|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  186 187 [188] 189 190   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 14:46:40   
tatly
ojoj saj nebo umrla ce sem ji dvakrat za polizat dala...moja mammi ki je 3 gor vzgojila mi je rekla da to nima kaj bit ker ji je ona dala dvakrat za polizat pa sem ji rekla da naj ne dela tega..pa je rekla ti si pri 2 mesecih banano probala pa ti nic ne majnka...se mi zdi da nekateri prevec komplicirate,,,,pa ni bla cisto nic zaprta mi vsak dan kaka

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 4676
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 14:48:53   
tejkaz
IZVIRNO SPOROČILO: Neža7

IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

Tejka, ne tatly. Ok, bom drugič tiho. Čokolada je alergena, zato.



OPA! SORI user posted image  Saj si faca user posted image


A ne da user posted image user posted image


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 4677
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 14:50:02   
Neža7
mi3 gremo sedaj na sprehod user posted image


naty13.... jaz sem tudi že kupila, vendar sem morala poskusiti kakšno je in sem VSE pojedla user posted image

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 4678
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 14:50:18   
tejkaz
IZVIRNO SPOROČILO: sayuri

tejkaz se strinjam s teboj. Če mu mleko pri tebi zadošča, potem lahko celo do 6 meseca samo dojiš. No, jst bom začela, ker sta itak pol na flaši. Če bi dojila, bi vsaj en mesec še počakala.

Tole glede čokolade. ... Še nam odraslim prav ne dene. Je alergena, polna vseh mogočih stvari.....in da dojenček poleg mleka najprej okusi čokolado user posted image user posted image user posted image  Punce, ve to resnouser posted image user posted image  SAj bo imel še čas za sladkarije. Če mu že dajete kaj za okušat, naj bo sadje ali zelenjava. Pred 4 mesecem je zame absolutno prehitro (tudi za sadje/zelenjavo). Moje mnenje (in mnenje strokovnjakov)user posted image


Tudi jaz bi isto naredila, če bi bila na tvojem mestu.

Glede čokolade se popolnoma strinjam. še Evo skušam obraniti pred njo. Še tako bo v živlljenju pojedla ogromno svinjarije, ni treba da jo že zdaj


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 4679
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 14:52:20   
tejkaz
IZVIRNO SPOROČILO: tatly

ojoj saj nebo umrla ce sem ji dvakrat za polizat dala...moja mammi ki je 3 gor vzgojila mi je rekla da to nima kaj bit ker ji je ona dala dvakrat za polizat pa sem ji rekla da naj ne dela tega..pa je rekla ti si pri 2 mesecih banano probala pa ti nic ne majnka...se mi zdi da nekateri prevec komplicirate,,,,pa ni bla cisto nic zaprta mi vsak dan kaka


Umrla res ne bo. Včasih je bilo veliko manj alergij kot pa sedaj. Danes so že vsi na nekaj alergični, zato je bolj pomembno da se držimo tega kar pravijo strokovnjaki.
jaz sem tudi že pri treh tednih pila pomarančni sok, ker je moja mami pri treh mesecih šla nazaj delat in sem talrat že mogla jest. Zdaj mi nič ne manjka, ampak če bi se to delalo v današnjem času, bi imela 100% kakšno alergijo.
Že če samo dvakrat poliže, lahko dobi alergijo.


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 4680
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 14:56:01   
naty13
IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

IZVIRNO SPOROČILO: tatly

ojoj saj nebo umrla ce sem ji dvakrat za polizat dala...moja mammi ki je 3 gor vzgojila mi je rekla da to nima kaj bit ker ji je ona dala dvakrat za polizat pa sem ji rekla da naj ne dela tega..pa je rekla ti si pri 2 mesecih banano probala pa ti nic ne majnka...se mi zdi da nekateri prevec komplicirate,,,,pa ni bla cisto nic zaprta mi vsak dan kaka


Umrla res ne bo. Včasih je bilo veliko manj alergij kot pa sedaj. Danes so že vsi na nekaj alergični, zato je bolj pomembno da se držimo tega kar pravijo strokovnjaki.
jaz sem tudi že pri treh tednih pila pomarančni sok, ker je moja mami pri treh mesecih šla nazaj delat in sem talrat že mogla jest. Zdaj mi nič ne manjka, ampak če bi se to delalo v današnjem času, bi imela 100% kakšno alergijo.
Že če samo dvakrat poliže, lahko dobi alergijo.



Če smo že pri tem, kaj smo včasih..... Kravje mleko takoj, ko ni bilo več dojenja. Danes je še to umetno za dojenčke. user posted image

Aja, pa v marmelado so včasih dudo namakali. Mi tudi na kraj pameti ne pade, da bi to naredila.

