|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  165 166 [167] 168 169   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009 -4.del
20.1.2009 18:41:34   
Najaa
yania, poznam Glavanovo, ampak zdaj je na E odd. Ni več v porodni.

Zdej se bom pa počasi poslovila, ker grem Tijo rihtat za spanje, pol pa dragi rabi rač. user posted image
Lepo se mejte in kaj pametnega se zmenite.user posted image

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 4151
   RE: Marčevke 2009 -4.del
20.1.2009 18:52:59   
lejca
IZVIRNO SPOROČILO: yania

evo mene...ma nič se mi ne da...
kr nekaj skos jem po malem...
tamalček spi v bušiju, itak, ko pa bom hotla jaz it spat...pa spet ne bo miru,,,

In kaj ste ve kaj počele...
Gledala sem imena babic v Lj.P, in ugotovila, da se moja v 1.user posted image  piše Glavan...Nives ji je pa ime...ful uredu, poleg je bil pa še Anže, ki je bil takrat pripravnik...res sta bila uredu, no zdaj je endini moški porodničarv Lj.P...a ne, al se motim...kolikor vem je tako...vem da me je stalno spraševal, če bom limonino ali pomarančno palčko, za zmočiti ustnice, pit pa ne smeš, čeprav ene pravijo da so tudi pile...
Se pa spomnim, kako so me potem, ko sem rodila, naterali še na postelji, da grem lulat, mene pa nič tiščal, a mehur je bil baje fuuuul polhn...user posted image user posted image user posted image  in so rekli da bojo mogli drugače kateter mi vstaviti...haloooo...pa mi odpre pipo, če bo lažje in nič, seveda...moj je bil že čist na trnih zraven, a bo?...je spraševal, jaz pa ja ne, če me ne tišči, pa še ležala sem, u bistvu so mi dali posodo kar pod rito, napol sede...no potem je pa rekla, če i obljubim, da se bom na oddelku potrudila in šla,,,in seveda sem ji...no ko sem prišla v sobo, ne vem točno al takoj , ali ne, samo ko sem šla in mi je celo uspelo, vem, pa da je bil tak smešen filing, ko kar ne tišči nič....ja pa nič mi ni  voda uhajala med nosečnostjo al kaj podobnega, pa tudi zdej mi ne, samo res ne vem zakaj je tako....
no in si umijem roke, meni pa sivina pred oči...samo stekla sem hitro nazaj do postelje in kr padla na njo...ja tako sem bila utrujena od vsega skupaj...grozno...ja pa še sama v sobi, sej me še našli ne bi...
tokrat močno upam, da bom s kjero v sobi, čeprav vsi pravijo, ja je pa bolj luštno če si sam, imaš več miru...mah moje dete je čez dan spalo, ko jaz nisem,,,ponoči pa jokalo...vseeno, če bi jih imela še 10 v sobi...user posted image user posted image user posted image
zakaj se pa ne sme pit? jst nc to ne vem

_____________________________

Nihce ni tako velik, da ne bi potreboval pomoci –
in nihce ni tako majhen, da je ne bi mogel nuditi.
(kralj Salomon)


(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 4152
   RE: Marčevke 2009 -4.del
20.1.2009 18:54:32   
drevozivljenja
lp.a tud vas tako zvečer vse boli?mene od 16ure tako boli hrbet in sramn kosti?ne bolijo ampak pečejo..za znoret.mogoče pa grem že februarja v rim..user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4153
   RE: Marčevke 2009 -4.del
20.1.2009 18:58:38   
Pupa7
lejca pit se ne sme, ker ti je lahko slabo, pa maš več za bruhat... 

