|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  167 168 [169] 170 171   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009 -4.del
20.1.2009 20:56:06   
jadrnica
Jao, ste spet napisale; na hitro odgovarjam na aktualne teme:

TEŽA DOJENČKA: naša pikapolonica je v 31 tednu tehtala 1722 g, porodne teže mi niso napovedali???

LIKANJE: jaz likam, dokler je para, pol pa še kaj malega, samo nikol ni več ko 1,5 h, ker bi mi noge odpadle user posted image user posted image sploh ne vem kako ve lahko 3 ure skup likate. sušilca pa itak nimam , si bom pa nasvete zapomnila za naslednjic

ŠTEVILKE OBLEKIC: meni so 50 in 52 tudi odsvetovali, tako da tega ne bom kupovala.....sploh je pa v MŠ rekla babca, da premajhe obleke za bebo niso ok, pa pač mal zavihaš pa je. sploh pa tako rastejo, da je hudir.

Pa ZA JAVNO BANKO SEM ODDALA prijavo za matične celice :)

evo mene, zgaga me je zacela fullll dajat, grem še mal pospravt, preden dol padem - ste m epa s tistimi blazinami za dojenje včeraj tako zrajcale, da resnorazmišljam, da bi si jo kupla, samje hudč 40 EUR, kar  ni mal keša'''zdej spim s ponštri podložena, pa je guzva v postli :)







(odgovor članu novo)
Neposredna povezava do sporočila: 4201
   RE: Marčevke 2009 -4.del
20.1.2009 20:56:40   
KOKICA32
Jaz se še tudi tukaj potikam! user posted image

(odgovor članu novo)
Neposredna povezava do sporočila: 4202
   RE: Marčevke 2009 -4.del
20.1.2009 20:57:20   
novo
IZVIRNO SPOROČILO: jjasna85

IZVIRNO SPOROČILO: novo

lahko pa imava dvogovor. Si za to?user posted image
a, sej nas je več!



ja, je prišla še kokicauser posted image user posted image
itak da sm za to, samo ne vem kolko časa bom še zdržala tle sedet... sm bla cel dan okoli (sva bla z mojim še na tečaju za starše - za očkote) pa me je kar zmučlo gledanje tistih porodnih slikuser posted image  mi je blo kar malo slabo, če povem po resniciuser posted image user posted image


Verjamem, js sm še pogumna, a bolj gre proti koncu, bolj razmišljam vse sorte. Si nism prav nič všeč!


_____________________________

Upanje in želja ter sreča

(odgovor članu jjasna85)
Neposredna povezava do sporočila: 4203
   RE: Marčevke 2009 -4.del
20.1.2009 20:58:27   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: novo

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: novo

Sm kr živčna, če nimam kaj za delat. Se mi pa zdi, od kaj sem doma, da sam kuham in pospravljam, čistim.user posted image


Jaz tudi...prava hausfrau! user posted image No, pa še s psom na sprehode hodim...user posted image


js sm ga pa dala mal na stran, ker iamo zlatega prenašalca in me preveč vleče. Sami se mi pa kr ne da na sprehod.



jaz pa mojega nimam privezanega..lepo poleg hodi in ko nisva ob cesti raziskuje...

(odgovor članu novo)
Neposredna povezava do sporočila: 4204
   RE: Marčevke 2009 -4.del
20.1.2009 20:58:33   
jjasna85
IZVIRNO SPOROČILO: novo

In kak ste kaj drugač? dalj sem doma, vedno bolj pogrešam službo. Sm čudna, kaj?
Pa so mi rekle sodelavke na uživam doma, koliko se le da, pa nisem takšen tip. user posted image



prow nič nisi čudna...mislim, da nism edina, ki te razume!
sej veš.. če si v službi, hitro mine čas.. če si pa doma, pa maš preveč časa in hitro rata dosadno... cel dan pa tudi ne moreš pucat pa ne vem kaj...
vsaj js ne nouser posted image

(odgovor članu novo)
Neposredna povezava do sporočila: 4205
   RE: Marčevke 2009 -4.del
20.1.2009 20:58:51   
jadrnica
helooo, glede slik o porodu na MŠ vLJ, so kar eksplicitne, moram pobvedat, samo meni se zdi dobro, ker otrokpač ne pride ven vpajacku in s frizurco, tako da se mi zdijo dobra priprava n arelanost.


drgač me pa v šoli moti to, da pravijo kaj vse lahko izbiraš in joh in sploh...pa porodni načrt, ker od kolegic ki so rodile slišm, da si srečen če splohpostlo dopiš,potempa eno babico, ne pa da si kaj izbiraš??????????

