|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  29 30 [31] 32 33   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
28.2.2009 10:19:56   
sonček85
katja:ja mala pridno jeuser posted image user posted image

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 751
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
28.2.2009 10:24:55   
NoBady
Dobro jutro... joj kak lep sonček je spet zuni... človk sploh ne more bit slabe vole, če ga tak sonček zbudiuser posted image
mamice bojo-bote šle zihr kej ven na sprehoduser posted image no sej bom js tut šla... sam hodit glih ne morm velik, ker mam noge ko zombi zaotekle, se pa lepo usedem na teraso zuni in se martinčkam...kk paše user posted image

katja_p 210ml je pa kr ornk doza.... sm se kr nasmejala, ko si bla tok začudena... ji je že pasal zgleda user posted image

ja lolita23 .. js tut odštevam še zadnje ure do marca...user posted image upam da se kej premakne, čeprou sm rekla da se prepuščam njegovi odločitvi, sej se morm počas navadit, da bo neki časa samo user posted image peljal komando user posted image user posted image user posted image

...tko, js pa zdej šibam mal na sončkauser posted image


_____________________________

Nobady is perfect, l'm NoBady ;)

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 752
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
28.2.2009 10:59:17   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: katja_p

Jutro!

No, js sprobavam tehtnico in sploh ne morm verjet, kolk lahk tak otročke spravi vase ...

Zvečer je šla pančkat ob 22, takrat ko sm pač pisala post, in je spala do 4. Takrat sva jedle in je pojedla 210 mL!!!!!!!!!!!! Adijo pamet, kam je to šlo ... Zdle sva pa jedle ob 9.15 in je pojedla 190 mL. Sicer bi ona še bla mal na zizi, sam tisto pol vse ven zbruha, tk da ji dam rajš dudo.

No, zdaj vem, da mleka imam dost in da če lepo mirno je, poje dost.


Mmmm, prava mala lakota, hehe. user posted image Fino, da tak pridno je. user posted image user posted image

Glede toliko spanja Tjaše, ko si rekla, da ji mogoče manjka kaj vitaminov... mogoče bi blo fajn, da bi ti jedla kake te tabletke, ko so tudi za nosečnice, npr. Centrum materna, piše da je tudi za doječe matere. Vsaj dokler ne bo več sadja dovoljenega...

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 753
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
28.2.2009 15:05:16   
Lolita23
IZVIRNO SPOROČILO: NoBady

Dobro jutro... joj kak lep sonček je spet zuni... človk sploh ne more bit slabe vole, če ga tak sonček zbudiuser posted image
mamice bojo-bote šle zihr kej ven na sprehoduser posted image no sej bom js tut šla... sam hodit glih ne morm velik, ker mam noge ko zombi zaotekle, se pa lepo usedem na teraso zuni in se martinčkam...kk paše user posted image

katja_p 210ml je pa kr ornk doza.... sm se kr nasmejala, ko si bla tok začudena... ji je že pasal zgleda user posted image

ja lolita23 .. js tut odštevam še zadnje ure do marca...user posted image upam da se kej premakne, čeprou sm rekla da se prepuščam njegovi odločitvi, sej se morm počas navadit, da bo neki časa samo user posted image peljal komando

...tko, js pa zdej šibam mal na sončkauser posted image




Naša pupa kaže isto, jaz se več ne ukvarjam kdaj bo, ker se mi zdi, da bo sam dlje trajal.Moram pa priznati, da ko je tak lep sonček, pa gledam vozičke, si res želim, da pride moj čas, pa grem vozičkat.user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Lolita23 -- 28.2.2009 15:06:02 >


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu NoBady)
Neposredna povezava do sporočila: 754
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
28.2.2009 17:52:59   
brkn83
Pozdravljene,

kako ste kaj? a ste dobro izkoristile ta dan, kajti res je bilo prav prijetno toplo, prav primerno za vozičkanje. No mi smo bili pa danes res dolgo zunaj, je tk lepo spal v vozičku.

