|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  22 23 [24] 25 26   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
19.3.2009 19:55:07   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

ČERuser posted image

evo še mene malo. Najprej naj povem, da sem od 13h imela tako hudo migreno, da sem dobesedno mislila, da mi bo možgane scvrlouser posted image , kljub vsem tabletom me nikakor ni popustilo, tak da me je moj okrog 15h peljal k dež. zdravniku v zd. dom, kjer so me našopali z inekcijami, tako da sem z hudo muko prišla k sebi. Ko sem prišla domov sem spala 3 urce kot ubita, še zdaj se počutim čisto zadrogirano.  Miška pa je bila med tem z babi in dedijem, baje da je bila zelo pridnauser posted image .


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 576
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
19.3.2009 19:55:34   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: aurora28
Punce lepo se imejte in uživajte, mi se bomo vsekakor potrudili, da bomo uživali, čeprav Gal še ni popolnoma zdrav, si bo sam nogice namakal. Jutri odhajamo v Čateške user posted image user posted image user posted image .

Uživajte user posted image

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 577
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
19.3.2009 19:55:53   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: tilči
S Tilnom imava jutri P,ker so se mu sedaj po komolcih pojavili eni lišaji.user posted image user posted image
Ma,naj ga že enkrat orenk pogledajo,kaj je narobe.Nazadnje je P rekla,da če ne bo bolje,da naju bo poslala pod nujno naprej.Upam,da se to jutri zgodi

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tilči)
Neposredna povezava do sporočila: 578
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
19.3.2009 19:57:49   
tilči
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

ČERuser posted image

evo še mene malo. Najprej naj povem, da sem od 13h imela tako hudo migreno, da sem dobesedno mislila, da mi bo možgane scvrlouser posted image , kljub vsem tabletom me nikakor ni popustilo, tak da me je moj okrog 15h peljal k dež. zdravniku v zd. dom, kjer so me našopali z inekcijami, tako da sem z hudo muko prišla k sebi. Ko sem prišla domov sem spala 3 urce kot ubita, še zdaj se počutim čisto zadrogirano.  Miška pa je bila med tem z babi in dedijem, baje da je bila zelo pridnauser posted image .


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 579
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
19.3.2009 19:58:01   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: nia5
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca
Pri nas zelo močno sneži, ampak se niti ne jezim danes. Nikamor danes ne grem več, imam toplo v hiši, jutri pa tako ne bo več belega hudiča.

Moram te razočarat, sem pravkar gledala Trontlja in bo ju3 še sneg in ohladitve. Pa spet bomo mogli tičat v bajti user posted image

Super. Za rojstni dan bom imela sneg user posted image

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 580
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
19.3.2009 20:03:32   
tilči
Jaz sem se pa morala dobesedno user posted image user posted image .Vse skupaj je prišlo za mano,utrujenost,bolezni otrok.Za Nejca je že malo lažje,saj lahko pove,če je kaj narobe.Moj pikec Tilen pa to ne more še zaenkrat in potem samo ugibamo.Letošnje leto nam res ni naklonjeno,saj smo ves čas pri P.user posted image Malo sem brala na strani o alergiji,P je zadnjič omenila,da je možnost tudi alergija na mleko.Potem pa sem razmišljala,da ga je dostikrat napenjalo,sedaj pa še te pikice in lišaji.user posted image
 

< Sporočilo je popravil tilči -- 19.3.2009 20:04:06 >

(odgovor članu tilči)
Neposredna povezava do sporočila: 581
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
19.3.2009 20:04:56   
Skye
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: aurora28
Punce lepo se imejte in uživajte, mi se bomo vsekakor potrudili, da bomo uživali, čeprav Gal še ni popolnoma zdrav, si bo sam nogice namakal. Jutri odhajamo v Čateške user posted image user posted image user posted image .

