|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  182 183 [184] 185 186   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 20:03:23   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

A ni nikjer nobene? Kuku...

Preštejem do 3 in če nobene ne bo grem .... knjigo brati! user posted image user posted image user posted image

a ti pa kr z ultimati?user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 4576
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 20:03:34   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Ojla, jaz sem nazaj iz pregleda. Vse je tako kot mora biti:

moj fantek je velik že 37cm, težek cca 1750guser posted image user posted image user posted image
MV zaprt
obseg bušija 101cm
kg + 12kg
naslednji pregled 18.02.2009

Vzela mi je tudi bris za streptokok B, jutri pa še moram v laboratorij (toxo, hepatitis). Pa sirup za železo sem spet dobila! Zdaj sem ga že tak navajena.user posted image

Ecco, moje poročilo...

user posted image user posted image user posted image user posted image čestitke za korenjaka.
a teb ga je pa lahko zmeril?men je rekel,da ga ne moreuser posted image


user posted image zmeri mu stegnenico in ji potem program izračuna dolžino...user posted image Pa to ni zdaj neki 100% podatek...vse je cca! user posted image

sej vem,sam moj G mi je povedal težo,ko sem ga pa vprašala kolk smo veliki,je pa rekel,da mi ne more povedat.
pa sej  šemesec in pol,pa bom vse na tekočemuser posted image user posted image


točno tak...user posted image user posted image user posted image
Na kakšne plesne pa hodi tvoja? So v okviru šole al kako?

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4577
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 20:04:07   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

A ni nikjer nobene? Kuku...

Preštejem do 3 in če nobene ne bo grem .... knjigo brati! user posted image user posted image user posted image

a ti pa kr z ultimati?user posted image user posted image


Ne, ne z ultimati, samo je pa pomagalo...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4578
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 20:10:45   
KOKICA32
Očitno ni nič pomagalo...lepo se še imejte, če se še slučajno katera oglasi...Jaz grem brati knjigo!

Lahko noč!

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 4579
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 20:13:49   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Ojla, jaz sem nazaj iz pregleda. Vse je tako kot mora biti:

moj fantek je velik že 37cm, težek cca 1750guser posted image user posted image user posted image
MV zaprt
obseg bušija 101cm
kg + 12kg
naslednji pregled 18.02.2009

Vzela mi je tudi bris za streptokok B, jutri pa še moram v laboratorij (toxo, hepatitis). Pa sirup za železo sem spet dobila! Zdaj sem ga že tak navajena.user posted image

Ecco, moje poročilo...

user posted image user posted image user posted image user posted image čestitke za korenjaka.
a teb ga je pa lahko zmeril?men je rekel,da ga ne moreuser posted image


user posted image zmeri mu stegnenico in ji potem program izračuna dolžino...user posted image Pa to ni zdaj neki 100% podatek...vse je cca! user posted image

sej vem,sam moj G mi je povedal težo,ko sem ga pa vprašala kolk smo veliki,je pa rekel,da mi ne more povedat.
pa sej  šemesec in pol,pa bom vse na tekočemuser posted image user posted image


točno tak...user posted image user posted image user posted image
Na kakšne plesne pa hodi tvoja? So v okviru šole al kako?

hodi v plesno šolo Natke Geržine.

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 4580
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 20:25:46   
tasa_m

še malo pa bomo odprli 5.del marčevk.. user posted image kak smo pridne.. user posted image

Tak da danes nič ne vem kaj se dogaja tu pri nas. Verjetno sem kr dost zamudila in imam kar nekaj stvari za prebrat ampak mi ni sploh ne zdaj.. Mogoče jih bom enkrat.. user posted image



(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4581
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 20:27:47   
spps
Danes so imele preglede:
  • dolči
  • Tulipan12
  • helimaša
  • lejca
  • Janjap

 
 
 
Punce na raportuser posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu SRCCEK)
Neposredna povezava do sporočila: 4582
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 20:28:18   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m