Smo mal prej šele notri prišli, sedaj pa me čaka nekaj dela,.........imam še cote za likat, pa še en stroj cot od Nika moram dati prat, pa sej bi se še kaj našlo, ampak kej preveč se mi pa ne da. Sva z mojim danes zunaj mal obrezovala grmičevje, pa zelenico sva mal pograbila, ampak še nisva gotova, joj sej potem naju pa še vrt čaka.

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 755
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
28.2.2009 17:59:44   
martka
IZVIRNO SPOROČILO: Bethany


IZVIRNO SPOROČILO: katja_p

Jutro!

No, js sprobavam tehtnico in sploh ne morm verjet, kolk lahk tak otročke spravi vase ...

Zvečer je šla pančkat ob 22, takrat ko sm pač pisala post, in je spala do 4. Takrat sva jedle in je pojedla 210 mL!!!!!!!!!!!! Adijo pamet, kam je to šlo ... Zdle sva pa jedle ob 9.15 in je pojedla 190 mL. Sicer bi ona še bla mal na zizi, sam tisto pol vse ven zbruha, tk da ji dam rajš dudo.

No, zdaj vem, da mleka imam dost in da če lepo mirno je, poje dost.


Mmmm, prava mala lakota, hehe. user posted image Fino, da tak pridno je. user posted image user posted image

Glede toliko spanja Tjaše, ko si rekla, da ji mogoče manjka kaj vitaminov... mogoče bi blo fajn, da bi ti jedla kake te tabletke, ko so tudi za nosečnice, npr. Centrum materna, piše da je tudi za doječe matere. Vsaj dokler ne bo več sadja dovoljenega...


no, zdaj pa še mene zanima koliko Gaja naenkrat poje.  za zdaj vem le to, da je vsak dan med 30 in 100g težjauser posted image  odvisno od dneva- se je pa že zgodilo tudi, da ni bilo nič razlike (1x ko je zvečer kakala).-
zdaj s5 že teče 4 dan ko ni kakala. pa ji dajem vsak dan kapljice biogaia.v ponedeljek grem kupit ono zadevo v lekarno... sam kaj, ko tudi tam gor piše, da se učinek lahko pokaže šele čez 3dni. jaz pa neučakana.


glede vitaminov, Gaji so v bolnici pregledali kri, pa je bila baje ok. torej ji ne manjka železa ali vitaminov. ker jaz tudi nič svežega ne jem. mislim sadje in zelenjava.user posted image komaj čakam, da lahko. bom poskusila z jabolkom.

povejte mi, a so se vašim puncam (Tjaša in Elina) že končali mozoljčki. Gaja še ima kak dan mozoljčke. ne vem če je to od moje prehrane?!? se mi zdi da ne! a samo po ličkah. bolj po levem ličku.

sem ji pa zdaj kupila 5bodyjev brez rokavov in 5 s kratkimi.ima namreč zelo veliko majčk, a jih ne more oblečt preko bodya z dolgimi rokavi. bi ji bilo prevroče. stare bodyje s kr. rokavi pa je že prerasla.
joj jaz imam že polno škatlo njenih premalih cotk. bo treba nekoga najt in jih podarit. ...

_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 756
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
28.2.2009 21:09:12   
m a j c i k a
Čer punce!
Ej kok lep dan je bil dans, čim več takih!!!user posted image user posted image user posted image  Že dopoldan smo šli v mesto in na kavico in je blo na sončku čičat po tak dolgem času prav neverjetno, pol smo šli domov ajat, po kosilu pa spet ven, pa k mojim na kavico, pol pa kopanje in upam da kmalu tud spanjeuser posted image ....

Ob Savinji smo srečal tud betty80 in njenga Vida, vas lepo pozdravljata in sta super.....


(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 757
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
28.2.2009 21:10:37   
m a j c i k a
IZVIRNO SPOROČILO: martka

IZVIRNO SPOROČILO: Bethany


IZVIRNO SPOROČILO: katja_p

Jutro!

No, js sprobavam tehtnico in sploh ne morm verjet, kolk lahk tak otročke spravi vase ...

