|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
16.2.2009 13:53:06   
betty80
Pozdravljene Celjanke,

se opravičujem, ker se tako dolgo nisem oglasila, ampak me ni bilo kar nekaj časa v Ce. Kot prvo hvala vsem za čestitke, kot drugo čestitam vsem novo pečenim mamicam, ter dobrodošlica vsem novim članicam foruma.

Rada bi vam zaupala tudi svojo porodno zgodbo, in sicer:

21.1. na PDP sem bila prvič na CTG-ju, ki pa seveda ni pokazal nič, in so me naročili čez 2 dni. No še isti večer se je začelo, in namreč ob 19.30. Ampak nisem bila sigurna, da je to to, zato nisem šla nikamor. Voda mi ni odtekla, prav tako se mi ni odlušil čep. Ponoči sem imela skos popadke, pa na WC sem šla 7x. Ampak še vedno nisem bila sigurna, da je to to, ker sem imela zelo neredne popadke. Vsepovsod piše, da ko jih imaš eno uro na 5 min, da se odpraviš v P. No meni pa so popadki skakali in sicer so si sledili nekako takole 14 min, 10 min, 6, 5, 14, ... v glavnem čist neredno. Moj mi je ponoči rekel, da mu naj do 5h zjutraj povem, ali gremo v porodnišnico ali gre on v službo. No celo noč nisem nič spala, potem se pa ob 5h vseeno odločima da bova šla v P, čene naju bodo pač poslali nazaj domov. Od doma sva šla ene 6.15 min, v avtu pa so že bili popadki na 5 in 3 min.
Ko sem prišla v P mi je CTG pokazal popadke na 5 min, nato smo čakale še zdravnico, da je prišla, po moje nekje ob 7.30. Ginekologinja mi je rekla, da se je otročiček že lepo pripravil, in da sem že 5 cm odpratauser posted image . Predrla mi je mehur potem pa so mi dali še klistir. Tako da sem še pol urce sedela na wc-ju. No 8.45 pa sem prišla v porodno sobo. Bila je taka gužva, da sem pristala v tisti, kjer smo ble 3 notri. Ena je že rodila, dve pa sma na to čakali. Potem je prišel še moj, in smo počasi začeli user posted image . Imela sem super babico Gordano, problem je bil edino, ker so skakale od mene pa do moje sosede, s katero sva istočasno rojevale. No v glavnem 13.10 je bilo vsega konec, ko se mi je ginekologinja Brus (super je bila) naslonila na trebuh, in hopa glavica je bila zunaj user posted image (kar precej velika je bila), dobila sem dva šivčka in to je bilo to. Naš Vid me je dvakrat pokakal, ko so mi ga položili v naročje. Re sto je nekaj najlepšega. Morem pa še povedat, da sem ene trikrat med samim porodom prosila, da mi ne naredijo epizotemije, in tako je tudi bilo. Imela sem zelo pozitivne iskušnje s celjsko porodnišnico in osebjem. Po treh dneh smo šli domov.

Pa še nekaj slikic našega sončka:
user posted image

user posted image

user posted image

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 276
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
16.2.2009 15:48:48   
katja_p
kathy, odločbo sm dobla v roku 14 dni, mislim da ... bom najbrž jutri poklicala na csd.

(odgovor članu betty80)
Neposredna povezava do sporočila: 277
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
16.2.2009 16:14:54   
poopsie
Ojla nosečke in mamiceuser posted image
 
Me že dolgo ni bilouser posted image  Imela sem toliko stvari,da res nisem našla časa za RR.
Torej....                       ČESTITKE VSEM NOVIM MAMICAMuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
spps si že v nizkem štartu?user posted image
 
lolita&nobady vidve pa sta že takoj drugiuser posted image user posted image  Imata že vse urejeno za novega člana?user posted image
 
Za seznam... MF imam 28.3  Kg pa zaenkrat ostanejo istiuser posted image

_____________________________

Iraya je 4 tedne prezgodaj postala sestra mali Isabelli. :)

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 278
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
16.2.2009 16:15:30   
poopsie
IZVIRNO SPOROČILO: betty80

user posted image

user posted image

user posted image



Kakšen cukerčekuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Iraya je 4 tedne prezgodaj postala sestra mali Isabelli. :)

(odgovor članu betty80)
Neposredna povezava do sporočila: 279
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
16.2.2009 16:53:32   
Lolita23
IZVIRNO SPOROČILO: poopsie

