|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
16.2.2009 8:31:47   
spps
Pa je rodila zadnja februarčica-marčevke v NIZEk štartuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 251
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
16.2.2009 8:52:29   
Lolita23
IZVIRNO SPOROČILO: spps

SPOROČILO OD VČERAJ-15.2.
Timy sporoča...

"Danes ob 18.47 je na svet prikukala 3350g težka in 50 cm velika Eva."
 
ČESTITAM!!! user posted image user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image čestitke timyuser posted image user posted image


ČESTITKEuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 252
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
16.2.2009 8:53:37   
Lolita23
Živjo!!

Spps ti si tak taprva, tako da akcija dragauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 253
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
16.2.2009 8:57:34   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: Naty-Taja


Jao punce s temle sodiščem se jaz sploh raj nisem bavla. Prijaviš skupno gospodinjstvo pa je. Itak se potem vse izravna. Če ne prej pri dohodnini, tak da mi je bilo čist mim se s tem ukvarjat, če ni res potrebe. Pa baje, da bo glede tega zdej tudi več kontrole...Sicer mi ni jasno, kako bodo to izvajali, se pa zna zgodit, da dobiš pred vrata socialno in sranje... Uh mam tak poln kufer tehle sodniških zadev, ki jih še zdej rešujemo za atom, da mi gre kr gor! Ne hvala. Sej otroških pa ni kljub temu ne veliko. Eh, naj imajo tiste ficeke. Ko socialno res rabiš jih itak ni blizu!! SOrry, sem se mal nakurla.user posted image



heh Naty, dokler te kak "prijazen" sosed ne prijavi, ni kej skrbet. Če si pa na "obisku" pri očetu, ti tud nič ne morejo, v stanovanje pa tud ne smejo, če jim ne dovoliš.
Verjemi pa, da bi bilo ful manj tega kvazi samohranilstva, če bi država malo drugače uredila zadeve. Zakaj zauser posted image  moraš urejat preživnino, če želiš dobivati otroške doklade. v tem je fora vse te zmešnjave. Midva nisma hotla urejat preživnine in mi rečejo na CSD-ju .. ja uredita si preživnino, pa dobite otroške, prej ne (pa tudi če nisma živela skupaj - zakaj preživnino, če nisma skreganauser posted image ) ... v bistvu je država sama kriva da se jo takle nateguje ...

evo, jaz sem pa "zbolela" prehlajena sem ko ...user posted image  nos imam zabito poln, glavo mi bo razneslo, pa še bruhala sem včeraj cel dan (v 11 tednu sem dobila napad slabosti user posted image user posted image user posted image ).


Timy, čestitke!!!user posted image

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 254
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
16.2.2009 8:59:11   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

Živjo!!

Spps ti si tak taprva, tako da akcija dragauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ti pa takoj za manouser posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 255
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
16.2.2009 9:05:36   
Dali*
 CELJANKE Z OKOLICO 
 
PDP    Ime (starost)        (št. user posted image , št. user posted image ) pregled, kraj,spol,+ kg, cm buši

user posted image   

 
07.03. 
spps
(26)                        ( 2 user posted imageuser posted image 1) 16.2.,CE user posted image +12 kg,105cm 


08.03. 
Lolita23 (23)                  ( 1 user posted imageuser posted image 0)  18.2., CE  user posted image +14 kg

NoBady (18)                   ( 1user posted image , user posted image  0)  17.2., CE user posted image  +20 kg, 107 cm

09.03.  
sahary (29)                      ( 4 user posted image ,  user posted image 3) ?, CE user posted image +9 kg

16.03.
babyg (?)                          ( 1 user posted imageuser posted image 0) ?, CE user posted image  +9kg, 94 cm 
 
17.03.  
urskaf (27)                       ( 1 user posted imageuser posted image 0) ?, CE user posted image +11kg, 103 cm 

18.03. 
Dali*
(28)                         ( 1 user posted imageuser posted image 0) 19.2., CE user posted image +15 kg, 100 cm 

 
19.03.  
urška13 (32)                    ( 1 user posted imageuser posted image 0) 16.2., CE user posted image +13 kg  

 
21.03.
novo (29)                          ( 3 user posted imageuser posted image 0) ?, CE  user posted image +13 kg, 102 cm
 
23.03.

majabh (29)                      ( 1 user posted imageuser posted image 0) ?, CE user posted image + 7,5 kg, 93 cm
 
01.04.   
srecka82 
(26)                   ( 1 user posted imageuser posted image 0) ?, CE  user posted image  +10 kg    

19.04.  
zupancdam 
(26)                ( 5 user posted imageuser posted image 1) ?, TRB  user posted image    
 
