|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske in okoliške mamice
13.3.2009 19:47:47   
ksenci
mi smo se spet cel dan potepal. joj, po trgovinah taka gužva, že dolg nism bla v petk popoldan pa spet dolg ne bom. sm iskala čevlje za Aljaža pa sm si jih sam kuplauser posted image sm v masu vidla tako dobre, samo niso mel njegove števile. bom počakala.


(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 226
   RE: Celjske in okoliške mamice
13.3.2009 20:37:18   
tadeja81
o Bethany hvala za tolažbo, upam da bo res tako, pol bomo pa bincal na polnouser posted image user posted image user posted image .praviš, da ti Elina tolk spi, srečnica ti...moja spi povprečno 8 do max 10 ur, če je dobr dan.ostalo pa večino na rokah.bom mela take hude mišice, se bom lahka prjavla na bodybildilnguser posted image user posted image user posted image .ko pa smo prišli iz bolnice, je pa ful spala, mogoče zato ker je bila na antibiotikih.sm jo morala budit, da sm ji dala antibiotike in jo hranla.zdej mi pa vračauser posted image me ona budi.

nč grem mal pred tv, je zaspala po kopanju in upam, da je to že prva runda spanja, da ne bo kmalu jokec

nočko vsem



(odgovor članu ksenci)
Neposredna povezava do sporočila: 227
   RE: Celjske in okoliške mamice
13.3.2009 22:18:08   
Bethany
Eno vprašanje: ima katera kake izkušnje s Sparky-jevimi bodiji (iz Špara)? Sem take šikane vidla, s kratkimi rokavi, tri za ceno 9 eurov, pa nisem pol vzela...

Pa še nekaj: ful me mika, da bi šli z Elino plavat- tisto plavanje z dojenčki, na tisti posebni šoli na Ljubljanski cesti. Zadnjič pa na posvetovalnici slišim sestre, ko so med seboj komentirale dojenčke v bazenih, seveda v negativnem smislu, češ, kak se pol taki dojenčki pojavljajo pri zdravniku zarad kake kožne reakcije na klor ali pa umazanije, ki se v teh javnih bazenih prenaša po vodi. Zdej pa ne vem... al to velja za te običajne bazene in terme ali tudi za to posebno plavanje. Sem pa slišala, da je tam voda prilagojena nežni koži dojenčkov, pa glede na to, da ni drugih zraven, poleg staršev seveda, da pomoje ne bi smel bit problematično. Kaj menite? A bo katera šla?

(odgovor članu tadeja81)
Neposredna povezava do sporočila: 228
   RE: Celjske in okoliške mamice
13.3.2009 22:26:12   
Bethany
Laaaahkoooo noč!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 229
   RE: Celjske in okoliške mamice
13.3.2009 22:30:44   
_kathy_
O Dali*, dobrodošla med mamicami! Vašega že zvija? Našega je začelo pri treh tednih in smo mu takrat nabavili te koroške kapljice. Danes je blo ful hudo ...ne vem ...verjetno po kumarični omaki, ki sem jo jedla za kosilouser posted image user posted image . Ful ga je zvijalo. Nam pa še najbolj pomaga ta stolček - ležalnik z vibro. Ga najbolj umiri pa potem tudi zaspi kr hitro noter. No, prej smo se skopali, malo papali (glih tolk, da se je odžejal) in mi je že zaspal. Zdaj pa samo čakam budilko, ker to papanje ni blo glih neki za dol padit.
Glede širokega povijanja ...pri našem, ko ima krče, tudi nogice čisto skrči in tudi stegne. Na trdo povijati ...hm to pri nas bolj ati prakticira ...men ne gre najbolj, ker sm tko švoh v rokah ...Ampak že v P, ko sem jim večkrat rekla, naj pogledajo, če sem ok povila, so mi rekle, da je vredu. Bomo vidli ...user posted image
Zdaj sem še atija pospremila v posteljo, ga pocrkljala ...zdaj pa grem malo za knjige ...user posted image


_____________________________

Končno si se nama pridružil!

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 230
   RE: Celjske in okoliške mamice
14.3.2009 8:10:02   
mbd0411
Jutro!

