|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  190 191 [192] 193 194   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 11:00:42   
bambam
Kam lahk pošljem mojo sliko trebuščka oz. kako jo spravit tule goruser posted image ?
Sej veeeem, pač nisem tolk za take rečiuser posted image - sej sem vam že povedalauser posted image

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 4776
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 11:02:44   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: bambam
Kam lahk pošljem mojo sliko trebuščka oz. kako jo spravit tule goruser posted image ?

bo spps zrihtala to.. user posted image

(odgovor članu bambam)
Neposredna povezava do sporočila: 4777
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 11:03:18   
spps
 user posted image


PUNCE,DAJTE PROSIM PODATKE JAVLJAT VSAJ BARVNO,DA JIH BO LAŽJE NAJDIT V TEKSTU,DA NE BO POTEM PRITOŽEVANJA,DA KAKŠNIH PODATKOV NI VPISANIH OZ. POPRAVLJENIH!
           

 user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4778
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 11:03:30   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Dobro jutro.

Spanja ne bom komentirala, ker ni bilo nič boljše. Tija je ponoči malo zakuhala tako da je danes doma. Čaka me torej pester dan.




user posted image user posted image user posted image  za Tijo!
Pri nas sta pa včeraj fanta prišla šele ob 18h domov in mali je po poti zaspal. Saj včasih se to zgodi, ampak navadno se po pol do ene ure zbudi in je pol do pozne ure akcija. Včeraj je pa kar spal. Sva ga hodila gledat, če je ok pa če ni zakuhal, a je bil zgleda le tako utrujen. Sem ga v spanju previla in v spalno vrečo dala in je kar spal do jutra user posted image  To se nam pa še ni zgodilo, razen kadar je zbolel.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4779
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 11:03:45   
Lolita23
Živjo!!!

Jaz se Vam danes javlja iz Mb, kjer sem malo na izletu, moj pa teka po oparvkih, čas je da diplomira, končnouser posted image user posted image user posted image .

No danes sem imela sanje o svoji pupi, ki grejo takole:Moja mama in jaz sva noseče in obe rodiva, moja mala je ful luštna, sam mi ni jasen, kje je imela lase, je bolj zgledal da jih je nekdo obriluser posted image user posted image .No v glavnem, jo hočem previt, mala pa pokakana do glave, sem slačila sem jo.user posted image user posted image NO druge sanje so bile, da v Tušu iščem plenice, pa sem pizdim, kam so vse izginile.V glavnem karneki.user posted image user posted image user posted image

Moj se je določil, da je čas da vse pripravim, ker se mu zdi, da tamala mal preveč miga not v trebuhu in pravi, da po njegovo ji je dost utesnjenosti.Bomo vidli, če je res, jaz bi da počaka na 1.3user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Lolita23 -- 22.1.2009 11:06:16 >


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 4780
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 11:04:52   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: bambam

Kam lahk pošljem mojo sliko trebuščka oz. kako jo spravit tule goruser posted image ?
Sej veeeem, pač nisem tolk za take rečiuser posted image - sej sem vam že povedalauser posted image
lahk pošlješ na sasykap@gmail.com  


al pa če znaš si dat slikco v album,pa jo bom od tam prenesla

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu bambam)
Neposredna povezava do sporočila: 4781
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 11:05:52   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23
Moj se je določil, da je čas da vse pripravim, ker se mu zdi, da tamala mal preveč miga not v trebuhu in pravi, da po njegovo ji je dost utesnjenosti.Bomo vidli, če je res, jaz bi da počaka na 1.3user posted image user posted image

Lolita saj pa veš da ni prehitevanj!! To povej tudi tvojemu..user posted image

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4782
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 11:05:54   
spps
oj,Lolita,kje si pa comp ujagala v MB?user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4783
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 11:06:50   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: spps
lahk pošlješ na sasykap@gmail.com  

al pa če znaš si dat slikco v album,pa jo bom od tam prenesla

sem ti rekla da bo spps vse zrihtala..user posted image
ona je majster tu pri marčevkah za to.. user posted image user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4784
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 11:07:39   
Lolita23
IZVIRNO SPOROČILO: spps

oj,Lolita,kje si pa comp ujagala v MB?user posted image user posted image


Na faxu tehniških fakultet, se je moj moral sprijaznit, da jaz ne morem tekat sam pa tja, pa me je pustil med frajerji.user posted image user posted image

