz sem totalno nenaspanaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!Okoli pol dveh je Andraž pribremzal in se je končalo moje spanje. Potem sta psa nekaj tulila, za nameček se je pa še Alja zbudila ob 6.20huser posted image  Jajo meni danes.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 2705
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
25.3.2009 11:01:25   
mafi
IZVIRNO SPOROČILO: nia5

Meni pa je Nia tak smešna ko kaka, se postavi na vse štiri in pritiska, zglada da gre tako najlažje ven user posted image


se vsaj umiri za un časuser posted image user posted image user posted image , men se skriva za zaveso in ko se posrača prileze nazaj, če pa že stoji je pa kod kaki kipuser posted image user posted image

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 2706
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
25.3.2009 11:01:32   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca


IZVIRNO SPOROČILO: kasso

IZVIRNO SPOROČILO: Skye

IZVIRNO SPOROČILO: hijenca


IZVIRNO SPOROČILO: Skye

IZVIRNO SPOROČILO: hijenca


Sem si vzela k srcu, da se sedaj, po 30 začne življenje. user posted image Zdaj me samo firbec matra, če bom dobila kaj romantičnega od user posted image , ne pričakujem veliko, ampak nekaj romantičnega. Ne pa mikrovalovko, kot pred lani, ali pa parfum, kot lani, ko je bil drag kot pes, pa imam še sedaj celo flašo. Jaz bi bila vesela, če bi me peljal v kino, ali pa magari nekam na pico. Romantiko bi radauser posted image user posted image .



še kako te razumem draga mojauser posted image
ne vem zakaj je večina moških tako anti-romantičnauser posted image



Jaz to tudi ne razumem. Mi je zadnjič o nekem sesalcu govoril, ga tepem s sesalcem, če mi pride z njim.


user posted image user posted image user posted image user posted image
a veš kakšno idejo je imel moj user posted image za moj lanski rojstni dan.
Mi je rekel, naj si sama kupim kar si želim in mi bo potem dal denaruser posted image user posted image user posted image Bi ga najraje zadavilauser posted image user posted image



moj mi je podaril tečaj plesa (začetni sva dala skozi, nadaljevalni pa ne), jaz njemu pa polet z letalomuser posted image
drugčae pa se nič ne obdarujeva...samo za okroglih 30 je padlo.



Saj zato čakam, kot mali otrok. Jaz sem mu kupila za 30 zelo drago uro, sem dala pol moje plače za njo. Jo pa ima sedaj že 3 leta in je še zmeraj kot nova. Kvalitetna je res zelo.



Meni pa je vseeno če kaj dobim ali ne, res, važno mi je da mi iz srca čestita, stisne k sebi in mi reče da me ljubi, to mi je dovolj user posted image


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 2707
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
25.3.2009 11:02:13   
mafi
IZVIRNO SPOROČILO: Skye

user posted image user posted image user posted image user posted image
pa se je Tia zbudila z besedami ...mamamama...se kar topim, kako je sladka...že letim sonček mojuser posted image



iiiiiiiiiiiiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 2708
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
25.3.2009 11:02:23   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: mafi

IZVIRNO SPOROČILO: nia5

Meni pa je Nia tak smešna ko kaka, se postavi na vse štiri in pritiska, zglada da gre tako najlažje ven user posted image


se vsaj umiri za un časuser posted image user posted image user posted image , men se skriva za zaveso in ko se posrača prileze nazaj, če pa že stoji je pa kod kaki kipuser posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu mafi)
Neposredna povezava do sporočila: 2709
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
25.3.2009 11:03:54   
katy82
Čau mačkice

Najprej čestitke za materinski dan,nas je kar nekaj ki ga praznujemo prvič user posted image

Mi imamo očija še kr doma pa se mamo prav fino,razen mal nas zobki zdelujejo pa spet odpravljamo gliste.Res ne vem več kaj naj naredim,namesto sladkorja mi je P svetovala agavino sladilo,zraven dodam še limono in malo olja in to vsak dan pijemo.Je pa grozno,mala ponoči skor nč ne spi k jo zgleda tko šraufa.Je pa včer kakala neki časa trdo pol pa normalno gor je imela pa kr s sluzjo ovite gliste-mojemu se je čist obrnil,men ni blo pa nč lažje,smrdel je pa po gnilem-bogi moj otrok.Pa kaj naj naredim da se tega losamouser posted image user posted image user posted image A ima katera kak pameten nasvet?A je možno da ima zaradi tega vročino?

