|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  166 167 [168] 169 170   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009 -4.del
20.1.2009 20:17:54   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: novo

ja, mam zdaj vse "pod streho", sam v lekarno še grem jutri kupit malenkosti zauser posted image nego. Sm rekla mojmu, da zdej pa lahk rodim.user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image mene še kr neki stvari čaka,sam,da se peglanja rešim pa bom zadihalauser posted image user posted image

je,bil ful navdušen,ko si mu rekla,da lahk greš rodit?user posted image user posted image user posted image naj se še ti kak mesec nikamor nemudiuser posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu novo)
Neposredna povezava do sporočila: 4176
   RE: Marčevke 2009 -4.del
20.1.2009 20:18:40   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: novo

Sm kr živčna, če nimam kaj za delat. Se mi pa zdi, od kaj sem doma, da sam kuham in pospravljam, čistim.user posted image
user posted image user posted image user posted image se navadiš ,ko si dalj časa doma,da pospravljanje ni tko zanimivouser posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu novo)
Neposredna povezava do sporočila: 4177
   RE: Marčevke 2009 -4.del
20.1.2009 20:19:29   
spps
grem se še za ene pol urce matrat z likalnikom,pol pa pridem nazajuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4178
   RE: Marčevke 2009 -4.del
20.1.2009 20:19:53   
spps
feliša,kako kaj?

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4179
   RE: Marčevke 2009 -4.del
20.1.2009 20:20:00   
novo
Te pa nič, če ne želite čvekat. Ne bom mela samogovore, ker sm jih imela že zjutraj! Greem!

_____________________________

Upanje in želja ter sreča

(odgovor članu novo)
Neposredna povezava do sporočila: 4180
   RE: Marčevke 2009 -4.del
20.1.2009 20:20:23   
Piruri
Za seznam...

...skupaj teža od štarta +9 kg user posted image , obseg 100 cm, naslednji pregled 3.2....

_____________________________

www.by-ab.si

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 4181
   RE: Marčevke 2009 -4.del
20.1.2009 20:20:32   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: novo

Te pa nič, če ne želite čvekat. Ne bom mela samogovore, ker sm jih imela že zjutraj! Greem!
user posted image user posted image user posted image a misliš,da si edina al kaj?user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu novo)
Neposredna povezava do sporočila: 4182
   RE: Marčevke 2009 -4.del
20.1.2009 20:21:35   
Grahec
Ojla, vidim da je pri vseh likanje aktualno... Ma, jaz pa ugotavljam da sem se z baldehini nahecala... ma to so tolk velike plahte, da jim ni ne konca ne kraja za jih zlikat. Od zibke sem ga, od posteljice bom pa kar user posted image  prepustila. K sreči mi on tudi vse kar polikam lepo zares zelo lepo zloži, pa več lika ko jaz... jaz sem bolj površna in nenatančna, on pa res raztura..., sam je danes on Obamo gledal. 

_____________________________

Ljubezen je iznajdljiva do neskončnosti.
(sv. Vincencij Pavelski)

(odgovor članu novo)
Neposredna povezava do sporočila: 4183
   RE: Marčevke 2009 -4.del
20.1.2009 20:23:19   
trezika
Dober večer! Samo na hitro vas pozdravim...da boste vedele, da je z nama vse okuser posted image user posted image user posted image  sn se cel dan potepala okol...kaj češ, moram še izkoristit user posted image user posted image  eh, saj sn za diplomo zadeve urejala....pa izvgedela sem, da baje en mesec pred pdp-jem naj ne bi smela imet zagovora user posted image  slučajno katera ve kaj o tem... ?? kaj jih je strah, da jim bom tam rodila al kaj user posted image   
zdaj pa jem ferrero rocher user posted image

(odgovor članu Grahec)
Neposredna povezava do sporočila: 4184
   RE: Marčevke 2009 -4.del
20.1.2009 20:23:53   
novo
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: novo

ja, mam zdaj vse "pod streho", sam v lekarno še grem jutri kupit malenkosti zauser posted image nego. Sm rekla mojmu, da zdej pa lahk rodim.user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image mene še kr neki stvari čaka,sam,da se peglanja rešim pa bom zadihalauser posted image user posted image

je,bil ful navdušen,ko si mu rekla,da lahk greš rodit?user posted image user posted image user posted image naj se še ti kak mesec nikamor nemudiuser posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Upanje in želja ter sreča

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4185
   RE: Marčevke 2009 -4.del
20.1.2009 20:29:25   
Grahec
trezika, hm nekaj sem tudi jaz slišala, da naj en mesec pred PDP oziroma v času porodniške ne bi smela nobena zagovarjat diplome in ne delala izpite. To je čast tistih koliko že dni (110 al koliko), potem naprej pa lahko. Ampak na večini faksov so človeški in ne komplicirajo, moja kolegica je diplomirala dva dni preden je rodila (pa je samo en teden pred PDP rodila).