Dali čestitkeuser posted image
Bethany,glede bazena ne vem.Me pa mika,ker Nik tako uživa v vodi.Je pa res toliko negativnih mnenj glede bazenov.
Itak smo zdaj bolni,tako da neki časa odpade tako kopanje.Verjetno bomo na morje počakali.user posted image
Danes pa tako lep sonček.Naužijte se ga še za naju z Nikom.HB,da je tavečji na zimovanju in sigurno uživa (Gora Oljka) Martka,ti to poznam ane?
Sparky bodiji so pa men kar v redu,sam da se pri vratu zapirajo ne tisti,ki nimamjo neta.Tisti niso najboljši,vsaj meni ne.Drugače pa od Sparkija kar veliko kupujem.Sploh pleničke so mi super,pa robčki in nogavice tudi za večjega pa še druga oblačila.user posted image


_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu _kathy_)
Neposredna povezava do sporočila: 231
   RE: Celjske in okoliške mamice
14.3.2009 9:06:15   
Bethany
Dobro jutrooooo!! Danes pa smo kar fajn spali, eno bujenje ob pol štirih, zjutraj pa do sedmih, čeprav sma se včeraj zmenile, da bi do pol devetih potegnale... user posted image user posted image je bla lakota zgleda prehuda, hehe.

Zdele pa gledama Bojana, le kaj bo danes narisal?? user posted image user posted image

(odgovor članu mbd0411)
Neposredna povezava do sporočila: 232
   RE: Celjske in okoliške mamice
14.3.2009 10:02:38   
tadeja81
jutro!

mi smo dons tud fajn spali, prvo rundo je spala 6 ur-luksuz, pol pa tri in pol in pol smo se še mal crkljali.zdej pa šibamo v laško.

lep dan in naužijte se sončeka

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 233
   RE: Celjske in okoliške mamice
14.3.2009 10:08:32   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: tadeja81

jutro!

mi smo dons tud fajn spali, prvo rundo je spala 6 ur-luksuz, pol pa tri in pol in pol smo se še mal crkljali.zdej pa šibamo v laško.

lep dan in naužijte se sončeka


user posted image user posted image
Ja to ste pa res lepo spali!! Fino, fino! user posted image

Drugače pa js zdele berem knjigo Otroško spanje, brez joka v sanje, ki govori o tem, kako navaditi otroka na lep in prijazen način, da lepo spi skozi noč. Še posebno primerno za tiste, ki se jim zbuja vsako uro ali dve. Priporočam pa jo vsakemu. Naša tudi lepo spi ponoči, pa mi je vseeno zanimivo branje. Se pa tretira, da dojenček kao prespi celo noč, če spi v kompletu skupaj vsaj 5 ur. Zanimivo, ne.

(odgovor članu tadeja81)
Neposredna povezava do sporočila: 234
   RE: Celjske in okoliške mamice
14.3.2009 10:17:00   
Bethany
Men se pa tale stolček vedno bolj dopade;

user posted image

sam pravijo v BC, da je primeren šele od petega, šestega meseca dalje, čeprav pri opisu izdelka piše od treh mesecev naprej. user posted image user posted image

Me pa zanima tudi DO KDAJ je še uporaben, do katere starosti otroka, glede na to, da ne zgleda neki velik...

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 235
   RE: Celjske in okoliške mamice
14.3.2009 10:51:51   
mbd0411
Tale stolček po mojem ni za dolgo.Itak,ko se začnejo plazit je konec.Se mi vseeno zdi z mizico bolj uporaben,ker ga lahko imaš več let.Ali pa trip trap stolček,samo jaz nimam prevleke,bom mogla zašit.Ta stolček pa meni paše,ker je bolj visokuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 236
   RE: Celjske in okoliške mamice
14.3.2009 15:55:28   
Bethany
Stolček: ja, ja, itak bo tudi stolček z mizico nabavljen. Tale se mi zdi fajn, da jo lahk not posedim, pa kej naredim, pa lahk gleda zraven. ko je tak rada že v sedečem položaju... no, ne vem, bom še vidla.

