|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  34 35 [36] 37 38   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 13:09:28   
kasso
IZVIRNO SPOROČILO: nia5

Špelin@ eno vprašanje. Tvoja mala pika je stara 3 leta, če se ne motim ne? Kako se vede do Gregija? Je kaj ljubosumna, groba do njega? To te sprašujem zato, ker je Niin bratranec grob do nje in to namerno. Vem da je le tri leta star, vendar ko mu lepo 2x povem da naj tega ne naredi, on gre in to naredi in če me ne bi bilo zraven, bi se Nia lahko resno včasih poškodovala. Res je malce drugače, saj sta onidva bratranec in sestrična, vendar ne vem če je tako obnašanje "normalno". Ful mi je hudo, ker ga zelo rada vidi (je velikokrat pri nas), on pa tako do nje. Morda veliko k temu pripomore, da ne hodi v vrtec in nima občutka delit, uboga klinc kaj......?

se lahko vmešamuser posted image
Jaz mislim, da bi se mogli starši z njim pogovorit.
Moram trkat, a mi nimamo teh problemov. Petja bo konec meseca stara 3 leta in ni kakih ljubosumnih izpadov, sploh pa da bi Varjo poškodovala namerno, se ne spomnim, da bi bil kak primer.Prej do starejšega bratca.
Vrtec pa mislim, da ne igra nobene vloge pri tem primeru...no, vsaj pri nas ni, ker Petja še ni hodila, ko je dobila sestrico...

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 876
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 13:09:53   
Čmrlika
Dober dan...evo mene od revmatologa...
kako ste , vredu? Jaz sem utrujena ko pes. pa zmozgana. Evo zdaj pa je ravno mami s tajo skoz vrata stopla.nič pridem nazaj

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 877
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 13:11:58   
jana81
še mal sem pokukam
 
Nejčku rihtava sobo, pa me ni.
 
Nejc je šele pred 20 minutami zaspal, bedel je pa od 6.30 huser posted image

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 878
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 13:12:01   
jana81

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: hijenca


IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: hijenca


IZVIRNO SPOROČILO: jana81

pa dobro jutro
 
splai smo še kr nekak, čeprav je bil Nejc ponoči grozno lačen..je jedel ob 00 in 6.30h, potem sva pa tud kr vstala.
 
Včeraj sem bila pri zdravniku, ki je ugotovil vnetje mehurja in ene ledvice, ampak dobila sem pa lekadol in čaj..user posted image
 


No super, lekadol pa čaj, pa ti bosta glih kaj pomagala. user posted image Ko te bo pa prav zvilo, pa te bodo filali z AB. Tega ne razumem, da pustijo, da človek prav zboli. Tako kot pri otrocih. Prideš prvič, ti rečejo, čistite nosek,.... ko je vedno hujše, pa ti ga nafilajo z AB.


Pri AB so previdni, da ga ne dajo prezgodaj. Vnetje sečil najprej želijo sanirat z zadostnim pitjem čaja. Ponavadi za vnetje sečil predpišejo primotrenuser posted image .


Kot otrok sem imela vnetje ledvičnih čašic. Bolečine take, da sem z glavo v steno tolkla. Potem ko sem se drla in zvijala od bolečin, so mi dali nekaj proti bolečinam, tega ne bom nikoli pozabla. Že takrat so šparali barabe.

Ponavadi AB še ne dajo, če gre le za blažje vnetje mehurja. Če je zraven še vnetje ledvic, bi bilo kar treba dati Primotren user posted image  Sploh če res fajn boli, potem se ve, da ne gre le za blažje vnetje... Ob blažjem vnetju samo peče ob lulanju.

a veš mene pri lulanju sploh ne peče, in ne vem kako naj imam vnetje mehurja, ledvice me pa bolijo za popi.zdit

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 879
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 13:12:07   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: Skye


IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

Tole našo P bi jaz včasih po buči. user posted image user posted image user posted image user posted image   Majina ušesa še niso ok. user posted image  AB še naprej. Pa 2 tedna ga že jemlje. user posted image user posted image

Pred kakima dvema mesecema sem vprašala P zaradi Majinega tretjega mandlja pa je rekla, da je ok, danes mi pa je rekla, da je povečan. user posted image user posted image


user posted image

pa si že probala kakšen domači recept za ušeska.....npr. sok od uheljčka, ali kako se mu že rečeuser posted image


jst ga poznam kot natresk- in res pomaga pri blagih vnetjih.
no sem prebrala da so ti že napisale.

