|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  185 186 [187] 188 189   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 8:29:32   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: lejca

ja,klub sasavihuser posted image user posted image user posted image
jst sm vceri zamesala datume pregleda,in sem mislila it danes
user posted image user posted image user posted image sej se rado zgodi-men je blo bolj  problem na sredini nosečnosti,ko sem imela malo morje laufarije-pa sem že res bila zmedena,kam vse moram it in kdaj user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu lejca)
Neposredna povezava do sporočila: 4651
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 8:31:40   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: lejca

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: lejca

dobro jutro tudi tebi spps...

a ti si bla tud tk majckena,sam zdej na slikah pa ne zgledas tak...
user posted image user posted image user posted image  iz majhnega raste velikouser posted image user posted image user posted image user posted image  ,ko sem se rodila sem imela 46centi in 1860 g,zdaj sem pa prava babauser posted image user posted image user posted image user posted image

baba na kvadrat

user posted image user posted image ja po velikosti, verjetno pa pri jeziku baba na kubik user posted image
neki je treba nadoknadit-pa mislim,da nisem edinauser posted image user posted image user posted image user posted image si živ primer za touser posted image user posted image user posted image

JAZ??
JAZ PA ŽE NE.. user posted image
user posted image user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4652
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 8:35:44   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: lejca

jst se vcasih vprasam,kok da se vam da tolk govorituser posted image user posted image user posted image

saj ne govorimo lejca, samo pišemo.. user posted image user posted image

(odgovor članu lejca)
Neposredna povezava do sporočila: 4653
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 8:36:01   
janaja
Dobro jutro...

Tako zgodaj ve pa že tako žleht user posted image

Jaz se pa prov nič ne morm pritoževat ( no sicer sem malo za vami ampak)....

Spim lahko cel dan pa celo noč.... sem šla ob 22h pa sem spala kot angelček do 7.20h   ( no razno tistih postankov na wc-ju) sam grem tako al tako v temi user posted image  da se ne zbrihtam.


Kaj pa je kaj novega s cito , a je že kaj sporočila?

_____________________________

janaja

moja sreča

Val Leon Rebeka in možek Jernej

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4654
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 8:37:13   
lejca
morm it,prisli delavci

_____________________________

Nihce ni tako velik, da ne bi potreboval pomoci –
in nihce ni tako majhen, da je ne bi mogel nuditi.
(kralj Salomon)


(odgovor članu lejca)
Neposredna povezava do sporočila: 4655
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 8:37:23   
tasa_m
janaja dobro jutro tudi tebi user posted image

spps je poštar za Cito user posted image , jaz sem pa za Persido..user posted image

(odgovor članu janaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4656
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 8:37:55   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: lejca

morm it,prisli delavci

naj ti fajn zrihtajo, pol pa ko bo konec pa le poslikaj da vidimo kako omarco bo imel tvoj bebi user posted image

(odgovor članu lejca)
Neposredna povezava do sporočila: 4657
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 8:39:56   
mama_milchy
Jutro,

tasa_m, hvala za zajtrk; zdaj si grem enega ta pravega pripravit; ni druge....
kako ste kaj danes? kaj boste počele?

cita, vse bo OK user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4658
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 8:43:55   
pocka
dobro jutro!

za cito pošiljam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

za kaj več pa nimam časa, je Taja ostala doma danes, ker je SPET ful prehlajena...me je kar strah kaj bo ko rodim, če bo skozi toliko bolana, ker vsakega user posted image prinese iz vrtca, da jo bom morala imet doma, pol bo šele norišnica user posted image

danes se bom pa mogoče lotila prve runde pranja cunjic za user posted image , mooogoooče, če bo čas

Včeraj ste mi take gušte s tisto špinačo naredile, da bo danes pri nas na jedilniku user posted image


_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4659
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 8:47:44   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: janaja



Kaj pa je kaj novega s cito , a je že kaj sporočila?
nič novega,včeri je ostala samo na opazovanju,je pa vse ok z njo in bebijem.