še malo pa bomo odprli 5.del marčevk.. user posted image kak smo pridne.. user posted image

Tak da danes nič ne vem kaj se dogaja tu pri nas. Verjetno sem kr dost zamudila in imam kar nekaj stvari za prebrat ampak mi ni sploh ne zdaj.. Mogoče jih bom enkrat.. user posted image



oooooooooooooo,kako si? si se že umirila'

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4583
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 20:34:38   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: spps
oooooooooooooo,kako si? si se že umirila'


hei. Ja sem bla pri kolegici 4 ure, zdaj sem se napapcala user posted image user posted image user posted image zdaj pa sem še mal na RR te pa grem spat.
Grem jutri ob 6,30 že v Mb. da zjutraj porihtam še šefa in da lahko v petek pa plazim v Lenart user posted image
si mela prav,ko si rekla da naj pazim da nebom imela spet izleta.. user posted image
Samo po en k***** štempl moram it pa podpis nič druga.. Saj povej kak nebi znorela?? Pa kuj stalno neke še rabim pa komplicira v 3 krasne user posted image Pol pa se še zadere,ko sem že ven šla: pa hitro prinesite,čimprej. user posted image babji.. user posted image user posted image
Saj bo,saj bo,..tak se tolažim.. user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4584
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 20:37:59   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: spps

SMS od cite:
 
"Oj! Sm v bolnici na opazovanju, ko sem pršla na ctg je pa začela mala miss brcat full, ampak na opazovanju morva ostat. Drugače zaenkrat vse OK, nej bi bla težka tam okoli 2400-2500, pred enim tednom pa komaj 2 kg...ne vem, ni mi jasno. Vse lepo pozdravi pa držite pestke za naju...Papa
 
 
 
cita,vse bo okuser posted image user posted image user posted image


cita
...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   (pa da ti nebi ki na pamet prišlo pa kaj prehitevala user posted image )

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4585
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 20:41:38   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: spps
oooooooooooooo,kako si? si se že umirila'


hei. Ja sem bla pri kolegici 4 ure, zdaj sem se napapcala user posted image user posted image user posted image zdaj pa sem še mal na RR te pa grem spat.
Grem jutri ob 6,30 že v Mb. da zjutraj porihtam še šefa in da lahko v petek pa plazim v Lenart user posted image
si mela prav,ko si rekla da naj pazim da nebom imela spet izleta.. user posted image
Samo po en k***** štempl moram it pa podpis nič druga.. Saj povej kak nebi znorela?? Pa kuj stalno neke še rabim pa komplicira v 3 krasne user posted image Pol pa se še zadere,ko sem že ven šla: pa hitro prinesite,čimprej. user posted image babji.. user posted image user posted image
Saj bo,saj bo,..tak se tolažim.. user posted image

sem se kr spomnila,kosem te še zjutraj hecala,da ne boš nič rihtala-bom drugič rajše tihouser posted image user posted image user posted image user posted image
zakaj pa moraš jutri tak zgodaj it na teren?

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4586
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 20:42:51   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: spps

SMS od cite:
 
"Oj! Sm v bolnici na opazovanju, ko sem pršla na ctg je pa začela mala miss brcat full, ampak na opazovanju morva ostat. Drugače zaenkrat vse OK, nej bi bla težka tam okoli 2400-2500, pred enim tednom pa komaj 2 kg...ne vem, ni mi jasno. Vse lepo pozdravi pa držite pestke za naju...Papa
 
 
 
cita,vse bo okuser posted image user posted image user posted image


cita
...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   (pa da ti nebi ki na pamet prišlo pa kaj prehitevala user posted image )

sva se prej pogovarljali po gsmu-sem ji še enkrat rekla,da me mora počakat,kot sva se dogovoriliuser posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4587
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 20:46:19   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m


še malo pa bomo odprli 5.del marčevk.. user posted image kak smo pridne.. user posted image

