|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  84 85 [86] 87 88   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
24.3.2009 8:58:54   
Srčekgirll
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca


IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Dobro jutro user posted image
 
Saj zdaj že veste, da se je zame zadnje dni tematika oddaljila od razglabljanja o naših user posted image  Tudi veste zakaj user posted image
 
Pa da vam opišem še včerajšnje dogajanje: šla sem na govorilne ure v OŠ in tam naletela na ženo tistega *****. Niti v oči mi ni mogla pogledati, ko sem šla mimo nje. Potem sem se postavila pred vrata "naše" učilnice in me je mamica sošolca moje velike pike, ki je čakala pred mano, vprašala, zakaj sem vsa razdrmana. Povedala sem, ji da mi je mož ge. Te-pa-te na dvorišču razbil avto in kljub pričam noče priznati krivde. Seveda je ga. Ta-pa-ta to slišala in rekla: "Moj mož takrat sploh ni bil v avtu." Jaz sem ji odgovorila"Gospa, to dobro vem, je pa odgovoren za škodo, ker avta ni zabremzal." Potem sem se obrnila nazaj k omenjeni mamici in sva nadaljevali debato okrog otrok in šole v naravi. Ko sem se vrnila domov, so mi na vratih pozvonili policaji in v smehu povedali, da me je ta ***** prijavil zaradi obrekovanja!!! Obrekovanje je širjenje neresnic. Tu pa je bila povedana gola RESNICA.
 
Iz SSDKJ: obrekováti  -újem nedov.) dajati neresnične, zlonamerne izjave, s katerimi se jemlje komu ugled
 
No, policista sta si potem vzela čas in mi povedala, kakšen človek je to, kaj vse je že zakuhal in da zato oni tako pazljivo obravnavajo postopek okrog avta, da jim nikoli ne bi mogel ničesar spodbijati.
 
Ma očitno sem bila vsa ta leta jaz edina nevednica, ki ni imela pojma, kakšna ****** živi v moji bližini!!!
 
Verjamete, da mi gre res na bruhanje???


JOJ PA TA NI NORMALEN!!!!!!!!! derem se namensko.

Špelin@ a imaš veliko škodo na avtomobilu??


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 2126
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
24.3.2009 9:02:07   
nia5
Dobro jutro user posted image

Naše spanje danes ni bilo kaj prida, nimam pojma kaj jo je dajalo, v glavnem zbudili smo se kar nekajkrat user posted image
Najhuje od vsega pa je, da naju je iz trdnega in sladkega spanja zbudil moj ati, ki je ob 07.30 začel ružit z škropilnico user posted image , nakar sem ga nadrla, njegov izgovor pa je bil da jo more vrnit, tak sem bla jezna, da sem jokala od jeze.
Grem malo prebrat, kaj ste kaj povedale user posted image


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 2127
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
24.3.2009 9:02:26   
mafi
špelin@: z čim se ukvarja????

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 2128
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
24.3.2009 9:05:33   
mafi
dobro jutro vsemuser posted image

evola Filip sli 1 rundouser posted image user posted image user posted image , mami gre pa kmalu kofetkat ker dobi obisk
vremeuser posted image , streho delajo sam upam da se kej ne ulije in da mi kej dol ne procuri.

(odgovor članu mafi)
Neposredna povezava do sporočila: 2129
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
24.3.2009 9:06:23   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: mafi

špelin@: z čim se ukvarja????

Imaš zs.

(odgovor članu mafi)
Neposredna povezava do sporočila: 2130
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
24.3.2009 9:06:37   
mafi
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Alja ima še zabasan nos, sedaj pa malo več kašljauser posted image . Popila je normalno AM in samo upam lahko, da bo OK čez dan. Sedaj namak piškot v mleko in ga malo je, malo pacauser posted image user posted image


sej bo vsak dan boljeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 2131
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
24.3.2009 9:09:05   
mafi
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: mafi

špelin@: z čim se ukvarja????

