|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  188 189 [190] 191 192   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 18:49:37   
Zoja Miša
Vilika je bila pa huda!user posted image Ampak mislim, da ima kar prav! No, kakšen bo zagovor?!

Miškolinček, user posted image  res si zlata, sedaj se počutim veliko bolje!user posted image
Naty, tudi tebi. Tvoj Jošt je itak super priden.

Matejchi, bom samo knjigo brala, žensko pa pri miru pustila, je ne rabim doma!user posted image  Upam pa, da bo knjiga dobra in da ne bom 30,00 eur v luft spustilauser posted image

Carol, hvala ti, pa mi javi! Pavprašaj kako bi bilo, če bi bile samo MI2 oz. MI4user posted image , a za nas ne bi naredili?user posted image

Erin, saj bo en user posted image  zate in za Tilna.



_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu Vilika)
Neposredna povezava do sporočila: 4726
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 18:54:33   
andrejaboris
Punce kaj bi jaz brez vas! Ker sem dost sama  nnstop laufam da preberem kaj ste napisale! Res ste vse face! Jaz pa pravim koliko ludi toliko čudi! SE pa nekako strinjam z Viliko.

Tatly ne poslušaj v vsem mame. Včasih so imeli čist drugačen način vzgoje... Mene včasih kaka teta vpraša če Lan nič vinčka ne pije in ko rečem da še ni nkoli pil alkohola so začudene. Sicer ne vem zakaj! POslušaj svoj instinkt in ne upoštevaj vseh nasvetov starejših, pa če so 188 ljudi gor spravli! To je pa moje mnenje!

_____________________________

Lan, Enej in Boris so moj smisel življenja!!!

22.11.2005 Lan
17.08.2008 Enej


(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 4727
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 18:54:42   
tinka14
dva dni sem vas brala, da sem pršla do konca, čveke!!!user posted image
vikend je bil super, nedelja super lepa in čist primerna za izlet, vam pokažem slikce!!

IZVIRNO SPOROČILO: Ryssa
tinka14 previjalnica je spodaj pri wcjih, dojilnica pa mislim da je zraven.


aha, hvala, tisto sem vidla, je sam en stol in previjalnica. sva ble obe s sestro v cc in seveda nisma mogle tam dojit, ker je bil samo en stol, pa mislim, da tut če bi bla sama ne bi, ker mi ni blo glih simpatičen ambient... in sva šle kr v rustiko, kjer je ena miza lepo v kotu in sva tam opravle, pa še kavo zraven pile, fajn je blo.

IZVIRNO SPOROČILO: anita goitan

IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

IZVIRNO SPOROČILO: Neža7

IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

IZVIRNO SPOROČILO: tatly

ej punce kaj ce je lahko kaj nartobe ce das otrocku cokolado 2 krat za polizat?tlko da malo okusi se kaj drugo


user posted image user posted image

A ne bi raje čez dva meseca poskusila z zelenjavco najprej?



user posted image user posted image  sem vedela, da bo tatly hitro skočila user posted image user posted image


Tejka, ne tatly. Ok, bom drugič tiho. Čokolada je alergena, zato.

sayuri jaz bom tudi verjetno začela s kakšnimi mlečnimi kašicami in potem z zelenjavo. Ampak se mi še nikamor ne mudi. Dokler mu samo dojenje zadoša, bova ostala samo pri tem.



enakouser posted image




js tut ne bom dala user posted image  nč za jest drugega kot samo my milk in sem kr živčna, ko me tete, mami, tašča nonstop to sprašujejo, da kdaj bom začela mu devat kej drujga, da naj dudo v pir pomočim in v med in nevemkamševse...
je pa patronažna rekla, da nej pr šestih mescih začnem s kakšnim obrokom in mislim, da bom res do takrat počakala.