Uživajte user posted image


točno tako...uživajte maksimalnouser posted image user posted image




IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

ČER

evo še mene malo. Najprej naj povem, da sem od 13h imela tako hudo migreno, da sem dobesedno mislila, da mi bo možgane scvrlo , kljub vsem tabletom me nikakor ni popustilo, tak da me je moj okrog 15h peljal k dež. zdravniku v zd. dom, kjer so me našopali z inekcijami, tako da sem z hudo muko prišla k sebi. Ko sem prišla domov sem spala 3 urce kot ubita, še zdaj se počutim čisto zadrogirano.  Miška pa je bila med tem z babi in dedijem, baje da je bila zelo pridna .



auč user posted image user posted image user posted image user posted image
če kaj ne prenesem, je to glavobol in zobobol...mi je kar za umretuser posted image


_____________________________

Vse, kar lahko storiš,
ali o čemer sanjaš,
da lahko narediš,
poskusi narediti.
V drznosti je genialnost,
je moč in čarovnija.
Začni zdaj! (Goethe)

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 582
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
19.3.2009 20:06:02   
Skye
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: nia5
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca
Pri nas zelo močno sneži, ampak se niti ne jezim danes. Nikamor danes ne grem več, imam toplo v hiši, jutri pa tako ne bo več belega hudiča.

Moram te razočarat, sem pravkar gledala Trontlja in bo ju3 še sneg in ohladitve. Pa spet bomo mogli tičat v bajti user posted image

Super. Za rojstni dan bom imela sneg user posted image


a jutri praznuješ?user posted image
Nič user posted image ....bo vsaj vse lepo belouser posted image


_____________________________

Vse, kar lahko storiš,
ali o čemer sanjaš,
da lahko narediš,
poskusi narediti.
V drznosti je genialnost,
je moč in čarovnija.
Začni zdaj! (Goethe)

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 583
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
19.3.2009 20:10:11   
Skye
IZVIRNO SPOROČILO: tilči

Jaz sem se pa morala dobesedno user posted image user posted image .Vse skupaj je prišlo za mano,utrujenost,bolezni otrok.Za Nejca je že malo lažje,saj lahko pove,če je kaj narobe.Moj pikec Tilen pa to ne more še zaenkrat in potem samo ugibamo.Letošnje leto nam res ni naklonjeno,saj smo ves čas pri P.user posted image Malo sem brala na strani o alergiji,P je zadnjič omenila,da je možnost tudi alergija na mleko.Potem pa sem razmišljala,da ga je dostikrat napenjalo,sedaj pa še te pikice in lišaji.user posted image
 


user posted image user posted image user posted image user posted image
Pri nas so pri Lii sumili na alergijo na mleko, ker ga je zelo zavračala in po trebuščku je imela drobne rdeče pikice...koža je bila prav hrapava. Pa smo šli k alergologu na testiranje, ki ni pokazalo nobene alergije. Ti izpuščaji pa so potem tud nekako izginili sami od sebe. Edino, kar sem delala je, da sem jo vsak večer mazala z olivnim oljem, na katerega prisegam. Obe imata tako čisto in gladko kožo, da nas P. vedno pohvali glede tega.



_____________________________

Vse, kar lahko storiš,
ali o čemer sanjaš,
da lahko narediš,
poskusi narediti.
V drznosti je genialnost,
je moč in čarovnija.
Začni zdaj! (Goethe)

(odgovor članu tilči)
Neposredna povezava do sporočila: 584
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
19.3.2009 20:11:56   
Anonimen
Hvala punceuser posted image user posted image user posted image

HB sem zdaj bolje, samo sem čisto zadetauser posted image , moj user posted image je zdaj šel po pico, ker je čisto pepenil, ker zdaj že par dni nisem skoraj nič jedla, tak da zdaj se bom morala z kmečko pico mastituser posted image

aja špelin@ ne z taščo se še nismo vidl, ker moj dela do poznih ur, tak da smo to na vikend preložiliuser posted image

(odgovor članu Skye)
  Neposredna povezava do sporočila: 585
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
19.3.2009 20:28:00   
Soncnica Sandra ***
čer user posted image
 
evo današnje popoldne je bilo mislim da najslabše in jatežje v zadnjih 11ih mesecih, dobesedno za zjokat.
Manca se je dobesedeno drla, drla, drla, ..... jz ne vem kva je to zdej za en  user posted image , zobi al kva, mene je pa tako začela boleti glava da je blo joj. Sva jo kmal ob osmih spravila spat, zdej pa samo čakam kdaj bo spet red alarm user posted image

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 586
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
19.3.2009 20:28:07   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

ČERuser posted image

evo še mene malo. Najprej naj povem, da sem od 13h imela tako hudo migreno, da sem dobesedno mislila, da mi bo možgane scvrlouser posted image , kljub vsem tabletom me nikakor ni popustilo, tak da me je moj okrog 15h peljal k dež. zdravniku v zd. dom, kjer so me našopali z inekcijami, tako da sem z hudo muko prišla k sebi. Ko sem prišla domov sem spala 3 urce kot ubita, še zdaj se počutim čisto zadrogirano.  Miška pa je bila med tem z babi in dedijem, baje da je bila zelo pridnauser posted image .



