|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  28 29 [30] 31 32   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
27.2.2009 16:55:15   
Lolita23
IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

IZVIRNO SPOROČILO: Bethany

Ok, Dali! Seveda bomo držali pesti, da obrat uspe in da bo šlo vse kot po maslu. Sem pogledala video, in sploh ne zgleda hudo tale obrat, mogoče malo neprijetno, ampak bi se js tudi verjetno odločila to probat, če bi bila v takšnem položaju.

Drugače pa hitro vse poštimat, mogoče otvoriš marčevske dojenčke. user posted image user posted image


Ma ne bi glih otvorila marčevskih dojenčkov. Sam zdej si morem pa res pripravit torbo za v P in jo dat kar v avto, nikoli ne veš... Čeprav 3.3.2009 je lep datumuser posted image user posted image user posted image .

Ma naj še malo počaka naš malček...


Mamice danes je pa super dan za sprehod...upam da ste se naužile sončka, ali pa se ga še boste... Uživajte v vozičkanju...



Jaz pa bi rade volje otvorila v nedeljo marec, sam se mi zdi, da tista G napoved ne bo držala.Mali si nikamor ne mudi.

dali držim pesti v torek


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 726
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
27.2.2009 17:14:04   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: katja_p

Na hitrco še js!

...
Zdrava prehrana: midve z Bethany sma dans lepo razpravljale, kako bova z marcem začele zdravo živet, nč čokolad ipd. ... In men mama prejle prnese krofe user posted image še sreča, da je marec šele v nedeljo! user posted image


Ja, ti ti, mama! user posted image user posted image Sicer pa, marec se res začne v nedeljo, ampak kdo pa je že začel hujšat oz. zdravo jest na nedeljo!? Haloo, zato imamo ponedeljke, na srečo kar dosti, da se vedno znova lahko začne na ponedeljek, hehe. user posted image user posted image

No, js bom tud še jutri grešila, bom naredla buhtle, ker morem marmelado porabit, pol pa res konec takih pregreh. Častna! user posted image

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 727
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
27.2.2009 17:16:37   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: martka

mojo gajo pa po krofih fuuuulll zvija!


user posted image user posted image še dobro, da je pustnega časa konec, za eno leto. user posted image user posted image Drugo leto se bo pa že sama mastila z njimi. user posted image

Js pa trkam na les, da nimamo težav z zvijanjem in napenjanjem, pa jem vse. Sicer pa smo tudi že mimo kritičnih treh mesecev, tak da če bi kaj bilo, bi že bilo do sedaj.

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 728
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
27.2.2009 17:35:20   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

...

Sicer sva gledala že lani, Duohtar pod mus, ampak nama je blo tko všeč, da grev še enkrat, da se še ornk narežim, predno rodim..pa še duohtarja mam kr na odru, če mi slučajno voda odteče, heheuser posted image user posted image user posted image .

Kaka fora bi bla...jst iz publike Duohtar...duohtar...voda mi je odtekla heheheuser posted image user posted image user posted image .

Aja, mogoče ne poznate vse to je fulllll dobra komedija Iztoka Mlakarja, ki je lani prejela 1. nagrado na dnevih komedije v Celju. Sploh pa sva mi2 fena Mlakarja...je namreč iz mojih rodnih krajev...poltem pa mojemu določene primorske izraze prevajam. Moj zna pa vse njegove pesmi na pamet user posted image .



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image to bi bla pa ful dobra popestritev predstave. he he!!

