|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske in okoliške mamice
17.3.2009 20:04:36   
katja_p
Sma se najedle, sm jo dala v postlo, je za 15 min zakinkala, zdaj pa vrešči, kot pujseki, pred furežem ... Jo bom pustla, ker hoče sam izsilit, da je nekdo z njo ... dans se ji pa ne dam ... bomo pa šli bolj na oštro ...

Sm bla prej pr njej, pa je takoj utihnila, ko sm jo prjela za dlani ... tk da ji nč ne manjka. Zdle ji grem še dudo popravit ...

Pr nas se je začelo ... uveljavljanje njene volje ... jo bom začela navajat, da sama zaspi, ni druge. Sej mogoč se zdle sliši, kot da sm totalno stroga pa smotana in brezčutna ... ampak neki je treba nardit, trenutno je to najbolš - dokler ne preberem tiste knjige in kaj ugotovim.

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 301
   RE: Celjske in okoliške mamice
17.3.2009 20:08:50   
katja_p


user posted image


user posted image
 
 
 
24.09.2008   panja             MAI 
16.10.2008   Mandek         ZALA
20.10.2008   mbd0411      NIK 
03.11.2008   maša23         MAŠA
18.11. 2008  jagodinka      FILIP 
24.11.2008   Bethany         ELINA
25.11.2008   m a j c i k a    LEJA
26.11. 2008
  bobika1          MATIC
5.12.2008     katja_p           TJAŠA
12.12.2008   martka            GAJA
14.12.2008   mami_1979    MATEVŽ
15.01.2009   lunica12          ANINA 
21.01.2009  _kathy_           GAL
22.01.2009   betty80           VID
21.01.2009   blue eye          JERNEJ
04.02.2009   brkn83            NIK 
05.02.2009   cesandra         ŽAN 
06.02.2009   cita                  LIA
08.02.2009  
Katjuša            BENJAMIN  
15.02.2009   timy                 EVA
06.03.2009   spps                 MARCEL
06.03.2009   Dali*                ETIEN
09.03.2009   NoBody            TAJ
12.03.2009  Sahary               Neža


(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 302
   RE: Celjske in okoliške mamice
17.3.2009 20:15:42   
Bethany
Js sem pa danes imela iluzijo, da bomo lahko šli z njo ven na kosilo, ko sta mela starša obletnico poroke. In jo fajn najem doma, pa na frišno oblečem, jo še na sprehod peljema, da je zaspala, ko pa je prišla v gostilno, pet minut pa je na debelo gledala, pa ni minilo nekaj minut, ko je planila v vreščeč jok. Je ves folk noter preglasila za malo malco. In nam ni preostalo druga, kot spakat in it ven oz. kr domov, ker se tudi zunaj ni umirila. Tak, da to še nekaj časa ne bomo prakticirali...

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 303
   RE: Celjske in okoliške mamice
17.3.2009 20:38:45   
katja_p
Minilo 15 min, sm jo vzela ven in na zizo, da je še mal pojedla, pol se je začela crtlat, sm jo dala v zibko, spet jok ... zdle mal miruje in je tiho, ampak slišim, kk hlipa ...

Razmišljam, da bi ji zvečer poleg zize dala še dodatek, če bi ga slučajn hotla. Ker tk res nikol ne bom vedla, a joka zarad tega, ker hoče bližino, al je še lačna ... Sej, če ne bo hotla, bo itak zavrnla flašo, ne? Pa menda po Am bolš spijo in dlje, ker je kao ful nasitno ... Hmmm ... dilema ... Ka rečete?

V končni fazi imamo do GH še manj kot 3 mesece, pa sm rekla, da ne bom mela flaške ...

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 304
   RE: Celjske in okoliške mamice
17.3.2009 21:14:54   
Bethany
Katja, vidim, da imamo danes podobne probleme... DVE URI sma se zdele matrala, da je zaspala, tako, da je skupek ur, ko je bila budna, SEDEM!!! Sedem... user posted image user posted image user posted image Jaoooo, js ne vem več, kok nej to dete prepričam, da bo čez dan več spala. user posted image user posted image

Zdej se bom šla pa strogo po uri in planu spanja. Pa vse podredili temu, dokler je ne navadim, da ko je zaspana, da zaspi. Bemti, no, jo bom menda ja naučila, da ni tak težk zaspat... user posted image

Kar se pa dodatka tiče: moja se kljub temu, da zvečer je na obeh zizah in popije 90 ml dodatka zbudi po štirih - petih urah. Tak da, ni rečeno, da bo zarad dodatka Tjaša bolje spala. Če pa misliš, pa probaj, čeprav se pomoje dost naje pri tebi. V DM imajo take male pakunge Aptamila, pa tist probaš, da ne kupuješ cele škatle. Flaško ti pa js kako dam, če nimaš...

