|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
1.1.2009 22:15:47   
neboglasnica
user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
1.1.2009 23:15:57   
klariska
Pozdravljene,
jem preveč, jem hrano, ki mi škodi, imam preveč kilogramov. (Ali pa pretesna oblačila?)
Nekaj krat sem gledala, kar ste pisale, pa mi je bila všeč ideja skupnega sodelovanja za doseganje individualnih ciljev. Jaz bi tudi šla z vami, če citiram/parafriziram glavni naslov.
Sprašujem se, kaj je moj motiv. Tisti pravi, resni motiv: zakaj želim shujšat, zakaj želim drugače, v resnici bolje jest?
Odgovora nimam drugega kot to, da se na ta način, ki ga imam sedaj, preveč mučim in se nočem več. Bom pa morala najti še druge argumente za motivacijo, ko bom "pogumno" korakala proti hladilniku, omari in drugim prostorom, kjer je shranjena moja omama. Mislim, da bi mi bilo lažje, če bi stvari, ki me mikajo, a mi škodijo, pometala iz stanovanja. A to ni potreba mojih sostanovalcev. Bom pač morala ignorirati bližino tolažilnih grižljajev in goltjajev.
Kako se vi motivirate?



(odgovor članu neboglasnica)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
1.1.2009 23:46:58   
valči
Pozdravljene!

Kot že lani,se pridružujem tudi letos.Sicer nimam tako grozne teže,samo željo pa vseeno po minus najmanj 5 kil.Tri user posted image se pač vidijo na telesu,sicer suhica nisem nikioli bila.

Se pa vse vrti okrog hrane in hujšanja bolj ali manj že najmanj 10 let,12 let.To poznate,kakšna od vas.Malo shujša,pa se zredi,pa tako naprej.Samo jaz sem taka,da ko se zrdim,takrat se prenažiram in mi je vseeno,samo,da se bašem,to je važno.In da je čokolada v ustih in vse ostalo,do slabosti.Groza,no!In to traja,včasih,mesec,dva,pol pride klik v glavi in spet minus na tehtnici.
Potem slučajno kaki greh,pa sem spet not,v prenajedanju.Ne vem,kaj mi je,inzulin!?
Monti bi bil najbrž zame.

Sama pa pač reduciram sladkor,ne popolnoma,opustim belo moko,krompir,poskušam ločevati-posebeh meso in solato,ter posebej krompir in solato.Če je ler možno,beljakovin in OH ne mešam.
Pa po 7. uri ne jem.Sedaj sem sicer kapučino spila,vendar tega,kaj sem delala zadnje mesece...Ko je šel mož spat,jaz za računaslnik in navalim na keksde,čokolado,kruh-jedla sem na veliko,brez krive vestiuser posted image

Če se katera najde v mojem postu,ve kako se počutimuser posted image

In najbolj si želim,da spet začnem samozavestno hodit in ne skrivaj se basat,pred vsemi praktično.In da telo navadim na en red in na boljše počutje,ki to prinese.In manj kil.

Torej z vami sem,bom Montija malo preučula,vsak nasvet o tej dieti je dobrodošel.
Javljajte se in skupaj bomo zmogle-kot lani.user posted image

Hvala,ker ste me brale.


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu klariska)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
2.1.2009 9:16:28   
S*
user posted image  user posted image  user posted image Pridne vse, ki ste začele včeraj. Jaz se vam pridružim v ponedeljek user posted image , ja saj vem da samo odlašam in da to ni dobro, pa kaj čemo, vedno sem začela v pondeljek pa naj bo tako še letosuser posted image .

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
2.1.2009 9:18:11   
kepa*
Saj tako prav zares bom tudi jaz začela v pon skupaj z možem.
Zdaj čez vikend gremo še na obisk k mojim in jim ne bi rada kar takoj razlagala vsega tega.user posted image


_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
2.1.2009 9:28:14   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

IZVIRNO SPOROČILO: zvesta

Ja, tudi jaz sem zadovoljna z lansko bilanco.... -14 kg.

Jih pa še zmeraj ostane za odložit 48. user posted image


Zvesta, jaz jih imam še tudi kar precej za zgubit. Samo si delam bolj dolgoročen plan. Če bo vsako leto med 10-20 minusa, bom zadovoljna.




