|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  31 32 [33] 34 35   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
2.3.2009 13:52:17   
toba
hvala. V katerem tednu pa ste se naročile?

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 801
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
2.3.2009 13:54:33   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: toba

hvala. V katerem tednu pa ste se naročile?


jaz sem klicala takoj po prvem pregledu, pa sem imela NS prejšnji ponedeljek (se pravi v 12 tednu)

(odgovor članu toba)
Neposredna povezava do sporočila: 802
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
2.3.2009 14:01:11   
toba
Res, da sem komaj na začetku user posted image vendar imam prvi pregled v 10. tednu pa me malo skrbi, če pokličem po pregledu, da bom prepozna.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 803
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
2.3.2009 14:15:17   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: toba

Res, da sem komaj na začetku user posted image vendar imam prvi pregled v 10. tednu pa me malo skrbi, če pokličem po pregledu, da bom prepozna.


Kar počakaj na prvi pregled, se nič ne mudi klicati za NS, ker ti tvoja G pove PDP in te potem, ko te naročajo tudi vprašajo kdaj imaš PDP.

Aja, pa dobrodošla med nami...

Ko boš imela vse podatke jih napiši, da te bomo vključile na seznam.

(odgovor članu toba)
Neposredna povezava do sporočila: 804
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
2.3.2009 14:26:48   
toba
Hvala punce,
prave zlatke ste.
Pri moji prvi user posted image je to potekalo malo drugače...pa še drugje sem stanovala...tko sem kar malo zmedena. Saj bo, lep dan vsem


(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 805
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
2.3.2009 14:34:06   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: toba

Hvala punce,
prave zlatke ste.
Pri moji prvi user posted image je to potekalo malo drugače...pa še drugje sem stanovala...tko sem kar malo zmedena. Saj bo, lep dan vsem



Itak, da bo.

(odgovor članu toba)
Neposredna povezava do sporočila: 806
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
2.3.2009 14:44:24   
sonček85
dali:srečnooooooooooooooooooooouser posted image user posted image user posted image user posted image jutri

mamice:zdaj k ste šle pa ne bo več tolk pisanjauser posted image ,pa nasvete ne bomo braleuser posted image pridte nas še kaj pogledatuser posted image user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 807
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
2.3.2009 14:45:43   
Dali*
sej se jim bomo kmalu pridružile...

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 808
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
2.3.2009 15:14:11   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

sej se jim bomo kmalu pridružile...

sem se že najaila za čez okoli 1m3tuser posted image user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 809
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
2.3.2009 21:25:37   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

...
mamice:zdaj k ste šle pa ne bo več tolk pisanjauser posted image ,pa nasvete ne bomo braleuser posted image pridte nas še kaj pogledatuser posted image user posted image



Sonček, sej veš, kje nas najdeš! user posted image user posted image

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 810
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
2.3.2009 23:03:05   
katja_p
Dali, čakamo na tvoje poročilo!

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 811
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
2.3.2009 23:14:29   
tinca84
Dali- držim pesti zate jutri user posted image user posted image user posted image




_____________________________

Čudežna beseda MAMA razložiti se ne da,
zna jo le zašepetati glas otroškega srca!

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 812
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
3.3.2009 6:39:28   
Naty*Taja
Pa res ste nam pobegnale, al kaj? No ja, pridem pa kr predčasno k vam...user posted image

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu tinca84)
Neposredna povezava do sporočila: 813
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
3.3.2009 8:40:59   
Lolita23
Živjo!!!

dali držim pest, da bo danes vse potekalo, kot mora

_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 814
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
3.3.2009 9:03:32   
Dali*
Punce hvala za misel name...

Tok bi si zdejle en zajtrk naredila, ampak...ne smem...joj, kok bom zdržala tešča...heh...prisilni post.

Zvečer vam poročam...

