|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  105 106 [107] 108 109   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčice 2009-6. del
6.2.2009 10:54:27   
cleopatra4
k vas berem , vidim da sm ena redkih k ne hodi lulat ponoči user posted image ..upam da ne bom zdej slabe karme priklicala nase, k sm se 'pohvalila'user posted image user posted image  

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 2651
   RE: Februarčice 2009-6. del
6.2.2009 10:54:29   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

IZVIRNO SPOROČILO: majchy23

IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

IZVIRNO SPOROČILO: kayica24

Shuka kaj pa tebe muči??user posted image user posted image user posted image user posted image
Kaj pa vem, mislim da nič, da je to problemuser posted image user posted image user posted image

ja pol si pa res revicauser posted image user posted image user posted image
Prov res, tolk mam stvari v glavi kaj bi naredila danes pa sem tolk lena k ****s se vid da sem se naspala, sam 1x sem šla med polnočjo in 6h na wc in sem si čist ritem pokvarlauser posted image user posted image user posted image

super da si se končno naspalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image to bo treba na koledar napisatuser posted image user posted image ah sej delo počaka-vsaj meneuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 2652
   RE: Februarčice 2009-6. del
6.2.2009 10:54:38   
timy
Mihailo ... v teh tvojih sanjah, a sem imela tudi kaj popadkov, ali mi je samo odtekla voda?

(odgovor članu timy)
Neposredna povezava do sporočila: 2653
   RE: Februarčice 2009-6. del
6.2.2009 10:54:44   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: timy

Joj, mene pa čisto nič ne špika v križu. Upam, da to ne pomeni, da bom težje rodilauser posted image
Ne tko razmišljat, pač ene štiha v križu, druge ne,..... vsaka ma svoje znakce, kar pa še ne nakazuje na težak porod.


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu timy)
Neposredna povezava do sporočila: 2654
   RE: Februarčice 2009-6. del
6.2.2009 10:56:11   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

IZVIRNO SPOROČILO: majchy23

aja.......sem vam pozabila povedat:učeri sem g rekla da me nej uspodi pogleda da bom vedla kako je kej stanje,če se že kej prštimuje in me ni hotla pogledatuser posted image user posted image user posted image sem jo pa vprašala če je še dosti plodovnice in jo je-tko da vsaj to vem....sem pa dala tudi bris za steptokok in me je prišel 50 evrov zvem pa čez 10 dni-upam da ne grem prej rodit-a mislite da če ne zvem taprav čas izvidov ,dobim antibiotik preventivno?

no zdej grem pa zajterk naredit
Majchi - to je pa čudno, tolk ti vzamejo za bris pol pa tolk časa traja da dobiš izvid, to bi mogl bit v 3 dneh narejeno, kaj pa sanjajouser posted image

danes naj bi ga poslali naprej ,potem je treba pa počakat.......sej drugače mi ni panike,samo umes grem lohk že rodituser posted image

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 2655
   RE: Februarčice 2009-6. del
6.2.2009 10:56:16   
timy
IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

IZVIRNO SPOROČILO: timy

Joj, mene pa čisto nič ne špika v križu. Upam, da to ne pomeni, da bom težje rodilauser posted image
Ne tko razmišljat, pač ene štiha v križu, druge ne,..... vsaka ma svoje znakce, kar pa še ne nakazuje na težak porod.



Hvala bogu za touser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 2656
   RE: Februarčice 2009-6. del
6.2.2009 10:56:29   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: majchy23

IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

IZVIRNO SPOROČILO: majchy23

IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

IZVIRNO SPOROČILO: kayica24

Shuka kaj pa tebe muči??user posted image user posted image user posted image user posted image
Kaj pa vem, mislim da nič, da je to problemuser posted image user posted image user posted image

ja pol si pa res revicauser posted image user posted image user posted image
Prov res, tolk mam stvari v glavi kaj bi naredila danes pa sem tolk lena k ****s se vid da sem se naspala, sam 1x sem šla med polnočjo in 6h na wc in sem si čist ritem pokvarlauser posted image user posted image user posted image

super da si se končno naspalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image to bo treba na koledar napisatuser posted image user posted image ah sej delo počaka-vsaj meneuser posted image user posted image user posted image
Sej si bom res zapisala user posted image user posted image user posted image , delo res počaka, čeprov upam, da bo ta vikend akcija pri nas, sam če pomislim kako me nič ne špika, nobenih krčev, nič bomo mogoče šli čez rok, ampak tolk lepo bi blo na vikend rodit, jest sem bla tud v nedeljo rojena.user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 2657
   RE: Februarčice 2009-6. del
6.2.2009 10:57:04   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: majchy23

IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

IZVIRNO SPOROČILO: majchy23

aja.......sem vam pozabila povedat:učeri sem g rekla da me nej uspodi pogleda da bom vedla kako je kej stanje,če se že kej prštimuje in me ni hotla pogledatuser posted image user posted image user posted image sem jo pa vprašala če je še dosti plodovnice in jo je-tko da vsaj to vem....sem pa dala tudi bris za steptokok in me je prišel 50 evrov zvem pa čez 10 dni-upam da ne grem prej rodit-a mislite da če ne zvem taprav čas izvidov ,dobim antibiotik preventivno?

no zdej grem pa zajterk naredit
Majchi - to je pa čudno, tolk ti vzamejo za bris pol pa tolk časa traja da dobiš izvid, to bi mogl bit v 3 dneh narejeno, kaj pa sanjajouser posted image

danes naj bi ga poslali naprej ,potem je treba pa počakat.......sej drugače mi ni panike,samo umes grem lohk že rodituser posted image
Sej zato, kaj ga bojo pol na hitr nardil?user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 2658
   RE: Februarčice 2009-6. del
6.2.2009 10:57:17   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: cleopatra4

k vas berem , vidim da sm ena redkih k ne hodi lulat ponoči user posted image ..upam da ne bom zdej slabe karme priklicala nase, k sm se 'pohvalila'user posted image user posted image  
ja ne govor prekmaluuser posted image user posted image user posted image verjetno si pridna in ne piješ zvečer pa verjetno imaš srečo da tvojmu user posted image  ni zanimiv mehuruser posted image user posted image

(odgovor članu cleopatra4)
Neposredna povezava do sporočila: 2659
   RE: Februarčice 2009-6. del
6.2.2009 10:57:26   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

ka ste vse na poti v P? bom sam jst še tle ostala?
Pravijo da se tamali umirijo pred porodom naš je pa vsak dan bolj živahenuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image tak da me vsaka brca posebej boli

To tud mene zanima, če je kej na tem. Zanč je bil 2 dni bolj miren kot ponavadi pol sem ga pa tretji dan z nutelo zdražla in eto spet je živahen, sicer meni prav, vsaj čutim ga in ne rabim šteti gibov ampak če to pomeni, da se še ne bo rodil pol pa....user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 2660
   RE: Februarčice 2009-6. del
6.2.2009 10:57:34   
Shuka
Petrap - pozdravček tebi in tvoji mali pikici, bodite zdravi in veselo se cartajte.

Birdy - mogoče se pripravlja na tak način?


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu petrap)
Neposredna povezava do sporočila: 2661
   RE: Februarčice 2009-6. del
6.2.2009 10:57:39   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: baki

ce je res da mu lasje rastejo če te kislina daje taj jih bo moj mel do ritkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu baki)
Neposredna povezava do sporočila: 2662
   RE: Februarčice 2009-6. del
6.2.2009 10:57:44   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: majchy23

IZVIRNO SPOROČILO: Maksi1

Majchy - te prav razumem, ker jaz sem v zadnje šla prav v strahu na CTG - na srečo potem moj otroček ni spal (v prvo pa je tako spal, da sem morala it parkrat gor in dol po stopnicah, pa počepe delat, da se je zbudu). Je pa fino, da ti je naredila UZ. Jaz bi tudi mojo žabico rada videla.
samo vprašala me je če jo čutim 10x na dan pa sem rekla da ja-da jo moram sicer skoraj prisiliti......ja mi bo tudi naslednjič naredilaUZ ker je hana bolj mejčkena ampak zdravauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Mene pa nč niso spraševali, a otrok spi al se miga, sam priklopili so me na CTG in to je blo to, počakala sem 10 minut da se uno izpiše in nič drugega.