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 4206
   RE: Marčevke 2009 -4.del
20.1.2009 20:59:15   
novo
IZVIRNO SPOROČILO: jadrnica

Jao, ste spet napisale; na hitro odgovarjam na aktualne teme:

TEŽA DOJENČKA: naša pikapolonica je v 31 tednu tehtala 1722 g, porodne teže mi niso napovedali???

LIKANJE: jaz likam, dokler je para, pol pa še kaj malega, samo nikol ni več ko 1,5 h, ker bi mi noge odpadle user posted image user posted image sploh ne vem kako ve lahko 3 ure skup likate. sušilca pa itak nimam , si bom pa nasvete zapomnila za naslednjic

ŠTEVILKE OBLEKIC: meni so 50 in 52 tudi odsvetovali, tako da tega ne bom kupovala.....sploh je pa v MŠ rekla babca, da premajhe obleke za bebo niso ok, pa pač mal zavihaš pa je. sploh pa tako rastejo, da je hudir.

Pa ZA JAVNO BANKO SEM ODDALA prijavo za matične celice :)

evo mene, zgaga me je zacela fullll dajat, grem še mal pospravt, preden dol padem - ste m epa s tistimi blazinami za dojenje včeraj tako zrajcale, da resnorazmišljam, da bi si jo kupla, samje hudč 40 EUR, kar  ni mal keša'''zdej spim s ponštri podložena, pa je guzva v postli :)








js pa pravim, da vsega pa res ne mormo met, ane?


_____________________________

Upanje in želja ter sreča

(odgovor članu jadrnica)
Neposredna povezava do sporočila: 4207
   RE: Marčevke 2009 -4.del
20.1.2009 21:00:45   
novo
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: novo

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: novo

Sm kr živčna, če nimam kaj za delat. Se mi pa zdi, od kaj sem doma, da sam kuham in pospravljam, čistim.user posted image


Jaz tudi...prava hausfrau! user posted image No, pa še s psom na sprehode hodim...user posted image


js sm ga pa dala mal na stran, ker iamo zlatega prenašalca in me preveč vleče. Sami se mi pa kr ne da na sprehod.



jaz pa mojega nimam privezanega..lepo poleg hodi in ko nisva ob cesti raziskuje...


Je pa priden. Naša je cela naspidirana in če je nebi imela privezane, bi kr šla svojo pot, tak da bi bla na istem. user posted image


_____________________________

Upanje in želja ter sreča

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 4208
   RE: Marčevke 2009 -4.del
20.1.2009 21:00:46   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: jjasna85

IZVIRNO SPOROČILO: novo

lahko pa imava dvogovor. Si za to?user posted image
a, sej nas je več!



ja, je prišla še kokicauser posted image user posted image
itak da sm za to, samo ne vem kolko časa bom še zdržala tle sedet... sm bla cel dan okoli (sva bla z mojim še na tečaju za starše - za očkote) pa me je kar zmučlo gledanje tistih porodnih slikuser posted image  mi je blo kar malo slabo, če povem po resniciuser posted image user posted image


midva sva tudi bila na MŠ-smo govorili o dojenju in negi ..pa filmček o dojenju smo gledali, pa je moj dragi skoraj zaspal zraven...pa tudi meni je bilo tečno, ker je bil zelo slab zvok in se skoraj  nič ni slišalo...user posted image

(odgovor članu jjasna85)
Neposredna povezava do sporočila: 4209
   RE: Marčevke 2009 -4.del
20.1.2009 21:01:17   
jadrnica
punce jaz sem v sluzbi , pa me kar "gonijo do konca" da bom čimveč naredila, tako da ....dajet še mal namesto mene uzivat doma, bom pa tud jaz kmal doma še 5 dni jupi!!!!!

drugače pa vas razumem, da če si skoz doma, da ti mal dojadi...štekam , ker sem tak bolj aktiven tip.......cau bušijevke

(odgovor članu jjasna85)
Neposredna povezava do sporočila: 4210
   RE: Marčevke 2009 -4.del
20.1.2009 21:02:15   
novo
IZVIRNO SPOROČILO: jadrnica

helooo, glede slik o porodu na MŠ vLJ, so kar eksplicitne, moram pobvedat, samo meni se zdi dobro, ker otrokpač ne pride ven vpajacku in s frizurco, tako da se mi zdijo dobra priprava n arelanost.


drgač me pa v šoli moti to, da pravijo kaj vse lahko izbiraš in joh in sploh...pa porodni načrt, ker od kolegic ki so rodile slišm, da si srečen če splohpostlo dopiš,potempa eno babico, ne pa da si kaj izbiraš??????????