Ja, saj tudi jaz ne ciljam letos na vse. Ne bi bilo niti zdravo. :)
Bom zadovoljna z vsako kilco, ki bo manj. :)

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
2.1.2009 9:32:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: zvesta


IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

IZVIRNO SPOROČILO: zvesta

Ja, tudi jaz sem zadovoljna z lansko bilanco.... -14 kg.

Jih pa še zmeraj ostane za odložit 48. user posted image


Zvesta, jaz jih imam še tudi kar precej za zgubit. Samo si delam bolj dolgoročen plan. Če bo vsako leto med 10-20 minusa, bom zadovoljna.




Ja, saj tudi jaz ne ciljam letos na vse. Ne bi bilo niti zdravo. :)
Bom zadovoljna z vsako kilco, ki bo manj. :)


user posted image  ja kolk si pa velika, da jih hočeš imet končnih 40kg?user posted image

(odgovor članu zvesta)
  Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
2.1.2009 10:29:38   
snorlax
Nataša, tule gor nas je nekaj ki imamo ali smo imele krepko čez 100.

Evo, konkretno jaz. Začela sem pred enim letom s 126 kg. Shujšala sem na 100 in se zredila nazaj za 8. Torej sem na 108. Če shujšam še 30 kilogramov, bom imela še vedno preveč, ker sem velika 164 cm. A jaz bom zadovoljna s to kilažo.

No, pa sem se končno izdala. user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
2.1.2009 11:02:08   
tropical
A se bo pisal kolk vsaka izgubi kg


< Sporočilo je popravil tropical -- 2.1.2009 11:03:46 >

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
2.1.2009 11:05:46   
Rožica I
Bi se vam tudi jaz pridružila in sicer zato:

1. ker želim uživat bolj zdravo hrano kot doslej (posledično pa to pozitivno vpliva tudi na ostale člane družine)
2. ker bom s tem načinom imela manj kg in več volje
3. ker ni dieta, ampak način življenja ( s tem pa odpade dobro znan jojo efekt)

Skratka sedaj se par dni psihično že pripravljam, da odklopim sladkarije, saj ostale stvari, kot npr. ločevanje hrane, mi je že znano. Nasplošno ne uživam bele moke, belih testenin, belega riža, krompirja.. Večinoma vse polnozrnato oz. rjav riž. Sem pa skoraj odvisna od sladkarij oz. ko začnem, ne znam nehat.
No, danes in jutri sem še v nizkem štartu, ker gremo še na par obiskov, v nedeljo pa resno.

Vsem nam želim dosti volje in vem, da nam bo tokrat resnično uspelo user posted image !

< Sporočilo je popravil Rožica I -- 2.1.2009 11:06:51 >


_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
2.1.2009 11:37:03   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

IZVIRNO SPOROČILO: zvesta


IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

IZVIRNO SPOROČILO: zvesta

Ja, tudi jaz sem zadovoljna z lansko bilanco.... -14 kg.

Jih pa še zmeraj ostane za odložit 48. user posted image


Zvesta, jaz jih imam še tudi kar precej za zgubit. Samo si delam bolj dolgoročen plan. Če bo vsako leto med 10-20 minusa, bom zadovoljna.




Ja, saj tudi jaz ne ciljam letos na vse. Ne bi bilo niti zdravo. :)
Bom zadovoljna z vsako kilco, ki bo manj. :)


user posted image  ja kolk si pa velika, da jih hočeš imet končnih 40kg?user posted image


Pipika, končno bi bilo idealno, če bi jih imela 50. velika sem pa 150.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
2.1.2009 11:40:24   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: snorlax

Nataša, tule gor nas je nekaj ki imamo ali smo imele krepko čez 100.

Evo, konkretno jaz. Začela sem pred enim letom s 126 kg. Shujšala sem na 100 in se zredila nazaj za 8. Torej sem na 108. Če shujšam še 30 kilogramov, bom imela še vedno preveč, ker sem velika 164 cm. A jaz bom zadovoljna s to kilažo.

No, pa sem se končno izdala. user posted image



snorlax, saj je malo lažje, če izdaš...

