|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  189 190 [191] 192 193   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 10:26:51   
spps
 
IZVIRNO SPOROČILO: felix7


In še poročilo z Rebekinega koncerta... je bilo ful hitro konec, prišlo je nekaj novinarjev, povabljencev in "kvazi slovenska smetana". Je bilo prav smešno, sploh Damjan Murko se je blazno nastavljal fotografom user posted image  Je bilo kar hitro konec, tako da sva malo čez 10. uro že šla.

No, zdaj grem pa vseeno še kaj narest, da si zaslužim plačo user posted image
kr priznaj,da si šla zarad Murkota tjauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 4751
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 10:27:03   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: Nina00

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: spps

Pupa,kako se drži vaš pacient?a je fejst bogi?


ma je res bošček user posted image sam ga lepo pedenam user posted image



user posted image  da bo čim prej ok!


nina hvala, je že boljš, sam spomne se nič ne user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu Nina00)
Neposredna povezava do sporočila: 4752
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 10:27:36   
Grahec
spanje na hrbtu - V MŠ so rekli, da user posted image  nič ne škodi če spiš na hrbtu, slabo je lahko kvečjemu za user posted image  zaradi pretoka krvi ,ampak to pa naj bi itak čutile in se v takem primeru obrnile na bok. Zaradi user posted image  pa da čisto nič ni treba skrbet, če je tako da se vležeš na bok in zbudiš na hrbtu.

_____________________________

Ljubezen je iznajdljiva do neskončnosti.
(sv. Vincencij Pavelski)

(odgovor članu Nina00)
Neposredna povezava do sporočila: 4753
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 10:28:01   
janaja
Grahec jaz sem mela kar par hudih glavobolov ki so trajali dva dni pa nisem nobenih tablet jemala ( me je mal skrbelo ko je blo pri 4 mesecih), sem pa od Justa kremo materine dušice na betičko dajala, pa volneno kapo na glava ( mi je babi rekla da volna vnetja ven potegne user posted image ) pa mi je full pomagal.

Kar se pa tiče lekadola, pa mislim da ne bi smel škodovati, ker ga v lekarni priporočaju ob prehladih ( tistega v vrečkah z c vitaminom), pa ga po pol vrečke daj v čaj.

No v glavnem čim prej naj ti bo bolje


_____________________________

janaja

moja sreča

Val Leon Rebeka in možek Jernej

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 4754
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 10:28:17   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: spps

PUNCE,SPET MORAT ZATEŽIT ZARAD SEZNAMA-TISTE ,KI NE JAVLJATE PODATKOV,JIH DAJTE,DA JIH POPRAVIM NA SEZNAMU,ČE PA NE BOSTE,PA VAS BRIŠEM IN NE BOM  VAS VEČ PISALA NA SEZNAM,ČE VAM JE PRETEŽKO-GRE SE PA PREDVSEM ZA TISTE,KI ČEKIRATE NAŠO MARČEVSKO TEMO,PODATKOV PA NE MORETE NAPISAT.ŽELIM PODATKE OD TISTIH,KI STE IMELE PREGLEDE V ZAČETKU JANUARJA-ZDAJ SE PA JANUAR POČAS ZAKLJUČUJE.
 
HVALA ZA RAZUMEVANJE!


user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4755
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 10:29:49   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: spps
55% zajamčene plače bi dobla,če ne bi bila zaposlena celo leto-če se ne motim.
a nimaš za celo leto vpisanih plač?

seveda imam,saj to me je čudlo.. Imam od jan. 08 do jan.09 ampak saj pravim da ne vem kaj mi je neke pravla, ko sem jo vpr. če mi lahko približno zračuna kolko jo dobim..
no saj mi je rekla da ne more ker nje to vse računalnik izračuna,ko not vnese..
Budalo babjo...user posted image user posted image



Na strani CSD Šiška lahko sama vneseš podatke in ti zračuna, če te zanima user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4756
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 10:30:41   
janaja
Kar se pa malinovega čaja tiče pa jaz kr ne upam, je bilo v prvo tako hitro vsega konec, v drugo pa so rekl da naj bi bilo od začetka popadka pa do konca 1.5 h ( zravn je gin še ustrašla mojga, da če ne  bova pohitela, bo moral pomagat) user posted image user posted image user posted image  Ga bi mogle vidit kako je barve spreminjal ko je to slišal.