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 815
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
3.3.2009 9:29:19   
Bethany
DALI, srečno!!

user posted image

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 816
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
3.3.2009 9:59:46   
blue eye
Zdravo punce, po dolgem času se oglašam. Vidm da pridno razpravljate. Sploh ne vem kak vam uspe pridet na neta, jsz sem tk zaposlena s tem mojim malčkom Jernejem da mi še na wc ne uspe it.Al pa jst preveč kompliciram. Res pa je da zravn še po stanovanju pospravljam, ker še zmer spim v dnevni pr tašči na dveh jogijihuser posted image user posted image user posted image . ADijo moj križ in hrbet. Moj pa skoz prav TO SOBOTO PA GREMO  GOR SPAT, RES.  In zdj je minil že miljon sobot pa sem še  zmer tu. Nobene zasebnosti, mali nima nobenga ritma.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

A ste mele kej poporodnih depresij. Mene je mal pošlatalauser posted image user posted image user posted image user posted image sem se skoz neutolažljivo jokala,  sem se je komaj izognila. Sam sem si pol sama pr seb rekla da ne smem ker lahk zgubim mleko, no pol se je pa uredil, pa s sestro sem se menla pa je minil.Verjetno zarad tega stanovanja, pa še doma so bili vsi bolani ko sva pršla iz bolnice.

Kako vam vela k lahk grete na sprehod midva mava pa že slab teden tak prehlad. Jernej bogi kašla, kiha smrka, pol pa še vse pobruha ker ne more dihat.....jooooj . Cela sem že obupanauser posted image user posted image user posted image . Ponoči ne spim ker se duši user posted image user posted image user posted image user posted image

A je že mela kera malega prehlajenga, kako je blo, a ste šle k zdravniku. Midva greva dans ob 2 da me ne bo skrbel ker je komiaj star 6 tednov.

Nč lepo bodte, še pridem kej

Marčevke - vam pa želim čim lepši porod , jst že tud komi čakam da bom lahk spet noseča

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 817
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
3.3.2009 10:02:51   
Dali*
 CELJANKE Z OKOLICO 
 
PDP    Ime (starost)        (št. user posted image , št. user posted image ) pregled, kraj,spol,+ kg, cm buši

user posted image   

 
07.03. 
spps
(26)                        ( 2 user posted imageuser posted image 1) 3.3.,CE user posted image +13,5 kg,105cm 


08.03. 
Lolita23 (23)                  ( 1 user posted imageuser posted image 0)  4.3., CE  user posted image +16 kg

NoBady (19)                   ( 1user posted image , user posted image  0)  3. in 6.3., CE user posted image +23 kg, 107 cm

09.03.  
sahary (29)                      ( 4 user posted image ,  user posted image 3) ?, CE user posted image +9 kg

16.03.
babyg (?)                          ( 1 user posted imageuser posted image 0) ?, CE user posted image  +9kg, 94 cm 
 
17.03.  
urskaf (27)                       ( 1 user posted imageuser posted image 0) ?, CE user posted image +13kg, 107 cm 

18.03. 
Dali*
(28)                         ( 1 user posted imageuser posted image 0) 3.3., CE user posted image +15 kg, 107 cm 


19.03.  
urška13 (32)                    ( 1 user posted imageuser posted image 0) ?, CE user posted image +17 kg  

 
21.03.
novo (29)                          ( 3 user posted imageuser posted image 0) 11.3., CE  user posted image +15 kg, 102 cm
 
23.03.

majabh (29)                      
( 1 user posted imageuser posted image 0) ?, CE user posted image + 7,5 kg, 93 cm

01.04.   
srecka82 
(26)                   ( 1 user posted imageuser posted image 0) ?, CE  user posted image  +10 kg    

19.04.  
zupancdam 
(26)                ( 5 user posted imageuser posted image 1) ?, TRB  user posted image    
 
24.04 
Sonček85
(23)                  ( 1 user posted image ,  user posted image 0) 19.3., CE   user posted image   +9 kg 


28.04 
brigita23
(25)                   ( 1 user posted image ,  user posted image 0) 16.3., CE  user posted image   +17 kg  
 
09.05  
mani2
(29)                        ( 2 user posted image ,  user posted image 1)  6.3., CE  user posted image  + 5 kg
 
16.05. 
lananai (27)                      ( 1 user posted imageuser posted image 0) 6.3., CE user posted image  + 2,5kg 
 
02.06.  
tinca84 (24)                    ( 1 user posted image ,user posted image 0) 9.3. in 6.4., CE user posted image  +8,5 kg,94 cm
 
23.06. 
maycha (33)                      ( 1 user posted image , user posted image  0) ?, CE  user posted image   + 4 kg

26.06. 
ulsi25 (?)                         ( 1 user posted image , user posted image  0) ?, CE  user posted image
 
