|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  42 43 [44] 45 46   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 21:24:24   
mafi
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Punce, mene čaka verjetno user posted image  peklenska noč, ker je Alč res tako prehlajena, zato se poslavljam. Mirno nočko vsem mamicam in hroščkom!


želim vam čimbolj mirno nočkouser posted image

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 1076
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 21:25:08   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: nina7

IZVIRNO SPOROČILO: mafi

IZVIRNO SPOROČILO: nina7

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: nina7




Drugače pa sm jest dons naredila že tiramisu, francosko, pa še eno solato, pa tunin namaz, pa skuhala, zdej grem pa mal ležat pa pridm pol kej nazaj, če bo kej dogajal


Ne se preveč naprezat. Si bila ful pridna danes. Nisi nam povedala kako se drugače počutiš????   user posted image user posted image user posted image


Sej bom zdej mal počivalauser posted image . Počutim se pa vredu, nimam še nobenih znakov, no sej jih tud v prve se mi zdi nism mela.

Dejte mi povedat a mislite da se grem lahko kej kopat ko bomo v Moravskih al raje ne?




si bila pa res pridnauser posted image user posted image user posted image , pa pazi mal nase in se ne naprezajuser posted image , kar počivajuser posted image user posted image user posted image
glede kopanja pa se mi zdi da so moji kolegici odsvetovali kopanje v bazenu zaradi klora, pomoje je
najbolje da pokličeš G in ti bo ona najbolje svetovalauser posted image



sej vem da se ne smeš, sam jest bvi šla še vseen vsaj 1x z Gajo v vodouser posted image . Sm slišala, da baje daš tampon notr pa naj ne bi blo panike. A katera kej ve o tem?

Če nimaš težav z vnetji, se greš komot lahko malo namočit. Saj ne boš ure in ure notri. Tisto s tamponi je pa larifari oz. "blažev žegen", pobrskaj na MON-u, kaj o tem meni dr. P. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1077
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 21:26:15   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

Podanpise pa najdeš na www.podnapisi.net. Morajo pa podnapisi imet isto ime kot file od filma, le končnica mora ostat ista.



hvala tiuser posted image

film se že vleče, upam da se čez noč kaj zgodi, potem ju3 še podnapise in gledamouser posted image

(odgovor članu barbaw)
  Neposredna povezava do sporočila: 1078
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 21:27:06   
barbaw
Edina če boš rabila kaj mi piši ZS.

Lahko noč mamice, pa lepo spite!!!!!!!!

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 1079
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 21:27:09   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

barbaw, kako je Maja?


tako tako, zdaj je zaspala

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 1080
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 21:28:37   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: mafi

IZVIRNO SPOROČILO: jana81

IZVIRNO SPOROČILO: edinaos


IZVIRNO SPOROČILO: jana81

jst pa komi čakam, točno čez 3 mesece gremo na morje..user posted image



imate že vse splanirano?




ja že rezervirano od 20-30.6


kam pa odeketaš mogoče se še srečamouser posted image user posted image



Hvar

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu mafi)
Neposredna povezava do sporočila: 1081
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 21:28:39   
mafi
bejbe želim vam prijeten čvek jaz pa v mižikule ker sem čist v .....

želim vam mirno nočko brez zbujanjuser posted image

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 1082
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 21:29:22   
jana81
tako igrc sem se naigrala, moj je prišel domov in zdej greva gledat film Wanted
 
lahko noč pa brez zbujanj, mi smo že imeli prvi alarm

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu mafi)
Neposredna povezava do sporočila: 1083
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 21:29:30   
mafi
IZVIRNO SPOROČILO: jana81

IZVIRNO SPOROČILO: mafi

IZVIRNO SPOROČILO: jana81

IZVIRNO SPOROČILO: edinaos


IZVIRNO SPOROČILO: jana81

jst pa komi čakam, točno čez 3 mesece gremo na morje..user posted image



imate že vse splanirano?




ja že rezervirano od 20-30.6


kam pa odeketaš mogoče se še srečamouser posted image user posted image



Hvar


uffffff težka verjetnost da se srečamo, ker bomo na drugem koncuuser posted image

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 1084
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 21:29:52   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

Edina če boš rabila kaj mi piši ZS.