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 880
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 13:12:10   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

Punce vse tiste, ki ste že šle čez proces uvajanje user posted image v vrtec, povejte mi koliko časa je trajalo uvajanjeuser posted image , saj vem da je od otroka odvisno, ma me zanimajo vaše izkušnje?


nisem še šla, ampak bom z njim 3 dni, nečakinja je hotla met mamo zraven 10 dniuser posted image , oz. je mama pač bila z njo.

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 881
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 13:12:41   
jana81
 4 Nejčki na desniuser posted image

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 882
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 13:12:54   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

Punce vse tiste, ki ste že šle čez proces uvajanje user posted image v vrtec, povejte mi koliko časa je trajalo uvajanjeuser posted image , saj vem da je od otroka odvisno, ma me zanimajo vaše izkušnje?


Uvajanje v bistvu traja 1 teden, kar pomeni, da si prvi dan z njo tam nekaj časa, drugi dan jo pustiš kake pol ure, tretji dan 1 uro - 2, tretji dan malo več in ......, 5. dan pa recimo do kosila. 2. teden bi pa že morala normalno hodit, da ve od kdaj do kdaj bo tam. Ker če jo predolho hodiš iskat prej in .... bo vedela in bo čakala. Otroci imajo notranjo uro in točno vedo kdaj pridejo mamice ponje.
Je pa od vrtca do vrtca različno. Pri nas je bilo v obeh vrtcih tako kot sem napisala zgoraj.
Če pa bo jokala in kako dolgo bo to trajalo pa ti ne zna nihče povedat, ker je odvisno od AT koliko je odvisna od tebe in kako prenese spremembe.
Jaka je malo jokcal zjutraj pa je to trajalo 2 ali 3 tedne potem je bilo ok. Prve par dni sem jaz jokala z njim. user posted image  Imamo pa v vrtcu eno punčko, ki je zelo na mamico navezana in ne mara sprememb in je dolgo jokala. Ko pa je prišla nova vzgojiteljica pa ni bilo problema, ker je bila mali všeč.


_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 883
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 13:19:57   
Skye
IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika

Dober dan...evo mene od revmatologa...
kako ste , vredu? Jaz sem utrujena ko pes. pa zmozgana. Evo zdaj pa je ravno mami s tajo skoz vrata stopla.nič pridem nazaj


user posted image user posted image user posted image
in kako je bilo?


_____________________________

Vse, kar lahko storiš,
ali o čemer sanjaš,
da lahko narediš,
poskusi narediti.
V drznosti je genialnost,
je moč in čarovnija.
Začni zdaj! (Goethe)

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 884
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 13:22:04   
Estrella*
barbaw: jaz sem Andraža "uvajala" natanko 1 dan. Prvi dan sem bila kake 15 min z njim, da se je razgledal in ga pustila za 2uri potem samega, drugi dan sem ga pustila tam in prišla po 3h, tretji dan pa je bil normalno 8h.
 
ASlje se pa kar bojim, ker je taka jokica če me ni, pa še potolažit se ne pustiuser posted image Z njo pričakujem pa user posted image

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 885
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 13:22:34   
Skye
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

Punce vse tiste, ki ste že šle čez proces uvajanje user posted image v vrtec, povejte mi koliko časa je trajalo uvajanjeuser posted image , saj vem da je od otroka odvisno, ma me zanimajo vaše izkušnje?