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 2663
   RE: Februarčice 2009-6. del
6.2.2009 10:58:27   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: majchy23

IZVIRNO SPOROČILO: cleopatra4

k vas berem , vidim da sm ena redkih k ne hodi lulat ponoči user posted image ..upam da ne bom zdej slabe karme priklicala nase, k sm se 'pohvalila'user posted image user posted image  
ja ne govor prekmaluuser posted image user posted image user posted image verjetno si pridna in ne piješ zvečer pa verjetno imaš srečo da tvojmu user posted image  ni zanimiv mehuruser posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 2664
   RE: Februarčice 2009-6. del
6.2.2009 10:59:23   
Shuka
 user posted image
user posted image user posted image user posted image


petrušk....odprta 2 cm, verjetno je šla roditi, kot so predlagali, da bo čimprej cartala stiskamo user posted image user posted image user posted image


V domači oskrbi prehitevajo:
bad girl....odprta 2 cm, čep se je odluščil user posted image


A se še kakšna kam odpravlja?
A ma še katera kake znake predporodne?



POMEMBNI DATUMI:
10.02.2009 - Naia...CR...držimo pesti, da boš hitro cartala....user posted image user posted image user posted image


nadaljne prijave za na listo zbiramo vsak delavnik in
nedelavnik ob vsaki uri....

drgač pa punce...bliža se naš čas... 


še je čas ,
da izvem
al moram noge skup držat
al naj raje grem.....


MAMIN  ODDELEK.: navijamo da bodo čimprej doma :

Urša08....da bosta z Žigom čimprej doma. user posted image
Brnk83....da se bosta z Nikcom čimprej cartala doma user posted image
Kolumbo....da boš čimprej okrevala in Roka cartala doma. user posted image
Witto...čimprejšnje cartanje doma z velikim malčkom Matijo. user posted image
Rebeka84 ......hitro okrevanje in veselo cartanje čez 4 dni doma z Urošem user posted image

Cita....od danes carta malo Lio, na hitro okrevanje in cartanje doma user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image

PUNCE MISLIMO NA VAS
  user posted image
in dihamo in stiskamo pesti......



< Sporočilo je popravil Shuka -- 6.2.2009 14:18:19 >


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 2665
   RE: Februarčice 2009-6. del
6.2.2009 10:59:33   
Shuka
user posted image
user posted image

user posted image

28.12.2008
1. Pikica5.....user posted image ...Taj.....2005g, 43,5cm  user posted image user posted image
                     user posted image ...Maj....2045g, 44 cm    user posted image user posted image        
 PDP (22.02.)        


31.12.2008
2. Balonchy.....user posted image ...Matic...3180g, 50 cm   user posted image user posted image           
PDP (01.02.)


06.01.2009

3. Maša29......user posted image ...Maša....2480g, 47cm     user posted image user posted image          
PDP (14.02.)


22.01.2009
4. Deja..........user posted image ...Žiga.....2800g, 49cm     user posted image user posted image        
PDP (22.02.)
5. Cati ..........user posted image ...Tia.......2720g, 49cm     user posted image user posted image        
PDP (10.02.)


26.01.2009
6. IZIDORA....user posted image ...Erik.....2900g, 49cm    user posted image user posted image   
PDP (13.02.)


27.01.2009
7. mala*.......user posted image ...Maša.....2540g, 49cm   user posted image user posted image
PDP(16.02.)


28.01.2009

8. Petrap.......user posted image ...Lija.......3860g, 53 cm   user posted image user posted image       
PDP (05.02.)
9. RAISA.......user posted image ...Erik.........3600g, 51cm    user posted image user posted image
PDP (06.02)

29.01.2009

10. Ajvy.......user posted image ...Tisa.......3330g, 51cm    user posted image user posted image      
PDP (05.02.)


31.01.2009

11. Nea........user posted image ...Erik......3910g, 55cm    user posted image user posted image
PDP (08.02.)


user posted image
04.02.2009
12. Urša08.....user posted image ...Žiga......3550g, 51cm    user posted image user posted image
PDP (01.02.)
13. Brkn83.....user posted image ...Nik.........3290g, 51cm   user posted image user posted image
PDP (20.02.)


05.02.2009

14. Kolumbo
.....user posted image ... Rok.....                           user posted image user posted image
PDP (10.02.)
15.  Witto......... user posted image ...Matija....3660g, 58cm   user posted image user posted image
PDP (07.02.)
16. Rebeka84...user posted image ...Uroš......3725g, 54 cm   user posted image user posted image
PDP (12.02.)