_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu lejca)
Neposredna povezava do sporočila: 4154
   RE: Marčevke 2009 -4.del
20.1.2009 18:59:26   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: drevozivljenja

lp.a tud vas tako zvečer vse boli?mene od 16ure tako boli hrbet in sramn kosti?ne bolijo ampak pečejo..za znoret.mogoče pa grem že februarja v rim..user posted image


mene ne sam zvečer, pa ne grem rodit februarja, ti pa tud ne prehitevaj, ker smo se lepo zmenle da nema prehitevanja user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu drevozivljenja)
Neposredna povezava do sporočila: 4155
   RE: Marčevke 2009 -4.del
20.1.2009 19:02:11   
Pupa7
na pa je Obama zaprisegel user posted image

_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 4156
   RE: Marčevke 2009 -4.del
20.1.2009 19:26:20   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

na pa je Obama zaprisegel user posted image


user posted image user posted image user posted image jaz pa zlikala vse plenice! Jupi!!!user posted image user posted image user posted image user posted image Kak sem srečna, cel dan mi je vzelo to likanje, noge me bolijo in ful zatečene imam...user posted image

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 4157
   RE: Marčevke 2009 -4.del
20.1.2009 19:33:38   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

na pa je Obama zaprisegel user posted image


user posted image user posted image user posted image jaz pa zlikala vse plenice! Jupi!!!user posted image user posted image user posted image user posted image Kak sem srečna, cel dan mi je vzelo to likanje, noge me bolijo in ful zatečene imam...user posted image

user posted image user posted image user posted image jaz sem si morala vzet pavzo,ker glih komaj še stojimuser posted image user posted image user posted image  plenice  bodo pa jjutr prišle na vrsto,ker jih še nisem opralauser posted image user posted image user posted image
je pa ostlaega cotovja tolk,da ni videt ne konca ne kraja,pa še vroče mi je tak za pop...user posted image user posted image

lahk pa zdaj prideš k men,ko si že ogretauser posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil spps -- 20.1.2009 19:34:55 >


_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 4158
   RE: Marčevke 2009 -4.del
20.1.2009 19:42:48   
lejca
res nisem vedla ,da se ne sme pit...se k sreci prav cas zvedla

mene zadnje dni ful vezi bolijo, pa hrbet..ma vse...normalno...

zdle sm pa na internetu nasla arhiv oddaj A si ti tud noter padu....jst se nisem niti ene vidla v celoti ,tak da bo zdej smeha pr men..user posted image

_____________________________

Nihce ni tako velik, da ne bi potreboval pomoci –
in nihce ni tako majhen, da je ne bi mogel nuditi.
(kralj Salomon)


(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4159
   RE: Marčevke 2009 -4.del
20.1.2009 19:46:51   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: lejca

res nisem vedla ,da se ne sme pit...se k sreci prav cas zvedla

mene zadnje dni ful vezi bolijo, pa hrbet..ma vse...normalno...

zdle sm pa na internetu nasla arhiv oddaj A si ti tud noter padu....jst se nisem niti ene vidla v celoti ,tak da bo zdej smeha pr men..user posted image
da se ne boš polulalauser posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu lejca)
Neposredna povezava do sporočila: 4160
   RE: Marčevke 2009 -4.del
20.1.2009 19:49:05   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: lejca

res nisem vedla ,da se ne sme pit...se k sreci prav cas zvedla

mene zadnje dni ful vezi bolijo, pa hrbet..ma vse...normalno...

zdle sm pa na internetu nasla arhiv oddaj A si ti tud noter padu....jst se nisem niti ene vidla v celoti ,tak da bo zdej smeha pr men..user posted image


jaz sem se jih že naveličala user posted image drgač pa užiiiiivaj!!!