Doma je pa dal izjavo: Jaz te bom 1,5 meseca prej tja peljal pa naj te tam majo user posted image

_____________________________

janaja

moja sreča

Val Leon Rebeka in možek Jernej

(odgovor članu janaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4757
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 10:33:33   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: lejca

Dober vecer...

ma zdej sm sele prisla domov...pri G sm prsla sele ob 18.30 na vrsto in cakala od treh...ajaj...

Nas mali pikec je velik ze 45,7 cm tehta ze dobrih 2170 g..vse je v redu..
Men pa sam kg popravte...zgleda da mi trenutno nihajo zarad vode..imam samo +14kg ...hvala bogu...naslednji pregled imam 18.2... od takrat tudi tedensko ctg...

Se ena stvar, pri porodu ne bom dobila nobenih protibolecinskih terapij ( nic ulitve, nic epiduralen, nic nic nic....) Joj meni.

zdej vas grem brat za nazaj

lp Lejca


user posted image  user posted image  user posted image  za pregled! Saj tudi brez EA in Ultive se da - jaz sem prvič tako in tudi drugič bom user posted image

(odgovor članu lejca)
Neposredna povezava do sporočila: 4758
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 10:34:02   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: spps


IZVIRNO SPOROČILO: felix7


In še poročilo z Rebekinega koncerta... je bilo ful hitro konec, prišlo je nekaj novinarjev, povabljencev in "kvazi slovenska smetana". Je bilo prav smešno, sploh Damjan Murko se je blazno nastavljal fotografom user posted image  Je bilo kar hitro konec, tako da sva malo čez 10. uro že šla.

No, zdaj grem pa vseeno še kaj narest, da si zaslužim plačo user posted image
kr priznaj,da si šla zarad Murkota tjauser posted image user posted image user posted image


koncert je bil pa hitr konc ker je rebeka verjetn spet kaki singl izdala, te pa ne more na repeat pet skoz user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4759
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 10:34:40   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7
joj oprosti ta bolj zgodna, dober dan ti želim, hahaha če bi ti mela zombija doma, ki ti blodi ko ne ve kaj govori bi tud ti še spala user posted image

user posted image user posted image misliš ali veš, da bi še spala??

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 4760
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 10:35:37   
janaja
No da se tud jaz malo pohvalim, kok sem pridna. Sem včeraj oddala papirje na CSD.
Zdej sam še za mojega vse pripravim, da bo samo odnesel ko bom jaz v porodnišnici.


Aja pa še to:
Smo dobili odločbo za vrtec in za celih user posted image  9 eur presegamo lestvico da zdej plačujemo 6 plačilni razred. Presneti zaruk....
Sam se zdej tolažim, da ob porodu pošljem dopis za ponovni izračun in bomo spet padli nižje.

Sem pa res huda, za drugo starostno obdobje plačujemo 200 eur pa še ta mesec se vrtec podraži, ko bo naš še nerojenček šel v vrtec gre pa Val ravno v
šolo in bomo spet plačevali kot nori.
Nekateri pa imajo delo na črno, več prihodkov kot večina pa 4 otroke v vrtcz za 50 eur. Če je to pošteno naj me kura v ..... brcne. user posted image user posted image user posted image

No pa sem se spet razhudla...

Danes pa ni moj danuser posted image user posted image

_____________________________

janaja

moja sreča

Val Leon Rebeka in možek Jernej

(odgovor članu janaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4761
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 10:35:43   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Sem že nazaj.
Našo je treba uspavat, je ne morem sam spat nagnat. user posted image  Sej ne, sama zaspi, sam dokler ne zaspi, ne klofam po rač.

lejca super za pregled! Je pa že velik tale tvoj mali! user posted image
ej,kak se reče tistemu belemu traku,kose pol gaza prelepi čez popek?


Micropor?

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4762
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 10:36:25   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: spps


IZVIRNO SPOROČILO: felix7


In še poročilo z Rebekinega koncerta... je bilo ful hitro konec, prišlo je nekaj novinarjev, povabljencev in "kvazi slovenska smetana". Je bilo prav smešno, sploh Damjan Murko se je blazno nastavljal fotografom user posted image  Je bilo kar hitro konec, tako da sva malo čez 10. uro že šla.

