|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  30 31 [32] 33 34   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
1.3.2009 22:46:38   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: Bethany


IZVIRNO SPOROČILO: katja_p

...
Bethany: sm se dans spomnla ene fajn turce za sprehod user posted image  zlo mal prometa, malo klančka ... user posted image


user posted image user posted image SUPER, se že veselim, pa se bom pustila presenetit. user posted image



Punce, če se vam da eno fajn turo z vozičkom nardit, je super iti mimo cerkve sv. Duh, na Lahovno, cel krog in pridete ven na Hudinjiuser posted image , malo gozda, malo klanca, ob "jezeru", ni prometa ...

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 776
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
2.3.2009 7:07:16   
Dali*
user posted image

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 777
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
2.3.2009 7:15:19   
Dali*
Dobro jutro punce...

Jap, bolj zgodnja danes. Moj user posted image  je šel v službo, jaz sem se pa vstala, da sem mu pripravila zajtrk.

Čez vikend sva bila full pridna in delovna, tko da počasi napredujemo že z večjimi koraki.

Z malim smo se dogovorili, naj še počaka vsaj 14 dni, ker še ni dovolj toplo, da bi pokukal na svet, sploh ta teden, če bo res deževalo.

Sicer se pa že miselno malo pripravljam na ju3. Moram biti tešča, če se kaj zakomplicira in to do 14.00 ure, ko morem biti v P. Predno me popišejo, pripravjo in bla bla bla, bom glih skup padla od nič jest in pit cel dan. Joj...
To baje izvajajo v porodni sobi, tako da upam, da me ne daju v ono kjer so tri, da se naposlušam še kakega poroda. Sem mojemu rekla, naj mi zrihta čepeke za ušesauser posted image .

Sicer pa marčevke kar pridno čakamo in nič ne prehitevamo z našimi malčki.

Tiste, ki ste pa za nami, se pa kr dogovorte katera bo vodila seznam... Sej veste, me bomo imele kmalu polne roke dela...dobesedno...dokler se ne bomo mal ulaufale user posted image .
 
Želim vam čudovit dan...upam, da je včerajšnji veter odpihnil dež...

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 778
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
2.3.2009 7:57:50   
Dali*
 CELJANKE Z OKOLICO 
 
PDP    Ime (starost)        (št. user posted image , št. user posted image ) pregled, kraj,spol,+ kg, cm buši

user posted image   

 
07.03. 
spps
(26)                        ( 2 user posted imageuser posted image 1) 3.3.,CE user posted image +13,5 kg,105cm 


08.03. 
Lolita23 (23)                  ( 1 user posted imageuser posted image 0)  4.3., CE  user posted image +16 kg

NoBady (19)                   ( 1user posted image , user posted image  0)  3. in 6.3., CE user posted image +23 kg, 107 cm

09.03.  
sahary (29)                      ( 4 user posted image ,  user posted image 3) ?, CE user posted image +9 kg

16.03.
babyg (?)                          ( 1 user posted imageuser posted image 0) ?, CE user posted image  +9kg, 94 cm 
 
17.03.  
urskaf (27)                       ( 1 user posted imageuser posted image 0) 2.3., CE user posted image +13kg, 107 cm 

18.03. 
Dali*
(28)                         ( 1 user posted imageuser posted image 0) 3.3., CE user posted image +15 kg, 107 cm 


19.03.  
urška13 (32)                    ( 1 user posted imageuser posted image 0) 2.3., CE user posted image +17 kg  

 
21.03.
novo (29)                          ( 3 user posted imageuser posted image 0) 11.3., CE  user posted image +15 kg, 102 cm
 
23.03.

majabh (29)                      
( 1 user posted imageuser posted image 0) ?, CE user posted image + 7,5 kg, 93 cm

01.04.   
srecka82 
(26)                   ( 1 user posted imageuser posted image 0) ?, CE  user posted image  +10 kg    

19.04.  
zupancdam 
(26)                ( 5 user posted imageuser posted image 1) ?, TRB  user posted image    
 
24.04 
Sonček85
(23)                  ( 1 user posted image ,  user posted image 0) 19.3., CE   user posted image   +9 kg 


28.04 
brigita23
(25)                   ( 1 user posted image ,  user posted image 0) 16.3., CE  user posted image   +17 kg  
 
09.05  
mani2
(29)                        ( 2 user posted image ,  user posted image 1)  6.3., CE  user posted image  + 5 kg
 
16.05. 
lananai (27)                      ( 1 user posted imageuser posted image 0) 6.3., CE user posted image  + 2,5kg 
 
