|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
2.1.2009 19:39:08   
mayy
Čer

No, pa je prišel tudi moj dan. Jutri začnem z ločevalno. želim oklestiti vsaj 10kg, še bolje 13kg, imam 57kg in 152cm, povrhu pa še šibke kosti, tako da se mi pozna vsak kilogram.

Hujšala sem že lansko leto in izgubila 8kg, vendar sem vse dobila nazaj in še 2kg več. Tudi lani sem hujšala po ločevalni, a kaj ko je bilo konec sem samo ž... ne jedla.user posted image
Upam da ni bo letos uspelo kile tudi obdržati.
Tudi meni bi bilo všeč če pišemo koliko kg izgubimo.

Zvesta pa začniva skupaj, jutri je beljakovinski dan.


Pa veliko uspeha vsem skupaj.


_____________________________

Biti to kar smo in postati to kar smo zmožni, to je edini cilj življenja!



(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
2.1.2009 19:41:31   
malecka
IZVIRNO SPOROČILO: mayy



jutri je beljakovinski dan.


Pa veliko uspeha vsem skupaj.



Evo jaz grem tudi, sam da si ofrišam spomin. Beljakovinski dan to je meso in nevtralna zelenjava?


_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu mayy)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
2.1.2009 19:50:34   
mayy
IZVIRNO SPOROČILO: malecka

IZVIRNO SPOROČILO: mayy



jutri je beljakovinski dan.


Pa veliko uspeha vsem skupaj.



Evo jaz grem tudi, sam da si ofrišam spomin. Beljakovinski dan to je meso in nevtralna zelenjava?




Ja imaš prav, zjutraj pa sadje. Jaz bom verjetno vsak dan malo grešila z kapučinom zjutraj user posted image , bo pa malo daj časa trajalo da pridem do cilja. user posted image


_____________________________

Biti to kar smo in postati to kar smo zmožni, to je edini cilj življenja!



(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
2.1.2009 20:04:18   
sesil
evo, pa smo tam. sedaj sem prišla z rojstnega dneva, pojedla še zadnje pregrehe in od zdej napraj več nič prepovedanega.
sem komaj čakala, da pride 3.1. Monty here i am.user posted image

(odgovor članu mayy)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
2.1.2009 21:14:01   
snorlax
Joj, pri nas pa samo čokolade letijo z vseh strani. Ko bi vsaj kateri uno prinesel, ki jo lahko tudi jaz jem. user posted image Tak pa same Milke. Moj dedec bo nasrkal, ko bo mogel vse sam pojest. user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
2.1.2009 22:05:38   
Felicity
Oooo, ene ste pa že pridne. user posted image user posted image user posted image

Jaz resno začnem s ponedeljkom, čeprav po malem se navajam že sedaj. Danes sem šla malo na orbitrek, enih 20 minut, za začetek. Sem se kar v redu spotila.

Bolj kot dieto in prehrano sem mislila bolj telovadit in se zdravo prehranjevat. Več zelenjave in sadja. Manjše obroke in zmanjšat OH na minimum oz. jih zamenjat s polnozrnatim al čem drugim. npr. danes sem namesto običnih testenin skuhala sojine. user posted image

Rada bi izgubila 10 kg.

A, še 1 vprašanje? Ko se tehtate, odštejete težo oblačil? Se tehtate gole oz. v spodnjem perilu. Včeraj sem namreč šla na vago v oblačilih (nažrta kot en user posted image ) in je bila prva številka spredaj 7. user posted image

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
2.1.2009 22:12:51   
Isabellabina
Čer!


Se pridružujem hujšanju še jaz,seveda če me vzamete med se.
Shujšat moram na mojih pred nosečniških 60 kg---sedaj jih imam 84
Presneto vedno se zredim po porodu in tokrat sem jih dala najprej 10 dol in nato še petnajst dobila goruser posted image V nosečnosti sem se zredila samo za 15 kg.user posted image

No jaz sicer ne bom hujšala z nobeno od teh diet,po katerih hujšate Ve,ker nekako "ne morem",saj kuham za 7 ljudi in da bi za sebe kuhala nekaj drugega..mislim da ne bi šlo.Ponavadi sem po vsakem porodu oz.odhodu po porodniški v službo hitro izgubila kg,sedaj pa to nikakor nie gre saj sem ostala doma in me hladilnik kar naprej vabiuser posted image

Odločila sem se da ostane hrana enaka le da bom prepolovila "dozo na krožniku",odpovedala se sladkorju in belemu kruhu ter sokovom.Poleg vsega pa 2×na teden aerobika in pa sprehodi z malim--to že itak sedaj delam ,.Bo pa fino tudi nekaj saj kmalu dobim psičko in bo imela še en vzrok da bova z malim šla na malo hujši teren ,ne samo po cesti ,ker to je premalo.potem me bo gozd in pa bližnji hribi kar vabili.Tamalega v ruzak in bomo šli.



