|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  177 178 [179] 180 181   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
27.1.2009 14:54:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kjava)
  Neposredna povezava do sporočila: 4451
   RE: Montignac
27.1.2009 15:09:14   
sesil
IZVIRNO SPOROČILO: kjava

IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

predvsem zajtrk je pri meni kriza.user posted image


A zarad pomanjkanja časa al ne maraš tega, kar je dovoljeno? Pri men gre za to drugo. Sem ful izbirčna, ne maram skute, PZ kruh s tako težavo spravim dol, kljub temu, da je na debelo namazan z marmelado in da ga pridno zalivam z mlekom... Bolj so mi pri srcu beljakovinski zajtrki, samo je baje boljši OH zajtrk, pa še ne morem vsak dan jajc jest.

Aha, pa solate nobene ne maram, nič kar je okisano. Tud če je limonin sok, mi ne nuca, ker je še vedno un filing, da je to pač solata user posted image  Pa kao po obroku sir namesto sladice- ni šans, da spravim samo sir po grlu, brez salame.

Včeraj zvečer sem se pa pregrešila. Dec me je zvlekel nekam voščit za RD, pa sem MORALA piškote jest user posted image user posted image user posted image .


pol si pa precej meni podobna. jaz sam da zavoham kis, grem lahko bruhat  -dobesedno. posledično odpade veliko zelenjave, solate, vse kat je vloženo v kisu...
skuto sem se navadla jest, jo dam pod marmelado na kruh. sir dan kar na meso da se stopi, pz kruh pa mi mama peče in je ok za jest.

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 4452
   RE: Montignac
27.1.2009 15:31:41   
kjava
IZVIRNO SPOROČILO: auroraa

kjava - sem prebrala, da si pekla palačinke. takole probaj zase: pz moko + vodo zmiksaj in popeči in namaži z bs marmelado. ni isto kot navadne, je pa vseeno okej, da si potešiš lušte user posted image


Aja? Palačinke iz lepila user posted image . No, bom poskusila, hvala user posted image .

Sesil, a ni to grozno? Sej jest sem si tud sama PZ žemlje spekla, pa mi jih je blo še vseeno lažje delat kot jest user posted image
V bistvu sem imela do sedaj vedno ta izgovor glede montignaca, da se ne morem it, ker nimam kaj jest zraven mesa, ker vsi jejo neke solate. Pa solata kot samostojen obrok, pa... Pa sem ugotovila, da ni tak problem, saj kuhana zelenjava mi je čist ok.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4453
   RE: Montignac
27.1.2009 15:38:46   
Anonimen
meni pri zajtrku ni problem v PZ kruhu ali hrani, ampak zjutraj enostavno nisem lačna user posted image  (verjetno zato, ker se zvečer najem user posted image ) to bom zdaj poskušala popravit s pomočjo Montignaca.

kaj sem naredila: v kruhomatu sem spekla PZ kruh, ga narezala na kose in vsakega posebej dala zmrznit. Tako si vsak večer vzamem ven en kos, ki se do jutra odtali in voila- zajtrk na pol pripravljen. user posted image

< Sporočilo je popravil natasa77 -- 27.1.2009 15:41:08 >

(odgovor članu kjava)
  Neposredna povezava do sporočila: 4454
   RE: Montignac
27.1.2009 18:51:39   
sesil
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

spekla PZ kruh, ga narezala na kose in vsakega posebej dala zmrznit. Tako si vsak večer vzamem ven en kos, ki se do jutra odtali in voila- zajtrk na pol pripravljen. user posted image


to taktiko imam tudi jaz. če pa slučajno pozabim, dam zmrzjen kos kruha v žar (tisti ki je tudi za toaste) in je kruh še boljši, tak hrustljav.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4455
   [Brisano sporočilo]
27.1.2009 18:55:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4456
   RE: Montignac
27.1.2009 20:21:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: morrak

IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

zdaj sem pa še vaša user posted image sodelujem pa na dulčinejinem forumu. začela sem dva dni nazaj. in ker sem cel ta teden doma, se bom skušala spravit v monti-tirnice. predvsem zajtrk je pri meni kriza.user posted image


zdravouser posted image



user posted image user posted image user posted image  midve sva pa nerazdružljivi user posted image user posted image user posted image  si moja "soulmate" user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4457
   RE: Montignac
27.1.2009 22:45:09   
Jančika_
Zadnje čase nič ne čekiram tule. No, glede marmelade: kupujem Lidlovo, ki je slajena samo s fruktozo, na polici z diabetično hrano. Najboljša mi je iz črnega ribeza, kiselkasta. Za ceno ne vem na pamet, a ni draga. Če mi ni do sladkega zajtrka, pa jem doma pečene pz "bombice" namesto z marmelado kar same, zraven pa olive in surov korenček, aja, pa hren. To mam ful rada; sicer mi po okusu zelo paše tudi navadni jogurt poleg kruha, ampak mi ne dene dobro in ga ne jem.

Če jem marmelado, kruh vedno še dodatno popečem v toasterju, zelo imam rada takega že skoraj malo črnegauser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4458
   RE: Montignac
28.1.2009 8:30:23   
mojamura
dobro jutro sotrpinke....eh, nič se mi ne da, najraje bi šla spat.

jaz sem včeraj naredila dušenega zajca + solato mljaask

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 4459
   RE: Montignac
28.1.2009 9:04:28   
dulcinea
Točno, Jančika ima prav. V Lidlu je najcenejša. Mislim da je okrog 1,70€, pa kar velik kozarček. Zadaj piše, da je primerno za sladkorne bolnike.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 4460
   RE: Montignac
28.1.2009 11:54:17   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: dulcinea

Točno, Jančika ima prav. V Lidlu je najcenejša. Mislim da je okrog 1,70€, pa kar velik kozarček. Zadaj piše, da je primerno za sladkorne bolnike.



verjetno si jo bom šla jutri kar nabavit

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 4461
   RE: Montignac
28.1.2009 20:13:57   
kjava
Čav!
Sem dobila en fajn recept od s. Nikoline z radia ognjišče. Bom jutri probala: V bistvu je kot ena musaka- spodaj daš kuhano kislo zelje, nato tenstano mleto meso, pa malo skute in poliješ s kislo smetano in jajcem. Spečeš in ješ. Najbrž ne bo slabo.

Jančika, si omenila jogurt- ta mi tud ne gre, sadni ja, navadni pa fuj. Pa nič ne nuca, da bi dala kako sadje not. Pa oliv in hrena tud ne maram. Smotana sem, sej vem user posted image .

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 4462
   RE: Montignac
28.1.2009 21:15:30   
snorlax
Meni je pa od vsega najboljši zajtrk in tudi edini obrok, pri katerem pa res nikoli ne grešim.

Meso pa tudi jaz bolj težko konzumiram. V bistvu se prisilim, da ga jem vsaj 1x do 2x na teden.


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 4463
   RE: Montignac
28.1.2009 21:55:01   
kjava
Zdej sem šla spet mal listat po knjigi Jem, torej hujšam in sem prebrala, da se za večerjo ne sme jesti mesa, če si ga že za kosilo. Jaz pa vedno tok skuham za kosilo, da mam še zvečer in to je vedno meso user posted image .Šit no, še dobr, da sem že v prvem tednu ugotovila to.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 4464
   RE: Montignac
29.1.2009 8:32:15   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kjava

Zdej sem šla spet mal listat po knjigi Jem, torej hujšam in sem prebrala, da se za večerjo ne sme jesti mesa, če si ga že za kosilo. Jaz pa vedno tok skuham za kosilo, da mam še zvečer in to je vedno meso user posted image .Šit no, še dobr, da sem že v prvem tednu ugotovila to.


