|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
14.2.2009 13:28:39   
sonček85
punce drage Happy Valentine's day

user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 226
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
14.2.2009 17:31:20   
katja_p
Čao!

Vozičkarce, a se dobimo nasledn tedn za Savinjo ? Ko bo en lep sončen dan?

Js sm dans naročila Baby Vac, ker mojo fračafelo še vedno nosek muči.

Zadnja dva dni je ful pridna čez dan: se naje in zaspi za kako urco ali dve, al je pa najprej pokonc pa pol zakinka. Tk lahk vsaj kaj naredim doma user posted image  Čeprav pol pa poštudiram, kaj pa. če je slučajn kaj bolna, da tk velik spi user posted image  Ej, mučno je, če otroček ne zna še nič povedat.

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 227
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
14.2.2009 17:55:03   
Bethany
Lep pozdrav iz Portoroža

user posted image

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 228
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
14.2.2009 17:56:05   
_kathy_
katja_p, jst sem za!!!!

majcika, a to te potem še na sodišče pokličejo al kk (glede preživnine)??? Kaj vse te pa vprašajo?

Jst sem danes ugotovila, da našega že moti, če je pokakan in takrat se joče ko jesihar. Drugače pa kar se tiče zizanja, se priklopima, malo je (10 min aktivno) potem se pa joče ...Tko da ne vem koliko sploh pojeuser posted image user posted image , ker potem zaspi za kakšni dve urci in potem spet naprej ista pesem. Ni pa problem, da ne bi bilo mleka, ker ga imamuser posted image .


_____________________________

Končno si se nama pridružil!

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 229
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
14.2.2009 18:41:48   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: _kathy_
Jst sem danes ugotovila, da našega že moti, če je pokakan in takrat se joče ko jesihar. Drugače pa kar se tiče zizanja, se priklopima, malo je (10 min aktivno) potem se pa joče ...Tko da ne vem koliko sploh pojeuser posted image user posted image , ker potem zaspi za kakšni dve urci in potem spet naprej ista pesem. Ni pa problem, da ne bi bilo mleka, ker ga imamuser posted image

bo pa kmal začel s privajanjem na kahlicouser posted image user posted image user posted image user posted image našega ni nikol motlo pa še zdej ga ne user posted image user posted image user posted image no sma ga morem pohvalit da zadnje dni (od kar je benjamin) pa pove da gre kakat tak da že hodmo na kahlico kakat kdaj pa tud še v pleničko uide.....

si poskusla s tehtanjem pred dojenjem in pod dojenju da boš približno vedela koliko pojeuser posted image

(odgovor članu _kathy_)
Neposredna povezava do sporočila: 230
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
14.2.2009 18:58:13   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: Bethany

Lep pozdrav iz Portoroža

user posted image

uuu kako lepo jasno vreme,jaz bi tudi bila na morjuuser posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 231
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
14.2.2009 19:05:58   
sonček85
Mislim ,takole bodo naši otroci čez 13 let http://24ur.com/novice/svet/13-letnik-postal-ocka.html

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 232
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
14.2.2009 19:20:08   
cita
 
NO da vam jaz napišem svojo porodno zgodbo kot se obljubila dolgo stečakale ampak dočakaleuser posted image user posted image user posted image ...