Uvajanje v bistvu traja 1 teden, kar pomeni, da si prvi dan z njo tam nekaj časa, drugi dan jo pustiš kake pol ure, tretji dan 1 uro - 2, tretji dan malo več in ......, 5. dan pa recimo do kosila. 2. teden bi pa že morala normalno hodit, da ve od kdaj do kdaj bo tam. Ker če jo predolho hodiš iskat prej in .... bo vedela in bo čakala. Otroci imajo notranjo uro in točno vedo kdaj pridejo mamice ponje.
Je pa od vrtca do vrtca različno. Pri nas je bilo v obeh vrtcih tako kot sem napisala zgoraj.
Če pa bo jokala in kako dolgo bo to trajalo pa ti ne zna nihče povedat, ker je odvisno od AT koliko je odvisna od tebe in kako prenese spremembe.
Jaka je malo jokcal zjutraj pa je to trajalo 2 ali 3 tedne potem je bilo ok. Prve par dni sem jaz jokala z njim. user posted image  Imamo pa v vrtcu eno punčko, ki je zelo na mamico navezana in ne mara sprememb in je dolgo jokala. Ko pa je prišla nova vzgojiteljica pa ni bilo problema, ker je bila mali všeč.



ta sistem uvajanja, kot si ga opisala mi je pa zelo všeč. Hvala bogu, da moji dve nista mamini mazi...sta kar navajeni na ljudi okoli sebe, pa še dve sta....se tolažim, da bo zaradi tega lažje.
Sem pa že razmišljala, da bi moj user posted image šel z njima čez ta sistem uvajanja, ker zase ne vem, ali bom zmogla brez solz, v kolikor se bosta jokaleuser posted image


_____________________________

Vse, kar lahko storiš,
ali o čemer sanjaš,
da lahko narediš,
poskusi narediti.
V drznosti je genialnost,
je moč in čarovnija.
Začni zdaj! (Goethe)

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 886
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 13:23:41   
Skye
IZVIRNO SPOROČILO: jana81

še mal sem pokukam
 
Nejčku rihtava sobo, pa me ni.
 
Nejc je šele pred 20 minutami zaspal, bedel je pa od 6.30 huser posted image


user posted image
uh ta pa ima energijeuser posted image


_____________________________

Vse, kar lahko storiš,
ali o čemer sanjaš,
da lahko narediš,
poskusi narediti.
V drznosti je genialnost,
je moč in čarovnija.
Začni zdaj! (Goethe)

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 887
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 13:24:08   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: Skye

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

Punce vse tiste, ki ste že šle čez proces uvajanje user posted image v vrtec, povejte mi koliko časa je trajalo uvajanjeuser posted image , saj vem da je od otroka odvisno, ma me zanimajo vaše izkušnje?


Uvajanje v bistvu traja 1 teden, kar pomeni, da si prvi dan z njo tam nekaj časa, drugi dan jo pustiš kake pol ure, tretji dan 1 uro - 2, tretji dan malo več in ......, 5. dan pa recimo do kosila. 2. teden bi pa že morala normalno hodit, da ve od kdaj do kdaj bo tam. Ker če jo predolho hodiš iskat prej in .... bo vedela in bo čakala. Otroci imajo notranjo uro in točno vedo kdaj pridejo mamice ponje.
Je pa od vrtca do vrtca različno. Pri nas je bilo v obeh vrtcih tako kot sem napisala zgoraj.
Če pa bo jokala in kako dolgo bo to trajalo pa ti ne zna nihče povedat, ker je odvisno od AT koliko je odvisna od tebe in kako prenese spremembe.
Jaka je malo jokcal zjutraj pa je to trajalo 2 ali 3 tedne potem je bilo ok. Prve par dni sem jaz jokala z njim. user posted image  Imamo pa v vrtcu eno punčko, ki je zelo na mamico navezana in ne mara sprememb in je dolgo jokala. Ko pa je prišla nova vzgojiteljica pa ni bilo problema, ker je bila mali všeč.