Lahko noč mamice, pa lepo spite!!!!!!!!


user posted image user posted image user posted image

tudi od mene lahko noč, filmček se vleče dol, zato je internet čistooooooooooo počasenuser posted image

(odgovor članu barbaw)
  Neposredna povezava do sporočila: 1085
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 21:31:07   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: nia5
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: kasso
IZVIRNO SPOROČILO: nia5
Špelin@ eno vprašanje. Tvoja mala pika je stara 3 leta, če se ne motim ne? Kako se vede do Gregija? Je kaj ljubosumna, groba do njega? To te sprašujem zato, ker je Niin bratranec grob do nje in to namerno. Vem da je le tri leta star, vendar ko mu lepo 2x povem da naj tega ne naredi, on gre in to naredi in če me ne bi bilo zraven, bi se Nia lahko resno včasih poškodovala. Res je malce drugače, saj sta onidva bratranec in sestrična, vendar ne vem če je tako obnašanje "normalno". Ful mi je hudo, ker ga zelo rada vidi (je velikokrat pri nas), on pa tako do nje. Morda veliko k temu pripomore, da ne hodi v vrtec in nima občutka delit, uboga klinc kaj......?

se lahko vmešamuser posted image
Jaz mislim, da bi se mogli starši z njim pogovorit.
Moram trkat, a mi nimamo teh problemov. Petja bo konec meseca stara 3 leta in ni kakih ljubosumnih izpadov, sploh pa da bi Varjo poškodovala namerno, se ne spomnim, da bi bil kak primer.Prej do starejšega bratca.
Vrtec pa mislim, da ne igra nobene vloge pri tem primeru...no, vsaj pri nas ni, ker Petja še ni hodila, ko je dobila sestrico...

Jaz se strinjam tule. Vrtec naredi samo to, da se otrok nauči delit. Če je doma in ima družbo bi tudi znal delit. Kar pa se tiče ljubosumja in ....... bi mogli pa to njegovi starši uredit. Otroku je treba na nek način razložit, da ga Nia ne ogroža in se mu posvečat, ...... 3-letnik se dobro zaveda kaj je prav in kaj ne.
Mi smo Jako zelo dobro pripravili na prihod sestrice in nimamo nobenih problemov. Razumem, da so težave z manjšimi otroci, ki še ne razumejo vsega, pri teh letih pa ne bi smelo bit težav.
A je mogoče hiperaktivec, zahteva ogromno pozornosti?

Jaz ga ne morem/smem vzgajat, ker je zelo naporen otrok, in imata starša svoje prijeme, jaz sem se enkrat vmešala in je bil joj. Valda ga skregam ko se to zgodi, vendar ne pomaga, njiju pa ni zraven da bi ukrepala. Mama pravi da je premali, oče vsaj prizna da je naporen in da se zaveda kaj počne. Zato pa so nastala trenja med nami. Čist sem že blesava, ker ne vem, če se resnično ne da 3-letniku dopovedat, da je Nia še mala in ne more, ne zna, noče nič hudega (in to 100x na dan). Večji bratranec (9let) je pa cuker do nje, ga obožuje Nia in on njo.

nia5, moja mala pika je na splošno zelo ljubeča in zaščitniška do bratca. Včasih ima sicer izpade, ko mu jemlje igrače in mu jih ne da nazaj, ampak groba pa do njega ni nikoli. Upam, da tako tudi ostane. Pri nas pomaga, da ji takrat, ko jo popade ta sitna fovšija, govorim, kako zelo jo ima bratec rad in je ponosen nanjo, potem se mala kar stopi user posted image

Kar se Niinega bratranca tiče, imaš roke bolj kot ne zvezane: on ima svoje starše, ki bi ga morali vzgajati. Oz. jaz zase vem, da bi krepko povzdignila glas (malo nad otrokom, še 100x bolj pa nad njegovimi starši), ker mi je varnost mojega otroka na prvem mestu! Pa če imajo surle do tal. Vzgajajo ga pa pač oni, ja...