_____________________________

pa pa

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4681
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 14:56:09   
tatly
jah ocitno ne....ker ji ni nic.........alergij je bilo zato majn ker niso vseh teh knjig brali in jim verjeli

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4682
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 15:10:23   
tatly
no pa gremo na drugo temo ce ne se bomo skregale

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 4683
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 15:13:10   
anaya
tatly: ne pomoje pa ni blo zarad knjig lih....user posted image user posted image user posted image  Samo poglej zdaj vse te pesticide pa umetno hranjene kokoši pa škropiva pa vsega boga, včasih so za škropit kropive namočli pa je blo to to, zdaj pa v prvo trgovino pa kupit kaj čim bolj močnega, pa konzervansi pa mah sploh mi ni za naštevat...user posted image  Že če samo malo klimo spremlaš vidiš da nekaj ne more bit čist vredu 3.11. pa 22 stopinjuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Se mi zdi da ko sem bla mala smo po snegu hodli svečke prižigatuser posted image user posted image

Pa zarad čokolade res najbrž ne bo umrla pa alergije dobla, ampak ni mi jasno zakaj sploh bi dala otročku čokolado al pa bilo kaj druga pri 2h mescihuser posted image user posted image user posted image  Nič se ti ni treba mudit, še prehitro ti bo zrasla....

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 4684
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 15:15:34   
anaya
Ja gremo ampak sem mogla dodat nekaj....user posted image

Pa moja punčica je tut tečna danes, sploh ji nič ne paše, pa je full pogosto... zgleda hoče še kak gram za jutri ko mamao 2. posvetovalnico dobit.user posted image

Pa kolk štajerk ma sploh fantke, se mi zdi je letos štorkla tu bolj punce delila....

(odgovor članu anaya)
Neposredna povezava do sporočila: 4685
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 15:17:36   
andrejaboris
Hoj!
MOja dva princa pa spita. Kaki mir je!

Vidim da imate gosto hrano v obdelavi. MI bomo tut začeli če bom še dojila po 4 5 mesecu tak počasi da se navadi na okuse. Je ena nekje pri 7 8 mesecu pričela z drugo hrano kot z mlekom in mali ni nič hotel ker mu ni bilo nič všeč razen mleka in je imela kar težave.

Glede čokolade: Se strinjam da sladkarije pridejo čim pozneje v uporabo. ( jaz sem Lanu dovolila jesti čokolado in sicer v mali količini še le po letu dni) Vendar čokolada ni škodljiva kot nekatere mislite. Čokolada ki vsebuje min. 30 % kakava je vredu in je celo zdrava. Ne sme se pa pretiravat z njo tako kot ne z nobeno stvarja. Vsebuje serotonin torej hormon sreče, je antioksidant, kar preprečuje nastajanje rakastih obolenj in več kakava vsebuje bolj je zdrava. SEm delala v čokoladnici kjer sem o čokoladah in kakavu vse morala vedet. Strinjam pa se da ni za dojenčke! Pa je 100x bolj zdrava kot bomboni!

Sandra pokaži kaj tvoji dve princeski!!!

Neža ti si ful faca! SE vedno nasmejim  tvojim postom.user posted image user posted image




_____________________________

Lan, Enej in Boris so moj smisel življenja!!!

22.11.2005 Lan
17.08.2008 Enej


(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 4686
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 15:17:39   
tatly
joj kak me zdaj obsojate kot bi ji nevem kaj dalauser posted image ehhhh

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu anaya)
Neposredna povezava do sporočila: 4687
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 15:21:29   
andrejaboris
Erin kak narediš seznam?



_____________________________

Lan, Enej in Boris so moj smisel življenja!!!

22.11.2005 Lan
17.08.2008 Enej


(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 4688
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 15:24:20   
andrejaboris
user posted image

To pa je naš čmrlek v naročju mamice! Je velik ne?


_____________________________

Lan, Enej in Boris so moj smisel življenja!!!

22.11.2005 Lan
17.08.2008 Enej


(odgovor članu andrejaboris)
Neposredna povezava do sporočila: 4689
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 15:38:07   
anita goitan
sem se mal umetnika v barvah šla, no sej ni težkouser posted image

user posted image

(odgovor članu andrejaboris)
Neposredna povezava do sporočila: 4690
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 15:38:21   
majči22
IZVIRNO SPOROČILO: cebrca

neža7 žal ti ne znam kaj pametnega povedat.

Imam pa zdaj jaz vprašanje: A je še katera, ki doji na polno, pa še ni dobila user posted image ?