ta sistem uvajanja, kot si ga opisala mi je pa zelo všeč. Hvala bogu, da moji dve nista mamini mazi...sta kar navajeni na ljudi okoli sebe, pa še dve sta....se tolažim, da bo zaradi tega lažje.
Sem pa že razmišljala, da bi moj user posted image šel z njima čez ta sistem uvajanja, ker zase ne vem, ali bom zmogla brez solz, v kolikor se bosta jokaleuser posted image



Kolikor vem v vrtcu zelo pozdravljajo uvajanje očeta. Otrok ga pozna in se kljub temu lažje od njega loči. Če bo kriza pri nas, bo moj nadaljeval z uvajanjem.

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 888
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 13:24:58   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: kasso

IZVIRNO SPOROČILO: nia5

Špelin@ eno vprašanje. Tvoja mala pika je stara 3 leta, če se ne motim ne? Kako se vede do Gregija? Je kaj ljubosumna, groba do njega? To te sprašujem zato, ker je Niin bratranec grob do nje in to namerno. Vem da je le tri leta star, vendar ko mu lepo 2x povem da naj tega ne naredi, on gre in to naredi in če me ne bi bilo zraven, bi se Nia lahko resno včasih poškodovala. Res je malce drugače, saj sta onidva bratranec in sestrična, vendar ne vem če je tako obnašanje "normalno". Ful mi je hudo, ker ga zelo rada vidi (je velikokrat pri nas), on pa tako do nje. Morda veliko k temu pripomore, da ne hodi v vrtec in nima občutka delit, uboga klinc kaj......?

se lahko vmešamuser posted image
Jaz mislim, da bi se mogli starši z njim pogovorit.
Moram trkat, a mi nimamo teh problemov. Petja bo konec meseca stara 3 leta in ni kakih ljubosumnih izpadov, sploh pa da bi Varjo poškodovala namerno, se ne spomnim, da bi bil kak primer.Prej do starejšega bratca.
Vrtec pa mislim, da ne igra nobene vloge pri tem primeru...no, vsaj pri nas ni, ker Petja še ni hodila, ko je dobila sestrico...



Jaz se strinjam tule. Vrtec naredi samo to, da se otrok nauči delit. Če je doma in ima družbo bi tudi znal delit. Kar pa se tiče ljubosumja in ....... bi mogli pa to njegovi starši uredit. Otroku je treba na nek način razložit, da ga Nia ne ogroža in se mu posvečat, ...... 3-letnik se dobro zaveda kaj je prav in kaj ne.
Mi smo Jako zelo dobro pripravili na prihod sestrice in nimamo nobenih problemov. Razumem, da so težave z manjšimi otroci, ki še ne razumejo vsega, pri teh letih pa ne bi smelo bit težav.
A je mogoče hiperaktivec, zahteva ogromno pozornosti?

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 889
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 13:25:00   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

barbaw: jaz sem Andraža "uvajala" natanko 1 dan. Prvi dan sem bila kake 15 min z njim, da se je razgledal in ga pustila za 2uri potem samega, drugi dan sem ga pustila tam in prišla po 3h, tretji dan pa je bil normalno 8h.
 
ASlje se pa kar bojim, ker je taka jokica če me ni, pa še potolažit se ne pustiuser posted image Z njo pričakujem pa user posted image


Pri nas je pa Jaka bil navezan name, me pa pri Maji ni strah. user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 890
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 13:27:33   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: Skye

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

Punce vse tiste, ki ste že šle čez proces uvajanje user posted image v vrtec, povejte mi koliko časa je trajalo uvajanjeuser posted image , saj vem da je od otroka odvisno, ma me zanimajo vaše izkušnje?