No, zdaj grem pa vseeno še kaj narest, da si zaslužim plačo user posted image
kr priznaj,da si šla zarad Murkota tjauser posted image user posted image user posted image

koncert je bil pa hitr konc ker je rebeka verjetn spet kaki singl izdala, te pa ne more na repeat pet skoz user posted image

user posted image user posted image


(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 4763
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 10:42:37   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: helimaša

jutro!

da se mal oglasim.....sej nimam cajta zdej k mam Mašo doma.....sicer včer je bla pr mojih.....sam sem pa pospravljala in popoldan sva jo šla že iskat tko da ni blo nč cajta.....
jst sm čist fertik.....ponoč ne spim.....kašlam kot osel....v glavnem ful sem boga....morm dons mojga nahecat da me pelje k zdravniku ker tole je pa že preveč.....res mam grozn kašel.....
Maša je drgač že bolš.....sicer še mal pokašljuje sam ni več take krize.....in zdej se bojim da ne faše še kej od mene.......
zdele še oba spita.....moj bo itak dons doma tko da ga morm mal izkoristit.....
grem se še mal uležat ker me ful trese....
se čujemo


user posted image  da boš čim prej boljš!


(odgovor članu helimaša)
Neposredna povezava do sporočila: 4764
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 10:43:38   
MalaČebelica
IZVIRNO SPOROČILO: janaja

Grahec jaz sem mela kar par hudih glavobolov ki so trajali dva dni pa nisem nobenih tablet jemala ( me je mal skrbelo ko je blo pri 4 mesecih), sem pa od Justa kremo materine dušice na betičko dajala, pa volneno kapo na glava ( mi je babi rekla da volna vnetja ven potegne user posted image ) pa mi je full pomagal.

Kar se pa tiče lekadola, pa mislim da ne bi smel škodovati, ker ga v lekarni priporočaju ob prehladih ( tistega v vrečkah z c vitaminom), pa ga po pol vrečke daj v čaj.

No v glavnem čim prej naj ti bo bolje



mene je tudi precejkrat glava bolela v začetku nosečnosti, ampak mi je kar vedno pomagala mokra krpa na glavo in postla.

pa glede kakega lekadola se po moje ni treba sekirati. jaz sem se tudi izogibala vsaki taki zadevi, zdaj pa morem pojest po dve tableti na dan zaradi pritiska... pač poskusim ne o tem razmišljati, ker bi se pol še samo bolj sekirala. so nam pa na MŠ rekli, da so zdravila nevarna predvsem v prvem tromesečju, ko se otrok najbolj razvija, da pozneje ni več take panike glede tega...


_____________________________




(odgovor članu janaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4765
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 10:44:40   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7
joj oprosti ta bolj zgodna, dober dan ti želim, hahaha če bi ti mela zombija doma, ki ti blodi ko ne ve kaj govori bi tud ti še spala user posted image

user posted image user posted image misliš ali veš, da bi še spala??



vem draga vem user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4766
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 10:45:20   
spps
FELIŠA SAM ZATEuser posted image user posted image    KLIKNI   user posted image

< Sporočilo je popravil spps -- 22.1.2009 10:48:55 >


_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4767
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 10:45:42   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7
joj oprosti ta bolj zgodna, dober dan ti želim, hahaha če bi ti mela zombija doma, ki ti blodi ko ne ve kaj govori bi tud ti še spala user posted image

user posted image user posted image misliš ali veš, da bi še spala??



vem draga vem user posted image

no zmenjeno pol..
ma ti veš vse..user posted image

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 4768
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 10:46:32   
MalaČebelica
daj mi naj ena lepo prosim pove, kaj bi naj delal čaj iz malinovih listov.... sigurno je o tem bla kje debata, samo ne bi šla nazaj iskat....

_____________________________




(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4769
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 10:48:39   
tasa_m
jaz ko sem svojo os. zdravnico vpr.  za Lekadol mi je rekla da jih lahko vzamem. Ampak mi je predlagala da si vzamem Lekadol plus C in si ga dam v čaj.. je rekla da to ne more škodit..da me ne rabi bit strah. Tak da verjetno kak Lekadol in čajček nebi smel škodit..