_____________________________

Ljubezen je iznajdljiva do neskončnosti.
(sv. Vincencij Pavelski)

(odgovor članu trezika)
Neposredna povezava do sporočila: 4186
   RE: Marčevke 2009 -4.del
20.1.2009 20:33:29   
trezika
IZVIRNO SPOROČILO: Grahec

trezika, hm nekaj sem tudi jaz slišala, da naj en mesec pred PDP oziroma v času porodniške ne bi smela nobena zagovarjat diplome in ne delala izpite. To je čast tistih koliko že dni (110 al koliko), potem naprej pa lahko. Ampak na večini faksov so človeški in ne komplicirajo, moja kolegica je diplomirala dva dni preden je rodila (pa je samo en teden pred PDP rodila).


pa saj meni se zdi brezveze, da bi nekaj komplicirali...saj pa vsaka sama dobro ve, kako se počuti pa če je zmožna še na koncu to izpeljat...js vem, da bi lahk, če mi bo le uspelo dokler vse napisat.... ampak se sploh ne sekiram...če ne bom mela zagovora, bom mela pa vsaj večino napisano in mi bo ziher lažje potem, ko bo pikec enkrat tu user posted image

(odgovor članu Grahec)
Neposredna povezava do sporočila: 4187
   RE: Marčevke 2009 -4.del
20.1.2009 20:36:57   
jjasna85
IZVIRNO SPOROČILO: trezika

IZVIRNO SPOROČILO: Grahec

trezika, hm nekaj sem tudi jaz slišala, da naj en mesec pred PDP oziroma v času porodniške ne bi smela nobena zagovarjat diplome in ne delala izpite. To je čast tistih koliko že dni (110 al koliko), potem naprej pa lahko. Ampak na večini faksov so človeški in ne komplicirajo, moja kolegica je diplomirala dva dni preden je rodila (pa je samo en teden pred PDP rodila).


pa saj meni se zdi brezveze, da bi nekaj komplicirali...saj pa vsaka sama dobro ve, kako se počuti pa če je zmožna še na koncu to izpeljat...js vem, da bi lahk, če mi bo le uspelo dokler vse napisat.... ampak se sploh ne sekiram...če ne bom mela zagovora, bom mela pa vsaj večino napisano in mi bo ziher lažje potem, ko bo pikec enkrat tu user posted image


Js ne vem nič o tem, da se nebi smelo met zagovorov 1 mesec pred PDPjem... je pa res, da je od vsakega faksa odvisno...
js poznam eno k je mela zagovor diplome 2 DNI pred PDPjem... sej vem... ni normalna ampak okuser posted image ... vsaka ve zase...

(odgovor članu trezika)
Neposredna povezava do sporočila: 4188
   RE: Marčevke 2009 -4.del
20.1.2009 20:37:52   
Grahec
IZVIRNO SPOROČILO: trezika

IZVIRNO SPOROČILO: Grahec

trezika, hm nekaj sem tudi jaz slišala, da naj en mesec pred PDP oziroma v času porodniške ne bi smela nobena zagovarjat diplome in ne delala izpite. To je čast tistih koliko že dni (110 al koliko), potem naprej pa lahko. Ampak na večini faksov so človeški in ne komplicirajo, moja kolegica je diplomirala dva dni preden je rodila (pa je samo en teden pred PDP rodila).


pa saj meni se zdi brezveze, da bi nekaj komplicirali...saj pa vsaka sama dobro ve, kako se počuti pa če je zmožna še na koncu to izpeljat...js vem, da bi lahk, če mi bo le uspelo dokler vse napisat.... ampak se sploh ne sekiram...če ne bom mela zagovora, bom mela pa vsaj večino napisano in mi bo ziher lažje potem, ko bo pikec enkrat tu user posted image


Ja gotovo je fajn čimveč opravit zdaj, je vseeno lažje, vsaj mislim da. Drugače pa nič komplicirat z diplomsko, saj na koncu vidiš, da je važno da dobiš papir in da ocena... ni nič kaj pomembna. Tako, da naredi samo kar je nujno in oddaj - vsaj tak je moj nasvet, ker jaz sem komplicirala... pa mi ne pomaga čisto nič, sem brez službe. 

_____________________________

Ljubezen je iznajdljiva do neskončnosti.
(sv. Vincencij Pavelski)

(odgovor članu trezika)
Neposredna povezava do sporočila: 4189
   RE: Marčevke 2009 -4.del
20.1.2009 20:39:54   
jjasna85
In drugače pupce? kako gre?
vas nism slišala že dolgo pa sm rekla, da pridem malo pozdravit, pa je neka tišina tleleuser posted image