(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
2.1.2009 22:14:49   
Isabellabina
IZVIRNO SPOROČILO: Felicity



A, še 1 vprašanje? Ko se tehtate, odštejete težo oblačil? Se tehtate gole oz. v spodnjem perilu. Včeraj sem namreč šla na vago v oblačilih (nažrta kot en user posted image ) in je bila prva številka spredaj 7. user posted image




Praviloma se je treba tehtat zjutraj ,ko vstaneš in si recimo samo v pižami.

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
2.1.2009 22:27:23   
snorlax
Jaz se tudi vedno zjutraj, na tešče, brez cot, po opravljeni potrebi. Vaga takrat najmanj pokaže. user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Isabellabina)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
3.1.2009 8:12:44   
amy26
Včeraj sem uspešno prestala drugi dan diete, grešila ničuser posted image  no ja namesto večerje (Š) sem imela eno mandarino in ene 3 neslane arašide, ker sploh nisem imela ideje kaj jesti zvečer na Š dan saj od kosila ni bilo nič ostalo.

Danes je OH dan, nimam pojma kaj bom skuhala
zajtrk pa bo: kava + jabolko, kasneje še eno jabolko.

jaz se tehtam tudi zjutraj v spodnjem perilu

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
3.1.2009 9:14:32   
mayy
Jutro!

Danes je prvi dan, pijem kapučino user posted image , to bo vedno moj greh. Za zajtrk bo sadje, kosilo pa en zrezek in zelenjava, za večerjo bom verjetno isto.
Tehtam se tudi jaz zjutraj v sp. perilu. 

Dobrodošle vse nove sotrpinke.

Lep sončni dan vsem.

< Sporočilo je popravil mayy -- 3.1.2009 9:15:26 >


_____________________________

Biti to kar smo in postati to kar smo zmožni, to je edini cilj življenja!



(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   [Brisano sporočilo]
3.1.2009 9:20:18   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mayy)
  Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
3.1.2009 9:40:37   
kepa*
Ojla!

Jaz se še lovim, upam, da se ta vikend dokončno ulovim. Moram priznat, da mi je kar težko.

Ne vem, zakaj sta zdaj dve temi odprti.user posted image


_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   [Brisano sporočilo]
3.1.2009 9:46:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kepa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
3.1.2009 12:31:23   
amy26
pri nas je bilo za kosilo
polnozrnate testenine+zelenjavna omakca, za solatko pa kumare
za večerjo si bom privoščila mal potice in košček čokolade

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
3.1.2009 13:27:24   
klariska
Pozdravljene, sonček lepo greje, če si v stanovanju, če greš ven, pa je mrrrrrraz.

Jaz se ne morem pohvalit. Čokolada je močnejša od mene oziroma moja želja po čokoladi in občutkih med grizenjem čokolade so močnejši od želje, da bi shujšala. Včeraj je bilo na obisku zelo prijetno. Pa tudi uspešno, saj se nisem basala, pač pa jedla pravo hrano in pravo količino. Doma sem se še odrekla piškotom, ki so se nastavili na pult, sem jih raje spravila s pred oči. A čokolada, ki mi jo je prinesel dedek mraz, je bila ponovno moja ledena ploskev.
Dragi dedek mraz, poslušaj me. Jaz imam preveč kil in sem nesrečna zaradi tega. Drugo leto mi ne nosi več polkilske zelo dobre čokolade. Prinesi mi dva čokoladna bombona. Aja, pa knjiho, dvd s filmom in kakšno svečko iz satja. Polkilske čokolade pa nesi komu, ki si ne bo škodil z njo.
Najhuje mi je pa to, da bi še sedaj šla do omare in jedla čokolodalo. Pa nisem lačna, pa ne čutim neke grozne prislile.  Kar tako, razloga sedaj res ne vidim.
Pa ne grem, vsaj v tem trenutku ne. Se bom pomirila kar z dihanjem.....diham........diham......diham..... koliko sem danes pila?.......diham...... ne dovolj....... grem pit........... diham...... tako, dva kozarca vode...diham....

Aja, kako gre vam? kako uspete, da vam uspe doseči cilj? Kako premagate krizo, kako v krizi premagate ali pomagate sebi?

Veliko uspeha meni in vam!