Tak da danes nič ne vem kaj se dogaja tu pri nas. Verjetno sem kr dost zamudila in imam kar nekaj stvari za prebrat ampak mi ni sploh ne zdaj.. Mogoče jih bom enkrat.. user posted image



jp,še malo pa bomo na 5.delu marčevkuser posted image user posted image  se mi zdi,da bolj ,ko se bližamo marcu,bolj smo priden s pisanjemuser posted image user posted image
ta 4.del,bo zgleda  popisan v najkrajšem času  do sedajuser posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4588
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 20:46:40   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: spps
sem se kr spomnila,kosem te še zjutraj hecala,da ne boš nič rihtala-bom drugič rajše tihouser posted image user posted image user posted image user posted image
zakaj pa moraš jutri tak zgodaj it na teren?

hehe,..ja ne zdaj pa lahko rečem da si ti kriva user posted image user posted image hecam se. Ma kuj neke je govorila tak sem bla čist v joku ona pa men o nekih 55% zajamčene plače govori..user posted image pol ne vem zakaj sem mogla nosit vse to k računovodkinji, da mi je plačo napisala noter..user posted image user posted image
Bom jo v petek bolj poslušala in jo vpr. če se ji ne zdi porodniška 100%? Eh, nebom več o tem ker mi tak ni nič jasno user posted image user posted image user posted image user posted image

zgodaj pa grem zato ker hočem še šefa zjutraj dobit preden mi kajm spi*** user posted image user posted image pa še te s kolegico grem, ne rabim na busa. Ker mi ata ni prometne doma pusto pa se ne upam bre prometne pelat v Mb. Saj nikol n veš kje stojijo naši prijatli..user posted image user posted image



< Sporočilo je popravil tasa_m -- 21.1.2009 20:47:39 >

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4589
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 20:48:25   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: spps
sem se kr spomnila,kosem te še zjutraj hecala,da ne boš nič rihtala-bom drugič rajše tihouser posted image user posted image user posted image user posted image
zakaj pa moraš jutri tak zgodaj it na teren?

hehe,..ja ne zdaj pa lahko rečem da si ti kriva user posted image user posted image hecam se. Ma kuj neke je govorila tak sem bla čist v joku ona pa men o nekih 55% zajamčene plače govori..user posted image pol ne vem zakaj sem mogla nosit vse to k računovodkinji, da mi je plačo napisala noter..user posted image user posted image
Bom jo v petek bolj poslušala in jo vpr. če se ji ne zdi porodniška 100%? Eh, nebom več o tem ker mi tak ni nič jasno user posted image user posted image user posted image user posted image



55% zajamčene plače bi dobla,če ne bi bila zaposlena celo leto-če se ne motim.
a nimaš za celo leto vpisanih plač?

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4590
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 20:49:00   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: spps
sva se prej pogovarljali po gsmu-sem ji še enkrat rekla,da me mora počakat,kot sva se dogovoriliuser posted image user posted image

upam,da sta se dogovorili da pred marcem ni nič?? user posted image kr drugač bota jih obe dobili..user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4591
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 20:49:40   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m
zgodaj pa grem zato ker hočem še šefa zjutraj dobit preden mi kajm spi*** user posted image user posted image pa še te s kolegico grem, ne rabim na busa. Ker mi ata ni prometne doma pusto pa se ne upam bre prometne pelat v Mb. Saj nikol n veš kje stojijo naši prijatli..user posted image user posted image


ahauser posted image user posted image user posted image ma zakaj bi riskirala,pa še plave angele plačevala,se mi zdi,da imaš že zdaj dost stroškovuser posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4592
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 20:50:16   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: spps
sva se prej pogovarljali po gsmu-sem ji še enkrat rekla,da me mora počakat,kot sva se dogovoriliuser posted image user posted image

upam,da sta se dogovorili da pred marcem ni nič?? user posted image kr drugač bota jih obe dobili..user posted image

user posted image user posted image nisma rekle kdaj,sam,da bova skupaj v porodniuser posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4593
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 20:50:42   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: spps
55% zajamčene plače bi dobla,če ne bi bila zaposlena celo leto-če se ne motim.
a nimaš za celo leto vpisanih plač?