Mislim da se spomnete kako dolgo smo dihali doma..nekako takole se je začelo v sredo 04.02. zvečer sem peljala še Lauro k dežurnemu zdravniku ko je zbolela ker pač njen ati pameten in jo želel še imet kr nekako tako doma brez antibotika...takrat sem že opazila da imam nek tak čuden izcedek nekako tak sluzast ampak sem si počasi nekako mislila da se vsa stvar počasi počsai začenja ker pravijo da lahko se čep lušči tudi dolgo...ko sem prišla od zdravnika sem opazila da jo je bilo že malo več ampak nima pomena delat panike dokler ni še nobenega drugega znaka...noč je bila katastrofa spala po eno urco pa se zbudila nisem mogla dobro spat skoz sem se premetavala in zbujala kot da čutim da se nekaj počasi pripravlja...sluz je bila še vedno prisotna mogoče kdaj več ali pa kdaj manj...05.02. pokličem svojo G in ji povem in je rekla mogoče se pa bo poačsi začelo a popadkov pa še nimate sem rekla mislim da neuser posted image user posted image  no je rekla če bodo pa popadki pa se le pridite pokazat da vidimo če so tapravi...celo dopoldne sem bila full čudna na trenutke se mi je zdelo da se nekaj dogaja ampak sem vso stvar nekako pozabla da bi lahko bili popadki...no začelo pa se tam okol 13:00 dobila sem popadke ki pa so bili na začetku skoz tam na 9-10 minut ampak po resnici povedano zelo boleči mislila sem in upala da se vse kaj kmalu začne ali pa da se vse umiri...skoz smo dihali vmes so bili že tudi na 6,5,3 mninute ampak večina na 9-10...moj je reku bova še mal počakala sem rekla ja ja sej še ne greva dokler res ne bodo na bolj pogosto ampak jih ni bilo dihali pa smo skoz še hvala bogu da je bil moj prav ta dan prost res hvala bogu ker ne vem kako bi sama bil mi je opora ENA A...no popoldne smo še imeli obiske jaz pa dihala vmes bilo je vsak popadek hujši ampak zapordje še vedno tako dolgo...noč sploh da ne govorim vsaka minute je bila predolga sem rekla počakam do zjutraj pol pa grem do svoje G in res je bilo tako zjutraj 06.02 sem se uredila stuširala oblekla med tušem dihala ko konjuser posted image user posted image ...mojemu sem govorila joj ko bi se vse že enkrat zaključilo ali pa naj se že zgodi kar se mora jaz ne morem več res nisem imela več moči jokala sem že doma in ponavljala kaj bo kmalu konec...Joj še dobro da nisva nobenega soseda srečala na stopnicah ko sem dvakrat dihala bil je cel podvig pridet po stopnicah iz petega nadstropja...No midva se pejleva jaz diham moj pa skoz pikica moja dihaj dihaj dihaj samo to je govoril celo noč me je masiral in mi zjutraj ni več pasalo ker me je vse bolelo...prideva do moje G mi reče bova pogledale in me pogleda pa reče ja tole je pa že zelo nizko je rekla pa ne vem če vam že ne teče plodovnica zraven čepa sem rekla jaz ne vemuser posted image user posted image user posted image  pogledala neke pretoke in srček poslušala pa je rekla da je še vse ok...pol pa sem jo vprašala a sem že mogoče kaj odprta pa je rekla nisem vas tako globoko pogledala ker vas že tako boli in vas bodo tao in tako v bolnici potem dovolj mučili tega sem si najbolj zapomnala...dala mi je napotnico sestra pr njej mi je zmerla pritisk imela sem ga 148/105...je rekla ufff tole je pa visoko ampak sej boste videli kaj vam bodo rekli v bolnici samo želela sem si da je konec nč druga...midva z mojim prideva v P me sprejme ena ful prijazna sestra sem ji rekla da me je ful strah pa je rekla ne no saj bo boste videla sem rekla upajmo moj je šel v čakalnico...pridem ena prijazna babica me priklopi na ctg bilo je mučno ker sem vmes dihala popadke ampak nato mi reče sedaj pa pojdite v ambulanto bo zdele prišla zdravnica res je prišla jaz dihala in me pogleda sem rekla da me je strah kot mali otrok pa je rekla bova vidle kako kaže me pogleda pa reče ja ste odprti 2cm ampak je še vse trdo joj jaz sem mislila kaj pa sedaj je rekla ja nč jo bomo dali kr na oddelek pol pa reče ne no bom še enkrat pogledala in me pogleda pa reče joj tole pa nekaj teče je rekla ja nč sestra kar dajte ji kristit pol pa naprej dala mi je in sem bila na wc 30 minut potem pod tuš in sem prispela v porodno ob 10:00 te ure se najbolj spomnem pa sem si rekla sedaj pa se začne zares upam da kmalu mine...babca me vse lepo povpraša in me je mirila ko me je bilo strah na ctg priklučila in se je začelo dogajat je šla iskat mojega moj je prišel kar kamlu za njim pa zdravnica pa je rekla da vidimo je rekla ja no nekaj se je začelo ampak še ni nakar mi babica predre mehur to je bilo 10:20 od 10:40 naprej pa se je začelo popolnoma zares dala mi je nekaj za bolečine ampak to meni ni nč pomagalo rekla je ko ne bo popadka dihajte in se spočijte ampak ni bilo mogoče popadke sem imela en za drugem res en za drugem babca ni mogla verjet men je začelo že ob 11:00 dol pritiskat pa babica reče ka že tko pritiska sem rekla ja in me pogleda pa je rekla joj tole bo hitro sem rekla a še dolgo je rekla ne ne bo kmalu no ura je bila 11:15 m epogleda jaz sem mislila da mi bo mala ven ušla tako močno mi je pritiskala pogleda pa reče joj rečte sestri pa zdraviku rodili bomo in res je bilo ne znam opisat tega trenutka rodila se je naša najlepša princeska Lia ob 11:18 in tisti trenutek sam zajokala res močno ne znam opisat evo spet solzice...Dobila sem jo na prsi najlepši trenutek tudi ati je bil čist raznežen in vesel potem so dali jo atiju mene pa uredili do konca...in nas pustili v porodni da smo uživali najlepše trenutke skupaj...