Zvečer je šla pančkat ob 22, takrat ko sm pač pisala post, in je spala do 4. Takrat sva jedle in je pojedla 210 mL!!!!!!!!!!!! Adijo pamet, kam je to šlo ... Zdle sva pa jedle ob 9.15 in je pojedla 190 mL. Sicer bi ona še bla mal na zizi, sam tisto pol vse ven zbruha, tk da ji dam rajš dudo.

No, zdaj vem, da mleka imam dost in da če lepo mirno je, poje dost.


Mmmm, prava mala lakota, hehe. user posted image Fino, da tak pridno je. user posted image user posted image

Glede toliko spanja Tjaše, ko si rekla, da ji mogoče manjka kaj vitaminov... mogoče bi blo fajn, da bi ti jedla kake te tabletke, ko so tudi za nosečnice, npr. Centrum materna, piše da je tudi za doječe matere. Vsaj dokler ne bo več sadja dovoljenega...


no, zdaj pa še mene zanima koliko Gaja naenkrat poje.  za zdaj vem le to, da je vsak dan med 30 in 100g težjauser posted image  odvisno od dneva- se je pa že zgodilo tudi, da ni bilo nič razlike (1x ko je zvečer kakala).-
zdaj s5 že teče 4 dan ko ni kakala. pa ji dajem vsak dan kapljice biogaia.v ponedeljek grem kupit ono zadevo v lekarno... sam kaj, ko tudi tam gor piše, da se učinek lahko pokaže šele čez 3dni. jaz pa neučakana.


glede vitaminov, Gaji so v bolnici pregledali kri, pa je bila baje ok. torej ji ne manjka železa ali vitaminov. ker jaz tudi nič svežega ne jem. mislim sadje in zelenjava.user posted image komaj čakam, da lahko. bom poskusila z jabolkom.

povejte mi, a so se vašim puncam (Tjaša in Elina) že končali mozoljčki. Gaja še ima kak dan mozoljčke. ne vem če je to od moje prehrane?!? se mi zdi da ne! a samo po ličkah. bolj po levem ličku.

sem ji pa zdaj kupila 5bodyjev brez rokavov in 5 s kratkimi.ima namreč zelo veliko majčk, a jih ne more oblečt preko bodya z dolgimi rokavi. bi ji bilo prevroče. stare bodyje s kr. rokavi pa je že prerasla.
joj jaz imam že polno škatlo njenih premalih cotk. bo treba nekoga najt in jih podarit. ...


če res nimaš kam s cotkami, mam jst eno sošolko iz oš, ki ma že dva fantka, zdej pa marca pričakuje še punčko in vem da bi cotke z veseljem sprejela, jst mam žal skor vse sposojene in ji ne morem glih pomagat...

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 758
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
28.2.2009 21:55:48   
katja_p
Se vidi, da je bil dans lep dan ker ni nobene tle gor.

Sam mal ... Tjaša joče ...  ... ...   duda padla ven ...

No, kje smo ostali? Aja, nobene ni user posted image  Pridne, ste ble vse zuni user posted image

Js mam spet enega bolj odrenih dni user posted image  Pojma nimam več, kaj ji je ... Dans zlo verjetno, da jo je mučil moj kivi in pol jogurtnega napitka ... user posted image  
Je bi ati tu .. je glih spala in jo je mal žoknu, da bi jo zbudil. Ona pa v tak histeričen jok za pol ure ... Adijo pamet! Pa zdle zvečer je spet jokala. Sm ji dala popoldne vetrovne kapljice, da jo je odprlo in je pol se ful pokakala. Jedla je pa popoldne in zvečer bolj mal (2x 110mL) in še pr enem podoju mi je kr ven bruhala, ko sm jo dala kupčka podirat, tk da je bolj mal ostalo. Zdej sm jo pa jokavo v postlo položla in se je mal umirila in poskuša spat.

Men se res ne sanja, kaj jo muči zadnje dni. Tud ko je budna ni ta prava ... Taka brez energije se mi zdi. Najbrž bom v pon poklicala zdravnico pa ji mal obrazložla, če mi lahk kaj svetuje. Ker js nism več tolk pametna.

