|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  23 24 [25] 26 27   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
19.3.2009 20:38:02   
Soncnica Sandra ***
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

čer user posted image
 
evo današnje popoldne je bilo mislim da najslabše in jatežje v zadnjih 11ih mesecih, dobesedno za zjokat.
Manca se je dobesedeno drla, drla, drla, ..... jz ne vem kva je to zdej za en  user posted image , zobi al kva, mene je pa tako začela boleti glava da je blo joj. Sva jo kmal ob osmih spravila spat, zdej pa samo čakam kdaj bo spet red alarm user posted image

Ojej, kaj pa je revico tako mučilo user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image
 
Ja, punce, jutri imam RD. In to eno zelo simetrično številko user posted image


Špelin@ ne vem kaj jo daje, mislim pa da ima pri tem zelo veliko opraviti zgornja dvojkica, ki je včeraj prebila dlesen, vendar še ni cela ven user posted image
 
Simetrično user posted image

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 601
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
19.3.2009 20:39:06   
Soncnica Sandra ***
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Ko sem šla po Andraža je ravno vzgojitelca jasli prišla ven in me vprašala, kdaj pride Aljauser posted image user posted image user posted image Tu je pa res eno malo selo, nič ne moreš skrit, vsi vse vedouser posted image Sem pa izvedela, da lahko takoj ko dobi zdravniškega začnem uvajat; to je s 17.4user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image  za uvajanje!!!!!
 
Ja, selo je pa pač selo, to tudi sama dobro vem user posted image

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 602
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
19.3.2009 20:40:04   
Soncnica Sandra ***
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

Pri nas pada malo dežek, je pa vmes hotlo nekaj snežit, pa si je zaenkrat premislilouser posted image
Alji sem dala za kosilo pire kropir in sladko zelje in se je kar zaprašila v njega, pojedla kakih 15 žlič in konecuser posted image  Sem ji dala žlico v roke in je sama jedla, no bolj pacala, nekaj pa je le šlo v usta. Punca hoče sama jest, no sedaj pa imam user posted image
 
Sem jo posnela na hitro in sedaj na FB nalaga video. Jao tisto bogo minuto pa cela večnost trajeuser posted image


morem še na FB it pogledat Aljo, pa sem že mislila, da bom šla lahko spat, zdej mam pa razlog da ne grem user posted image

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 603
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
19.3.2009 20:40:28   
Srčekgirll
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

čer user posted image
 
evo današnje popoldne je bilo mislim da najslabše in jatežje v zadnjih 11ih mesecih, dobesedno za zjokat.
Manca se je dobesedeno drla, drla, drla, ..... jz ne vem kva je to zdej za en  user posted image , zobi al kva, mene je pa tako začela boleti glava da je blo joj. Sva jo kmal ob osmih spravila spat, zdej pa samo čakam kdaj bo spet red alarm user posted image

Ojej, kaj pa je revico tako mučilo user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image
 
Ja, punce, jutri imam RD. In to eno zelo simetrično številko user posted image

kero pa, Kristusova leta?user posted image user posted image user posted image


_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 604
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
19.3.2009 20:40:53   
mafi
tilči,ss, edinaos:user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

evo pri meni sta KONČNO oba v horizontaliuser posted image , HB zdej je mir in tišinauser posted image

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 605
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
19.3.2009 20:41:30   
Soncnica Sandra ***
IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika

IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

Super fotke!!!!!
 
A veš, da tvoj dragi je pa čisto podoben enemu fantu, ki smo včasih skupaj delali na morju user posted image


Hvala. Ok, zdaj pa sledi radovedna bodoča žena? Kje in kdaj si delala z njim podobnim...? user posted image  Res me zanima...mogoče pa je pravi user posted image  Je imel ta fant ime? user posted image


No radovednica, par informacij zate user posted image :
Ta fant je imel ime, in predvidevam da ga še vedno ima: Miran
Delali smo pa skupaj v enem kampu na Debelem rtiču, no on je bil kuhar jaz pa kelnarca user posted image

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 606
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
19.3.2009 20:41:49   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

najprej z nohti user posted image  (tavelike plahte), potem je pa šampon od mustele ful pomagal user posted image . zdej bom še 1x al pa 2x umila in mislem, da bo fertik user posted image


Šampon si kupila v lekarni?