seveda imam,saj to me je čudlo.. Imam od jan. 08 do jan.09 ampak saj pravim da ne vem kaj mi je neke pravla, ko sem jo vpr. če mi lahko približno zračuna kolko jo dobim..
no saj mi je rekla da ne more ker nje to vse računalnik izračuna,ko not vnese..
Budalo babjo...user posted image user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4594
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 20:51:14   
spps
Danes so že pa menda šle vse spatuser posted image user posted image ponavad,jih cela četica prebira poste,dans pa ni ne eneuser posted image user posted image user posted image


no,saj bi jaz tud šla,pa moram počakat,da grem po mojga na šihtuser posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4595
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 20:51:37   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: spps
jp,še malo pa bomo na 5.delu marčevkuser posted image user posted image  se mi zdi,da bolj ,ko se bližamo marcu,bolj smo priden s pisanjemuser posted image user posted image
ta 4.del,bo zgleda  popisan v najkrajšem času  do sedajuser posted image

user posted image user posted image user posted image
se vidi da nas je vednoveč na B. pa mamo čas klepetat..

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4596
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 20:52:40   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m
zgodaj pa grem zato ker hočem še šefa zjutraj dobit preden mi kajm spi*** user posted image user posted image pa še te s kolegico grem, ne rabim na busa. Ker mi ata ni prometne doma pusto pa se ne upam bre prometne pelat v Mb. Saj nikol n veš kje stojijo naši prijatli..user posted image user posted image


ahauser posted image user posted image user posted image ma zakaj bi riskirala,pa še plave angele plačevala,se mi zdi,da imaš že zdaj dost stroškovuser posted image user posted image

ma skoraj bom rabla kako socialno pomoč sam za prevoze iz Mb. v Lenart user posted image user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4597
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 20:52:47   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: spps
jp,še malo pa bomo na 5.delu marčevkuser posted image user posted image  se mi zdi,da bolj ,ko se bližamo marcu,bolj smo priden s pisanjemuser posted image user posted image
ta 4.del,bo zgleda  popisan v najkrajšem času  do sedajuser posted image

user posted image user posted image user posted image
se vidi da nas je vednoveč na B. pa mamo čas klepetat..

user posted image user posted image user posted image  glede,kolk nas je že doma,bi mogle  že bit na enem 7.deluuser posted image user posted image user posted image



_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4598
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 20:53:28   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: spps
55% zajamčene plače bi dobla,če ne bi bila zaposlena celo leto-če se ne motim.
a nimaš za celo leto vpisanih plač?

seveda imam,saj to me je čudlo.. Imam od jan. 08 do jan.09 ampak saj pravim da ne vem kaj mi je neke pravla, ko sem jo vpr. če mi lahko približno zračuna kolko jo dobim..
no saj mi je rekla da ne more ker nje to vse računalnik izračuna,ko not vnese..
Budalo babjo...user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4599
   RE: Marčevke 2009 -4.del
21.1.2009 20:53:48   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: spps

Danes so že pa menda šle vse spatuser posted image user posted image ponavad,jih cela četica prebira poste,dans pa ni ne eneuser posted image user posted image user posted image


no,saj bi jaz tud šla,pa moram počakat,da grem po mojga na šihtuser posted image user posted image

no pol pa si boma malo midve družbo delali..
sem misla na msn pa je seka prijavljena in se izmenjujema s pisanjem..user posted image user posted image
tipkovnica bo verjetno pregorela..user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4600
Stran:   <<   < Prejšnja stran  182 183 [184] 185 186   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  182 183 [184] 185 186   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Domači test nosečnosti s pomočjo sladkorja
Če mislite, da ste noseči in bi radi v tem trenutku izvedeli, če je to res, pa doma nimate originalnega testa za nosečno...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?