Drugače pa smo prišli iz fuuul dolgega sprehoda, in bi tak pasalo mal zalegnat, pa je Elina čist budna in prisebna... user posted image user posted image Smo šli tisto pot čez Lahovno, iz Lopate, mim Ostrožnega čez AC proti Lokrovcu, pa potem proti Lahovni in mimo, pa ven na Hudinji, nazaj pa kar ob cesti, mimo Lidla in ob Koprivnici. Madonca, je kr tura, me malo noge bolijo. Ampak je pasalo, pa ful lepo je zunaj. user posted image

(odgovor članu mbd0411)
Neposredna povezava do sporočila: 237
   RE: Celjske in okoliške mamice
14.3.2009 16:31:29   
_kathy_
No glede spanja ...Gal je včeraj zaspal takoj po kopanju - ob 9 h, potem smo jedli ob 4 h. Potem ga je ati dal k nama na posteljo in ob 6 h je že bil jok. Zakaj? Imeli smo pooooolno pleničko. Smo se kar mučili vse umiti. Heheuser posted image user posted image user posted image . No mami ga je še malo dala na zizo in že je pančakal. Potem smo se pa zbudili ob 8 h.user posted image

Danes je tako lep dan. Kaj počnete? Mi smo bili dopoldne na dolgem sprehodu, po kosilu smo pa šli malo v shopping. Za Gala iščeva jaknico. Pa nikjer ne najdeva takšne, da bi nama bila všeč. Pogoj je oranžna barva. Ve katera, kje bi jih imeli? user posted image user posted image V Baby centru jih imajo, a najmanjša št. je 68. Takrat, ko bo naš nosil to št. bo pa že poletje.


_____________________________

Končno si se nama pridružil!

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 238
   RE: Celjske in okoliške mamice
14.3.2009 17:29:39   
mbd0411
Kaj pa Kik?
Jaz sem tam našla zelo lepo jakno,ki se da notranji topel del ven-10€ Ali mora bit dražja??user posted image Tudi neke oranžne pa zelo lepe sem videla.
Ali pa pikapolonica?NKD v Žalcu?



_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu _kathy_)
Neposredna povezava do sporočila: 239
   RE: Celjske in okoliške mamice
14.3.2009 17:53:35   
katja_p
Spanje: naša se je začela 2x na noč zbujat ... pa je že lepo pančkala in se zbudla samo 1x ... zdaj ji pa neki dogaja. Pa se bo že unesla nazaj user posted image

Je pa dans spala 4 ure popoldan! Faca mala user posted image

Spar bodiji: js sm ji kupla še pred rojstvom št. 62, pa jih je nosla od rojstva, zdaj so ji pa že premalai (pa mislim, da še nima 62 cm)

(odgovor članu mbd0411)
Neposredna povezava do sporočila: 240
   RE: Celjske in okoliške mamice
14.3.2009 18:17:15   
Bethany
Hojla, glih dobila slikco malega Etiena (od Dali), pa jo morem delit z vami. Mali je pravi cukerček:

user posted image

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 241
   RE: Celjske in okoliške mamice
14.3.2009 18:20:21   
Bethany
Spar bodiji: aha, torej morem kupovat 68, če hočem, da bojo dlje časa uporabni... Prav. user posted image

Zadnje tedne tak raste, da komaj folgam uporabljat cotke. Pa vsak dan dam kej stran. Zadnjič ji kupim une bodije brez rokavov v Tušu, številko 62 in 68, pa je taka miniaturna razlika med njima, niti cm ni 68 večji in glih za glih prav... user posted image user posted image Ne bojo dolgo uporabni, če bo tak rastla...

To je pa tak težko kupovati, ej! Tak so različne številke v različnih trgovinah, pa še včasih zapakirano tako, da sploh ne moreš videt, kolk je dejansko veliko... user posted image

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 242
   RE: Celjske in okoliške mamice
14.3.2009 19:11:48   
tadeja81
evo, da se še jst malo javim dons.smo se od enajstih dopoldan pa to petih potepal.smo mal šopingiral.sam Alina je imela dons ta lačno, bi kr vsake dve ure jedla, pa dvakrat se mi je tak pokakala, da sm jo morala celo preoblečti.pa ni blo glih fajn, ku so te previjalnice tako mrzle, moja puža pa tak zmrzljiva, da je kr joj.no, sam smo preživeli, mal smo se jokcal, drgač je blo pa fajn.