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 729
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
27.2.2009 17:38:10   
Dali*
 CELJANKE Z OKOLICO 
 
PDP    Ime (starost)        (št. user posted image , št. user posted image ) pregled, kraj,spol,+ kg, cm buši

user posted image   

 
07.03. 
spps
(26)                        ( 2 user posted imageuser posted image 1) 3.3.,CE user posted image +13,5 kg,105cm 


08.03. 
Lolita23 (23)                  ( 1 user posted imageuser posted image 0)  4.3., CE  user posted image +16 kg

NoBady (19)                   ( 1user posted image , user posted image  0)  3. in 6.3., CE user posted image +23 kg, 107 cm

09.03.  
sahary (29)                      ( 4 user posted image ,  user posted image 3) ?, CE user posted image +9 kg

16.03.
babyg (?)                          ( 1 user posted imageuser posted image 0) ?, CE user posted image  +9kg, 94 cm 
 
17.03.  
urskaf (27)                       ( 1 user posted imageuser posted image 0) 2.3., CE user posted image +13kg, 107 cm 

18.03. 
Dali*
(28)                         ( 1 user posted imageuser posted image 0) 3.3., CE user posted image +15 kg, 107 cm 


19.03.  
urška13 (32)                    ( 1 user posted imageuser posted image 0) 2.3., CE user posted image +17 kg  

 
21.03.
novo (29)                          ( 3 user posted imageuser posted image 0) 11.3., CE  user posted image +15 kg, 102 cm
 
23.03.

majabh (29)                      
( 1 user posted imageuser posted image 0) ?, CE user posted image + 7,5 kg, 93 cm

01.04.   
srecka82 
(26)                   ( 1 user posted imageuser posted image 0) ?, CE  user posted image  +10 kg    

19.04.  
zupancdam 
(26)                ( 5 user posted imageuser posted image 1) ?, TRB  user posted image    
 
24.04 
Sonček85
(23)                  ( 1 user posted image ,  user posted image 0) 19.3., CE   user posted image   +9 kg 


28.04 
brigita23
(25)                   ( 1 user posted image ,  user posted image 0) 16.3., CE  user posted image   +17 kg  
 
09.05  
mani2
(29)                        ( 2 user posted image ,  user posted image 1)  6.3., CE  user posted image  + 5 kg
 
16.05. 
lananai (27)                      ( 1 user posted imageuser posted image 0) 6.3., CE user posted image  + 2,5kg 
 
02.06.  
tinca84 (24)                    ( 1 user posted image ,user posted image 0) 9.3. in 6.4., CE user posted image  +8,5 kg,94 cm
 
23.06. 
maycha (33)                      ( 1 user posted image , user posted image  0) ?, CE  user posted image   + 4 kg

26.06. 
ulsi25 (?)                         ( 1 user posted image , user posted image  0) ?, CE  user posted image
 
03.07. 
Naty - Taja (30)               ( 3 user posted imageuser posted image 2) ?, CE   user posted image   +5 kg 
 
05.07. 
liam (25)                          ( 1 user posted imageuser posted image 0) ?, CE,  user posted image   +3 kg 
sabina84 (25)                  ( 1 user posted imageuser posted image 0) 26.2., CE,   user posted image   +5 kg 
 
15.07.   
bybyka_1987 (21)          ( 2 user posted image , user posted image 1) 18.3., CE   user posted image   
-11,5 kg 
 
20.07.  
Chebellca (24)                ( 1 user posted image , user posted image 0) ?, CE  user posted image  
 +0 kg 
 
07.08.    
zara78 (31)                    ( 3 user posted image , user posted image 0) 3.3., CE    user posted image   
 
15.08.    
tejči77 (32)                    ( 2 user posted image , user posted image 1) 4.3., CE   user posted image   +2  kg 
 
30.08.
tulpek (26)                      (1 user posted image , user posted image 0 ) 3.3., CE user posted image  -3 kg             
 
01.09.
poopsie (28)                    ( 2 user posted image , user posted image 1) 28.3., CE user posted image +1 kg
 
03.09
barika (24)                     ( 2 user posted image , user posted image 1) 25.3., CE user posted image
 
05.09
Lorian(37)                        ( 3 user posted image , user posted image  2) 27.2., CE user posted image +3 kg
 
07.09.
oktavija (28)                    ( 2 user posted image , user posted image  0 ) 27.3., CE user posted image
 
 
user posted image  - 9 fantkov
user posted image  - 7 punčk
user posted image   - 15 presenečenj