Moje hujšanje se ne premakne nikamor tko da sem že skor obupala,bomo vidl kaj bo jutri vaga pokazala.Res ne vem kaj bom oblekla za poroko,če bom še kr tak slonuser posted image user posted image user posted image

Drugače je pa moj lubi velik boljši se da vsaj mal pogovort z njim,pa res sva si vzela ta teden zase kar  se tiče najinega odnosa.

Je glih pršu domov iz trgovine pa mi je prnesu rožico v Larinem imenu,kako lepouser posted image

Nč grem zdej se mogoče še kasneje kej javim če bo mala boljša




_____________________________

10.5. smo končno dočakali našo prelepo mačkico Laro
12.5. pa sem postala teta malemu lumpu Anžetu
Le kaj nam bo prinesel 16. december

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 2710
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
25.3.2009 11:04:52   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Skye

user posted image user posted image user posted image user posted image
pa se je Tia zbudila z besedami ...mamamama...se kar topim, kako je sladka...že letim sonček mojuser posted image


user posted image user posted image

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 2711
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
25.3.2009 11:05:22   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: mafi

IZVIRNO SPOROČILO: Skye

IZVIRNO SPOROČILO: hijenca


IZVIRNO SPOROČILO: Skye

IZVIRNO SPOROČILO: hijenca


Sem si vzela k srcu, da se sedaj, po 30 začne življenje. user posted image Zdaj me samo firbec matra, če bom dobila kaj romantičnega od user posted image , ne pričakujem veliko, ampak nekaj romantičnega. Ne pa mikrovalovko, kot pred lani, ali pa parfum, kot lani, ko je bil drag kot pes, pa imam še sedaj celo flašo. Jaz bi bila vesela, če bi me peljal v kino, ali pa magari nekam na pico. Romantiko bi radauser posted image user posted image .



še kako te razumem draga mojauser posted image
ne vem zakaj je večina moških tako anti-romantičnauser posted image



Jaz to tudi ne razumem. Mi je zadnjič o nekem sesalcu govoril, ga tepem s sesalcem, če mi pride z njim.


user posted image user posted image user posted image user posted image
a veš kakšno idejo je imel moj user posted image za moj lanski rojstni dan.
Mi je rekel, naj si sama kupim kar si želim in mi bo potem dal denaruser posted image user posted image user posted image Bi ga najraje zadavilauser posted image user posted image




deciuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , men je moj včasih tud kako tako zabil pol sem mu pa za RD kupila metlo pa me je čukast gledaluser posted image , no zdej mal pazi kaj bo kupiluser posted image user posted image


Odlična ideja user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mafi)
Neposredna povezava do sporočila: 2712
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
25.3.2009 11:05:30   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Skye

IZVIRNO SPOROČILO: Srčekgirll

Aja, sm pozabla povedat. Dns sm dala Vidka spet mal na kahlico in je mu uspelo narest prvi mini kakec v kahlicouser posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 2713
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
25.3.2009 11:06:17   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: nia5
Jaz bom pop.iz.dlaaaaaaaaa. Nečak mali je spet tu in mi živce trenira, kljub temu da Nia spi. To je za znoret, samo nagaja in me zanalašč provocira, čeprav ga poskušam ignorirat, a kaj ko meče sveče okrog....user posted image

user posted image
Pa je to prav tvoj nečak (sin tvoje sestre oz. brata) ali od user posted image ?