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 607
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
19.3.2009 20:41:51   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

čer user posted image
 
evo današnje popoldne je bilo mislim da najslabše in jatežje v zadnjih 11ih mesecih, dobesedno za zjokat.
Manca se je dobesedeno drla, drla, drla, ..... jz ne vem kva je to zdej za en  user posted image , zobi al kva, mene je pa tako začela boleti glava da je blo joj. Sva jo kmal ob osmih spravila spat, zdej pa samo čakam kdaj bo spet red alarm user posted image

Ojej, kaj pa je revico tako mučilo user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image
 
Ja, punce, jutri imam RD. In to eno zelo simetrično številko user posted image


user posted image user posted image
Lahko si samo mislim. Sicer pa leta sploh niso važna, ampak počutje. user posted image user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 608
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
19.3.2009 20:42:04   
Soncnica Sandra ***
IZVIRNO SPOROČILO: mafi

tilči,ss, edinaos:user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

evo pri meni sta KONČNO oba v horizontaliuser posted image , HB zdej je mir in tišinauser posted image



kako paše mal tišine, ane? user posted image

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu mafi)
Neposredna povezava do sporočila: 609
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
19.3.2009 20:42:08   
mafi
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca


IZVIRNO SPOROČILO: aurora28



Se tudi mi pridružujemo čestitkam!user posted image user posted image user posted image user posted image

Punce lepo se imejte in uživajte, mi se bomo vsekakor potrudili, da bomo uživali, čeprav Gal še ni popolnoma zdrav, si bo sam nogice namakal. Jutri odhajamo v Čateške user posted image user posted image user posted image .




Lep dopust vam želim.


enakouser posted image

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 610
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
19.3.2009 20:42:10   
nia5
Punce jaz se poslavljam za danes, zdaj še dobimo obiske user posted image , bomo videli do kdaj bo Nia zdržala, mislim da ne dolgouser posted image . Lepo in mirno nočko vsem user posted image

_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 611
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
19.3.2009 20:42:29   
suzy85
IZVIRNO SPOROČILO: mafi
drugače smo bili pri P, in nismo dobili nič kot sem predvidevalauser posted image , če pa ponovno dobi vročino gremo jutri nazaj da mu zopet vzamejo kri.
sitn je za po.pi.zdit Hb zdej spi

pa kri pa res ni težko vzet, pa si pol vsaj prepričan, če je kaj. upam, da se je naspal! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: tilči
Jaz sem se pa morala dobesedno .Vse skupaj je prišlo za mano,utrujenost,bolezni otrok.Za Nejca je že malo lažje,saj lahko pove,če je kaj narobe.Moj pikec Tilen pa to ne more še zaenkrat in potem samo ugibamo.Letošnje leto nam res ni naklonjeno,saj smo ves čas pri P. Malo sem brala na strani o alergiji,P je zadnjič omenila,da je možnost tudi alergija na mleko.Potem pa sem razmišljala,da ga je dostikrat napenjalo,sedaj pa še te pikice in lišaji.

vi mate pa res non stop neki! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image in user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image da končno ugotovijo, kaj je narobe s Tilnom

IZVIRNO SPOROČILO: edinaos
ČER

evo še mene malo. Najprej naj povem, da sem od 13h imela tako hudo migreno, da sem dobesedno mislila, da mi bo možgane scvrlo , kljub vsem tabletom me nikakor ni popustilo, tak da me je moj okrog 15h peljal k dež. zdravniku v zd. dom, kjer so me našopali z inekcijami, tako da sem z hudo muko prišla k sebi. Ko sem prišla domov sem spala 3 urce kot ubita, še zdaj se počutim čisto zadrogirano.  Miška pa je bila med tem z babi in dedijem, baje da je bila zelo pridna .