IZVIRNO SPOROČILO: andrejaboris
SEm delala v čokoladnici kjer sem o čokoladah in kakavu vse morala vedet. Strinjam pa se da ni za dojenčke! Pa je 100x bolj zdrava kot bomboni!


uuuuu kak ti vela, to bi blo neki za mene, ko ne morem en dan brez čokolade... to bi bla moja idealna služba user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: gajka
Jaz vem za dojilnico pri tistem prehodu pri džungli, je pa na ženskem WCju ena posebna sobica cca. 3×3 m. Previjalnica pa je dostopna direktno iz hodnika.


aha, to pa še ne poznam, se bom mogla mal razgledat drugič.

in, anita g, krasna slika!!!

tejkaz, user posted image , mogoče ti pa v zdajšnji službi podaljšajo.

mislim, da je to vse. sonček spi, user posted image  je pop v službi, tk da mam čas in bi še lahk kej napisala...user posted image

(odgovor članu Ryssa)
Neposredna povezava do sporočila: 4728
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 18:57:37   
tinka14
IZVIRNO SPOROČILO: andrejaboris
Mene včasih kaka teta vpraša če Lan nič vinčka ne pije in ko rečem da še ni nkoli pil alkohola so začudene. Sicer ne vem zakaj!


ko bojo pa 13 let stari bo pa cela štala, če bodo koga z alkoholom vidli, zdej jih pa siljo in se s tem hvaljo, poznam dost takih ja!!

(odgovor članu andrejaboris)
Neposredna povezava do sporočila: 4729
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 19:03:21   
tinka14
evo, nedeljski izlet, pozna katera??

user posted image

user posted image

user posted image

(odgovor članu tinka14)
Neposredna povezava do sporočila: 4730
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 19:09:14   
andrejaboris
Tinka 14 uh kak je lepo! Kje pa je to? Še si mi gremo to ogledat! SE vidi da imam dans preveč časa ko nonstop neke bluzim!

_____________________________

Lan, Enej in Boris so moj smisel življenja!!!

22.11.2005 Lan
17.08.2008 Enej


(odgovor članu tinka14)
Neposredna povezava do sporočila: 4731
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 19:24:12   
anita goitan
IZVIRNO SPOROČILO: tatly

anita-kje si dobla ta program


s tem se pa moj user posted image ukvarja, sam ni kupljen to sm zihruser posted image

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 4732
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 19:27:06   
anita goitan
IZVIRNO SPOROČILO: matejchi

Anita ne vem kaj si rekla Maruši, ampak ko sta z Zojo šle se tudi oglasila ni več, celo zaspala je. Zapravljala pa nisem, samo nujno za kosilo.. Upam, da mi nisi zamerila, ker sem te sredi pogovora na ulici zmotila..



ja neč zdej kaj sem rekla Marušiuser posted image user posted image , tisto mamico na ulici sem pa samo formalno ogovorilauser posted image , metra sabo pa nisva vzeli

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 4733
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 19:30:32   
anita goitan
IZVIRNO SPOROČILO: tinka14

evo, nedeljski izlet, pozna katera??

user posted image

user posted image

user posted image

juhu celjski grad, uf imam veliko fotk od tamuser posted image

(odgovor članu tinka14)
Neposredna povezava do sporočila: 4734
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 19:32:55   
anita goitan
Zoja spi, jaz grem tud kmal
Nočko vsem user posted image

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 4735
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 19:40:13   
miškolinček
IZVIRNO SPOROČILO: naty13

Jošt spančkaaaaaaaaaaaaa.

Erin super za darilce, zanima me, ali je treba zaviti ali ne.

Miškolinček bom videla, če pridem, odvisno kakšne volje bo Nejc. Če pridem, pridem z obema.  Kdaj pa približno boš v KR in kje se dobiva, če pridem


Za škornje bom šla najprej v Jello pa Mass pogledat,pa Coklo,upam da kaj dobim,ker druge štacune tam ne poznam. Potem grem pa v ta novo pikapolonico pogledat če majo zložljive jogije za prenosno posteljico. Filip ponavadi je okrog 9,kar pomeni da bova okrog 10 ure v Kranju. Če prideš me pokliči ali pa mi napiši sms,ko boš šla od doma pa ti povem kje sem, a velja?
Dlje od Qulandije pa tam okrog pa ne grem,ker je pol predolga pa mu čist ritem podrem.

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 4736
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 19:41:33   
matejchi
Nočko, naša danes nima spalnega dne... kitice samo, mogoče bo pa ZdravljicaII nastala.

_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 4737
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 19:55:09   
Neža7
IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Miša

.

Tejkaz, upam da ti rata, če si to želiš seveda! A si že napisala. Eh, ne se sikirat, je že tako prav! In prav si povedala glede čokolade, ja, kar huda bodi! Joj, tele mlade mamice, a ne?!user posted image




No, jaz pa že nisem tako mlada user posted image  Bilo je še bolj smešno v živo user posted image


_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 4738
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 20:49:59   
tinka14
andrejaboris in anita g, to je žovneški grad, blizu braslovč, savinjska d.