Skupaj nas je 31 nosečk!

user posted image  

user posted image
 
user posted image  Celjske in okoliške mamiceuser posted image
 
24.09.2008   panja             MAI 
16.10.2008   Mandek         ZALA
20.10.2008   mbd0411      NIK 
03.11.2008   maša23         MAŠA
18.11. 2008  jagodinka      FILIP 
24.11.2008   Bethany         ELINA
25.11.2008   m a j c i k a    LEJA

26.11. 2008
  bobika1          MATIC
5.12.2008     katja_p           TJAŠA
12.12.2008   martka            GAJA
14.12.2008   mami_1979    MATEVŽ
15.01.2009   lunica12          ANINA 
21.01.2009  _kathy_           GAL
22.01.2009   betty80           VID
21.01.2009   blue eye          JERNEJ
04.02.2009   brkn83            NIK 
05.02.2009   cesandra         ŽAN 
06.02.2009   cita                  LIA
08.02.2009  
Katjuša            BENJAMIN  
15.02.2009   timy                 EVA

ZANIMIVE SPLETNE STRANI:


  • Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE
TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE


  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
PREGLEDI              user posted image DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA

  • Še nekaj strani:
user posted image SEZNAMI ZA BODOČE MAMICE
user posted image  NOSEČNOST                user posted image ŠOLA ZA STARŠE
user posted image  NOSEČNIŠKI KALK.     user posted image VSE O NOSEČNOSTI
user posted image  MAMA.SI                      user posted image NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA


  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila
LINK                VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC

  • nosečnost in delo

TUKAJ                          TUKAJ

Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
vloga S-1/1     priloga S-1
Urejanje očetovskega dopusta
vloga S-1/2        Potrebno je izpolniti še isto prilogo S-1 kot je zgoraj.
Kako do pomoči ob rojstvu otroka?
Priznanje očetovstva
Kako do otroškega dodatka?
Zdravstveno zavarovanje novorojenčka

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 730
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
27.2.2009 17:48:40   
katja_p
Joj, naša še kr spi .... user posted image  js bi se pa igrala ...

Jo grem zbudit, da bo jedla, ker pol morm pa js na pevske šibat ...

Pa še krof me čaka user posted image

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 731
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
27.2.2009 18:46:20   
_kathy_
Mamice, malo sem po netu čekirala, pa sem prebrala, da bi naj tamale po D3 manj šraufalo kot pa po AD3. A imajo enak učinek, enake sestavine? Lahko to kr sam zamenjaš (greš v lekarno in kupiš)? Ali moraš k zdravnici?

_____________________________

Končno si se nama pridružil!

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 732
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
27.2.2009 19:20:51   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: _kathy_

Mamice, malo sem po netu čekirala, pa sem prebrala, da bi naj tamale po D3 manj šraufalo kot pa po AD3. A imajo enak učinek, enake sestavine? Lahko to kr sam zamenjaš (greš v lekarno in kupiš)? Ali moraš k zdravnici?


kr pediatrinji reči, da malega zvija in ti bo napisala D3

(odgovor članu _kathy_)
Neposredna povezava do sporočila: 733
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
27.2.2009 19:35:25   
_kathy_
IZVIRNO SPOROČILO: barika

IZVIRNO SPOROČILO: _kathy_

Mamice, malo sem po netu čekirala, pa sem prebrala, da bi naj tamale po D3 manj šraufalo kot pa po AD3. A imajo enak učinek, enake sestavine? Lahko to kr sam zamenjaš (greš v lekarno in kupiš)? Ali moraš k zdravnici?


kr pediatrinji reči, da malega zvija in ti bo napisala D3


Aha. A lahko pred naslednjim pregledom, ker ga imamo šele 20 .3.?user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Končno si se nama pridružil!

