|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  187 188 [189] 190 191   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 9:25:36   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: pondelak

in ste mele včeraj doma kakšne borbe ko ste vse špinačko jedle???user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image včeraj neuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu pondelak)
Neposredna povezava do sporočila: 4701
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 9:26:00   
pondelak
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: pondelak

tudi jaz sem mojemu user posted image rekla da naj se sam odloči pa pravi da bo šel zraven,ker na začetku ni bil za to...

jaz tudi sem mu dala prosto izbiro. Naj se odloči, da nebom pol poslušala da je mogo bit ali pa da ni smel bit..

No, da bi mi pa tam kaj skup kapal pa mi tud ni user posted image .. samo je rekel da bo zraven ampak da popkovine nebo prerezal.
Meni je prav. Naj naredijo to tisti kateri so zato usposobljeni..user posted image user posted image



moj tudi pravi da ni šans da bi popkovnico rezal,ker bi baje bruhaluser posted image user posted image ...(saj je mislim da tudi meni nebi blo prijetno prerezat)user posted image


_____________________________

najlepše na svetu je biti mama...Tjaši...

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4702
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 9:26:44   
spps
bambam,a se še nisi odlepla od monitorja?user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu pondelak)
Neposredna povezava do sporočila: 4703
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 9:27:49   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: jadrnica

helo, jaz nočna ptica tle strašim.....


JASNA ; KOKICA ;NOVO- kompikacije glede matičnih celic imaš v tem smislu, da se pač s tem ukvarjaš in rihtaš paket in ga sabo vlašiš, potem pa en drug ponuca tvoje celice (čeprav je verjetnost da bodo nekomu ustrezale res zelo majhna)

OBLEKE ZA IZ P: 2*bekica, žabice, kompletek, za čez pa po potrebi še kaj , kapica copatki in odejica, če bo mraz pa še kaj. jaz bom konec marca rodila, tako da bo nabrž že konc zime?

MŠ: ve po 3 dni hodite, halo.... kaj pa potem tle v LJ delajo celo znanost po 10 srečanj po 2 uri skup, pa še na 2 extra lahko greš- veliko se bomo naučile, ni kaj, sam meni je koristno

lahko noč, mene tako napenja, ker sem 1 l donata spila, ker me je pekla zgaga včeraj, sedaj je pa cel user posted image sem bla že 4 x na WC, jao.....drgač pa zaprta.....še 5 dni sluzbe..jupi



meni pa se to ne zdijo neke komplikacije...če pa bo kdo druh rabil moje celice pa tudi okej, saj pa se zavestno za to odločiš, ,že pred darovanjem..kot sem že enkrat zapisala..to si predstavljajte kot krvodajalstvo..tam se tudi ne vprašaš komu bo moja kri pomagala, če sploh komu? user posted image Tak, da ja sem zelooo vesela, da sem se odločila za ta korak...moramo pa se zavedati, da je darovanje v javno banko pri nas novost in še v povojih..dajmo času čas..saj bodo že tako pošlihtali, da bodo porodnišnice same posrbele za odvoz v Lj...Sicer pa je tudi v pripravi zakonodaja, ko bodo pri vsakem porodu kar po defaultu vzeli popk. kri in jo shranili...To je po moje edino pravilno, kot pa da šiba v kontejnerje za smeti...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jadrnica)
Neposredna povezava do sporočila: 4704
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 9:28:02   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: pondelak
moj tudi pravi da ni šans da bi popkovnico rezal,ker bi baje bruhaluser posted image user posted image ...(saj je mislim da tudi meni nebi blo prijetno prerezat)user posted image
sva že dve..user posted image

(odgovor članu pondelak)
Neposredna povezava do sporočila: 4705
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 9:32:15   
janaja
IZVIRNO SPOROČILO: pondelak
moj tudi pravi da ni šans da bi popkovnico rezal,ker bi baje bruhaluser posted image user posted image ...(saj je mislim da tudi meni nebi blo prijetno prerezat)user posted image

sva že dve..user posted image


V bistvu smo tri user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

janaja

moja sreča

Val Leon Rebeka in možek Jernej

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4706
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 9:34:23   
pondelak
IZVIRNO SPOROČILO: janaja

IZVIRNO SPOROČILO: pondelak
moj tudi pravi da ni šans da bi popkovnico rezal,ker bi baje bruhaluser posted image user posted image ...(saj je mislim da tudi meni nebi blo prijetno prerezat)user posted image

sva že dve..user posted image


V bistvu smo tri user posted image user posted image user posted image  


zgleda da nas je kar precejuser posted image user posted image


_____________________________

najlepše na svetu je biti mama...Tjaši...

(odgovor članu janaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4707
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 9:37:53   
novo
Dobro jutro čveke! 
sem vas pa prebrala za nazaj. Tak zdaj pauser posted image dem v debato!