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 2714
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
25.3.2009 11:09:31   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: katy82
Mi imamo očija še kr doma pa se mamo prav fino,razen mal nas zobki zdelujejo pa spet odpravljamo gliste.Res ne vem več kaj naj naredim,namesto sladkorja mi je P svetovala agavino sladilo,zraven dodam še limono in malo olja in to vsak dan pijemo.Je pa grozno,mala ponoči skor nč ne spi k jo zgleda tko šraufa.Je pa včer kakala neki časa trdo pol pa normalno gor je imela pa kr s sluzjo ovite gliste-mojemu se je čist obrnil,men ni blo pa nč lažje,smrdel je pa po gnilem-bogi moj otrok.Pa kaj naj naredim da se tega losamouser posted image user posted image user posted image A ima katera kak pameten nasvet?A je možno da ima zaradi tega vročino?
Joj, daj pojdi nazaj k P (ali drugam po drugo mnenje) in res razčistite te zadeve, tole res ni ok user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Moje hujšanje se ne premakne nikamor tko da sem že skor obupala,bomo vidl kaj bo jutri vaga pokazala.Res ne vem kaj bom oblekla za poroko,če bom še kr tak slonuser posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image
Ne boš kot slon. Pred tako energijo in toplino, kot jo izžarevaš ti, se kilaža dobesedno skrije! user posted image user posted image

Drugače je pa moj lubi velik boljši se da vsaj mal pogovort z njim,pa res sva si vzela ta teden zase kar  se tiče najinega odnosa.

Je glih pršu domov iz trgovine pa mi je prnesu rožico v Larinem imenu,kako lepouser posted image
Saj bosta prišla na zeleno vejo tudi v vajinem odnosu in razumevanju user posted image user posted image user posted image

Nč grem zdej se mogoče še kasneje kej javim če bo mala boljša

Drži se user posted image


(odgovor članu katy82)
Neposredna povezava do sporočila: 2715
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
25.3.2009 11:11:16   
Srčekgirll
IZVIRNO SPOROČILO: mafi

IZVIRNO SPOROČILO: Srčekgirll

IZVIRNO SPOROČILO: sesil

srčekgirl, daj povej kdaj so dobri dnevi za striženje. sem te že enkrat vprašala, pa si spregledala

Sm ti napisala pa si ti spregledala. No problemos, ti bom rade volje šeenkrat napisala. Najbolj primerni čas za striženje in frizure: 3.4. - 5.4. ( lev), 6.4. - 7.4. ( devica), drgač pa so primerni tud ostali dnevi, razen: 1.4.-2.4. ( rak), 20.4.-21.4. ( ribi), k so vodna znamenja ( frizure naj se nebi obdržale lepo), aja pa vodnar je tud vodno znamenje ( 17.4.-19.4.) se tud slabo obdrži pričeska.
Bom enkrat nardila seznam.





kaj pa škorpijon, se mam namen strišt po 20.4user posted image


Sej piše da lahko. Sam k so ribe, rak pa vodnar ni glih primerno, najbl primerno pa je lev in devica. Škorpjon je pa 10.4. in 11.4.
Po 20.4. so pa ribi(20.4. in 21.4.), pol pa oven ( 2 dni), bik (2 dni), dvojček (3 dni), pol je pa spet rak 29.4. in 30.4.


_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu mafi)
Neposredna povezava do sporočila: 2716
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
25.3.2009 11:11:26   
Soncnica Sandra ***
evo sem prišla mal pogledat, da kaj napišem, samo ne vem kolk časa bom mela mir pred Manco.
trenutno jo ati animira, sam ne vem kolk časa ji bo všeč user posted image

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 2717
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
25.3.2009 11:12:46   
mafi
IZVIRNO SPOROČILO: Srčekgirll

IZVIRNO SPOROČILO: mafi

IZVIRNO SPOROČILO: Srčekgirll

IZVIRNO SPOROČILO: sesil

srčekgirl, daj povej kdaj so dobri dnevi za striženje. sem te že enkrat vprašala, pa si spregledala

Sm ti napisala pa si ti spregledala. No problemos, ti bom rade volje šeenkrat napisala. Najbolj primerni čas za striženje in frizure: 3.4. - 5.4. ( lev), 6.4. - 7.4. ( devica), drgač pa so primerni tud ostali dnevi, razen: 1.4.-2.4. ( rak), 20.4.-21.4. ( ribi), k so vodna znamenja ( frizure naj se nebi obdržale lepo), aja pa vodnar je tud vodno znamenje ( 17.4.-19.4.) se tud slabo obdrži pričeska.
Bom enkrat nardila seznam.