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 734
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
27.2.2009 22:10:41   
NoBady
Čer... prej ko sem čekirala forum sem tko hootla par stvari pokmentirat, pa je RR neki štekala in je kr error skos pisal... zdej se mi pa ne ljubi še enkrat skozi, brez zamere... zapomnila sem si za dali* -- še tu user posted image user posted image user posted image da bo vse uredu in da bo obrat uspel!

punce mi lahko kira pove kko naj dudo prekuham? user posted image
al naj dam dudo v vodo in počakam da voda zavre, al naj dam dudo v že vrelo vodo in kolko časa naj pustim da vre? bojim se namreč da se bo kr stopila oziroma da bo čist bela postala...user posted image joj, sej se mal smešn sliši, mogoč mal kompliciram ampak res še nism ničesar prekuhavala tko da ne vem kko to greuser posted image


_____________________________

Nobady is perfect, l'm NoBady ;)

(odgovor članu _kathy_)
Neposredna povezava do sporočila: 735
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
27.2.2009 22:17:54   
Lolita23
IZVIRNO SPOROČILO: NoBady

Čer... prej ko sem čekirala forum sem tko hootla par stvari pokmentirat, pa je RR neki štekala in je kr error skos pisal... zdej se mi pa ne ljubi še enkrat skozi, brez zamere... zapomnila sem si za dali* -- še tu user posted image user posted image user posted image da bo vse uredu in da bo obrat uspel!

punce mi lahko kira pove kko naj dudo prekuham? user posted image
al naj dam dudo v vodo in počakam da voda zavre, al naj dam dudo v že vrelo vodo in kolko časa naj pustim da vre? bojim se namreč da se bo kr stopila oziroma da bo čist bela postala...user posted image joj, sej se mal smešn sliši, mogoč mal kompliciram ampak res še nism ničesar prekuhavala tko da ne vem kko to greuser posted image



jaz sem jo dala, kar takoj v vodo, počakala da zavre, par minut not pustila, da vre, pa jo potem prebrisala, pa ni postala bela.


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu NoBady)
Neposredna povezava do sporočila: 736
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
27.2.2009 22:25:41   
katja_p
Prekuhavanje. js sm ravno dans novi dve dudi sterilizirala (imamo že večjo številko :)) Dala sem jih v hladno vodo in dala na ogenj, pa pustla vret 5 min. Priporočljivo je nekje med 5 in 10, ne pa več.

Dete mi je zaspalo po hranjenju user posted image

Sm dans vprašala eno patronažno, kako je možno, da tok velik spi moja user posted image  In je rekla, da je možno, da se navaja na manj obrokov in zato tud manj je, lahko da ji primanjkuje C vitamina (ker js ne jem svežega sadja - jo je še vedno matralo po njem), v najslabšem primeru je slabokrvna oz. ima premal železa. Dokler lepo kaka je menda vse OK. Je pa rekla, da zdle po 3 m lahko tud mal več že ješ, tako da bom probala z jabolčki, drgač pač šumeče tablete.

Tud je rekla, da naj je ne budim in silim jest (itak mi vse ven zbruha), ker očitno ne rabi.

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 737
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
27.2.2009 22:25:53   
NoBady
IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

IZVIRNO SPOROČILO: NoBady

Čer... prej ko sem čekirala forum sem tko hootla par stvari pokmentirat, pa je RR neki štekala in je kr error skos pisal... zdej se mi pa ne ljubi še enkrat skozi, brez zamere... zapomnila sem si za dali* -- še tu user posted image user posted image user posted image da bo vse uredu in da bo obrat uspel!

punce mi lahko kira pove kko naj dudo prekuham? user posted image
al naj dam dudo v vodo in počakam da voda zavre, al naj dam dudo v že vrelo vodo in kolko časa naj pustim da vre? bojim se namreč da se bo kr stopila oziroma da bo čist bela postala...user posted image joj, sej se mal smešn sliši, mogoč mal kompliciram ampak res še nism ničesar prekuhavala tko da ne vem kko to greuser posted image



jaz sem jo dala, kar takoj v vodo, počakala da zavre, par minut not pustila, da vre, pa jo potem prebrisala, pa ni postala bela.



s kakšno coto si jo pa potem zbrisala?