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image samo, da je mimo! pa dober tek!

IZVIRNO SPOROČILO: aurora28
Punce lepo se imejte in uživajte, mi se bomo vsekakor potrudili, da bomo uživali, čeprav Gal še ni popolnoma zdrav, si bo sam nogice namakal. Jutri odhajamo v Čateške .

uživajte!

IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

čer

evo današnje popoldne je bilo mislim da najslabše in jatežje v zadnjih 11ih mesecih, dobesedno za zjokat.
Manca se je dobesedeno drla, drla, drla, ..... jz ne vem kva je to zdej za en  , zobi al kva, mene je pa tako začela boleti glava da je blo joj. Sva jo kmal ob osmih spravila spat, zdej pa samo čakam kdaj bo spet red alarm

tudi zate user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu mafi)
Neposredna povezava do sporočila: 612
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
19.3.2009 20:42:40   
Soncnica Sandra ***
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

najprej z nohti user posted image  (tavelike plahte), potem je pa šampon od mustele ful pomagal user posted image . zdej bom še 1x al pa 2x umila in mislem, da bo fertik user posted image


Šampon si kupila v lekarni?


jap

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 613
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
19.3.2009 20:42:54   
mafi
IZVIRNO SPOROČILO: nia5

Punce jaz se poslavljam za danes, zdaj še dobimo obiske user posted image , bomo videli do kdaj bo Nia zdržala, mislim da ne dolgouser posted image . Lepo in mirno nočko vsem user posted image


a ni že mal pozn za obiske al  ti obiski ne štekajo da imaš malega otrokauser posted image user posted image

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 614
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
19.3.2009 20:43:17   
Soncnica Sandra ***
IZVIRNO SPOROČILO: nia5

Punce jaz se poslavljam za danes, zdaj še dobimo obiske user posted image , bomo videli do kdaj bo Nia zdržala, mislim da ne dolgouser posted image . Lepo in mirno nočko vsem user posted image


nočko user posted image

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 615
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
19.3.2009 20:44:20   
Soncnica Sandra ***
grem jz zdej pod tuš pol pa pridem še besedo al pa dve rečt pa spat user posted image

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 616
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
19.3.2009 20:44:29   
mafi
IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

IZVIRNO SPOROČILO: mafi

tilči,ss, edinaos:user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

evo pri meni sta KONČNO oba v horizontaliuser posted image , HB zdej je mir in tišinauser posted image



kako paše mal tišine, ane? user posted image


JAAAAAAuser posted image
a si spucala po bajti al boš raje pustila za jutri, ker te je Manca danes tako izčrpala??

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 617
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
19.3.2009 20:51:22   
barbaw
Jaz se poslavljam danes z mojim skromnim prispevkom. user posted image  Grem gledat Transporter 3.

Lahko noč in lepo spite!!!!!!!!!!!!

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu mafi)
Neposredna povezava do sporočila: 618
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
19.3.2009 20:52:53   
Srčekgirll
edinaos - user posted image user posted image user posted image pa jej, da ne boš kej zbolela.
ss -  tud pr nas je Vid zadnje dni neki čudn, skoz neki joka tarna, je brez volje...mogoče bo Vidku 8. zobek pokukal ne da bi vedeluser posted image
user posted image user posted image
aurora28 - uživajte maximalno, upam da bo Gal zdravuser posted image user posted image user posted image
tilči - user posted image user posted image

Uf,...pr nas HB ni še nč snega in upam da zjutraj k se zbudim tud ne bo. Sicer naj bi dns neki naletaval, sam jst nč ne vem, sm mal popoldne spala ( vsi trije smo mel pop. spanec, no razn ata k je bil na nočni in je spal pol je pa z nama potegnil še par kiticuser posted image )