(odgovor članu m a j c i k a)
Neposredna povezava do sporočila: 759
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
28.2.2009 21:59:15   
katja_p
martka: moji se včasih še nardi kak droben mozoljček na čelu al pa ličku. Pri Gaji pa to ziher ni od hrane, ker je men pediatrinja rekla, da če je od hrane so definitivno po celem telesu, ne sam po obrazu in tisto so bolj izpuščaji in ne mozoljčki. Js mislim, da se ti za to ni treba sekirat. Sam z vodo ji lička spiraj.

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 760
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
28.2.2009 22:41:15   
Bethany
sej ne morem, da se ne bi vsaj na hitro oglasila, pred spanjem. user posted image Elina že spi, skor vsak dan jo okoli desetih zmanjka. So tak fajni taki dnevi, ko gre vse tako gladko: kopanje - brez drenja, hranjenje - ok, zvečer je treba dat flaško, ker drugač mi kar spi na zizi, in pa spanje. Pa tudi ponoč je kar pridna, lepo nazaj zaspi... zdaj pa dost hvaljenja, da ne bo kontra ubrala. user posted image user posted image

Danes smo mi tudi celo popoldne pohajkovali okoli, najprej na en sprehod okoli mesta in ob Savinji (folka fuuuul, se vidi, kako sonce potegne ljudi ven iz hiš), potem še k našim domov, pol smo prišli ob pol osmih domov, pa je sledilo še kopanje - zadnje dni pa res uživa v vodi, tak čofota in šprica vodo naokoli, pa se ribicam in račkam tak smeji. Prav luštno jo je gledat. user posted image

Kar se kakanja tiče: imamo kar redno, pribl. na dan in pol napolni pleničko. Mal se zvija zraven, ampak ni hudo, brez drenja in hitro mine.

Mozoljčki: jih že dolgo nimamo več, nekje prvi mesec so še bli, od takrat pa ima skoz gladek obrazek.

Katja, bi lahko bil pri tvoji kak zagon rasti?? Takrat so baje ful občutljivi dojenčki na vse, pa tečni pa več hočejo jest... ne vem... kulk tednov je zdej stara? Tam okoli 12.ega je baje en od teh zagonov. Pa vseeno pokliči P., če ti kej pametnega svetuje... ampak pomoje ni nič resnega.

Cotke; js tud počasi pospravljam 56-tke in vlečem na plano 62tke. Imamo tulk teh cotk, da se mi zdi, da bo prej prerasla, preden bomo vse vsaj dvakrat oblekli. Imam pa kar nekaj sposojenega, tak da jih ne bo ostalo veliko po omarah.

Joooj, jutri pa že marec!!! Bo šla kira v P. ?? user posted image user posted image

Aja, pa resno bo treba začet "zdravo jest". Danes sem se še skutnih mišk najedla, jutri pa res konec s takimi pregrehami... user posted image user posted image

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 761
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
28.2.2009 22:43:05   
Bethany
No, zdaj grem pa spat!

user posted image

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 762
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
1.3.2009 7:55:37   
mbd0411
Jutrouser posted image user posted image user posted image !

Da se vam malo javim.user posted image Ste pa čveke,ni kaj.Jaz sem pa te toplo dni najraje zunaj in že ogledujem kje bo kaka rožica rastla,pa kak grmiček in kje bom posadila češnjo,pa kako mi bo na ves vrt figa naredila senco...user posted image Solato,korenje...ima pa moj na grbiuser posted image user posted image user posted image To je njegovo opravilo,ker se mu nočem mešat zraven,plevel vmes je mojauser posted image user posted image ,da ne bo pomote in boste mislile,da nič ne delamuser posted image user posted image user posted image .
Pri nas so določene stvari malo obrnjene in belim jaz oz se pol leta kregam in jezim,potem pa sama zbelim,ker drugače bi imeli črno kuhinjo.user posted image Že itak lani nismo,ker je bil moj mnenja,da jaz pa že s trebuhom ne smem po lestvi,da bo on...user posted image user posted image user posted image user posted image ,obljubil na koncu,da bo zbelil ravno,ko bom jaz v bolniciuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Če verjameš v čudežeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Pred Veliko nočjo mora bit zbeljeno,ker bomo po tem imeli tudi krst,konec aprila...Bom nastavila jupol nekje na pot,da se bo spodbil nad njim,potem pa ni user posted image bom pa sama ..nadaljevanje drugič...user posted image user posted image user posted image user posted image
Malo za šalo,malo zares,ampak to me pa res jezi.Da se malo izpovem in pojezim..
Danes bo spet sončekuser posted image user posted image user posted image user posted image ,pravkar vidim skozi okno,da nam je na luč ob cesti nekdo obesil veelikega klovna-pač neko reklamo za circus Gartner...
Takole,zdaj pa še kavico spijem,potem pa Nikca oblečem-zdaj se igra v moji postelji in grem počasi pripravit za kuhat,ker bomo prej jedli in potem na sonček.