_____________________________

Nobady is perfect, l'm NoBady ;)

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 738
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
27.2.2009 22:30:45   
katja_p
Bethany, a Elina že spi?

Ej, mi je zdle za čez vikend ena patronažna posodla tehtnico user posted image  Tjaša je zdle pojedla 140 mL, kar je OK.

(odgovor članu NoBady)
Neposredna povezava do sporočila: 739
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
27.2.2009 22:31:00   
NoBady
IZVIRNO SPOROČILO: katja_p

Prekuhavanje. js sm ravno dans novi dve dudi sterilizirala (imamo že večjo številko :)) Dala sem jih v hladno vodo in dala na ogenj, pa pustla vret 5 min. Priporočljivo je nekje med 5 in 10, ne pa več.

Dete mi je zaspalo po hranjenju user posted image

Sm dans vprašala eno patronažno, kako je možno, da tok velik spi moja user posted image  In je rekla, da je možno, da se navaja na manj obrokov in zato tud manj je, lahko da ji primanjkuje C vitamina (ker js ne jem svežega sadja - jo je še vedno matralo po njem), v najslabšem primeru je slabokrvna oz. ima premal železa. Dokler lepo kaka je menda vse OK. Je pa rekla, da zdle po 3 m lahko tud mal več že ješ, tako da bom probala z jabolčki, drgač pač šumeče tablete.

Tud je rekla, da naj je ne budim in silim jest (itak mi vse ven zbruha), ker očitno ne rabi.


hvala za odgovoruser posted image

po 3 mesecih pa pravijo da lahko začneš več stvari jest, ker so krči po tavečjem že mimo, ane? no skratka želim ti da se vse zrihta in  da je user posted image dobro...
sej če ti več spi, imaš ti več časa zaseuser posted image ja sej vem, včasih bi se pa tko rad z user posted image ukvarju pa igral, a ravno takrat spi...user posted image


_____________________________

Nobady is perfect, l'm NoBady ;)

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 740
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
27.2.2009 22:39:41   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: katja_p

Bethany, a Elina že spi?

Ej, mi je zdle za čez vikend ena patronažna posodla tehtnico user posted image  Tjaša je zdle pojedla 140 mL, kar je OK.


Elina glih papca oz.se carta pred spanjem. danes mal zamujamo, ker sma bila v Evropi na pijači, pa hkrati na kavarniškem večeru z Nuško Drašček.

aha, torej tehtnice ne rabiš. Men je tud prej popoldan pojedla 150 (oz, to je razlika v g med tehtanjem pred in po dojenju). To je potem ok? Ker mi niti ni hotla več jest, ko sem jo še pristavljala.

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 741
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
27.2.2009 22:40:51   
katja_p
IZVIRNO SPOROČILO: NoBady

sej če ti več spi, imaš ti več časa zaseuser posted image ja sej vem, včasih bi se pa tko rad z user posted image ukvarju pa igral, a ravno takrat spi...user posted image



Jaaaaaaa

(odgovor članu NoBady)
Neposredna povezava do sporočila: 742
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
27.2.2009 22:43:35   
katja_p
IZVIRNO SPOROČILO: Bethany


IZVIRNO SPOROČILO: katja_p

Bethany, a Elina že spi?

Ej, mi je zdle za čez vikend ena patronažna posodla tehtnico user posted image  Tjaša je zdle pojedla 140 mL, kar je OK.