Imaš zs.


dobilauser posted image , Imaš ZSuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 2132
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
24.3.2009 9:09:36   
mafi
pa pa letim na kofiuser posted image user posted image

(odgovor članu mafi)
Neposredna povezava do sporočila: 2133
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
24.3.2009 9:10:01   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

Dobro jutro oziroma samo jutro user posted image
 
Pokonci smo parktično od 4ih ko se je naša Manca odločila da ne bo več spala user posted image . Nekaj časa sem se še dajala z njo in poskušala, da bi kupaj spali v taveliki postelji, ampak njej ni bilo do tega, tako da sem jo popokala in sva šli v dnevni. Sedaj ap že veselo poganjalec vozi naokoli in se krga, ko pride so stene ali sedežne, ker ne more naprej user posted image
 
Tako da si grem sedaj naprej pristavil en orng lonc za kofe potem pa upam, da bom lahko normalno funkcionirala naprej.
Je pa res da sem od 22ih pa do 4ih spala zelo dobro, samo ob 4ih auf mi je pa res mal too much user posted image
 
Evo pa še za vse vas ena user posted image



user posted image , svaka ti čast


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 2134
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
24.3.2009 9:10:19   
hijenca
Videku še zmeraj teče iz noska, čeprav zbudil se je z lepim noskom, sedaj pa zopet teče.

Se pa mi je sedaj skoraj zadušil na keksu. Ko je jedel, je moral pokašljat in v tem je vdihnil globoko in mu je keks prišel v sapnik. Komaj komaj sma ga ven dobila, da ga je izkašljal. Za danes sma končala s keksi. Mi tako močno srce bije, da mi je kar slabo postalo. Samo, da je vse vredu. Sedaj pa škumpa v kopalnici.

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 2135
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
24.3.2009 9:10:39   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

SKYE BRAVO user posted image user posted image user posted image    3000   user posted image user posted image user posted image user posted image  POSTOV!!!!!
 
 
 
 
user posted image user posted image user posted image user posted image





user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 2136
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
24.3.2009 9:12:18   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

ZALI VSE NAJ NAJ ZA
 
10 MESECEV!!!!!
 
user posted image




Tudi od naju z Nio user posted image user posted image


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 2137
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
24.3.2009 9:12:54   
suzy85
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Skye
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@
Dobro jutro user posted image
 
Saj zdaj že veste, da se je zame zadnje dni tematika oddaljila od razglabljanja o naših user posted image  Tudi veste zakaj user posted image
 
Pa da vam opišem še včerajšnje dogajanje: šla sem na govorilne ure v OŠ in tam naletela na ženo tistega *****. Niti v oči mi ni mogla pogledati, ko sem šla mimo nje. Potem sem se postavila pred vrata "naše" učilnice in me je mamica sošolca moje velike pike, ki je čakala pred mano, vprašala, zakaj sem vsa razdrmana. Povedala sem, ji da mi je mož ge. Te-pa-te na dvorišču razbil avto in kljub pričam noče priznati krivde. Seveda je ga. Ta-pa-ta to slišala in rekla: "Moj mož takrat sploh ni bil v avtu." Jaz sem ji odgovorila"Gospa, to dobro vem, je pa odgovoren za škodo, ker avta ni zabremzal." Potem sem se obrnila nazaj k omenjeni mamici in sva nadaljevali debato okrog otrok in šole v naravi. Ko sem se vrnila domov, so mi na vratih pozvonili policaji in v smehu povedali, da me je ta ***** prijavil zaradi obrekovanja!!! Obrekovanje je širjenje neresnic. Tu pa je bila povedana gola RESNICA.
 
Iz SSDKJ: obrekováti  -újem nedov.) dajati neresnične, zlonamerne izjave, s katerimi se jemlje komu ugled
 
No, policista sta si potem vzela čas in mi povedala, kakšen človek je to, kaj vse je že zakuhal in da zato oni tako pazljivo obravnavajo postopek okrog avta, da jim nikoli ne bi mogel ničesar spodbijati.
 