(odgovor članu andrejaboris)
Neposredna povezava do sporočila: 4739
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 20:55:49   
tejkaz
Dober večer

A ste pripravljene na moj roman??

Punce, jaz res nisem nobeni želela pametovati, to je samo moje mnenje, samo moje na glas razmišljanje, jaz vam želim samo dobro. Tatly in Neža7, ne bom več, ok? Vse kar bom povedala je moje mnenje, ne vzeti kot napadanje.

Miškolinček, jaz sem tudi iz Kranja, veš? Hm, se ne spomnim, saj prideš ti v petek, ne?

Anita, to je pa res luštkana slikica.

Smo bili danes v Medvodah na kosilu pri tašči in tastu. Gremo po stopnišču in srečamo zloglasno sosedo. Jaša se je ravno malo slinil (prej se ni še nikoli) in ona začne naj mu malo dlesni z vinčkom namažem, da verjetno se slini ker ga dlesni srbijo. user posted image Da ona je svojima hčerkama dlesni mazala z rdečim vinom in sploh niso imeli problemov z zobmi. Ok, kakor kdo želi, ampak jaz tega res ne bom naredila.

Vilika user posted image

Erin, upam da spite.

IZVIRNO SPOROČILO: miškolinček

IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Miša
Tejkaz ti pa imaš sistem. Pri nas je vsak dan malo drugače . Sicer odstopanja niso velika, ampak vseeno. Ja, je pač prvi otrok.(dober izgovor, a ne?) Čeprav se, ko berem tole tvoje počutim prav smotano, da ne znam


Ah, dej dej,saj mam jaz tudi ta drugega pa glih tko nimam takega sistema. Pač odvisno od otroka,pri nas to ne funkcionira. Pri nas je buden več kot pri Tejki pa glih tko ponoči mora jesti. PAč radi papamo.
Sej se bodo tudi ostali unesli,eni prej drugi kasneje.
Jaz sem zaradi Erazma več kot dve leti vstajala,je redko katero noč prespal,šele zdaj jo prespi,pa še zdaj ga včasih biksa.


Zoja Miša, tole ti je Miškolinček super napisala. Čisto vse je odvisno od otroka. Malo tudi od staršev no, ampak vsiljevat jim ritma ne moreš, če niso tudi sami za to da se ga držijo. Eva ni šans da bi se česa držala, pri njej včasih kar piham, ker ene stvari ne naredi vsak dan isto. Jaša je pa čisto kontra. On je tako priden in prilagodljiv, predvsem pa potrpežljiv in se lahko vse zmeniva. Ta sistem ki ga imava (seveda pride tudi do odstopanj in pride kakšen dan ki je čisto sfaljen - petek bo že takšen) paše njemu in meni. Dokler bo takole laufalo mi je super.

IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Miša

A pri 4 mesecih se začne??? Zakaj pa je meni patronažna rekla, da naj jo pri5,5m pokličem, da se bova pogovorili o uvajanju trde hrane?


Katere kašice pa boste uporabljala? Mislim znamko? Ali je bolje najprej doma vse mixat? MI smo od prijatelja dobili mixer! Bo prav prišel???



Že v naprej povdarjam, to je samo moje mnenje. Patronažna je rekla da pride pri 5,5 m, ker se uradno začne uvajanje GH pri 6 mesecih. To ti bo na vsakem pregledu trobila pediatrinja in to boš prebrala v vsakem članku. Če je otrok hranjen z AM pa lahko začneš že pri 4 mesecih. Enkrat sem prebrala en super članek o uvajanju GH. Kako veš kdaj je otrok pripravljen za GH. Če ga bom našla, ga bom pripela. Pri Evi sem začela pri 4 mesecih (ni bila dojena). Ni bila pripravljena, jezik se ji je vedno izplazil, zato sva prestavili na 6.mesec, ko je brez problemov vse pojedla.
Pri Jaši bom začela takrat ko bom videla da je pripravljen. Ko ne bo imel več refleksa izplazenja jezika in ko mu moje mleko ne bo več zadoščalo. Predvsem se bom pa ravnala po nasvetih pediatra, ker imam doma Evo z alergijo (sicer še vedno ne vemo na kaj) in nočem da bi jo imel še Jaša.