Ojla nosečke in mamiceuser posted image
 
Me že dolgo ni bilouser posted image  Imela sem toliko stvari,da res nisem našla časa za RR.
Torej....                       ČESTITKE VSEM NOVIM MAMICAMuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
spps si že v nizkem štartu?user posted image
 
lolita&nobady vidve pa sta že takoj drugiuser posted image user posted image  Imata že vse urejeno za novega člana?user posted image
 
Za seznam... MF imam 28.3  Kg pa zaenkrat ostanejo istiuser posted image


jap jaz imam, sicer ugotavljam, da je naša pupa že zdaj razvajena, ker ima vsega prevečuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu poopsie)
Neposredna povezava do sporočila: 280
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
16.2.2009 16:54:00   
Lolita23
IZVIRNO SPOROČILO: poopsie

IZVIRNO SPOROČILO: betty80

user posted image

user posted image

user posted image



Kakšen cukerčekuser posted image user posted image user posted image user posted image


Se pridružujem.user posted image user posted image


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu poopsie)
Neposredna povezava do sporočila: 281
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
16.2.2009 17:09:43   
NoBady
IZVIRNO SPOROČILO: poopsie

Ojla nosečke in mamiceuser posted image
 
Me že dolgo ni bilouser posted image  Imela sem toliko stvari,da res nisem našla časa za RR.
Torej....                       ČESTITKE VSEM NOVIM MAMICAMuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
spps si že v nizkem štartu?user posted image
 
lolita&nobady vidve pa sta že takoj drugiuser posted image user posted image  Imata že vse urejeno za novega člana?user posted image
 
Za seznam... MF imam 28.3  Kg pa zaenkrat ostanejo istiuser posted image


ojla... jah, čisto vsega še nimam, ker se mi zdi da ko bom pa res mela vse pripravljeno da bom pa mogla kar it, tko da še mal zavlačujemuser posted image ampak to so same take stvari ko jih lahko tud user posted image kupi, ko bom v P. , če že me že slučajno kaj prehiti... user posted image


_____________________________

Nobady is perfect, l'm NoBady ;)

(odgovor članu poopsie)
Neposredna povezava do sporočila: 282
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
16.2.2009 17:10:19   
NoBady
betty80 - super porodna zgodba in zelooo lepe slikceuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nobady is perfect, l'm NoBady ;)

(odgovor članu NoBady)
Neposredna povezava do sporočila: 283
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
16.2.2009 17:16:11   
urška13
najprej čestitke Timy za Evouser posted image

betty80, lepo, da si delila z nami porodno zgodbo im seveda tudi slikce malega Vida. Luškan maliuser posted image želim vam, da čim bolj uživate skupne trenutke.

martka, saj bo hitro minilo teh 45 dni, morda pa celo kaj pohitijo in ga prej dostavijo. jaz bi tudi bila nestrpna na tvojem mestuser posted image u, sploh, ko še nikoli nisem imela povsem novega avta.

punce svaka vam čast, da se vam ljubi po sodiščih skakat. to ne bi bilo za moje živce.

mi smo pa danes imeli pregled in je vse ok, mali je že kar nekaj časa lepo z glavco dol postavljen. zgleda, da se, tak kot mami pripravlja na the day. čeprav je še en mesec do tja. upam, da bodo mravljinci vsaj za kakšen dan vmes izginili, da se malo naspim in lažje preživim še ta čas do poroda. Dali,sem nazadnje pozabila popraviti še kg za seznam, +17, naslednji pregled pa 2.3. kar ne morem verjet, da smo že marčevke naslednje na seznamu...aaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!

a Bethanypa še na morju uživa?


(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 284
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
16.2.2009 18:48:21   
Bethany
Evo, mi smo doma, smo že oddremali eno popoldansko rundo, zdaj se pa Elina carta pri babici, jaz pa na hitro prekruzam tale forum, sem kar v zaostanku. user posted image user posted image

Bilo je super, tale mini dopustek. Smo se mal odpočili od običajnega tempa, ati se je lahko malo naužil Elince, pa seveda super morski luft in sonček. Priporočam vsem, ki razmišljate o kratkem "get a way". Edino eno priporočilo: Mi smo bili v hotelu Roža, zraven Metropola, vse sicer ok, samo, dostop z vozičkom je nemogoč, so samo štenge ali pa da greš okoli in okoli po cesti v ful hrib. Če bi šla še enkrat, bi izbrala hotel Lucija, ampak je itak v tem času zaprt. Drugače je pa čist prenovljen, prostoren, z lahkim dostopom. Drugo leto gremo tja. user posted image