Uvajanje v bistvu traja 1 teden, kar pomeni, da si prvi dan z njo tam nekaj časa, drugi dan jo pustiš kake pol ure, tretji dan 1 uro - 2, tretji dan malo več in ......, 5. dan pa recimo do kosila. 2. teden bi pa že morala normalno hodit, da ve od kdaj do kdaj bo tam. Ker če jo predolho hodiš iskat prej in .... bo vedela in bo čakala. Otroci imajo notranjo uro in točno vedo kdaj pridejo mamice ponje.
Je pa od vrtca do vrtca različno. Pri nas je bilo v obeh vrtcih tako kot sem napisala zgoraj.
Če pa bo jokala in kako dolgo bo to trajalo pa ti ne zna nihče povedat, ker je odvisno od AT koliko je odvisna od tebe in kako prenese spremembe.
Jaka je malo jokcal zjutraj pa je to trajalo 2 ali 3 tedne potem je bilo ok. Prve par dni sem jaz jokala z njim. user posted image  Imamo pa v vrtcu eno punčko, ki je zelo na mamico navezana in ne mara sprememb in je dolgo jokala. Ko pa je prišla nova vzgojiteljica pa ni bilo problema, ker je bila mali všeč.



ta sistem uvajanja, kot si ga opisala mi je pa zelo všeč. Hvala bogu, da moji dve nista mamini mazi...sta kar navajeni na ljudi okoli sebe, pa še dve sta....se tolažim, da bo zaradi tega lažje.
Sem pa že razmišljala, da bi moj user posted image šel z njima čez ta sistem uvajanja, ker zase ne vem, ali bom zmogla brez solz, v kolikor se bosta jokaleuser posted image



Kolikor vem v vrtcu zelo pozdravljajo uvajanje očeta. Otrok ga pozna in se kljub temu lažje od njega loči. Če bo kriza pri nas, bo moj nadaljeval z uvajanjem.


Tole je pa čisto res. Otroci so bolj na mame navezani in se težje ločijo od nas. Z očeti pa je lažje, pa niso tako popustljivi in "mehkužni" kot me.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 891
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 13:28:24   
Čmrlika
Špelin@
 

 
 
user posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 892
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 13:30:12   
Čmrlika
IZVIRNO SPOROČILO: Skye

IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika

Dober dan...evo mene od revmatologa...
kako ste , vredu? Jaz sem utrujena ko pes. pa zmozgana. Evo zdaj pa je ravno mami s tajo skoz vrata stopla.nič pridem nazaj


user posted image user posted image user posted image
in kako je bilo?


sem prestala. VTIS- po dolgem času ne morem popluvat zdravstva user posted image  napišem kasneje, taja se zaenkrat igra tu zranen mene,ampak ji moram it za jest nekaj zdaj nardit.- nabrzino.

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 893
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 13:31:30   
Skye
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: Skye

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

Punce vse tiste, ki ste že šle čez proces uvajanje user posted image v vrtec, povejte mi koliko časa je trajalo uvajanjeuser posted image , saj vem da je od otroka odvisno, ma me zanimajo vaše izkušnje?


Uvajanje v bistvu traja 1 teden, kar pomeni, da si prvi dan z njo tam nekaj časa, drugi dan jo pustiš kake pol ure, tretji dan 1 uro - 2, tretji dan malo več in ......, 5. dan pa recimo do kosila. 2. teden bi pa že morala normalno hodit, da ve od kdaj do kdaj bo tam. Ker če jo predolho hodiš iskat prej in .... bo vedela in bo čakala. Otroci imajo notranjo uro in točno vedo kdaj pridejo mamice ponje.
Je pa od vrtca do vrtca različno. Pri nas je bilo v obeh vrtcih tako kot sem napisala zgoraj.
Če pa bo jokala in kako dolgo bo to trajalo pa ti ne zna nihče povedat, ker je odvisno od AT koliko je odvisna od tebe in kako prenese spremembe.
Jaka je malo jokcal zjutraj pa je to trajalo 2 ali 3 tedne potem je bilo ok. Prve par dni sem jaz jokala z njim. user posted image  Imamo pa v vrtcu eno punčko, ki je zelo na mamico navezana in ne mara sprememb in je dolgo jokala. Ko pa je prišla nova vzgojiteljica pa ni bilo problema, ker je bila mali všeč.



