|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  184 185 [186] 187 188   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 12:27:05   
tejkaz
IZVIRNO SPOROČILO: Neža7

peg perego Prima pappa dinner. user posted image
za tiste kar nimajo še stolček za hranjenje..... sem pravkar videla v TUŠ katalog takega prek Baby tuš klub za 99,00 evro (drugač je 139,00)


Tega smo imeli za Evo in je user posted image


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 4626
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 12:28:00   
Neža7
ampak je v temno sive barve z bele in svetlo sive pike

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 4627
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 12:28:09   
miškolinček
IZVIRNO SPOROČILO: Neža7

peg perego Prima pappa dinner. user posted image
za tiste kar nimajo še stolček za hranjenje..... sem pravkar videla v TUŠ katalog takega prek Baby tuš klub za 99,00 evro (drugač je 139,00)


Mi mamo takega samo svetlo modrega karirastega še od Erazma,pa vidim da je cena še glih tko fina kokr je bla takrat. Je pa to fajn stolček,sploh ko je še čist majhen,Erazem zdaj uporablja lesenega,smo mu tega že 1 leto nazaj skenslali ker je tok skakal v njem da bi ga kmalu polomil,...fantje pač

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 4628
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 12:33:06   
miškolinček
Tejkaz, škoda za službo,pa saj bo tudi druga prilika prišla.
Drgač pa ti sploh nisi debela,pa ne govorim kr tko saj sem te videla nosečo. Tiste mere pa kar pusti,pomembno je da si zdrava,kaj ti bodo mere. Še majn je pa debela Eva,čisto povprečna tipična 2 letna punčka je. Res je pa izrezana mamica,v obraz ti je izredno podobna. Jaša je pa nekaj vmes med teboj in tvojim dragim.


Zdaj pa šibam nafotrat imava čez eno uro posvetovalnico,pa da vidim koliko tehtamo.

(odgovor članu miškolinček)
Neposredna povezava do sporočila: 4629
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 12:33:35   
Carol11
Sayuri: slickica v avatarju je levcek. Je pa tako majhna, da moras vedeti kaj je, da vidis levcka v njejuser posted image .
Cebrca: tudi jaz polno dojim in se nimam M.
Prejle sem pozabila povedat, da so vse slikice nasih user posted image zelo lepe, so pravi cukrckiuser posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 4630
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 12:37:00   
andrejaboris
Hoj babike!
Bom 1 odgovarjala da kaj ne pozabim.




Objave: 410
Status: odsoten neža7 žal ti ne znam kaj pametnega povedat.

Imam pa zdaj jaz vprašanje: A je še katera, ki doji na polno, pa še ni dobila ?


Jaz še nisem dobila M. In upam da še je ne bom kmalu!

Kaki recept imate da vam otročki tak spijo. Enej se še ponoči zbuja na 3-4 ure. pa dans sma bla od 3.30 do 5. pokonci pol pa je spal do 9. samo jaz sem mogla še vmes Lana oblečt za v vrtec. sem že čist hin.

ččez dan se dojima na 2-3 ure. je že pravi bajs.user posted image user posted image user posted image ni nič po Lanu ko je taki suhec.

grem nekaj kuhat samo še ne vem kaj naj jem ker malega full šraufa.

sem za srečanje v celju sicer v dopoldanskih urah kdajkoli ko je lan v vrtcu.
dajmo se zmenit.







_____________________________

Lan, Enej in Boris so moj smisel življenja!!!

22.11.2005 Lan
17.08.2008 Enej


(odgovor članu cebrca)
Neposredna povezava do sporočila: 4631
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 12:43:35   
ozziebo
IZVIRNO SPOROČILO: andrejaboris

Kaki recept imate da vam otročki tak spijo. Enej se še ponoči zbuja na 3-4 ure. pa dans sma bla od 3.30 do 5. pokonci pol pa je spal do 9. samo jaz sem mogla še vmes Lana oblečt za v vrtec. sem že čist hin.



Nisi edina, naša tudi zadnji teden nekaj štrajka, spi 6 ur, pol se pa zbuja na 2 uri???

Pri nas smo se pozdravili, HB sta tamaladva dobro, midva z user posted image  pa prihajava k sebi. Še dobro, da je ravno ta teden na dopustu.


Cebrca, jaz tudi še nimam M. pa polno dojim.