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu lejca)
Neposredna povezava do sporočila: 4161
   RE: Marčevke 2009 -4.del
20.1.2009 19:56:05   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

na pa je Obama zaprisegel user posted image


user posted image user posted image user posted image jaz pa zlikala vse plenice! Jupi!!!user posted image user posted image user posted image user posted image Kak sem srečna, cel dan mi je vzelo to likanje, noge me bolijo in ful zatečene imam...user posted image

user posted image user posted image user posted image jaz sem si morala vzet pavzo,ker glih komaj še stojimuser posted image user posted image user posted image  plenice  bodo pa jjutr prišle na vrsto,ker jih še nisem opralauser posted image user posted image user posted image
je pa ostlaega cotovja tolk,da ni videt ne konca ne kraja,pa še vroče mi je tak za pop...user posted image user posted image

lahk pa zdaj prideš k men,ko si že ogretauser posted image user posted image user posted image


No way!!!! Veš kak jih mam poln kuser posted image c!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4162
   RE: Marčevke 2009 -4.del
20.1.2009 19:56:49   
Pupa7
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

na pa je Obama zaprisegel user posted image


user posted image user posted image user posted image jaz pa zlikala vse plenice! Jupi!!!user posted image user posted image user posted image user posted image Kak sem srečna, cel dan mi je vzelo to likanje, noge me bolijo in ful zatečene imam...user posted image

user posted image user posted image user posted image jaz sem si morala vzet pavzo,ker glih komaj še stojimuser posted image user posted image user posted image  plenice  bodo pa jjutr prišle na vrsto,ker jih še nisem opralauser posted image user posted image user posted image
je pa ostlaega cotovja tolk,da ni videt ne konca ne kraja,pa še vroče mi je tak za pop...user posted image user posted image

lahk pa zdaj prideš k men,ko si že ogretauser posted image user posted image user posted image


No way!!!! Veš kak jih mam poln kuser posted image c!user posted image user posted image user posted image



ja kokica, pa to je šele ogrevanje user posted image user posted image user posted image veš kokrat jih boš še preprala user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 4163
   RE: Marčevke 2009 -4.del
20.1.2009 19:58:20   
Pupa7
nič pupe moje grem v MŠ....

se beremo ko se vrnem....

papa bodte fajn user posted image


_____________________________

Leonard 27.3.2009 19:02, 4000 g in 54 cm :)

28.4.2009 5500g in 58,5cm :)
25.5.2009 6780g in 65cm :)

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 4164
   RE: Marčevke 2009 -4.del
20.1.2009 20:01:05   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

na pa je Obama zaprisegel user posted image


user posted image user posted image user posted image jaz pa zlikala vse plenice! Jupi!!!user posted image user posted image user posted image user posted image Kak sem srečna, cel dan mi je vzelo to likanje, noge me bolijo in ful zatečene imam...user posted image

user posted image user posted image user posted image jaz sem si morala vzet pavzo,ker glih komaj še stojimuser posted image user posted image user posted image  plenice  bodo pa jjutr prišle na vrsto,ker jih še nisem opralauser posted image user posted image user posted image
je pa ostlaega cotovja tolk,da ni videt ne konca ne kraja,pa še vroče mi je tak za pop...user posted image user posted image

lahk pa zdaj prideš k men,ko si že ogretauser posted image user posted image user posted image


No way!!!! Veš kak jih mam poln kuser posted image c!user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image  te čist razumemuser posted image user posted image user posted image bo pa potem miruser posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 4165
   RE: Marčevke 2009 -4.del
20.1.2009 20:01:47   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa7

nič pupe moje grem v MŠ....

se beremo ko se vrnem....

papa bodte fajn user posted image

Lepo se imej in si vse zapiši,kaj bodo povedali,da nam boš lahk potem poročalauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Pupa7)
Neposredna povezava do sporočila: 4166
   RE: Marčevke 2009 -4.del
20.1.2009 20:03:31   
novo
no, sm vas prebrala za nazaj.
jaz sem vse cotike, plenice,... čez vikend oprala in zlikala, tak da sm zmagala.
Dans pa nič pametnega, al kaj?user posted image


_____________________________

Upanje in želja ter sreča

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4167
   RE: Marčevke 2009 -4.del
20.1.2009 20:06:21   
novo
spps, ste uspeli sestavit previjalno. Kje maš sliko?
Kje ste, čveke. Kaj bom spet mogla iti dol, da se boste začele kaj pogovarjat.user posted image