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 587
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
19.3.2009 20:28:27   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

Hvala punceuser posted image user posted image user posted image

HB sem zdaj bolje, samo sem čisto zadetauser posted image , moj user posted image je zdaj šel po pico, ker je čisto pepenil, ker zdaj že par dni nisem skoraj nič jedla, tak da zdaj se bom morala z kmečko pico mastituser posted image

aja špelin@ ne z taščo se še nismo vidl, ker moj dela do poznih ur, tak da smo to na vikend preložiliuser posted image



Zakaj pa nič ne ješ? Te bo treba našeškat. user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 588
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
19.3.2009 20:28:45   
Soncnica Sandra ***
IZVIRNO SPOROČILO: tilči

Jaz sem se pa morala dobesedno user posted image user posted image .Vse skupaj je prišlo za mano,utrujenost,bolezni otrok.Za Nejca je že malo lažje,saj lahko pove,če je kaj narobe.Moj pikec Tilen pa to ne more še zaenkrat in potem samo ugibamo.Letošnje leto nam res ni naklonjeno,saj smo ves čas pri P.user posted image Malo sem brala na strani o alergiji,P je zadnjič omenila,da je možnost tudi alergija na mleko.Potem pa sem razmišljala,da ga je dostikrat napenjalo,sedaj pa še te pikice in lišaji.user posted image
 


user posted image user posted image user posted image
drži se punca!!!!

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu tilči)
Neposredna povezava do sporočila: 589
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
19.3.2009 20:29:55   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

čer user posted image
 
evo današnje popoldne je bilo mislim da najslabše in jatežje v zadnjih 11ih mesecih, dobesedno za zjokat.
Manca se je dobesedeno drla, drla, drla, ..... jz ne vem kva je to zdej za en  user posted image , zobi al kva, mene je pa tako začela boleti glava da je blo joj. Sva jo kmal ob osmih spravila spat, zdej pa samo čakam kdaj bo spet red alarm user posted image


Ti tudi nimaš sreče. user posted image     user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 590
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
19.3.2009 20:30:38   
Soncnica Sandra ***
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

Hvala punceuser posted image user posted image user posted image

HB sem zdaj bolje, samo sem čisto zadetauser posted image , moj user posted image je zdaj šel po pico, ker je čisto pepenil, ker zdaj že par dni nisem skoraj nič jedla, tak da zdaj se bom morala z kmečko pico mastituser posted image

aja špelin@ ne z taščo se še nismo vidl, ker moj dela do poznih ur, tak da smo to na vikend preložiliuser posted image



Zakaj pa nič ne ješ? Te bo treba našeškat. user posted image


se bom kar pod barbaw podpisala user posted image

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 591
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
19.3.2009 20:31:25   
Soncnica Sandra ***
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: edinaos

ČERuser posted image

evo še mene malo. Najprej naj povem, da sem od 13h imela tako hudo migreno, da sem dobesedno mislila, da mi bo možgane scvrlouser posted image , kljub vsem tabletom me nikakor ni popustilo, tak da me je moj okrog 15h peljal k dež. zdravniku v zd. dom, kjer so me našopali z inekcijami, tako da sem z hudo muko prišla k sebi. Ko sem prišla domov sem spala 3 urce kot ubita, še zdaj se počutim čisto zadrogirano.  Miška pa je bila med tem z babi in dedijem, baje da je bila zelo pridnauser posted image .



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


evo pa še tu se bom podpisala pod barbaw. upam, da se nocoj spočiješ in naspiš

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 592
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
19.3.2009 20:31:32   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

IZVIRNO SPOROČILO: tilči

Jaz sem se pa morala dobesedno user posted image user posted image .Vse skupaj je prišlo za mano,utrujenost,bolezni otrok.Za Nejca je že malo lažje,saj lahko pove,če je kaj narobe.Moj pikec Tilen pa to ne more še zaenkrat in potem samo ugibamo.Letošnje leto nam res ni naklonjeno,saj smo ves čas pri P.user posted image Malo sem brala na strani o alergiji,P je zadnjič omenila,da je možnost tudi alergija na mleko.Potem pa sem razmišljala,da ga je dostikrat napenjalo,sedaj pa še te pikice in lišaji.user posted image
 


user posted image user posted image user posted image
drži se punca!!!!