_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4785
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 11:07:56   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: spps

oj,Lolita,kje si pa comp ujagala v MB?user posted image user posted image
čuj ti ka te ti misliš da niamo computrov v Mb. al ke?? user posted image user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4786
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 11:09:21   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: spps

 user posted image


AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA to pa boli. Me kuj glava boli ko gledam not user posted image

boš ti kriva če bom rabla Lekadol user posted image


< Sporočilo je popravil tasa_m -- 22.1.2009 11:10:39 >

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4787
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 11:12:41   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: spps

 user posted image


AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA to pa boli. Me kuj glava boli ko gledam not user posted image

boš ti kriva če bom rabla Lekadol user posted image

vse z razlogom,mene tud včasih glava boli,ko se ponavljam kot papagaj pa ne haskne-pa zgleda,marsikoga ne ganeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4788
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 11:13:54   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

IZVIRNO SPOROČILO: spps

oj,Lolita,kje si pa comp ujagala v MB?user posted image user posted image


Na faxu tehniških fakultet, se je moj moral sprijaznit, da jaz ne morem tekat sam pa tja, pa me je pustil med frajerji.user posted image user posted image
sam,da imaš net in frajerjeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 4789
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 11:14:19   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: spps
vse z razlogom,mene tud včasih glava boli,ko se ponavljam kot papagaj pa ne haskne-pa zgleda,marsikoga ne ganeuser posted image user posted image user posted image

ja, ne gane me,ne gane me, srce je kakor kamen.. user posted image user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4790
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 11:14:55   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: spps
vse z razlogom,mene tud včasih glava boli,ko se ponavljam kot papagaj pa ne haskne-pa zgleda,marsikoga ne ganeuser posted image user posted image user posted image

ja, ne gane me,ne gane me, srce je kakor kamen.. user posted image user posted image



trape user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4791
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 11:14:59   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

Nina00, daj probaj malo krajšat citate, dragač lahko vse za nazaj beremo... pa brez zamere user posted image


Ja sej maš prav! Saj včasih skrajšam, danes sem pa vidla, da me kar veliko čaka za nazaj za prebrat, sem pa malo hitela user posted image
Bom v bodoče bolj pridna.

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 4792
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 11:15:29   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: spps
vse z razlogom,mene tud včasih glava boli,ko se ponavljam kot papagaj pa ne haskne-pa zgleda,marsikoga ne ganeuser posted image user posted image user posted image

ja, ne gane me,ne gane me, srce je kakor kamen.. user posted image user posted image



trape user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 4793
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 11:16:45   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: spps
vse z razlogom,mene tud včasih glava boli,ko se ponavljam kot papagaj pa ne haskne-pa zgleda,marsikoga ne ganeuser posted image user posted image user posted image

ja, ne gane me,ne gane me, srce je kakor kamen.. user posted image user posted image

bo te že zganlouser posted image user posted image user posted image ,ko ti bom prepustila čast ,da boš urejala seznameuser posted image user posted image user posted image user posted image



klikni  te si še pa ti mal zapoj,da si ne bo sam feliša prepevalauser posted image user posted image

< Sporočilo je popravil spps -- 22.1.2009 11:18:45 >


_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4794
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 11:16:53   
lejca
IZVIRNO SPOROČILO: Grahec

Dobro jutro, sem jezno kot user posted image . Sem klicala osebno zdravnico zaradi glavobola (sicer je malce bolje) in mi je rekla: "A tak proti koncu nosečnosti vi mislite, da se boste počutila kot rožca." Naj vzamem do 8 lekadolov dnevno, če pa potem ne naštejem 10 gibov naj se grem v porodnišnico pokazat. Babnca no!!!!

Ma, ni šans da vzamem 8 lekadolov dnevno in bom potem vsa panična štela gibe, ker se mi res zdi, da na user posted image  ful učinkujejo, včeraj sem samo  enega vzela pa potem res dolgo ni nič brcal... A ima še kakšna take izkušnje?

Si kar en hladen obkladek tiščim na čelo, pa se mi zdi, da kar pomaga. Tak da bom kar pri tem ostala pa poskušala še malo zaspat.

Ma, sem res jezna na zdravnico in ona je neka mag. dr. družinske medicine. Jao, jao!

grahec kva mas to za eno doktorco...wtf?
dej poskus si skuhat mal majaronovega caja....das vodo zavret pa cist mal majarona noter,pocak da se shladi in spij...men veckrat pomaga..pa v temo se dej pa mal polez...ahti se no

_____________________________

Nihce ni tako velik, da ne bi potreboval pomoci –
in nihce ni tako majhen, da je ne bi mogel nuditi.
(kralj Salomon)


(odgovor članu Grahec)
Neposredna povezava do sporočila: 4795
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 11:19:01   
čebeica maja
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: jadrnica

helo, jaz nočna ptica tle strašim.....


JASNA ; KOKICA ;NOVO- kompikacije glede matičnih celic imaš v tem smislu, da se pač s tem ukvarjaš in rihtaš paket in ga sabo vlašiš, potem pa en drug ponuca tvoje celice (čeprav je verjetnost da bodo nekomu ustrezale res zelo majhna)

OBLEKE ZA IZ P: 2*bekica, žabice, kompletek, za čez pa po potrebi še kaj , kapica copatki in odejica, če bo mraz pa še kaj. jaz bom konec marca rodila, tako da bo nabrž že konc zime?