_____________________________

Upanje in želja ter sreča

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4708
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 9:39:05   
novo
IZVIRNO SPOROČILO: pondelak

IZVIRNO SPOROČILO: janaja

IZVIRNO SPOROČILO: pondelak
moj tudi pravi da ni šans da bi popkovnico rezal,ker bi baje bruhaluser posted image user posted image ...(saj je mislim da tudi meni nebi blo prijetno prerezat)user posted image

sva že dve..user posted image


V bistvu smo tri user posted image user posted image user posted image  


zgleda da nas je kar precejuser posted image user posted image


moj pa še sploh ne ve, kaj ga čaka. user posted image


_____________________________

Upanje in želja ter sreča

(odgovor članu pondelak)
Neposredna povezava do sporočila: 4709
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 9:39:45   
bambam

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: bambam

Dobro jutro punce!

Res se vam jezik razveže na vsezgodaj zjutrajuser posted image user posted image . Rabim pol ure da pregledam kaj je novega.
Cita, pošiljam ti en kupuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za srečo in javi se kaj!
Vsem tistim, ki ste mele preglede pa čestitke. Jaz komaj čakam mojga naslednjegauser posted image

Jaz sem dans spala v otroški sobi, ker je mala mela spet neko moro in je po luftu priletela k nama v pojstlo že ob 3eh, cela prestrašena. Kr treslo jo je ubožicouser posted image . Pol sem jo potolažla in se je pri nama tolk razkomotla, da sem skor s postle padla, pa sem šla rajš kr v njeno postlo spat. Ne vem kaj jo muči zadnji mesec. Vsako noč je ista pesemuser posted image user posted image .
Tak da so mi kavica in rogljički prav pasali, ampak so bli postreženi zeloooo zgodaj in bo kmalu čas za pozni zajtrkuser posted image user posted image .

A si nas predstavljate, kako navsezgodaj zjutraj ližemo ekrane ko ene take dobrote gor limajo??user posted image user posted image user posted image user posted image
jutro!
zjutraj smo še polne energijeuser posted image user posted image user posted image
kdaj pa imaš naslednji pregled?
a tvoja mala se tud rada razkomoti v postelji?naša je tud takauser posted image user posted image user posted image user posted image




user posted image da ne boš lizala praznega ekranauser posted image user posted image user posted image

Ti si taprava sppsuser posted image user posted image user posted image . Vedno poskrbiš najprej za druge, pol pa za sebeuser posted image user posted image user posted image . Kooooooolk si prijaaaaaznaaaaauser posted image user posted image . Hvaaaalaaaaaaaaauser posted image user posted image user posted image user posted image

Njaaaaammmmmmmmm, njammmm.....mmmm....

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4710
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 9:40:58   
novo
O, gledam, da še imam točno 2 meseca.user posted image Joj, kje je še to!

_____________________________

Upanje in želja ter sreča

(odgovor članu bambam)
Neposredna povezava do sporočila: 4711
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 9:41:45   
novo
IZVIRNO SPOROČILO: bambam


IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: bambam

Dobro jutro punce!

Res se vam jezik razveže na vsezgodaj zjutrajuser posted image user posted image . Rabim pol ure da pregledam kaj je novega.
Cita, pošiljam ti en kupuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za srečo in javi se kaj!
Vsem tistim, ki ste mele preglede pa čestitke. Jaz komaj čakam mojga naslednjegauser posted image

Jaz sem dans spala v otroški sobi, ker je mala mela spet neko moro in je po luftu priletela k nama v pojstlo že ob 3eh, cela prestrašena. Kr treslo jo je ubožicouser posted image . Pol sem jo potolažla in se je pri nama tolk razkomotla, da sem skor s postle padla, pa sem šla rajš kr v njeno postlo spat. Ne vem kaj jo muči zadnji mesec. Vsako noč je ista pesemuser posted image user posted image .
Tak da so mi kavica in rogljički prav pasali, ampak so bli postreženi zeloooo zgodaj in bo kmalu čas za pozni zajtrkuser posted image user posted image .

A si nas predstavljate, kako navsezgodaj zjutraj ližemo ekrane ko ene take dobrote gor limajo??user posted image user posted image user posted image user posted image
jutro!
zjutraj smo še polne energijeuser posted image user posted image user posted image
kdaj pa imaš naslednji pregled?
a tvoja mala se tud rada razkomoti v postelji?naša je tud takauser posted image user posted image user posted image user posted image




user posted image da ne boš lizala praznega ekranauser posted image user posted image user posted image

Ti si taprava sppsuser posted image user posted image user posted image . Vedno poskrbiš najprej za druge, pol pa za sebeuser posted image user posted image user posted image . Kooooooolk si prijaaaaaznaaaaauser posted image user posted image . Hvaaaalaaaaaaaaauser posted image user posted image user posted image user posted image

Njaaaaammmmmmmmm, njammmm.....mmmm....


ta je pa skor tak kot moj!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Upanje in želja ter sreča

(odgovor članu bambam)
Neposredna povezava do sporočila: 4712
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 9:42:31   
pondelak
IZVIRNO SPOROČILO: novo

O, gledam, da še imam točno 2 meseca.user posted image Joj, kje je še to!


jaz si tudi tak mislim ampak boš vidla da bo takoj dan d tu...potem pa pridejo naši user posted image


_____________________________

najlepše na svetu je biti mama...Tjaši...