user posted image  tudi jaz sem že to naredila user posted image

(odgovor članu kjava)
  Neposredna povezava do sporočila: 4465
   RE: Montignac
29.1.2009 8:46:24   
mojamura
hebat ga....tudi jaz to včasih naredim - meso za kosilo in večerjo - ampak hb, da ni kakega stranskega učinka, npr. da bi šle kile goruser posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4466
   RE: Montignac
29.1.2009 8:56:40   
kepa*
Zakaj se pa to ne sme? In kaj jeste potem za večerjo, če jeste za kosilo meso?
Mene zelo moti pri montiju, da naj bi bile take kuhane večerje, ker se mi zvečer ne da kaj pacat, pa imam najraje kak jogurt ali sadje, sam tega po monti ne priporoča najbolj, a ne?


_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 4467
   RE: Montignac
29.1.2009 9:04:51   
al1*
Hej!

Meni se tudi ne ljubi vedno večerje kuhat, pa pojem kak jogurt ali pa solatouser posted image .

Jaz imam že na sumu mojo tehtnico, da se je pokvarila user posted image - še vedno nobenega minusa.
Razmišljam, da mogoče pojem preveč oh in premalo beljakovin. Obožujem namreč razne kaše - piro, ajdo, kvinojo, meso pa mi ni ravno. Zdaj sem ta teden namenoma začela jesti več beljakovin, upam, da bo kakšen efekt. Ker če ne, ne vem, kaj naj še naredim. A mislite, da je možno, da je to od mirene? Od januarja imam novo, prej 5 let nisem imela težav.

Lepo bodite.


_____________________________

lp


(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 4468
   RE: Montignac
29.1.2009 11:44:45   
kjava
IZVIRNO SPOROČILO: kepa*

Zakaj se pa to ne sme? In kaj jeste potem za večerjo, če jeste za kosilo meso?
Mene zelo moti pri montiju, da naj bi bile take kuhane večerje, ker se mi zvečer ne da kaj pacat, pa imam najraje kak jogurt ali sadje, sam tega po monti ne priporoča najbolj, a ne?



Mislim da zato, ker naj bi bila večerja brez oz s čim manj maščob, meso jih pa nima tok malo.
Kaj pol, kakšno zelenjavno juho?

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 4469
   RE: Montignac
29.1.2009 11:46:13   
kjava
Sem pozabila... danes je teden, kar sem začela in sem se tehtala. Kaže 2 kg manj, ampak trebuh je še vedno isti, kljub skoraj vsakodnevnim trebušnjakom user posted image . Te sem delala že prej, preden sem začela z dieto.

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 4470
   RE: Montignac
29.1.2009 12:12:14   
mojamura
jaz vam povem, da se je nekdo ziher zarotil proti tem našim vagam.....kaka stara coprnica jih je uročilauser posted image user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 4471
   RE: Montignac
29.1.2009 19:15:57   
snorlax
Ne vem, če ima glih kake drastične posledice, če jeste 2x meso, ali pa namesto večerje jogurt ali sadje. Vsaj pri meni je bilo lani tako, da sem jedla, kar mi je pasalo tisti trenutek (seveda vse strogo v okviru montija), pa je šlo lepo dol.

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 4472
   RE: Montignac
29.1.2009 20:59:53   
kaya2007
hej, sej vem da je bila enkrat že ta debata...sem pozabila, a se montignacove zadeve dobijo še kje drugje kot v maxiju?

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 4473
   RE: Montignac
29.1.2009 21:18:03   
al1*
V Mariboru jih zagotovo imajo v Sparu.

_____________________________

lp


(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 4474
   RE: Montignac
29.1.2009 22:07:04   
kaya2007
kaj pa v lj?

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 4475
Stran:   <<   < Prejšnja stran  177 178 [179] 180 181   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  177 178 [179] 180 181   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?