Aja, pa še to: kako prijetno presenečenje me je čakalo, ko sem odprla vrata sobe: vse Elinine cotke so bile zlikane in zložene (to sem sicer imela v planu nardit danes zvečer) in tudi najino perilo oprano in zloženo. Kaj naj rečem? Super duper tašča!! je ne menjam za nič na svetu, hehe. user posted image user posted image

Tako, zdaj grem pa še za nazaj mal prebrat in pokomentirat! user posted image user posted image


(odgovor članu mbd0411)
Neposredna povezava do sporočila: 285
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
16.2.2009 18:56:58   
katja_p
IZVIRNO SPOROČILO: Bethany

Evo, mi smo doma, smo že oddremali eno popoldansko rundo, zdaj se pa Elina carta pri babici, jaz pa na hitro prekruzam tale forum, sem kar v zaostanku. user posted image user posted image

Bilo je super, tale mini dopustek. Smo se mal odpočili od običajnega tempa, ati se je lahko malo naužil Elince, pa seveda super morski luft in sonček. Priporočam vsem, ki razmišljate o kratkem "get a way". Edino eno priporočilo: Mi smo bili v hotelu Roža, zraven Metropola, vse sicer ok, samo, dostop z vozičkom je nemogoč, so samo štenge ali pa da greš okoli in okoli po cesti v ful hrib. Če bi šla še enkrat, bi izbrala hotel Lucija, ampak je itak v tem času zaprt. Drugače je pa čist prenovljen, prostoren, z lahkim dostopom. Drugo leto gremo tja. user posted image


No, tud Grand hotel Bernardin je OK. Ima lift pa prideš direkt na promenado. Sam mal dražji ...


IZVIRNO SPOROČILO: Bethany
Aja, pa še to: kako prijetno presenečenje me je čakalo, ko sem odprla vrata sobe: vse Elinine cotke so bile zlikane in zložene (to sem sicer imela v planu nardit danes zvečer) in tudi najino perilo oprano in zloženo. Kaj naj rečem? Super duper tašča!! je ne menjam za nič na svetu, hehe. user posted image user posted image





Zdej, ko nimaš kaj za delat, lahk pa men prideš zlkat user posted image  Men še kr stojijo cote user posted image

Baby vac: sem ga v soboto naročila in zdaj čakam, da mi ga poštar prpelje. Me prav zanima, če je to res taka kul zadevca, kot jo hvalijo.

Tale otroški dodatek me je mal s tira vrgu, Bethany, kdaj si ti dobila keš, pa za kolk mesecev? A prihaja za tekoči mesec al za pretekli?

Naša user posted image  je od včeri zvečer totalno sitna. Že včeri ponoč jo je neki matralo in se je skoz drla, zdle pa tud od petih nima mira. Mal je mirna pa gleda okol, pol se pa začne dret. Tk da jo ima trenutno ati na rokah.

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 286
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
16.2.2009 19:00:04   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: martka

aja,  MAMICE  v kopalnici naredite pred kopanjem veliko sopare in potem "savnajte" otročka. pa tam kjer spi naj bo fino vlažen prostor.  TO SO MI V BOLČNICI NAROČILI. ne vroč prostor, samo vlažen. pa na oblačite jih preveč!

hladne roke niso znak, da jih zebe. preverite, če jih zebe na tilniku in na prsih. prstki so mrzli, ker jim krvni obtok še ne dela tako kot nam in ne pošlje dovolj krvi do konca. to se počasi uredi (kot prebava in z njo krči).
če imate v stanovanju 22 stopinj je dovolj bodi in hlačke ter nogavičke in copatki.


tiste, ki vas skrbi, da so vaši user posted image  razvajenčki... saj je prav tako! zdaj še! ena stara teta mi je nekoč rekla, mamica ima porodniško zato, da ima otročka v naročju in ne zato, da pere, kuha in lika! v starih časih je bilo vedno tako. ko so se ženske emancipirale se je šele spremenilo.

zdaj nas naši sončki rabijo ob sebi. pa kaj potem če spi na rokah? opazujte ga, božajte, mu kaj nežno povejte... delo počaka!... ko pride pa mož domov, pa naj on pestuje otročka, pa lahko zmečete cote v stroj in pospravite posodo iz pomivalca... tako hitro bo leto naokoli, da nam ne bo potem žal, ker ga nismo imeli več v naročju. po enem letu se začne otrok zanimat tudi za druge reči in takrat bo več "sam" s svojimi igračami. in bo hodil za nami v kopalnico, pa bo "pomagal" kuhat, brisat prah, .... zdaj pa le naj spi v naročju!