ta sistem uvajanja, kot si ga opisala mi je pa zelo všeč. Hvala bogu, da moji dve nista mamini mazi...sta kar navajeni na ljudi okoli sebe, pa še dve sta....se tolažim, da bo zaradi tega lažje.
Sem pa že razmišljala, da bi moj user posted image šel z njima čez ta sistem uvajanja, ker zase ne vem, ali bom zmogla brez solz, v kolikor se bosta jokaleuser posted image



Kolikor vem v vrtcu zelo pozdravljajo uvajanje očeta. Otrok ga pozna in se kljub temu lažje od njega loči. Če bo kriza pri nas, bo moj nadaljeval z uvajanjem.


Tole je pa čisto res. Otroci so bolj na mame navezani in se težje ločijo od nas. Z očeti pa je lažje, pa niso tako popustljivi in "mehkužni" kot me.


joj jaz pa mislim, da bo moj user posted image dosti bolj popustljiv, kot jaz....ga že kar vidim, ko bosta znale govoriti in bosta prišle z finto npr. "očiiii, midve bi pa sladoled", pa da bo padel še kakšen nedolžen pogled.....po mojem bo se kar stopil, in jima seveda ustregeluser posted image Bosta ga verjetno kar hitro ovile okoli prsta...bom morala zelo paziti, da ne preveč user posted image


_____________________________

Vse, kar lahko storiš,
ali o čemer sanjaš,
da lahko narediš,
poskusi narediti.
V drznosti je genialnost,
je moč in čarovnija.
Začni zdaj! (Goethe)

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 894
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 13:37:17   
tilči
Dober dan!user posted image
 
Smo bili celo dopoldne brez elektrike.Še dobro,da sva šla s Tilnom od doma,da naju ni zeblouser posted image .Nejc se je pa pri tašči greluser posted image .
Sedaj je P  ugotovila,da ima Tilen zelo suho kožo in nama je dala mazilo z olivnim oljem,pa še z A dermo ga moram 5x na dan mazati.Tako se že cel dan packava in maževauser posted image .tako da mogoče sploh ni alergija ampak samo suha koža.To bomo pa videli čez 14 dni.Morava pa prenehati s fenistilom,drugače bodo testi negativni.
 
Nejc spi,Tilen bo pa tudi počasi šel,jaz pa malo pospraviti,sedaj ko imamo spet elektriko.Sem pa mislila kavč peglatuser posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 895
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 13:40:08   
Skye
IZVIRNO SPOROČILO: tilči

Dober dan!user posted image
 
Smo bili celo dopoldne brez elektrike.Še dobro,da sva šla s Tilnom od doma,da naju ni zeblouser posted image .Nejc se je pa pri tašči greluser posted image .
Sedaj je P  ugotovila,da ima Tilen zelo suho kožo in nama je dala mazilo z olivnim oljem,pa še z A dermo ga moram 5x na dan mazati.Tako se že cel dan packava in maževauser posted image .tako da mogoče sploh ni alergija ampak samo suha koža.To bomo pa videli čez 14 dni.Morava pa prenehati s fenistilom,drugače bodo testi negativni.
 
Nejc spi,Tilen bo pa tudi počasi šel,jaz pa malo pospraviti,sedaj ko imamo spet elektriko.Sem pa mislila kavč peglatuser posted image


kot da ni že dovolj mrzlo, še elektriko vam vzamejouser posted image Še dobro, da ste bili odsotni.
Jaz tud uporabljam pri Lii A dermo kremo, ker ima zelo suho kožo na obrazu. Pa mislim, da celo pomaga...je še ne uporabljam dolgo. Namažem pa jo vedno, ko jo previjem.