02.06.  
tinca84 (24)                    ( 1 user posted image ,user posted image 0) 9.3. in 6.4., CE user posted image  +8,5 kg,94 cm
 
23.06. 
maycha (33)                      ( 1 user posted image , user posted image  0) ?, CE  user posted image   + 4 kg

26.06. 
ulsi25 (?)                         ( 1 user posted image , user posted image  0) ?, CE  user posted image
 
03.07. 
Naty - Taja (30)               ( 3 user posted imageuser posted image 2) ?, CE   user posted image   +5 kg 
 
05.07. 
liam (25)                          ( 1 user posted imageuser posted image 0) ?, CE,  user posted image   +3 kg 
sabina84 (25)                  ( 1 user posted imageuser posted image 0) ?, CE,   user posted image   +5 kg 
 
15.07.   
bybyka_1987 (21)          ( 2 user posted image , user posted image 1) 18.3., CE   user posted image   
-11,5 kg 
 
20.07.  
Chebellca (24)                ( 1 user posted image , user posted image 0) ?, CE  user posted image  
 +0 kg 
 
07.08.    
zara78 (31)                    ( 3 user posted image , user posted image 0) 3.3., CE    user posted image   
 
15.08.    
tejči77 (32)                    ( 2 user posted image , user posted image 1) 4.3., CE   user posted image   +2  kg 
 
30.08.
tulpek (26)                      (1 user posted image , user posted image 0 ) 3.3., CE user posted image  -3 kg             
 
01.09.
poopsie (28)                    ( 2 user posted image , user posted image 1) 28.3., CE user posted image +1 kg
 
03.09
barika (24)                     ( 2 user posted image , user posted image 1) 25.3., CE user posted image
 
05.09
Lorian(37)                        ( 3 user posted image , user posted image  2) ?, CE user posted image +3 kg
 
07.09.
oktavija (28)                    ( 2 user posted image , user posted image  0 ) 27.3., CE user posted image
 
 
user posted image  - 9 fantkov
user posted image  - 7 punčk
user posted image   - 15 presenečenj

Skupaj nas je 31 nosečk!

user posted image  

user posted image
 
user posted image  Celjske in okoliške mamiceuser posted image
 
24.09.2008   panja             MAI 
16.10.2008   Mandek         ZALA
20.10.2008   mbd0411      NIK 
03.11.2008   maša23         MAŠA
18.11. 2008  jagodinka      FILIP 
24.11.2008   Bethany         ELINA
25.11.2008   m a j c i k a    LEJA

26.11. 2008
  bobika1          MATIC
5.12.2008     katja_p           TJAŠA
12.12.2008   martka            GAJA
14.12.2008   mami_1979    MATEVŽ
15.01.2009   lunica12          ANINA 
21.01.2009  _kathy_           GAL
22.01.2009   betty80           VID
21.01.2009   blue eye          JERNEJ
04.02.2009   brkn83            NIK 
05.02.2009   cesandra         ŽAN 
06.02.2009   cita                  LIA
08.02.2009  
Katjuša            BENJAMIN  
15.02.2009   timy                 EVA

ZANIMIVE SPLETNE STRANI:


  • Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE
TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE


  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
PREGLEDI              user posted image DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA

  • Še nekaj strani:
user posted image SEZNAMI ZA BODOČE MAMICE
user posted image  NOSEČNOST                user posted image ŠOLA ZA STARŠE
user posted image  NOSEČNIŠKI KALK.     user posted image VSE O NOSEČNOSTI
user posted image  MAMA.SI                      user posted image NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA


  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila
LINK                VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC

  • nosečnost in delo

TUKAJ                          TUKAJ

Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
vloga S-1/1     priloga S-1
Urejanje očetovskega dopusta
vloga S-1/2        Potrebno je izpolniti še isto prilogo S-1 kot je zgoraj.
Kako do pomoči ob rojstvu otroka?
Priznanje očetovstva
Kako do otroškega dodatka?
Zdravstveno zavarovanje novorojenčka

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 779
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
2.3.2009 8:00:18   
Dali*
Kar nekaj pregledov je v teh dveh dneh... Naglejte se vaših malčkov, pikic, metuljčkov....

Sicer je pa spet fulllllll vprašajev... Se mi zdi, da se nas od 31 nosečk javlja mogoče 5... Še največ je pa naših mamic user posted image user posted image user posted image .

Naj vas sonce prebudi nosečke....konec je zimskega spanja....