želje in realnost sta dva skregana pojma celotnega zdravstva, če mene kdo vpraša. So bolj načela, da tak je in nič drugač.user posted image


_____________________________

Upanje in želja ter sreča

(odgovor članu jadrnica)
Neposredna povezava do sporočila: 4211
   RE: Marčevke 2009 -4.del
20.1.2009 21:02:15   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Grahec

Ojla, vidim da je pri vseh likanje aktualno... Ma, jaz pa ugotavljam da sem se z baldehini nahecala... ma to so tolk velike plahte, da jim ni ne konca ne kraja za jih zlikat. Od zibke sem ga, od posteljice bom pa kar user posted image  prepustila. K sreči mi on tudi vse kar polikam lepo zares zelo lepo zloži, pa več lika ko jaz... jaz sem bolj površna in nenatančna, on pa res raztura..., sam je danes on Obamo gledal. 
user posted image user posted image user posted image še me ga pošljiuser posted image user posted image user posted image sej ti tud lahk prideš,sam,da se zlikauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Grahec)
Neposredna povezava do sporočila: 4212
   RE: Marčevke 2009 -4.del
20.1.2009 21:02:17   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: trezika

Dober večer! Samo na hitro vas pozdravim...da boste vedele, da je z nama vse okuser posted image user posted image user posted image  sn se cel dan potepala okol...kaj češ, moram še izkoristit user posted image user posted image  eh, saj sn za diplomo zadeve urejala....pa izvgedela sem, da baje en mesec pred pdp-jem naj ne bi smela imet zagovora user posted image  slučajno katera ve kaj o tem... ?? kaj jih je strah, da jim bom tam rodila al kaj user posted image   
zdaj pa jem ferrero rocher user posted image
user posted image user posted image user posted image jaz tega ne vem,zakaj ne bi smela imet zagovora,mogoč jih je strah,da bi te sred zagovora stisnilo zarad živcevuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu trezika)
Neposredna povezava do sporočila: 4213
   RE: Marčevke 2009 -4.del
20.1.2009 21:02:22   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: jjasna85

In drugače pupce? kako gre?
vas nism slišala že dolgo pa sm rekla, da pridem malo pozdravit, pa je neka tišina tleleuser posted image
lepo,da prideš mal naokoluser posted image user posted image a ti je perila zmanjkalo,da te ni blizu?
kako si?

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu jjasna85)
Neposredna povezava do sporočila: 4214
   RE: Marčevke 2009 -4.del
20.1.2009 21:02:24   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

na pa je Obama zaprisegel user posted image


user posted image user posted image user posted image jaz pa zlikala vse plenice! Jupi!!!user posted image user posted image user posted image user posted image Kak sem srečna, cel dan mi je vzelo to likanje, noge me bolijo in ful zatečene imam...user posted image

user posted image user posted image user posted image jaz sem si morala vzet pavzo,ker glih komaj še stojimuser posted image user posted image user posted image  plenice  bodo pa jjutr prišle na vrsto,ker jih še nisem opralauser posted image user posted image user posted image
je pa ostlaega cotovja tolk,da ni videt ne konca ne kraja,pa še vroče mi je tak za pop...user posted image user posted image

lahk pa zdaj prideš k men,ko si že ogretauser posted image user posted image user posted image


No way!!!! Veš kak jih mam poln kuser posted image c!user posted image user posted image user posted image



ja kokica, pa to je šele ogrevanje user posted image user posted image user posted image veš kokrat jih boš še preprala user posted image user posted image user posted image



vem ja..ampak sedaj vem, da jih ne smem dati v sušilca in izbrati programa zelo suho! user posted image user posted image

pa pol ne bo take sile,ko ne bo takšnih kupovuser posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 4215
   RE: Marčevke 2009 -4.del
20.1.2009 21:02:32   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: jjasna85

IZVIRNO SPOROČILO: novo

IZVIRNO SPOROČILO: jjasna85

In drugače pupce? kako gre?
vas nism slišala že dolgo pa sm rekla, da pridem malo pozdravit, pa je neka tišina tleleuser posted image

ja, danes so očitno na tapeti samogovori.user posted image



samo res ej.. enkrat tolko pridem gor, takrat pa ni nobene gor ... grozauser posted image
user posted image user posted image user posted image sej smo...