06.02.2009

17. Cita............user posted image ...Lia..........2900g, 47cm   user posted image user posted image
PDP (01.03.) sicer je marčevka ampak vseeno zelo dobrodošla med februarčicami user posted image


< Sporočilo je popravil Shuka -- 6.2.2009 14:18:24 >


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 2666
   RE: Februarčice 2009-6. del
6.2.2009 10:59:35   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

IZVIRNO SPOROČILO: majchy23

IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

IZVIRNO SPOROČILO: majchy23

IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

IZVIRNO SPOROČILO: kayica24

Shuka kaj pa tebe muči??user posted image user posted image user posted image user posted image
Kaj pa vem, mislim da nič, da je to problemuser posted image user posted image user posted image

ja pol si pa res revicauser posted image user posted image user posted image
Prov res, tolk mam stvari v glavi kaj bi naredila danes pa sem tolk lena k ****s se vid da sem se naspala, sam 1x sem šla med polnočjo in 6h na wc in sem si čist ritem pokvarlauser posted image user posted image user posted image

super da si se končno naspalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image to bo treba na koledar napisatuser posted image user posted image ah sej delo počaka-vsaj meneuser posted image user posted image user posted image
Sej si bom res zapisala user posted image user posted image user posted image , delo res počaka, čeprov upam, da bo ta vikend akcija pri nas, sam če pomislim kako me nič ne špika, nobenih krčev, nič bomo mogoče šli čez rok, ampak tolk lepo bi blo na vikend rodit, jest sem bla tud v nedeljo rojena.user posted image

moj možek ima pa željo da jaz rodim v začetku tedna da ne bodo fantje toliko pili ker imajo naslednji dan službeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image meni je itak vseeno kdaj grem samo da sem v roku 3 dneh domauser posted image

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 2667
   RE: Februarčice 2009-6. del
6.2.2009 11:00:45   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

IZVIRNO SPOROČILO: majchy23

IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

IZVIRNO SPOROČILO: majchy23

aja.......sem vam pozabila povedat:učeri sem g rekla da me nej uspodi pogleda da bom vedla kako je kej stanje,če se že kej prštimuje in me ni hotla pogledatuser posted image user posted image user posted image sem jo pa vprašala če je še dosti plodovnice in jo je-tko da vsaj to vem....sem pa dala tudi bris za steptokok in me je prišel 50 evrov zvem pa čez 10 dni-upam da ne grem prej rodit-a mislite da če ne zvem taprav čas izvidov ,dobim antibiotik preventivno?

no zdej grem pa zajterk naredit
Majchi - to je pa čudno, tolk ti vzamejo za bris pol pa tolk časa traja da dobiš izvid, to bi mogl bit v 3 dneh narejeno, kaj pa sanjajouser posted image

danes naj bi ga poslali naprej ,potem je treba pa počakat.......sej drugače mi ni panike,samo umes grem lohk že rodituser posted image
Sej zato, kaj ga bojo pol na hitr nardil?user posted image

upam da dobim preventivno pol tist antibiotik.....sem se pripravljena tudi skregatuser posted image

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 2668
   RE: Februarčice 2009-6. del
6.2.2009 11:02:40   
timy
IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

ka ste vse na poti v P? bom sam jst še tle ostala?
Pravijo da se tamali umirijo pred porodom naš je pa vsak dan bolj živahenuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image tak da me vsaka brca posebej boli

To tud mene zanima, če je kej na tem. Zanč je bil 2 dni bolj miren kot ponavadi pol sem ga pa tretji dan z nutelo zdražla in eto spet je živahen, sicer meni prav, vsaj čutim ga in ne rabim šteti gibov ampak če to pomeni, da se še ne bo rodil pol pa....user posted image user posted image user posted image



Če bi jaz sklepala po gibanju otročka, potem ne bom šla nikoli rodituser posted image  Samo so nekatere rekle, da so otročki migali še celo v porodni sobiuser posted image

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 2669
   RE: Februarčice 2009-6. del
6.2.2009 11:02:44   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