Kašice - jaz bom vse pripravljala doma. Mikser ti bo prišel prav kasneje. Od začetka boš kuhala malo korenčka in malo jabolke, najbolje pa bo da boš "zmiksala" s steklenim strgalom, ker se tako ohrani največ vitaminov. Kasneje pa lahko tudi zmiksaš ko bo pojedla že več GH. Mlečne kašice sem jaz kupovala v Mullerju. Frutke je pa jedla samo ko smo bili na morju in je bila voda že za nas oporečna.

AndrejaBoris user posted image user posted image luštkane slikice




_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 4740
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 21:10:42   
tinka14
tole še glede prehrane: (seveda je to spet od patronažne, da ne boste misle, da sem js tko pametna... user posted image )
naj bi otroku najprej dali za jesti zelenjavo in ne sadje, ker je sadje bolj sladko in potem, če se bo najprej tega navadil, ne bo hotu jest zelenjave, ker ne bo tk dobra in tolk sladka.

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4741
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 21:19:47   
tatly
VILIKA-JA IMAM SESTRICO KI TEH AD 3 KAPLJIC MOJA MAMA NI DAJALA KER JI JIH DOKTOR NI NAPISAL!!!!!!!!!!!!!JA CEPLENA JE BILA PRI 1 MESECU IN 3 TEDNIH ZA ROTA VIRUS KER SMA TAKRAT IMELI 2 POSVETOVALNICO!!!!!!SE TI OPRAVICUJEM IN VSEM DA SEM GDAJ KAJ SPRASEVALA SAJ NEBOM VEC..IN SPLOH NISEM DELALA NA TEM DA BI KAJ MOGLE OKROG MENE DEBATIRAT KOT SI NAPISALA IN TUDI ZMISLJUJUEM SI NE !!!!!!!!!!!ŽAL PA RES NISEM TAK HUDO PAMETNA KOT TI!!!!!!!!!!!!!!!

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu tinka14)
Neposredna povezava do sporočila: 4742
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 21:41:38   
matejchi
tatly to pa res ni noben način... caps lock izklopi in teh klicajev tudi ni treba toliko nabijat, ker se da vse na lep način povedat, zgleda da imate pač na vašem koncu drugačne pristope, saj se tudi porodnišnice med sabo razlikujejo recimo v širokem povijanju pa pri teh sponkah za popek, ko ti kar naprtijo da sam čistiš, babice se pa pol samo smejijo, ko to vidijo...  pač so bile pa res te zadeve malo čudne s kapljicami in cepljenjem... se boš z leti naučila, škoda živcev, škodiš sebi.



_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 4743
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 21:46:15   
kaja02
čer!!!!

punce, dajte mi pomagat. Moja je bila včeraj cepljena, včeraj je večinoma spala, sam jedla je vmes, danes pa ves čas jokca, sploh popldne in zvečer ( sedaj je končno zaspala). Vročine nima, mečava ni vdrta, sam pa ful kaka, ogromne količine, pa malo sluzi je prisotne, kaj mislite je to reakcija na cepivo ali se jo kej loteva.

tiste, katere ste imele že cepljenje povejte vaše izkušnje, PROSIM!!!!!!!!1


_____________________________

Kaja, 9.1.2002
Leja, 2.8.2008

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 4744
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 22:01:21   
matejchi
ninamiha kako je s tvojo menstruacijo? a se je uredila?

_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu kaja02)
Neposredna povezava do sporočila: 4745
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 22:57:51   
matejchi
A katera pozna kaj slovenska smučišča in kakšen apartma za smučanje pozimi? 

_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 4746
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 23:36:50   
bella02
anita in andrejaboris, krasni sliki, ob anitini sem brez beseduser posted image user posted image user posted image

miškolinček, zložljive jogije 60x120 so imeli v Leclercu, če jih še imajo, pa ne vem. Meni ga je kupila tašča

erin, user posted image user posted image user posted image , to je vse, kar lahko storim zate

Tudi mi smo danes imeli posvetovalnico. Cepljena je bila, za rota virus pa ne. Sem se tako odločila. Upam, da mi ne bo kdaj žal. Drugače je vse OK. Ker teža lepo napreduje, polivanje ni problem, pa zdaj že nekaj dni zelo malo poliva. Kakšnih posledic ni opaziti mi je pa prej po nekaj minutah dojenja tulila v joško ko zmešana in ni nič pomagalo. Ko sem jo dala na drugo stran, je blo pa OK. Pojma nimam, kaj ji je bilo.