(odgovor članu andrejaboris)
Neposredna povezava do sporočila: 4632
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 12:56:19   
tinka14
IZVIRNO SPOROČILO: cebrca

neža7 žal ti ne znam kaj pametnega povedat.

Imam pa zdaj jaz vprašanje: A je še katera, ki doji na polno, pa še ni dobila user posted image ?



js je še tut nimam. in se prav nič ne pritožujem user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: MATEJKA_

še ena zadeva - ... kolikokrat na dan jejo vaši user posted image  ?. midve sva prej jedle 4x na dan (čez noč namreč vedno spi 8-9 ur), zdaj pa 6-krat, včasih po 5-krat....


aha, sva na istem. sam da nisem edina.

(odgovor članu cebrca)
Neposredna povezava do sporočila: 4633
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 12:57:03   
Neža7
IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

Nič ne bo s službo. Saj sem vedela, vendar sem vsaj poskusila.

Oni bi rabili nekoga, ki bi od 1.1.2009 delal za 4 ure na dan, od 1.4. pa za 8 ur na dan. Jaz pač želim izkoristit porodniško in biti s svojim lumpom, ki je btw. danes zelo slabe volje. Če bi pa lahko šla delat, bi me pa takoj vzeli.




Saj bo boš videla.... Jaz bi isto naedila, čeprav prav pogrešam delati.

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4634
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 12:57:04   
tinka14
IZVIRNO SPOROČILO: gajka
Srečanje v CE - jaz sem za! user posted image Recimo City Center Celje, 19.11., ob 11h, nekje zgoraj pri džungli (za večje user posted image ), previjalnica je zraven, dojilnica tudi (če bo treba), joški pa itak. user posted image Kaj pravite?


kje pa je dojilnica v cc gajka??

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 4635
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 13:04:20   
Neža7
IZVIRNO SPOROČILO: MATEJKA_

še ena zadeva - ... kolikokrat na dan jejo vaši user posted image  ?. midve sva prej jedle 4x na dan (čez noč namreč vedno spi 8-9 ur), zdaj pa 6-krat, včasih po 5-krat....



Mojo nahranjujem na 3-4 ure čez dan (odvisno dneva) Zdaj 2 dni mi je ful malo jedla, vendar bolj pogosto (na 1,5 ur) že user posted image  se mi je. Danes je pa ta prav user posted image  Danes zjutri mi je 170ml popila v 8 min user posted image  user posted image  in potem je spala od 5:30 do 9:30.
Čež noč pa že od 18.09 se ne hranjujemo user posted image

Ven vem kakšen je recept... user posted image  se samo zbujejo, ker so lačni. Če moja ne bi spala GRES bi bil v igri, ker user posted image  rabi spanje.



_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu tinka14)
Neposredna povezava do sporočila: 4636
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 13:05:41   
buhtlčk
jst še nimam user posted image , pa zvečer (pa kdaj ponoč) mal dodajam

za uspavanje pa - ponoč je super, čez dan bi pa delval sam, če bi mel skoz joško v ustih user posted image  Se takoj pol zbudi, žal...

(odgovor članu cebrca)
Neposredna povezava do sporočila: 4637
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 13:07:39   
buhtlčk
IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

Jaz imam pa danes razgovor za službo. Še vedno ne vem ali mi bodo podaljšali ali ne, pa sem včeraj malo brskala in opazila, da naši sosedi iščejo eno računovodkinjo. jaz sem preko študenta en čas delala v enem računovodskem servisu. Pa sem za foro napisala en mail, in razložila da bi rada delala, vendar mi porodniška poteče šele 21.julija blablabla. Pa so me že včeraj klicali, danes pa še enkrat če lahko pridem okoli 12ih k njim.  Jaša gre z mano user posted image


upam, je je blo uspešno

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4638
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 13:12:29   
Ryssa
tejkaz moj pa vsakič kaka po kislem in smrdeče user posted image To že zdaj uf, kar dolgo, več kot en mesec sigurno. Misliš da je to kaj narobe?
Ker od začetka je kakal kar naprej, po vsakem hranjenju, pa ni smrdelo, potem pa taka sprememba, ki ji kar ni konca.

tatly mi imamo podobno situacijo. Skoz poslušam kako je podoben atiju, sej dobro, je res, ampak vseeno ni samo njemu je meni tudi. Pa ni treba tega nonstop govorit. Prav upam da bo blond po meni in da bo bolj meni podoben. Sej se počasi spreminja. Od začetka je bil čisti ati, zdaj je pa še mal mamice user posted image
Višek je pa bil ko je tašča rekla, da je lep po babicah user posted image Prosim lepo!
Odkar je Lan tasta in taščo veliko težje prenašam.