IZVIRNO SPOROČILO: majchy23

IZVIRNO SPOROČILO: Maksi1

Majchy - te prav razumem, ker jaz sem v zadnje šla prav v strahu na CTG - na srečo potem moj otroček ni spal (v prvo pa je tako spal, da sem morala it parkrat gor in dol po stopnicah, pa počepe delat, da se je zbudu). Je pa fino, da ti je naredila UZ. Jaz bi tudi mojo žabico rada videla.
samo vprašala me je če jo čutim 10x na dan pa sem rekla da ja-da jo moram sicer skoraj prisiliti......ja mi bo tudi naslednjič naredilaUZ ker je hana bolj mejčkena ampak zdravauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Mene pa nč niso spraševali, a otrok spi al se miga, sam priklopili so me na CTG in to je blo to, počakala sem 10 minut da se uno izpiše in nič drugega.

jaz sem bila skoraj eno uro priklopljena na ctg,pa mogla sem telovadit iz boka na hrbet da se je zbudila

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 2670
   RE: Februarčice 2009-6. del
6.2.2009 11:03:04   
kayica24
Mihailo..Pojma nimam glede afroditinega Mandljevega olja...Vseeno je najboljše,da bi se mazala s kako čist naravfno zadevo..Al pa če mate olivno olje doma...Da ne bi kakega uroinfekta zdaj izzvala s kakimi kemičnimi zadevami..

Misliš da bova res na isti dan rodile???user posted image user posted image user posted image Finta bi bla,ne??No,dajva si en datum..Kdaj bi?14.2.?Na valentinovo?


_____________________________

23.2. nama je polepšala življenje lepotička Marinela...

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 2671
   RE: Februarčice 2009-6. del
6.2.2009 11:03:34   
timy
Majchy ... tukaj se pa najina dva fuul razlikujeta. Moj pa želi, da rodim proti koncu tedna, najraje bi imel v četrtek ali petek, da ga lahko grejo potem pošteno zažuratuser posted image

(odgovor članu timy)
Neposredna povezava do sporočila: 2672
   RE: Februarčice 2009-6. del
6.2.2009 11:04:39   
Shuka
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  
user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image
 