Ma očitno sem bila vsa ta leta jaz edina nevednica, ki ni imela pojma, kakšna ****** živi v moji bližini!!!
 
Verjamete, da mi gre res na bruhanje???

OMG pa ta človek nima niti trohice človečnosti v sebiuser posted image

tu boste pa morali biti res pazljivi...saj očitno je prebrisan in zelo pokvarjen...na žalost pa pravne države ni (vsaj po mojem mnenju), tako da kljub očitni krivdi lahko stvar zelo zakomplicirauser posted image

Točno na to so me policisti opozorili in mi rekli, da naj v zadevi z avtom vztrajam, ker se tudi njim gre za njegovo kaznovanje. Po dobronamernih namigih grem danes tudi k zdravniku, da mi v kartoteko zabeleži, kakšno psihično trpljenje mi je on povzročil, ker mora biti vse dokumentirano.

edino pravilno! če nimaš nič od zdravnika, se lahko pod nosom obrišeš! pa upam, da ima posluh za take zadeve! ti pa le vztrajaj! enkrat mora biti kaznovan! user posted image

_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 2138
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
24.3.2009 9:13:25   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: suzy85

MATIC (Anery) VSE NAJBOLJŠE ZA 11 MESECEV!
ZALA (darmar) VSE NAJBOLJŠE ZA 10 MESECEV!
user posted image




Tudi za Matica user posted image user posted image


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 2139
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
24.3.2009 9:16:07   
suzy85
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca

Videku še zmeraj teče iz noska, čeprav zbudil se je z lepim noskom, sedaj pa zopet teče.

Se pa mi je sedaj skoraj zadušil na keksu. Ko je jedel, je moral pokašljat in v tem je vdihnil globoko in mu je keks prišel v sapnik. Komaj komaj sma ga ven dobila, da ga je izkašljal. Za danes sma končala s keksi. Mi tako močno srce bije, da mi je kar slabo postalo. Samo, da je vse vredu. Sedaj pa škumpa v kopalnici.

user posted image user posted image user posted image  da se pozdravi! keksi so pa res za pazit. mimogrede lahko pride kaj narobe! sam da sta vredu rešla zadevo! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 2140
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
24.3.2009 9:16:25   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: kasso

Dobro jutro!
Včeraj zvečer sem že pisala post, a me je alarm pregnal z računalnika.
No, pri nas se invazija noric nadaljuje. Na vrsti sta Varja in Gašper.
Zdaj pa moram it malo posesat tla, dokler še Varja spi, ker so user posted image




user posted image user posted image user posted image


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 2141
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
24.3.2009 9:21:15   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Dobro jutro user posted image
 
Saj zdaj že veste, da se je zame zadnje dni tematika oddaljila od razglabljanja o naših user posted image  Tudi veste zakaj user posted image
 
Pa da vam opišem še včerajšnje dogajanje: šla sem na govorilne ure v OŠ in tam naletela na ženo tistega *****. Niti v oči mi ni mogla pogledati, ko sem šla mimo nje. Potem sem se postavila pred vrata "naše" učilnice in me je mamica sošolca moje velike pike, ki je čakala pred mano, vprašala, zakaj sem vsa razdrmana. Povedala sem, ji da mi je mož ge. Te-pa-te na dvorišču razbil avto in kljub pričam noče priznati krivde. Seveda je ga. Ta-pa-ta to slišala in rekla: "Moj mož takrat sploh ni bil v avtu." Jaz sem ji odgovorila"Gospa, to dobro vem, je pa odgovoren za škodo, ker avta ni zabremzal." Potem sem se obrnila nazaj k omenjeni mamici in sva nadaljevali debato okrog otrok in šole v naravi. Ko sem se vrnila domov, so mi na vratih pozvonili policaji in v smehu povedali, da me je ta ***** prijavil zaradi obrekovanja!!! Obrekovanje je širjenje neresnic. Tu pa je bila povedana gola RESNICA.
 