< Sporočilo je popravil novo -- 20.1.2009 20:07:18 >


_____________________________

Upanje in želja ter sreča

(odgovor članu novo)
Neposredna povezava do sporočila: 4168
   RE: Marčevke 2009 -4.del
20.1.2009 20:07:24   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: novo

spps, ste uspeli sestavit previjalno. Kje maš sliko?
sem ti napisala,da moram cote prvo dol spravit,ker sem si zdaj vse gor dala-sem pa tud začela likatuser posted image ,ni nekega veseljauser posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu novo)
Neposredna povezava do sporočila: 4169
   RE: Marčevke 2009 -4.del
20.1.2009 20:09:11   
novo
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: novo

spps, ste uspeli sestavit previjalno. Kje maš sliko?
sem ti napisala,da moram cote prvo dol spravit,ker sem si zdaj vse gor dala-sem pa tud začela likatuser posted image ,ni nekega veseljauser posted image user posted image

aja, vidiš kak js berem.
likanje pa da ne govorimo, ker js drugač sploh ne likam in sem mislila, da bom znorela čez vikend. Ni blo ne konca ne kraja.
Sam sm bla tolk trmasta, da sem hotla končat.user posted image

_____________________________

Upanje in želja ter sreča

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4170
   RE: Marčevke 2009 -4.del
20.1.2009 20:10:06   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: novo


Kje ste, čveke. Kaj bom spet mogla iti dol, da se boste začele kaj pogovarjat.user posted image

user posted image user posted image sej danes ni nič čudnega,da ima katera vsake tolko samogovore.


a plenice si že nabavla?

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu novo)
Neposredna povezava do sporočila: 4171
   RE: Marčevke 2009 -4.del
20.1.2009 20:10:47   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: novo

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: novo

spps, ste uspeli sestavit previjalno. Kje maš sliko?
sem ti napisala,da moram cote prvo dol spravit,ker sem si zdaj vse gor dala-sem pa tud začela likatuser posted image ,ni nekega veseljauser posted image user posted image

aja, vidiš kak js berem.
likanje pa da ne govorimo, ker js drugač sploh ne likam in sem mislila, da bom znorela čez vikend. Ni blo ne konca ne kraja.
Sam sm bla tolk trmasta, da sem hotla končat.user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sma že dveuser posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu novo)
Neposredna povezava do sporočila: 4172
   RE: Marčevke 2009 -4.del
20.1.2009 20:12:17   
novo
ja, mam zdaj vse "pod streho", sam v lekarno še grem jutri kupit malenkosti zauser posted image nego. Sm rekla mojmu, da zdej pa lahk rodim.user posted image

_____________________________

Upanje in želja ter sreča

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4173
   RE: Marčevke 2009 -4.del
20.1.2009 20:14:40   
novo
Sm kr živčna, če nimam kaj za delat. Se mi pa zdi, od kaj sem doma, da sam kuham in pospravljam, čistim.user posted image

_____________________________

Upanje in želja ter sreča

(odgovor članu novo)
Neposredna povezava do sporočila: 4174
   RE: Marčevke 2009 -4.del
20.1.2009 20:15:11   
novo
IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: novo

IZVIRNO SPOROČILO: spps

IZVIRNO SPOROČILO: novo

spps, ste uspeli sestavit previjalno. Kje maš sliko?
sem ti napisala,da moram cote prvo dol spravit,ker sem si zdaj vse gor dala-sem pa tud začela likatuser posted image ,ni nekega veseljauser posted image user posted image

aja, vidiš kak js berem.
likanje pa da ne govorimo, ker js drugač sploh ne likam in sem mislila, da bom znorela čez vikend. Ni blo ne konca ne kraja.
Sam sm bla tolk trmasta, da sem hotla končat.user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sma že dveuser posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Upanje in želja ter sreča

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 4175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  165 166 [167] 168 169   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  165 166 [167] 168 169   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?