Jaz sem začela 31.8 lani z 112 kg. Hujšala sem skoraj 3 mesece, pol me je prehitela nosečnost in sem nehala. Mi je pa uspelo obdržati dobljeno težo, tako da sem na Silvestra imela 98,4 kg. In ker se je nosečnost predčasno zaključila, bom izkoristila priložnost in kar nadaljevala začeto. Tako danes začenjam striktno z ločevalno dieto.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
2.1.2009 11:41:03   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: tropical

A se bo pisal kolk vsaka izgubi kg



Po moje bi bilo to kar vzpodbudno. jaz sem za, povejo naj pa druge.

(odgovor članu tropical)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
2.1.2009 12:06:03   
amy26
jaz sem tudi za eno tabelo da naredimo
moja začetna teža 61 kg, želim shujšati 8 kg

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
2.1.2009 12:07:15   
pezbar
evo, jaz se vam tudi pridružujem. začnem 5.1. z ločevalno.
moja tehtnica je trenutno fuč (ni pregorela zaradi moje prevelike teže user posted image , le elektronika je odpovedala). v nosečnosti sem se zredila s 74 na 95 kg, takoj po porodu sem jih imela 84, nato je šlo po porodu še za enih 5 gor, zdaj sem na cca 88 kg.
moja želja je, da čez 3 mesece, ko začnem hodit v službo, lahko oblečem vse cunje, ki sem jih nosila pred user posted image , v kilah to pomeni najmanj 10 kg spravit dol. Moj ideal pa je, da se mi teža začne s številko 6 (tudi 69,5 kg bi bilo suuuper). Aja, velika sem 168 cm.
tako, zdaj veste vse user posted image
v ponedeljek pa v akcijo!

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
2.1.2009 13:09:48   
klariska
Pozdravljene,
težka sem 75 kg. Ker nisem ravno visokorasla, je to kar preveč za mene. Še težje pa je, da sem trenutno (spet) v takem tempu, da če ne bom omejila količine in vrsto hrane, pridem mimogrede še do dodatnih kilogramov... petih, desetih.
Danes zjutraj sem se klasično vedla. Potem ko sem vstala, sem si vzela jogurt in kruh, vedela sem, da moram omejiti količino. Ko sem oboje pojedla, sem si želela še hrane, in sem vzela še pršut. Pojedla sem še dodatna dva, ali celo tri kose kruha in tudi toliko pršuta. No, ko sem nehala jest, sem si še vedno želela jest. Ker je želodec razširjen, nisem niti prišla do občutka, da sem sita do občutka bolečine v želodcu. Ampak sem nehala. Potem sem šla čez uro pospravljat kuhinjo in je bil kruh še na pultu, pa sem si odrezala en košček kruha, po katerem sploh nisem imela niti želje, niti nisem bila lačna. Bolj je bila neka želja, da bi dala nekaj v usta in grizla, mlela v ustih. Kruh sem odrezala,ampak sem ob tem razmišljala in rekla, da ga pa res ne bom pojedla, če si ga niti ne želim in če niti ne čutim prisile, da bi ga pojedla.
Čez kakšne pol ure pa sem se mimogrede spomnila, da pa je moja želja, da shujšam. In jaz vem, da ne morem shujšati, če jem kruh in pršut. Ko sem pa oboje jedla, pa se niti spomnila nisem, da hujšam. Če bi se spomnila, bi pa odmahnila z roko.
V tem trenutku ne čutim želje, da bi jedla. Tri stavke nazaj, ko sem pisala, pa je bila neka misel, da bi šla jest. Strah me je tudi tega, da si bom to spet želela zelo kmalu.

Torej, urnik obrokov za danes - 14.00 kosilo, 17.00 malica, 20.30 večerja. To si napišem še na listek, ker komp ne bo pri roki:). Moram si napisati še, kaj bom takrat jedla, pa koliko, da se ne bom spet spozabila.

