|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  77 78 [79] 80 81   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
23.3.2009 12:49:23   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca


IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: hijenca


IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: hijenca


IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: mafi

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: mafi

Estrella: a si v reduuser posted image


Ne najboljuser posted image


kako je Alja?


Sedaj spi. Je pa 3 dni ponoči bila budnica, danes pa je spet spala celo noč. Je nič ali max 100g GH na dan, ostalo AM in čajuser posted image  Je pa še kar prehlajena, na nebu sem videla da ima malo nagubano kožo, rahlo rdeče grlo, pa še zgornje enkice so očitno na pohidu. Skratka eno samo sranje in nimam volje za ničuser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
sej bo, glede hrane sve pa na istem, moj je zjutraj ob 6.00 spil AM in od 10.30 nič- sem mu dala zelenjavno juhico(blek), sadno skuto (blek), no AM je pa
zagrabil precuser posted image . Namesto da bi začel že normalno jesti je sedaj kot pri 3-4mesecihuser posted image ko je bil samo na AM



Jaz res ne razumem, da se to dogajauser posted image  Naša tudi prej ko je bila samo na joški, ni popila veliko, bolj kot piščanec, potem sem ji dajala GH in je z veseljem jedla, sedaj pa tako sranjeuser posted image Vrtec je že tik pred vrati, mi pa nazadujemo, namesto, da bi šli naprejuser posted image


Estrella, v vrtcu bo primorana jest, ali pa bo lačna. Ponavadi otroci bolj jedo v vrtcu, ko gledajo ostale otroke. Poglej malo piko od špelin@, sedaj pa je kot velika.


Ja vem, da ponavadi v vrtcu raje jedo. Samo mala pika od Špeline rada je nasplošno in je bila samo muha v vrtcu, naša frača pa ni nevem kakšen jedec. No saj shirala ne bo, bo pač bolj drobna, samo da mi jo vsaka sapca ne bo podrlauser posted image


Pa saj bo jedla. Pa v vrtcu nonstop nekaj jejo. Zajtrk, dopoldansko malico(sadje ponavadi), kosilo, popoldansko malico, ne bo shirala. Estrella, preveč se sekiraš zaradi hranjenja, po moje, tvoja psiha deluje na Aljo, ker si že čisto napeta, ko gresta jest. Pa ne me zdaj čudno gledat, ampak jaz sem prepričana v to, da si sami prikličemo težave, ker imamo v podzavesti, da npr. tako in tako ne bo jedla in evo.

Zadost sedaj, se vidi, da sem ono knjigo brala.


Saj veš, da ima strah velike oči. user posted image  Verjetno mora bit nekaj na tem, samo jaz si nikakor ne morem tega strahu in pesimističnega razmišljanja izbiti iz glave. Enostavno mi ne ratauser posted image


Kot da bi sebe brala. Jaz sem tak pesimist, trenutno nisem sposobna optimistično gledat na svet, pa ko sem teoretično poučena in vem, res vem, da si sama kličem težave, ampak ne morem. Pri meni HB, ni v zvezi z Vidom, ampak k srcu si ženem stvari, s katerimi nimam nič, ampak v drugem primeru, pa so to težave mojega očeta,....user posted image user posted image user posted image user posted image Pa ne morem mu pomagat, kot da mu stojim ob strani.

Eh, sedaj sem svoje probleme vmešala.



Včasih ti enostavno zmanjka energije in ponavadi je tak, da se vse zgrne nate naenkrat, za obe user posted image user posted image


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 1951
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
23.3.2009 13:01:24   
hijenca
Jaz sem že sita, da se vse na mene zgrne. Pa ko ne morem odklopit, Videk mi je trenutno edina korenina, za katero se držim, ker drugače bi me že odnesel plaz. Pa saj me moj user posted image tudi drži pokoncu, samo ko njega veliko ni doma, po telefonu je pa to bolj težko.

