|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  186 187 [188] 189 190   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 9:08:55   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: spps
danes bodo pa kotleti in zelenjavni riž in solatauser posted image user posted image

mmmmmmmmm, daj vrži en kotlet več gor. Pridem user posted image

ni blema-lahk pridešuser posted image user posted image user posted image

pol pa bom zvonila pri vratih, pa bo tvoja mala rekla: mami je rekla da nas ni doma user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image ni panike,moja ti sploh vrat ne bi odprla,ker se ji ne ljubiuser posted image user posted image user posted image
tota še je dobra ja.. user posted image user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4676
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 9:10:09   
lejca
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: lejca

morm it,prisli delavci

naj ti fajn zrihtajo, pol pa ko bo konec pa le poslikaj da vidimo kako omarco bo imel tvoj bebi user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image

heheheheheheheh..se ze pritozujejo kak morjo visok nest..namrec 3.nadstropje ,stopnice so strme...mi pa tud brez dvigala,ker so stopnice zunanje...sej vem je res tezko...kolk sele jaz jamram in kok se bomuser posted image

_____________________________

Nihce ni tako velik, da ne bi potreboval pomoci –
in nihce ni tako majhen, da je ne bi mogel nuditi.
(kralj Salomon)


(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4677
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 9:10:36   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: bambam

Dobro jutro punce!

Res se vam jezik razveže na vsezgodaj zjutrajuser posted image user posted image . Rabim pol ure da pregledam kaj je novega.
Cita, pošiljam ti en kupuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za srečo in javi se kaj!
Vsem tistim, ki ste mele preglede pa čestitke. Jaz komaj čakam mojga naslednjegauser posted image

Jaz sem dans spala v otroški sobi, ker je mala mela spet neko moro in je po luftu priletela k nama v pojstlo že ob 3eh, cela prestrašena. Kr treslo jo je ubožicouser posted image . Pol sem jo potolažla in se je pri nama tolk razkomotla, da sem skor s postle padla, pa sem šla rajš kr v njeno postlo spat. Ne vem kaj jo muči zadnji mesec. Vsako noč je ista pesemuser posted image user posted image .
Tak da so mi kavica in rogljički prav pasali, ampak so bli postreženi zeloooo zgodaj in bo kmalu čas za pozni zajtrkuser posted image user posted image .

A si nas predstavljate, kako navsezgodaj zjutraj ližemo ekrane ko ene take dobrote gor limajo??user posted image user posted image user posted image user posted image
jutro!
zjutraj smo še polne energijeuser posted image user posted image user posted image
kdaj pa imaš naslednji pregled?
a tvoja mala se tud rada razkomoti v postelji?naša je tud takauser posted image user posted image user posted image user posted image




user posted image da ne boš lizala praznega ekranauser posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil spps -- 22.1.2009 9:11:09 >


_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu bambam)
Neposredna povezava do sporočila: 4678
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 9:11:18   
trezika
dobro jutro
Kaj bo dobrega?
Malo me je kr stisnilo, ko sn videla zunaj malo belo cesto, ampak hb nič ne pada več... ja vremenu se je res malo strgalo...
Zdaj se grem pa najest potem pa spet malo med cote...imam še lep kupček za zlikat,...
Aja, včeraj sn bla v mš... na koncu sn komaj vstala tako me je rit že bolela...je pa blo kr zanimivo... pa moj je šel zravn user posted image zdaj se pa š odloča če bi bil pri porodu tut zravn user posted image  tu sn mu dala čist proste roke, ga nočem v nič silit... pa niti sama ne vem, če hočem, da bi bil zravn user posted image

(odgovor članu lejca)
Neposredna povezava do sporočila: 4679
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 9:11:41   
janaja
user posted image user posted image  za cito.