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu janaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4660
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 8:48:43   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: janaja



Kaj pa je kaj novega s cito , a je že kaj sporočila?
nič novega,včeri je ostala samo na opazovanju,je pa vse ok z njo in bebijem.
user posted image user posted image user posted image user posted image jeeeeeeeiiiiiiiiiiiiiii

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4661
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 8:49:03   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: lejca

morm it,prisli delavci

naj ti fajn zrihtajo, pol pa ko bo konec pa le poslikaj da vidimo kako omarco bo imel tvoj bebi user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4662
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 8:51:40   
tasa_m
natii saj je lahko tudi ti opogumiš in kaj napišeš..
vidim da nas sam čekiraš..user posted image
saj nismo tak hudičeve kot zgledamo..user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4663
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 8:52:25   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: pocka

dobro jutro!

za cito pošiljam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

za kaj več pa nimam časa, je Taja ostala doma danes, ker je SPET ful prehlajena...me je kar strah kaj bo ko rodim, če bo skozi toliko bolana, ker vsakega user posted image prinese iz vrtca, da jo bom morala imet doma, pol bo šele norišnica user posted image

danes se bom pa mogoče lotila prve runde pranja cunjic za user posted image , mooogoooče, če bo čas

Včeraj ste mi take gušte s tisto špinačo naredile, da bo danes pri nas na jedilniku user posted image

user posted image user posted image user posted image  za malo,da se čimprej pozdraviuser posted image user posted image user posted image

ja,men je pa včeraj fina ratala špinačauser posted image user posted image user posted image
danes bodo pa kotleti in zelenjavni riž in solatauser posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 4664
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 8:53:11   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: pocka
...
za kaj več pa nimam časa, je Taja ostala doma danes, ker je SPET ful prehlajena...me je kar strah kaj bo ko rodim, če bo skozi toliko bolana, ker vsakega user posted image prinese iz vrtca, da jo bom morala imet doma, pol bo šele norišnica user posted image

upam,da se ti Taja čimprej pozdravi..user posted image user posted image

(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 4665
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 8:54:41   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: spps
danes bodo pa kotleti in zelenjavni riž in solatauser posted image user posted image

mmmmmmmmm, daj vrži en kotlet več gor. Pridem user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4666
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 8:57:09   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m


spps je poštar za Cito user posted image , jaz sem pa za Persido..user posted image

user posted image user posted image user posted image vedno sveže informacijeuser posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4667
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 8:57:52   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: spps
danes bodo pa kotleti in zelenjavni riž in solatauser posted image user posted image

mmmmmmmmm, daj vrži en kotlet več gor. Pridem user posted image

ni blema-lahk pridešuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4668
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 9:02:44   
tasa_m
Lumi.. saj se nam lahko pridružiš pri čveku pa kaj poveš.. user posted image

mater mam vse na okah..user posted image user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4669
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 9:03:21   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: spps
danes bodo pa kotleti in zelenjavni riž in solatauser posted image user posted image

mmmmmmmmm, daj vrži en kotlet več gor. Pridem user posted image

ni blema-lahk pridešuser posted image user posted image user posted image

pol pa bom zvonila pri vratih, pa bo tvoja mala rekla: mami je rekla da nas ni doma user posted image user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4670
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 9:03:54   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

Lumi.. saj se nam lahko pridružiš pri čveku pa kaj poveš.. user posted image

mater mam vse na okah..user posted image user posted image

je treba met vse pod kontrolouser posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4671
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 9:04:23   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

Lumi.. saj se nam lahko pridružiš pri čveku pa kaj poveš.. user posted image

mater mam vse na okah..user posted image user posted image

je treba met vse pod kontrolouser posted image user posted image

user posted image se popolnoma strinjam..

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4672
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 9:06:51   
bambam
Dobro jutro punce!

Res se vam jezik razveže na vsezgodaj zjutrajuser posted image user posted image . Rabim pol ure da pregledam kaj je novega.
Cita, pošiljam ti en kupuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za srečo in javi se kaj!
Vsem tistim, ki ste mele preglede pa čestitke. Jaz komaj čakam mojga naslednjegauser posted image

Jaz sem dans spala v otroški sobi, ker je mala mela spet neko moro in je po luftu priletela k nama v pojstlo že ob 3eh, cela prestrašena. Kr treslo jo je ubožicouser posted image . Pol sem jo potolažla in se je pri nama tolk razkomotla, da sem skor s postle padla, pa sem šla rajš kr v njeno postlo spat. Ne vem kaj jo muči zadnji mesec. Vsako noč je ista pesemuser posted image user posted image .
Tak da so mi kavica in rogljički prav pasali, ampak so bli postreženi zeloooo zgodaj in bo kmalu čas za pozni zajtrkuser posted image user posted image .