A je še kateri user posted image danes siten po vremenu?
Še mleka si ne morem v miru spumpat, sem že najmnj 10x prekinila.


(odgovor članu tinka14)
Neposredna povezava do sporočila: 4639
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 13:14:57   
Ryssa
tinka14 previjalnica je spodaj pri wcjih, dojilnica pa mislim da je zraven.

(odgovor članu Ryssa)
Neposredna povezava do sporočila: 4640
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 13:20:00   
anita goitan
matejchi ne zapravljaj preveč

(odgovor članu Ryssa)
Neposredna povezava do sporočila: 4641
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 13:23:39   
tejkaz
IZVIRNO SPOROČILO: Ryssa

tejkaz moj pa vsakič kaka po kislem in smrdeče user posted image To že zdaj uf, kar dolgo, več kot en mesec sigurno. Misliš da je to kaj narobe?
Ker od začetka je kakal kar naprej, po vsakem hranjenju, pa ni smrdelo, potem pa taka sprememba, ki ji kar ni konca.



ne, po mojem ni nič narobe. Jaz sem zdaj začela več zelenjave jesti kot pa prej, mogoče ga to bolj požene in blato skisa.  Če pa misliš da je, pa pokliči P.

IZVIRNO SPOROČILO: buhtlčk

IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

Jaz imam pa danes razgovor za službo. Še vedno ne vem ali mi bodo podaljšali ali ne, pa sem včeraj malo brskala in opazila, da naši sosedi iščejo eno računovodkinjo. jaz sem preko študenta en čas delala v enem računovodskem servisu. Pa sem za foro napisala en mail, in razložila da bi rada delala, vendar mi porodniška poteče šele 21.julija blablabla. Pa so me že včeraj klicali, danes pa še enkrat če lahko pridem okoli 12ih k njim.  Jaša gre z mano 


upam, je je blo uspešno


Ni bilo, ampak se ne sekiram. Zdaj me imajo na spisku, če me bodo lahko kdaj drugič porabili. Sem bila pa že ob 11ih tam, me je klicala naj prej pridem. Še vedno upam, da mi decembra v zdajšnji službi podaljšajo pogodbo.

IZVIRNO SPOROČILO: miškolinček

Tejkaz, škoda za službo,pa saj bo tudi druga prilika prišla.
Drgač pa ti sploh nisi debela,pa ne govorim kr tko saj sem te videla nosečo. Tiste mere pa kar pusti,pomembno je da si zdrava,kaj ti bodo mere. Še majn je pa debela Eva,čisto povprečna tipična 2 letna punčka je. Res je pa izrezana mamica,v obraz ti je izredno podobna. Jaša je pa nekaj vmes med teboj in tvojim dragim.



Hvala user posted image user posted image Pa dobro opravite v posvetovalnici.

Recept da otročki zaspijo ob osmih in dolgo spijo:
8.00 - 10.00: igranje sam ali z mano,..
10.00 - 12.00: sprehod
12.00 - 14.00: buden. Se igrava skupaj ali sam dokler se hoče.
14.00 - 16.00: sprehod
16.00 - 17.00: malo drema, malo spi, malo je buden
17.00 - 19.00: se vsi štirje igramo in telovadimo in norčije zganjamo
19.00: kopanje, hranjenje in običajno ob 19.30 že spi.
vmes velikokrat jeva in očitno ima zadosti, da se potem čez noč samo enkrat zbudi in je. Spi pa zraven Eve v isti sobici. Prej se je zbujam kar naprej. Vsi so mi govorili da me voha. Ko sva ga prestavila v Evino sobo pa spimo.


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu Ryssa)
Neposredna povezava do sporočila: 4642
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 13:44:33   
anita goitan
IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

Vsi so mi govorili da me voha. Ko sva ga prestavila v Evino sobo pa spimo.



to bo, moja se futra 3x an noč in verjetno bo to touser posted image , mah zaenkrat je še ne dam drugam spat

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4643
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 13:46:06   
tejkaz
IZVIRNO SPOROČILO: anita goitan

IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

Vsi so mi govorili da me voha. Ko sva ga prestavila v Evino sobo pa spimo.



to bo, moja se futra 3x an noč in verjetno bo to touser posted image , mah zaenkrat je še ne dam drugam spat



Jaz imam babyfon zraven glave in se zbudim takoj ko pojamra da je lačen.