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu jjasna85)
Neposredna povezava do sporočila: 4216
   RE: Marčevke 2009 -4.del
20.1.2009 21:03:31   
jadrnica
Glede plenic: a so PAMERSKE bistevno boljše od drugih, tiste ki kaj veste, jaz nekak razmišljam o muellerjevih ali pa od DM-ovih.....samo me zanimajo vaše izkušnje in odločitev???

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 4217
   RE: Marčevke 2009 -4.del
20.1.2009 21:03:34   
novo
IZVIRNO SPOROČILO: jadrnica

punce jaz sem v sluzbi , pa me kar "gonijo do konca" da bom čimveč naredila, tako da ....dajet še mal namesto mene uzivat doma, bom pa tud jaz kmal doma še 5 dni jupi!!!!!

drugače pa vas razumem, da če si skoz doma, da ti mal dojadi...štekam , ker sem tak bolj aktiven tip.......cau bušijevke



uživaj in naj ti zadnji dnevi hitro minejo!


_____________________________

Upanje in želja ter sreča

(odgovor članu jadrnica)
Neposredna povezava do sporočila: 4218
   RE: Marčevke 2009 -4.del
20.1.2009 21:03:49   
jjasna85
IZVIRNO SPOROČILO: jadrnica

helooo, glede slik o porodu na MŠ vLJ, so kar eksplicitne, moram pobvedat, samo meni se zdi dobro, ker otrokpač ne pride ven vpajacku in s frizurco, tako da se mi zdijo dobra priprava n arelanost.


drgač me pa v šoli moti to, da pravijo kaj vse lahko izbiraš in joh in sploh...pa porodni načrt, ker od kolegic ki so rodile slišm, da si srečen če splohpostlo dopiš,potempa eno babico, ne pa da si kaj izbiraš??????????



kar se slik tiče..
se strinjam, da je prav, da vemo kako to zgleda ja... samo vseeno je malo grozno ko to gledaš.. ker js ne prenesem krvi in mi je blo prow aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaauser posted image
ma dobro, sm preživela...
pa moj tudiuser posted image

< Sporočilo je popravil jjasna85 -- 20.1.2009 21:05:55 >

(odgovor članu jadrnica)
Neposredna povezava do sporočila: 4219
   RE: Marčevke 2009 -4.del
20.1.2009 21:04:06   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: novo

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: novo

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: novo

Sm kr živčna, če nimam kaj za delat. Se mi pa zdi, od kaj sem doma, da sam kuham in pospravljam, čistim.user posted image


Jaz tudi...prava hausfrau! user posted image No, pa še s psom na sprehode hodim...user posted image


js sm ga pa dala mal na stran, ker iamo zlatega prenašalca in me preveč vleče. Sami se mi pa kr ne da na sprehod.



jaz pa mojega nimam privezanega..lepo poleg hodi in ko nisva ob cesti raziskuje...


Je pa priden. Naša je cela naspidirana in če je nebi imela privezane, bi kr šla svojo pot, tak da bi bla na istem. user posted image



je ja...pa na mene blazno navajen...vsi pravijo, da me obožuje...

(odgovor članu novo)
Neposredna povezava do sporočila: 4220
   RE: Marčevke 2009 -4.del
20.1.2009 21:04:28   
jjasna85
IZVIRNO SPOROČILO: novo

IZVIRNO SPOROČILO: jjasna85

IZVIRNO SPOROČILO: novo

lahko pa imava dvogovor. Si za to?user posted image
a, sej nas je več!



ja, je prišla še kokicauser posted image user posted image
itak da sm za to, samo ne vem kolko časa bom še zdržala tle sedet... sm bla cel dan okoli (sva bla z mojim še na tečaju za starše - za očkote) pa me je kar zmučlo gledanje tistih porodnih slikuser posted image  mi je blo kar malo slabo, če povem po resniciuser posted image user posted image


