|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske in okoliške mamice
12.3.2009 17:35:44   
Bethany
Punce, kdaj boste dale dojenčke slikat za osebni dokument? Razmišljam, da bomo rabli, če gremo poleti na morje, čez mejo. Glede na to, da imama stroge varčevalne ukrepe za avto user posted image user posted image in bo verjetno kr hrvaška padla... user posted image user posted image

Js bom verjetno tik pred zdajci, ko se zdej tulk hitro spreminjajo, da bo do poletja itak čist drugač zgledala, pa še lažje jo bo pomoje naštimat in pritisnat... ne vem, no, recimo... user posted image

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: Celjske in okoliške mamice
12.3.2009 17:42:26   
tadeja81
bethany mi pa smo morali dve tetra na štiri dele plus povijalna, kar je bilo na začetku kar kompaktno, ker še ni bila tako močna v nogah, zdej pa ful stiska nogice skup in ful stisne pleničke in me je kr strah, če je dovolj na široko.kupila pa sem racman plenico za široko povijanje, pa dam eno tetra na štiri dele zloženo, pa pride ravno enak široko kot samo s tetra in povijalko.tak da zdej uporabljam racmanko.ne vem a je sam moja tak močna, da ful stiska noge skup in čist stlači plenice, ali si ti imela enake izkušnje.?user posted image

lp

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: Celjske in okoliške mamice
12.3.2009 17:51:58   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: Bethany

Punce, kdaj boste dale dojenčke slikat za osebni dokument? Razmišljam, da bomo rabli, če gremo poleti na morje, čez mejo. Glede na to, da imama stroge varčevalne ukrepe za avto user posted image user posted image in bo verjetno kr hrvaška padla... user posted image user posted image

Js bom verjetno tik pred zdajci, ko se zdej tulk hitro spreminjajo, da bo do poletja itak čist drugač zgledala, pa še lažje jo bo pomoje naštimat in pritisnat... ne vem, no, recimo... user posted image

moj ga je kr doma slikal... potem je pa z enim programom mal sence popravu in dal modro ozadje in zgleda k orginal.... še boljšeuser posted image user posted image user posted image user posted image
takole zgleda:
user posted image

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: Celjske in okoliške mamice
12.3.2009 18:27:18   
brkn83
IZVIRNO SPOROČILO: Bethany

Punce, kdaj boste dale dojenčke slikat za osebni dokument? Razmišljam, da bomo rabli, če gremo poleti na morje, čez mejo. Glede na to, da imama stroge varčevalne ukrepe za avto user posted image user posted image in bo verjetno kr hrvaška padla... user posted image user posted image

Js bom verjetno tik pred zdajci, ko se zdej tulk hitro spreminjajo, da bo do poletja itak čist drugač zgledala, pa še lažje jo bo pomoje naštimat in pritisnat... ne vem, no, recimo... user posted image


Js sem Nika dala slikat za osebno ko je bil star en mesec. Tk da osebni dokument že imamo doma. Namreč ker nikoli ne vem kdaj se kam odpravimo, sva to raje kar prej storila ker potem bi se pa lahko zgodilo, da bi kam hoteli iti pa ne bi imel  osebne.

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: Celjske in okoliške mamice
12.3.2009 18:38:47   
ksenci
midva sva se danes spet potepala. ampak to se bo mogl končat, drugače, rs ne bom napisala diplomeuser posted image zdaj pa grem nekaj skuhat, ko pride ati lačen s službeuser posted image

bethany-user posted image user posted image user posted image za 1A kolke. mi smo Aljaža slikal za osevbo že pri 2m, kr smo šli že septembra na dopust. na sliki pa si ni nič podobn, kr sm mu mogla glavico tak hecn držatuser posted image ja ti kr počakaj, bo lažje
tadeja- ti kr pridi in večkrat počvekaj z namiuser posted image
mbd- upam, da se mu ne bo poslabšalo in bo kmalu zdravuser posted image



(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: Celjske in okoliške mamice
12.3.2009 20:45:38   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: tadeja81

bethany mi pa smo morali dve tetra na štiri dele plus povijalna, kar je bilo na začetku kar kompaktno, ker še ni bila tako močna v nogah, zdej pa ful stiska nogice skup in ful stisne pleničke in me je kr strah, če je dovolj na široko.kupila pa sem racman plenico za široko povijanje, pa dam eno tetra na štiri dele zloženo, pa pride ravno enak široko kot samo s tetra in povijalko.tak da zdej uporabljam racmanko.ne vem a je sam moja tak močna, da ful stiska noge skup in čist stlači plenice, ali si ti imela enake izkušnje.?user posted image

lp



Ja, ja, enako pri nas! Vse je bilo stišano, hehe... user posted image user posted image