_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 763
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
1.3.2009 7:56:43   
mbd0411
user posted image user posted image user posted image user posted image oj kolk sem napisala...Saj ni treba brat..user posted image user posted image user posted image user posted image
Malo se mi je "odpeljalo"user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu mbd0411)
Neposredna povezava do sporočila: 764
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
1.3.2009 8:12:52   
Lolita23
Živjo!!!!


Kaj vas je fajn brat mamice??'nO upam, da se vam kmalu pridružim, če pa mala noče pa nočeuser posted image user posted image user posted image user posted image

MAREC JE TU


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu mbd0411)
Neposredna povezava do sporočila: 765
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
1.3.2009 8:29:49   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

Živjo!!!!


Kaj vas je fajn brat mamice??'nO upam, da se vam kmalu pridružim, če pa mala noče pa nočeuser posted image user posted image user posted image user posted image

MAREC JE TU

Lolitka zdaj smo pa res čisto,čisto malo pred ciljem,tk,da dan gor al pa dol ne bo problema počakatuser posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 766
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
1.3.2009 9:22:26   
Lolita23
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

Živjo!!!!


Kaj vas je fajn brat mamice??'NO upam, da se vam kmalu pridružim, če pa mala noče pa nočeuser posted image user posted image user posted image user posted image

MAREC JE TU

Lolitka zdaj smo pa res čisto,čisto malo pred ciljem,tk,da dan gor al pa dol ne bo problema počakatuser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image Itak da ne, sam veš ko ti reče g, da ne boš dočakal marec, potem pa čakaš, se ti mal beden zdi, sammi pa ni panike, naj pride ko pride.user posted image user posted image user posted image


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 767
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
1.3.2009 10:24:44   
martka
IZVIRNO SPOROČILO: Bethany



Katja, bi lahko bil pri tvoji kak zagon rasti?? Takrat so baje ful občutljivi dojenčki na vse, pa tečni pa več hočejo jest... ne vem... kulk tednov je zdej stara? Tam okoli 12.ega je baje en od teh zagonov. Pa vseeno pokliči P., če ti kej pametnega svetuje... ampak pomoje ni nič resnega.

Cotke; js tud počasi pospravljam 56-tke in vlečem na plano 62tke. Imamo tulk teh cotk, da se mi zdi, da bo prej prerasla, preden bomo vse vsaj dvakrat oblekli. Imam pa kar nekaj sposojenega, tak da jih ne bo ostalo veliko po omarah.




no, gaja je bila 11tednov stara v petek in lahko bi bil zagon rasti, ker tudi ni ves čas dobre volje, tako kot tjaša ne. kr balončke z usti dela in pppp in bbbb govori. dva dni tako.
ko je v igralnici in na višku razpoloženja se smehlja in vriska  in gu-ge-ga-ja-je govori, drugače pa ...ppp in bbb

cotke mi že nekaj časa 62 nosimo. zarine majčke in hlače celo od 3-6 mesecev. dve majici h&m 62 so že malo kratki rokavi. a načeloma je vse 62 ravno prav.

sem jo včeraj zmerila- 60cm.


zunaj je čudovit sonček- izkoristimo ga!