_____________________________

Vse, kar lahko storiš,
ali o čemer sanjaš,
da lahko narediš,
poskusi narediti.
V drznosti je genialnost,
je moč in čarovnija.
Začni zdaj! (Goethe)

(odgovor članu tilči)
Neposredna povezava do sporočila: 896
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 13:42:23   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: tilči

Dober dan!user posted image
 
Smo bili celo dopoldne brez elektrike.Še dobro,da sva šla s Tilnom od doma,da naju ni zeblouser posted image .Nejc se je pa pri tašči greluser posted image .
Sedaj je P  ugotovila,da ima Tilen zelo suho kožo in nama je dala mazilo z olivnim oljem,pa še z A dermo ga moram 5x na dan mazati.Tako se že cel dan packava in maževauser posted image .tako da mogoče sploh ni alergija ampak samo suha koža.To bomo pa videli čez 14 dni.Morava pa prenehati s fenistilom,drugače bodo testi negativni.
 
Nejc spi,Tilen bo pa tudi počasi šel,jaz pa malo pospraviti,sedaj ko imamo spet elektriko.Sem pa mislila kavč peglatuser posted image


Tudi možno. Jaka ima s prehoda z jeseni na zimo fleke okrog ust, ki pa izginejo ko jih mažem.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu tilči)
Neposredna povezava do sporočila: 897
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 13:42:25   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: Skye

joj jaz pa mislim, da bo moj user posted image dosti bolj popustljiv, kot jaz....ga že kar vidim, ko bosta znale govoriti in bosta prišle z finto npr. "očiiii, midve bi pa sladoled", pa da bo padel še kakšen nedolžen pogled.....po mojem bo se kar stopil, in jima seveda ustregeluser posted image Bosta ga verjetno kar hitro ovile okoli prsta...bom morala zelo paziti, da ne preveč user posted image



MOški in ženske. user posted image user posted image user posted image user posted image  Tudi moj je čisto drugačen do Maje kot Jake, ker je punčka. Bolj nežen je in ...... Pa tudi okoliščine so drugačne, ker se zdaj ne bomo rabili selit in se seirat kako bomo porihtali hišo in .....

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 898
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 13:43:16   
hijenca
Joj meni se pa meša. Videk grozno naporen, nič drugega ne dela kot jok in jok, jok na rokah, jok v postli, jok v hojici, jok jok,...

Sem za 15 minut letela v trgovino, Videk je bil pri dediju, ga je moral nosit, pa skakat, ker je samo jokal.

Se kar bojim noči. HB, pride ati danes domov.

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu tilči)
Neposredna povezava do sporočila: 899
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 13:46:36   
Skye
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca

Joj meni se pa meša. Videk grozno naporen, nič drugega ne dela kot jok in jok, jok na rokah, jok v postli, jok v hojici, jok jok,...

Sem za 15 minut letela v trgovino, Videk je bil pri dediju, ga je moral nosit, pa skakat, ker je samo jokal.

Se kar bojim noči. HB, pride ati danes domov.


user posted image user posted image user posted image
ga mogoče kaj boli?
Ker moji dve se ponavadi če ne drugje v rokah sigurno pomirita. In če se v rokah ne bi, bi vedela da je nekaj hudo narobeuser posted image


_____________________________

Vse, kar lahko storiš,
ali o čemer sanjaš,
da lahko narediš,
poskusi narediti.
V drznosti je genialnost,
je moč in čarovnija.
Začni zdaj! (Goethe)

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 900
Stran:   <<   < Prejšnja stran  34 35 [36] 37 38   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  34 35 [36] 37 38   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zeleno blato: kdaj je čas za zaskrbljenost?
Otroško blato je visoko na seznamu skrbi novopečenih staršev. Kaj pomenita barva in konsistenca? Kdaj je treba biti zask...
Teh 9 reči mama NUJNO potrebuje po porodu!
Katere so tiste nujne reči, ki jih potrebuje mama po porodu, da se lahko mirno posveti svojemu novorojenemu otroku? Prev...




Nogomet.
пеперутка16

Za koga navijate na EURO 2024?