Takole da dolgo sem vam opisala nisem znala na kratko men podobno kadar pišem pišem na dolgouser posted image user posted image user posted image na koncu vsega tega lahko pohvalim svojo babico v Celjski porodnišnici...Hvala...

No seveda vam pa želim še lep preostanek valentinčka...


_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 233
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
14.2.2009 19:27:06   
_kathy_
IZVIRNO SPOROČILO: Bethany

Lep pozdrav iz Portoroža

user posted image



Uuuu kk lepa slikca. Sem dans našem atiju povedala, kak se potepate in je kr lušte dobil, da bi tudi mi šli na morje. Malo bomo še počakali, potem bomo pa tudi mi krenli proti morju.user posted image


_____________________________

Končno si se nama pridružil!

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 234
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
14.2.2009 19:46:23   
cita
IZVIRNO SPOROČILO: Bethany

Lep pozdrav iz Portoroža

user posted image



Prav luštni steuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 235
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
14.2.2009 21:24:17   
m a j c i k a
IZVIRNO SPOROČILO: _kathy_

katja_p, jst sem za!!!!

majcika, a to te potem še na sodišče pokličejo al kk (glede preživnine)??? Kaj vse te pa vprašajo?

Jst sem danes ugotovila, da našega že moti, če je pokakan in takrat se joče ko jesihar. Drugače pa kar se tiče zizanja, se priklopima, malo je (10 min aktivno) potem se pa joče ...Tko da ne vem koliko sploh pojeuser posted image user posted image , ker potem zaspi za kakšni dve urci in potem spet naprej ista pesem. Ni pa problem, da ne bi bilo mleka, ker ga imamuser posted image .



Ja če nista prijavljena skupaj potem ko oddata vse te papirje na sodišče, čez kakšen teden dobita vabilo na razpravo glede odmere preživnine, ponavadi povabijo oba noter lahko pa tudi posamezno, je fajn da se prej vse domenta da bota usklajenauser posted image ! Midva sma še tamalo v jajčki mela zram ker je pač jedla ful pogosto, sam je k sreči vse skupaj prespala.