(odgovor članu mayy)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
3.1.2009 14:54:23   
Jamina
moj resni štart bo kar 5.1., ko grem spet v sluzbo.
saj se drzim, potem pa sezem po dobrotah, ki so vse okrog.
sem pa pravkar prisla z enournega sprehoda po mrrrrrrrrrazzzzzzu. hitra hoja.
ma je zdaj fajn. samo da me ne bi zamikala hrana...

jaz sem lani 1.1. startala s 85 kg in z montijem pristala poleti na 72. zdaj sem pridelala nazaj na 77 (jedla sem vse in svasta). cilj za letos je 65 kg na visino 165. daljnorocna zelja je 55 kg. ampak ta bo se kar pocakala.

(odgovor članu klariska)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
3.1.2009 18:26:00   
pezbar
jaz se že tudi psihično pripravljam na veliki ponedeljek...
eno vprašanje za ločevalno dieto: kam spada polenta ali koruzni kosmiči? Š ali OH? glede na to, da se koruzni kosmiči (corn flakes) običajno je z jogurtom ali z mlekom, verjetno to ni prava kombinacija za katerikoli dan? se sme oz. se da koruzne kosmiče sploh jest? kaj pa müsli?

(odgovor članu Jamina)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
3.1.2009 18:44:12   
mayy
IZVIRNO SPOROČILO: pezbar

eno vprašanje za ločevalno dieto: kam spada polenta ali koruzni kosmiči? Š ali OH? glede na to, da se koruzni kosmiči (corn flakes) običajno je z jogurtom ali z mlekom, verjetno to ni prava kombinacija za katerikoli dan? se sme oz. se da koruzne kosmiče sploh jest? kaj pa müsli?


Polenta spada pod OH in jo ne kombinirati z mlekom (B).


< Sporočilo je popravil mayy -- 3.1.2009 18:46:07 >


_____________________________

Biti to kar smo in postati to kar smo zmožni, to je edini cilj življenja!



(odgovor članu pezbar)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
3.1.2009 19:00:33   
pezbar
to mi je jasno, da polenta ali kosmiči + mleko ne gre. polento se še da nekako skombinirat z zelenjavo, a kako jesti kosmiče sploh? jih imam še skoraj celo kilo doma. naj jih vržem v smeti?

(odgovor članu mayy)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
3.1.2009 19:41:49   
sesil
IZVIRNO SPOROČILO: Jamina

zdaj sem pridelala nazaj na 77 (jedla sem vse in svasta). cilj za letos je 65 kg na visino 165. daljnorocna zelja je 55 kg. ampak ta bo se kar pocakala.


oo, mi dve sva pa na istem, le da imam jaz 2 cm manj in 2 kg manjuser posted image .
1. dan uspešno prestala, jutri je rekreacija na polno (grem smučat). jedilnik bom malo priredila. zajtrk bo po montiju, kosilo sir, jugurt, malice pa sadje. s sabo bom vzela še črno čokolado, če bom brez energije.user posted image

(odgovor članu Jamina)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
3.1.2009 22:46:32   
Bethany
Danes zjutraj sem si drznila stopiti na vago in je pokazal 65,3 kg, pred zanositvijo pa sem imela 57 kg (preden sem šla rodit pa 77 kg). V ponedeljek začnemo počasi odstranjevati odvečne kile, da bom spomladi lahko navlekla stare kavbojke na rit.

Drugače pa, en trik, kako se upreti skušnjavam po hrani (men je vedno pomagal): takrat ko se nam zalušta kaj prepovedanega, se je najboljš zamotit s kakšnim delom ali celo rekreacijo. Potem pa si privoščit samo zdrav prigrizek in skušnjave bojo kmalu zginile... ker bo počutje vedno boljše! user posted image user posted image

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
4.1.2009 9:00:40   
snorlax
Klariska, če že ješ čokolado, jej uno, ki ima nad 70% kakava oz. čimbolj črno (85% ali še več). Lušte si boš potešila, škodila pa ti ne bo.user posted image

_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
4.1.2009 13:28:27   
Bong
Evo punce da se še jaz malo oglasim. user posted image

Na vago si sploh ne upam stopim od novoletnega prenažiranja, čeprav mi gre od 1.1. odlično - brez sladkarij user posted image .
No včeraj sem jedla piro z gobicami in bučkami - njami user posted image , danes pa piščančje meso na olivnem olju in zeleno solato s fižolom. Njami. Zdaj pa grem na sprehod.

Upam da nam uspe. user posted image user posted image .

Jaz rahlo dvomim, da mi bo uspelo shujšat 10kg in imeti takšno težo kot pred 2 letoma, amapk upanje umre zadnje.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
4.1.2009 18:46:58   
kepa*
Kako ste, punce? Že fejst pridne? Jaz imam kar težave, a se tolažim, da jutri začnem pa res zares, ker grem tudi v službo in je konec poležavanja.

_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu Bong)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?