(a ni bil tu enkrat en link o razvajenosti dojenčka??) preberite si ga!!

plenice... DM so mi ok, a zdaj uporabljam vijoličaste pamperske in ne bom več preizkušala drugih. mogoče huggies, ne vem. pamperske imajo take fajne mupetke gor. haha...

čao


Martka, tole savnanje bom pa js tud probala, ima naša tudi zamašen nosek, ponavadi zjutraj, čez dan pa gromozanske smrklje ven vlečemo Me seveda skrbi, da se ne bi kaj resnega razvilo...user posted image pa še na posvetovalnici je zadnjič rekla, da je nosek treba ful ahtat, da se ne razvije kako obolenje dol v grlo ali gor v glavco.

Edino ne vem, kako naj naredim sobo, v kateri spimo, bolj vlažno?? user posted image Radiator itak zapiram čez dan, da je zvečer temp. nekje okoli 20-21 stopinj. Razmišljam celo o nakupu vlažilca zraka, samo ni neki poceni... user posted image

Tole o razvajanju: super si napisala user posted image user posted image in to ravno takrat, ko sem ful rabila nekaj takega prebrat ali slišat. Sem imela v četrtek ful krizo glede tega, da imam roke skoz polne Eline, hkrati pa ogromno za narediti po stanovanju... Ker sem kr obsedena s pospravljenim stanovanjem, imam zdaj, od kar je Elina, kar krizo gledat prah na tleh, pa ne morem vedno, ko bi hotela, posesat ali pomit... Pol mi pa vse dol pade, sem razdražena, to tudi tamala čuti in se mi joka v naročju, js pa zraven, z občutkom, kak sem slaba mama... user posted image user posted image grozen občutek, res! Ko pa sem prebrala tvoje pisanje, me je pa zadelo kot strela z jasnega. RES! Tako, da imam zdaj spet poštimane prioritete. user posted image user posted image Prah bo že počakal kak dan ali dva, ali cel teden, Elina pa ne bo, tak hitro raste, da se mi itak zdi, da ful zamujam, pa sem cele dneve z njo. Tako, da zdaj se prav zavedam, ko mi zaspi med dojenjem v naročju, da zavesto uživam in se jo poskušam nagledat in nabožat in nalupčkat. user posted image user posted image

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 287
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
16.2.2009 19:01:20   
Bethany
Martka, katere pa so vijolčne pamperske?? Mi imamo dvojkico - New Baby, pa so rumeno zelene. A so še kake druge take male? Al že imate večjo številko??

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 288
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
16.2.2009 19:05:46   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: katja_p

Čao!

Vozičkarce, a se dobimo nasledn tedn za Savinjo ? Ko bo en lep sončen dan?

Js sm dans naročila Baby Vac, ker mojo fračafelo še vedno nosek muči.

Zadnja dva dni je ful pridna čez dan: se naje in zaspi za kako urco ali dve, al je pa najprej pokonc pa pol zakinka. Tk lahk vsaj kaj naredim doma user posted image  Čeprav pol pa poštudiram, kaj pa. če je slučajn kaj bolna, da tk velik spi user posted image  Ej, mučno je, če otroček ne zna še nič povedat.


Js sem za!! Pa tud kaka nosečka se pomoje lahk pridruži, ane? user posted image user posted image

Katja, boš sporočila, kak je ta Baby Vac deloval oz. če kaj pomaga!! Mi imamo aspirator, pa se ne da iz globin ven potegnat, smrklja, samo tist, kar se znajde prav v nosnici.

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 289
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
16.2.2009 19:12:51   
katja_p
Vremensko bo tale teden bolj tako tako:

http://freemeteo.com/default.asp?pid=156&la=1&gid=3202781

Mene pa v četrtek ni, ko bo mogoč kaj bolj solidno, grem v SG.

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 290
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
16.2.2009 19:13:52   
Bethany
Katja, otroški dodatek sem dobla v januarju za dva meseca, torej za dec, in jan., ne pa za november, pa sem mislila, da dobiš tudi za tisti mesec, ko rodiš... user posted image

Ja, Grand hotel Bernardin je fensi šmensi, meni zelo všeč, ampak je precej dražji, tle smo bili en dan več za manj denarja. user posted image

Likanje, sej sem ti povedala mojo tarifo! user posted image user posted image

Tako, naše dete je lačno, grem dat jest, pol pa v bano.

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 291
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
16.2.2009 19:18:52   
katja_p
A ktera ve, kdaj je v soboto v mestu karneval? Sej je, ne? Kaj pa je v torek? Js bi s tamalo šla mal v mesto. Razmišljam, da bi jo v neki našemla ... A bo ktera šemla svoje bebike?