Jaz pa res nimam pojma kaj naj danes skuham... ( pomoje bo kakšna rižotka s piščancem na sporedu)

user posted image  Sicer moj ne mara kaj preveč riža, pravi da bo še kitajc postal user posted image user posted image user posted image

Kar se pa tečnobe tiče sem bla tud jaz zdele dva dni prov sitna, pa ravno prejšnji dan me je  moj pohvalil da sem čisto druga kot pri prvi nosečnosti ko sva se non stop kregala ko en user posted image   user posted image user posted image  zdej pa ma ( ne hvali dneva pred večerom ane )

_____________________________

janaja

moja sreča

Val Leon Rebeka in možek Jernej

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4680
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 9:13:58   
KOKICA32
Dobro jutro..jaz sem že nazaj iz laboratorija in ene piječke s kolegico, ko bo tudi marca rodila...user posted image user posted image

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 4681
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 9:14:06   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Janjap

Dobro jutro punce,

Tako, pa se tudi jaz javljam na raport. Vceraj sem torej imela 3 ultrazvok (tu v Franciji pripadajo samo trije ce ni komplikacij) in imajo cudna pravila da tam kjer si opravil drugega moras tudi tretjega zato sva vceraj mogla 2 uri stran na ultrazvok, ker nama bolnica tukaj ni dovolila. Tako da je bil kar naporen dan. Z fantkom je vse v najlepsem redu.

Torej pri 32t in 5dnevih (PDP ostaja brez spremembe):
Velik je ze cca 44-45 cm.
Tehta 2054 kg.

Obrnjen je bil z glavico navzdol.
Tako da je zaenkrat vse v redu. Me je bilo malo strah ker na tezi sploh nic ne pridobivam, se vedno sem na +2, torej brez sprememb, ampak on zgleda da nic ne trpi skode :) Kar je najbolj glavno. Tudi obseg trebuha ni treba spreminjat , ker se mi je celo zgodilo da se je zmanjsal, ko sem ga zadnjci merila, mislim da se spreminja glede na lego dojencka.
Naslednji pregled pa je torej 26.1. kot je v seznamu, danes ravno moram po rezultate laboratorijskih izvidov (urin in tokso).

Moj prehlad prejsnji teden je bil res grozen tako da sem ta teden ful hvalezna za zdravje :) Spet lahko normalno diham in tudi vec energije imam. Pa se nekaj dni sem imela probleme s prebavo (driska) in seveda me je ze bilo strah da moj kolitis kaj razgraja pa se je umirilo.

Danes zacnem z MS, imam 6 seans (eno na teden) in so bolj intimnega tipa, smo maksimalno tri zenske skupaj z babico. Bom vidla kako bo.

Drugace koncno napredujem pri nabavi opreme. Za vikend sva kupila predalnik za oblacila, pa sestavila sva mojo staro zibelko in posteljo. Vceraj po ultrazvoku pa sva kupila se vozicek, trio v kompletu in ima vse tako da sem kar bolj pomirjena. Je res da sva na koncu vzela en x vozicek italijanske firme Cam (cele mesece sem delala studijo o vozickih in na koncu vzamem enega ki je enkrat cenejsi od danega proracuna, ki je celotno nasprotje kar sem zelela in barven ki je niti podrazno nisem hotela :) ). Prav smesno ampak mi je trenutno zelo vsec in glavno da bo zdrzal nekaj casa.

Ta vikend pa se nameravam tudi jaz podati v pranje in likanje oblacil in da koncno vidim kaj moram se dokupit. Ker so tu dobre razprodaje in se ful splaca kupit v tem casu.

Uzivajte.

user posted image user posted image user posted image za pregled..
glede vozička CAm.. pri meni je tudi bil ta voziček na začetku favorit in sem bila 100% da ga bom kupla ampak pol sem na netu zasledila da imajo še več različnoh kombinacij in ker ga kao v SLO. ni bilo mogoče dobavit, ga nisem več hotela. Mislim pa da niso neki slabi vozički..user posted image