Uf, sem kr zmatrana... kok mene to utrudi, ko se dere ko jesihar in noče zaspat, hkrati pa je že videt kot cota... HB za mojga user posted image , da ostane trezen in priseben. Js se pa ob takih situacijah počutim ful nesposobno in tudi naveličano vsega... user posted image A je to normalno?? imam ful slabo vest.

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 305
   RE: Celjske in okoliške mamice
17.3.2009 22:54:51   
mbd0411
Bethany,vsi smo kdaj v takem položaju.
Jaz sem si gor prišla,da če čakam,da bo zaspan,je že včasih prepozno.Če je preveč zaspan ne more zaspat.Pravi čas ga moram da spat.Včasih prej probam.Ko je zaspan,si vedno k ličkom stisne pleničko in se z glavico obrne na stran,če pa še ni zaspan,potem se igra.To smo naštudirali v teh petih mesecihuser posted image
Moram pa prav pazit,ker se tako rad čez glavo pokriva.
Mi smo na dodatku,pa ni nič bolj sit oz.bolj dolgo sit.Še vedno ponoči 1x je ali pa tudi 2x,kakor kdaj.Le kdaj bo spal vso noč?user posted image
Je pa že bolje.Hropi mu ne več,kašlja tudi zdaj manj...Vpihe imava zdaj na 8 ur,prej na 4,nato 6.Obeta se grdo in mrzlo vreme,tako da se tudi nam obeta še malo "noter bit" Nimam pa ne miru,da bi se vsaj čez dan malo ulegla z Nikom,pa je časa dovolj.Spanja manjka,pa še pol tu visimuser posted image ,itak se je treba še ob enih vstat,za vpihe ventolinauser posted image ,mah bo že.1x se bom že naspala,al pa dol padla.Se pa vsaj ne zbuja več na pol ure kot se je še 2 dni nazaj.Ojojoj...Kar omotična sem že bila.user posted image user posted image user posted image user posted image
Malo sem se razpisala...Lahko noč vsem


_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 306
   RE: Celjske in okoliške mamice
17.3.2009 23:02:20   
_kathy_
Ojla babnce! No mi2 sva bila dopoldne na sprehodu, je pridno ajal naš otroček, smo prišli domov, se najedli in potem je bil neki sitn. Ko opazi, da me ni več ob njem, ali pa npr. na zizi mi zaspi, ga dam na sedežno, pa takoj odpre oči in se začne dreti kot jesihar. No, potem smo se pa ob 16 h odpravili malo v City center na kavico in malo po štarcunah. Dojila sva se ob 15 h, potem mi je pa spal vse do 19: 30. Mislite, da bi ga vmes morala kaj zbuditi, da bi jedla, ker se mi zdi to kr dolgi razmak za čez dan?? Al ga pustim, tako kot sem danes?user posted image user posted image

Aja, zadnjič sva mu kupila jaknico v HM. Je bele barve (ati izbral) in mislim, da mu kr fajn paše, malo poudari temnejšo poltuser posted image user posted image .


_____________________________

Končno si se nama pridružil!

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 307
   RE: Celjske in okoliške mamice
18.3.2009 6:54:06   
martka
jaz se urejam- not, tule pišem- imava ob 8.30 posvetovalnico.

čao

_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu _kathy_)
Neposredna povezava do sporočila: 308
   RE: Celjske in okoliške mamice
18.3.2009 9:36:45   
_kathy_
Jutro! Kje pa ste vse? Tole vreme danes mi ni neki všeč ...piha user posted image ko sto user posted image !!!
Sem malo ta naš seznam čekirala, pa ugotovila, da prevladujejo fantki.user posted image user posted image

Martka, potem pa sporoči, kaj bo novega.user posted image


_____________________________

Končno si se nama pridružil!