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 780
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
2.3.2009 8:27:18   
barika
Jutro

evo za seznam, naslednji pregled imam 25.3. pa ne vem, a je to že MF ali ne, ker bo tam blizu 17 tedna, ali je pred MF še en pregled. sem malo pozabilauser posted image user posted image

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 781
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
2.3.2009 9:27:20   
katja_p
IZVIRNO SPOROČILO: barika

IZVIRNO SPOROČILO: Bethany


IZVIRNO SPOROČILO: katja_p

...
Bethany: sm se dans spomnla ene fajn turce za sprehod user posted image  zlo mal prometa, malo klančka ... user posted image


user posted image user posted image SUPER, se že veselim, pa se bom pustila presenetit. user posted image



Punce, če se vam da eno fajn turo z vozičkom nardit, je super iti mimo cerkve sv. Duh, na Lahovno, cel krog in pridete ven na Hudinjiuser posted image , malo gozda, malo klanca, ob "jezeru", ni prometa ...


Ejjjjjjjjjjj .... pa to pot se mela js v mislih user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 782
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
2.3.2009 9:50:27   
martka
katja sem ti odgovorila!

ej kaj če bi se me na svojem naslovu dobile?? da ne bi tule nosečkam smetile??

_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 783
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
2.3.2009 9:51:14   
martka
aja, pa tako sem važna z novim avtom!!! uh, mi kr krila rastejo!

_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 784
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
2.3.2009 10:07:57   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: martka

katja sem ti odgovorila!

ej kaj če bi se me na svojem naslovu dobile?? da ne bi tule nosečkam smetile??


potem se bom jaz kmalu sama s sabo pogovarjalauser posted image

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 785
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
2.3.2009 10:08:58   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: martka

aja, pa tako sem važna z novim avtom!!! uh, mi kr krila rastejo!


čestitke in varno vožnjouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 786
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
2.3.2009 10:14:20   
martka
http://med.over.net/forum5/read.php?94,4476929

bodoče mamice- obvezno branje!!!

tudi za že mamice!!!

_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 787
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
2.3.2009 10:18:33   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: martka

http://med.over.net/forum5/read.php?94,4476929

bodoče mamice- obvezno branje!!!

tudi za že mamice!!!


uf, tale članek je bil že 1x na RR, moj komentar je samo red in disciplina. Martina dajema spat med 19 in 20 uro (že od 1,5 meseca naprej) in ni bilo težav, tak da upam, da bo pri drugem tudi tako.user posted image  in imamo neko rutino, kopanje, hranjenje, spanje, je pa res, da je mali lenušček in ko zaspi, zaspi pa tja do 9. zjutraj (tudi že do 11.30 dopoldan).

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 788
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
2.3.2009 10:29:36   
martka
vsak otrok je zase svet....

luka tudi že 9let hodi ob 20h spat...

Gaja pa tudi, a je sama tako pokazala...

_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 789
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
2.3.2009 10:30:53   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: martka

katja sem ti odgovorila!

ej kaj če bi se me na svojem naslovu dobile?? da ne bi tule nosečkam smetile??


Tudi jaz sem že razmišljala, da bi se mamice prestavile pod Forum Dojenček - Celjanke za okolico...ali kaj podobnega....Jaz se vam kmalu pridružim...

user posted image user posted image user posted image  super za avtek...

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 790
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
2.3.2009 10:41:05   
brkn83
dobro jutro.

nik še kr spi, tk da sem imela nekaj časa zase, da sem se stuširala in uredila, pa kuhno pospravla...............zdej pa čakam, da se zbudi, da se previjema in nahraniva, nato pa greva v mesto, morva se iti slikat, ker mu greva dat osebno delat.
A ve ste že svojim dale osebne narediti? Namreč midva sva se odločila, da mu bova kr zdej jo dala narediti, ker se zna zgoditi, da se kmalu kaj na morje odpravimo.

Še eno vprašanje imam za tiste, ki ste že urejale otroški dodatek. Namreč js ga še sploh ne morem oddati, ker nimam potrdila koliko je moj lani zaslužil. Zdej pa mi nekaj povejte, a je potem te zneske, ko se vpišejo potrebno še kam nesit potrdit, ali ne???? Ker če jih je potrebno nesit potrdit, potem bi jih moj nesel v službo, da mu vpišejo koliko je zaslužil. Sej sploh ne vem kaj naj naredim!!!! A mate mogoče kakšen predlog????

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 791
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
2.3.2009 11:06:06   
Bethany
Jutro!!

Nova tema: tudi jaz sem za to, da se mamice prestavimo, tule nosečke sploh ne pridejo več do besed user posted image user posted image Katera bo odprla novo temo?

Otroški dodatek: Brkn, saj ne rabiš potrdila o lanskem zaslužku, prepišeš znesek iz dohodninske odločbe.