(odgovor članu Janjap)
Neposredna povezava do sporočila: 4682
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 9:14:09   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: trezika

dobro jutro
Kaj bo dobrega?
Malo me je kr stisnilo, ko sn videla zunaj malo belo cesto, ampak hb nič ne pada več... ja vremenu se je res malo strgalo...
Zdaj se grem pa najest potem pa spet malo med cote...imam še lep kupček za zlikat,...
Aja, včeraj sn bla v mš... na koncu sn komaj vstala tako me je rit že bolela...je pa blo kr zanimivo... pa moj je šel zravn user posted image zdaj se pa š odloča če bi bil pri porodu tut zravn user posted image  tu sn mu dala čist proste roke, ga nočem v nič silit... pa niti sama ne vem, če hočem, da bi bil zravn user posted image

ojla!
pri nas pa narahlo dežuje...
moj bo se tud na dan D odločil kje bo-po vsej verjetnosti,bo pa med samo akcijo pred porodnouser posted image user posted image user posted image tak,da blizu bo vseenuser posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu trezika)
Neposredna povezava do sporočila: 4683
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 9:15:07   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: lejca

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: lejca

morm it,prisli delavci

naj ti fajn zrihtajo, pol pa ko bo konec pa le poslikaj da vidimo kako omarco bo imel tvoj bebi user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image

heheheheheheheh..se ze pritozujejo kak morjo visok nest..namrec 3.nadstropje ,stopnice so strme...mi pa tud brez dvigala,ker so stopnice zunanje...sej vem je res tezko...kolk sele jaz jamram in kok se bomuser posted image

user posted image user posted image naj delajo nekaj.. user posted image user posted image

(odgovor članu lejca)
Neposredna povezava do sporočila: 4684
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 9:15:54   
trezika
ma ja saj... če ne bo zraven stal pa me za roke držal vem, da bo nekje blizu... tako da mi sploh ni neke panike  user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4685
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 9:16:00   
janaja
trezika moj me je še predno sem v drugo zanosila vprašal : " A bom mogu bit tle tud zravn?!" user posted image user posted image  
Jaz pa odgovorim: Ja ne vem dragi, tud jaz sem razmišlala da ne bi v drugo šla zravn !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!user posted image

Presneti user posted image ... Sej sam stojiš zravn in si mi v uporo.... Aja pardon še to ne, v prvo so mu stol prinesl user posted image user posted image

Zdej se grem pa mal shladit, ko me take misli mal pogrejejo user posted image user posted image user posted image



_____________________________

janaja

moja sreča

Val Leon Rebeka in možek Jernej

(odgovor članu janaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4686
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 9:17:23   
janaja
Aja pa še to, v prvo je blo v dobri urci koncec vsega...

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu janaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4687
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 9:17:45   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: janaja

Sicer moj ne mara kaj preveč riža, pravi da bo še kitajc postal user posted image user posted image user posted image

moj je tud tak user posted image user posted image user posted image ,naredim kaj iz riža enkrat na teden-pol pa vpraša ,aže spet je riž?user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu janaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4688
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 9:18:40   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: janaja

trezika moj me je še predno sem v drugo zanosila vprašal : " A bom mogu bit tle tud zravn?!" user posted image user posted image  
Jaz pa odgovorim: Ja ne vem dragi, tud jaz sem razmišlala da ne bi v drugo šla zravn !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!user posted image

Presneti user posted image ... Sej sam stojiš zravn in si mi v uporo.... Aja pardon še to ne, v prvo so mu stol prinesl user posted image user posted image

Zdej se grem pa mal shladit, ko me take misli mal pogrejejo user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil tasa_m -- 22.1.2009 9:19:02 >

(odgovor članu janaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4689
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 9:20:22   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: janaja

Aja pa še to, v prvo je blo v dobri urci koncec vsega...

user posted image user posted image user posted image
pri men pa pol ureuser posted image user posted image user posted image  jaz sem pa mojega domov poslala preden sem šla v porodno,ker sem mislila,da se bo zavleklo na par uruser posted image user posted image user posted image

pol je pa on glih domov prišel in kavo spil,ko sem ga klicala,da sem fertikuser posted image user posted image user posted image
bil je tak zmeden,da se je začel jokat in je skoz mislil,da je kaj narobe,ko sem ga tak hitro poklicalauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu janaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4690
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 9:20:23   
pondelak
živjo nosečke!ura še ni niti pol 10 pa ste že tolko naklofotale!!user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image za cito.sej bo vse vredu...pa ne prehitevat...

pri nas tudi malo sneži,ampak je videt da bo počasi nehalo...