PDP   Ime(starost) (št.user posted image , št.user posted imageSpol-ime  Pregledi  Porod.
____________________________________________________
1.user posted image 1.2. matineja (28)   (1,0)    user posted image    ?
2.user posted image 1.2. Balonchy (27) (2,0)user posted image Matic  RODILA 31.12.08 user posted image
3.user posted image 1.2. Urša08 (28)   (2,1)user posted image Žiga  RODILA 04.02.09 user posted image
4.user posted image 2.2. smokvica72    (3,0)   user posted image      ?  LJ               
5.user posted image 2.2. TEDIGO (30)   (2,0)   user posted image - Eva (Tevž) ?    
6.user posted image
3.2. mamutka        (3,2)   user posted image     ?
7.user posted image
3.2. bara10           (2,0)   user posted image     ?
8.user posted image
3.2. LaraS             (x,x)    user posted image     ?
9.
user posted image 5.2. petrušk(27)    (1,0)   user posted image      ?  PO
10.user posted image 5.2. Ajvy          (2,1)user posted image Tisa RODILA 29.01.09user posted image
11.user posted image
5.2. nina 166         (2,1)   user posted image     ?
12.user posted image
5.2. Nusa30 (30)   (2,1)   user posted image     ?
13.user posted image 5.2. petrap (24)   (1,0)user posted image Lija  RODILA 28.01.09user posted image
14.user posted image 5.2. claud (22)       (1,0)   user posted image - Larissa  09.02 CTG LJ
15.user posted image
6.2. kk85               (2,1)   user posted image    ?
16.user posted image 6.2. RAISA (35)   (2,1) user posted image Erik RODILA 28.01.09 user posted image  
17.user posted image 7.2. witto (29)    (1,0)  user posted image Matija RODILA 05.02.09 user posted image  
18.user posted image
7.2. carmar            (2,1)   user posted image    ?
19.user posted image 7.2. suzyto             (2,1)   user posted image - Lora  ?
20.user posted image 8.2. reckova (24)   (1,0)   user posted image     08.02. MB 
21.user posted image 8.2. timy (29)         (1,0)   user posted image - Eva 09.02.CTG/pregled CE
22.
user posted image 8.2. Nea         (4,2) user posted image Erik RODILA 31.01.09user posted image  
23.user posted image 8.2. diamantina (23) (1,0)  user posted image - Ambrož 11.02.CTG MB
24.user posted image 8.2. Pupka (24)       (2,1)    user posted image    ?  PT    
25.user posted image 8.2. Linki (30)          (2,1)    user posted image    ?  LJ
26.user posted image  10.2. cati (28)     (3,0)user posted image Tia  RODILA 22.01.09user posted image
27.
user posted image 10.2. kolumbo     (2,1)user posted image Rok RODILA 05.02.09 user posted image
28.user posted image
10.2. Shuka              (3,0)   user posted image   11.02.amnio KR
29.user posted image 10.2. Katjusa (28)    (2,1)   user posted image       10.02. CE
30.user posted image 10.2. orto2 (28)       (1,0)  user posted image     06.02.  LJ
31.user posted image 10.2. barbyka (32)  (3,1)    user posted image         ?   LJ
32.user posted image 12.2. rebeka84  (1,0)  user posted image Uroš  RODILA 05.02.09user posted image
33.user posted image 13.2. izidora       (5,2)  user posted image Erik  RODILA 26.01.09user posted image
34.user posted image 14.2. Kranjcanka     (x,x)   user posted image      ?
35.user posted image
14.2. d*o*r*i*s (23)(x,x)    user posted image 10.02. pregled/11.02 CTG CE
36.user posted image 14.2. Maša29   (1,0) user posted image Maša  RODILA 06.01.09user posted image
37.user posted image 14.2. Kaška (33)     (1,0)   user posted image     ?   CE
38.user posted image 15.2. micamuca       (1,0)   user posted image     ?
39.user posted image 15.2. SALT (23)       (2,0)   user posted image        ? CE 
40.user posted image 16.2. birdy               (2,1)   user posted image   16.02 CTG/pregled
41.user posted image 16.2. kayica24 (24) (1,0)user posted image - Marinela 12.02.RD/13.02.pr. PT
42.user posted image 16.2. vesnozaver (27) (1,0)  user posted image - Aljaž   ?    MB
43.user posted image 16.2. mala* (23)     (1,0)user posted image Maša RODILA 27.01.09 user posted image
44.user posted image
16.2. MIHAILO(22) (1,0) user posted image -Mihailo 09.02CTG/10.02.pr TRB
45.user posted image 17.2. julija30 (30)   (1,0)  user posted image    ?   PT
46.user posted image 17.2. tanci29 (31)   (2,1)  user posted image   10.02. LJ
47.user posted image 18.2. naia (25)        (1,0)  user posted image     10.02. CR LJ
48.user posted image 18.2. Želva              (2,1)   user posted image       ?
49.user posted image 18.2. *Nelly* (27)    (1,0)  user posted image     ?
50.user posted image 18.2. vandame(28)  (2,1)   user posted image    09.02. JES
51.user posted image 18.2. cleopatra4      (2,1)  
user posted image      09.02.  PO
52.user posted image 19 .2. piskot (33)     (2,1)   user posted image     12.02. CTG  KR
53.user posted image 19.2. zorica (30)      (1,0)  user posted image       09.02.  MB
54.user posted image 20.2. maja83 (24)   (2,1)  user posted image        ? SG
55.user posted image 20.2. mrka               (x,x)  user posted image    ?
56.user posted image 20.2. macka27 (25) (1,0)  user posted image    ?  KR/LJ
57.user posted image 20.2. brkn83 (25)  (1,0) user posted image Nik RODILA 04.02.09user posted image
58.user posted image 21.2. Cvetka13        (2,1)  user posted image    ?
59.user posted image 21.2. Maksi1            (1,0)  user posted image 18.02.pregled  NG
60.user posted image 21.2. Alter_ego        (2,1)  user posted image       ?
61.
user posted image 21.2. dasy             (2,1)  user posted image    ?   KR
62.user posted image 22.2.Pikica5(21)(2,0)user posted image user posted image Tai,Mai RODILA 28.12.08user posted image  
63.user posted image 22.2. glen (28)        (5,1)  user posted image - Val  11.02.CTG,pregled IZ
64.user posted image 22.2. bad girl (24)   (4,1)  user posted image   06.02. pregled
65.user posted image 22.2. Deja (25)      (1,0)user posted image Žiga RODILA 22.01.09user posted image
66.user posted image 22.2. baki (32)         (3,1) user posted image - Nik    ? SG
67.user posted image 23.2. antonia (32)   (3,0)  user posted image    ?   PO
68.user posted image 23.2. majchy23 (23)(1,0)  user posted image - Hana  12.02. LJ
69.user posted image 23.2. Anonimen      (x,x)  user posted image   ?
70.user posted image
23.2 Zwer (28)       (1,0)  user posted image   ?  LJ/PO
71.user posted image 23.2. bibi5               (2,1)  user posted image     ?   LJ
72.user posted image 24.2. sunny24 (27)  (2,0)  user posted image  16.02. pregled+CTG  PO
73.user posted image 24.2. Luca (29)        (1,0)   user posted image   ?   LJ
74.user posted image 25.2. delfinkica         (x,x)   user posted image   ?
75.user posted image 25.2. boma2 (31)     (2,1)   user posted image   06.02. CTG  LJ
76.user posted image 25.2. lilcha (28)        (1,0)   user posted image - Maša 10.2.CTG/pr.  LJ
77.user posted image 26.2. akvalina (27)   (3,1)  user posted image - Lea 16.02.pregled/CTG LJ
78.user posted image 26.2. BarbaraGS (28)(1,0)  user posted image - Elizabeta  06.02.  LJ
79.user posted image 26.2. Miša99 (34)     (3,2)   user posted image      ?   LJ
80.user posted image 26.2. milči(26)          (2,1)   user posted image   ?  BR
81.user posted image 26.2. UT_2008 (28) (1,0)  user posted image - Matija ?
82.user posted image 28.2. dita7              (x,x)   user posted image   ?
83.
user posted image 1.3. cita             (2,1) user posted image   Lia RODILA 06.02.09 user posted image
84.user posted image 5.3. sazi (32)           (2,1)  user posted image    10.02 LJ