kaj pa škorpijon, se mam namen strišt po 20.4user posted image


Sej piše da lahko. Sam k so ribe, rak pa vodnar ni glih primerno, najbl primerno pa je lev in devica. Škorpjon je pa 10.4. in 11.4.
Po 20.4. so pa ribi(20.4. in 21.4.), pol pa oven ( 2 dni), bik (2 dni), dvojček (3 dni), pol je pa spet rak 29.4. in 30.4.



to se pravi da se ne strižemuser posted image user posted image user posted image , ker ni primernega termina po 20

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 2718
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
25.3.2009 11:14:26   
mafi
IZVIRNO SPOROČILO: katy82

Čau mačkice

Najprej čestitke za materinski dan,nas je kar nekaj ki ga praznujemo prvič user posted image

Mi imamo očija še kr doma pa se mamo prav fino,razen mal nas zobki zdelujejo pa spet odpravljamo gliste.Res ne vem več kaj naj naredim,namesto sladkorja mi je P svetovala agavino sladilo,zraven dodam še limono in malo olja in to vsak dan pijemo.Je pa grozno,mala ponoči skor nč ne spi k jo zgleda tko šraufa.Je pa včer kakala neki časa trdo pol pa normalno gor je imela pa kr s sluzjo ovite gliste-mojemu se je čist obrnil,men ni blo pa nč lažje,smrdel je pa po gnilem-bogi moj otrok.Pa kaj naj naredim da se tega losamouser posted image user posted image user posted image A ima katera kak pameten nasvet?A je možno da ima zaradi tega vročino?

Moje hujšanje se ne premakne nikamor tko da sem že skor obupala,bomo vidl kaj bo jutri vaga pokazala.Res ne vem kaj bom oblekla za poroko,če bom še kr tak slonuser posted image user posted image user posted image

Drugače je pa moj lubi velik boljši se da vsaj mal pogovort z njim,pa res sva si vzela ta teden zase kar  se tiče najinega odnosa.

Je glih pršu domov iz trgovine pa mi je prnesu rožico v Larinem imenu,kako lepouser posted image

Nč grem zdej se mogoče še kasneje kej javim če bo mala boljša





user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
za user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu katy82)
Neposredna povezava do sporočila: 2719
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
25.3.2009 11:14:58   
Soncnica Sandra ***
IZVIRNO SPOROČILO: katy82

Čau mačkice
čaoooo mačkica user posted image

Najprej čestitke za materinski dan,nas je kar nekaj ki ga praznujemo prvič user posted image

tudi tebi user posted image

Mi imamo očija še kr doma pa se mamo prav fino,razen mal nas zobki zdelujejo pa spet odpravljamo gliste.Res ne vem več kaj naj naredim,namesto sladkorja mi je P svetovala agavino sladilo,zraven dodam še limono in malo olja in to vsak dan pijemo.Je pa grozno,mala ponoči skor nč ne spi k jo zgleda tko šraufa.Je pa včer kakala neki časa trdo pol pa normalno gor je imela pa kr s sluzjo ovite gliste-mojemu se je čist obrnil,men ni blo pa nč lažje,smrdel je pa po gnilem-bogi moj otrok.Pa kaj naj naredim da se tega losamouser posted image user posted image user posted image A ima katera kak pameten nasvet?A je možno da ima zaradi tega vročino?

ajoj, jz ti ne znam nič pametnega svetovati. upam, da boste čim prej uredili stvari. bi bilo pa pametno, da dobiš še eno mnenje, ker tole je pa res že mal kriza pri vas

Moje hujšanje se ne premakne nikamor tko da sem že skor obupala,bomo vidl kaj bo jutri vaga pokazala.Res ne vem kaj bom oblekla za poroko,če bom še kr tak slonuser posted image user posted image user posted image

Ma ti boš ena prav lepa nevesta, ne gleda na to koliko kg boš imela. Si ful pozitivna oseba, ki izžareva prav posebno energijo in vem, da boš blestela user posted image