(odgovor članu tadeja81)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: Celjske in okoliške mamice
12.3.2009 21:02:56   
mbd0411
Martka,ane kako priročen stolček tudi za kasneje,ko so naši škrati že ustvarjalni,pa imajo svojo mizico in stolček.Jaz ga bom sigurno šla iskat v pikapoko.

_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: Celjske in okoliške mamice
12.3.2009 21:41:10   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

moj ga je kr doma slikal... potem je pa z enim programom mal sence popravu in dal modro ozadje in zgleda k orginal.... še boljšeuser posted image user posted image user posted image user posted image
takole zgleda:
user posted image



Hej, kaj to je že tvoj tamali takle slikan? Tak velik zgleda. user posted image Ful fajn je izpadlo, kot "profi" user posted image user posted image To je moj že tudi parkrat imel idejo, da bi se kr doma slikali za osebne dokumente, celo točne mere fotografije je najdu, kak mora bit obraz centriran ipd, ampak če bi čakala, da bi doma to sprovedli, noben od nas ne bi imel osebnega dokumenta, heheee user posted image user posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: Celjske in okoliške mamice
12.3.2009 21:47:11   
Bethany
Široko povijanje: jooj, par dni ne povijam pa že pozabljam... user posted image user posted image user posted image seveda, na štiri dele morš zložit pleničko, potem pa na tretjine. Ja, ja, sej sm js isto povijala, sam za to racman pleničko pa prvič čujem. No, sej če opravlja svoj namen, je kul. Čim manj matranja. user posted image user posted image

Sem se pa odločila, da če bo pri naslednjem otroku tud treba široko povijat, ga ne bom tišala s temi pleničkami v jajčko. Tak se mi je vedno smilila, ko je tak čudno zložena not ležala, prav nič udobno ni zgledalo, tak čudno skrčena je bla. Seveda, ko pa je bila ritka tak obilna, s temi pleničkami. Naslednjič, če bo treba, bomo malo manj striktni in malo bolj uvidevni do dojenčka. user posted image

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: Celjske in okoliške mamice
12.3.2009 21:48:42   
Bethany
Tako, zdaj pa dost čvekanja, grem spat, naša danes spi že od pol devetih, sma lahko v miru pogledala eno nadaljevanko. user posted image

Me pa zanima, kdaj bo prvič budna, imam občutek, da dokaj kmalu, tak da kr šibam... lahko noč!

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: Celjske in okoliške mamice
12.3.2009 21:59:55   
_kathy_
NO, ko se že pogovarjate o kolkih, jst mu jo zloženo potem samo na pol prepognem in je to to in mi je patronažna rekla da je ok, pa tudi v P so mi tako pokazali. Je pa drugače čimveč brez, da se nabrca, naprdi, ker ga drugače ful krči mučijo. Oceno kolkov smo pa imeli 1A. Baje je to čisto malo, ampak smo šli v to smer, saj sem sama želela tako povijati iz preventive, saj imamo pri nas v več generacijah izpahe kolkov (vse do mene in sestre, ki nimava) in sem jih v P o tem tudi obvestila.


_____________________________

Končno si se nama pridružil!

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: Celjske in okoliške mamice
12.3.2009 22:26:06   
katja_p
Tjaša že tud spi, js grem pa zdle.

Osebna: js bom nekje aprila šla, ker itak morm, ker šibamo za 1. maja že na morje. Js sm sicer mislila še kaj v Avstrijo skočit prej, sam morm dokumente za njo imet. Bomo poleti šli na kak izlet.

Med včerajšjim kopanjem:

user posted image

(odgovor članu _kathy_)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: Celjske in okoliške mamice
13.3.2009 0:02:18   
_kathy_
MIdva sva že tudi nameravala Gala dat slikat, ker smo že mislili it na Hrvaško. Pa še nismo utegnili to zrihtat ...za prvi maj bomo verjetno kam odšli in to prej uredili.
No, moja dva fanta že pridno spančkata, jst sm se pa do zdaj učila, sedaj pa skočim pod tuš in v posteljo. Nočko!