Verjamem, js sm še pogumna, a bolj gre proti koncu, bolj razmišljam vse sorte. Si nism prav nič všeč!


nisi edinauser posted image
samo res.. js se mi zdi, da sm z vsakim dnem slabša.. mojemu fatku se bo še zmešalo v trebuhuuser posted image

(odgovor članu novo)
Neposredna povezava do sporočila: 4221
   RE: Marčevke 2009 -4.del
20.1.2009 21:04:45   
novo
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: jjasna85

IZVIRNO SPOROČILO: novo

IZVIRNO SPOROČILO: jjasna85

In drugače pupce? kako gre?
vas nism slišala že dolgo pa sm rekla, da pridem malo pozdravit, pa je neka tišina tleleuser posted image

ja, danes so očitno na tapeti samogovori.user posted image



samo res ej.. enkrat tolko pridem gor, takrat pa ni nobene gor ... grozauser posted image
user posted image user posted image user posted image sej smo...

zdaj me vidiš, zdaj me ne vidiš!


_____________________________

Upanje in želja ter sreča

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4222
   RE: Marčevke 2009 -4.del
20.1.2009 21:05:05   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: novo

IZVIRNO SPOROČILO: jjasna85

IZVIRNO SPOROČILO: novo

lahko pa imava dvogovor. Si za to?user posted image
a, sej nas je več!



ja, je prišla še kokicauser posted image user posted image
itak da sm za to, samo ne vem kolko časa bom še zdržala tle sedet... sm bla cel dan okoli (sva bla z mojim še na tečaju za starše - za očkote) pa me je kar zmučlo gledanje tistih porodnih slikuser posted image  mi je blo kar malo slabo, če povem po resniciuser posted image user posted image


Verjamem, js sm še pogumna, a bolj gre proti koncu, bolj razmišljam vse sorte. Si nism prav nič všeč!

tolažite se s tem,da med porodom marsičesa ne vidite,če bi vidle kaj se dogaja med porodom...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu novo)
Neposredna povezava do sporočila: 4223
   RE: Marčevke 2009 -4.del
20.1.2009 21:05:23   
jjasna85
IZVIRNO SPOROČILO: jadrnica

Jao, ste spet napisale; na hitro odgovarjam na aktualne teme:

TEŽA DOJENČKA: naša pikapolonica je v 31 tednu tehtala 1722 g, porodne teže mi niso napovedali???

LIKANJE: jaz likam, dokler je para, pol pa še kaj malega, samo nikol ni več ko 1,5 h, ker bi mi noge odpadle user posted image user posted image sploh ne vem kako ve lahko 3 ure skup likate. sušilca pa itak nimam , si bom pa nasvete zapomnila za naslednjic

ŠTEVILKE OBLEKIC: meni so 50 in 52 tudi odsvetovali, tako da tega ne bom kupovala.....sploh je pa v MŠ rekla babca, da premajhe obleke za bebo niso ok, pa pač mal zavihaš pa je. sploh pa tako rastejo, da je hudir.

Pa ZA JAVNO BANKO SEM ODDALA prijavo za matične celice :)

evo mene, zgaga me je zacela fullll dajat, grem še mal pospravt, preden dol padem - ste m epa s tistimi blazinami za dojenje včeraj tako zrajcale, da resnorazmišljam, da bi si jo kupla, samje hudč 40 EUR, kar  ni mal keša'''zdej spim s ponštri podložena, pa je guzva v postli :)




ej kje pa kako se pa kako se pa to nardi??

(odgovor članu jadrnica)
Neposredna povezava do sporočila: 4224
   RE: Marčevke 2009 -4.del
20.1.2009 21:06:02   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: jadrnica

Glede plenic: a so PAMERSKE bistevno boljše od drugih, tiste ki kaj veste, jaz nekak razmišljam o muellerjevih ali pa od DM-ovih.....samo me zanimajo vaše izkušnje in odločitev???


pojma nimam...jaz sem kupila 1 paket pampersk v Mullerju-nemških torej ne poljskih (3-6 kg) in in paket Mullerjevih (3-6 kg). Pa bomo videli kaj mu bo na ritko pasalo...user posted image

(odgovor članu jadrnica)
Neposredna povezava do sporočila: 4225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  167 168 [169] 170 171   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  167 168 [169] 170 171   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?