   
   VSEH TREBUŠČKARC = 67  
 
user posted image   = 21
user posted image   = 12
 user posted image = 34
 
 
 
   Z nami so pot začele:   
kalaxy, nicnic, anonimna, loveforever - junija pričakuje user posted image   user posted image user posted image , fortun, mariana, Rubin, Fargesia, Katyy26, lea88
 

VSEM ŽELIM USPEŠNE PREGLEDE IN ČAKAMO NA POROČILO!!!

CITA - CARTA LIO
user posted image
orto2, bad girl, boma2 in BarbaraGS - vse dobro jutri na pregledih, UZ-jih, CTG-jih user posted image user posted image user posted image


Dekleta, ko sporočate naslednje preglede prosim, če jih napišete v drugi BARVI kot je tekst ODEBELITE in PODČRTATE, da bojo bolj vidni. Ker se tle čveka na kilometre nam urejevalkam pa hitro lahko kej uide, pol pa da naute pozable it na pregled , me pa da naumo pozable navijat. Me prov zanima, če kera sploh bere to navodilo, al sem ga jest brez veze dala gor. In če jest tle napišem neki čist mim a bo sploh kera opazila? Pomoje ne, tolk o tem, kolk mam avtoritete. Čeprov ene ste res pridne pa to upoštevate, druge spet malo manj. In še en vic:
Kako si slonica vstavi tampon ?... Vsede se na ovco!

ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
PRVO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE
DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE
TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE


< Sporočilo je popravil Shuka -- 6.2.2009 14:18:30 >


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 2673
   RE: Februarčice 2009-6. del
6.2.2009 11:05:36   
kayica24
Naša madam pa je že tretji dan bolj umirjena...Samo kake obrate čutim,pa kako nogico kje,tistih močnih sunkov njenih pa ne več...Čeprav me ne skrbi,ker sem bila v tem času na CTG-ju in UZ pa je vse ok...user posted image

Mogoče pa se le kaj pripravlja...Čeprav kot praqvite,to ni merilo..Eni do zadnjega trenutko brcajo ko zmešančkiuser posted image


_____________________________

23.2. nama je polepšala življenje lepotička Marinela...

(odgovor članu kayica24)
Neposredna povezava do sporočila: 2674
   RE: Februarčice 2009-6. del
6.2.2009 11:05:58   
MIHAILO
ce je res da mu lasje rastejo če te kislina daje taj jih bo moj mel do ritke



Moj pa bo potem golubucen,ker me nikoli niti enkrat ni v celi nosecnostiuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 2675
Stran:   <<   < Prejšnja stran  105 106 [107] 108 109   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  105 106 [107] 108 109   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
FOTO: 13 osupljivih fotografij poroda
Fotografinja Leilani Rogers že skoraj pet let ustvarja fantastične slike poroda in dojenja. Delila je zbirko nekaterih n...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?