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 309
   RE: Celjske in okoliške mamice
18.3.2009 9:59:36   
Bethany
evo mene, danes malo kasneje. smo kr vredu spali, čeprav včeraj ni tako kazalo. joj, je bila sitna zvečer. zmatrana pa ne spat!! no, pol sem jo kr na zizi uspavala, je ob devetih zaspala, spala do pol treh, pa sem jo kar pustila, ker se ni nič oglašala in je spala še do štirih, ko pa je bila lakota prehuda. pol se je v pol urce fajn najedla in zaspala do pol osmih. sicer z vmesnimi bujenji, sam sem ugotovila, da če jo kar pustim, potem sama nazaj zaspi. če je lačna, se itak oglasi.

ja, to uspavanje dojenčkov: teorijo poznam, v praksi pa popušim. user posted image vem, da jo je treba pri prvih znakih utrujenosti dat spat, ampak js jih sploh ne opazim, skoz je tak živahna, ko pa vidim, da je utrujena, je pa že preveč, da bi v miru zaspala... user posted image user posted image Zdej imam cilj, da jo ful ful opazujem, daa prepoznam kiri znaki so ključni za utrujenost pri Elini.

vreme: res nekaj pihlja, ampak je zunaj 10 stopinj, tak da bo menda za zdržat, hehe. Sicer je pa veter pri meni dobrodošel, imam vsaj izgovor za bad hair day user posted image user posted image user posted image

Zdajle se najem, zrihtam, najem in oblečem Elino in grema ven, to je še najbolj uspešen način uspavanja naše punčke. user posted image

(odgovor članu _kathy_)
Neposredna povezava do sporočila: 310
   RE: Celjske in okoliške mamice
18.3.2009 13:10:27   
tadeja81
lep pozdrav še od mene!

me ni blo ene dva dni za računalnik, mojga cel teden ni doma in nč ne sfolgam.no pa vseeno sm si utrgala pet kinutk, da vas mal preberem.
joj Bethany kak ti vela, kujo v vozičku uspavaš.midve sma se dopoldan previle, hitro najedle in šibnale na sprehod, a nista minili niti dve ure od hranjenja, ko se je tak začela dret, da sem vedla, da je ful lakota.in pol sm morala šibat domov, nikakor je nism mogla utišat, ne s čajem ne z dudo-ki je itak noče zagrabt in vsi so me tak gledal men pa nerodn ku sto user posted image .najraj bi se pogreznala u en jašek.in pridema domov, pa predenj sem prpravla flaško je tak jokala, ko pa je začela jest, je pa jedla kot bi se ji sanjalo zraven.in pol je podrla kupčka 2 in nato ene 4 ful vn vrgla.nimam pojma kaj ji ni pasal.zdle je pa mal zadremala na kavču.
sm ugotovila, da če gremo kam, bi rada kt naprej jedla, zdej že hoče včasih čez dan tudi na dve uri jest, in sem študirala, če ima premalo, pa sm ji povečala dozo in ne poje nič več. kolko pojejo vaši dojenčki povprečno na dan?moja je stara devet tednov in dva dni.

nič nekaj se oglaša, user posted image

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 311
   RE: Celjske in okoliške mamice
18.3.2009 14:22:18   
martka
ja, sva imeli posvetovalnico.
težka je okroglih 6000g in velika 62cm.

cepljenje... eni se cepijo, drugi se ne...
enim se toplo svetuje, za druge je zakonsko obvezno, tretji pa se cepljenju po lastni presoji in svoji vesti odpovejo.
nekaterim, redkim, pa se celo odsvetuje zaradi njihovih kroničnih obolenj, ki so konec koncev lahko hujša kot cepljenje.


malo sem zafilozofirala....sem slabo spala. gaja je spala super, tjan in luka tudi... jaz pa sem premlevala razloge in bojazni Proti in razloge Za.

je pa pediatrinja pohvalila gajo, kako lepo sedi, se dviguje, pase krave, med pašo bi se najraje kar odplazila, kako lepo steguje roke za igračo, se ji smeji in se z njo pogovarja... še en štos se je zgodil: vzela je v roke tisto leseno palčko za grlo pogledat, prijela gajo in ji rekla: no, zdaj boš pa rekla AAA... in gaja res reče Aaa... se je potem zdr. ful smejala naključju. in na koncu rekla: no, zdaj pa ne bom rekla:reci adijo, da se res kaj ne zgodi, in se še vedno prešerno smejala prejšnjemu dogodku.


jaz sem imela zanjo cel kup vprašanj in si je vzela čas in mi vse lepo na dolgo in široko razložila

potem sva bili pa od 10h do 12h zunaj. po meni je pihalo, gaja pa je spala varna pred vetrom v svoji rdeči kočiji.

za kosilo sem naredila špinačo in pire in hrenovko in vanilijev puding.

gaja zdaj tolče po svojih igračah v igralnem centru... pa se jim smeji in vriska, ko zacvilijo in zaropočejo...


lepo bodite!

_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu tadeja81)
Neposredna povezava do sporočila: 312
   RE: Celjske in okoliške mamice
18.3.2009 16:00:21   
katja_p
Midve z Bethany sma tud dans ble za Savinjo, srečale še miguljo (iz otroškega foruma) pa kathy ... Same mamice z vozički na kupu smo ble ... user posted image

Zdle sma se pa obe najedli, tamala še previla in se greva mal igrat.