Vid je pred pol ure omagal pr men v naročju. Bomo vidl če bo pomagal povšter k je mal višji, če bo spal. Kr k se zjutraj pride pocartat k men se vleže na moj povšter in lepo spi.user posted image

Jst se tud poslavljam za danes. Lep večer.
Lahko in MIRNO noč vsem skupaj.
NOČKO


_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 619
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
19.3.2009 21:00:52   
suzy85
IZVIRNO SPOROČILO: nia5

Punce jaz se poslavljam za danes, zdaj še dobimo obiske user posted image , bomo videli do kdaj bo Nia zdržala, mislim da ne dolgouser posted image . Lepo in mirno nočko vsem user posted image

a niso mal pozni? user posted image


_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 620
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
19.3.2009 21:03:31   
suzy85
eva je mela cel dan okrog 37,2-37,4 vročine, narasla pa ji HB ni. je pa dobla prej prvo dozo antibiotika, zdej pa še dve. je kr problem ji zdaj dat, ko je večkrat po malem. je pa treba pazit, da je 2 uri po obroku in 1 uro pred novim obrokom! user posted image

_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 621
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
19.3.2009 21:09:28   
Soncnica Sandra ***
IZVIRNO SPOROČILO: mafi

IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

IZVIRNO SPOROČILO: mafi

tilči,ss, edinaos:user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

evo pri meni sta KONČNO oba v horizontaliuser posted image , HB zdej je mir in tišinauser posted image



kako paše mal tišine, ane? user posted image


JAAAAAAuser posted image
a si spucala po bajti al boš raje pustila za jutri, ker te je Manca danes tako izčrpala??



posesala sem že včeraj zvečer, oziroma mi je Manca pomagala user posted image , po tleh sem pa danes zjutraj pomila ko je šla Mančita spat. popoldan ko je pa spala se mi je pa cuker zaluštal in sem šla pečt Pijano nevesto user posted image , tako da kopalnica in WC prideza jutri na vrsto, če bo vse posreči user posted image

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu mafi)
Neposredna povezava do sporočila: 622
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
19.3.2009 21:10:54   
Soncnica Sandra ***
IZVIRNO SPOROČILO: suzy85

eva je mela cel dan okrog 37,2-37,4 vročine, narasla pa ji HB ni. je pa dobla prej prvo dozo antibiotika, zdej pa še dve. je kr problem ji zdaj dat, ko je večkrat po malem. je pa treba pazit, da je 2 uri po obroku in 1 uro pred novim obrokom! user posted image


user posted image user posted image user posted image  da vročina ni več narasla
 
zakaj pa je teba dajat 2 uri po obroku in eno uro pred novim obrokom???? user posted image

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 623
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
19.3.2009 21:15:25   
Soncnica Sandra ***
vidim, da tukaj ni hudega čveka nocoj, tako da se malce slim v kuhinjo. grem gledat če kje kaka lučka sveti user posted image

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 624
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
19.3.2009 21:29:09   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: suzy85
eva je mela cel dan okrog 37,2-37,4 vročine, narasla pa ji HB ni. je pa dobla prej prvo dozo antibiotika, zdej pa še dve. je kr problem ji zdaj dat, ko je večkrat po malem. je pa treba pazit, da je 2 uri po obroku in 1 uro pred novim obrokom! user posted image

Na koliko ur ga pa jemlje?

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 625
Stran:   <<   < Prejšnja stran  23 24 [25] 26 27   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  23 24 [25] 26 27   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Ti horoskopski znaki so najboljši bratje i...
Horoskopsko znamenje v katerem smo rojeni, določa marsikatero našo značajsko lastnost, tudi to, kakšno smo kot bratje oz...




EURO 2024.
пеперутка16

Kdo bo prišel v polfinale?