(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 1086
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 21:33:21   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@
barbaw, kako je Maja?

tako tako, zdaj je zaspala

Res upam, da boste imeli čimbolj mirno noč user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 1087
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 21:35:08   
tally
vidim, da je masoven odhod v mižule zato se bom odpravila tudi jaz, no sam še mojega počakam da pride iz šihta

lahko noč in prijetne sanje vam želim



_____________________________

13.5 2008 sva dobila najino miško Emilijo.
26.02.2010 pa še pikeca Aleksa.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 1088
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 21:46:30   
špelin@
Moram vam samo še povedati, da sem za RD dobila cel kup res lepih daril oz. presenečenj (odštejmo tisto z avtom). Punci sta mi zjutraj tako lepo zapeli pesmico, naredili čestitko in me objemali user posted image Mami mi je pripravila torto in podarilo veliko Bajadero, user posted image pa mi je prinesel škatlo mojih priljubljenih Mozartovih kroglic user posted image Saj sem bila pridna: Bajadera je še na celem, pojedla sem samo 2 kroglici user posted image

ok, pakiram tudi jaz. Na mirno noč ne upam preveč, ker bi bil to že čisto pravi čudež... user posted image

Nočko, sladko sanjajte mali in veliki user posted image
user posted image

(odgovor članu tally)
Neposredna povezava do sporočila: 1089
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 22:42:06   
kasso


IZVIRNO SPOROČILO: edinaos


IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

Evo moja mačkica že pridno pančkauser posted image user posted image user posted image , jo je tašča zmatralauser posted image user posted image


A sta bila na pogovoru?



JA smo šli tja, ma ne sprašuj ta moja taščauser posted image , sem jo kar direkt vprašala, kaj hudiča je dvignila surlo?? No v glavnem pravi, da se je pri nama čutila nezaželjenauser posted image , zato ni hotela k nam. Je bila kar šokirana moje iskrenosti in predvsem direktnosti, sem ji rekla, da kaj me tako začudeno gleda, saj ve da sem direktna in jo direkt sprašujem kaj sem narobe naredila, da se tak obnaša. No v glavnem sem ji lepo povedala, da pač jaz sem bila po porodu depresivna in da mi mogoče njena družba res ni pasala, ampak da zdaj je pa res dobrosošla pri nas, pa fuul je bila žalostna (kar jokala je), ko sem ji povedala, da gre AT z 1.6. v vrtecuser posted image , v glavnem moj je bil pa itak samo tihouser posted image , sej sem jima na koncu rekla, da sta itak enaka. Oba sta zelo tiha, kar mene ful motiuser posted image
Tudi ona je očitno bila očitno malo depresivna, posledično se je počutila nezaželjeno....kaj naj rečem, ...srčno upam, da bosta spet prijateljici in se dobro razumeli.
Če sta se pred poroko dobro razumeli, bi moral bit zdaj en razlog več, da bi se še bolje user posted image

V glavnem mislim, da z moje strani sem ji povedala, kar sem ji želela, ona pa bolj malo. Na koncu je pa itak jokala od srečeuser posted image
Če je bolj tih človek, še ne pomeni, da je slab, a neuser posted image

Je pa res malo žalostno, ker edino slikco, ki jo ima od AT je izrezek iz časopisa.
zdaj jo pa zasuj s ta pravimi fotkamiuser posted image .
žal se mi tvoja tašča kar malo smili...ampak to je moje mnenje le na podlagi napisanega v tem postu.
ozadje vsega kar ste imele pa itak ne poznam







(odgovor članu mafi)
Neposredna povezava do sporočila: 1090
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 22:43:28   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Moram vam samo še povedati, da sem za RD dobila cel kup res lepih daril oz. presenečenj (odštejmo tisto z avtom). Punci sta mi zjutraj tako lepo zapeli pesmico, naredili čestitko in me objemali user posted image Mami mi je pripravila torto in podarilo veliko Bajadero, user posted image pa mi je prinesel škatlo mojih priljubljenih Mozartovih kroglic user posted image Saj sem bila pridna: Bajadera je še na celem, pojedla sem samo 2 kroglici user posted image

ok, pakiram tudi jaz. Na mirno noč ne upam preveč, ker bi bil to že čisto pravi čudež... user posted image

Nočko, sladko sanjajte mali in veliki user posted image
user posted image


user posted image kako te imajo vsi po vrsti radi user posted image ...super, da si lepo preživela  tvoj danuser posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 1091
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 22:45:10   
kasso
Pa se še jaz odpavim spat, ampak bom bolj malo, ker mi hodi davčni obračun po glavi, olajšave....user posted image Sanje bodo hudeuser posted image
nočko