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 1952
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
23.3.2009 13:08:33   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca

Jaz sem že sita, da se vse na mene zgrne. Pa ko ne morem odklopit, Videk mi je trenutno edina korenina, za katero se držim, ker drugače bi me že odnesel plaz. Pa saj me moj user posted image tudi drži pokoncu, samo ko njega veliko ni doma, po telefonu je pa to bolj težko.


Ko se boš odaljila od težav bo malo lažje. Do takrat pa se drži.
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 1953
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
23.3.2009 13:16:57   
hijenca

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: hijenca

Jaz sem že sita, da se vse na mene zgrne. Pa ko ne morem odklopit, Videk mi je trenutno edina korenina, za katero se držim, ker drugače bi me že odnesel plaz. Pa saj me moj user posted image tudi drži pokoncu, samo ko njega veliko ni doma, po telefonu je pa to bolj težko.


Ko se boš odaljila od težav bo malo lažje. Do takrat pa se drži.
user posted image user posted image user posted image


Veš da sedaj prvič po 2 letih, odkar je A. v LJ resno razmišljam, da bi šla tudi jaz.

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 1954
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
23.3.2009 13:20:31   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca


IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: hijenca

Jaz sem že sita, da se vse na mene zgrne. Pa ko ne morem odklopit, Videk mi je trenutno edina korenina, za katero se držim, ker drugače bi me že odnesel plaz. Pa saj me moj user posted image tudi drži pokoncu, samo ko njega veliko ni doma, po telefonu je pa to bolj težko.


Ko se boš odaljila od težav bo malo lažje. Do takrat pa se drži.
user posted image user posted image user posted image


Veš da sedaj prvič po 2 letih, odkar je A. v LJ resno razmišljam, da bi šla tudi jaz.


Verjamem ja. Jaz sem v 7-ih letih bila že večkrat v krizi in sem resno razmišljala o selitvi v LJ 2x. user posted image  Pride kriza pa tudi odide. Po moje ti bo lažje, ko bosta v svoji hiši in se boš oddaljila od vsega in boš imela dovolj svojega "prostora". Upam, da ne boš imela predolgo težav.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 1955
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
23.3.2009 13:41:57   
nia5
Nia pa je zdaj pojedla 3 porcije goveje juhe(govedina, korenček in vlivanci)user posted image , ko sem ji začela dajat, se je kr smejala in ploskala, tako ji je bilo dobro user posted image . Zdaj pa grema malo na sonček na teraso, kjer edino ne piha user posted image

Hijenca zate pa user posted image , drži se



_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 1956
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
23.3.2009 13:49:29   
Soncnica Sandra ***
Sem mogla pridet pogledat če kej čivkate user posted image
 
Moja musaka je že v pečici, sedaj pa čakam da se speče do konca. Manca je pojedla ful zelenjave, sploh ne vem kam jo je tolk daja user posted image
 
Drugače pa pri nas še vedno tolk piha, da ne upam it z Manco ven. Pa greva skoraj da v vsakem vremenu ven, ampak tole je pa res mal too much user posted image

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 1957
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
23.3.2009 13:50:36   
Soncnica Sandra ***
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca

Jaz sem že sita, da se vse na mene zgrne. Pa ko ne morem odklopit, Videk mi je trenutno edina korenina, za katero se držim, ker drugače bi me že odnesel plaz. Pa saj me moj user posted image tudi drži pokoncu, samo ko njega veliko ni doma, po telefonu je pa to bolj težko.


Hijenca sej bo. Drži se!!!
In naj ti bo Videk tista prava in trdna korenina, ki te bo vedno gor držala!!!
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 1958
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
23.3.2009 13:51:05   
Soncnica Sandra ***
IZVIRNO SPOROČILO: tilči

IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

IZVIRNO SPOROČILO: tilči

IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

IZVIRNO SPOROČILO: tilči

SS..mislim,da si ti enkrat pisala o Aptamilu v steklenički iz Muelerja.kako se obnese?
Tilnu sem 2x dala mleko s piškotom od Bebivite v tetrapaku 0,2 l,ki je po 10.mesecu,pa mu je všeč.da ga malo navadim še kaj na drugega,da pije,kot samo Milumil in borovničev čaj.Če kam gremo,da mi ni treba termovke s sabo nosit


kako misliš o AM v steklenički???