_____________________________

Končno si se nama pridružil!

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: Celjske in okoliške mamice
13.3.2009 6:50:31   
Naty*Taja
IZVIRNO SPOROČILO: Bethany



Ajaaa, tega si mislila! To sem pa že gledala, pa se mi ni zdelo primerno za k mizi... ?? kaj pol ga daš kar na en stol zraven, al kako??

Je pa zanimiv, ja. user posted image user posted image


Ja, kr na sstol, je čist ziher, ker je tako oblikovan, da se ne more zvrnt! Pa ko kuhaš si jo na pult daš in je čist zadovoljna, ko te gleda...user posted image npr. Pa na tla...ko jih bo več, ful prav pride. Jaz sem se z Marcelom igrala na tleh, Maruša je pa sodelovala po svoje. Samo, da naju je vidla. Pa je bil problem rešen.


_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: Celjske in okoliške mamice
13.3.2009 10:07:49   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: katja_p

Tjaša že tud spi, js grem pa zdle.

Osebna: js bom nekje aprila šla, ker itak morm, ker šibamo za 1. maja že na morje. Js sm sicer mislila še kaj v Avstrijo skočit prej, sam morm dokumente za njo imet. Bomo poleti šli na kak izlet.

Med včerajšjim kopanjem:

user posted image


hehe, user posted image user posted image luštno!!

joj, kake konkretne rokice ima Tjaša... pol pa nej rečejo, da se dost ne redijo, ne? ... user posted image user posted image

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: Celjske in okoliške mamice
13.3.2009 13:56:58   
Bethany
Evo, sprehod je naredil svoje, Elina spi že dve uri in pol... user posted image user posted image

Sem pa bila zdajle v DM in ugotovila, da imajo in poljske in nemške pamperske. Ful hecno, še embalaža je druga, sam če nisi pozorn, sploh ne porajtaš, da je razlika. Zdaj sem nabavla še trojkico vijoličnih pampersk, ki jih je že Martka hvalila, so ble glih mal znižane, pa da vidimo, kakšne so.

Zdaj imamo na zalogi Lidlove, Dm-ove in Pamperske, madonca! Smo preskrbljeni za kr neki časa, haha.

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: Celjske in okoliške mamice
13.3.2009 15:57:09   
martka
midve sva se pa danes ful potepali.
pa jakno sem ji v zari kupila. belo, ful mi je lepa v njej.

današnja teža 5900g in dolžina 62cm.

aja, pa že cel mesec si pišem oz. barvam, v razpredelnico gajin ritem spanja.
takole:

zjutraj vstane ob 8h, zaspi ob 9h za pol ure... zaspi ob 11h za 1uro in potem ob 15h za eno uro in ob 17h za pol ure do uro in ob 20h  do 8h zjutraj....
včasih tisto ob 9h preskoči in zato spi od 10.30 do 12.30. včasih.
noč seveda prespi. se zgodi kdaj, da ob 6h, ko ati vstane, malo zacmoka. takrat dam roko na njo in spi naprej. če slučajno ne pomaga jo dam k sebi v posteljo, se priklopi, nekajkrat povleče in že spi.

šibam, me kliče.



_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: Celjske in okoliške mamice
13.3.2009 16:01:32   
martka
v milerju imajo paket 72 vijoličnih pampersk za 14,90€.

_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: Celjske in okoliške mamice
13.3.2009 17:19:15   
Dali*
Ejla punce moje!

Najprej vsem en lep pozdrav. Mi2 sva od srede doma in se pstiva razvajati babici. jaz se še vedno nisem naspala. Čeprav moram eči, da je naš mali princ full priden. Amk jaz si ne dam miru...bi ga kar gledala.

No, danes ga nekaj napenja, čeprav ne jem nič, kar ne bi smela...mami full lepo skrbi za naju in kuha vse kar je zdravo in seveda tudi okusno. Ampak malega sedaj pop tako napenja, da sploh noče ali ne more jest.

Vprašanje...kdaj mu lahko dam vetrovne kapljice, danes je star 7 dni???

To je bilo bolj na hitro, ko zaspi vam napišem kaj več sedaj pa bom full vesela, če mi katera pove kaj in kako...kar jokca in bi bil na rokah, pa se je že malce razvadil, ker je pogruntal, kako je fajn na rokah...joj..kok se dere, mami ga nosi sem in tja in men gre kar na jok, ko to slišim...