jaz se bom kar pridružila tukaj
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 593
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
19.3.2009 20:31:56   
Soncnica Sandra ***
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Super. Za rojstni dan bom imela sneg user posted image



A ga imaš jutri user posted image

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 594
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
19.3.2009 20:32:40   
Soncnica Sandra ***
IZVIRNO SPOROČILO: aurora28

Punce lepo se imejte in uživajte, mi se bomo vsekakor potrudili, da bomo uživali, čeprav Gal še ni popolnoma zdrav, si bo sam nogice namakal. Jutri odhajamo v Čateške user posted image user posted image user posted image .



Uživajte še namesto vseh nas ki bomo doma user posted image

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu aurora28)
Neposredna povezava do sporočila: 595
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
19.3.2009 20:34:09   
Soncnica Sandra ***
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: nia5

IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

IZVIRNO SPOROČILO: tilči

IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

Aja pa še neki sem vam pozabila povedat: včeraj je prišla ven špica od 6. zobka user posted image user posted image user posted image , tako da je bilo današnje jutranje teženje najbrž povezano tudi s tem

user posted image user posted image user posted image
ali ste se temenc znebili?


veliko jih je šlo stran, ne pa še vsa user posted image



Si nabavla kremo?



S čim si pa "reševala" temenca?


najprej z nohti user posted image  (tavelike plahte), potem je pa šampon od mustele ful pomagal user posted image . zdej bom še 1x al pa 2x umila in mislem, da bo fertik user posted image

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 596
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
19.3.2009 20:34:55   
Soncnica Sandra ***
IZVIRNO SPOROČILO: tilči

S Tilnom imava jutri P,ker so se mu sedaj po komolcih pojavili eni lišaji.user posted image user posted image
Ma,naj ga že enkrat orenk pogledajo,kaj je narobe.Nazadnje je P rekla,da če ne bo bolje,da naju bo poslala pod nujno naprej.Upam,da se to jutri zgodi


Dobro opravita jutri, pa upam, da vaju bo končno nekam poslala, da boste ugotovili, kaj muči vašega sončka!!!!

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu tilči)
Neposredna povezava do sporočila: 597
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
19.3.2009 20:35:40   
Soncnica Sandra ***
IZVIRNO SPOROČILO: nia5

No tako je blo pri nas:


user posted image



ojoj user posted image , jaz se tudi bojim, da bo jutri ko se zbudim zunaj vse belo

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 598
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
19.3.2009 20:36:46   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

čer user posted image
 
evo današnje popoldne je bilo mislim da najslabše in jatežje v zadnjih 11ih mesecih, dobesedno za zjokat.
Manca se je dobesedeno drla, drla, drla, ..... jz ne vem kva je to zdej za en  user posted image , zobi al kva, mene je pa tako začela boleti glava da je blo joj. Sva jo kmal ob osmih spravila spat, zdej pa samo čakam kdaj bo spet red alarm user posted image

Ojej, kaj pa je revico tako mučilo user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image
 
Ja, punce, jutri imam RD. In to eno zelo simetrično številko user posted image

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 599
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
19.3.2009 20:36:48   
Soncnica Sandra ***
IZVIRNO SPOROČILO: tilči

user posted image  in taščin prijatelj sta se pa spravila ogledalo namontirat zunaj.Odkar imamo industrijsko cono zraven,je tak promet kot v Lj na Celovškiuser posted image .Omejitev je 40,pa nobeden ne zna toliko peljat.Imamo pa izvoz ravno na ovinku,pa ciprese so zraven in je sosed dovolil,da na njegovi zemlji postavimo ogledalo.user posted image Na občino sem že 2x pisala,pa se nobeden ne premakne,ker je samo naš izvoz,če bi bilo za več ljudi,potem bi ga oni postavili.


banda ušiva tele občine vse po vrsti.
a če bi pa katerega otroka zbil avto (bog ne daj!!!), bi pa lahko takoj nasldni dan postavili 3 ogledala ne samo enega user posted image

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu tilči)
Neposredna povezava do sporočila: 600
Stran:   <<   < Prejšnja stran  22 23 [24] 25 26   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  22 23 [24] 25 26   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?