(odgovor članu jjasna85)
Neposredna povezava do sporočila: 4190
   RE: Marčevke 2009 -4.del
20.1.2009 20:48:22   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

na pa je Obama zaprisegel user posted image


user posted image user posted image user posted image jaz pa zlikala vse plenice! Jupi!!!user posted image user posted image user posted image user posted image Kak sem srečna, cel dan mi je vzelo to likanje, noge me bolijo in ful zatečene imam...user posted image

user posted image user posted image user posted image jaz sem si morala vzet pavzo,ker glih komaj še stojimuser posted image user posted image user posted image  plenice  bodo pa jjutr prišle na vrsto,ker jih še nisem opralauser posted image user posted image user posted image
je pa ostlaega cotovja tolk,da ni videt ne konca ne kraja,pa še vroče mi je tak za pop...user posted image user posted image

lahk pa zdaj prideš k men,ko si že ogretauser posted image user posted image user posted image


No way!!!! Veš kak jih mam poln kuser posted image c!user posted image user posted image user posted image



ja kokica, pa to je šele ogrevanje user posted image user posted image user posted image veš kokrat jih boš še preprala user posted image user posted image user posted image



vem ja..ampak sedaj vem, da jih ne smem dati v sušilca in izbrati programa zelo suho! user posted image user posted image

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 4191
   RE: Marčevke 2009 -4.del
20.1.2009 20:48:48   
novo
IZVIRNO SPOROČILO: jjasna85

In drugače pupce? kako gre?
vas nism slišala že dolgo pa sm rekla, da pridem malo pozdravit, pa je neka tišina tleleuser posted image

ja, danes so očitno na tapeti samogovori.user posted image


_____________________________

Upanje in želja ter sreča

(odgovor članu jjasna85)
Neposredna povezava do sporočila: 4192
   RE: Marčevke 2009 -4.del
20.1.2009 20:51:02   
jjasna85
IZVIRNO SPOROČILO: novo

IZVIRNO SPOROČILO: jjasna85

In drugače pupce? kako gre?
vas nism slišala že dolgo pa sm rekla, da pridem malo pozdravit, pa je neka tišina tleleuser posted image

ja, danes so očitno na tapeti samogovori.user posted image



samo res ej.. enkrat tolko pridem gor, takrat pa ni nobene gor ... grozauser posted image

(odgovor članu novo)
Neposredna povezava do sporočila: 4193
   RE: Marčevke 2009 -4.del
20.1.2009 20:51:33   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: novo

Sm kr živčna, če nimam kaj za delat. Se mi pa zdi, od kaj sem doma, da sam kuham in pospravljam, čistim.user posted image


Jaz tudi...prava hausfrau! user posted image No, pa še s psom na sprehode hodim...user posted image

(odgovor članu novo)
Neposredna povezava do sporočila: 4194
   RE: Marčevke 2009 -4.del
20.1.2009 20:51:34   
novo
lahko pa imava dvogovor. Si za to?user posted image
a, sej nas je več!


< Sporočilo je popravil novo -- 20.1.2009 20:53:03 >


_____________________________

Upanje in želja ter sreča

(odgovor članu jjasna85)
Neposredna povezava do sporočila: 4195
   RE: Marčevke 2009 -4.del
20.1.2009 20:52:45   
novo
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: novo

Sm kr živčna, če nimam kaj za delat. Se mi pa zdi, od kaj sem doma, da sam kuham in pospravljam, čistim.user posted image


Jaz tudi...prava hausfrau! user posted image No, pa še s psom na sprehode hodim...user posted image


js sm ga pa dala mal na stran, ker iamo zlatega prenašalca in me preveč vleče. Sami se mi pa kr ne da na sprehod.


_____________________________

Upanje in želja ter sreča

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 4196
   RE: Marčevke 2009 -4.del
20.1.2009 20:54:33   
spps
Dost mam za dansuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu novo)
Neposredna povezava do sporočila: 4197
   RE: Marčevke 2009 -4.del
20.1.2009 20:55:10   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Piruri

Za seznam...

...skupaj teža od štarta +9 kg user posted image , obseg 100 cm, naslednji pregled 3.2....
a Uz si imela?

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Piruri)
Neposredna povezava do sporočila: 4198
   RE: Marčevke 2009 -4.del
20.1.2009 20:55:43   
jjasna85
IZVIRNO SPOROČILO: novo

lahko pa imava dvogovor. Si za to?user posted image
a, sej nas je več!



ja, je prišla še kokicauser posted image user posted image
itak da sm za to, samo ne vem kolko časa bom še zdržala tle sedet... sm bla cel dan okoli (sva bla z mojim še na tečaju za starše - za očkote) pa me je kar zmučlo gledanje tistih porodnih slikuser posted image  mi je blo kar malo slabo, če povem po resniciuser posted image user posted image

(odgovor članu novo)
Neposredna povezava do sporočila: 4199
   RE: Marčevke 2009 -4.del
20.1.2009 20:55:46   
novo
In kak ste kaj drugač? dalj sem doma, vedno bolj pogrešam službo. Sm čudna, kaj?
Pa so mi rekle sodelavke na uživam doma, koliko se le da, pa nisem takšen tip. user posted image


_____________________________

Upanje in želja ter sreča

(odgovor članu novo)
Neposredna povezava do sporočila: 4200
Stran:   <<   < Prejšnja stran  166 167 [168] 169 170   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  166 167 [168] 169 170   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?