v pvc flaškah že pripravljenega,ki ga imajo v Muellerju,mislim da so pollitrske flaške


ne, o tem nisem jaz pisala, niti vedela nisem tega, da to obstaja user posted image

pa sem bila 100%,da si bila tiuser posted image  


tilči na žalost ne user posted image

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu tilči)
Neposredna povezava do sporočila: 1959
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
23.3.2009 13:53:17   
Soncnica Sandra ***
IZVIRNO SPOROČILO: nia5

Nia pa je zdaj pojedla 3 porcije goveje juhe(govedina, korenček in vlivanci)user posted image , ko sem ji začela dajat, se je kr smejala in ploskala, tako ji je bilo dobro user posted image . Zdaj pa grema malo na sonček na teraso, kjer edino ne piha user posted image

Hijenca zate pa user posted image , drži se




user posted image user posted image user posted image  pridna NIa, ti si prava jedka!!!

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 1960
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
23.3.2009 13:57:54   
hijenca
Evo, moj mali vragec tudi spi sedaj že 2 uri, čudeži, ga pa že slišim, da se premetava.

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 1961
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
23.3.2009 14:00:32   
Srčekgirll
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos


IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

IZVIRNO SPOROČILO: tally


IZVIRNO SPOROČILO: tilči

user posted image Ali kam greste za prvomajske praznike?
Rada bi izkoristila te tri dni,ko bo user posted image  doma,pa da gremo na ene mini počitniceuser posted image .Ali je katera že bila v Umagu v apartmajih? Saj za kopat tako še ne bo,čeprav sem se jaz pred dvemi leti že kopala ravno za 1. maja v Opatiji.Zanima me,kako je tam s sprehajalnimi potmi za voziček?


mi bomo bili kr doma user posted image , no money .........



mi tudi user posted image
 
pa itak bomo imeli manjši party za Mančin RD user posted image



mi bomo tudi za miškin 1 RD pripravili veeeelik piknikuser posted image , komaj čakamuser posted image

Mogoče gremo verjetn (če bo frej) v Nerezine (tja gremo tud na dopust, k ma od mojga teta hiško), drgač pa če bo zasedenobomo pa doma. Itak pa k bo mel Videk 1. RD ste vabljene na PARTYuser posted image , bova verjetno kr skupi praznovala ( okrog 9.5.). Sm že Naty* omenla na FBju, da se lohk takrat pa pr nama ( čvek pri Vidku) dobimo in je bla za. Vrt mamo, narava ( gozd ) tudi, placa polno.


_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1962
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
23.3.2009 14:01:33   
suzy85
Evo, midve sma že doma! sma ble pri P in je vse vredu! user posted image user posted image user posted image je pojedla včerajšnjo juho z jušnimikroglicami in kruhom in mi že v stolčku kinkala. pol sm jo pa sam položla v posteljo in zdej spi!user posted image


_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 1963
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
23.3.2009 14:03:37   
suzy85
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos
mi2 do zdaj še nisva bila v takem minusuuser posted image , to je pa vse zato, ker sva kupila avto. Saj bo kmalu regresuser posted image , pa se nama bo nekak minus pokril

tud mi2 sma ful v minusu zaradi avta. regres bo naslednji mesec, sam kaj ko je treba še user posted image staršem vrnit denar, ko sta nama posodla, da je lahko v službi šolnino vrnil. vsak mesec je nekaj novega in ne morem prišparat popolnoma nič!user posted image user posted image


_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1964
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
23.3.2009 14:04:34   
suzy85
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos
Punce eno vprašanjeuser posted image

gelde na to, da bodo naši malčki kmalu šli v vrtec, me zanima, glede na to da bodo v vrtcu spali samo 1X in do večera nič, mislite da bi bilo pametno, da že kar počasi začnemo s tem ritmom. Se pravi spanje po kosilu (okrog 11h-12h) in do večera nič???

jst grem po evo malo čez 3, ampak doma hodi okrog 4ih spat! pa spi včasih tudi 2x dopoldan!