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 1092
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 22:48:30   
sesil
IZVIRNO SPOROČILO: jana81

IZVIRNO SPOROČILO: mafi

IZVIRNO SPOROČILO: jana81

IZVIRNO SPOROČILO: edinaos


IZVIRNO SPOROČILO: jana81

jst pa komi čakam, točno čez 3 mesece gremo na morje..user posted image



imate že vse splanirano?




ja že rezervirano od 20-30.6


kam pa odeketaš mogoče se še srečamouser posted image user posted image



Hvar


midve si bove pa mahale. mi nameravamo približno ta termin na boluser posted image

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 1093
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 22:51:15   
sesil
jaz sem bla tud na telovadbi - body pump, ma kaj ko sem čez dan jedla ....ah, nebi o tem
estrella, jaz tvojih cm tud ne zastopim. dej ti raje povej koliko si zgubila v pasu cm, za - kg pa svaka častuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 1094
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 22:51:49   
sesil
grem tudi jaz spat, da ne bom tle strašla

lahko noč

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 1095
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
21.3.2009 7:09:43   
Srčekgirll
NEJC
VSE NAJBOLJŠE ZA 11 MESCEV




user posted image

NIA
VSE NAJBOLJŠE ZA 10 MESCEV



user posted image


< Sporočilo je popravil Srčekgirll -- 21.3.2009 7:11:02 >


_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 1096
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
21.3.2009 7:09:47   
Srčekgirll
Jutro!

user posted image

Spanje:user posted image spal je dokaj ok, zjutraj pa auf ob 6h in seveda cartat se k mamiciuser posted image
Počutje:user posted image user posted image user posted image bl zarad vremena kukr pa kej druzga.
Vreme: Jeb...in ta ku...sneguser posted image user posted image user posted image sicer ga ni veliko, ma vseeno je.user posted image
Zajtrk in kofe: še bo za oba, sam da tuki končam.
user posted image
Aja pa kavica,...za vse.



_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 1097
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
21.3.2009 7:13:19   
Soncnica Sandra ***
Dobro jutro user posted image
 
Javljam se vam iz mini počitnic pri tašči. Vzeli smo kar vikend paket all inclusive, je najbolj ugodno user posted image
 
Spanje: user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  fenomenalno, brez zbujanja!!!!!!!!! Spala je od 21ih do 5.30!!!!!!!!!!!
 
Počutje: lohka bi blo bolje, ampak je kar vredu, glede na to, da smo spali brez zbujanja. Sam ati in mami sta šla včer večer mal ven in sta posledično mal naspana user posted image
 
Zajtrk: ga lubi že kuha, gres user posted image
 
Kafe: ga bo pa tašča al pa tast skuhov user posted image
 
Vreme; sonček se kaže, yeeeeeee user posted image

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 1098
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
21.3.2009 7:31:52   
Soncnica Sandra ***
IZVIRNO SPOROČILO: Srčekgirll

NEJC
VSE NAJBOLJŠE ZA 11 MESCEV




user posted image

NIA
VSE NAJBOLJŠE ZA 10 MESCEV



user posted image



Tudi od naju z Manco!!!! user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 1099
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
21.3.2009 7:33:16   
Soncnica Sandra ***
IZVIRNO SPOROČILO: Srčekgirll

Jutro!

user posted image

Spanje:user posted image spal je dokaj ok, zjutraj pa auf ob 6h in seveda cartat se k mamiciuser posted image
Počutje:user posted image user posted image user posted image bl zarad vremena kukr pa kej druzga.
Vreme: Jeb...in ta ku...sneguser posted image user posted image user posted image sicer ga ni veliko, ma vseeno je.user posted image
Zajtrk in kofe: še bo za oba, sam da tuki končam.
user posted image
Aja pa kavica,...za vse.




Hvala za virtualno kavico, zdej pa rabim sam še enga, da mi tpravo turško kavo skuha user posted image  

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 1100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  42 43 [44] 45 46   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  42 43 [44] 45 46   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Seks je lahko tudi zdravilen: 9 zdravilnih...
Na penisu in v nožnici imamo moški in ženske posebne refleksološke cone, ki jih z različnimi seksualnimi položaji različ...




Nogomet.
пеперутка16

Za koga navijate na EURO 2024?