(odgovor članu novo)
Neposredna povezava do sporočila: 4713
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 9:43:59   
Najaa
Dobro jutro.

Spanja ne bom komentirala, ker ni bilo nič boljše. Tija je ponoči malo zakuhala tako da je danes doma. Čaka me torej pester dan.


(odgovor članu novo)
Neposredna povezava do sporočila: 4714
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 9:44:15   
novo
upam, da bom rodila malo prej, ker se mi zdi, da če si po roku, čakaš, pa čakaš,...user posted image

_____________________________

Upanje in želja ter sreča

(odgovor članu pondelak)
Neposredna povezava do sporočila: 4715
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 9:45:17   
pondelak
IZVIRNO SPOROČILO: novo

upam, da bom rodila malo prej, ker se mi zdi, da če si po roku, čakaš, pa čakaš,...user posted image


pravijo tak ja...


_____________________________

najlepše na svetu je biti mama...Tjaši...

(odgovor članu novo)
Neposredna povezava do sporočila: 4716
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 9:45:51   
novo
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Dobro jutro.

Spanja ne bom komentirala, ker ni bilo nič boljše. Tija je ponoči malo zakuhala tako da je danes doma. Čaka me torej pester dan.




user posted image user posted image user posted image user posted image za Tijo.


_____________________________

Upanje in želja ter sreča

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4717
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 9:46:02   
pondelak
evo zdaj pa pride kolegica s fotoaaparatom,tak da končno pošljem še mojega bušija...user posted image

_____________________________

najlepše na svetu je biti mama...Tjaši...

(odgovor članu pondelak)
Neposredna povezava do sporočila: 4718
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 9:46:53   
novo
pa fajn se nastavi objektivu!user posted image

_____________________________

Upanje in želja ter sreča

(odgovor članu pondelak)
Neposredna povezava do sporočila: 4719
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 9:47:08   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: novo

upam, da bom rodila malo prej, ker se mi zdi, da če si po roku, čakaš, pa čakaš,...user posted image

...pa še kr čakaš a ne?? user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa
...
Tija je ponoči malo zakuhala tako da je danes doma. Čaka me torej pester dan.

upam,da bo Tija čimprej boljša..user posted image
Se vidi da so virozice na pohodu..user posted image

(odgovor članu novo)
Neposredna povezava do sporočila: 4720
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 9:47:25   
pondelak
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Dobro jutro.

Spanja ne bom komentirala, ker ni bilo nič boljše. Tija je ponoči malo zakuhala tako da je danes doma. Čaka me torej pester dan.




upam da bo tija čimprej boljše user posted image user posted image user posted image


_____________________________

najlepše na svetu je biti mama...Tjaši...

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4721
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 9:47:39   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: pondelak

evo zdaj pa pride kolegica s fotoaaparatom,tak da končno pošljem še mojega bušija...user posted image

user posted image user posted image

(odgovor članu pondelak)
Neposredna povezava do sporočila: 4722
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 9:48:02   
lejca
pondelak,zdej sm vidla da si iz sv.tomaza..kje pa je to...a pri vojniku?

_____________________________

Nihce ni tako velik, da ne bi potreboval pomoci –
in nihce ni tako majhen, da je ne bi mogel nuditi.
(kralj Salomon)


(odgovor članu pondelak)
Neposredna povezava do sporočila: 4723
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 9:48:24   
trezika
IZVIRNO SPOROČILO: janaja

trezika moj me je še predno sem v drugo zanosila vprašal : " A bom mogu bit tle tud zravn?!" user posted image user posted image  
Jaz pa odgovorim: Ja ne vem dragi, tud jaz sem razmišlala da ne bi v drugo šla zravn !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!user posted image

Presneti user posted image ... Sej sam stojiš zravn in si mi v uporo.... Aja pardon še to ne, v prvo so mu stol prinesl user posted image user posted image

Zdej se grem pa mal shladit, ko me take misli mal pogrejejo user posted image user posted image user posted image




ta je pa dobra user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu janaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4724
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 9:48:53   
novo
IZVIRNO SPOROČILO: lejca

pondelak,zdej sm vidla da si iz sv.tomaza..kje pa je to...a pri vojniku?

tud js sm se to spraševala?


_____________________________

Upanje in želja ter sreča

(odgovor članu lejca)
Neposredna povezava do sporočila: 4725
Stran:   <<   < Prejšnja stran  187 188 [189] 190 191   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  187 188 [189] 190 191   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?