Cebrca jaz dojim na polno in user posted image še ni!user posted image user posted image upam, da je še nekaj časa ne bo, ker je tako fajn!user posted image

(odgovor članu cebrca)
Neposredna povezava do sporočila: 4691
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 15:47:18   
anita goitan
IZVIRNO SPOROČILO: andrejaboris

user posted image

To pa je naš čmrlek v naročju mamice! Je velik ne?



veliki ste jauser posted image , kolk to 62cm al že večuser posted image

(odgovor članu andrejaboris)
Neposredna povezava do sporočila: 4692
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 15:52:25   
gajka
A je še katera, ki doji na polno, pa še ni dobila user posted image ?

Ja, jaz, pa bo že Rok kmalu imel 4 mesece.

Saj res, ko smo že pri kakanju, a vaši zdej normalno kakajo, vsak dan?
Lan še vedno ne, včasih vsak drug dan, včasih pet dni nič.... V glavnem, izredno malo kaka. Pa ima kapljice biogaia, pije domač čajek iz janeža in drugih začimb... Občasno mu moram dodat malo AM ker veliko jé, pa sem še to mleko menjala, iz novalaca na milumil, pa ni sprememb user posted image Pa napenja se izredno ko kaka, pa kak dan prej smrdljivo prdi user posted image Ampak res smrdljivo. Se to pri vaših tudi dogaja?

Rok že kak mesec kaka nekje na 3-5 dni. Ko mu uspe, je v velikih količinah in ''prijetno'' smrdeče, ne pomagajo pa nobene kamilice, kapljice... user posted image

kje pa je dojilnica v cc gajka??

Jaz vem za dojilnico pri tistem prehodu pri džungli, je pa na ženskem WCju ena posebna sobica cca. 3×3 m. Previjalnica pa je dostopna direktno iz hodnika.

Ko smo ravno pri drugi hrani. Povejte, s čim boste začele uvajanje? Mene najprej mikajo mlečne kašice.user posted image Pri Filipu sem pa najprej s korenčkom začela. user posted image NAša dva bosta čez en teden 4 mesece stara in naslednji teden začnemo z žlico jest user posted image user posted image user posted image

Meni pa pri P ves čas govorijo, da naj do 6 mesecev samo polno dojim. user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: andrejaboris
Erin kak narediš seznam?

Če želiš seznam dati v okvirček, pred seznamom v oglatih oklepajih (dobiš jih na Alt Gr + F oz. Alt Gr + G) napiši quote, na koncu pa /quote.


(odgovor članu cebrca)
Neposredna povezava do sporočila: 4693
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 15:53:24   
gajka
anita - ful lepa slika! user posted image

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 4694
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 16:02:20   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: andrejaboris

Erin kak narediš seznam?




MA nekaj se igram pa kar rata ratauser posted image

Ful sta luštna na slikci!

(odgovor članu andrejaboris)
Neposredna povezava do sporočila: 4695
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 16:03:53   
Erin
anita-super slika! Mojster si!user posted image

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 4696
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 16:08:33   
anita goitan
IZVIRNO SPOROČILO: andrejaboris


Sandra pokaži kaj tvoji dve princeski!!!




ja resuser posted image , jaz jih še nism vidla, a smo ju splohuser posted image

(odgovor članu andrejaboris)
Neposredna povezava do sporočila: 4697
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 16:10:09   
andrejaboris
Anita ful lepa slikica! Kaki cuker je Zoja! Ja verjetno res okoli 62 cm je velik. Ga nisem nič merla . Pri 2. mesecih je imel 59 cm!

Erin hvala  za pohvale bom se pol malo matrala zaj ni časa. Upam da bomo me tt mele srečanje v CE tako kot ve v LJ!



_____________________________

Lan, Enej in Boris so moj smisel življenja!!!

22.11.2005 Lan
17.08.2008 Enej


(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 4698
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 16:12:00   
tatly
andrejaboris-tvoj mali je velik ti pa suhcata..user posted image
anita kje pa si ti to nardila


_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 4699
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 16:13:30   
anita goitan
IZVIRNO SPOROČILO: andrejaboris

Anita ful lepa slikica! Kaki cuker je Zoja! Ja verjetno res okoli 62 cm je velik. Ga nisem nič merla . Pri 2. mesecih je imel 59 cm!

Erin hvala  za pohvale bom se pol malo matrala zaj ni časa. Upam da bomo me tt mele srečanje v CE tako kot ve v LJ!



ma čuj, ve celanke, tak bi jaz rekla, a ne bi ve mal tud v prestolnico pršle auser posted image , orkodio a bomo se srečevali po celi Slo, kr me pridemo tud v CE al pa v toti MB

(odgovor članu andrejaboris)
Neposredna povezava do sporočila: 4700
Stran:   <<   < Prejšnja stran  186 187 [188] 189 190   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  186 187 [188] 189 190   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?