Ju3 nas čaka posvetovalnica pa da vidmo, kako daleč smo.

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 313
   RE: Celjske in okoliške mamice
18.3.2009 16:22:25   
martka
IZVIRNO SPOROČILO: katja_p

Midve z Bethany sma tud dans ble za Savinjo, srečale še miguljo (iz otroškega foruma) pa kathy ... Same mamice z vozički na kupu smo ble ... user posted image

Zdle sma se pa obe najedli, tamala še previla in se greva mal igrat.

Ju3 nas čaka posvetovalnica pa da vidmo, kako daleč smo.

tudi jaz sem bila za savinjo!
kathy, kathy, nič ne pokličeš...


_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 314
   RE: Celjske in okoliške mamice
18.3.2009 17:20:22   
katja_p
IZVIRNO SPOROČILO: martka

IZVIRNO SPOROČILO: katja_p

Midve z Bethany sma tud dans ble za Savinjo, srečale še miguljo (iz otroškega foruma) pa kathy ... Same mamice z vozički na kupu smo ble ... user posted image

Zdle sma se pa obe najedli, tamala še previla in se greva mal igrat.

Ju3 nas čaka posvetovalnica pa da vidmo, kako daleč smo.

tudi jaz sem bila za savinjo!
kathy, kathy, nič ne pokličeš...



Pa te nisma nikjer srečale. Nisva te pa klicale, ker nisma vedle, kdaj imata posvetovlnico. Pa drug teden, ko bo spet lepo vreme.

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 315
   RE: Celjske in okoliške mamice
18.3.2009 17:23:23   
martka
velja, vas držim za besedo.

za savinjo pa sem bila med 10h in 12h.


zdaj je fajn, ko je pri jezu že odprto. a mislite, da imajo čaj za dojenje??
lahko predlagamo!

_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 316
   RE: Celjske in okoliške mamice
18.3.2009 17:27:56   
martka
zdaj pa grem.

papa

_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 317
   RE: Celjske in okoliške mamice
18.3.2009 17:45:30   
Bethany
Js ne vem več, kaj naj naredim. Sploh noče spat! user posted image user posted image Budni smo že od pol dveh, ko se je sredi sprehoda zbudila in se pridružila najinemu debatiranju, samo s precej povišanim tonom. user posted image No, po pol ure se je zgleda naveličala dret, in je samo še ležala, na veliko gledala in zehala, pa si manila učke. Zaspat pa ne... Pa jo previjem, ko pridema domov, pa najem, mi zaspi na zizi, ko se dvignem, da bi jo dala v posteljo, pa je že budna in se dere. user posted image user posted image

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 318
   RE: Celjske in okoliške mamice
18.3.2009 17:47:58   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: martka

velja, vas držim za besedo.

za savinjo pa sem bila med 10h in 12h.


zdaj je fajn, ko je pri jezu že odprto. a mislite, da imajo čaj za dojenje??
lahko predlagamo!


Hej, Martka, si naju tak prehitela. Midve sma šele ob pol enih prišle do mesta, al še malo kasneje...

Ja, odličen predlog - čaj za dojenje... Vsak dan nej gre ena tja, pa vpraša, če ga ima, pa da vidimo, kako dolgo bo trajalo, da ga bojo nabavili, hehehe... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 319
   RE: Celjske in okoliške mamice
18.3.2009 17:54:03   
Bethany
Nč, grem ležat, moj je peljal Elino ven, če bo v vozeku zaspala... imam eno uro miru, da se spočijem za večerno "avanturo" uspavanja...

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 320
   RE: Celjske in okoliške mamice
18.3.2009 18:31:41   
_kathy_
Martka, smo se pogovarjale o tebi. Ampak, a nisi imela posvetovalnico danes?
Jst sem šele ob 12 h šla ven. Sem prej še pospravljala po stanovanju, likala cotke, ker je Gal fino dremal.user posted image

_____________________________

Končno si se nama pridružil!

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 321
   RE: Celjske in okoliške mamice
18.3.2009 22:19:06   
Bethany
Kaj za jutri pa dež napovedujejo??? user posted image user posted image Kak se človek hitro razvadi lepega vremena, ane?

Martka, kaj si pol dala Gajo cepit ali ne?

Kathy, kako je šel izpit? Dobra si, da se ti še da učit poleg vsega... user posted image user posted image Js si kr ne znam predstavljat, da bi mogla študirat in skrbet za tamalo in stanovanje...

Katja_p, kdaj imata jutri posvetovalnico?