Vprašajo pa te vse živo, najprej enga pol pa še drugega, kolk je stroškov s položnicami, s hrano, oblačili, kozmetiko, higieno, dopusti, vrtcem, najprej za tebe potem pa še za otroka. In potem vse enako vprašajo še tvojga, če je v službi, kolk je bruto plača, če ma avto, kolk porabi bencina, mislim ni da ni. Nakoncu ti preberjo še končni sklep, zraven je še zapisnikar in podpišeta, ter čez kak mesec dobiš domov odločbo o višini otroških dokladov!
Kr dolga procedura ja

(odgovor članu _kathy_)
Neposredna povezava do sporočila: 236
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
15.2.2009 8:25:36   
Lolita23
IZVIRNO SPOROČILO: Bethany

Lep pozdrav iz Portoroža

user posted image



Super sta!!!


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 237
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
15.2.2009 8:55:41   
mbd0411
To na sodišču ni nek bav,bav...Malo moraš bit flegma,pa ne gledat nanje.Po večini so itak prijazni.Že na začetku poveš,da sta se sporazumno odločila za znesek in potem samo na hitro pogleda kake zneske imate zapisane,narekuje zapisnikarci,vmes še kaj vpraša...To je to.
Jaz sem bila zdaj drugič,sam zdaj je pa dovoljuser posted image Pa itak vedo zakaj se gre.user posted image

Bethany,lepo se imejte.Jaz bi tudi.Moram sestro poklicat,če me bo kak dan prenašala.user posted image user posted image
Upam,da bo danes kaj topleje,ker včeraj je pa tako pihalo.


_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 238
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
15.2.2009 9:54:54   
martka
IZVIRNO SPOROČILO: _kathy_

katja_p, jst sem za!!!!

majcika, a to te potem še na sodišče pokličejo al kk (glede preživnine)??? Kaj vse te pa vprašajo?

Jst sem danes ugotovila, da našega že moti, če je pokakan in takrat se joče ko jesihar. Drugače pa kar se tiče zizanja, se priklopima, malo je (10 min aktivno) potem se pa joče ...Tko da ne vem koliko sploh pojeuser posted image user posted image , ker potem zaspi za kakšni dve urci in potem spet naprej ista pesem. Ni pa problem, da ne bi bilo mleka, ker ga imamuser posted image .



saj to pa ja lepo je... moja Gaja ni nikoli več kot 10 minut priklopljena! očitno potem joče, ker ga začne malo zvijat in bi ti rad rekel, mami kupček, dost zize! meni je gaja enako delala, pa sva podrli kupček, se malo ponosili potem je zaspala in bila ko se je zbudila s5 dobre volje in ko je naslednjič jedla je spet 10 minut vlekla pa nehala.... pa se je bv prvem mesecu zredila kilo in pol! nič se bat, da nimaš mleka. več kot ga boš pristavljala, več ga bo nastajalo. dojenčki - dojeni-pa še nimajo ritma, enkrat se najejo za 3 ure, drugič samo za pol. ti mu samo daj in se ne sprašuj, sploh pa ne dvomi.


katja_p, štej kolikokrat vdihne na minuto, ko mirno spi! ne sme bit več kot 40. če ni več, je vse ok!

bethany, mislim, da ti vsi zavidamo!!! uživajte! ko dobim nov avto se tudi jaz odpeljem morje pozdravit.


_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu _kathy_)
Neposredna povezava do sporočila: 239
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
15.2.2009 12:25:58   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

Mislim ,takole bodo naši otroci čez 13 let http://24ur.com/novice/svet/13-letnik-postal-ocka.html

ne se hecatuser posted image user posted image user posted image user posted image če se zgodi bom pa vsekakor stala ob strani, da bo lahko dokončal šolenje

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 240
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
15.2.2009 14:52:46   
m a j c i k a
IZVIRNO SPOROČILO: mbd0411

To na sodišču ni nek bav,bav...Malo moraš bit flegma,pa ne gledat nanje.Po večini so itak prijazni.Že na začetku poveš,da sta se sporazumno odločila za znesek in potem samo na hitro pogleda kake zneske imate zapisane,narekuje zapisnikarci,vmes še kaj vpraša...To je to.
Jaz sem bila zdaj drugič,sam zdaj je pa dovoljuser posted image Pa itak vedo zakaj se gre.user posted image