_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 768
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
1.3.2009 14:53:44   
Bethany
Mi smo sonček izkoristili, smo šli na dolgi sprehod, tri ure hoje. Elina pa tri urce spanja user posted image

Martka, Gaja je pa pol kr veliko dete, no tri tedne mlajša od naše, pa sta obe enako dolge. Js sem jo tudi par dni nazaj merila, ko je bila glih tak fajn stegnjena na previjalni, ima tudi cca 60 cm. Pomoje neki velka ne bo, ko sma midva oba bolj pri manjših.

No, lepo se še sprehajate dokler je sonček, napovedana je namreč pooblačitev in dež... user posted image user posted image

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 769
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
1.3.2009 16:15:13   
katja_p
Martka imaš zs.

Js sm tud bla zdle na sprehodu user posted image  sm še tale sonček izkoristla, ker te dni bolj slabo kaže.

Razpoloženje user posted image : ma, naši še kr niha ... dans je nč ne zvija, ampak ni prave volje ... zdaj po moje že kak 4 dan tako. Kr neki stoka ... pa bog-ne-daj, da greš kaj stran od nje, ker začne takoj jokat. non-stop je treba bit zraven in se pol z mojimi prsti igra user posted image  Jutir dobim tisto igralno odejo pa da vidim, če bo not kaj dlje zdržala.

Bethany: sm se dans spomnla ene fajn turce za sprehod user posted image  zlo mal prometa, malo klančka ... user posted image

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 770
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
1.3.2009 17:08:50   
barika
Daaan,,,
babe, marec je tu, zdej se pa hitro v vrsto postavit, pa dihatuser posted image user posted image

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 771
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
1.3.2009 19:38:03   
sonček85
marec je tuuuuuuuuuuuuuuu-dajmo marčevke veselo v P ,veliko vas jeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image potem smo pa že aprilke na vrstiuser posted image user posted image

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 772
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
1.3.2009 20:13:33   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: katja_p

...
Bethany: sm se dans spomnla ene fajn turce za sprehod user posted image  zlo mal prometa, malo klančka ... user posted image


user posted image user posted image SUPER, se že veselim, pa se bom pustila presenetit. user posted image

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 773
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
1.3.2009 20:15:27   
_kathy_
Ekola mene. Danes je bil najin ati službeno na poti in sva se z Galom šla malo potepat k babici in dediju v Gorico. Pa ve? Ja, res je ...marčevke ...ste pripravljene???user posted image user posted image user posted image Kje je seznam, da vidim katera je prva?
Joj ...kje je že januar, ko sem jst stokala, da bi že šla v P user posted image ...včasih, ko ne morem zaspat, obujam porod in trenutke po porodu, kako je bilo, ko sem prvič v naročje vzela našo štručko, kako sva starše klicala, da sta postala babica/dedi ...user posted image user posted image Mi je ostalo v ful lepem spominu.


_____________________________

Končno si se nama pridružil!

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 774
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
1.3.2009 22:44:06   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: _kathy_

Ekola mene. Danes je bil najin ati službeno na poti in sva se z Galom šla malo potepat k babici in dediju v Gorico. Pa ve? Ja, res je ...marčevke ...ste pripravljene???user posted image user posted image user posted image Kje je seznam, da vidim katera je prva?
Joj ...kje je že januar, ko sem jst stokala, da bi že šla v P user posted image ...včasih, ko ne morem zaspat, obujam porod in trenutke po porodu, kako je bilo, ko sem prvič v naročje vzela našo štručko, kako sva starše klicala, da sta postala babica/dedi ...user posted image user posted image Mi je ostalo v ful lepem spominu.



cel dan pri mojih starših, bogi Martin, jutri bo čist razštelanuser posted image
Ej Kathy, jaz še vedno obujam spomine kok je bilo fajn, zdej je pa že 15 mesecev star, pa same lumparije mu grejo po glaviuser posted image  (kot da bi bilo včerajuser posted image )


Punce, a je katera lastnica Mutsy vozička??

(odgovor članu _kathy_)
Neposredna povezava do sporočila: 775
Stran:   <<   < Prejšnja stran  29 30 [31] 32 33   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  29 30 [31] 32 33   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Je že katera imela liposukcijo?
botrca



enkrat (4%)

večkrat (2%)

nikoli (94%)


Število vseh glasov: 399

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!