_____________________________

najlepše na svetu je biti mama...Tjaši...

(odgovor članu janaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4691
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 9:20:51   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Dobro jutro..jaz sem že nazaj iz laboratorija in ene piječke s kolegico, ko bo tudi marca rodila...user posted image user posted image

dobro jutro..
sem te že pogrešala,ker vem da si ti bolj jutranji ptič tebe pa od nikoder..user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 4692
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 9:22:03   
tasa_m
trezika ..  a boš spet pridna?? user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 4693
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 9:22:13   
pondelak
tudi jaz sem mojemu user posted image rekla da naj se sam odloči pa pravi da bo šel zraven,ker na začetku ni bil za to...

_____________________________

najlepše na svetu je biti mama...Tjaši...

(odgovor članu pondelak)
Neposredna povezava do sporočila: 4694
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 9:22:46   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Ojla, jaz sem nazaj iz pregleda. Vse je tako kot mora biti:

moj fantek je velik že 37cm, težek cca 1750guser posted image user posted image user posted image
MV zaprt
obseg bušija 101cm
kg + 12kg
naslednji pregled 18.02.2009

Vzela mi je tudi bris za streptokok B, jutri pa še moram v laboratorij (toxo, hepatitis). Pa sirup za železo sem spet dobila! Zdaj sem ga že tak navajena.user posted image

Ecco, moje poročilo...

user posted image user posted image user posted image user posted image čestitke za korenjaka.
a teb ga je pa lahko zmeril?men je rekel,da ga ne moreuser posted image


user posted image zmeri mu stegnenico in ji potem program izračuna dolžino...user posted image Pa to ni zdaj neki 100% podatek...vse je cca! user posted image

sej vem,sam moj G mi je povedal težo,ko sem ga pa vprašala kolk smo veliki,je pa rekel,da mi ne more povedat.
pa sej  šemesec in pol,pa bom vse na tekočemuser posted image user posted image


točno tak...user posted image user posted image user posted image
Na kakšne plesne pa hodi tvoja? So v okviru šole al kako?

hodi v plesno šolo Natke Geržine.


Oooo, to bo plesalka..Super! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4695
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 9:23:23   
pondelak
in ste mele včeraj doma kakšne borbe ko ste vse špinačko jedle???user posted image user posted image user posted image

_____________________________

najlepše na svetu je biti mama...Tjaši...

(odgovor članu pondelak)
Neposredna povezava do sporočila: 4696
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 9:24:12   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: pondelak

tudi jaz sem mojemu user posted image rekla da naj se sam odloči pa pravi da bo šel zraven,ker na začetku ni bil za to...

jaz tudi sem mu dala prosto izbiro. Naj se odloči, da nebom pol poslušala da je mogo bit ali pa da ni smel bit..

No, da bi mi pa tam kaj skup kapal pa mi tud ni user posted image .. samo je rekel da bo zraven ampak da popkovine nebo prerezal.
Meni je prav. Naj naredijo to tisti kateri so zato usposobljeni..user posted image user posted image

(odgovor članu pondelak)
Neposredna povezava do sporočila: 4697
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 9:24:47   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Dobro jutro..jaz sem že nazaj iz laboratorija in ene piječke s kolegico, ko bo tudi marca rodila...user posted image user posted image
dobro jutro!
smo te pogrešile s tašo,ker si ponavad med zgodnjimiuser posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 4698
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 9:24:49   
spps
Janjap ,čestiitke za pregleduser posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Janjap)
Neposredna povezava do sporočila: 4699
   RE: Marčevke 2009 -4.del
22.1.2009 9:24:55   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: pondelak

živjo nosečke!ura še ni niti pol 10 pa ste že tolko naklofotale!!user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image za cito.sej bo vse vredu...pa ne prehitevat...

pri nas tudi malo sneži,ampak je videt da bo počasi nehalo...

ojla! si se le spravla,da še kaj napišešuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu pondelak)
Neposredna povezava do sporočila: 4700
Stran:   <<   < Prejšnja stran  186 187 [188] 189 190   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  186 187 [188] 189 190   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?