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 4644
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 13:50:04   
andrejaboris
Tejkaz očitno mer es voha ker se zbudi pa vidim da ni pretirano lačn ker samo malo potegne in zaspi nazaj - večinoma. Noče met dude in čaja oz flaše tako da ga edino ziza nazaj zaspi. Ja upam da bo kmalu dalše ture spanja delal vsaj 5 ur v enem kosu.

Ja v Celju je previjalnica in dojilnica skupaj v Spar centru. Sma se že dojila tam. Kak se naredi ta seznam kera bi prišla na srečanje. Jaz bi ga pa ne znam.

Grem naju obleč in po Lana počasi v vrtec. SE pol tipkamo. papa



_____________________________

Lan, Enej in Boris so moj smisel življenja!!!

22.11.2005 Lan
17.08.2008 Enej


(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4645
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 13:54:01   
anita goitan
IZVIRNO SPOROČILO: andrejaboris

Tejkaz očitno mer es voha ker se zbudi pa vidim da ni pretirano lačn ker samo malo potegne in zaspi nazaj - večinoma. Noče met dude in čaja oz flaše tako da ga edino ziza nazaj zaspi. Ja upam da bo kmalu dalše ture spanja delal vsaj 5 ur v enem kosu.

Ja v Celju je previjalnica in dojilnica skupaj v Spar centru. Sma se že dojila tam. Kak se naredi ta seznam kera bi prišla na srečanje. Jaz bi ga pa ne znam.

Grem naju obleč in po Lana počasi v vrtec. SE pol tipkamo. papa




ja sam moja pa konkretno je, 10-15min, potem spusti joško se obrne in drema naprej

(odgovor članu andrejaboris)
Neposredna povezava do sporočila: 4646
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 13:54:44   
anita goitan
Mnjami, pravkar mela kosilo, polenta z otrobi, pa jogurt in mal sira ter rdeča pesa

No še dobro da tole čitam sedaj k sem sitauser posted image user posted image
http://24ur.com/novice/slovenija/foto-in-video-pajcevina-in-crvi-v-zitaricah.html


< Sporočilo je popravil anita goitan -- 4.11.2008 13:57:43 >

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 4647
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 14:07:16   
naty13
Takole sem se razkomotil in zaspal

user posted image

Ne vem, kaj bi dal v usta: roko ali ropotuljico

user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 4648
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 14:12:19   
tatly
moja pupa je danes tecna kot driskicauser posted image user posted image user posted image saj se mi je tasca opravicla...sam mi je res slo na zivce vedno kak je ona svakinji podobna..najbol srecna bi bla ce bi moj pa njegova seka mela decouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 4649
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
4.11.2008 14:13:38   
naty13
No, da vas mal pozdravim.

Mojadva fanta spita. HB enkrat oba naenkrat. user posted image  Jošt se je zbudil in pojedel pa kar nazaj zaspal v ležalnikuuser posted image  Tudi prav. Zunaj že dež pada. Jaz sem si pa user posted image  skuhala, pa mal sem diplomco pisala. Uf tri strani sem danes naklofala, včeraj sem jih pa na cobissu dol prepisala. user posted image  

Stolček - pri nas bo treba kupit novega. Ga je sestra od user posted image  pokvarila, sem ga ji posodla. Rekla mi je stol sem pokvarila, novga ti ne bom kupovala, se ga ne splača. user posted image user posted image user posted image  Sem samo rekla ja ok, pa dol požrla, user posted image  mi je pa rekel, da bomo novega kupili, če se rabi. user posted image  Torej bo treba v Tuša. Takega hočem, da se naslonjalo da na pol v leže in da je na kolesih, ker je res zakon.  user posted image

Tejka škoda za službico. user posted image  Važno, da si dobila potrditev, da bi te vzeli, če bi lahko šla takoj delat. user posted image  Tudi to je nekaj, ker lahko naprej gledaš še bolj optimistično. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 4650
Stran:   <<   < Prejšnja stran  184 185 [186] 187 188   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  184 185 [186] 187 188   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?