Obljubim, da vam napišem kaj in kako je potekalo, takoj ko ga podojim in gre pat...pa pa

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: Celjske in okoliške mamice
13.3.2009 17:45:13   
tadeja81
lep pozdrav punce!

šele sedaj sm utegnala do računalnika, ko je ati prišel domov, da je vzel Alino.mi bojo roke odpadle, ko sm jo tolk nosla sm in tja.boščeka malega tak zvija in komaj čakam, da grema jutri v Laško k eni zdravilki glede krčev.upam, da bo učinek.

kar pa se širokega povijanja tiče, sm dons preizkušala sto variant, da bi blo bolj kompaktno, ampak ko jo povijem, so nogice fajn narazen, ko pa začne brcat in ko jo zvija, pa vse skup stlači in se mi zdi, da že nogice skor stegne, ker tolk zgužva pleničke.res ne vem, kak nej to zrihtam.ima katera kakšen predlog???

nič, grem pripravit za kopanje.

lp vsem

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: Celjske in okoliške mamice
13.3.2009 17:48:36   
tadeja81
dali jst sm prvič dala Alini vetrovne kapljice, ko je bila stara tam ene tri tedne, ker jo prej še ni matralo.sm pa začela s tremi kapljicami večkrat na dan, sedaj pa ji devam po pet kapljic ene petkrat na dan.mamo ful probleme, smo zamenjali kapljice za d3 pa jo še bolj zvija, tak da bom devala kar ad3.

(odgovor članu tadeja81)
Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: Celjske in okoliške mamice
13.3.2009 18:44:23   
martka
IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

Ejla punce moje!

Najprej vsem en lep pozdrav. Mi2 sva od srede doma in se pstiva razvajati babici. jaz se še vedno nisem naspala. Čeprav moram eči, da je naš mali princ full priden. Amk jaz si ne dam miru...bi ga kar gledala.


TI GA KAR GLEJ... JAZ SEM JO TUDI!


IN SEVEDA, ISKRENE ČESTITKE!

_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: Celjske in okoliške mamice
13.3.2009 19:24:55   
Bethany
Ooo, Dali, welcome back!! Upam, da si mali princ kmalu opomore od krčev. te pa čist razumem, kak je težko gledat in poslušat jokajočega dojenčka, pa mu ne moreš pomagat kot pač s tem, da si z njim in ga cartaš... user posted image user posted image sej bo... user posted image user posted image men je še zdej kak tak dan, ko se dere in kriči, pa mi gre po eni strani že kr na živce, po drugi pa se mi ful smili in bi jo najraje v "vatko zavila" pred celim svetom... user posted image

ampak, ko pa so dobre volje, siti, suhi, brez bolečin... je pa vse ostalo pozabljeno. jih pa sam gledaš in se čudiš temu čudežu narave in ti ni jasno, kok lahko imaš nekoga taaaaak rad. ... uf, sem zabluzila... user posted image user posted image


(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: Celjske in okoliške mamice
13.3.2009 19:29:42   
Bethany
Tadeja, nič se preveč ne sekiraj glede teh pleničk, ko se stišijo... se pomoje čist vsakemu. dost na trdno zavij in je čist ok. boš vidla, da bojo kolki čist vredu čez en mesec. user posted image user posted image

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: Celjske in okoliške mamice
13.3.2009 19:42:25   
Bethany
Ritem spanja: js tud beležim Elinino spanje, že kr neki časa, ko me je zanimalo če sploh dovolj spi. pa v povprečju spi v 24 urah 12 do 13 ur. Sicer je to manj, kot razno razni priročniki pišejo za dojenčke njene starosti, ampak očitno ima dovolj, ker je večino časa ful dobre volje in dobro razpoložena. Pa tudi ponoči je kar pridna, skupaj spi najprej od 4 do 5 ur, se v pol ure naje, pa nadaljuje za tri do štiri ure.

Edino morem pogruntat kak jo uspavat, razen s sprehodom, čez dan, ko je že očitno ful utrujena, pa kr vztraja budna in se upira spanju, zraven pa seveda tečna...

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




kaj menite
cupacups

je danasnja politika kriva za recesijo

da,vse v njihov zep sele nato delavci (93%)

ne, so posteni (7%)


Število vseh glasov: 274

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!