mateychi, podatki zate:  (3. mesec) 6200g in 60cm

Zdaj grem še za 5 min brat Belo masajko, si že dolgo nisem tako želela kakšne knjige prebrat. Se je tekom študija teh knjig že ful nabralo, da ne govorim o tem, da jih je veliko živ dolgčas. Potem pa spat. Teja že kar nekaj časa spi celo noč in to mi je kul. Sam jaz bi mogla it prej spat, ne pa vsak dan po polnoči. Včeraj smo čvekali do pol 2h!
Jutri pa frizeruser posted image user posted image user posted image , komaj čakam na urco razvajanja. Vsem želim mirno noč!
Sem hotla kakšno slikco za lahko noč prilepit, pa mi napiše, da stran ne deluje ali pa so zamenjali naslov. Kakorkoli, upam, da zrihtajo, so tako lepe slikce tam goruser posted image . Nočka


(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 4747
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
5.11.2008 1:07:54   
Vilika
No, naš popoldanski dremež se je sprevrgel v nočno spanje... in sedaj smo se futrali... in sedaj čakam kdaj se bomo zbudili, upam da ne že ob treh user posted image


Uuuuuuu, tatly, ti pa obvladaš. Ja, ko mački na rep stopiš zacvili - pravijo. Ne bit tolk napadalna.

Najprej naj povem da niti približno nisem paaametnaa in se ne delm pametene, tudi sama ogromno stavri ne vem in zato sprašujem. Nihče se ni pameten rodil, vsak se mora stvri še naučiti...

Se opravičujem, če se mi je po krivici kaj sumljivo zdelo. Res je občasno kakšna čudna stvar v tvojih izjavah.  AD3 kapljice se dajejo otrokom že 50 let, tko da bi jih tudi ti morala dobivat (pa še tvoja mami morda).
Se bom tolažla s tem da imate pri vas čudne , zlo čudne pediatre.

Pa še to - ti kar sprašuj, nikar ne nehaj!! Tako boš najbolje koristila svoji Stellici.


Matejchi - hvala user posted image , in ostale punce tudi user posted image

kaja - nimam pojma kako ti pomagat, raje pokliči zjutraj pediatra in vprašaj user posted image

Grem zdaj spat...

Lep dan jutri punce!


_____________________________

Na sončni dan sva dobila svojega sončka Vida

(odgovor članu bella02)
Neposredna povezava do sporočila: 4748
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
5.11.2008 5:37:26   
matejchi
user posted image



_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu Vilika)
Neposredna povezava do sporočila: 4749
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
5.11.2008 6:21:27   
naty13
Jutro.

Matejchi hvala za user posted image .

Tatly mislim, da ne delaš prav, ko si obsodila Viliko, da je pametna. Pa Tejka tudi vedno pomaga, sicer je pa vsaka svoje mnenje povedala in mnenja se nekako spoštuje in od vsake je drugačno. Saj vidiš, ko smo imele dwbato o GH. Vsaka bo začela drugače in nekatere prej druge kasneje. user posted image

Kaja mogoče je res reakcija. Mislim, da driska paše notri. Ali ima tisti predel na stegnu kaj zatečen ali trd in vročuser posted image

Kašice in GH - sadne in zelenjavne kašice bom delala doma, mlečne bom pa kupila (sem mela pa pri Nejcu od Hippa in Milupe). Bom pa te mlečne delala, ki se mešajo z vodo. Kupila bom le kakšen Hipp, če bomo kam šli. user posted image  Glede uvajanja GH se strinjam s Tejko. Jaz bom poskusila pri 4ih mesecih, nisem pa ziher, da bo šlo. Če ne bo, bom tudi jaz počakala. user posted image  Aha, tudi meni je pediatrinja vedno lajala, naj z GH počakam do 6. meseca. Ji tudi nisem nikoli govorila, da karkoli že dajem, da me ne bi kaj kregala.

Miškolinček - danes žal ne bo šlo. Je moj v eni komisiji in gre v NG, pa sem brez avto. Ga pa do 15h ziher ne bo domov. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 4750
Stran:   <<   < Prejšnja stran  188 189 [190] 191 192   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  188 189 [190] 191 192   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?