V času malice bom na obisku, kjer bomo seveda prijazno postreženi. Madona, so se mi oči zaiskrile v veseljuuser posted image , ko sem pomislila in živo videla vse lepo, s čimer bodo postregli. Kaj bi bilo pometno, da naredim. Pila bom vodo ali nesladkan metin čaj. Nič vina ali soka ali sladkanega. Najbolje če dolgo časa sedimo ob njihovi smrečici, ker tam ne bo hrane, ki bi me mikala. Ker pa enkrat vseeno bomo prišli do mize... narezek, zelenjava, kos sadja - to bi bila ok izbira. Definitivno pa ne pecivo ali čokolada, ker tega  pa pojem preveč.

Bom sporočila, kakšni bodo moji uspehi (ali neuspehi).

(odgovor članu pezbar)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
2.1.2009 13:10:21   
Lianna
Pozdravljene!

Jaz začnem 5.1, ko pridem nazaj "domov". Trenutno sem še v Slo., kjer me razvajajo z odlično hrano. 5.1. pa začnem hujšati. Sicer še ne vem a ločevalna ali kaj drugega.



(odgovor članu pezbar)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
2.1.2009 14:09:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: zvesta


Pipika, končno bi bilo idealno, če bi jih imela 50. velika sem pa 150.


aha, potem pa ja. jaz sem majhna 158, pa si jih želim imeti nekje 55-60. sem se takrat najboljše počutila. no, na dieto ne grem. rada bi si vzela čas in preštudirala montija, ampak ko bo priložnost za to.user posted image

(odgovor članu zvesta)
  Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
2.1.2009 14:41:34   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

aha, potem pa ja. jaz sem majhna 158, pa si jih želim imeti nekje 55-60. sem se takrat najboljše počutila. no, na dieto ne grem. rada bi si vzela čas in preštudirala montija, ampak ko bo priložnost za to.user posted image


No, me veseli, da se strinjaš z mano. Če se pa odločiš, pa boš rabla podporo, pa me le kontaktiraj. Pa se zmeniva, da dam kar imam viška.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
2.1.2009 17:46:59   
NRMM
No nekaj poznanih pa je tu user posted image . Me vzamete v ponedeljek zraven? Je mož dal idejo,da bi pa le z novim letom spremenila nekaj in to je.......da začneva hujšat user posted image .
Prvo rundo bova začela kar z ločevalno.Sem pred 3 leti hujšala z njo in v 1.5 mesecu izgubila 10kg,ampak sem bila potem noseča,tako da je vse prišlo nazaj.

Po ločevalni,če nama bo seveda uspelo,pa se bova začela prehranjevat po Montiju.Da Bog da trmo tudi pri hujšanju user posted image .

Bi pa bilo zdej fino odložit ene 20kguser posted image .


Punce držte se,veliko izgubljenih kg vam želim.








_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
2.1.2009 18:11:47   
anajmad
No jst jih imam 85 kg in bi rada pršla na 72. Se malček že držim,ene 2 tedna( ne jem kruha,krompirja,manj sladko) in sem izgubila iz 87 na 85.
No upam,da bom lahko nadaljevalauser posted image .Aja ,visoka sem 167 cm. Upam,da jih bom oklestila do mojga rojstnega dneva(junija),ko bom praznovala okroglo obletnico. 4 jurje.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu NRMM)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
2.1.2009 18:32:59   
zvesta
Jaz sme pa danes čist zajebala. user posted image Mi ni spasa.

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
2.1.2009 18:42:40   
snorlax
Zvesta, ne obupaj. Jutri začni znova. user posted image

No, za mano pa je drugi dan. Malo sem tečna, drugače pa gre.


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
2.1.2009 18:43:41   
zvesta
On ne, tako hitro pa ne obupam. Pa če začnem vsak dan znova. :P

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: 1. 1. 2009 - GRE KATERA Z MANO?
2.1.2009 19:07:49   
S*
IZVIRNO SPOROČILO: zvesta


IZVIRNO SPOROČILO: tropical

A se bo pisal kolk vsaka izgubi kg



Po moje bi bilo to kar vzpodbudno. jaz sem za, povejo naj pa druge.


Jaz sem tudi za user posted image   user posted image   user posted image

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Tudi kot s.p. lahko prejemate denarno soci...
Pri izračunu dohodka iz dejavnosti za določanje upravičenosti do denarne socialne pomoči je pomembno, ali v času vložitv...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?