A si nas predstavljate, kako navsezgodaj zjutraj ližemo ekrane ko ene take dobrote gor limajo??user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4673
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 9:07:05   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: spps
danes bodo pa kotleti in zelenjavni riž in solatauser posted image user posted image

mmmmmmmmm, daj vrži en kotlet več gor. Pridem user posted image

ni blema-lahk pridešuser posted image user posted image user posted image

pol pa bom zvonila pri vratih, pa bo tvoja mala rekla: mami je rekla da nas ni doma user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image ni panike,moja ti sploh vrat ne bi odprla,ker se ji ne ljubiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4674
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 9:07:38   
Janjap
Dobro jutro punce,

Tako, pa se tudi jaz javljam na raport. Vceraj sem torej imela 3 ultrazvok (tu v Franciji pripadajo samo trije ce ni komplikacij) in imajo cudna pravila da tam kjer si opravil drugega moras tudi tretjega zato sva vceraj mogla 2 uri stran na ultrazvok, ker nama bolnica tukaj ni dovolila. Tako da je bil kar naporen dan. Z fantkom je vse v najlepsem redu.

Torej pri 32t in 5dnevih (PDP ostaja brez spremembe):
Velik je ze cca 44-45 cm.
Tehta 2054 kg.

Obrnjen je bil z glavico navzdol.
Tako da je zaenkrat vse v redu. Me je bilo malo strah ker na tezi sploh nic ne pridobivam, se vedno sem na +2, torej brez sprememb, ampak on zgleda da nic ne trpi skode :) Kar je najbolj glavno. Tudi obseg trebuha ni treba spreminjat , ker se mi je celo zgodilo da se je zmanjsal, ko sem ga zadnjci merila, mislim da se spreminja glede na lego dojencka.
Naslednji pregled pa je torej 26.1. kot je v seznamu, danes ravno moram po rezultate laboratorijskih izvidov (urin in tokso).

Moj prehlad prejsnji teden je bil res grozen tako da sem ta teden ful hvalezna za zdravje :) Spet lahko normalno diham in tudi vec energije imam. Pa se nekaj dni sem imela probleme s prebavo (driska) in seveda me je ze bilo strah da moj kolitis kaj razgraja pa se je umirilo.

Danes zacnem z MS, imam 6 seans (eno na teden) in so bolj intimnega tipa, smo maksimalno tri zenske skupaj z babico. Bom vidla kako bo.

Drugace koncno napredujem pri nabavi opreme. Za vikend sva kupila predalnik za oblacila, pa sestavila sva mojo staro zibelko in posteljo. Vceraj po ultrazvoku pa sva kupila se vozicek, trio v kompletu in ima vse tako da sem kar bolj pomirjena. Je res da sva na koncu vzela en x vozicek italijanske firme Cam (cele mesece sem delala studijo o vozickih in na koncu vzamem enega ki je enkrat cenejsi od danega proracuna, ki je celotno nasprotje kar sem zelela in barven ki je niti podrazno nisem hotela :) ). Prav smesno ampak mi je trenutno zelo vsec in glavno da bo zdrzal nekaj casa.

Ta vikend pa se nameravam tudi jaz podati v pranje in likanje oblacil in da koncno vidim kaj moram se dokupit. Ker so tu dobre razprodaje in se ful splaca kupit v tem casu.

Uzivajte.


(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4675
Stran:   <<   < Prejšnja stran  185 186 [187] 188 189   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  185 186 [187] 188 189   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Domači test nosečnosti s pomočjo sladkorja
Če mislite, da ste noseči in bi radi v tem trenutku izvedeli, če je to res, pa doma nimate originalnega testa za nosečno...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?