Tadeja, sej potreba po hrani se pri dojenčkih ful spreminja, sploh ko pridejo do faze zagona rasti, se ti zdi, da kar naprej jejo in so bolj tečni kot ponavadi... Tak da... Js sploh ne vem, kulk mi poje, tisti, ki si bo izmislil merilec na zizi, bo lahk dobil nobelovo nagrado, hehe. Ko pa ji dam dodatek, po dojenju, pa običajno popije še 90 ml. Včasih pa še tulk ne. Ful različno.

Kar se pa spanja v vozičku tiče, seveda takoj zaspi, ker je ponavadi do takrat ko grema ven, že ful dolgo budna in seveda utrujena... Ko pa jo popoldne peljemo še enkrat ven s tem namenom, da bi zaspala, pa fuul traja, ponavadi pol ure ali več, da zaspi.

(odgovor članu _kathy_)
Neposredna povezava do sporočila: 322
   RE: Celjske in okoliške mamice
18.3.2009 22:22:50   
martka
ja, sem imela posvetovalnico. ob 8.30 in sem bila šele ob 9.45 konec, sem tam nahranila gajo, je v vozičku takoj zaspala, pa sem jo mahnila na sprehod.
ja ja , ste se pogovarjale, ja. zato se mi je pa kolcalo in me mrazilo do kosti... hihihhi....

ah, čaj za dojenje, jaz bi kar lastnici predlagala, naj ga nabavijo, ko je pa toliko mamic tam.

nočko, babuške

_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu _kathy_)
Neposredna povezava do sporočila: 323
   RE: Celjske in okoliške mamice
18.3.2009 22:25:45   
martka
IZVIRNO SPOROČILO: Bethany


Martka, kaj si pol dala Gajo cepit ali ne?



sem.......

saj nisem bila odločena, da je ne bom, samo ne zdi se mi potrebno in je najraje ne bi, če bi seveda imela možnost izbire, brez kazenskega postopka.

_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 324
   RE: Celjske in okoliške mamice
18.3.2009 22:26:03   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: tadeja81

lep pozdrav še od mene!

me ni blo ene dva dni za računalnik, mojga cel teden ni doma in nč ne sfolgam.no pa vseeno sm si utrgala pet kinutk, da vas mal preberem.
joj Bethany kak ti vela, kujo v vozičku uspavaš.midve sma se dopoldan previle, hitro najedle in šibnale na sprehod, a nista minili niti dve ure od hranjenja, ko se je tak začela dret, da sem vedla, da je ful lakota.in pol sm morala šibat domov, nikakor je nism mogla utišat, ne s čajem ne z dudo-ki je itak noče zagrabt in vsi so me tak gledal men pa nerodn ku sto user posted image .najraj bi se pogreznala u en jašek.in pridema domov, pa predenj sem prpravla flaško je tak jokala, ko pa je začela jest, je pa jedla kot bi se ji sanjalo zraven.in pol je podrla kupčka 2 in nato ene 4 ful vn vrgla.nimam pojma kaj ji ni pasal.zdle je pa mal zadremala na kavču.
sm ugotovila, da če gremo kam, bi rada kt naprej jedla, zdej že hoče včasih čez dan tudi na dve uri jest, in sem študirala, če ima premalo, pa sm ji povečala dozo in ne poje nič več. kolko pojejo vaši dojenčki povprečno na dan?moja je stara devet tednov in dva dni.

nič nekaj se oglaša, user posted image



Kam pa hodita na sprehode? Tadeja, nič se ne sekirat glede drenja tamale... sej dojenčki druga ne znajo kot tako povedat, da neki ne štima... Js sem se s tem nehala obremenjevat, pa si naj folk misli, kar hoče. Pa seveda kake brezvezne komentarje za sebe zadrži. Je pa zoprno ja, danes ko se je Elina začela dret, se s Katjo skor nisma mogle več pogovarjat, tak je bila glasna, hehe. Pa točno vem, da ko se bo zbudila v vozeku, še na sprehodu, da se bo začela dret... pa kaj čem? zarad tega ne mislim bit omejena na španciranje v neposredni bližini doma, da boma hitro doma... Sej bo kmalu bolje, ko bo toplo, pa se bo dalo na klopci posedet, pa jo mal potolažit, v takih primerih.

(odgovor članu tadeja81)
Neposredna povezava do sporočila: 325
Stran:   <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  11 12 [13] 14 15   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...




Fantek
slovenka

Prosim za Vaše mnenje, katero od naslednjih imen za fantka Vam je najljubše:

Adrian (12%)

Rok (31%)

Vid (29%)

Nobeno (27%)


Število vseh glasov: 565

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!