Bethany,lepo se imejte.Jaz bi tudi.Moram sestro poklicat,če me bo kak dan prenašala.user posted image user posted image
Upam,da bo danes kaj topleje,ker včeraj je pa tako pihalo.



bav bav res ni, tud jst sem bla že drugič in je ful vrtala kok lahk mama še enga otroka pa ne živima skupi, pa skos je spraševala ni sam narekovala in pogledala zapiske, prav zaslišala je vsakega posebej in potem še oba skupi; je pa verjetn odvisn na kako sodnico naletiš, ne glede na to da sta se sporazumno odločla za znesek, midva sma bla not pol urce...

Srečno vsem ki še greste!!!

(odgovor članu mbd0411)
Neposredna povezava do sporočila: 241
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
15.2.2009 18:14:35   
_kathy_
Majcika, kolk pa je povprečna slovenska prežinina?

Martka, naš je popoldne priklopljen tudi samo po 5 min, pa potem čez pol urce ali pa urco ponovimo ...ponoči, sma pa tudi pol ure pridna, pa pol za 4 uce in pol zaspimo.


_____________________________

Končno si se nama pridružil!

(odgovor članu m a j c i k a)
Neposredna povezava do sporočila: 242
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
15.2.2009 18:23:23   
mbd0411
Majcika,jaz sem bila gotova v 10 min.Sodnica pa Karmen R...

_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu _kathy_)
Neposredna povezava do sporočila: 243
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
15.2.2009 19:25:08   
martka
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

Mislim ,takole bodo naši otroci čez 13 let http://24ur.com/novice/svet/13-letnik-postal-ocka.html

ne se hecatuser posted image user posted image user posted image user posted image če se zgodi bom pa vsekakor stala ob strani, da bo lahko dokončal šolenje


raje jih dajmo vzgojit tako, da bodo postali odgovorni najstniki in ko bo čas- očetje! odgovoren oče nima otroka, ki je oče pri 13ih

_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 244
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
15.2.2009 21:01:37   
m a j c i k a
IZVIRNO SPOROČILO: mbd0411

Majcika,jaz sem bila gotova v 10 min.Sodnica pa Karmen R...


to je blo pa res brzinsko, jst sem bla obakrat noter po pol urce, pa obakrat sem mela drugo sodnico in ni bla Karmen, sej niti ne vem katera je bla bi mogla na sklep pogledat 

(odgovor članu mbd0411)
Neposredna povezava do sporočila: 245
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
15.2.2009 21:02:52   
m a j c i k a
IZVIRNO SPOROČILO: _kathy_

Majcika, kolk pa je povprečna slovenska prežinina?

Za povprečje res ne vem, jst sem dobla vn 120e, ker sem brezposelna

Martka, naš je popoldne priklopljen tudi samo po 5 min, pa potem čez pol urce ali pa urco ponovimo ...ponoči, sma pa tudi pol ure pridna, pa pol za 4 uce in pol zaspimo.


(odgovor članu _kathy_)
Neposredna povezava do sporočila: 246
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
15.2.2009 21:04:29   
m a j c i k a
IZVIRNO SPOROČILO: Bethany

Lep pozdrav iz Portoroža

user posted image



Ej kaka pozerja, Elina je menda čist po atiju, da se tak nastavlja fotoaparatu in sončkuuser posted image !!!

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 247
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
15.2.2009 22:17:42   
mbd0411
IZVIRNO SPOROČILO: m a j c i k a

IZVIRNO SPOROČILO: _kathy_

Majcika, kolk pa je povprečna slovenska prežinina?

Za povprečje res ne vem, jst sem dobla vn 120e, ker sem brezposelna





Kako dobla,a nista sama določila preživnine?
Jaz imam za tavčjega 170€,za malega pa 150€.Pri tavečjem je malo zraslo,določili smo pa manj.
Pa,saj ni važno,samo da je to urejeno,če že hočejo.
Dovolj žalostno,das prej ne dobiš otroških,dokler ni preživnina urejena.