Martka: bravo za novi avto!! user posted image user posted image Ste že naredli kako otvoritveno turo??

Sprehod: Katja, Barika - pa je ta pot prehodna z vozičkom? Če je gozdna pot? Drugače sem pa seveda za, da jo sprobamo.

Dali: Srečno jutri, bomo držali pesti!! user posted image user posted image Uf, tešč do 14ih in še dlje bo pa kar težko... Predlagam, da čim dlje spiš, hehe. Če seveda lahko. user posted image

Kaj bo danes z vremenom?? Arso kaže bližajoče padavine proti Celju. Js bi pa šla mal ven, da vsaj Elino uspavam, ko je tečna, pa noče doma zaspat. user posted image

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 792
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
2.3.2009 11:29:40   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: Bethany


Nova tema: tudi jaz sem za to, da se mamice prestavimo, tule nosečke sploh ne pridejo več do besed user posted image user posted image Katera bo odprla novo temo?
Dali: Srečno jutri, bomo držali pesti!! user posted image user posted image Uf, tešč do 14ih in še dlje bo pa kar težko... Predlagam, da čim dlje spiš, hehe. Če seveda lahko. user posted image

Kaj bo danes z vremenom?? Arso kaže bližajoče padavine proti Celju. Js bi pa šla mal ven, da vsaj Elino uspavam, ko je tečna, pa noče doma zaspat. user posted image


Ko si boste odprle novo temo, nam pa le napišite link, da vas bomo našle in se vam pridružile.

Ja, jutri sem se odločila, da bom poležavala vsaj do 11. ure...če bo dež pa sploh ne bo težko, ker sicer me bo hitro odneslo do hladilnika in sploh v kuhinjo. Sicer pa vam sporočim zvečer, ko se vrnem kako je šlo. Hvala za vse pikapolonice...

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 793
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
2.3.2009 12:16:36   
katja_p
Urejeno:

http://www.ringaraja.net/forum/Celjske_in_okoli%C5%A1ke_mamice/m_3877111/tm.htm

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 794
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
2.3.2009 12:17:43   
katja_p
Nosečke lahk tud pridete pogledat nas user posted image

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 795
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
2.3.2009 12:20:33   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: Bethany


Sprehod: Katja, Barika - pa je ta pot prehodna z vozičkom? Če je gozdna pot? Drugače sem pa seveda za, da jo sprobamo.



samo asvalt jeuser posted image

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 796
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
2.3.2009 12:24:40   
Lolita23
IZVIRNO SPOROČILO: katja_p

Urejeno:

http://www.ringaraja.net/forum/Celjske_in_okoli%C5%A1ke_mamice/m_3877111/tm.htm



Živjo!!!

Se vam pridružim takoj ko podnajmnica zapusti stanovanjeuser posted image user posted image user posted image , kar pa po moje še ne bo ta tedenuser posted image


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 797
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
2.3.2009 12:31:04   
katja_p
IZVIRNO SPOROČILO: barika

IZVIRNO SPOROČILO: Bethany


Sprehod: Katja, Barika - pa je ta pot prehodna z vozičkom? Če je gozdna pot? Drugače sem pa seveda za, da jo sprobamo.



samo asvalt jeuser posted image


Ja, taka zlo fina pot je: klanček navzgor, skoz hostico, klanček navzdol, mim jezerca ... simpatično user posted image

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 798
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
2.3.2009 13:46:57   
toba
Pozdravljene someščanke,
javlja se vam še ena celjanka. Rok po mojih izračinih imam konec oktobra, prvega pregleda še nisem imela, me pa zanima, kako je v Celju z nuhalno. Kdaj in kje ste se naročale?
lp

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 799
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
2.3.2009 13:49:41   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: toba

Pozdravljene someščanke,
javlja se vam še ena celjanka. Rok po mojih izračinih imam konec oktobra, prvega pregleda še nisem imela, me pa zanima, kako je v Celju z nuhalno. Kdaj in kje ste se naročale?
lp


NS je najbližje v Velenju (Mohorko in Levak).

(odgovor članu toba)
Neposredna povezava do sporočila: 800
Stran:   <<   < Prejšnja stran  30 31 [32] 33 34   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  30 31 [32] 33 34   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




OŠ Valentin Vodnik
tastara

Vprašanje za starše, katerih otroci obiskujejo OŠ V.Vodnik.

S šolo smo zelo zadovoljnji (56%)

Šola je povprečna (23%)

Šola ni OK, če bi še enkrat izbirali, bi izbrali drugo. (21%)


Število vseh glasov: 597

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!