Elina glih papca oz.se carta pred spanjem. danes mal zamujamo, ker sma bila v Evropi na pijači, pa hkrati na kavarniškem večeru z Nuško Drašček.

aha, torej tehtnice ne rabiš. Men je tud prej popoldan pojedla 150 (oz, to je razlika v g med tehtanjem pred in po dojenju). To je potem ok? Ker mi niti ni hotla več jest, ko sem jo še pristavljala.


Patronažna je rekla, da če poje več kot 130 mL je OK.

Za tehtnico bom pa vidla. Če jo bom lahk še do naslednga petka mela, pol ne rabim tvoje. Drgač si jo bom pa vseen sposodla za ene dva dni. Ko fora je, da tale vikend bo bolj tko tko - nereprezentativen (obiski, izleti ...).

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 743
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
27.2.2009 22:45:03   
Bethany
No, pa mi je v naročju zaspala. user posted image user posted image

Men pa Elina nič kej noče spat čez dan. Prej sem jo ob treh popakala in smo šli še enkrat na sprehod, da je vsaj dve urci še oddremala. user posted image

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 744
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
27.2.2009 22:46:39   
Bethany
Katja, za tehtnico velja, boš povedala, če jo boš rabila. Js jo mam do 25.3. na izposoji.

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 745
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
27.2.2009 22:48:44   
Bethany
Nič, zdaj grem pa dat Einco spat, pa sebe tud počas, mi že vleče oči skup....tak da, lahko noč vsem.

Marčevke pa počasi v nizek štart, februar se zaključuje. user posted image

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 746
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
27.2.2009 22:58:07   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: _kathy_

IZVIRNO SPOROČILO: barika

IZVIRNO SPOROČILO: _kathy_

Mamice, malo sem po netu čekirala, pa sem prebrala, da bi naj tamale po D3 manj šraufalo kot pa po AD3. A imajo enak učinek, enake sestavine? Lahko to kr sam zamenjaš (greš v lekarno in kupiš)? Ali moraš k zdravnici?


kr pediatrinji reči, da malega zvija in ti bo napisala D3


Aha. A lahko pred naslednjim pregledom, ker ga imamo šele 20 .3.?user posted image user posted image user posted image




hm, to pa ne vem, jaz mu AD3 sploh nisem neki devala, ker je vse v mleku, pa še matralo ga je, D3 pa tud samo 2 meseca (potem je pa že GH začel jest), zdej pa naravnost obožuje ribje oljeuser posted image  od Medexa (modra embalaža, za otroke po 1. letu starosti).

(odgovor članu _kathy_)
Neposredna povezava do sporočila: 747
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
28.2.2009 8:33:08   
sonček85
Samo toliko da vas malo pozdravim in šibam naprej.Lepo je brat tkole nasvete in mamice k se pogovarjate med samo da me prvorodke zvemo kaj pametnegauser posted image user posted image

lep vikend vsem


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 748
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
28.2.2009 9:06:25   
Lolita23
Jutroooooooooo!!

tak še par ur, pa se začne marec.user posted image user posted image user posted image user posted image Upam, da bomo vse čimprej rodile in čimlažjeuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 749
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
28.2.2009 9:47:43   
katja_p
Jutro!

No, js sprobavam tehtnico in sploh ne morm verjet, kolk lahk tak otročke spravi vase ...

Zvečer je šla pančkat ob 22, takrat ko sm pač pisala post, in je spala do 4. Takrat sva jedle in je pojedla 210 mL!!!!!!!!!!!! Adijo pamet, kam je to šlo ... Zdle sva pa jedle ob 9.15 in je pojedla 190 mL. Sicer bi ona še bla mal na zizi, sam tisto pol vse ven zbruha, tk da ji dam rajš dudo.

No, zdaj vem, da mleka imam dost in da če lepo mirno je, poje dost.

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 750
Stran:   <<   < Prejšnja stran  28 29 [30] 31 32   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  28 29 [30] 31 32   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Je že katera imela liposukcijo?
botrca



enkrat (4%)

večkrat (2%)

nikoli (94%)


Število vseh glasov: 399

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!