03.07. 
Naty - Taja (30)               ( 3 user posted imageuser posted image 2) ?, CE   user posted image   +5 kg 
 
05.07. 
liam (25)                          ( 1 user posted imageuser posted image 0) ?, CE,  user posted image   +3 kg 
sabina84 (25)                  ( 1 user posted imageuser posted image 0) ?, CE,   user posted image   +5 kg 
 
15.07.   
bybyka_1987 (21)          ( 2 user posted image , user posted image 1) 18.3., CE   user posted image   
-11,5 kg 
 
20.07.  
Chebellca (24)                ( 1 user posted image , user posted image 0) ?, CE  user posted image  
 +0 kg 
 
07.08.    
zara78 (31)                    ( 3 user posted image , user posted image 0) 3.3., CE    user posted image   
 
15.08.    
tejči77 (32)                    ( 2 user posted image , user posted image 1) 4.3., CE   user posted image   +2  kg 
 
30.08.
tulpek (26)                      (1 user posted image , user posted image 0 ) 3.3., CE user posted image  -3 kg             
 
01.09.
poopsie (28)                    ( 2 user posted image , user posted image 1) 28.3., CE user posted image +1 kg
 
03.09
barika (24)                     ( 2 user posted image , user posted image 1) 25.3., CE user posted image
 
05.09
Lorian(37)                        ( 3 user posted image , user posted image  2) ?, CE user posted image +3 kg
 
07.09.
oktavija (28)                    ( 2 user posted image , user posted image  0 ) 27.3., CE user posted image
 
 
user posted image  - 9 fantkov
user posted image  - 7 punčk
user posted image   - 15 presenečenj

Skupaj nas je 31 nosečk!

user posted image  

user posted image
 
user posted image  Celjske in okoliške mamiceuser posted image
 
24.09.2008   panja             MAI 
16.10.2008   Mandek         ZALA
20.10.2008   mbd0411      NIK 
03.11.2008   maša23         MAŠA
18.11. 2008  jagodinka      FILIP 
24.11.2008   Bethany         ELINA
25.11.2008   m a j c i k a    LEJA

26.11. 2008
  bobika1          MATIC
5.12.2008     katja_p           TJAŠA
12.12.2008   martka            GAJA
14.12.2008   mami_1979    MATEVŽ
15.01.2009   lunica12          ANINA 
21.01.2009  _kathy_           GAL
22.01.2009   betty80           VID
21.01.2009   blue eye          JERNEJ
04.02.2009   brkn83            NIK 
05.02.2009   cesandra         ŽAN 
06.02.2009   cita                  LIA
08.02.2009  
Katjuša            BENJAMIN  
15.02.2009   timy                 EVA

ZANIMIVE SPLETNE STRANI:


  • Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE
TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE


  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
PREGLEDI              user posted image DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA

  • Še nekaj strani:
user posted image SEZNAMI ZA BODOČE MAMICE
user posted image  NOSEČNOST                user posted image ŠOLA ZA STARŠE
user posted image  NOSEČNIŠKI KALK.     user posted image VSE O NOSEČNOSTI
user posted image  MAMA.SI                      user posted image NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA


  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila
LINK                VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC

  • nosečnost in delo

TUKAJ                          TUKAJ

Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
vloga S-1/1     priloga S-1
Urejanje očetovskega dopusta
vloga S-1/2        Potrebno je izpolniti še isto prilogo S-1 kot je zgoraj.
Kako do pomoči ob rojstvu otroka?
Priznanje očetovstva
Kako do otroškega dodatka?
Zdravstveno zavarovanje novorojenčka


(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 818
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
3.3.2009 10:05:03   
Lolita23
IZVIRNO SPOROČILO: blue eye

Zdravo punce, po dolgem času se oglašam. Vidm da pridno razpravljate. Sploh ne vem kak vam uspe pridet na neta, jsz sem tk zaposlena s tem mojim malčkom Jernejem da mi še na wc ne uspe it.Al pa jst preveč kompliciram. Res pa je da zravn še po stanovanju pospravljam, ker še zmer spim v dnevni pr tašči na dveh jogijihuser posted image user posted image user posted image . ADijo moj križ in hrbet. Moj pa skoz prav TO SOBOTO PA GREMO  GOR SPAT, RES.  In zdj je minil že miljon sobot pa sem še  zmer tu. Nobene zasebnosti, mali nima nobenga ritma.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

A ste mele kej poporodnih depresij. Mene je mal pošlatalauser posted image user posted image user posted image user posted image sem se skoz neutolažljivo jokala,  sem se je komaj izognila. Sam sem si pol sama pr seb rekla da ne smem ker lahk zgubim mleko, no pol se je pa uredil, pa s sestro sem se menla pa je minil.Verjetno zarad tega stanovanja, pa še doma so bili vsi bolani ko sva pršla iz bolnice.