24.04 
Sonček85
(23)                  ( 1 user posted image ,  user posted image 0) 24.2., CE  user posted image   +9 kg 

 
28.04 
brigita23
(25)                   ( 1 user posted image ,  user posted image 0) 16.3., CE  user posted image   +17 kg  
 
09.05  
mani2
(29)                        ( 2 user posted image ,  user posted image 1)  6.3., CE  user posted image  + 5 kg
 
16.05. 
lananai (27)                      ( 1 user posted imageuser posted image 0) 6.3., CE user posted image  + 2,5kg 
 
02.06.  
tinca84 (24)                     ( 1 user posted imageuser posted image 0) 9.3. in 6.4., CE user posted image  +8,5 kg, 94 cm
 
23.06. 
mycha (33)                       ( 1 user posted image , user posted image  0) ?, CE  user posted image   + 4 kg

26.06. 
ulsi25 (?)                         ( 1 user posted image , user posted image  0) ?, CE  user posted image
 
03.07. 
Naty - Taja (30)               ( 3 user posted imageuser posted image 2) ?, CE   user posted image   +3 kg 
 
05.07. 
liam (25)                          ( 1 user posted imageuser posted image 0) ?, CE,  user posted image   +3 kg 
sabina84 (25)                  ( 1 user posted imageuser posted image 0) 26.2., CE,   user posted image   +5 kg 
 
15.07.   
bybyka_1987 (21)          ( 2 user posted image , user posted image 1) 25.2., CE   user posted image   -13 kg 
 
20.07.  
Chebellca (24)                 ( 1 user posted image , user posted image 1) 19.2., CE  user posted image   +0 kg 
 
15.08.    
tejči77 (32)                    ( 2 user posted image , user posted image 1) 4.3., CE   user posted image   +2  kg 
 
30.08.
tulpek (26)                      (1 user posted image , user posted image 0 ) 3.3., CE user posted image  -3 kg             
 
01.09.
poopsie (28)                    ( 2 user posted image , user posted image 1) ?, CE user posted image +1 kg
 
03.09
barika (24)                     ( 2 user posted image , user posted image 1) 23.2. in 25.3., CE user posted image
 
05.09
Lorian(37)                        ( 3 user posted image , user posted image  2) 27.2., CE user posted image +3 kg
 
07.09.
oktavija (28)                    ( 2 user posted image , user posted image  0 ) 27.3., CE user posted image
 
 
user posted image  -7 fantkov
user posted image  - 6 punčk
user posted image   - 17 presenečenj

Skupaj nas je 30 nosečk!

user posted image  

user posted image
 
user posted image  Celjske in okoliške mamiceuser posted image
 
24.09.2008   panja             MAI 
16.10.2008   Mandek         ZALA
20.10.2008   mbd0411      NIK 
03.11.2008   maša23         MAŠA
18.11. 2008  jagodinka      FILIP 
24.11.2008   Bethany         ELINA
25.11.2008   m a j c i k a    LEJA

26.11. 2008  bobika1          MATIC
5.12.2008     katja_p           TJAŠA
12.12.2008   martka            GAJA
14.12.2008   mami_1979    MATEVŽ
15.01.2009   lunica12          ANINA 
21.01.2009  _kathy_           GAL
22.01.2009   betty80           VID
21.01.2009   blue eye          JERNEJ
04.02.2009   brkn83            NIK 
05.02.2009   cesandra         ŽAN 
06.02.2009   cita                  LIA
08.02.2009   Katjuša            BENJAMIN  
15.02.2009   timy                 EVA

ZANIMIVE SPLETNE STRANI:


  • Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE
TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE


  • Pa če še katero zanima kako je s pregledi in dokumenti v nosečnosti:
PREGLEDI              user posted image DOKUMENTI, NOSEČNOST, PORODNIŠNICA

  • Še nekaj strani:
user posted image SEZNAMI ZA BODOČE MAMICE
user posted image  NOSEČNOST                user posted image ŠOLA ZA STARŠE
user posted image  NOSEČNIŠKI KALK.     user posted image VSE O NOSEČNOSTI
user posted image  MAMA.SI                      user posted image NUMEROLOŠKI IZRAČUN IMENA


  • Informativni izračun višine osnove starševskega nadomestila
LINK                VODNIK PO PRAVICAH NOSEČNIC

  • nosečnost in delo

TUKAJ                          TUKAJ

Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
vloga S-1/1     priloga S-1
Urejanje očetovskega dopusta
vloga S-1/2        Potrebno je izpolniti še isto prilogo S-1 kot je zgoraj.
Kako do pomoči ob rojstvu otroka?
Priznanje očetovstva
Kako do otroškega dodatka?
Zdravstveno zavarovanje novorojenčka




< Sporočilo je popravil Dali* -- 16.2.2009 9:07:27 >

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 256
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
16.2.2009 9:06:36   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: spps

SPOROČILO OD VČERAJ-15.2.
Timy sporoča...