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4770
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 10:49:00   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: pocka

dobro jutro!

za cito pošiljam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

za kaj več pa nimam časa, je Taja ostala doma danes, ker je SPET ful prehlajena...me je kar strah kaj bo ko rodim, če bo skozi toliko bolana, ker vsakega user posted image prinese iz vrtca, da jo bom morala imet doma, pol bo šele norišnica user posted image

danes se bom pa mogoče lotila prve runde pranja cunjic za user posted image , mooogoooče, če bo čas

Včeraj ste mi take gušte s tisto špinačo naredile, da bo danes pri nas na jedilniku user posted image



user posted image user posted image user posted image  za Tajo!

(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 4771
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 10:51:16   
bambam
Ja oprosti, sem mogla mal na luft, je tolk fino zunaj, pa čeprav zgleda turobnouser posted image . Naslednjič grem..........11.2. ob 11-ih. Upam, da mi nebo spet klicajev delala pri kilahuser posted image user posted image .

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4772
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 10:52:17   
tasa_m

jeeeeeeeeeeee damjan murko user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bambam)
Neposredna povezava do sporočila: 4773
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 10:53:34   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: Janjap

Dobro jutro punce,

Tako, pa se tudi jaz javljam na raport. Vceraj sem torej imela 3 ultrazvok (tu v Franciji pripadajo samo trije ce ni komplikacij) in imajo cudna pravila da tam kjer si opravil drugega moras tudi tretjega zato sva vceraj mogla 2 uri stran na ultrazvok, ker nama bolnica tukaj ni dovolila. Tako da je bil kar naporen dan. Z fantkom je vse v najlepsem redu.

Torej pri 32t in 5dnevih (PDP ostaja brez spremembe):
Velik je ze cca 44-45 cm.
Tehta 2054 kg.

Obrnjen je bil z glavico navzdol.
Tako da je zaenkrat vse v redu. Me je bilo malo strah ker na tezi sploh nic ne pridobivam, se vedno sem na +2, torej brez sprememb, ampak on zgleda da nic ne trpi skode :) Kar je najbolj glavno. Tudi obseg trebuha ni treba spreminjat , ker se mi je celo zgodilo da se je zmanjsal, ko sem ga zadnjci merila, mislim da se spreminja glede na lego dojencka.
Naslednji pregled pa je torej 26.1. kot je v seznamu, danes ravno moram po rezultate laboratorijskih izvidov (urin in tokso).

Moj prehlad prejsnji teden je bil res grozen tako da sem ta teden ful hvalezna za zdravje :) Spet lahko normalno diham in tudi vec energije imam. Pa se nekaj dni sem imela probleme s prebavo (driska) in seveda me je ze bilo strah da moj kolitis kaj razgraja pa se je umirilo.

Danes zacnem z MS, imam 6 seans (eno na teden) in so bolj intimnega tipa, smo maksimalno tri zenske skupaj z babico. Bom vidla kako bo.

Drugace koncno napredujem pri nabavi opreme. Za vikend sva kupila predalnik za oblacila, pa sestavila sva mojo staro zibelko in posteljo. Vceraj po ultrazvoku pa sva kupila se vozicek, trio v kompletu in ima vse tako da sem kar bolj pomirjena. Je res da sva na koncu vzela en x vozicek italijanske firme Cam (cele mesece sem delala studijo o vozickih in na koncu vzamem enega ki je enkrat cenejsi od danega proracuna, ki je celotno nasprotje kar sem zelela in barven ki je niti podrazno nisem hotela :) ). Prav smesno ampak mi je trenutno zelo vsec in glavno da bo zdrzal nekaj casa.

Ta vikend pa se nameravam tudi jaz podati v pranje in likanje oblacil in da koncno vidim kaj moram se dokupit. Ker so tu dobre razprodaje in se ful splaca kupit v tem casu.

Uzivajte.




user posted image user posted image user posted image  za pregled in voziček!

(odgovor članu Janjap)
Neposredna povezava do sporočila: 4774
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 10:57:00   
Pupa7
Nina00, daj probaj malo krajšat citate, dragač lahko vse za nazaj beremo... pa brez zamere user posted image

_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu Nina00)
Neposredna povezava do sporočila: 4775
Stran:   <<   < Prejšnja stran  189 190 [191] 192 193   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  189 190 [191] 192 193   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?