_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1965
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
23.3.2009 14:05:03   
suzy85
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

3h spanja user posted image user posted image user posted image  
To se ni zgodilo od 4. meseca. user posted image  Non-stop hodim čekirat, če še diha in ...... user posted image

aha, sem videla, da se je zbudila. če bo imela vročino, pa kar k dežurnemu!


_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 1966
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
23.3.2009 14:05:11   
suzy85
IZVIRNO SPOROČILO: tilči

jaz imam pa enega malega rotweilerčka zraven sebe.Res da ima samo 7 zobkov,ampak ugrizne pa dobrouser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu tilči)
Neposredna povezava do sporočila: 1967
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
23.3.2009 14:06:24   
suzy85
IZVIRNO SPOROČILO: nia5
Jaz bi ti še svetovala, da nehaš tehtat, jaz Nii nikoli ne tehtam, ker bi se potem tudi sekirala, ko ne poje veliko. Silit je itak ne morem, tako da koliko poje pač poje, če vidim da bolj malo, potem ji dam še kak kos kruha, ki ga pa vedno poje(ali pa nadrobiuser posted image ), nekaj gre v usta.


jst tudi evi nič ne tehtam. vedno je iz istega krožnika in približno vem, koliko poje. če bolj malo, dobi kasneje še kakšen keks, žemljico, jogurt...


_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 1968
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
23.3.2009 14:06:55   
Srčekgirll
IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

Sem mogla pridet pogledat če kej čivkate user posted image
 
Moja musaka je že v pečici, sedaj pa čakam da se speče do konca. Manca je pojedla ful zelenjave, sploh ne vem kam jo je tolk daja user posted image
Se bom kr k teb na musako povabila, njami
Drugače pa pri nas še vedno tolk piha, da ne upam it z Manco ven. Pa greva skoraj da v vsakem vremenu ven, ampak tole je pa res mal too much user posted image
Mi2 sva bla na sprehodu in je pihal k user posted image , pa tud kamr sm se obrnila je pihalo kuser posted image , groza.


_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 1969
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
23.3.2009 14:08:09   
suzy85
nia5 imaš ZS

_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 1970
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
23.3.2009 14:52:34   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

Punce eno vprašanjeuser posted image

gelde na to, da bodo naši malčki kmalu šli v vrtec, me zanima, glede na to da bodo v vrtcu spali samo 1X in do večera nič, mislite da bi bilo pametno, da že kar počasi začnemo s tem ritmom. Se pravi spanje po kosilu (okrog 11h-12h) in do večera nič???


jst sem to hotela prakticirat, pa ne zlaufa vedno, pač spi ko spi, v vozičku sigurno zaspi ko greva ven, tam bo pa itak vse zanimivo in bodo spali kot ostali otroci, jst se sploh več ne sekiram

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1971
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
23.3.2009 14:53:12   
jana81
joj medtem ko berem poste, mi je Nejc po celi dnevni nadrobil keks s čokolado

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 1972
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
23.3.2009 14:58:01   
suzy85
IZVIRNO SPOROČILO: jana81

joj medtem ko berem poste, mi je Nejc po celi dnevni nadrobil keks s čokolado

user posted image user posted image user posted image verjetno misli, da nimaš dovolj dela user posted image


_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 1973
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
23.3.2009 15:06:22   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: suzy85

IZVIRNO SPOROČILO: jana81

joj medtem ko berem poste, mi je Nejc po celi dnevni nadrobil keks s čokolado

user posted image user posted image user posted image verjetno misli, da nimaš dovolj dela user posted image



ja pa ravno zjutraj sem vse posesala, in zdej že drugič.

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 1974
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
23.3.2009 15:24:25   
špelin@
Vidim, da na polno čvekate in da vas kar nekaj potrebuje user posted image user posted image user posted image
 
Pogledala sem vse fotke (tilči, Soncnica Sandra***, še katera??) in filmček s hitro Manco user posted image user posted image

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 1975
Stran:   <<   < Prejšnja stran  77 78 [79] 80 81   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  77 78 [79] 80 81   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...
To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?