Iz SSDKJ: obrekováti  -újem nedov.) dajati neresnične, zlonamerne izjave, s katerimi se jemlje komu ugled
 
No, policista sta si potem vzela čas in mi povedala, kakšen človek je to, kaj vse je že zakuhal in da zato oni tako pazljivo obravnavajo postopek okrog avta, da jim nikoli ne bi mogel ničesar spodbijati.
 
Ma očitno sem bila vsa ta leta jaz edina nevednica, ki ni imela pojma, kakšna ****** živi v moji bližini!!!
 
Verjamete, da mi gre res na bruhanje???



Ja, ti verjamem, res bi ga mogo nekdo konkretno nabutat, jaz pravim da je strah sveta vladar in ne denar!


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 2142
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
24.3.2009 9:23:19   
Anonimen
Dobro jutro

o spanju ne bom niti pisalauser posted image

z miško sve že ob 7h šle na sprehod, ker je bilo nebo že čisto črnouser posted image , zdaj pa že pada deež. Miška spi, jaz imam pa malo časa za RRuser posted image



(odgovor članu nia5)
  Neposredna povezava do sporočila: 2143
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
24.3.2009 9:25:50   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca

Videku še zmeraj teče iz noska, čeprav zbudil se je z lepim noskom, sedaj pa zopet teče.

Se pa mi je sedaj skoraj zadušil na keksu. Ko je jedel, je moral pokašljat in v tem je vdihnil globoko in mu je keks prišel v sapnik. Komaj komaj sma ga ven dobila, da ga je izkašljal. Za danes sma končala s keksi. Mi tako močno srce bije, da mi je kar slabo postalo. Samo, da je vse vredu. Sedaj pa škumpa v kopalnici.



Nii se je enkrat kruh na nebo zalimal, pa nisem vidla in se je začela spakovat in kao da ji gre na bruhanje in to cel čas; sem mislila da me bo kap, dokler nisem ugotovila kaj je narobe in sem ji s prstom dol potegnila.


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 2144
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
24.3.2009 9:26:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: suzy85

IZVIRNO SPOROČILO: hijenca

Videku še zmeraj teče iz noska, čeprav zbudil se je z lepim noskom, sedaj pa zopet teče.

Se pa mi je sedaj skoraj zadušil na keksu. Ko je jedel, je moral pokašljat in v tem je vdihnil globoko in mu je keks prišel v sapnik. Komaj komaj sma ga ven dobila, da ga je izkašljal. Za danes sma končala s keksi. Mi tako močno srce bije, da mi je kar slabo postalo. Samo, da je vse vredu. Sedaj pa škumpa v kopalnici.

user posted image user posted image user posted image  da se pozdravi! keksi so pa res za pazit. mimogrede lahko pride kaj narobe! sam da sta vredu rešla zadevo! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


to je pri nas na dnevnem sporeduuser posted image , jaz tudi čisto zmrznem ko se mi mala začne davit.

Samo, da je vse OKuser posted image user posted image user posted image

aja še to: moja AT se je zadnjič z pokrovčkom od Frutka igrala, in kaj se je zgodilo, ceeeelega si je v usta zabasala in ga nikakor ni znala izpljunituser posted image , tako da mamice previdno z pokrovčki.

(odgovor članu suzy85)
  Neposredna povezava do sporočila: 2145
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
24.3.2009 9:27:56   
nia5
Zdaj pa morem posesat in pomit po tlehuser posted image , mi ni glih, a kaj je treba je treba.