Kako vam vela k lahk grete na sprehod midva mava pa že slab teden tak prehlad. Jernej bogi kašla, kiha smrka, pol pa še vse pobruha ker ne more dihat.....jooooj . Cela sem že obupanauser posted image user posted image user posted image . Ponoči ne spim ker se duši user posted image user posted image user posted image user posted image

A je že mela kera malega prehlajenga, kako je blo, a ste šle k zdravniku. Midva greva dans ob 2 da me ne bo skrbel ker je komiaj star 6 tednov.

Nč lepo bodte, še pridem kej

Marčevke - vam pa želim čim lepši porod , jst že tud komi čakam da bom lahk spet noseča



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image zate in za malega Jerneja


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu blue eye)
Neposredna povezava do sporočila: 819
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
3.3.2009 13:21:54   
NoBady
Ojla...
dali* -- mislim nate, da bo vse uredu user posted image user posted image user posted image

blue eye -- ubošček mali, moja nečakinja je bla stara 3tedne ko je pljučnicoo fasala...sam pogled nanjo me je spravil v jok, tak je težk gledat takega malega otroka bolanega... ampak ne skrbi, vse se bo uredilo... se bo pozdravil in potem bo zdrav ko ribauser posted image zate in za malega




moje poročilo s pregleda....
ctg je bil vredu, MV je zmehčan in skrajšan, G. je rekla da mankajo samo še popadki, tko da čakamo in user posted image user posted image kg so končno obstali, naslednji pregled imam v petek 6.3, še enkrat ctg in UZ, da vidi kok je zdej težek, da se malo pripravim na porod... user posted image


_____________________________

Nobady is perfect, l'm NoBady ;)

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 820
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
3.3.2009 13:45:33   
spps
daliuser posted image user posted image user posted image user posted image ,da obrat uspeuser posted image user posted image user posted image
iz mojega pregleda pa ni nič novega,kilaža ostaja ista,nasl.pregled(na katerega upam,da ga NE bo) pa je 11.3.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu NoBady)
Neposredna povezava do sporočila: 821
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
3.3.2009 15:32:40   
Bethany
Dali sporoča, da ima premalo plodovnice za obračanje in kalcinirano posteljico. Bo ostala na opazovanju, če se bo kaj spremenilo. Sicer se dogovorijo za CR, in to pred PDP, zaradi posteljice.

Dali, drži se v bolnici in user posted image user posted image user posted image user posted image da bo vse potekalo ok.

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 822
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
3.3.2009 16:48:12   
urška13
pozdravljene
že nekaj dni mislim na Dali in držim pesti, a nisem imela računalnika, da bi se javila. Držim pesti, da bo vse ok. user posted image user posted image user posted image

Bethany, če boš kaj šetala blizu mene, se ti pridružim. ti pošljem cifro po mejlu.

Tobi
dobrodošla in vso srečo.

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 823
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
3.3.2009 16:49:51   
urška13
aja, še to za naš seznam. naslednji pregled imam šele tik pred rokom, 16.3.2009
kilogrami pa plus 18

(odgovor članu urška13)
Neposredna povezava do sporočila: 824
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
3.3.2009 18:02:54   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: urška13

pozdravljene
že nekaj dni mislim na Dali in držim pesti, a nisem imela računalnika, da bi se javila. Držim pesti, da bo vse ok. user posted image user posted image user posted image

Bethany, če boš kaj šetala blizu mene, se ti pridružim. ti pošljem cifro po mejlu.

Tobi
dobrodošla in vso srečo.


Urška13, velja. Se slišimo, samo vreme se naj pošlihta. user posted image

(odgovor članu urška13)
Neposredna povezava do sporočila: 825
Stran:   <<   < Prejšnja stran  31 32 [33] 34 35   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  31 32 [33] 34 35   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




ime za punčko
s1o2

kako naj dam ime hčerki

tia (35%)

lara (65%)


Število vseh glasov: 513

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!