Bethany, ja, vem, kaka je tvoja tarifa user posted image

OD: zakaj sm pa js dobla sam za en mesec? Čaki čaki, a to pomen, da sm 15.2. dobla za januar? Za dec. pa ne dobim zdaj?

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 292
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
16.2.2009 19:26:47   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: katja_p

A ktera ve, kdaj je v soboto v mestu karneval? Sej je, ne? Kaj pa je v torek? Js bi s tamalo šla mal v mesto. Razmišljam, da bi jo v neki našemla ... A bo ktera šemla svoje bebike?



jaz ga ne bom, se mi zdi brez veze take male šemit. mogoče naslednje leto, ko bo vedel kaj je to, med bacile ga pa tudi še ne bom vozla po nepotrebnem (nekje do marca - to mislim trgovske centre), v mestu je pa ponavadi ful gužva, ali pa nič pametnega za videt.

bethany, baby vac-a ne zamenjam za nič na svetu res ne ... Sem ga pa za kolega naročila preko Rije in ga je naslednji dan že uporabljal user posted image user posted image  (najboljše, da se ji piše na ZS, pa poveš, da je nujno, do 17. popoldan pa odpremlja pošiljke).

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 293
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
16.2.2009 20:36:55   
mbd0411
Jaz sem dobila Otroški dodatek tudi za tisti mesec ko sem rodila.
Katja,če zdaj nisi dobila po mojem ne boš več za nazaj.A si slučajno zamudila 90 dni?
Bethany,super za taščo.Še več takih.user posted image


_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 294
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
16.2.2009 20:39:26   
m a j c i k a
otroški dodatek dobite od meseca rojstva in sicer za nazaj, jst sem dobla ta mesec nakazane tri, rodila sem 25.11. in sem dobla za november, december in januar

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 295
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
16.2.2009 20:42:44   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: mbd0411

Jaz sem dobila Otroški dodatek tudi za tisti mesec ko sem rodila.
Katja,če zdaj nisi dobila po mojem ne boš več za nazaj.A si slučajno zamudila 90 dni?
Bethany,super za taščo.Še več takih.user posted image



hm, a je pol možno, da se dobiva otroški za pretekli mesec?? pol sem dobila januarja za nov in dec, zdaj pa za jan... pa štima. Katja, ti si pa dobla šele zdaj v tem mesecu, pa samo za en mesec, torej januar? to pa ni vredu, pokliči tja, nej pojasnijo!

(odgovor članu mbd0411)
Neposredna povezava do sporočila: 296
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
16.2.2009 20:43:32   
m a j c i k a
betty80: Vid je na slikci iz porodnišnice cel ati, na ostalih dveh pa je bolj tvoj, luškan pobič ni kaj!!! In dobrodošla spet med nas!!user posted image user posted image user posted image

Baby vac: ZAKON!!! Potegne vn vse živo, uporabljamo ga za ta večjo in ta manjšo in res je super stvar!

Sprehodi: midve sma vsak dan odzuni vsaj za urco ne glede na vreme, no razen deža, tak da javite ko bo šla katera ven

(odgovor članu m a j c i k a)
Neposredna povezava do sporočila: 297
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
16.2.2009 21:53:43   
mbd0411
Baby vac:Kje se že to kupi?
Mi ga sicer ne rabimo in imam eno tako pumpico za nosek iz lekarne,sam bi to kupila,ker se bo itak rabilo.


_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu m a j c i k a)
Neposredna povezava do sporočila: 298
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
16.2.2009 22:22:40   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: mbd0411

Baby vac:Kje se že to kupi?
Mi ga sicer ne rabimo in imam eno tako pumpico za nosek iz lekarne,sam bi to kupila,ker se bo itak rabilo.



kontaktiraj RIJO, najboljše na ZS.
aja, tele "ročne " pumpice so za en k*rc, ker ne gre nič ven, BV pa potegne one "tagloboke" smrklje, zelene, sluz .. ni da ni, moraš pa malo fiziološke uporabit, ampak je imel naš enkrat tak nahod, da ni bilo treba fiziološke, ker je kr teklo. Važno je bilo, da je lahko ponoči mirno spal in dihal. Za one elektronske ne vem, mi je bila predraga, tista, ko pa z usti ven vlečeš, pa za tebe ni fajn, ker se lahko okužiš

(odgovor članu mbd0411)
Neposredna povezava do sporočila: 299
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
16.2.2009 22:32:34   
mbd0411
RIJO???

_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 300
Stran:   <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 [12] 13 14   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?