MŠ: ve po 3 dni hodite, halo.... kaj pa potem tle v LJ delajo celo znanost po 10 srečanj po 2 uri skup, pa še na 2 extra lahko greš- veliko se bomo naučile, ni kaj, sam meni je koristno

lahko noč, mene tako napenja, ker sem 1 l donata spila, ker me je pekla zgaga včeraj, sedaj je pa cel user posted image sem bla že 4 x na WC, jao.....drgač pa zaprta.....še 5 dni sluzbe..jupi



meni pa se to ne zdijo neke komplikacije...če pa bo kdo druh rabil moje celice pa tudi okej, saj pa se zavestno za to odločiš, ,že pred darovanjem..kot sem že enkrat zapisala..to si predstavljajte kot krvodajalstvo..tam se tudi ne vprašaš komu bo moja kri pomagala, če sploh komu? user posted image Tak, da ja sem zelooo vesela, da sem se odločila za ta korak...moramo pa se zavedati, da je darovanje v javno banko pri nas novost in še v povojih..dajmo času čas..saj bodo že tako pošlihtali, da bodo porodnišnice same posrbele za odvoz v Lj...Sicer pa je tudi v pripravi zakonodaja, ko bodo pri vsakem porodu kar po defaultu vzeli popk. kri in jo shranili...To je po moje edino pravilno, kot pa da šiba v kontejnerje za smeti...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



jst se strinjam, stabo, sama sem tud žeposlala papirje, in čakam na paket

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 4796
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 11:20:34   
lejca
IZVIRNO SPOROČILO: Nina00

IZVIRNO SPOROČILO: lejca

Dober vecer...

ma zdej sm sele prisla domov...pri G sm prsla sele ob 18.30 na vrsto in cakala od treh...ajaj...

Nas mali pikec je velik ze 45,7 cm tehta ze dobrih 2170 g..vse je v redu..
Men pa sam kg popravte...zgleda da mi trenutno nihajo zarad vode..imam samo +14kg ...hvala bogu...naslednji pregled imam 18.2... od takrat tudi tedensko ctg...

Se ena stvar, pri porodu ne bom dobila nobenih protibolecinskih terapij ( nic ulitve, nic epiduralen, nic nic nic....) Joj meni.

zdej vas grem brat za nazaj

lp Lejca


user posted image  user posted image  user posted image  za pregled! Saj tudi brez EA in Ultive se da - jaz sem prvič tako in tudi drugič bom user posted image

ti si tud fajna...sej vem,da bo ze nekak slo...sam mam nizek prag bolecine in to je to....sicer ne bom sama trpela ,ker bom mojga ziher nekam posiljala user posted image

_____________________________

Nihce ni tako velik, da ne bi potreboval pomoci –
in nihce ni tako majhen, da je ne bi mogel nuditi.
(kralj Salomon)


(odgovor članu Nina00)
Neposredna povezava do sporočila: 4797
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 11:21:23   
čebeica maja
IZVIRNO SPOROČILO: pondelak

IZVIRNO SPOROČILO: janaja


IZVIRNO SPOROČILO: pondelak
moj tudi pravi da ni šans da bi popkovnico rezal,ker bi baje bruhaluser posted image user posted image ...(saj je mislim da tudi meni nebi blo prijetno prerezat)user posted image


sva že dve..user posted image


V bistvu smo tri user posted image user posted image user posted image  


zgleda da nas je kar precejuser posted image user posted image



moj je pa prvič prerezal, pa je blo vse ok, drugič bomo pa še vidl kako bo

(odgovor članu pondelak)
Neposredna povezava do sporočila: 4798
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 11:22:17   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: spps
bo te že zganlouser posted image user posted image user posted image ,ko ti bom prepustila čast ,da boš urejala seznameuser posted image user posted image user posted image user posted image
klikni  te si še pa ti mal zapoj,da si ne bo sam feliša prepevalauser posted image user posted image

ffffffffffff nebom delala seznamov. Sem jih samo parkrat pa sem močen glavobol zraven dobla ko sem brala pa iskala kdaj ma kira kak pregled ipr.
Saj te čist razumem in vem kak je za**** ko ni nič barvno napisano in pol iščeš ko **** user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4799
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 11:23:59   
lejca
Spps bravouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nihce ni tako velik, da ne bi potreboval pomoci –
in nihce ni tako majhen, da je ne bi mogel nuditi.
(kralj Salomon)


(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4800
Stran:   <<   < Prejšnja stran  190 191 [192] 193 194   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  190 191 [192] 193 194   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?