"Danes ob 18.47 je na svet prikukala 3350g težka in 50 cm velika Eva." 
  


 Čestitke   user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 257
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
16.2.2009 9:08:38   
Dali*
Tako...pa smo zaključile s februarkami... Sedaj smo pa marčevke na vrsti user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 258
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
16.2.2009 9:21:13   
Lolita23
preživnina Midva uradno ne živiva skupaj, ampak ne bi šla rada na sodišče, pač naj nama skupaj štejejo prejemke.A bo šlo tak, ali bova imela probleme???

_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 259
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
16.2.2009 9:27:16   
urskaf
Lep pozdravček čvekice!
Najprej čestitke Timy!!! user posted image user posted image user posted image
Pa čestitke nam za 2. del!!! user posted image
 
Dolgo se nisem nič oglasila. Prejšnji teden sem začela z dopustom, pa saj veste kako je, ko si doma tak nimaš nič kaj časa (vsaj jst ne). Pa tolk še imama za naredit preden pride naš mali... Upam, da ne bo kaj preveč prehiteval. user posted image  Končno sma se le lotila urejanja sobice. Ta teden boma menda le do konca zbelila, potem pa pohištvo, pa oblekice, potem bom pa kr lažje zadihala. user posted image  Se mi zdi, da sem kr mal panična, če bo vse pravočasno.
Moj pregled je bil zelo kratek, pregledal je maternični vrat (še lepo zaprt), pa malega (vse normalno, ugotovil je samo, da bo verjetno velik, po nama pač - jst sem 1,78m, moj pa 1,88m, tak da drugače skor ne more bit user posted image ), pretipal maternico, pa me naročil za naslednjič. user posted image  Zredila sem se za 13kg, obseg trebuha imam pa tudi že 107cm. Naslednji pregled imam 2.3., takrat pa mi je obljubil tudi bolj podroben ultrazvok.

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 260
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
16.2.2009 10:10:32   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

Tako...pa smo zaključile s februarkami... Sedaj smo pa marčevke na vrsti user posted image
aha.....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 261
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
16.2.2009 10:46:00   
_kathy_
Februarčice so že vse rodile?? Pri nas, januarčicah, sta še dve potegnili v februar ...no, potem pa res, marčevke, ste že pripravljene??user posted image user posted image user posted image user posted image

Danes je kr hladno, a kaj zato ...midva z Galom sva se toplo oblekla in greva malo ven. Se javim, ko bova backuser posted image .


_____________________________

Končno si se nama pridružil!

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 262
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
16.2.2009 11:18:25   
martka
čestitke za Evo...

_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu _kathy_)
Neposredna povezava do sporočila: 263
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
16.2.2009 11:41:07   
tinca84
user posted image Čestitke Timy za punčko Evo!user posted image

user posted image



_____________________________

Čudežna beseda MAMA razložiti se ne da,
zna jo le zašepetati glas otroškega srca!

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 264
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
16.2.2009 11:45:09   
tinca84
Marčevke ste pa razturale, vas je pa res ogromnouser posted image . Se bo res treba počasi pripravituser posted image

_____________________________

Čudežna beseda MAMA razložiti se ne da,
zna jo le zašepetati glas otroškega srca!

(odgovor članu tinca84)
Neposredna povezava do sporočila: 265
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
16.2.2009 12:02:15   
martka
a veste, da se je gaja zdaj odločila, da bo spala od 22.30 do 7.30. halo??
no, pa je bila budna do sedaj z 2x dremežem po 5-10 minut vmes in zdaj spančka.

pridobivanje Gajine teže... naročila sem si tehtnico za izposojo- 10€ na mesec. za 2meseca. ju3 mi jo pripeljejo.

sling, noče ga! PRODAM!!!

bom sedaj poskusila s kengurujčkom, tistim, v katerem lahko tudi leži.

naše veliko dete ima počitnice, z atijem sta šla drsat.
ju3 smučat, potem s5 na bazen... jah tale bolezen nam je prekrižala načrte! smo imeli namen it v waisenzee smučat, pa nič.  drugič!

zakaj moram 45dni čakat na avto?? prej sem bila čist zadovoljna s svojim avtom, sedaj ko pa čakam novega, sem kot malo dete, ki čaka na dedka mrazauser posted image .

lepo se imejte!
dosti sem se razpisala...
čao 

še to... joj tole s sodiščem... muka mi je, res. najraje bi kr novo vlogo za otroške napisala in kr tjana na istem nasovu, čeprav uradno ni, v resnici pa. a potem zagotovo ne bom imela nič dodatka. bom še vidla, no v tem tednu se bom odločila, ali bom šla tjana na skupno gosp. prijavit ali pač vlogo na sodišče oddat.