te sparky bodije sm pa gledala, pa ne zgledajo tak slabi, sej to itak tak hitr prerastejo, da ne rabi bit glih neka high znamka.so pa te številke tako različne, da morš prav pazit, katero vzameš.jst vedno rajši vzamem malo večje, sej jo kmalu dorastejo.ne pa da kupiš neke ful male, pol jih še pa nosit ne moreš. sm dobila že 3 bodije, enga mexx in dva neka francoska znamka, pa jih še enkrat nism mogla dat gor, ker so mi premajhne prinesli.no, bodo pa za tadrugo dojenčico.user posted image

zdle sta pa z atiju na kavču zadremala, jst pa v pojstlo šibnem, da se mal spočijem.

lep večer vsem, pa lepo cartajte svoje sončke

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 243
   RE: Celjske in okoliške mamice
14.3.2009 19:13:09   
tadeja81
eno vprašanje.kako si spremenim tikerček in sliko?se že tak dolgo nism javljala, da ne znam več.pa kako kako sliko gor prilepim.hvala

(odgovor članu tadeja81)
Neposredna povezava do sporočila: 244
   RE: Celjske in okoliške mamice
14.3.2009 19:37:02   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: tadeja81

eno vprašanje.kako si spremenim tikerček in sliko?se že tak dolgo nism javljala, da ne znam več.pa kako kako sliko gor prilepim.hvala


Hej, Tadeja. tikerček si novega nastaviš ali na ringaraji ali recimo na lilypie. Tega starega pa kr zbrišeš iz profila. Pa link novega skopiraš v profil, tam ko prav piše, da je za te trakce tikerčkov.

Slikce pa lahko dodajaš s pomočjo teh dveh strani: http://www.shrani.si/ ali http://www.slikomat.com/

(odgovor članu tadeja81)
Neposredna povezava do sporočila: 245
   RE: Celjske in okoliške mamice
14.3.2009 21:01:37   
Bethany
Katja, jutri pa krst, ne?? Imata vse prištimano? Tjaša kej živčna? user posted image user posted image Oblekce oprane? Frizura bo zdržala?

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 246
   RE: Celjske in okoliške mamice
14.3.2009 21:02:56   
katja_p
Naša ima pa dans spalni dan ... prej sm že napisala, da je 4 ure spala (dopoldne je bla pa skor 5 ur pokonc), no, prej je pa bla sam dve uri pokonc in pol zaspala na zizi in še kr spi ... user posted image user posted image  Jo grem zdle zbudit, da se grema kopat pa mal pojest ...

Mam slab filing za ponoč ... Bo hotla bit najbrž mal več pokonc ... joj joj joj ... ju3 pa zgodi vstat, ker mamo krst ...

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 247
   RE: Celjske in okoliške mamice
14.3.2009 21:03:51   
katja_p
Etien je pa res cukerček, sem js tud dobla to fotko. user posted image  Mdonca, bo pecal naše pupe user posted image

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 248
   RE: Celjske in okoliške mamice
14.3.2009 21:06:04   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: katja_p

Etien je pa res cukerček, sem js tud dobla to fotko. user posted image  Mdonca, bo pecal naše pupe user posted image


he he, sam res, ne?? user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 249
   RE: Celjske in okoliške mamice
14.3.2009 21:15:20   
katja_p
IZVIRNO SPOROČILO: Bethany


IZVIRNO SPOROČILO: katja_p

Etien je pa res cukerček, sem js tud dobla to fotko. user posted image  Mdonca, bo pecal naše pupe user posted image


he he, sam res, ne?? user posted image user posted image user posted image user posted image


No, .... al jih bo pa totalno ignoriral, naše se bodo pa slinle za njim ... user posted image user posted image user posted image

Joj, ko bi Tjaša vedla, ka se njena mami tu pogovarja in neke tumarije klati! user posted image

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Oblačila
Michonne RR

Kako pogosto kupujete otroška oblačila?

Vsak teden (9%)

1x na mesec (11%)

Ob menjavi sezone (11%)

Po potrebi (69%)


Število vseh glasov: 45

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!