_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu m a j c i k a)
Neposredna povezava do sporočila: 248
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
16.2.2009 8:09:17   
Naty*Taja
Oj Casandra - si pa konkurirala naši celjski gorenjki Mavo! user posted image ČEstitke za bebico in tako hiter porod. To pa je bilo ekspres.

Punce, jaz imam pa eno idejo - kaj če bi se dogovorile za en znak, da se v porodnišnici prepoznamo? user posted image Bi bilo res zanimivo imet kako sočveko in vedet za njo. Recimo svoje rdeče copatke?

Sonček - sem mal tvoje slikce prečekirala - a tisto je sestrica na zadnji sliki novega leta? Pa tvoj mi je tudi nekam znan, pa imam luknjo v spominu. user posted image Luštni ste.

Jao punce s temle sodiščem se jaz sploh raj nisem bavla. Prijaviš skupno gospodinjstvo pa je. Itak se potem vse izravna. Če ne prej pri dohodnini, tak da mi je bilo čist mim se s tem ukvarjat, če ni res potrebe. Pa baje, da bo glede tega zdej tudi več kontrole...Sicer mi ni jasno, kako bodo to izvajali, se pa zna zgodit, da dobiš pred vrata socialno in sranje... Uh mam tak poln kufer tehle sodniških zadev, ki jih še zdej rešujemo za atom, da mi gre kr gor! Ne hvala. Sej otroških pa ni kljub temu ne veliko. Eh, naj imajo tiste ficeke. Ko socialno res rabiš jih itak ni blizu!! SOrry, sem se mal nakurla.user posted image

Oj Elinca z atijem! Kako se imate fajn!!user posted image

Punce, kar se tegale bunjenja pri dojenju tiče, se bo večkrat dogajalo - pa ne obupat in kr flaško dat. Kak dan dva je zoprno, potem se pa uravna. Lahko je to zaradi krčkov, včasih se vmes usklajujeta povpraševanje in ponudba, pa zgleda, kot da ni mlekca in če vztrajate je po par dnevih spet vse ok. Včasih se zgodi, da so mali sitni in se potem kr naprej priklapljajo, pa potem že ne ve, več al je lačen al ne... Ma ja, vzemite zdravo za gotovo in ne kr obupat. Vsekakor se pa hitro naučijo kaj je flaška, tak da Katy škoda bi bilo tvojga mlekca, ker imaš res dost. Seveda je pa na vas, kaj boste naredile. Vse to so samo moje izkušnje - jaz enostavno nisem mogla pomislit na flašo, ker je noben od našihdveh ni hotel niti pod razno zgrabit! Pa tudi dude ne, tak da je bila ziza kr dost v ustkih, včasih tudi samo za tolažbo. Je pa zoprno, ker si pripopan skoz na malega....

O marija pomagaj!! Trinajstletnik, ki zgleda, kot da ne ve, zakaj ga ima! Sorry, tole je pa res mal too much! A bi kateri prišlo na pamet, da moreš vsaj pri 10 letih otrokom razlagat o kondomih? no ja..al pa tudi, vseeno sem misla, da zdržijo vsaj do kakih 14, 15.

Cita - jaz sem se tak vživela, da so mi tudi solzice pritekle! Sem prav čutla, kok ti je pritiskala!!user posted image

Evo zdej se grem pa lotit meterskega kupa zapiskov za strokovca, resno!!Dejte me no malo spodbudit, ker imam volje nič!!user posted image



_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu cesandra)
Neposredna povezava do sporočila: 249
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
16.2.2009 8:30:13   
spps
SPOROČILO OD VČERAJ-15.2.
Timy sporoča...

"Danes ob 18.47 je na svet prikukala 3350g težka in 50 cm velika Eva."
 
ČESTITAM!!! user posted image user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image čestitke timyuser posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?