_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 2146
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
24.3.2009 9:27:59   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: nia5

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Dobro jutro user posted image
 
Saj zdaj že veste, da se je zame zadnje dni tematika oddaljila od razglabljanja o naših user posted image  Tudi veste zakaj user posted image
 
Pa da vam opišem še včerajšnje dogajanje: šla sem na govorilne ure v OŠ in tam naletela na ženo tistega *****. Niti v oči mi ni mogla pogledati, ko sem šla mimo nje. Potem sem se postavila pred vrata "naše" učilnice in me je mamica sošolca moje velike pike, ki je čakala pred mano, vprašala, zakaj sem vsa razdrmana. Povedala sem, ji da mi je mož ge. Te-pa-te na dvorišču razbil avto in kljub pričam noče priznati krivde. Seveda je ga. Ta-pa-ta to slišala in rekla: "Moj mož takrat sploh ni bil v avtu." Jaz sem ji odgovorila"Gospa, to dobro vem, je pa odgovoren za škodo, ker avta ni zabremzal." Potem sem se obrnila nazaj k omenjeni mamici in sva nadaljevali debato okrog otrok in šole v naravi. Ko sem se vrnila domov, so mi na vratih pozvonili policaji in v smehu povedali, da me je ta ***** prijavil zaradi obrekovanja!!! Obrekovanje je širjenje neresnic. Tu pa je bila povedana gola RESNICA.
 
Iz SSDKJ: obrekováti  -újem nedov.) dajati neresnične, zlonamerne izjave, s katerimi se jemlje komu ugled
 
No, policista sta si potem vzela čas in mi povedala, kakšen človek je to, kaj vse je že zakuhal in da zato oni tako pazljivo obravnavajo postopek okrog avta, da jim nikoli ne bi mogel ničesar spodbijati.
 
Ma očitno sem bila vsa ta leta jaz edina nevednica, ki ni imela pojma, kakšna ****** živi v moji bližini!!!
 
Verjamete, da mi gre res na bruhanje???



Ja, ti verjamem, res bi ga mogo nekdo konkretno nabutat, jaz pravim da je strah sveta vladar in ne denar!




jaooo špelin@ kake sosedi to imašuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nia5)
  Neposredna povezava do sporočila: 2147
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
24.3.2009 9:30:54   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: nia5

IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

Dobro jutro oziroma samo jutro user posted image
 
Pokonci smo parktično od 4ih ko se je naša Manca odločila da ne bo več spala user posted image . Nekaj časa sem se še dajala z njo in poskušala, da bi kupaj spali v taveliki postelji, ampak njej ni bilo do tega, tako da sem jo popokala in sva šli v dnevni. Sedaj ap že veselo poganjalec vozi naokoli in se krga, ko pride so stene ali sedežne, ker ne more naprej user posted image
 
Tako da si grem sedaj naprej pristavil en orng lonc za kofe potem pa upam, da bom lahko normalno funkcionirala naprej.
Je pa res da sem od 22ih pa do 4ih spala zelo dobro, samo ob 4ih auf mi je pa res mal too much user posted image
 
Evo pa še za vse vas ena user posted image



user posted image , svaka ti čast




o joj SS ta je pa res hudauser posted image

pri nas je bilo tudi hudo, ob 23h sva jo dala k nama v posteljo, in se je frajerka pa celi najini postelji (180X200 cm) razvleklauser posted image , ampak spala je pa kot ubita, samo mi2 pa bolj slabo.

Tako, da danes bo moj user posted image posteljico prestavil nazaj k nama v spalnico.

(odgovor članu nia5)
  Neposredna povezava do sporočila: 2148
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
24.3.2009 9:32:42   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Anery (Matic) praznuje 28.3user posted image



brez zamere, kdo pa je touser posted image , ali sem jaz kaj zabluzila?

(odgovor članu Estrella*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2149
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
24.3.2009 9:36:15   
Srčekgirll
IZVIRNO SPOROČILO: nia5

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

SKYE BRAVO user posted image user posted image user posted image    3000   user posted image user posted image user posted image user posted image  POSTOV!!!!!
 
 
 
 
user posted image user posted image user posted image user posted image





user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 2150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  84 85 [86] 87 88   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  84 85 [86] 87 88   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...
So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?