Drugače je pa moj lubi velik boljši se da vsaj mal pogovort z njim,pa res sva si vzela ta teden zase kar  se tiče najinega odnosa.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Je glih pršu domov iz trgovine pa mi je prnesu rožico v Larinem imenu,kako lepouser posted image
user posted image user posted image user posted image

Nč grem zdej se mogoče še kasneje kej javim če bo mala boljša





_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu katy82)
Neposredna povezava do sporočila: 2720
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
25.3.2009 11:15:30   
Soncnica Sandra ***
IZVIRNO SPOROČILO: nia5

Meni pa je Nia tak smešna ko kaka, se postavi na vse štiri in pritiska, zglada da gre tako najlažje ven user posted image


naša je ista user posted image

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 2721
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
25.3.2009 11:16:22   
špelin@
Aha, da vam povem še malo nadaljevanja moje zgodbe: ravnokar so me klicali s policije, da danes ta tip ni dosegljiv in bodo šele jutri po 16h z njim lahko opravili razgovor. Tako da naj računam, da bo zapisnik šele potem popoln in bom torej kasneje dobila njegove podatke za urejanje zadev na zavarovalnici. Zdaj pa samo upajmo, da tip ne bo izvedel mojih dveh prič in komu kaj grozil! Jaz nobeni od prič nisem povedala, kdo je druga, ker moram iti na zihr! Policisti pa tudi garantirajo, da imeni in izjavi prič ostajata v njihovi tajnosti.

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 2722
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
25.3.2009 11:16:35   
Soncnica Sandra ***
IZVIRNO SPOROČILO: Skye

user posted image user posted image user posted image user posted image
pa se je Tia zbudila z besedami ...mamamama...se kar topim, kako je sladka...že letim sonček mojuser posted image



user posted image user posted image user posted image  Tia!!!
 
pri nas je pa vedno samo: ata, ata, ata, .... user posted image

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 2723
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
25.3.2009 11:18:29   
Soncnica Sandra ***
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Aha, da vam povem še malo nadaljevanja moje zgodbe: ravnokar so me klicali s policije, da danes ta tip ni dosegljiv in bodo šele jutri po 16h z njim lahko opravili razgovor. Tako da naj računam, da bo zapisnik šele potem popoln in bom torej kasneje dobila njegove podatke za urejanje zadev na zavarovalnici. Zdaj pa samo upajmo, da tip ne bo izvedel mojih dveh prič in komu kaj grozil! Jaz nobeni od prič nisem povedala, kdo je druga, ker moram iti na zihr! Policisti pa tudi garantirajo, da imeni in izjavi prič ostajata v njihovi tajnosti.



joj Špelin@ ti pa res nimaš sreče s tem modelom
 
upam, da res ne bo izvedel imen prič in kaj grozil, ker tole bi blo pa res že mal preveč. ampak glede na to kaj si je do sedaj že vse dovolil, sploh ne bi bila presenečena, če bi še kaj takega naredil user posted image

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 2724
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
25.3.2009 11:18:41   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: nia5
Jaz bom pop.iz.dlaaaaaaaaa. Nečak mali je spet tu in mi živce trenira, kljub temu da Nia spi. To je za znoret, samo nagaja in me zanalašč provocira, čeprav ga poskušam ignorirat, a kaj ko meče sveče okrog....user posted image

user posted image
Pa je to prav tvoj nečak (sin tvoje sestre oz. brata) ali od user posted image ?




Od mojega brata sin. Pa glih prej smo bili na tleh in si je mali nekaj štoral po copatih, Nia pa valda k njemu, pa po njem in jo je cel čas odrival, jaz mislim da je ne mara, ne vem pa zakaj. Meni je to ful čudno, ne glede na njegova leta, ker ljubusumen nima bit za kaj, saj se igram z obemauser posted image . Namesto da bi jo lubčkal, jo ima tako grdo, če pa mu rečem da naj ji da lubčka ali pa ona njemu, pa pravi da ne bo ker se slini (kar se ne), žalostno res user posted image


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 2725
Stran:   <<   < Prejšnja stran  107 108 [109] 110 111   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  107 108 [109] 110 111   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?