čao

_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 266
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
16.2.2009 12:41:27   
katja_p
zakaj sm pa js dobila samo za 1 mesec otroški dodatek?????? user posted image

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 267
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
16.2.2009 12:47:14   
m a j c i k a
EVA dobrodošla!
Mamici in atiju pa iskrene čestitke ter veliko užitkov ob novem članu

(odgovor članu tinca84)
Neposredna povezava do sporočila: 268
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
16.2.2009 12:47:33   
katja_p
martka, kje si naročila tehtnico? js bi jo tud ...

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 269
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
16.2.2009 12:48:22   
katja_p
user posted image user posted image  Eva, mami in ati user posted image user posted image

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 270
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
16.2.2009 12:52:02   
katja_p
Tjaša se je napapcala in mi spi tle v naročju ... ja se pa mal matram pisat z eno roko - pa ni glih "ajnfoh".

Po slikci sodeč Elina totalno uživa na morju user posted image

Včeri je naša družinica šla mal na šetnjo za  Savinjo, je blo prav luštno, sam mal je pihalo. Dans pa ni dan za kak daljši sprehod. Pa mislim da naslednje dni tud ne ...

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 271
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
16.2.2009 13:14:04   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: martka


sling, noče ga! PRODAM!!!

bom sedaj poskusila s kengurujčkom, tistim, v katerem lahko tudi leži.


hm, kaj pa če še malo počakaš s slingom, potem ko bo večja, se bo mogoče rajši nosila not (v "sede" položaju, moj je star 14 mesecev in znori, ko  vidi sling, se začne kr vesit po men, potem ga morem pa nosituser posted image , je pa sling veliko boljše za otrokovo hrbtenico kot pa kengurujček.

odločitev je pa tvojauser posted image


Vidim, d asmo septembrke samo 3user posted image , upam, da si bomo lahko zbirale v kateri sobi bomo rodile in kje spaleuser posted image user posted image

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 272
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
16.2.2009 13:15:05   
_kathy_
martka, kje si si naročila tehtnico? Jst bi si jo tuduser posted image . Kater avto boš pa dobila?

Drugače pa kar se tiče preživnine ...mene je že kr strah, ko me bojo poklical na "zaslišanje". Jst še sploh nisem bila na sodišču. Barika, to morta uredit, čeprav nista skregana, če je oče priznal otroka, ker če se skregata, ti on kljub temu plačuje za otroka oz. če ti ne, ga lahko na podlagi urejene preživnine sodno terjaš. Drugače pa ne dobiš otroških (vsaj v sodnem postopku moraš bit). Jst grem čez pol urce v Šentjur na CSD nesit še to potrdilo, da sva vložila za preživnino, ker mi otroški še miruje.
Katja_p, kako to, da si ga dobila samo za en mesec?? Če vložiš vlogo v roku 90 dni od rojstva, ti jo izpločajo od meseca rojstva, če pa zamudiš teh 90 dni, pa ti izplačajo od naslednjega meseca. Kdaj si pa dobila odločbo za otroškega (mislim, koliko dni od oddane tvoje vloge)?


_____________________________

Končno si se nama pridružil!

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 273
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
16.2.2009 13:16:47   
_kathy_
Timy, četitke za hčerkico!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Končno si se nama pridružil!

(odgovor članu _kathy_)
Neposredna povezava do sporočila: 274
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
16.2.2009 13:29:33   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: _kathy_


Drugače pa kar se tiče preživnine ...mene je že kr strah, ko me bojo poklical na "zaslišanje". Jst še sploh nisem bila na sodišču. Barika, to morta uredit, čeprav nista skregana, če je oče priznal otroka, ker če se skregata, ti on kljub temu plačuje za otroka oz. če ti ne, ga lahko na podlagi urejene preživnine sodno terjaš. Drugače pa ne dobiš otroških (vsaj v sodnem postopku moraš bit). Jst grem čez pol urce v Šentjur na CSD nesit še to potrdilo, da sva vložila za preživnino, ker mi otroški še miruje.


sej sma že lani to uredila user posted image , je bila pa sodnica neka Anuška M. ... nič kej prijazna, pa še malega sma zraven pripeljala, ker nisma imela varstva ..kaj hujšega, kot da je otrok kužen al kaj.user posted image user posted image


(odgovor članu _kathy_)
Neposredna povezava do sporočila: 275
Stran:   <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  9 10 [11] 12 13   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?